<?xml version="1.0" encoding="UTF-8" ?>
<rss version="2.0">
	<channel>
	<title>Categorie Afrika op Utz</title>
	<link>http://www.utz.nl/shop/home.php</link>
	<description></description>
	<language>NL</language>
	<item>
		<title>  Goden en farao s : &#8364;6,70</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=51467</link>
		<description>  Goden en farao s    Rotterdam  Boymans van Beuningen  1979  Tentoonstellings catalogus  23 5 x 21 5 cm  36 p     ongepag   175 kleuren en z w foto s met tekst  Omslag gesleten op rug  Boekblok zeer goed   Egypte   Gebonden Zeer goed</description>
		<category>Afrika</category>
		<guid>51467</guid>
	</item>
	<item>
		<title>A A  Keizer      Tijdelijk feest    postkoloniale doktersroman  : &#8364;8,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=66512</link>
		<description>A A  Keizer      Tijdelijk feest    postkoloniale doktersroman    Gebrocheerd 22 cm  288 p  SUNliterair  Een pas afgestudeerde arts vertrekt zonder enige tropenopleiding naar Kenia om daar zes maanden in een ziekenhuis in het binnenland te gaan werken  Omslag iets gesleten  Tekstgedeelte uitstekend  Artsen  Ontwikkelingssamenwerking  Kenia  Ontwikkelingshulp Nijmegen   SUN  cop  1998   90 6168 657 1 Zeer goed</description>
		<category>Afrika</category>
		<guid>66512</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Albert Schweitzer  1875 1965       Bouwen in het oerwoud : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=55652</link>
		<description>Albert Schweitzer  1875 1965       Bouwen in het oerwoud     Haarlem   Tjeenk Willink   Zoon  1928  22 cm  106 p    4  bl  pl  Geill  met z w foto s  Naam vorige eigenaar  Voorschutblad ontbreekt  Eerste en laatste p  s verkleurd   Gebonden Goed </description>
		<category>Afrika</category>
		<guid>55652</guid>
	</item>
	<item>
		<title>C G  Schillings   A  F  J  Portielje      Met flitslicht en buks   nieuwe waarnemingen en avonturen in de wildernis te midden van de dierenwereld van Aequatoriaal Oost Afrika : &#8364;9,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=66494</link>
		<description>C G  Schillings   A  F  J  Portielje      Met flitslicht en buks   nieuwe waarnemingen en avonturen in de wildernis te midden van de dierenwereld van Aequatoriaal Oost Afrika   Gebrocheerd 24 cm  VI  360 p  Geill  met 302 z w foto s van de auteur  Halflinnen  beplakt met bruin papieren plakband  Plakband ook langs titelp  Goed gebonden exemplaar  Fauna  Oost Afrika Arnhem   Van Loghum Slaterus  1923    Goed </description>
		<category>Afrika</category>
		<guid>66494</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Capart  Jean     Tut Anch Amon  Benevens drie brieven uit Luxor van Marcelle Werbrouck: &#8364;16,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=46385</link>
		<description>Capart  Jean     Tut Anch Amon  Benevens drie brieven uit Luxor van Marcelle Werbrouck Amsterdam  Van Munster s Uitgeverij   147 pag  met 16 platen  enkele roestvlekjes Asselbergs  Henri li Zeer goed  Druk edition  1</description>
		<category>Afrika</category>
		<guid>46385</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Chesneaux  Jean     Boerenopstanden in China 1840   1949 : &#8364;7,70</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=38291</link>
		<description>Chesneaux  Jean     Boerenopstanden in China 1840   1949    Leiden  A  W  Sijthoff  1977  112 p  Vertaald door N  H  Fuchs van Maaren  Rijk geill  Ingenaaid Goed </description>
		<category>Afrika</category>
		<guid>38291</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Dei Anang  Michael     Ghana Resurgent : &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=44914</link>
		<description>Dei Anang  Michael     Ghana Resurgent    Accra  Waterville Publishing House  1964  248 pag  with 65 illustrations and 2 maps  Hardbound Good   Druk edition  1</description>
		<category>Afrika</category>
		<guid>44914</guid>
	</item>
	<item>
		<title>E  Holm     Tier und Gott   Mythik  Mantik und Magie der sudafrikanischen Urjager : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=68294</link>
		<description>E  Holm     Tier und Gott   Mythik  Mantik und Magie der sudafrikanischen Urjager   20 cm  197 p  Sammlung Klosterberg  Illustr  Orig  cloth   Hardbound Schwabe   Co  Basel Stuttgart  1965    Very Good  in Good DJ</description>
		<category>Afrika</category>
		<guid>68294</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Garlake  Peter     The Kingdoms of Africa   The making of the past : &#8364;8,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=38234</link>
		<description>Garlake  Peter     The Kingdoms of Africa   The making of the past  Oxford  Elsevier   Phaidon  1977  4to  152 p   Richly illustrated  Hardbound Very Good  in Good DJ</description>
		<category>Afrika</category>
		<guid>38234</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Gros de Beler  Aude     Toetanchamon : &#8364;9,50</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=51624</link>
		<description>Gros de Beler  Aude     Toetanchamon    Kerkdriel  Librero  Cop  2001  34 5 x 24 5 cm 133 p  Zeer rijk geillustreerd met kleurenfoto s   platen  plattegronden en z w foto s  Voorwoord  Aly Maher El Sayed  Egypte  Archeologie   Gebonden Als nieuw   stofomslag zeer goed   9057641569</description>
		<category>Afrika</category>
		<guid>51624</guid>
	</item>
	<item>
		<title>H  Boos Hamburger     Die farbige Gestaltung der Kuppeln des ersten Goetheanum   Polaritat  Steigerung und Ausgleich ihrer Grundlagen   Vortrag : &#8364;20,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=65775</link>
		<description>H  Boos Hamburger     Die farbige Gestaltung der Kuppeln des ersten Goetheanum   Polaritat  Steigerung und Ausgleich ihrer Grundlagen   Vortrag   Softbound 23 cm  32 p  Frontispiece in colour   Zbinden Basel  1961    Very good</description>
		<category>Afrika</category>
		<guid>65775</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Hove  Chenjerai   Trojanow  Ilija     Hoeders van de aarde   Ontmoetingen met de wijzen van Zimbabwe : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39354</link>
		<description>Hove  Chenjerai   Trojanow  Ilija     Hoeders van de aarde   Ontmoetingen met de wijzen van Zimbabwe  Haarlem  Schuyt   Co  1997  Folio  127 p  Rijk geill   Gebonden Zeer goed   stofomslag zeer goed</description>
		<category>Afrika</category>
		<guid>39354</guid>
	</item>
	<item>
		<title>I  Douglas Hamilton   Oria Douglas Hamilton     Unter Elefanten   Abenteuerliche Forschungen in der Wildnis Zentralafrikas : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=63630</link>
		<description>I  Douglas Hamilton   Oria Douglas Hamilton     Unter Elefanten   Abenteuerliche Forschungen in der Wildnis Zentralafrikas   R Piper  Munchen  Hardbound 24 cm  264 p  Illustr  with colour photogr  Name and stamp former owner  Some underlining in textblox  No dustjacket  Olifanten Centraal Afrika  3492021484 Good </description>
		<category>Afrika</category>
		<guid>63630</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Iloeje  N P     A new Geography of West Africa : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=38238</link>
		<description>Iloeje  N P     A new Geography of West Africa     Longman  1967  169 p  Rich  Illus  Softbound Very good  Metricated Edition</description>
		<category>Afrika</category>
		<guid>38238</guid>
	</item>
	<item>
		<title>J  Fleur     Nubi  aan de Nijl   voorportaal van Afrika : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=53408</link>
		<description>J  Fleur     Nubi  aan de Nijl   voorportaal van Afrika      Den Haag     Gemeentemuseum   1979  30 cm  64 p  Tentoonstelling catalogus  Rijk geillustr  met kleurenfoto s  platen  en kaartje  Incl  krantenartiekel   Gebrocheerd Zeer goed </description>
		<category>Afrika</category>
		<guid>53408</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Joy  Charles R  Melvin Arnold     Het Afrika van Albert Schweitzer  Onze opdracht in Equatoriaal Afrika opstel van dr  Albert Schweitzer: &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42735</link>
		<description>Joy  Charles R  Melvin Arnold     Het Afrika van Albert Schweitzer  Onze opdracht in Equatoriaal Afrika opstel van dr  Albert Schweitzer Amsterdam  Wereldvenster  1953   naam op schutblad  geen stofomslag Spierdijk  Jan li Zeer goed  Druk edition  4</description>
		<category>Afrika</category>
		<guid>42735</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Julie  dr  Paul     De eeuwige wildernis  Vijftien jaar karavaanleven in Equatoriaal Afrika: &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42838</link>
		<description>Julie  dr  Paul     De eeuwige wildernis  Vijftien jaar karavaanleven in Equatoriaal Afrika Amsterdam  Scheltens   Giltay   221 pag  Z w foto s  li goed  Druk edition  5</description>
		<category>Afrika</category>
		<guid>42838</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Julien  dr  Paul     Kampvuren langs de evenaar : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42840</link>
		<description>Julien  dr  Paul     Kampvuren langs de evenaar    Eindhoven  De Pelgrim  1940  253 pag  Z w foto s  Geen linnen band  alleen boekblok  boek is in goede staat  Ppb  goed  Druk edition  1</description>
		<category>Afrika</category>
		<guid>42840</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Julien  dr  Paul     Pygmee n : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42839</link>
		<description>Julien  dr  Paul     Pygmee n    Amsterdam  Scheltens   Giltay   254 pag  Z w foto s  Rug boven  en onderkant beschadigd  li goed  Druk edition  1</description>
		<category>Afrika</category>
		<guid>42839</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Kamil J     The Ancient Egyptians   A popular introduction to life in the pyramid age : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=54903</link>
		<description>Kamil J     The Ancient Egyptians   A popular introduction to life in the pyramid age  Cairo   American Univ Press   1984   149 p   Paperback  Very good</description>
		<category>Afrika</category>
		<guid>54903</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Killingray  David     De Europeanenplaag   De Westerling in Afrika sinds de vijftiende eeuw : &#8364;9,40</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=36817</link>
		<description>Killingray  David     De Europeanenplaag   De Westerling in Afrika sinds de vijftiende eeuw  Leiden  Sijthoff  1977  135 pag  Rijk geillustreerd  Ingenaaid Conditie  Goed</description>
		<category>Afrika</category>
		<guid>36817</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Kuper  Hilda and Leo  editors      African law   Adaptation and development : &#8364;10,30</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=38271</link>
		<description>Kuper  Hilda and Leo  editors      African law   Adaptation and development  Berkeley and L A   University of California Press  1965  275 p  Orig  cloth  Hardbound Very Good in Very Good DJ</description>
		<category>Afrika</category>
		<guid>38271</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Landau  Rom     Morocco  Marrakesh   Fez   Rabat: &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=45600</link>
		<description>Landau  Rom     Morocco  Marrakesh   Fez   Rabat London  Elek Books Ltd   1967  160 pag  no dustjacket  name and date former owner   Illustr   Swaan  Wim Hardbound Good   Druk edition  1</description>
		<category>Afrika</category>
		<guid>45600</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Louis Sarno     Het lied van het regenwoud : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=74875</link>
		<description>Louis Sarno     Het lied van het regenwoud   23 cm  288 p  Ervaringen van een Amerikaan die  aangetrokken door hun liederen  gaat wonen bij de Ba Benjelle pygmeeen in de Centraal Afrikaanse Republiek  Pygmeeen  culturele antropologie  Afrikaanse volken Gebonden Weert   M   P   1994    90 6590 905 2 Zeer goed   stofomslag redelijk</description>
		<category>Afrika</category>
		<guid>74875</guid>
	</item>
	<item>
		<title>N  Sutherland  photogr     John Kench  introd       South Africa   An aerial close up : &#8364;15,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=63319</link>
		<description>N  Sutherland  photogr     John Kench  introd       South Africa   An aerial close up   Central News Agency  Johannesburg  c1988   Hardbound Oblong 27 x 31 cm  288 p  Aerial colour photographs   plates  with legends  Zuid Afrika  862834643 Very Good  in Chipped DJ</description>
		<category>Afrika</category>
		<guid>63319</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Niven  Rex     The war of Nigerian unity 1967 1970 : &#8364;9,40</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=38204</link>
		<description>Niven  Rex     The war of Nigerian unity 1967 1970    New Jersey  Rowman and Littlefield  1970  175 p   Hardbound Very good </description>
		<category>Afrika</category>
		<guid>38204</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Oliver  R  J D  Fage     Geschiedenis van Afrika : &#8364;8,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42865</link>
		<description>Oliver  R  J D  Fage     Geschiedenis van Afrika    Meppel  Boom en Zoon  1966  278 pag  met leesvouw in de rug  boek is verder in goede staat Kley  H  pb goed  Druk edition </description>
		<category>Afrika</category>
		<guid>42865</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Pococke  Richard     Beschrijving van het oosten en van eenige andere landen   Eerste deel  Tweede stuk  van Egypte : &#8364;995,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42559</link>
		<description>Pococke  Richard     Beschrijving van het oosten en van eenige andere landen   Eerste deel  Tweede stuk  van Egypte  Utrecht   Rotterdam   Amsterdam  G T en A  van Paddenburg   J  Bosch en R  Arrenberg   M  de Bruyn  1778  Uit het engels  overgezet  en met aantekeningen voorzien door ernst Willem Cramerus  Met eene voorrede van Rutger Schutte  26 5 x 22 cm  VII  224 491  Geillustreerd met 30 geetste platen  Inhoud o a   Reis van Groot Kairo naar Suez en de Roode zee  Sinai  Rosetto  Alexandrie   De regering  gewoonten  godsdienst  kleding  bouwkunde  de karavaan naar Mekka  planten  dieren   Oudheden  natuurlijke historie etc  Omslag door vorige eigenaar netjes met geruit papier beplakt en gerestaureerd  rug toch iets gescheurd  Exlibris op binnenzijde voorplat  Boekblok  geschept gevergeerd papier  onafgesneden  Hoeken eerste p  s gekruld   sneden smoezelig  hier en daar gedroogde bloemetjes tussen p  s  Boekblok verder schoon  Goed gebonden exemplaar  Gebrocheerd Zeer goed</description>
		<category>Afrika</category>
		<guid>42559</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Rob van Wendel de Joode  fotogr     Wolf Schijns   Pierre Maas    Djenne   afrikaanse architectuur in aarde   Djenne   architecture africaine en terre : &#8364;35,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=72847</link>
		<description>Rob van Wendel de Joode  fotogr     Wolf Schijns   Pierre Maas  Djenne   afrikaanse architectuur in aarde   Djenne   architecture africaine en terre   31_31 cm   10  p   tekst    24 losse fotobladen in cassette  Tekst in Nederlands en Frans  Kleurenfoto s  Bouwkunst     Arnhem   Nelissen van Egteren Bouwgroep  1990   90 72745 03 5 Uitstekend</description>
		<category>Afrika</category>
		<guid>72847</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Scharff  Alexander Anton Moortgat      gypten und Vorderasien im Altertum  Weltgeschichte in Einzeldarstellungen: &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=45508</link>
		<description>Scharff  Alexander Anton Moortgat      gypten und Vorderasien im Altertum  Weltgeschichte in Einzeldarstellungen M nchen  Bruckmann  1962  535 pag  met stofomslag  geb goed  Druk edition  3</description>
		<category>Afrika</category>
		<guid>45508</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Schuman  L O     Tunesie : &#8364;6,70</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=51479</link>
		<description>Schuman  L O     Tunesie    Meppel  J A  Boom en Zoon  Cop 1963  Terra Bibliotheek  251 p  Geill  met z w foto s  Orig  linnen  Gebonden Zeer goed  scheurtjes in stofomslag</description>
		<category>Afrika</category>
		<guid>51479</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Stevenson  W     Expeditie Kamau : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=40132</link>
		<description>Stevenson  W     Expeditie Kamau    Rotterdam  Lemniscaat  1968  256 p  Vertaling  T  Cnoops  Geill  met tekeningen  Orig  linnen   Kenia   Gebonden Goed   stofomslag goed </description>
		<category>Afrika</category>
		<guid>40132</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Stillwell Edwards  Harry     Eneas Africanus : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=45918</link>
		<description>Stillwell Edwards  Harry     Eneas Africanus    New York  Grosset   Dunlap  1940  38 p  Illustr   Townsend  Ernest Hardbound Very Good in Chipped  DJ  Druk edition  1</description>
		<category>Afrika</category>
		<guid>45918</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Tadema  Auke A  Bob Tadema Sporry     Operatie Farao s  Egypte s tempels gered: &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=43444</link>
		<description>Tadema  Auke A  Bob Tadema Sporry     Operatie Farao s  Egypte s tempels gered Haarlem  Fibula  1977  168 pag    pb goed  Druk edition  1 90 228 3343 7</description>
		<category>Afrika</category>
		<guid>43444</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Trevelyan     Treasures of Tutankhamun : &#8364;6,40</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=45797</link>
		<description>Trevelyan     Treasures of Tutankhamun    London  Thames   Hudson Ltd   1971   Egypte  pb Good   Druk edition  1</description>
		<category>Afrika</category>
		<guid>45797</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Vannini  Sandro  photogr       Agypten   Tutanchamun und die Welt der Pharaonen : &#8364;23,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=51654</link>
		<description>Vannini  Sandro  photogr       Agypten   Tutanchamun und die Welt der Pharaonen  Koln  Dumont  Cop  2004  37 x 29 cm  299 p  Color plates Text  Silvia Einaudo   Egypte   Hardbound NEW in as NEW DJ   383217513X</description>
		<category>Afrika</category>
		<guid>51654</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Vusamazulu Credo Mutwa     Indaba  my children : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=63628</link>
		<description>Vusamazulu Credo Mutwa     Indaba  my children   Kahn   Averill  London  Hardbound 25 cm  xiii  354 p  Illustr  with b w drawings  Dedication and stamp former owner on end p  Bantu Afrika Verhalen   Very good</description>
		<category>Afrika</category>
		<guid>63628</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Wildung D  en Schoske S  Red     De vrouw in het rijk van de farao s   1939 1945 : &#8364;16,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=54937</link>
		<description>Wildung D  en Schoske S  Red     De vrouw in het rijk van de farao s   1939 1945  Mainz   Philipp von Zabern   1985   194 p  Catalogus van de tentoonstelling 1985 1986 Uitgebreide beschrijving van de 96 afgebeelde kunstvoorwerpen  Productie Ph  v  Zabern  Egypte  Gebonden  Met illustraties </description>
		<category>Afrika</category>
		<guid>54937</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Wilhelm  prins Willem van Zweden    K  Kuiper     Dwars door Afrika s wildernis   Wilde dieren voor de camera : &#8364;16,50</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=63128</link>
		<description>Wilhelm  prins Willem van Zweden    K  Kuiper     Dwars door Afrika s wildernis   Wilde dieren voor de camera   Scheltens en Giltay  Amsterdam   1922    Gebonden 27 cm  xvi  311 p  Geill  met z w foto s  Orig  linnen     Goed </description>
		<category>Afrika</category>
		<guid>63128</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Wrage  Werner     Bilder aus Afrika   32 Farbfotografien : &#8364;11,10</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=38203</link>
		<description>Wrage  Werner     Bilder aus Afrika   32 Farbfotografien  Ravensburg  W  Fikentscher Verlag   Folio  Map  Orig  halfcloth  Hardbound Very good </description>
		<category>Afrika</category>
		<guid>38203</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Young  Francis Brett     Storm over Afrika : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=41666</link>
		<description>Young  Francis Brett     Storm over Afrika    Wageningen  Gebr  Zomer en Keuning   208 p  Nederlandse bewerking van Dr  J  Veldkamp  Orig  linnen  Gebonden Goed   stofomslag goed </description>
		<category>Afrika</category>
		<guid>41666</guid>
	</item>
	
	
	</channel>
</rss>