<?xml version="1.0" encoding="UTF-8" ?>
<rss version="2.0">
	<channel>
	<title>Categorie Alternatieve geneeswijzen op Utz</title>
	<link>http://www.utz.nl/shop/home.php</link>
	<description></description>
	<language>NL</language>
	<item>
		<title>  Aventures surprenantes de Robinson Crusoe   Tome second : &#8364;45,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=65800</link>
		<description>  Aventures surprenantes de Robinson Crusoe   Tome second   Hardbound 17 cm  347 p  Illustr  with 16 engravings  Front hinge partially split  Still well bound copy  Rubbed cover   L  Duprat Duverger  Paris  1810  Nouvelle edition  Good </description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>65800</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Pascoe Kompendium   Therapeutisches Handbuch und Praparateverzeichnis : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=76752</link>
		<description>  Pascoe Kompendium   Therapeutisches Handbuch und Praparateverzeichnis   21 cm  844 p  Cover sl  bumped  Stamp   Hardbound Pasoe Naturmedizin  Giessen  2000  5  Aufl  Very good</description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>76752</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Zivilisationskrankheiten   Ursachen  Vorbeugung  Heilung   Nervositat   Zeitnot   Depression   Meditation als Heilkraft der Seele : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=74620</link>
		<description>  Zivilisationskrankheiten   Ursachen  Vorbeugung  Heilung   Nervositat   Zeitnot   Depression   Meditation als Heilkraft der Seele   19 cm  144 p  Lebenshilfen 6   Ppb Urachhaus  Stuttgart   Verein fur e  Erweiteres Heilwesen e  V   Bad Liebenzell Ul    c1989   3878385765 Very good </description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>74620</guid>
	</item>
	<item>
		<title>A  Baur    Fliessend sprechen   Sprachspiele fur Kinder von 4 bis 12 Jahren mit einem Nachwort uber die Behandlung des Stotterns : &#8364;8,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=69671</link>
		<description>A  Baur    Fliessend sprechen   Sprachspiele fur Kinder von 4 bis 12 Jahren mit einem Nachwort uber die Behandlung des Stotterns  24 cm  142 p  Stotteren  antroposofieHardbound3721400461Novalis  Schaffhausen 2  erw  AuflVery good </description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>69671</guid>
	</item>
	<item>
		<title>A  Baur    Sprachspiele   Eine heitere Hilfe fur richtiges Reden   Mit einem Beitrag uber die Entwicklung des grammatikalischen Sprechens beim Kinde : &#8364;8,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=69672</link>
		<description>A  Baur    Sprachspiele   Eine heitere Hilfe fur richtiges Reden   Mit einem Beitrag uber die Entwicklung des grammatikalischen Sprechens beim Kinde  21 cm  163 p  Spraakoefeningen kinderen antroposofiePpb 3880690529Mellinger  Stuttgart Very good </description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>69672</guid>
	</item>
	<item>
		<title>A  Bopp    Die Mistel   Heilpflanze in der Krebstherapie : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=76238</link>
		<description>A  Bopp    Die Mistel   Heilpflanze in der Krebstherapie   21 cm  127 p  rororo Gesundes Leben  Illustr   Ppb Rowohlt Taschenbuch  Reinbek b  Hamburg  1999   3499607859 Very good</description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>76238</guid>
	</item>
	<item>
		<title>A  Duif     Het geboeide lichaam bevrijd   een overzicht van de ontwikkeling der heilgymnastiek  massage  fysiotherapie : &#8364;9,05</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=67324</link>
		<description>A  Duif     Het geboeide lichaam bevrijd   een overzicht van de ontwikkeling der heilgymnastiek  massage  fysiotherapie   23 cm  256 p  Kinesitherapy Gebonden  Assen   Koninklijke Van Gorcum   1964     Zeer goed  stofomslag redelijk</description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>67324</guid>
	</item>
	<item>
		<title>A  Masterton    De Alexander Techniek   Een beknopte handleiding : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=77273</link>
		<description>A  Masterton    De Alexander Techniek   Een beknopte handleiding   18 cm  57 p  In een notendop  Rijk geillustr  met kleurenfoto s   Gebonden Ars Scribendi  Harmelen   9054952504 Zeer goed </description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>77273</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Annette Bopp     Die Mistel   Heilpflanze in der Krebstherapie : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=64122</link>
		<description>Annette Bopp     Die Mistel   Heilpflanze in der Krebstherapie   Rowohlt Taschenbuch Verlag  Reinbek bei Hamburg  1999   Ppb  21 cm  127 p  Rororo Gesundes Leben 1490  Stamp former owner  Antroposofische geneeskunde Kanker 3499607859 Fine</description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>64122</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Arie W  Boogert  1933       Altijd scheiding  altijd weer begroeten   over het sacrament van de stervenswijding in de Christengemeenschap : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=75900</link>
		<description>Arie W  Boogert  1933       Altijd scheiding  altijd weer begroeten   over het sacrament van de stervenswijding in de Christengemeenschap   20 cm  62 p  Stervensbegeleiding  sterven  sacramenten Garenloos Zeist   Christofoor  cop  1991   90 6238 345 9Goed </description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>75900</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Astrid Worn   Sandra Bretschneider    Hase Hannes   Es gibt fur alles im Leben eine Hasenlosung : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=71773</link>
		<description>Astrid Worn   Sandra Bretschneider    Hase Hannes   Es gibt fur alles im Leben eine Hasenlosung   Oblong 21 x 30 cm   24  p  Richly illustr  Nahrungsmittel Allergien Kinder Voedingsallergie Kinderen Prentenboek Kindergeneeskunde Stapled Vektor  Grafschaft   2006    3929304562 Very good</description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>71773</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Bas van Roggen    De aura s en de helende werking van edelstenen : &#8364;15,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=71106</link>
		<description>Bas van Roggen    De aura s en de helende werking van edelstenen   29 cm  99 p  Typescript   Garenloos    Zeer goed</description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>71106</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Bill Moyers   David Grubin     Gezondheid en geest : &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=70870</link>
		<description>Bill Moyers   David Grubin     Gezondheid en geest   24 cm  399 p    16  p  pl  Artsen  therapeuten en patienten geven een nieuwe visie op ziekte en gezondheid  waarbij de geest een cruciale rol speelt  Geill  met z w afb  en kleurenreproducties  Psychosomatiek  psychosomatische geneeskunde Gebrocheerd Utrecht   Teleac Houten   Van Holkema   Warendorf  cop  1994   90 6533 346 0 Uitstekend</description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>70870</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Blom  Robert J     Alternatieve geneeswijzen : &#8364;6,40</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=45052</link>
		<description>Blom  Robert J     Alternatieve geneeswijzen    Rotterdam  Donker  1988  96 pag    pb goed  Druk edition  1 90 6100 305 9</description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>45052</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Bob Th  Hornstra     De helende factor : &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=72865</link>
		<description>Bob Th  Hornstra     De helende factor   21 cm  199 p  Pleidooi voor het benaderen van ziekte en gezondheid vanuit een holistisch standpunt    Garenloos Deventer   Ankh Hermes  cop  2004   90 202 4379 9 Zeer goed</description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>72865</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Bruce MacManaway   Johanna Turcan     Werken met geneeskracht   de energie die gezond kan maken : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=69701</link>
		<description>Bruce MacManaway   Johanna Turcan     Werken met geneeskracht   de energie die gezond kan maken  21 cm  192 p    4  p  foto s  Inleiding tot healing  een combinatie van paranormale geneeskunde  gebedsgenezing en moderne natuurwetenschappelijke methodiek  Geill  Sticker op rug  Vlek op 4 p  s  Healing  gebedsgenezingGebrocheerd90 202 5174 0Deventer   Ankh Hermes Goed </description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>69701</guid>
	</item>
	<item>
		<title>C  van der Molen    Elektroacupunctuur   praktische handleiding voor de elektroacupunctuur volgens Voll en de B F D : &#8364;50,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=76590</link>
		<description>C  van der Molen    Elektroacupunctuur   praktische handleiding voor de elektroacupunctuur volgens Voll en de B F D   25 cm  202 p  Geill  hier en daar onderstrepingen  Naam vorige eigenaar   Gebonden Lochem   De Tijdstroom  1982   90 6087 574 5 Goed </description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>76590</guid>
	</item>
	<item>
		<title>D  Ullman    Homeopathie voor kinderen : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=76982</link>
		<description>D  Ullman    Homeopathie voor kinderen   21 cm  251 p   Garenloos M P  Weert  c1992   9065907823 Zeer goed </description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>76982</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Daya Sarai Chocron     Heilen mit Edelsteinen : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=55322</link>
		<description>Daya Sarai Chocron     Heilen mit Edelsteinen     Hugendubel  Munchen  1987  139 p  Ill  with 4 color pl  Dedication   Hardbound Very good   3  korrigierte Aufl 3880342288</description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>55322</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Deepak Chopra  1938     Vivian Franken    Leef tijd   naar een heldere geest in een gezond lichaam   een nieuwe kijk op ouder worden : &#8364;8,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=72887</link>
		<description>Deepak Chopra  1938     Vivian Franken    Leef tijd   naar een heldere geest in een gezond lichaam   een nieuwe kijk op ouder worden   21 cm  342 p  De Indiase leider van een ayurvedische kliniek in Amerika behandelt mogelijkheden om veroudering tegen te gaan   Verouderen  ouderdom Garenloos Utrecht   Servire  1995   90 6325 448 2 Zeer goed</description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>72887</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Dewey W A     Katechismus der hom opatischen Therapie   Anwendungen der hom opatischen Mittel in Krankheitsf llen als Einf hrung in die hom opatische Praxis f r  rzte und Studierende : &#8364;61,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=55048</link>
		<description>Dewey W A     Katechismus der hom opatischen Therapie   Anwendungen der hom opatischen Mittel in Krankheitsf llen als Einf hrung in die hom opatische Praxis f r  rzte und Studierende  Leipzig   Willmar Schwabe   1925   308 s  Erste Druck  Mit Repertorium  Leinen  Vortrefflich erhalten </description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>55048</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Drs  H E  Bouwhuis e a    Verantwoorde begeleiding met fytotherapie en homeopathie : &#8364;25,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=73185</link>
		<description>Drs  H E  Bouwhuis e a    Verantwoorde begeleiding met fytotherapie en homeopathie   19 cm  2 ringbanden  992 p      Elburg   Uitgeverij UGN  1993 1995    Zeer goed</description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>73185</guid>
	</item>
	<item>
		<title>E  Sedlacek    Die Fussreflexzonen : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=73121</link>
		<description>E  Sedlacek    Die Fussreflexzonen   29 cm  36 p  Incl  fold out poster  Fussreflexzonen  Cover sl  edgerubbed  Reflexologie Voetreflexologie Softbound Wilhelm Maudrich  Wien  1978   3851752929 Good </description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>73121</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Edward Bach  1886 1936      Genezing door bloemen : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=72882</link>
		<description>Edward Bach  1886 1936      Genezing door bloemen   22 cm  102 p  Beschrijving van de alternatieve geneeswijze waarbij men gebruik maakt van bloemenextracten   Bloementherapie  Gebrocheerd Amsterdam   De Driehoek   1982   2e dr 90 6030 323 7 Zeer goed</description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>72882</guid>
	</item>
	<item>
		<title>F  Buning   P  Hambly    Herbalism : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=77245</link>
		<description>F  Buning   P  Hambly    Herbalism   23 cm  160 p  Headway Lifeguides  Illustr   Softbound Hodder   Stoughton  Sevenoaks    Very good </description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>77245</guid>
	</item>
	<item>
		<title>F  Kramer    Lehrbuch der Elekroakupunktur Band III   Diagnostik und Therapie mit homoopatischen Mitteln : &#8364;30,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=76561</link>
		<description>F  Kramer    Lehrbuch der Elekroakupunktur Band III   Diagnostik und Therapie mit homoopatischen Mitteln   21 cm  256 p  Mit 26 Abb  u  51 Tab  Some pen underlining  Homeopathie Ppb Haug  Heidelberg  c1980   3776005726 Good </description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>76561</guid>
	</item>
	<item>
		<title>F  Ritzer    Heilung durch Ahnlichkeit in homoopathischer und theologischer Sicht : &#8364;8,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=65566</link>
		<description>F  Ritzer    Heilung durch Ahnlichkeit in homoopathischer und theologischer Sicht   Ppb  23 cm  122 p  Illustr   Muller   Steinicke  Munchen  1990   3875690273 Fine</description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>65566</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Friedrich Wolf   IJ  Hettema    De natuur als arts   handboek voor de natuurgeneeswijze : &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=71911</link>
		<description>Friedrich Wolf   IJ  Hettema    De natuur als arts   handboek voor de natuurgeneeswijze   25 cm  xiv 605 p  Halflinnen  Rijk geill  in z w en kleurenpl  Schutblad en titelp  ontbreken   Gebonden Leiden   Leidsche Uitgeversmaatschappij   1930     Goed </description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>71911</guid>
	</item>
	<item>
		<title>G  E  Kruseman     Mysterieuze geneeskunst en technische geneeskunde   een pleidooi voor ons allen : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=72821</link>
		<description>G  E  Kruseman   Mysterieuze geneeskunst en technische geneeskunde   een pleidooi voor ons allen   22 cm  203 p  Omslag gesleten aan randen  Boekblok zeer goed  Spiritual healing Gebonden Stichting Centraal Bureau N W P   cop  1960    Goed </description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>72821</guid>
	</item>
	<item>
		<title>G  E  Kruseman     Mysterieuze geneeskunst en technische geneeskunde   een pleidooi voor ons allen : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=72820</link>
		<description>G  E  Kruseman   Mysterieuze geneeskunst en technische geneeskunde   een pleidooi voor ons allen   22 cm  203 p  Omslag gesleten aan randen  Spiritual healing Gebonden Stichting Centraal Bureau N W P   cop  1960    Goed </description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>72820</guid>
	</item>
	<item>
		<title>G  T  Haneveld   L P  Huijsen     Het groot homeopathisch gezondheidsboek   verantwoorde adviezen voor zelfmedicatie : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=76669</link>
		<description>G  T  Haneveld   L P  Huijsen     Het groot homeopathisch gezondheidsboek   verantwoorde adviezen voor zelfmedicatie   24 cm  429 p  Illustr  Homeopathie   Gebrocheerd Alkmaar   Homeovisie  cop  1994   90 71669 47 5 Zeer goed</description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>76669</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Galina Ashley     Therapie    en wat dan   Het kunstwerk mens : &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=75824</link>
		<description>Galina Ashley     Therapie    en wat dan   Het kunstwerk mens   25 cm  291 p  Zelfontplooiing door kunst boek 3 en 4  Geill  met z w en kleurenplaten  kunstzinnige therapie creativiteit antroposofie Gebonden Deventer    Ankh Hermes  cop  1988   90 202 4977 0Uitstekend</description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>75824</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Gerald G  Jampolsky  1925   Hermanna W M  Plettenburg     Praat alleen over liefde   een weg naar genezing : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=68346</link>
		<description>Gerald G  Jampolsky  1925   Hermanna W M  Plettenburg     Praat alleen over liefde   een weg naar genezing   21 cm  142 p  Idee n en methoden over de transformerende kracht van de liefde die genezing in de hand werkt    Gebrocheerd Den Haag   Mirananda   1989   2e dr 90 6271 714 4 Uitstekend</description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>68346</guid>
	</item>
	<item>
		<title>H  Walter    Die Pflanzenwelt   Ihre Verwandtschaft zur Erden und Menschheitsentwicklung : &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=75723</link>
		<description>H  Walter    Die Pflanzenwelt   Ihre Verwandtschaft zur Erden und Menschheitsentwicklung   24 cm  246 p  Versuch einer Pflanzensystematik als Verstandigungslage fur die Therapie  Krankengeschichten und Berichte mit Hinweisen von Rudolf Steiner  Orig  Leinen  Antroposofie Hardbound Natura Arlesheim  c1971   3858171158 Very Good in Chipped DJ</description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>75723</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Hans Hoting Eva Rudy Jansen : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=66913</link>
		<description>Hans Hoting Eva Rudy Jansen    Meridiaankogels   met veel oefeningen   21 cm  80 p  Inleiding in het therapeutisch gebruik van meridiaankogels  waardoor diverse organen via reflexpunten worden gestimuleerd   Meridiaankogels  alternatieve geneeswijzen  reflexzonetherapie Garenloos Diever   Binkey Kok  1992   90 800594 8 X Uitstekend</description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>66913</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Heinrich Neuthaler     Groot kruiden gezondheidsboek   gezond door geneeskrachtige kruiden en goede voeding : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=73290</link>
		<description>Heinrich Neuthaler     Groot kruiden gezondheidsboek   gezond door geneeskrachtige kruiden en goede voeding   23 cm   331 p  Rijk geill   Gebonden Helmond   Uitgeverij Helmond  1977  3de dr 90 252 6235 X Zeer goed  scheuren in stofomslag</description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>73290</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Heinsberg  P     Natuurgeneeswijze in de praktijk  Het medisch gezinsboek: &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=45565</link>
		<description>Heinsberg  P     Natuurgeneeswijze in de praktijk  Het medisch gezinsboek Zwolle  La Rivi re   Voorhoeve   277 pag   Hazeu Krook  C  geb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>45565</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Helmut Loffler   vert  Hetty Kluitenberg     Gezinsboek voor de natuurgeneeskunde : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=57141</link>
		<description>Helmut Loffler   vert  Hetty Kluitenberg     Gezinsboek voor de natuurgeneeskunde     Zwolle   La Riviere   Voorhoeve   1977   22 cm  311 p  Beschrijving van diverse aandoeningen en hun mogelijke natuurgeneeskundige behandeling  Geill  Natuurgeneeswijze   Gebonden Zeer goed   90 6084 356 8</description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>57141</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Hettema  Y     De leer van het gezonde leven   De natuurgeneeskunde  haar wezen  bedoeling en methoden : &#8364;18,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37280</link>
		<description>Hettema  Y     De leer van het gezonde leven   De natuurgeneeskunde  haar wezen  bedoeling en methoden  Den Haag  Van Stockum   Zoon  1953  291 p  Orig  linnen   Alternatieve geneeswijzen  Gebonden Goed</description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>37280</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Hulke  Malcolm     Encyclopedie van Alternatieve Geneeswijzen  Vele tips  behandelingsmethoden en adreslijsten: &#8364;8,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42964</link>
		<description>Hulke  Malcolm     Encyclopedie van Alternatieve Geneeswijzen  Vele tips  behandelingsmethoden en adreslijsten Helmond  Helmond  1980  288 pag   Hardeman  A  geb uitstekend  Druk edition  1 90 252 6925 7</description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>42964</guid>
	</item>
	<item>
		<title>I  Clausnitzer    Wegwijzer in de makrobiotiek   Een voedingsleer volgens Georges Ohsawa : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=76950</link>
		<description>I  Clausnitzer    Wegwijzer in de makrobiotiek   Een voedingsleer volgens Georges Ohsawa   21 cm  128 p   Gebrocheerd De Driehoek  Amsterdam     Goed </description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>76950</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Isbert  O A     Bewusste Atempflege  in t glicher Praxis  Einf hrung und  bungen zur Atemp dagogik : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=55093</link>
		<description>Isbert  O A     Bewusste Atempflege  in t glicher Praxis  Einf hrung und  bungen zur Atemp dagogik  M nchen   Drei Eichen Verlag   1964   102 S  Wo atmen  wie atmen  rhythmisch atmen  Atempause usw  Taschenbuch  Gut erhalten </description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>55093</guid>
	</item>
	<item>
		<title>J  Fehrenbach a o    Short Manual of the VEGATEST method : &#8364;20,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=76582</link>
		<description>J  Fehrenbach a o    Short Manual of the VEGATEST method   22 cm  115 p  Blue pen underlining and some notes in text   Hardbound Vega  Schiltach  1986  2nd impr  and ext  ed  Good</description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>76582</guid>
	</item>
	<item>
		<title>J  Oldfield    Eat and keep young : &#8364;70,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=70231</link>
		<description>J  Oldfield    Eat and keep young   17 cm  112 p  Orig  cloth  Frontispiece  Little foxing  Health gezondheid Hardbound Methuen   Co  London  1928    Good  in Chipped DJ</description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>70231</guid>
	</item>
	<item>
		<title>J  Y  Peron Autret     101 raadgevingen uit de volksgeneeskunde : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=71820</link>
		<description>J  Y  Peron Autret     101 raadgevingen uit de volksgeneeskunde   22 cm  240 p  Medische reeks  Volksgeneeskunde  Gebonden Zwolle   La Riviere   Voorhoeve   1982    90 6084 465 3 Uitstekend</description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>71820</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Jaap Huibers     Ziekzijn    lastig maar wel gezond : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=70193</link>
		<description>Jaap Huibers     Ziekzijn    lastig maar wel gezond   21 cm  210 p    8  p  foto s  Populair filosofische verhandeling over gezondheid en ziekte vanuit diverse alternatieve visies  Geill  Omslag iets verkleurd  Ziekten en kosmische krachten  ziekteleer  alternatieve geneeswijzen Gebrocheerd Deventer   Ankh Hermes  1977   90 202 1820 4 Zeer goed</description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>70193</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Jane Scrivner   vert  Andre Passee     LaStone therapie   de weldadige werking van warme en koude stenen : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=68171</link>
		<description>Jane Scrivner   vert  Andre Passee     LaStone therapie   de weldadige werking van warme en koude stenen   21 cm  135 p  Stenen  Kosmische krachten  Natuurgeneeswijze  therapieen  warmteleer Garenloos Deventer   Ankh Hermes  cop  2004   90 202 4381 0 Als nieuw</description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>68171</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Joachim Breschke   Petra Gallmeister  edit       Heilpflanzen : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=55453</link>
		<description>Joachim Breschke   Petra Gallmeister  edit       Heilpflanzen     Moewig  Verona  1990  28 5 cm  78 p  Very richly illustr  with color drawings and photogr  Small tear   4 cm  in fr  hinge  Textbloc fine  Geneeskrachtige kruiden Hardbound Very good</description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>55453</guid>
	</item>
	<item>
		<title>K  Kunz   B  Kunz    Hand en voetreflexologie : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=77034</link>
		<description>K  Kunz   B  Kunz    Hand en voetreflexologie   25 cm  207 p  Rijk geill  Ex bibl  exemplaar  omslag gelamineerd  stempeltjes op schutblad  Boekblok zeer goed  Reflexzonetherapie Gebonden Ankh Hermes  Deventer  1992  2de dr 9020252380 Goed </description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>77034</guid>
	</item>
	<item>
		<title>K  Sullivan   C  Norman Shealy    Natural home remedies   Natural ways to health : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=73116</link>
		<description>K  Sullivan   C  Norman Shealy    Natural home remedies   Natural ways to health   30 cm  256 p  Homeopathy   herbalism   aromatherapy   flower remedies   vitamin and nutritional therapies  Very richly illustr  in color   Hardbound Time Life Books  c1997    Fine</description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>73116</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Kruseman  G E     Mysterieuze geneeskunst en technische geneeskunde   Een pleidooi voor ons allen : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42509</link>
		<description>Kruseman  G E     Mysterieuze geneeskunst en technische geneeskunde   Een pleidooi voor ons allen  Hilversum  Stichting Centraal Bureau N W P    203 p  Incl  krantenknipsels  Naam van vorige eigenaar op schutblad  Omslag versleten  Boekblok zeer goed  Gebonden Goed </description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>42509</guid>
	</item>
	<item>
		<title>L  F  C  Mees     Geneeskunde op de drempel   ziekte en genezing in verleden  heden en toekomst : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=76089</link>
		<description>L  F  C  Mees     Geneeskunde op de drempel   ziekte en genezing in verleden  heden en toekomst   22 cm  232 p  Visie op de geneeskunde vanuit de antroposofie  Omslag gesleten aan randen  Naam vorige eigenaar  Antroposofische geneeskunde  Garenloos Zeist   Uitgeverij Vrij Geestesleven  1981   90 6038 139 4 Goed </description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>76089</guid>
	</item>
	<item>
		<title>L  Mirandolle     Beeld Woord Daad   Gedachten over Eeredienst en Sacrament in onzen tijd : &#8364;12,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=65770</link>
		<description>L  Mirandolle     Beeld Woord Daad   Gedachten over Eeredienst en Sacrament in onzen tijd   Geniet 21 cm  10 p  Geschriften tot religieuse vernieuwing   1e Afl  Omslagje gescheurd  Lichte vlekken in tekstgedeelte   De Christengemeenschap Den Haag  1930    Goed</description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>65770</guid>
	</item>
	<item>
		<title>L  Robinson   H  Fisher   G  Thomson    The Mind Body Workout : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=77229</link>
		<description>L  Robinson   H  Fisher   G  Thomson    The Mind Body Workout   24 cm  189 p  Pilates and Alexander technique  Pilates exercises  Richly illustr  with b w photos   Softbound Macmillan   Pan Books  London   300369466 Very good</description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>77229</guid>
	</item>
	<item>
		<title>L  Thurzova   Jindich Krejca  illustr      Elseviers gids van geneeskrachtige kruiden : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=73415</link>
		<description>L  Thurzova   Jindich Krejca  illustr      Elseviers gids van geneeskrachtige kruiden   22 cm  268 p  Elseviergidsen  Geill  met 112 pagina grote tekeningen in kleur  Orig  linnen  gelamineerd door vorige eigenaar  Plantkunde  Geneeskrachtige kruiden   Gebonden Amsterdam  etc     Elsevier  1977   90 10 01739 7 Zeer goed</description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>73415</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Lampert H     Umstrittene Heilverfahren   Anwendungsm glichkeit in Klinik und Praxis : &#8364;11,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=55039</link>
		<description>Lampert H     Umstrittene Heilverfahren   Anwendungsm glichkeit in Klinik und Praxis  Stuttgart   Hippokrates   1953   124 S  Ameisens uretherapie  Hom opathie  Spagyrik  Chiropraktik usw  Kartonniert  Guter Zustand mit orig  Sch tzumschlag </description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>55039</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Lidy Visser   vert  Ans van der Graaff     Natuurlijk gezond   verantwoord alternatief genezen : &#8364;15,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=54362</link>
		<description>Lidy Visser   vert  Ans van der Graaff     Natuurlijk gezond   verantwoord alternatief genezen     Amsterdam  etc     The Reader s Digest  cop  1994  26 cm  398 p  Overzicht en omschrijving van de verschillende alternatieve geneeswijzen  diagnostische technieken  aanvullende therapie n en zelfhulpmaatregelen inclusief een adressenlijst voor Nederland en Belgi   Zeer rijk geill  in kleur  Alternatieve geneeswijzen   Gebonden Uitstekend   90 6407 313 9</description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>54362</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Lis Andersen    Gezonde bloedcirculatie door adermassage : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=76994</link>
		<description>Lis Andersen    Gezonde bloedcirculatie door adermassage   21 x 21 cm  72 p  Medische reeks  Geill  met 81 z w foto s  Omslag iets gesleten aan onderzijde rug  fysiotherapie Gebonden La Riviere   Voorhoeve  Zwolle    9060844629 Zeer goed</description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>76994</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Luc Vos     Geestelijk genezen   verslag van een gave : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=54325</link>
		<description>Luc Vos     Geestelijk genezen   verslag van een gave     Deventer   Ankh Hermes  cop  1980  21 cm  120 p  Een man beschrijft hoe hij op paranormale wijze mensen geneest  Naam vorige eigenaar  Paranormale geneeskunde   Gebrocheerd Goed    90 202 5039 6</description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>54325</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Luder Jachens    Haut und Seele  Ein geheimnisvolle Wechselspiel : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=74557</link>
		<description>1Luder Jachens    Haut und Seele  Ein geheimnisvolle Wechselspiel  Y00055151 jpg055151 jpg07 0000</description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>74557</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Lynn M  Buess Loekie Berghoef    Stromende energie   synergetisch genezen  een psychisch spirituele therapie   21 cm  112 p  New age  Uiteenzetting over een alternatieve vorm van lichamelijk psychisch genezen   Synergisme Gebrocheerd Deventer   Ankh Herme: &#8364;8,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=69224</link>
		<description>Lynn M  Buess Loekie Berghoef    Stromende energie   synergetisch genezen  een psychisch spirituele therapie   21 cm  112 p  New age  Uiteenzetting over een alternatieve vorm van lichamelijk psychisch genezen   Synergisme Gebrocheerd Deventer   Ankh Hermes  cop  1983   90 202 3862 0 Zeer goed</description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>69224</guid>
	</item>
	<item>
		<title>M  Bissegger   G  Brauner Gulow a o    Die Behandlung von Magersucht   ein integrativer Therapieansatz   Ein Therapeutenteam aus der Filderklinik berichtet : &#8364;13,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=72708</link>
		<description>M  Bissegger   G  Brauner Gulow a o  Die Behandlung von Magersucht   ein integrativer Therapieansatz   Ein Therapeutenteam aus der Filderklinik berichtet   23 cm  162 p  Menschewesen und Heilkunst 23  Eetstoornissen Anorexia Antroposofische visie Hardbound Freies Geistesleben  Stuttgart  1998   3772501214 Fine</description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>72708</guid>
	</item>
	<item>
		<title>M  Bissegger u a  Die Behandlung von Magersucht   ein integrativer Therapieansatz   Ein Therapeutenteam aus der Filderklinik berichtet : &#8364;13,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=69037</link>
		<description>M  Bissegger u a  Die Behandlung von Magersucht   ein integrativer Therapieansatz   Ein Therapeutenteam aus der Filderklinik berichtet   23 cm  162 p  Menschenwesen und Heilkunst 23  Some thin pencil underlining on a few pages  Geneeskunde antroposofie Hardbound Freies Geistesleben  Stuttgart  1998   3772501214 Fine</description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>69037</guid>
	</item>
	<item>
		<title>M  Buthke   H  W  Schimmel    Resonanzhomoopathie : &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=76746</link>
		<description>M  Buthke   H  W  Schimmel    Resonanzhomoopathie   21 cm  55 p  Some underlining on p  2  Cover sl  edgerubbed   Ppb Eigen Verlag des Internationalen Forschungsvereins fur Funktionelle Medizin und Resonanzhomoopathie  Karlsruhe  1994   3930346001</description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>76746</guid>
	</item>
	<item>
		<title>M  Kohnlechner    Onnodige operaties : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=76984</link>
		<description>M  Kohnlechner    Onnodige operaties   21 cm  208 p  Fontein Folio   Garenloos De Fontijn  De Bilt  c1975   9026130252 Zeer goed</description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>76984</guid>
	</item>
	<item>
		<title>M  Uyldert    Sterren  mensen  kruiden  Geneeskruidenboekje  astrologisch geordend : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=76955</link>
		<description>M  Uyldert    Sterren  mensen  kruiden  Geneeskruidenboekje  astrologisch geordend   22 cm  71 p  Incl  krantenknipsels  Kruidengeneeskunde Gebrocheerd De Driehoek  Amsterdam  1957    Goed </description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>76955</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Maria Mischo Kelling   Henning Zedler    Innere Medizin und Krankenpflege : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=74587</link>
		<description>1Maria Mischo Kelling   Henning Zedler    Innere Medizin und Krankenpflege  Y00055181 jpg055181 jpg07 0000</description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>74587</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Michio Kushi     Naturliche Heilung mit Makrobiotik : &#8364;9,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=55330</link>
		<description>Michio Kushi     Naturliche Heilung mit Makrobiotik     Bruno Martin  1985  22 cm  273 p  Illustr   Ppb  Fine  4  Aufl 3921786266</description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>55330</guid>
	</item>
	<item>
		<title>N  Bos    Iriscopie   Handboek der oogdiagnostiek : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=76985</link>
		<description>N  Bos    Iriscopie   Handboek der oogdiagnostiek   23 cm  104 p   xxii pl  Geill  met 22 kleurenfoto s  Orig  linnen  Cellotapesporen op schutbl   Gebonden De Driehoek  Amsterdam   3de geheel herz  dr 9060300475 Zeer goed  stofomslag zeer goed</description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>76985</guid>
	</item>
	<item>
		<title>N  Enders     Nieuw homeopatisch handboek   een tachtigtal veel voorkomende ziekten en hun homeopathische behandeling met een beschrijving van meer dan 150 geneesmiddelen : &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=73417</link>
		<description>N  Enders     Nieuw homeopatisch handboek   een tachtigtal veel voorkomende ziekten en hun homeopathische behandeling met een beschrijving van meer dan 150 geneesmiddelen   24 cm  240 p  Homeopathie  homeopathische geneesmiddelen Gebonden Amsterdam   De Driehoek   1988    90 6030 418 7 Uitstekend</description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>73417</guid>
	</item>
	<item>
		<title>P  Lundberg    Het shiatsu boek   Vitaliteit en gezondheid verbeteren door de kunst van het aanraken : &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=77036</link>
		<description>P  Lundberg    Het shiatsu boek   Vitaliteit en gezondheid verbeteren door de kunst van het aanraken   25 cm  191 p  Rijk geill  Ex bibl  exemplaar  omslag gelamineerd  stempeltjes op schutblad  Boekblok zeer goed  Vingermassage Gebonden Altamira  Heemstede  1992   9069632071 Goed </description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>77036</guid>
	</item>
	<item>
		<title>P  Mansfield   J  Monro    Chemicalien kind  Is uw kind  gewoon  ziek of is het verziekt door de chemicalien in voedsel en leefomgeving : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=76946</link>
		<description>P  Mansfield   J  Monro    Chemicalien kind  Is uw kind  gewoon  ziek of is het verziekt door de chemicalien in voedsel en leefomgeving   21 cm  Verschillende pag  Astma  Bronchitis Eczeem Slaapstoornissen Allergie Garenloos Hesperia  Rotterdam  1987   9071505030 Zeer goed </description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>76946</guid>
	</item>
	<item>
		<title>P A  van Dijk   Hanneke Winterwerp     Volksgeneeskunst in Nederland en Vlaanderen : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=71894</link>
		<description>P A  van Dijk   Hanneke Winterwerp     Volksgeneeskunst in Nederland en Vlaanderen   29 cm  224 p  Rijk geill  Volksgeneeskunde  Nederland  Volksgeneeskunde  Vlaanderen   Gebonden Deventer   Ankh Hermes  cop  1981   90 202 5057 4 Zeer goed   scheurtje in stofomslag</description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>71894</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Patricia F  Wessels     Massage   sportief  gezond en weldadig : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=71851</link>
		<description>Patricia F  Wessels     Massage   sportief  gezond en weldadig   18 cm  111 p  Rijk geill  in kleur  massage Gebonden Zoetermeer   Weleda Nederland  2002    Uitstekend</description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>71851</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Peter Schmidsberger Johan Bolman Margot Greulich : &#8364;15,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=66866</link>
		<description>Peter Schmidsberger Johan Bolman Margot Greulich    Thieme s boek van de geneeskruiden   20 cm  288 p  Geillustreerd   Gebonden Zutpen   Thieme  cop  1981  1e dr 90 03 97320 2 Zeer goed</description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>66866</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Philpott  W H   Kalita  D K    Goldberg  B     Magnet therapy : &#8364;6,70</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=51442</link>
		<description>Philpott  W H   Kalita  D K    Goldberg  B     Magnet therapy    Tiburon  Alternative Medicine  Com Books  Cop  2000  245 p  Ill  A self help guide to magnets  Ppb  Fine</description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>51442</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Pieter L  Langedijk Agnes van Enkhuizen    Hyperactieve kinderen en stille dromers  MBD    oorzaak en behandeling in relatie met gedrags  en concentratieproblemen  motoriek  faalangst  agressie  gebrek aan energie en oog   neus  en keelklachten : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=67059</link>
		<description>Pieter L  Langedijk Agnes van Enkhuizen    Hyperactieve kinderen en stille dromers  MBD    oorzaak en behandeling in relatie met gedrags  en concentratieproblemen  motoriek  faalangst  agressie  gebrek aan energie en oog   neus  en keelklachten   21 cm  166 p  Mogelijke oorzaken en behandeling van kinderen met een veronderstelde hersenbeschadiging  minimal brain dysfunction     Gebrocheerd Deventer   Ankh Hermes  cop  1984   90 202 4996 7 Veel leessporen</description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>67059</guid>
	</item>
	<item>
		<title>R  M  Martina    Emotionele therapie : &#8364;8,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=76569</link>
		<description>R  M  Martina    Emotionele therapie   24 cm  176 p  Omslag gedeeltelijk verkleurd  Binnenwerk zeer goed   Gebrocheerd Dolisos  Montfoort     Zeer goed</description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>76569</guid>
	</item>
	<item>
		<title>R  Macdonald   C  Ness    Alexander Techniek : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=77274</link>
		<description>R  Macdonald   C  Ness    Alexander Techniek   13 5 cm  224 p  Zeer rijk geill  met kleurenfoto s   Gebrocheerd Librero  Kerkdriel   9057642727 Uitstekend</description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>77274</guid>
	</item>
	<item>
		<title>R  van Wijk   F A C  Wiegant     Het similia principe   de hoeksteen van de homeopathie : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=73278</link>
		<description>R  van Wijk   F A C  Wiegant     Het similia principe   de hoeksteen van de homeopathie   24 cm  116 p   Gebrocheerd Alkmaar   Homeovisie  2000    Zeer goed</description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>73278</guid>
	</item>
	<item>
		<title>S  Breves    Das grosse Handbuch zum Medea 7 Orgonstrahler und Schwingungspotenzierer   Der richtige Umgang mit feinstofflichen Heilenergien : &#8364;50,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=76668</link>
		<description>S  Breves    Das grosse Handbuch zum Medea 7 Orgonstrahler und Schwingungspotenzierer   Der richtige Umgang mit feinstofflichen Heilenergien   21 cm  422 p  Illustr  Underlining on some pages  Otherwise fine copy   Hardbound Medea  Colmberg  1996  2  uberarb  u  erw  Aufl 3980380343 Good </description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>76668</guid>
	</item>
	<item>
		<title>S  Hahnemann    Organon der Heilkunst : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=76224</link>
		<description>S  Hahnemann    Organon der Heilkunst   20 cm  240 p  Frontispiece  Edgeworn cover  Textbloc fresh and clean  Homeopathie Softbound Hippokrates  Stuttgart  1955  6  Aufl  Good </description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>76224</guid>
	</item>
	<item>
		<title>S F  Fincher     Creating mandalas   For insight  healing and self expression : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=65815</link>
		<description>S F  Fincher     Creating mandalas   For insight  healing and self expression   Ppb  23 cm  192 p  Illustr  in colour and b w  Corner  half t p  cutt off   Shambhala  Boston  1991   877736464 Very good</description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>65815</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Sam Reifler   vert  Karel Lorteije     I Tjing   een interpretatie voor deze tijd : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=65801</link>
		<description>Sam Reifler   vert  Karel Lorteije     I Tjing   een interpretatie voor deze tijd   Gebonden 22 cm  288 p   Deventer   Ankh Hermes  cop  1980   90 202 4892 8 Zeer goed</description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>65801</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Stokvis  dr  Berthold     Hypnose in de geneeskundige practijk  Een handleiding voor studenten en artsen: &#8364;11,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=43069</link>
		<description>Stokvis  dr  Berthold     Hypnose in de geneeskundige practijk  Een handleiding voor studenten en artsen Lochem  De Tijdstroom  1937  124 pag  inleiding van dr  Max Levy Suhl  met stofomslag  geb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>43069</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Ton Staps   William Yang     Psycho energetische therapie   psychosociale begeleiding van kankerpatienten : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=72946</link>
		<description>Ton Staps   William Yang     Psycho energetische therapie   psychosociale begeleiding van kankerpatienten   22 cm  125 p  Kanker  kankerpatienten  Garenloos Nijkerk   Intro  cop  1991   90 266 6109 6 Als nieuw</description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>72946</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Trevor Smith    Homoeopathic treatment of emotional illness   A self help guide to remedies which can restore calm and happiness : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=76221</link>
		<description>Trevor Smith    Homoeopathic treatment of emotional illness   A self help guide to remedies which can restore calm and happiness   21 cm  208 p  Very clean copy  bumped corners  Homeopathie Ppb Thorsons  Wellingborough  1984  2nd impr 722508123 Good </description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>76221</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Ulrich J  Heinz     Spagyrik   die medizinische Alternative   Diagnostik und Therapie in der Spagyrischen Heilkunst : &#8364;45,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=75721</link>
		<description>Ulrich J  Heinz     Spagyrik   die medizinische Alternative   Diagnostik und Therapie in der Spagyrischen Heilkunst   25 cm  411 p  Mit 235 farbigen Abb   Hardbound Freiburg im Breisgau   Bauer  1985   3 7626 0293 X Very good</description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>75721</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Versch  Aut     Allgemeine hom opatische Zeitung   Jahrgang 1940  Band 188 : &#8364;48,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=54757</link>
		<description>Versch  Aut     Allgemeine hom opatische Zeitung   Jahrgang 1940  Band 188  Berlin   Haug   1940   186 s  Fundgrube mit Sachregister  Leinen  Sehr gut erhalten </description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>54757</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Versch  Aut     Allgemeine hom opatische Zeitung   Jahrgang 1942  Band 190 : &#8364;48,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=54780</link>
		<description>Versch  Aut     Allgemeine hom opatische Zeitung   Jahrgang 1942  Band 190  Berlin   Haug   1942   192 s  Fundgrube mit Sachregister  Leinen  Sch n eingebunden </description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>54780</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Versch  Aut     Heilpflanzen und ihre Kr fte : &#8364;16,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=54922</link>
		<description>Versch  Aut     Heilpflanzen und ihre Kr fte    Bern   Colibri   1978   208 S  Nachschlageteil  Lexikon  Gebrauch  Wirksamkeit  Autoren u a  Daems  Schadewalt  Landolt  Reich ill  Leinen  Sehr gut erhalten </description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>54922</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Voorhoeve  Dr  J     Homoeopathie in de praktijk : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=44598</link>
		<description>Voorhoeve  Dr  J     Homoeopathie in de praktijk    Zwolle  La Rivi re   Voorhoeve  1948  554 pag  blauwe band met goud opdruk  li goed  Druk edition  10</description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>44598</guid>
	</item>
	<item>
		<title>W  Kaelin    Der kapillar dynamische Bluttest zur Fruhdiagnose der Krebskrankheit : &#8364;15,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=75951</link>
		<description>W  Kaelin    Der kapillar dynamische Bluttest zur Fruhdiagnose der Krebskrankheit   24 cm  91 p  Illustr  Orig  cloth  Kanker Diagnose Antroposofie Hardbound Goetheanum  Dornach  c1965    Very Good in sl  torn DJ</description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>75951</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Wolfram E     Die okkulten Ursachen der Krankheiten   Volumen Paramirum des Paracelsus : &#8364;40,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=55088</link>
		<description>Wolfram E     Die okkulten Ursachen der Krankheiten   Volumen Paramirum des Paracelsus  Leipzig   Max Altmann   1912   263 s  Pr destination  Christus als Herr des Karma  Erkrankungen durch die Geister  Leinen  Sehr gut erhalten </description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>55088</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Yvo Van Orshoven    Op weg naar de energetische mens   van lijden tot oorspronkelijk gezond zijn : &#8364;7,55</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=65485</link>
		<description>Yvo Van Orshoven    Op weg naar de energetische mens   van lijden tot oorspronkelijk gezond zijn   Gebrocheerd 24 cm  143 p  Licht autobiografisch getint boek over hoe mensen zich door zelfwerkzaamheid gezond kunnen houden c q  weer gezond kunnen worden  Psychosomatiek  alternatieve geneeswijzen Leuven  Amersfoort   Acco  1995  1e dr 90 334 3298 6 Uitstekend</description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>65485</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Yvo Van Orshoven    Op weg naar de energetische mens   van lijden tot oorspronkelijk gezond zijn : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=70618</link>
		<description>Yvo Van Orshoven    Op weg naar de energetische mens   van lijden tot oorspronkelijk gezond zijn   24 cm  143 p  Licht autobiografisch getint boek over hoe mensen zich door zelfwerkzaamheid gezond kunnen houden c q  weer gezond kunnen worden  Geill  Naam vorige eigenaar  Psychosomatiek  alternatieve geneeswijzen Gebrocheerd Leuven  Amersfoort   Acco  1997  3e dr 90 334 3298 6 Zeer goed</description>
		<category>Alternatieve geneeswijzen</category>
		<guid>70618</guid>
	</item>
	
	
	</channel>
</rss>