<?xml version="1.0" encoding="UTF-8" ?>
<rss version="2.0">
	<channel>
	<title>Categorie Crafts and professions op Utz</title>
	<link>http://www.utz.nl/shop/home.php</link>
	<description></description>
	<language>NL</language>
	<item>
		<title>  Het Pierement   32e jaargang no  3   33e jaargang no  1   34e jaargang no  1  3  4   35e jaargang no  1: &#8364;15,40</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39705</link>
		<description>  Het Pierement   32e jaargang no  3   33e jaargang no  1   34e jaargang no  1  3  4   35e jaargang no  1  Kring van draaiorgelvrienden   1985  1986  1987  1988  4to  6 nummers  Geniet Zeer goed</description>
		<category>Crafts and professions</category>
		<guid>39705</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  L art du couvreur   Encyclop die des M tiers : &#8364;650,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=54341</link>
		<description>  L art du couvreur   Encyclop die des M tiers  Paris  Librairie du Compagnonnage  1982 1989  COMPLETE  3 vol   boxed  vol I 1 14  vol  II 1 11  vol  III 1 13  37 50 cm  722  616  697 p  Richly illustrated    Very good</description>
		<category>Crafts and professions</category>
		<guid>54341</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Ons speeluur  Theoretisch practisch handboek bij de leiding van het openluchtspel   Deel 1  Het openluchtspel op de lagere school en ten tienste van hen die studeeren voor het examen  genoemd onder lett  J  lichamelijke oefening  der lageronderwijswet 1: &#8364;11,10</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37327</link>
		<description>  Ons speeluur  Theoretisch practisch handboek bij de leiding van het openluchtspel   Deel 1  Het openluchtspel op de lagere school en ten tienste van hen die studeeren voor het examen  genoemd onder lett  J  lichamelijke oefening  der lageronderwijswet 1920 door de technieche commissie van den Nederlandschen Bond voor Lichamelijke Opvoeding   Wolters  1933  253 p  Geillustreerd  Orig  linnen  Ingenaaid Goed  enige aantekeningen in potlood door vorige eigenaar</description>
		<category>Crafts and professions</category>
		<guid>37327</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Prikkels 340   Bodige en overbodige feiten  cijfers en tips betreffende papiergebruik : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39280</link>
		<description>  Prikkels 340   Bodige en overbodige feiten  cijfers en tips betreffende papiergebruik  Amsterdam  Proost en Brandt nv   1973  4to  24 p   Geniet Zeer goed</description>
		<category>Crafts and professions</category>
		<guid>39280</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Blankenstein  J C     Binderij machines   Werking   stelling   bediening : &#8364;17,10</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39269</link>
		<description>Blankenstein  J C     Binderij machines   Werking   stelling   bediening  Den Haag  Drukkerij Nieuw leven N V   1943  224 p  Geillustreerd  Half  linnen  Gebonden Goed   Tweede druk</description>
		<category>Crafts and professions</category>
		<guid>39269</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Boer  P  den     Te Te   Technisch tijdschrift voor de grafische industrie  Tiende   elfde jaargang : &#8364;17,10</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39274</link>
		<description>Boer  P  den     Te Te   Technisch tijdschrift voor de grafische industrie  Tiende   elfde jaargang   Algemene Nederlandse grafische bond  1954   1956  4to  Geillustreerd  Half linnen  Gebonden Goed </description>
		<category>Crafts and professions</category>
		<guid>39274</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Boer  P  den     Te Te   Technisch tijdschrift voor de grafische industrie  Twaalfde   dertiende jaargang : &#8364;17,10</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39273</link>
		<description>Boer  P  den     Te Te   Technisch tijdschrift voor de grafische industrie  Twaalfde   dertiende jaargang   Algemene Nederlandse grafische bond  1956   1958  4to  Geillustreerd  Half linnen  Gebonden Goed </description>
		<category>Crafts and professions</category>
		<guid>39273</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Boer  P  den     Te Te   Technisch tijdschrift voor de grafische industrie  Veertiende   vijftiende jaargang : &#8364;17,10</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39272</link>
		<description>Boer  P  den     Te Te   Technisch tijdschrift voor de grafische industrie  Veertiende   vijftiende jaargang   Algemene Nederlandse grafische bond  1958   1960  4to  Geillustreerd  Half linnen  Gebonden Goed </description>
		<category>Crafts and professions</category>
		<guid>39272</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Bolman  J     Handboek voor edelsteenkunde : &#8364;68,40</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=40986</link>
		<description>Bolman  J     Handboek voor edelsteenkunde    Amsterdam  H J  Paris  1950  1037 p  XLVIII z w Platen   4 kleurenplaten en z w tekeningen  Gebonden Iets verzwakte rug vanwege dikte van het boek   Verder zeer goed exemplaar</description>
		<category>Crafts and professions</category>
		<guid>40986</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Creyf  G     Nomenclatuur der weefsels : &#8364;17,10</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42071</link>
		<description>Creyf  G     Nomenclatuur der weefsels    Gent  Vyncke  1954  166 p  Geillustreerd  Hoeken aan bovenzijde gekruld  Vlekje op achterzijde omslag  Verder zeer goed en net exemplaar Gebrocheerd Goed </description>
		<category>Crafts and professions</category>
		<guid>42071</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Faddegon  H C   red       Tijdschrift voor horlogemakers : &#8364;165,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=51913</link>
		<description>Faddegon  H C   red       Tijdschrift voor horlogemakers    Amsterdam  Gebr  Faddegon  1903  Eerste jaargang  24 Nummers gebonden in orig  linnen   26 x 18 5 cm  288 p  Rijk geillustreerd met z w foto s en tekeningen  Iets gespleten op voorscharnier  verder nog goed gebonden  Onder en bovenzijde rug  hoeken en randen iets versleten  Gebonden Goed </description>
		<category>Crafts and professions</category>
		<guid>51913</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Faddegon  H C   red       Tijdschrift voor horlogemakers : &#8364;165,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=51914</link>
		<description>Faddegon  H C   red       Tijdschrift voor horlogemakers    Amsterdam  Gebr  Faddegon  1904  Tweede jaargang  24 Nummers gebonden in orig  linnen   26 x 18 5 cm  288 p  Rijk geillustreerd met z w foto s en tekeningen   uitvouwbare platen  Iets gespleten op scharnieren  verder nog goed gebonden  Onder en bovenzijde rug en hoeken iets versleten  Gebonden Goed </description>
		<category>Crafts and professions</category>
		<guid>51914</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Hans Bouma     Leve het oude ambacht : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=71529</link>
		<description>Hans Bouma     Leve het oude ambacht   23x24 cm  119 p  Zeer rijk geill  met paginagrote z w foto s van Cas oorthuys en Ernst Niewenhuis  Ambachten Gebonden Laren   Luitingh   1978    90 245 0480 5 Uitstekend</description>
		<category>Crafts and professions</category>
		<guid>71529</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Healy  Richard J     Design for security : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39461</link>
		<description>Healy  Richard J     Design for security    New York   London   Sydney  John Wiley   Sons   309 p  Rich  illustrated with figures  Ex  lib  Orig  cloth   Hardbound Very good</description>
		<category>Crafts and professions</category>
		<guid>39461</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Heemstra  G     Elektrotechniek voor automonteurs   Deel a2 : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39504</link>
		<description>Heemstra  G     Elektrotechniek voor automonteurs   Deel a2  Groningen  J  B  Wolters  1960  101 p  Met 182 figuren  Incl  vragenboekje  Ingenaaid Goed</description>
		<category>Crafts and professions</category>
		<guid>39504</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Henket  N H    Schols  Dr  Ch  M    Telders  J M     Platen behoorende bij de waterbouwkunde   Vierde deel  afd  XVa  wegen  Traceeren  aardebaan  gewone wegen : &#8364;85,50</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=36996</link>
		<description>Henket  N H    Schols  Dr  Ch  M    Telders  J M     Platen behoorende bij de waterbouwkunde   Vierde deel  afd  XVa  wegen  Traceeren  aardebaan  gewone wegen   s Gravenhage  Gebroeders van Cleef  Circa 1885  Folio  28 dubbele pagina s  Orig  linnen   Gebonden Zeer goed  Prachtige  technische  illustraties van landschappen  wegen  gereedschap  machinerien etc </description>
		<category>Crafts and professions</category>
		<guid>36996</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Hofstede  G     De beginselen van de gereedschapswerktuigen en de metaalbewerking   Beknopt leerboek voor het technisch onderwijs en voor zelfstudie : &#8364;14,30</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=52528</link>
		<description>Hofstede  G     De beginselen van de gereedschapswerktuigen en de metaalbewerking   Beknopt leerboek voor het technisch onderwijs en voor zelfstudie  Deventer  N  Kluwer  1948  307 p  Geillustr  met 909 figuren en 41 tabellen  Orig  linnen  Gebonden Zeer goed   4de herziene druk</description>
		<category>Crafts and professions</category>
		<guid>52528</guid>
	</item>
	<item>
		<title>J W  Wellen   C J Q  Kerstens   A  Maris a o     Veterinary work in the Netherlands : &#8364;15,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=55961</link>
		<description>J W  Wellen   C J Q  Kerstens   A  Maris a o     Veterinary work in the Netherlands     Veterinary Service Information Division  Leidschendam   1970   29 cm  314 p  Illustr  Orig  cloth  Diergeneeskunde Nederland Hardbound Very good</description>
		<category>Crafts and professions</category>
		<guid>55961</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Jean Genty     Le petit menuisier  Premiere partie  Planches : &#8364;50,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=54344</link>
		<description>Jean Genty     Le petit menuisier  Premiere partie  Planches     E  Bernard   Cie  Paris  1895  31 cm  61 n b planches dont les 3 dernieres abimees  White paper pasted over orig  cover  spine restored with brown plastic tape   Timmerberoep Timmerambacht Timmervakmanschap Softbound Good   3th edition</description>
		<category>Crafts and professions</category>
		<guid>54344</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Killinger  Roland     Zungenstimmen : &#8364;17,10</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39287</link>
		<description>Killinger  Roland     Zungenstimmen    Beihingen Neckar   1969  4to  Manufacturing of reeds and flue pipes  Text  German English   illustrations   Very good</description>
		<category>Crafts and professions</category>
		<guid>39287</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Klerk  L  de     Zwakstroomtechniek  Handleiding t b v  Opleiding voor V E V  examens: &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=45458</link>
		<description>Klerk  L  de     Zwakstroomtechniek  Handleiding t b v  Opleiding voor V E V  examens Amsterdam  V  E V   1947  247 pag  naam op schutblad  hli goed  Druk edition  4</description>
		<category>Crafts and professions</category>
		<guid>45458</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Louis de Koning Hans van der Lijke Jaap Weidema     Ambachten van de Lage Landen : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=67466</link>
		<description>Louis de Koning Hans van der Lijke Jaap Weidema     Ambachten van de Lage Landen   32 cm  143 p   Gebonden   Bussum    Van Holkema   Warendorf  1980   90 269 4787 9 Goed </description>
		<category>Crafts and professions</category>
		<guid>67466</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Norris Mathews  E R     The Romance and Invention of Printing  with a Bibliography of the Printing Press: &#8364;20,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=43255</link>
		<description>Norris Mathews  E R     The Romance and Invention of Printing  with a Bibliography of the Printing Press Bristol  City Librarian  1914  20 pag  with illustrations  Printed for private circulation only  A little bit foxing  br goed  Druk edition  1</description>
		<category>Crafts and professions</category>
		<guid>43255</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Pels  C     Papier   Een en ander over de fabricage en verwerking van papier  toegelicht met talrijke afbeeldingen : &#8364;9,40</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39138</link>
		<description>Pels  C     Papier   Een en ander over de fabricage en verwerking van papier  toegelicht met talrijke afbeeldingen  Amsterdam  Arbeiderspers   134 p  Geillustreerd  Orig  linnen  Gebonden Zeer goed</description>
		<category>Crafts and professions</category>
		<guid>39138</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Richard Weich   Walter Wolf Windisch     Beim Geigenbauer : &#8364;20,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=59834</link>
		<description>Richard Weich   Walter Wolf Windisch     Beim Geigenbauer   Wurzburg   Sturtz Verlag  1981   Hardbound 27 cm  79 p  Alte Handwerksberufe  Richly illustr  with color photographes and b w drawings   Musical instrument making  Violins  Vioolbouw   3 8003 0168 7 Fine in very good DJ</description>
		<category>Crafts and professions</category>
		<guid>59834</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Schilstra  J J     Koekplanken : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42342</link>
		<description>Schilstra  J J     Koekplanken    Bussum  C A J  van Dishoeck  Cop 1961  104 p  Rijk geillustreerd met z w foto s en tekeningen Opdracht op titelp   Gebonden Goed   2de vermeerderde druk</description>
		<category>Crafts and professions</category>
		<guid>42342</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Schmidt  G H    Vleck  L D     Principles of dairy science : &#8364;8,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=41228</link>
		<description>Schmidt  G H    Vleck  L D     Principles of dairy science    San Fransisco  W H  Freemann and Comp   Cop  1974  IX  368 p  Illustrated  Hardbound Very good</description>
		<category>Crafts and professions</category>
		<guid>41228</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Schultz  Wilhelm     Der Uhrmacher am Werktisch   Hand und Nachslagebuch fur den Taschenuhren Reparateur : &#8364;100,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=51892</link>
		<description>Schultz  Wilhelm     Der Uhrmacher am Werktisch   Hand und Nachslagebuch fur den Taschenuhren Reparateur  Berlin  Verlag der Buchdruckerei Strauss Aktien Gesellschaft  1919  23 5 x 16 p  483 p  Mit 352 Original Holzschnitten im Text und auf sechs besonderen Tafeln  Yellowed pages with some foxing  textbloc very good  Halfcloth  worn at bottom  cover rubbed at extemities  Well bound  Hardbound Good   Funfte  erganzte Auflage</description>
		<category>Crafts and professions</category>
		<guid>51892</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Sierenberg de Boer  G  W  J  van   Vos  Dipl  Ing  P  B      De autogene metaalbewerking   Afdeeling 1  grondstoffen en hulpmiddelen  Afdeeling 2  laschtechniek en daarmee samenhangende werkzaamheden : &#8364;15,40</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=40254</link>
		<description>Sierenberg de Boer  G  W  J  van   Vos  Dipl  Ing  P  B      De autogene metaalbewerking   Afdeeling 1  grondstoffen en hulpmiddelen  Afdeeling 2  laschtechniek en daarmee samenhangende werkzaamheden  Haarlem  Fa  Ruijgrok   Co  1936  207 p  Met 277 illustraties  Orig  linnen  Gebonden Goed </description>
		<category>Crafts and professions</category>
		<guid>40254</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Stokvis  R S  en Zonen     Electro techniek : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=40310</link>
		<description>Stokvis  R S  en Zonen     Electro techniek    Rotterdam  R S  Stokvis en Zonen N V   1952  312 p  Catalogus  Geillustreerd  Orig  linnen  Gebonden Waterschade voorplat  binnenwerk goed</description>
		<category>Crafts and professions</category>
		<guid>40310</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Stumpff  Prof  Dr  K     Het uurwerk des hemels : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39012</link>
		<description>Stumpff  Prof  Dr  K     Het uurwerk des hemels    Antwerpen  N V De Nederlandsche Boekhandel  1944  177p  Met 46 ill  en een kaart van de dierenriem  Ingenaaid Goed   vlek op omslag</description>
		<category>Crafts and professions</category>
		<guid>39012</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Waart  J  van der     Woningstoffen   En wat er zoal bij te pas komt : &#8364;17,10</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=40055</link>
		<description>Waart  J  van der     Woningstoffen   En wat er zoal bij te pas komt  Haarlem   Antwerpen   Batavia  H  Stam  1949  243 p  Geillustreerd  Gebonden Goed </description>
		<category>Crafts and professions</category>
		<guid>40055</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Warn  Reuben Henry     The sheet metal worker s instructor for Zinc  sheet iron  copper  and tin plate workers  and others  containing a selection of geometrical problems  also practical and simple rules for describing the various patterns required in the: &#8364;55,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39922</link>
		<description>Warn  Reuben Henry     The sheet metal worker s instructor for Zinc  sheet iron  copper  and tin plate workers  and others  containing a selection of geometrical problems  also practical and simple rules for describing the various patterns required in the different branches of the above trades   Added  An appendix containing instructions for boiler making  mensuration of surfaces  and solids  rules for calculating the weights of different figures of iron and steel  tables of the weights of iron  steel  etc  Philadelphia  Henry Carey Baird   Co   1881  XV  178 p  32 Plates  37 wood engravings  Orig  cloth  Hardbound Very good</description>
		<category>Crafts and professions</category>
		<guid>39922</guid>
	</item>
	
	
	</channel>
</rss>