<?xml version="1.0" encoding="UTF-8" ?>
<rss version="2.0">
	<channel>
	<title>Categorie Archaeology op Utz</title>
	<link>http://www.utz.nl/shop/home.php</link>
	<description></description>
	<language>NL</language>
	<item>
		<title>  Arkeologiska fynd fran Folkrepubliken Kina   Exhib  cat  Ostasiastika Museet Stockholm 12 5   16 7 1974 : &#8364;8,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=36676</link>
		<description>  Arkeologiska fynd fran Folkrepubliken Kina   Exhib  cat  Ostasiastika Museet Stockholm 12 5   16 7 1974  Stockholm   1974  139 pp  Num  b w and col  ill  Boards  Hardbound Very good Chipped spine </description>
		<category>Archaeology</category>
		<guid>36676</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Kunst van de Maya uit Guatemala   Arts mayas du Guatemala   Museum voor Land en Volkenkunde  Rotterdam  16 december 1970   12 april 1971 : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39027</link>
		<description>  Kunst van de Maya uit Guatemala   Arts mayas du Guatemala   Museum voor Land en Volkenkunde  Rotterdam  16 december 1970   12 april 1971  Rotterdam  Museum voor Land en Volkenkunde  1971  59 p  Richly illustrated  Softbound Good </description>
		<category>Archaeology</category>
		<guid>39027</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  The Nine Bows   Overdruk uit  Jaarbericht van het Vooraziatisch Egyptisch genootschap Ex Oriente Lux  No  19  1965 1966  Annuaire de la societe orientale  Ex Oriente Lux  : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39851</link>
		<description>  The Nine Bows   Overdruk uit  Jaarbericht van het Vooraziatisch Egyptisch genootschap Ex Oriente Lux  No  19  1965 1966  Annuaire de la societe orientale  Ex Oriente Lux    Leiden  Ex oriente Lux  1967  4to  393 420 p   Softbound Very good</description>
		<category>Archaeology</category>
		<guid>39851</guid>
	</item>
	<item>
		<title>A  Stolk  Amazonas  archeologisch en ethnologisch onderzoek in Zuid Amerika  Expedities in 1964 en 1965 : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=57986</link>
		<description>A  Stolk  Amazonas  archeologisch en ethnologisch onderzoek in Zuid Amerika  Expedities in 1964 en 1965   Servire  Den Haag  1966  20 cm  112 p  Rijk geill  met foto s en tekeningen van de schrijver     Garenloos Zeer goed</description>
		<category>Archaeology</category>
		<guid>57986</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Aldred  Cyril     Agypten : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39994</link>
		<description>Aldred  Cyril     Agypten    Koln  M  DuMont Schauberg  1962  242 p  Illustrated  Orig  cloth  Hardbound Very Good in Good DJ</description>
		<category>Archaeology</category>
		<guid>39994</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Assereto  Aljandro Pezzia     Ica y el Peru precolombino   Tomo 1  Arqueologia de la provincia de ica : &#8364;34,20</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=40170</link>
		<description>Assereto  Aljandro Pezzia     Ica y el Peru precolombino   Tomo 1  Arqueologia de la provincia de ica    1968  295 p  Illustrated  Softbound Good </description>
		<category>Archaeology</category>
		<guid>40170</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Bacon Edward Red     Verzonken beschavingen   Het raadsel van verdwenen volkeren : &#8364;19,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=55110</link>
		<description>Bacon Edward Red     Verzonken beschavingen   Het raadsel van verdwenen volkeren  Den Haag   Gaade   1964   360 p  Sahara  Zimbabwe  de Nubische Nijl  Neolitisch Japan  Etrusken  Paaseiland etc etc  Gebonden  Goede staat  Rijk ge ll </description>
		<category>Archaeology</category>
		<guid>55110</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Brinker  H    Goepper  R     Kunstschatze aus China   5000 v  Chr  bis 900 n  Chr  Neuere archeologische Funde aus der Volksrepublik China : &#8364;9,50</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=51551</link>
		<description>Brinker  H    Goepper  R     Kunstschatze aus China   5000 v  Chr  bis 900 n  Chr  Neuere archeologische Funde aus der Volksrepublik China    Cop  1980  23 x 20 5 cm  XVI  370 p  Exhibition catalogue  Kunsthaus Zurich   Museum fur Ostasiatische Kunst  Berlin   Roemer und Pelizaeus Museum  Hildesheim   Museum fur Ostasiatische Kunst der Stadt Koln  Very richly illustrated with colour and b w photographs and drawings  Half title p  cut out  Hardbound Near fine</description>
		<category>Archaeology</category>
		<guid>51551</guid>
	</item>
	<item>
		<title>C F P D  van der Vecht    De stenen spreken   Zes radiolezingen : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=73079</link>
		<description>C F P D  van der Vecht    De stenen spreken   Zes radiolezingen   24 cm  31 p  Geill  Pyramides Egypte Geniet Algemeene Vereeniging  Radio Omroep    1950     Goed </description>
		<category>Archaeology</category>
		<guid>73079</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Ceram  C  W     Smal ravijn en zwarte berg   Het geheim van het hetietenrijk : &#8364;7,70</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=38810</link>
		<description>Ceram  C  W     Smal ravijn en zwarte berg   Het geheim van het hetietenrijk  Amsterdam   Antwerpen  Van Ditmar  1955  248 p  Vertaling  Hermien Manger  Met z w foto s en tekeningen  Orig  linnen  Gebonden Zeer goed</description>
		<category>Archaeology</category>
		<guid>38810</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Christiane Desroches Noblecourt  1913       Tutankhamen   life and death of a pharaoh : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=53430</link>
		<description>Christiane Desroches Noblecourt  1913       Tutankhamen   life and death of a pharaoh     The Connoisseur and Michael Joseph  London  1969  26 cm  311 p  With 75 colour photographs by F L  Kenett  Egypte Hardbound Very Good in Chipped DJ  7th impression</description>
		<category>Archaeology</category>
		<guid>53430</guid>
	</item>
	<item>
		<title>David L  Webster   Susan Toby Evans   William T  Sanders      Levend verleden   een inleiding in de archeologie : &#8364;20,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=54181</link>
		<description>David L  Webster   Susan Toby Evans   William T  Sanders      Levend verleden   een inleiding in de archeologie     Utrecht   Teleac Houten   De Haan  cop  1993  26 cm  503 p  Boek bij Teleac cursus over onderzoeksmethoden en  technieken   toegepast in de moderne archeologie  Ex bibliotheek exemplaar  behalve stempels etc  zeer goed   Archeologie  Gebonden Zeer goed   90 6533 332 0</description>
		<category>Archaeology</category>
		<guid>54181</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Disselhoff  Hans Dietrich   Linne  Sigvald     Het Oude Amerika   De hoge culturen der nieuwe wereld : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39031</link>
		<description>Disselhoff  Hans Dietrich   Linne  Sigvald     Het Oude Amerika   De hoge culturen der nieuwe wereld  Amsterdam   Brussel  Elsevier  1981  247 p  Rijk geill   Garenloos Goed </description>
		<category>Archaeology</category>
		<guid>39031</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Drobler  Rudolf     Kulturen aus der vogelschau   Archaologie im luftbild : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=38279</link>
		<description>Drobler  Rudolf     Kulturen aus der vogelschau   Archaologie im luftbild  Leipzig  GLB  1987  296 p   Richly illustrated  Org  linnen  Hardbound Very good</description>
		<category>Archaeology</category>
		<guid>38279</guid>
	</item>
	<item>
		<title>F  Allegra    Le pietre di Briga   territorio e archeologia : &#8364;25,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=77192</link>
		<description>F  Allegra    Le pietre di Briga   territorio e archeologia   31 cm  46 p  Richly illustr  with b w pictures   Hardbound I Libri di Briga Novarese  1984    Very good</description>
		<category>Archaeology</category>
		<guid>77192</guid>
	</item>
	<item>
		<title>G  Francis    The first Stonehenge : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=75177</link>
		<description>G  Francis    The first Stonehenge   24 cm  104 p  Illustr  with map and b w photos   Hardbound Christopher Davies  1986   715406663 Very Good in Good DJ</description>
		<category>Archaeology</category>
		<guid>75177</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Garnett  Henry  red       Speurders met de spade   Werkwijze en techniek in de archeologie : &#8364;7,70</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=38813</link>
		<description>Garnett  Henry  red       Speurders met de spade   Werkwijze en techniek in de archeologie  Amsterdam   Brussel  Elsevier  1965  4to  253 p  Vertaald door A  R  A  Van Aken  Rijk geillustreerd  Orig  linnen  Gebonden Zeer goed  stofomslag goed </description>
		<category>Archaeology</category>
		<guid>38813</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Harry van Enckevort   J R A M  Thijssen    Joost van den Besselaar     Graven met beleid   gemeentelijk archeologisch onderzoek in Nijmegen 1989 1995 : &#8364;15,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=53632</link>
		<description>Harry van Enckevort   J R A M  Thijssen    Joost van den Besselaar     Graven met beleid   gemeentelijk archeologisch onderzoek in Nijmegen 1989 1995     Abcoude   Uniepers Nijmegen   Sectie Archeologie Gemeente Nijmegen  cop  1996  28 cm  159 p   Archeologische berichten Nijmegen  Monografie n   ISSN 1569 3198   2   Rijk geill  met z w foto s en plattegronden  Incl  krantenknipsel en tijdschriftartikel  Archaeologie  Prehistorie Stadsarcheologie  Nijmegen  opgravingen  stadsarcheologie Gebrocheerd Zeer goed    90 6825 180 5</description>
		<category>Archaeology</category>
		<guid>53632</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Hood  S     De voorouders van de Grieken : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=38629</link>
		<description>Hood  S     De voorouders van de Grieken    Amsterdam   Brussel  Elsevier  1969  143 p  Rijk geillustreerd   Zeer goed</description>
		<category>Archaeology</category>
		<guid>38629</guid>
	</item>
	<item>
		<title>I E S  Edwards    Toetanchamon   Zijn graf en zijn schatten : &#8364;12,50</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=77105</link>
		<description>I E S  Edwards    Toetanchamon   Zijn graf en zijn schatten   29 cm  256 p  Fotoboek  Z w foto s   H  Burton  Kleurenfoto s  Lee Boltin  Orig  linnen  Egypte opgravingen Gebonden Fibula Van Dishoeck  Haarlem  c1978   9022836185 Uitstekend  stofomslag zeer goed</description>
		<category>Archaeology</category>
		<guid>77105</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Irmgard Groth Kimball Franz Feuchtwanger  Kunst im alten Mexiko : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=57901</link>
		<description>Irmgard Groth Kimball Franz Feuchtwanger  Kunst im alten Mexiko   Zuerich  etc     Atlantis Verlag  c  1953  31 cm  127 p  Mit schwarz weissen und farblichen Abbildungen  Precolumbiaanse kunst    Gebunden Sehr gut  Aussenseite leicht beschaedigt</description>
		<category>Archaeology</category>
		<guid>57901</guid>
	</item>
	<item>
		<title>J  H  F  Bloemers   L  P  Louwe Kooijmans   H  Sarfatij     Verleden land   archeologische opgravingen in Nederland : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=71083</link>
		<description>J  H  F  Bloemers   L  P  Louwe Kooijmans   H  Sarfatij     Verleden land   archeologische opgravingen in Nederland   30 x 24 cm  192 p  Beschrijving van 39 opgravingen  Zeer rijk geill  in kleur  foto s  luchtopnames  gedetailleerde plattegronden  reconstructietekeningen etc   archeologie  Nederland Prehistorie Romeinse tijd Middeleeuwen Gebonden Amsterdam   Meulenhoff Informatief   90 290 9992 5 Zeer goed   stofomslag zeer goed</description>
		<category>Archaeology</category>
		<guid>71083</guid>
	</item>
	<item>
		<title>J  H  F  Bloemers   L  P  Louwe Kooijmans   H  Sarfatij e a    Verleden land   archeologische opgravingen in Nederland : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=70694</link>
		<description>J  H  F  Bloemers   L  P  Louwe Kooijmans   H  Sarfatij e a    Verleden land   archeologische opgravingen in Nederland  30 x 24 cm  192 p   Zeer rijk geill  in kleur en z w  Incl  enkele krantenknipsels  archeologie  Nederland  Gebonden Amsterdam   Meulenhoff Informatief  1981   90 290 9992 5 Uitstekend  stofomslag zeer goed</description>
		<category>Archaeology</category>
		<guid>70694</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Jedrzejewska  Hanna     Das Wunder aus Faras  Wandgem lde und Altert mer aus Polnischen Ausgrabungen: &#8364;9,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=43932</link>
		<description>Jedrzejewska  Hanna     Das Wunder aus Faras  Wandgem lde und Altert mer aus Polnischen Ausgrabungen   1969  150 pag  Der Unesco Aktion  Rettet die Altert mer Nubiens   o a  in het Haags Gemeentemuseum 23  10   1969 tot 4   1   1970  das Buch ist sehr gut erhalten  pb uitstekend  Druk edition  1</description>
		<category>Archaeology</category>
		<guid>43932</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Johan Hendrik Frederik Bloemers  1940   Leendert Pieter Louwe Kooijmans  1940   Herbert Sarfatij  1937   Armand Haye Dirk Fortuin A J  Wiskerke Annemiek Overbeek Henk Brandsen Bob Brobbel     Verleden land   archeologische opgravingen in Nederland : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=67463</link>
		<description>Johan Hendrik Frederik Bloemers  1940   Leendert Pieter Louwe Kooijmans  1940   Herbert Sarfatij  1937   Armand Haye Dirk Fortuin A J  Wiskerke Annemiek Overbeek Henk Brandsen Bob Brobbel     Verleden land   archeologische opgravingen in Nederland   30 x 24 cm  192 p    Gebonden  Amsterdam   Meulenhoff Informatief  1981   90 290 9992 5 Zeer goed  stofomslag zeer goed</description>
		<category>Archaeology</category>
		<guid>67463</guid>
	</item>
	<item>
		<title>K P  Kontorlis   Litsa Kontorli Papadopoulou  Mycenaean civilization   Mycenae   Tiryns   Asine   Midea   Pylos : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=68961</link>
		<description>K P  Kontorlis   Litsa Kontorli Papadopoulou  Mycenaean civilization   Mycenae   Tiryns   Asine   Midea   Pylos   Oblong 17x24 cm  80 p  Very richly illustr  in color and b w  Archeology Greece Archeologie Griekenland Stapled K  Kontorli  Athens  1985  2nd ed  Very good</description>
		<category>Archaeology</category>
		<guid>68961</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Kahane  P P     Prehistoire   Antiquite   Histoire generale de la peinture  Vol  I : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39053</link>
		<description>Kahane  P P     Prehistoire   Antiquite   Histoire generale de la peinture  Vol  I  Paris  Flammarion  1968  16mo  204 p  Illustrated   Ppb  Very good </description>
		<category>Archaeology</category>
		<guid>39053</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Kathleen M  Kenyon   M  Wheeler  edit       Jerusalem   Die heilige Stadt von David bis zu den Kreuzzugen   Ausgrabungen 1961 1967 : &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=65138</link>
		<description>Kathleen M  Kenyon   M  Wheeler  edit       Jerusalem   Die heilige Stadt von David bis zu den Kreuzzugen   Ausgrabungen 1961 1967   Hardbound 25 cm  235 p  Neue Entdeckungen der Archeologie  Orig  cloth  Very richly illustr  with maps  drawings  b w and color photogr  Names former owners  stamp   Gustav Lubbe  Bergisch Gladbach  c1968    Very Good in Chipped DJ</description>
		<category>Archaeology</category>
		<guid>65138</guid>
	</item>
	<item>
		<title>King  Anthony     Archaeology of ancient Rome : &#8364;8,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=38900</link>
		<description>King  Anthony     Archaeology of ancient Rome    New York  Crescent Books  1982  4to  192 p  Rich  illustrated  Hardbound Very Good  in Very Good DJ</description>
		<category>Archaeology</category>
		<guid>38900</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Klok  R H J     Archeologisch reisboek voor Nederland : &#8364;9,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=40771</link>
		<description>Klok  R H J     Archeologisch reisboek voor Nederland    Haarlem  Fibula Van Dishoeck  Cop  1977  366 p  Geillustreerd  Gebonden Zeer goed  2de herziene druk</description>
		<category>Archaeology</category>
		<guid>40771</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Klok  R H J     Archeologisch reisboek voor Nederland : &#8364;9,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42368</link>
		<description>Klok  R H J     Archeologisch reisboek voor Nederland    Haarlem  Fibula van Dishoeck  Cop  1977  366 p  Geillustreerd   Gebonden Zeer goed   2de herziene druk</description>
		<category>Archaeology</category>
		<guid>42368</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Klok  R H J     Archeologisch reisboek voor Nederland : &#8364;9,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=52423</link>
		<description>Klok  R H J     Archeologisch reisboek voor Nederland    Haarlem  Fibula Van Dishoeck  Cop  1977  366 p  Rijk geillustreerd met z w foto s  tekeningen en kaartjes  Gebonden Uitstekend   9022836169</description>
		<category>Archaeology</category>
		<guid>52423</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Kurt Benesch  1926     vert  C W A J A  Walraven     Geheimen van de oudheid   nieuwste archeologische ontdekkingen : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=55742</link>
		<description>Kurt Benesch  1926     vert  C W A J A  Walraven     Geheimen van de oudheid   nieuwste archeologische ontdekkingen     Baarn   Forum Boekerij   1978   24 cm  370 p  Geillustr  met kleurenfoto s  platen   Blauwe onderstrepingen en enkele notities op ca  7 p  s  Archeologie  Oudheidkunde Gebonden Uitstekend   90 235 0388 0</description>
		<category>Archaeology</category>
		<guid>55742</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Kypreou  Loula     National Archaeological Museum of Athens  Prehistoric Collections Collection of Greek Sculpture: &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=44515</link>
		<description>Kypreou  Loula     National Archaeological Museum of Athens  Prehistoric Collections Collection of Greek Sculpture Athens  Gallias  1971  108 pag    pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Archaeology</category>
		<guid>44515</guid>
	</item>
	<item>
		<title>L  Fasani    GEILLUSTREERDE WERELDGESCHIEDENIS VAN DE ARCHEOLOGIE : &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=71091</link>
		<description>L  Fasani    GEILLUSTREERDE WERELDGESCHIEDENIS VAN DE ARCHEOLOGIE   29 cm  692 blz  Compleet naslagwerk over archeologie aller tijden  Zeer rijk geill  in kleur en z w   Gebonden Helmond   Uitgeverij Helmond   90 252 6941 9 Zeer goed   stofomslag zeer goed</description>
		<category>Archaeology</category>
		<guid>71091</guid>
	</item>
	<item>
		<title>L P  Louwe Kooijmans    Opgraven in Nederland   het werk van de archeoloog : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=71081</link>
		<description>L P  Louwe Kooijmans    Opgraven in Nederland   het werk van de archeoloog   24 cm  131 p  Rijk geill  met kaartjes  tekeningen en z w foto s   Gebrocheerd  s Gravenhage   Staatsuitgeverij   90 12 01975 3 Als nieuw</description>
		<category>Archaeology</category>
		<guid>71081</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Lambelet K     How to read Hieroglyphs : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=54960</link>
		<description>Lambelet K     How to read Hieroglyphs    Cairo   Lehnert   Landrock   1974   20 p  For tourists and those who aspite to be scientist  Broschure  Very good</description>
		<category>Archaeology</category>
		<guid>54960</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Lehmann  H    Hammacher  A M   tekst      Stenen beelden uit het oude Mexico : &#8364;9,50</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=51689</link>
		<description>Lehmann  H    Hammacher  A M   tekst      Stenen beelden uit het oude Mexico     Rijksmuseum Kroller Muller  1963  Expositiecatalogus  Ongepag  Geill  met 20 z w platen   Beeldhouwkunst   Garenloos Zeer goed</description>
		<category>Archaeology</category>
		<guid>51689</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Linder  Elisha   Rabam  Avner     Marine archaeology   Cassel s introducing archaeology series : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=41829</link>
		<description>Linder  Elisha   Rabam  Avner     Marine archaeology   Cassel s introducing archaeology series  London  Cassel  1975  95 p  Rijk geill  met afbeeldingen   Gebonden Zeer goed  stofomslag goed</description>
		<category>Archaeology</category>
		<guid>41829</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Loon  M N  van   Meijer D J W    Rossmeisl  B I W     Gids voor de afdeling West Azie   Allard Pierson Museum Amsterdam: &#8364;8,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39842</link>
		<description>Loon  M N  van   Meijer D J W    Rossmeisl  B I W     Gids voor de afdeling West Azie   Allard Pierson Museum Amsterdam Amsterdam   Het Vooraziatish Egyptisch Genootschap  Ex Oriente Lux    De Vereniging van Vrienden van het Allard Pierson Museum  1989  96 p  Geillustreerd  Ingenaaid Zeer goed</description>
		<category>Archaeology</category>
		<guid>39842</guid>
	</item>
	<item>
		<title>M  Leenhardt     Arts de l Oceanie : &#8364;35,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=59411</link>
		<description>M  Leenhardt     Arts de l Oceanie   Les editions du chene  Paris  1947   23 cm  150 p  Arts du monde  Photogr   Emmanuel Sougez  Richly illustr  in b w  Half cloth  Rubbed edges   Kunst Australie Melanesie Polynesie Madagascar Hardbound  Good </description>
		<category>Archaeology</category>
		<guid>59411</guid>
	</item>
	<item>
		<title>M  Zakaria Goneim   J F  Whitlau  De verdwenen pyramide : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=57421</link>
		<description>M  Zakaria Goneim   J F  Whitlau  De verdwenen pyramide   Den Haag   Van Stockum  1956  24 cm  XVI  160 p    29  p  pl  Orig  linnen  Geill  met 42 z w foto s  Titelplaat  foto van auteur  Egyptische Oudheid  Pyramides   Saqqara Egypte   Gebonden Zeer goed </description>
		<category>Archaeology</category>
		<guid>57421</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Meer  L  Bouke van der     Corpus Speculorum Etruscorum   The Netherlands : &#8364;66,50</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=51493</link>
		<description>Meer  L  Bouke van der     Corpus Speculorum Etruscorum   The Netherlands  Leiden  E J  Brill  1983  30 5 x 25 cm  172 p  Catalogue of Etruscan mirrors and handles in the Netherlands  Amsterdam Allard Pierson Museum   The Hague Gemeentemuseum   The Hague Museum Meermanno Westreenianum   Leiden Rijksmuseum van Oudheden   Nijmegen Rijksmuseum Kam   Utrecht Archaeological Institute  State University   Private Collection  Meer   Half cloth  Ill  with 36 b w photographs  plates  on recto  drawing on verso p  s   Spiegels  Oudheid  Hardbound Fine   9004068325</description>
		<category>Archaeology</category>
		<guid>51493</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Michel Groothedde      Leesten en Eme   archeologisch en historisch onderzoek naar verdwenen buurtschappen bij Zutphen : &#8364;25,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=53388</link>
		<description>Michel Groothedde      Leesten en Eme   archeologisch en historisch onderzoek naar verdwenen buurtschappen bij Zutphen     Kampen   Stichting Archeologie ssel Vechtstreek  cop  1996  30 cm  167 p   Leesten en Eme  dl  1   Zeer rijk geill  met z w foto s en tekeningen  Archaeologie  Zutphen  Prehistorie  Opgravingen  Leesten  Eme Gebrocheerd Als nieuw   9072883063</description>
		<category>Archaeology</category>
		<guid>53388</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Okladnikow  Alexej Pawlowitsch     Der Mensch kam aus Sibirien   Russische Archaologen auf den Spuren Fernostlicher Fruhkulturen : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39810</link>
		<description>Okladnikow  Alexej Pawlowitsch     Der Mensch kam aus Sibirien   Russische Archaologen auf den Spuren Fernostlicher Fruhkulturen  Wien   Munchen  Zurich  Fritz Molden  1974  272 p  Mit 55 abbildungen   Hardbound Very Good in Good DJ</description>
		<category>Archaeology</category>
		<guid>39810</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Parrot  Andre     De tempel van Jerusalem : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39225</link>
		<description>Parrot  Andre     De tempel van Jerusalem    Nijkerk  G F  Callenbach n v   1956  99 p  Deel 4 van serie Bijbel en Archeologie  Geillustreerd  Orig  linnen Ingenaaid Goed </description>
		<category>Archaeology</category>
		<guid>39225</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Piere Langlois Guy Collet  Arts du Perou : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=57898</link>
		<description>Piere Langlois Guy Collet  Arts du Perou   Lille   Galerie Marcel Evrard  1956  22 cm   64  p  Avec des illustrations noires et blances  arts Perou   Softbound Good </description>
		<category>Archaeology</category>
		<guid>57898</guid>
	</item>
	<item>
		<title>R  Donceel Alfonso De Franciscis   Beatrice Jansen e a     Pompeii : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=53753</link>
		<description>R  Donceel Alfonso De Franciscis   Beatrice Jansen e a     Pompeii       s Gravenhage    Haags Gemeentemuseum Recklinghausen   Aurel Bongers  cop  1973  24 cm  270 p    2  uitsl  bl  krt  cat no  276  Rijk geillustr  incl  uitvouwbare stadplattegrond in kleur  Opgravingen  Italie  Tentoonstellingscatalogi  Gebrocheerd Zeer goed    3 7647 0255 9</description>
		<category>Archaeology</category>
		<guid>53753</guid>
	</item>
	<item>
		<title>R H J  Klok    ARCHEOLOGISCH REISBOEK VOOR NEDERLAND : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=71080</link>
		<description>R H J  Klok    ARCHEOLOGISCH REISBOEK VOOR NEDERLAND   26 cm  366 blz  Titelplaat  Zeer rijk geill  met kaartjes en z w afb  Stempels vorige eigenaar   Gebonden Haarlem   Fibula Van Dishoeck  2e herz  dr 90 228 3616 9 Zeer goed</description>
		<category>Archaeology</category>
		<guid>71080</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Rahtz  P A     Holworth  medieval village excavation 1958   Report on Dorset natural History for 1959 : &#8364;8,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42254</link>
		<description>Rahtz  P A     Holworth  medieval village excavation 1958   Report on Dorset natural History for 1959    1959  127 147 p  Illustrated with XII b w photographs and 12 Fig  maps and plans  4 on folding p   Stapled Good   Reprint</description>
		<category>Archaeology</category>
		<guid>42254</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Riemschneider  Dr  Margarete     De wereld der Hethieten : &#8364;8,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37502</link>
		<description>Riemschneider  Dr  Margarete     De wereld der Hethieten    Amsterdam  Holland  1958  4to  262 p  167 afbeeldingen  Uit de serie  Grote culturen der oudheid  Orig  linnen  Gebonden Goed  scheurtjes in stofomslag</description>
		<category>Archaeology</category>
		<guid>37502</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Roest  L L H     Gevormd en Gebakken   Oud gebruiksaardewerk in Nederland: &#8364;8,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37490</link>
		<description>Roest  L L H     Gevormd en Gebakken   Oud gebruiksaardewerk in Nederland Amsterdam  Allert de Lange  1965  126 p  54 zwart wit platen   Ingenaaid Goed</description>
		<category>Archaeology</category>
		<guid>37490</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Sabri Vieten   Gunter C  Vieten   A  L  Mongajt   Historische Schatze aus der Sowjetunion : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=58022</link>
		<description>Sabri Vieten   Gunter C  Vieten   A  L  Mongajt   Historische Schatze aus der Sowjetunion   Essen Bredeney   Villa Hugel   1967   24 cm  122 p   74 p  pl  Richly illustr  Tip ex on Fr  title p  Name former owner  Archaeological findings  Soviet Unie Rusland 2  Aufl  Ppb  Good </description>
		<category>Archaeology</category>
		<guid>58022</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Santangelo  Maria     Musees et monuments Etrusques    Etruscan museums and monuments : &#8364;17,10</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=38171</link>
		<description>Santangelo  Maria     Musees et monuments Etrusques    Etruscan museums and monuments    Novara  Instituto Geografico De Agostini   1963  4to  178 p  Rich  illustrated   Hardbound Very Good in Very Good DJ</description>
		<category>Archaeology</category>
		<guid>38171</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Schonfield  H J     Opgravingen getuigen voor de bijbel   Het Nieuwe Testament in het licht van de archeologie : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37466</link>
		<description>Schonfield  H J     Opgravingen getuigen voor de bijbel   Het Nieuwe Testament in het licht van de archeologie  Amsterdam  Elsevier  1961  218 p  Geill  zwart wit  Orig linnen  Gebonden Goed </description>
		<category>Archaeology</category>
		<guid>37466</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Schwantes  G     Aus Deutschlands Urgeschichte   Naturwissenschaftliche Bibliothek fur Jugend und Volk : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39825</link>
		<description>Schwantes  G     Aus Deutschlands Urgeschichte   Naturwissenschaftliche Bibliothek fur Jugend und Volk  Leipzig  Quelle   Meyer   205 p  192 b w Illustrations  7 plates  Orig  cloth  Hardbound Very good  Second edition</description>
		<category>Archaeology</category>
		<guid>39825</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Steindorff  G     Die Blutezeit des Pharaonenreichs   Monographien zur Weltgeschichte  X : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39110</link>
		<description>Steindorff  G     Die Blutezeit des Pharaonenreichs   Monographien zur Weltgeschichte  X  Bielefeld   Leipzig   Velhagen   Klasing  1900  4to 170p  Illustrated  Softbound Good </description>
		<category>Archaeology</category>
		<guid>39110</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Th J M  Martens   D P  Bosscha Erdbrink     De evolutie van de mens   de speurtocht naar ontbrekende schakels   een persoonlijk verslag van een aantal van  s werelds meest bekende antropologen over hun speurtocht naar de ontbrekende schakels in de evoluti: &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=54705</link>
		<description>Th J M  Martens   D P  Bosscha Erdbrink     De evolutie van de mens   de speurtocht naar ontbrekende schakels   een persoonlijk verslag van een aantal van  s werelds meest bekende antropologen over hun speurtocht naar de ontbrekende schakels in de evolutie stamboom van de mens     Maastricht   Natuur en Techniek  1981  24 cm  335 p  Rijk geill  met kleurenfoto s  Omslag gesleten an randen  Boekblok zeer goed  Antropologie Gebrocheerd Zeer goed   90 70157 19 5</description>
		<category>Archaeology</category>
		<guid>54705</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Thomasset  Johannes     Verhulltes licht   Russische archaologen auf den spuren fernostlicher fruhkulturen : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39811</link>
		<description>Thomasset  Johannes     Verhulltes licht   Russische archaologen auf den spuren fernostlicher fruhkulturen  Berlin  Nicolaifche Verlagsbuchhandlung   254 p  Orig  linnen  Hardbound Good </description>
		<category>Archaeology</category>
		<guid>39811</guid>
	</item>
	<item>
		<title>William Watson  1917    The genius of China : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=57873</link>
		<description>William Watson  1917    The genius of China    London    Times Newspapers  1973  24 cm  159 p  An exhibition of archeological finds of the People s Republic of China  Works of art  Archaeology China  Exhibition catalogues  form   0 7230 0107 3 Softbound Good </description>
		<category>Archaeology</category>
		<guid>57873</guid>
	</item>
	
	
	</channel>
</rss>