<?xml version="1.0" encoding="UTF-8" ?>
<rss version="2.0">
	<channel>
	<title>Categorie Architectuur op Utz</title>
	<link>http://www.utz.nl/shop/home.php</link>
	<description></description>
	<language>NL</language>
	<item>
		<title>  Frank Lloyd Wright  The Solomon Guggenheim Museum: &#8364;18,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=45960</link>
		<description>  Frank Lloyd Wright  The Solomon Guggenheim Museum New York  The Solomon Guggenheim Foundation  1960     pb Good   Druk edition  1</description>
		<category>Architectuur</category>
		<guid>45960</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Monumenten in Hilversum  Deelgebied 12  Omgeving  Trompenberg  : &#8364;16,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=52950</link>
		<description>  Monumenten in Hilversum  Deelgebied 12  Omgeving  Trompenberg       1989  folio  166 p  Voorstel Monumentencommissie Gemeente Hilversum   Garenloos Zeer goed </description>
		<category>Architectuur</category>
		<guid>52950</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Monumenten in Hilversum  Deelgebied 13  Nimrodpark 1899 1902   Kannesheuvelpark 1902 1903   Diergaardepark 1904 1907 : &#8364;16,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=52951</link>
		<description>  Monumenten in Hilversum  Deelgebied 13  Nimrodpark 1899 1902   Kannesheuvelpark 1902 1903   Diergaardepark 1904 1907      1989  folio  191 p  Voorstel Monumentencommissie Gemeente Hilversum  Geill  met z w foto s   plattegronden op uitvouwbare bladen   Garenloos Zeer goed </description>
		<category>Architectuur</category>
		<guid>52951</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Monumenten in Hilversum  Deelgebieden 00 t m 04  Centrum : &#8364;23,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=52952</link>
		<description>  Monumenten in Hilversum  Deelgebieden 00 t m 04  Centrum      1990  folio  289 p  Voorstel Monumentencommissie Gemeente Hilversum  Geill  met z w foto s   plattegronden op uitvouwbare bladen   Garenloos Zeer goed </description>
		<category>Architectuur</category>
		<guid>52952</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Notities over architectuur van architect Bertus Mulder  Centraal Museum Utrecht mededelingen nr  27 1979: &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=44563</link>
		<description>  Notities over architectuur van architect Bertus Mulder  Centraal Museum Utrecht mededelingen nr  27 1979 Utrecht  Centraal Museum  1979  79 pag  ex libris op titelblad  pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Architectuur</category>
		<guid>44563</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Plan   Jaargangen 1974 1984 : &#8364;94,10</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=36994</link>
		<description>  Plan   Jaargangen 1974 1984     Tijdschrift over architectuur  11 jaargangen gebonden in 11 banden   Goede staat</description>
		<category>Architectuur</category>
		<guid>36994</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Vademecum der bouwvakken   Acht en twintigste jaargang : &#8364;25,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=63529</link>
		<description>  Vademecum der bouwvakken   Acht en twintigste jaargang   Amsterdam  Gebonden 26 cm  204 p  Afleveringen van 2 Januari 1913 t m 18 December 1913  Compleet  Rijk geillustr  met z w platen  Gebonden in halflinnen over gemarmerde platten  randen iets gesleten  Hier en daar roestvlekjes      Goed </description>
		<category>Architectuur</category>
		<guid>63529</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Vademecum der bouwvakken   Achtiende jaargang : &#8364;25,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=63531</link>
		<description>  Vademecum der bouwvakken   Achtiende jaargang   Amsterdam  Gebonden 26 cm  204 p  Afleveringen van 8 Januari 1903 t m 24 December 1903  Compleet  Rijk geillustr  met z w platen  Gebonden in halflinnen over gemarmerde platten  randen iets gesleten     Goed </description>
		<category>Architectuur</category>
		<guid>63531</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Vademecum der bouwvakken   Een en twintigste jaargang : &#8364;25,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=63525</link>
		<description>  Vademecum der bouwvakken   Een en twintigste jaargang   Amsterdam  Gebonden 26 cm  206 p  Afleveringen van 11 Januari 1906 t m 31 December 1906  Compleet  Rijk geillustr  met z w platen en uitvouwbare platen  Gebonden in halflinnen over gemarmerde platten  Rug smoezelig  randen iets gesleten  Hier en daar roestvlekjes      Goed </description>
		<category>Architectuur</category>
		<guid>63525</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Vademecum der bouwvakken   twee en twintigste jaargang : &#8364;25,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=63534</link>
		<description>  Vademecum der bouwvakken   twee en twintigste jaargang   Amsterdam  Gebonden 26 cm  208 p  Afleveringen van 10 Januari 1907 t m 27 December 1907  Compleet  Rijk geillustr  met z w afb  en platen  Gebonden in halflinnen over gemarmerde platten  randen iets gesleten  Hier en daar roestvlekjes      Goed</description>
		<category>Architectuur</category>
		<guid>63534</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Vademecum der bouwvakken   Vier en twintigste jaargang : &#8364;25,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=63530</link>
		<description>  Vademecum der bouwvakken   Vier en twintigste jaargang   Amsterdam  Gebonden 26 cm  204 p  Afleveringen van 7 Januari 1909 t m 23 December 1909  Compleet  Rijk geillustr  met z w platen  Gebonden in halflinnen over gemarmerde platten  randen iets gesleten  Hier en daar roestvlekjes      Goed </description>
		<category>Architectuur</category>
		<guid>63530</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Vademecum der bouwvakken   Vijftiende jaargang : &#8364;25,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=63526</link>
		<description>  Vademecum der bouwvakken   Vijftiende jaargang   Amsterdam  Gebonden 26 cm  204 p  Afleveringen van 5 Januari 1900 t m 20 December 1900  Compleet  Rijk geillustr  met z w platen en uitvouwbare platen  Gebonden in halflinnen over gemarmerde platten  Rug smoezelig  randen iets gesleten  Zwakke binding  Hier en daar roestvlekjes      Goed </description>
		<category>Architectuur</category>
		<guid>63526</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Vademecum der bouwvakken   Zes en twintigste jaargang : &#8364;25,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=63532</link>
		<description>  Vademecum der bouwvakken   Zes en twintigste jaargang   Amsterdam  Gebonden 26 cm  204 p  Afleveringen van 5 Januari 1911 t m 21 December 1911  Compleet  Rijk geillustr  met z w platen  1 Plaat los  Gebonden in halflinnen over gemarmerde platten  randen iets gesleten    7 cm  van rug ontbreekt  Hier en daar roestvlekjes en vlekken     Goed</description>
		<category>Architectuur</category>
		<guid>63532</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Vademecum der bouwvakken   Zestiende jaargang : &#8364;25,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=63523</link>
		<description>  Vademecum der bouwvakken   Zestiende jaargang   Amsterdam  Gebonden 26 cm  206 p  Afleveringen van 3 Januari 1901 t m 19 December 1901  Compleet  Rijk geillustr  met z w platen en foto s  Gebonden in halflinnen over gemarmerde platten  Rug smoezelig  randen iets gesleten  Roestvlekjes op schutbladen     Goed </description>
		<category>Architectuur</category>
		<guid>63523</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Vademecum der bouwvakken   Zeventiende jaargang : &#8364;25,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=63528</link>
		<description>  Vademecum der bouwvakken   Zeventiende jaargang   Amsterdam  Gebonden 26 cm  206 p  Afleveringen van 2 Januari 1902 t m 11 December 1902  Compleet  Rijk geillustr  met z w platen  Gebonden in halflinnen over gemarmerde platten  Rug smoezelig  randen iets gesleten  Hier en daar roestvlekjes      Goed </description>
		<category>Architectuur</category>
		<guid>63528</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Vademecum der bouwvakken 1898 1899 : &#8364;25,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=63521</link>
		<description>  Vademecum der bouwvakken 1898 1899   Amsterdam  Gebonden 26 cm  208 p  Afleveringen van 6 Januari 1898 t m 21 December 1899  Compleet  Rijk geillustr  met z w platen  Gebonden in halflinnen over gemarmerde platten  Rug smoezelig  randen iets gesleten     Goed </description>
		<category>Architectuur</category>
		<guid>63521</guid>
	</item>
	<item>
		<title>A M J  Kreukels   J  Schrijnen   H  van Blerck e a     Een perspectief voor de stad  lezing    De stedenbouwkundige als regisseur  essays  : &#8364;12,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=52731</link>
		<description>A M J  Kreukels   J  Schrijnen   H  van Blerck e a     Een perspectief voor de stad  lezing    De stedenbouwkundige als regisseur  essays      S l   S n  1997  21 cm  2 Delen in mapje  28  45 p  Geill  Cor van Eesterenmanifestatie 1997   vierde van Eesterenlezing Blauwe Kamer   Profiel Tijdschrift voor landschapsontwikkeling en stedenbouw   bijlage   Geniet Uitstekend</description>
		<category>Architectuur</category>
		<guid>52731</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Amelia Peck   Jane B  Davies   Alexander Jackson Davis  1803 1892      Alexander Jackson Davis  American architect  1803 1892 : &#8364;12,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=73527</link>
		<description>Amelia Peck   Jane B  Davies   Alexander Jackson Davis  1803 1892      Alexander Jackson Davis  American architect  1803 1892   28 cm  192 p  Richly illustrated   Softbound New York   Rizzoli  1992   0 8478 1484 X Very good </description>
		<category>Architectuur</category>
		<guid>73527</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Bertus Mulder   Gerrit Jan de Rook     Rietveld Schroder Huis  1925 1975 : &#8364;20,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=73865</link>
		<description>Bertus Mulder   Gerrit Jan de Rook     Rietveld Schroder Huis  1925 1975   30 cm  64 p  Rijk geill  met z w foto s en plattegronden  Achterzijde omslag iets smoezelig  Incl  krantenknipsel   Gebrocheerd Utrecht  etc     Bruna  1975   90 229 7298 4 Goed </description>
		<category>Architectuur</category>
		<guid>73865</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Blijstra R     B  Merkelbach   Arte plastico y architectura en Holanda : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=52622</link>
		<description>Blijstra R     B  Merkelbach   Arte plastico y architectura en Holanda  Amsterdam  Meulenhoff  1968  18 p   text     24 p  b w photographs  plans   Ppb  Very good</description>
		<category>Architectuur</category>
		<guid>52622</guid>
	</item>
	<item>
		<title>C  de Jong e a     NOOIT GEBOUWD NEDERLAND  Niet uitgevoerde architectuurontwerpen 1850 1980 : &#8364;11,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=52737</link>
		<description>C  de Jong e a     NOOIT GEBOUWD NEDERLAND  Niet uitgevoerde architectuurontwerpen 1850 1980      1980  20 5 cm  60 p  Geill  met z w afb  Incl  krantenknipsels  Catalogus voor tentoonstelling in het Bouwcentrum te Rotterdam     Geniet Zeer goed</description>
		<category>Architectuur</category>
		<guid>52737</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Charles Sheppard   Vert   Jaap Verschoor      Spoorwegstations   hoogtepunten uit de architectuur : &#8364;14,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=52822</link>
		<description>Charles Sheppard   Vert   Jaap Verschoor      Spoorwegstations   hoogtepunten uit de architectuur     Alphen aan den Rijn   Atrium  cop  1996  32 cm  80 p  Geschiedenis en ontwikkeling van spoorweggebouwen in Europa en Noord Amerika  Zeer rijk geillustr  met kleurenfoto s  Railroad stations  Spoorwegstations  Europa  Fotoboeken  Verenigde Staten   Gebonden Als nieuw   stofomslag uitstekend   9020113798</description>
		<category>Architectuur</category>
		<guid>52822</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Christian Lassure   Dominique Reperant  photogr       Cabanes en pierre seche de France : &#8364;22,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=54280</link>
		<description>Christian Lassure   Dominique Reperant  photogr       Cabanes en pierre seche de France     Edisud  Aix en Provence  2004  26 5 cm  247 p  Very richly illustr  with color photogr   Softbound Very good    274490449x</description>
		<category>Architectuur</category>
		<guid>54280</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Cichy  Dr  Bodo     Architektuur en bouwstijlen  Ontwikkeling van de Westerse bouwkunst van Grieken en Romeinen tot heden: &#8364;40,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=43497</link>
		<description>Cichy  Dr  Bodo     Architektuur en bouwstijlen  Ontwikkeling van de Westerse bouwkunst van Grieken en Romeinen tot heden Den Haag  Gaade  1960  434 pag  kleie scheurtjes in stofomslag  ruim 450 afbeeldingen  48 in zwart 60 in kleurendruk Buffinga  A  geb uitstekend  Druk edition  1</description>
		<category>Architectuur</category>
		<guid>43497</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Dorgelo  A     Modern European architecture : &#8364;38,50</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37091</link>
		<description>Dorgelo  A     Modern European architecture     Elsevier  1960  Folio  243 p  Richly illustrated  Orig  cloth  Hardbound Very good</description>
		<category>Architectuur</category>
		<guid>37091</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Dorgelo  A     Modern European Architecture : &#8364;25,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=43496</link>
		<description>Dorgelo  A     Modern European Architecture    Amsterdam  Elsevier  1960  243 pag  Folio  richly illustrated  Hardbound Very good  Druk edition  1</description>
		<category>Architectuur</category>
		<guid>43496</guid>
	</item>
	<item>
		<title>F  de Miranda     De moskee als kunstwerk en als huis van gebed : &#8364;13,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=56757</link>
		<description>F  de Miranda     De moskee als kunstwerk en als huis van gebed     Wassenaar   Miranda  1977  28 cm  92 p  Rijk geill  met z w foto s en plattegronden  Orig  linnen   Gebonden Zeer goed   stofomslag goed    90 6271 530 3</description>
		<category>Architectuur</category>
		<guid>56757</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Graswinckel D P M     Nederlandsche hofjes : &#8364;11,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=54840</link>
		<description>Graswinckel D P M     Nederlandsche hofjes    Amsterdam   Allert de Lange   1943   107 p  Heemschutserie deel 28   Paperback  Goede staat </description>
		<category>Architectuur</category>
		<guid>54840</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Harald  Busch en Bernd Lohse    Baukunst der Gotik in Europa : &#8364;12,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=77647</link>
		<description>Harald  Busch en Bernd Lohse   Baukunst der Gotik in Europa    Frankfurt am Main  Umschau Verlag  1958  Druk   Auflage 2 XXV en 200 pag  In een algemene inleiding wordt ontstaan en geschiedenis van de gotiek beschreven  Daarna volgt een beschrijving van de verschillende stijlen  zoals die ook op de foto s in het boek verschijnen  Met tekeningen en plattegronden  en een register op vaktermen  plus een plaatsnamenregister  Het fotodeel bevat ruim 200 schitterende foto s van gotische bouw  en ornamentkunst in heel Europa XXV und 200 S  In der Einleitung wird Entstehen und Gechichte der Gotik dargestellt  Danach folgt eine Beschreibung von verschiedenen Stilen  Mit mehr als 200 Foto Abbildingen von gotische Geb ude aus ganz Europa  Zeichnungen und Pl nen  und einem Ortsregister  Gebonden  linnen    Gebunden  Leinen  Zeer goed  stofomslag ontbreekt  deel ervan is op binnenzijde band geplakt   Sehr gut  ohne Schutzumschlag  ein Teil davon an Innenseite Band geklebt</description>
		<category>Architectuur</category>
		<guid>77647</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Hartmann  K O     De ontwikkeling der bouwkunst van de oudste tijden tot heden   Deel 3  eerste helft  Barok en Rococo : &#8364;8,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=52522</link>
		<description>Hartmann  K O     De ontwikkeling der bouwkunst van de oudste tijden tot heden   Deel 3  eerste helft  Barok en Rococo  Amsterdam  Wereldbibliotheek  1924  18 x 11 5 cm  450 p  met 203 z w illustr  Orig  linnen  smoezelig  gespleten op kneep achterzijde  Goed gebonden exemplaar  Naam vorige eigenaar op schutblad  Gebonden Goed </description>
		<category>Architectuur</category>
		<guid>52522</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Hartmann  K O     De ontwikkeling der bouwkunst van de oudste tijden tot heden   Eene inleiding in de kennis van geschiedenis  techniek en stijl  Deel 1  De bouwkunst in de oudheid en onder den Islam : &#8364;8,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=52521</link>
		<description>Hartmann  K O     De ontwikkeling der bouwkunst van de oudste tijden tot heden   Eene inleiding in de kennis van geschiedenis  techniek en stijl  Deel 1  De bouwkunst in de oudheid en onder den Islam  Amsterdam  Wereldbibliotheek  1923  18 x 11 5 cm  434 p  met 253 z w illustr  Orig  linnen  rafelig aan boven en onderzijde rug  Gespleten op voor en achterscharnier  boekblok niet los in band  Gebonden Goed </description>
		<category>Architectuur</category>
		<guid>52521</guid>
	</item>
	<item>
		<title>J  Jans    LANDELIJKE BOUWKUNST IN OOST NEDERLAND : &#8364;20,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=70099</link>
		<description>J  Jans    LANDELIJKE BOUWKUNST IN OOST NEDERLAND   29 cm  xii  191 blz  Zeer rijk geillustr  met z w   Titelplaat  Naam vorige eigenaar  Ex libris  Orig  linnen  Boerderijen bouwkunst Gebonden Enschede   Van de Loeff  1967    Zeer goed  stofomslag gescheurd</description>
		<category>Architectuur</category>
		<guid>70099</guid>
	</item>
	<item>
		<title>J  Joedicke    A history of modern architecture : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=72595</link>
		<description>J  Joedicke    A history of modern architecture   26 cm  243 p  Books that matter  Richly illustr  with b w photogr  and drawings  Orig  cloth   Hardbound Frederick A  Praeger  N Y  1960  2nd  pr  Very good</description>
		<category>Architectuur</category>
		<guid>72595</guid>
	</item>
	<item>
		<title>J H  Plantenga     Verzamelde opstellen : &#8364;8,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=55914</link>
		<description>J H  Plantenga     Verzamelde opstellen     H J  Paris  1929  27 cm  171 p  Inhoud  Hollands oudste Koepelkerk   Twee schuilkerken der Oud Bisschoppelijke Clerezie I   s Gravenhage    Twee schuilkerken der Oud Bisschoppelijke Clerezie II  Delft    De twaalf apostelen van Sinte Goedele    Zeven kastelen in Touraine I   Zeven kastelen in Touraine II   De abdij van St  Gallen en haar laatste kerk   Een beroemde bedevaartkerk in het Kanton Schwyz   Oud Praag I   Oud Praag II Rijk geill  met z w foto s en plattegronden  Halflinnen  ca  11 cm  van rug ontbreekt  Kerken Bouwkunst Architecten Geschiedenis Gebonden Goed</description>
		<category>Architectuur</category>
		<guid>55914</guid>
	</item>
	<item>
		<title>J T P  Bijhouwer e a    Cas Oorthuys  fotogr       De steden : &#8364;20,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=57328</link>
		<description>J T P  Bijhouwer e a    Cas Oorthuys  fotogr       De steden     Amsterdam   Contact  1951  34 5 cm  79 p    160 pl  De schoonheid van ons land 10   Land en volk  Orig  linnen  Geill  met 160 z w foto s  Fotografie Architectuur Gebonden Zeer goed</description>
		<category>Architectuur</category>
		<guid>57328</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Jan Dekkers  1919 1997    A  Boerma     Groningen  stad en gewest : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=53213</link>
		<description>Jan Dekkers  1919 1997    A  Boerma     Groningen  stad en gewest     Groningen   Boerma  1963  30 cm   138  p  Tekeningen op rechter p s  bijteksten op linker p  s  Text in Dutch  German  English  Vochtvlekjes op eerste en laatste p  s  vochtvlekken op omslag  Boekblok zeer goed  Groningen  Tekeningen Dekkers  Jan Gebrocheerd Zeer goed   906071033</description>
		<category>Architectuur</category>
		<guid>53213</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Jan Mens  tekst    Arielli  foto s      Oude raadhuizen in Nederland : &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=53662</link>
		<description>Jan Mens  tekst    Arielli  foto s      Oude raadhuizen in Nederland     Kosmos   Amsterdam  1960  26 cm  192 p  Zeer rijk geill  met z w foto s  Orig  linnen   Gebonden Zeer goed  scheurtjes in stofomslag</description>
		<category>Architectuur</category>
		<guid>53662</guid>
	</item>
	<item>
		<title>L  Zwiers  red       Vademecum der bouwvakken   jaargang 33 : &#8364;25,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=63533</link>
		<description>L  Zwiers  red       Vademecum der bouwvakken   jaargang 33   J  Clausen  Amsterdam  Gebonden 26 cm  208 p  Afleveringen van 2 Januari 1918 t m 19 December 1918  Compleet  Rijk geillustr  met z w platen  Gebonden in halflinnen over gemarmerde platten  randen iets gesleten  voorkneep iets gespleten  Hier en daar roestvlekjes      Goed</description>
		<category>Architectuur</category>
		<guid>63533</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Laurens van der Waals   H P  Berlage     Zwervende en reizende toch thuis   24 schetsen : &#8364;9,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=56149</link>
		<description>Laurens van der Waals   H P  Berlage     Zwervende en reizende toch thuis   24 schetsen     Rotterdam  etc     Nijgh   Van Ditmar  1948  20 cm  28   24  p  pl p  Coloriet reeks  3  Tekst en 24 potlood   kleurkrijt tekeningen  van H P  Berlage  platen  van gebouwen   Gebrocheerd Zeer goed</description>
		<category>Architectuur</category>
		<guid>56149</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Listri  Massimo  photogr       Villen und Palazzi in Italien : &#8364;19,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=51589</link>
		<description>Listri  Massimo  photogr       Villen und Palazzi in Italien     Konemann  Cop  2003  32 x 27 5 cm  262 p  Colour photographs   plates Text  German   Cesare Cunaccia  Hardbound Fine in fine DJ   3897319063</description>
		<category>Architectuur</category>
		<guid>51589</guid>
	</item>
	<item>
		<title>M D  Ozinga   Hans Sibbelee  fotogr       Gotische kerkelijke bouwkunst : &#8364;17,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=57330</link>
		<description>M D  Ozinga   Hans Sibbelee  fotogr       Gotische kerkelijke bouwkunst     Amsterdam   Contact  1953  34 5 cm  115 p    120 pl  De schoonheid van ons land 12   Bouwkunst  Orig  linnen  Geill  met 120 z w foto s  Bouwkunst Fotografie Gebonden Zeer goed</description>
		<category>Architectuur</category>
		<guid>57330</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Mackler  Christoph  edit       Material stone   Constructions and technologies for contemporary architecture : &#8364;34,20</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=40662</link>
		<description>Mackler  Christoph  edit       Material stone   Constructions and technologies for contemporary architecture  Basel   Boston   Berlin  Birkhauser  Cop  2004  4to  213 p  Richly illustrated with colour photographs and plates  Orig  cloth  Hardbound Near Fine in Near Fine DJ</description>
		<category>Architectuur</category>
		<guid>40662</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Marga S  Kuperus   Harkolien C  Meinsma     Architectes : &#8364;12,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=66068</link>
		<description>Marga S  Kuperus   Harkolien C  Meinsma     Architectes   Gebrocheerd Oblong 24 x 28 cm  111 p  47 Vrouwelijke bouwkundige ingenieurs documenteren elk met foto s en tekeningen een gerealiseerd project  Omslag iets gesleten  Boekblok zeer goed  Architectuur  vrouwelijke architecten Amsterdam   Thoth  1990   90 6868 029 3 Goed </description>
		<category>Architectuur</category>
		<guid>66068</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Martin C  Neddens   Waldemar Wucher      Die Wiederkehr des Genius Loci   die Kirche im Stadtraum   die Stadt im Kirchenraum   Oekologie  Geschichte  Liturgie : &#8364;26,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=52686</link>
		<description>Martin C  Neddens   Waldemar Wucher      Die Wiederkehr des Genius Loci   die Kirche im Stadtraum   die Stadt im Kirchenraum   Oekologie  Geschichte  Liturgie     Wiesbaden   Bauverlag  1987  26 5 cm  294 p  Illustr   b w   Bild und Raum  bd 5  Typescript   Hardbound Very good    9060973941</description>
		<category>Architectuur</category>
		<guid>52686</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Miriam Milman    Das Trompe l  il : &#8364;25,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=77651</link>
		<description>Miriam Milman   Das Trompe l  il    Gen ve  Skira  1984   126 p  Als we naar een kunstwerk kijken  worden we eigenlijk altijd voor de gek gehouden  Het  onbeweeglijke tweedimensionale beeld  suggereert een ruimtelijkheid waarvoor je drie dimensies nodig hebt  Het Trompe l oeil biedt een breed  uitzicht op diepere betekenislagen van een afbeelding  Met veel afbeeldingen in kleur  126 S  Eigentlich wird der Betrachter eines gemalten oder plastischen Kunstwerkes immer get uscht  Das zweidimensionale starre Bild soll eine R umlichkeit suggerieren  der in Wirklichkeit drei Dimensionen eigen sind  Das Trompe l oeil bietet uns ein weites Feld tieferer Bedeutungsschichten eines Bildes  Mit vielen Abbildingen in Farbe Gebonden met stofomslag   Gebunden  Leinen  mit Schutzumschlag 24 x 28 cm Goed</description>
		<category>Architectuur</category>
		<guid>77651</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Miriam Milman    Das Trompe l  il  Gemalte Architektur : &#8364;25,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=77650</link>
		<description>Miriam Milman   Das Trompe l  il  Gemalte Architektur    Gen ve  Skira  1986   117 p  De architectonische pracht in het Trompe l oeil Malerei suggereert een bepaalde structuur van de ruimte en verandert daardoor de menselijke omgeving  Van Pompeiji tot vandaag heeft een beschilderde muur er een dimensie bijgekregen  die ons een blik verschaft op op een imaginaire  van alle architectonische grenzen bevrijde wereld  Subtiel  boeiend en prikkelnde voor de geest  Met vele afbeeldingen in kleur 117 S  Die architektonische Ausschm ckung in Trompe l oeil Malerei suggeriert eine bestimmte Raumstruktur und ver ndert dadurch die menschliche Umgebung  Von Pompeiji bis heute hat die Wand eine zus tzliche Dimension erhalten  sie gibt ein Blick auf eine imagin re  von jeglicher architektonischen Begrenzung befreite Welt  Subtil  augenfesselnd und geistesanregend  Mit vielen Abbildungen in Farbe Gebonden met stofomslag   Gebunden  Leinen  mit Schutzumschlag 24 x 28 cm Als nieuw   Wie neu</description>
		<category>Architectuur</category>
		<guid>77650</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Oldewarris  Hans   Winter  Peter de  edit       20 Jaar   years 010 1983   2003   Tussen elite en massa  010 en de opkomst van de architectuurindustrie in Nederland   Between elite and mass  010 and the rise of the architecture industry in the Netherlands: &#8364;14,50</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=40664</link>
		<description>Oldewarris  Hans   Winter  Peter de  edit       20 Jaar   years 010 1983   2003   Tussen elite en massa  010 en de opkomst van de architectuurindustrie in Nederland   Between elite and mass  010 and the rise of the architecture industry in the Netherlands  Fondscatalogus 1983 2003   Complete catalogue 1983 2003  Rotterdam  010 Publishers  2003  293 p  Very richly illustrated  Introductory essay  Ed Taverne   Cor Wagenaar  Hardbound Near fine</description>
		<category>Architectuur</category>
		<guid>40664</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Overvoorde  J C    Roo de la Faille  P  de  voorwoord      De gebouwen van de Oost Indische Compagnie en van de West Indische Compagnie in Nederland : &#8364;34,20</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=40869</link>
		<description>Overvoorde  J C    Roo de la Faille  P  de  voorwoord      De gebouwen van de Oost Indische Compagnie en van de West Indische Compagnie in Nederland      Cop  1977  29 5 x 23 cm  190 p  Geillustreerd  Gebrocheerd Zeer goed</description>
		<category>Architectuur</category>
		<guid>40869</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Peter Dalbert     Bundner Kirchengeschichte  1  Teil  Vom Ratischen Heidentum bis zur Reformation : &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=54046</link>
		<description>Peter Dalbert     Bundner Kirchengeschichte  1  Teil  Vom Ratischen Heidentum bis zur Reformation     Bischofberger AG  Chur   29 cm  116 p  Richly illustr  in b w and color   Softbound Very good</description>
		<category>Architectuur</category>
		<guid>54046</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Rafols  J F    Flores  C    Tarrago  Salvador     La Arquitectura de J M  Jujol : &#8364;17,10</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37355</link>
		<description>Rafols  J F    Flores  C    Tarrago  Salvador     La Arquitectura de J M  Jujol     Colegio Oficial de Arquitectos de Cataluna y Baleares  1974  135 p  Richly illustrated  Wrappers  Catelan contemporary of Gaudi who s work is similar to that of this better known master  Softbound Good  wrappers creased</description>
		<category>Architectuur</category>
		<guid>37355</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Reinhard W M  Hrsg     St  Niklausen : &#8364;9,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=54871</link>
		<description>Reinhard W M  Hrsg     St  Niklausen    Sachseln   Josef Reinhard   1946   96 s  Die Erneuerung der Nikolauskirche bei Kern im Jahre 1946  Geschichte der Kapelle  Paperback  Gebrauchsspuren am R cken  Illustriert </description>
		<category>Architectuur</category>
		<guid>54871</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Reinink  A W     K P C  de Bazel  1869 1923   Arte plastico y architectura en Holanda : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=52621</link>
		<description>Reinink  A W     K P C  de Bazel  1869 1923   Arte plastico y architectura en Holanda  Amsterdam  Meulenhoff  1965  16 p   text     24 b w photographs  drawings  Misprints on p  5 and 13  double texts   Ppb  Good </description>
		<category>Architectuur</category>
		<guid>52621</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Rutger J  Tijs     Henry van de Velde en zijn Antwerpse bijdrage : &#8364;20,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=73896</link>
		<description>Rutger J  Tijs     Henry van de Velde en zijn Antwerpse bijdrage   30 cm  76 p  Tentoonbstellingscatalogus  Rijk geillustr  met z w afb  Zwakke binding  eerste p  s enigzins los   Garenloos Antwerpen   Stad Antwerpen  1987    Goed </description>
		<category>Architectuur</category>
		<guid>73896</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Schulte Nordholt  J  W   red       Andreas Feininger fotografeert steen : &#8364;17,10</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=41213</link>
		<description>Schulte Nordholt  J  W   red       Andreas Feininger fotografeert steen    Haarlem  J  H  Gottmer  Cop  1962  31 x 26 5 cm  128 p  Rijk geillustreerd  Orig  linnen  Steen  Gebonden Zeer goed  stofomslag redelijk</description>
		<category>Architectuur</category>
		<guid>41213</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Slapeta  V     Baustelle  Tschechische Republik  Aktuelle Tendenzen Tschechischer Architektur   Staveniste  Ceska Republika  Aktualni tendence Ceske architektury : &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=52616</link>
		<description>Slapeta  V     Baustelle  Tschechische Republik  Aktuelle Tendenzen Tschechischer Architektur   Staveniste  Ceska Republika  Aktualni tendence Ceske architektury    Berlin  Akademie der Kunste  Cop  1997  22 x 21 5 cm  108 p  Exhibition catalog  B w photographs  drawings  plans  Legends in German and Czech  text in German  Dedication on 1st  p   Ppb  Fine   3883310107</description>
		<category>Architectuur</category>
		<guid>52616</guid>
	</item>
	<item>
		<title>St hl L thi V     Die Kirche von Erlenbach I S   Ihre Geschichte und ihre Wandmalereien : &#8364;16,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=55210</link>
		<description>St hl L thi V     Die Kirche von Erlenbach I S   Ihre Geschichte und ihre Wandmalereien  Bern   Historische Verein des Kantons Bern   1979   253 s  Mit Grundriss  Faltblatt   Leinen  Gut  Reich ill </description>
		<category>Architectuur</category>
		<guid>55210</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Tijs  Rutger J     P P  Rubens en J Jordaens Barok in eigen huis   Een architectuurhistorische studie over groei  verval en restauratie van twee 17de eeuwse kunstenaarswoningen te Antwerpen : &#8364;23,10</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42325</link>
		<description>Tijs  Rutger J     P P  Rubens en J Jordaens Barok in eigen huis   Een architectuurhistorische studie over groei  verval en restauratie van twee 17de eeuwse kunstenaarswoningen te Antwerpen  Antwerpen  Mercator Plantijn  1984  30 x 25 5 cm  399 p  Richly illustrated  Text in Dutch  Summaries in English  French  German  Italian  Spanish  orig  cloth  No dustwrappers   Kunst  Geschiedenis   Hardbound Near fine</description>
		<category>Architectuur</category>
		<guid>42325</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Witsen Elias J S     Koorbanken  koorhekken en kansels : &#8364;35,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=55133</link>
		<description>Witsen Elias J S     Koorbanken  koorhekken en kansels    Amsterdam   Contact   1946   82 p  Deel 1 van de serie  De schoonheid van ons land   197 foto s van Hans Sibbelee  Gebonden  Goede staat  Met stofomslag </description>
		<category>Architectuur</category>
		<guid>55133</guid>
	</item>
	
	
	</channel>
</rss>