<?xml version="1.0" encoding="UTF-8" ?>
<rss version="2.0">
	<channel>
	<title>Categorie Astrologie op Utz</title>
	<link>http://www.utz.nl/shop/home.php</link>
	<description></description>
	<language>NL</language>
	<item>
		<title>  Eisenbahn Panoramakarten : &#8364;34,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=58619</link>
		<description>  Eisenbahn Panoramakarten    Zuerich  Vereinigte Kunstanstalten Abt  Photoblob   21 cm  16 p   Enthaelt 12 Postkarten  begleitende Text iauch in Englisch und Franzoezisch      Gut   leichte Beschaedigungen</description>
		<category>Astrologie</category>
		<guid>58619</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Schicksal Zukunft  Popular wissenschaftlich Praktischer Lehrgang  Teil I  Astrologie : &#8364;8,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=54045</link>
		<description>  Schicksal Zukunft  Popular wissenschaftlich Praktischer Lehrgang  Teil I  Astrologie     Heinzmann  Zurich  c1950  26 5 cm  60 p  Illustr   Softbound Good </description>
		<category>Astrologie</category>
		<guid>54045</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Schweizer ephemeride Swiss ephemeris  Ephemeride Suisse   1890 1950 : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=36768</link>
		<description>  Schweizer ephemeride Swiss ephemeris  Ephemeride Suisse   1890 1950  Zurich  Max S  Metz   1976  416 pp  Orig  cloth  Hardbound Very good</description>
		<category>Astrologie</category>
		<guid>36768</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Schweizer Ephemeride Swiss Ephemeris  ph m ride Suisse  1890   1950: &#8364;6,40</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=50304</link>
		<description>  Schweizer Ephemeride Swiss Ephemeris  ph m ride Suisse  1890   1950 Z rich  Max S  Metz  1976  416 pag    li goed  Druk edition  1</description>
		<category>Astrologie</category>
		<guid>50304</guid>
	</item>
	<item>
		<title>A  E  Thierens     Cosmologie   elementen der esoterische astrologie : &#8364;14,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=76144</link>
		<description>A  E  Thierens     Cosmologie   elementen der esoterische astrologie   25 cm  246 p    1  pl  Titelplaat in kleur  Geill  Opdracht  Orig  linnen  versleten aan randen  Achterkneep enkele cm  gespleten  Boekblok zeer goed   Gebonden  s Gravenhage   Luctor et Emergo  1933    Goed</description>
		<category>Astrologie</category>
		<guid>76144</guid>
	</item>
	<item>
		<title>B  Bluml   G  Reineke   A  Unterstaller   I  Thalhofer    Gaia   Feministische Bildungsarbeit in Bewegung : &#8364;12,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=58678</link>
		<description>B  Bluml   G  Reineke   A  Unterstaller   I  Thalhofer    Gaia   Feministische Bildungsarbeit in Bewegung    Ulrike Helmer  Konigstein Thaunus  c2002  20 5 cm  287 p  Feminisme  3897410931 Ppb  As New</description>
		<category>Astrologie</category>
		<guid>58678</guid>
	</item>
	<item>
		<title>B  Hamann     Die zwolf Archetypen  Tierkreis und Personlichkeitsstruktur : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=55687</link>
		<description>B  Hamann     Die zwolf Archetypen  Tierkreis und Personlichkeitsstruktur     Knaur  Munchen  1991  18 cn  443 p  Esoterik 1490  Illustr  Dierenriem Ppb  Very good   3426042533</description>
		<category>Astrologie</category>
		<guid>55687</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Balint Sarosi Christian Kaden Imre Ormay    Zigeunermusik : &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=58613</link>
		<description>Balint Sarosi Christian Kaden Imre Ormay    Zigeunermusik    Budapest   Corvina Verlag Zuerich  etc     Atlantis Musikbuch Verlag  etc    1977  20 cm  307 p   30 p  pl   VIII bl  pl  Mit schwarz weissen und farbigen Illustrationen  Und einige Lieder mit Notenschrift  Volksmusik   Zigeunermusik  963 13 3663 8 Gebunden Sehr Gut  Buchumschlag gut</description>
		<category>Astrologie</category>
		<guid>58613</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Bernard Schultze  1902      Russische Denker   ihre Stellung zu Christus  Kirche und Papsttum : &#8364;9,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=58605</link>
		<description>Bernard Schultze  1902      Russische Denker   ihre Stellung zu Christus  Kirche und Papsttum    Wien   Thomas Morus Presse im Verlag Herder  cop  1950  23 cm  456 p  Russische Denker und ihre Stellung zu Christus  Kirche und Papsttum  Christentum  Russland    Gebunden Gut   Buchumschlag</description>
		<category>Astrologie</category>
		<guid>58605</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Brouwer  Dick     Planeten tabellen 1980 2000 : &#8364;7,70</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=41577</link>
		<description>Brouwer  Dick     Planeten tabellen 1980 2000    Deventer  Ankh Hermes  Cop  1981  144 p  Omslag door vorige eigenaar van zelfplakkend plastiek voorzien  Gebrocheerd Zeer goed</description>
		<category>Astrologie</category>
		<guid>41577</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Bunge  H     Sprekend Heelal  Astrologische beschouwingen: &#8364;9,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=50302</link>
		<description>Bunge  H     Sprekend Heelal  Astrologische beschouwingen Amsterdam  Strengholt  1964  216 pag    li goed  Druk edition  1</description>
		<category>Astrologie</category>
		<guid>50302</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Bunge  H     Sprekend heelal   Astrologische beschouwingen : &#8364;10,30</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=36900</link>
		<description>Bunge  H     Sprekend heelal   Astrologische beschouwingen  Amsterdam  Strengholt  1964  216 pag  Orig  linnen  Stofomslag  Gebonden</description>
		<category>Astrologie</category>
		<guid>36900</guid>
	</item>
	<item>
		<title>C  P  van Rossem     Twee occulte problemen   De mensch buiten zijn lichaam   De mensch in den horoscoop : &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=71621</link>
		<description>C  P  van Rossem     Twee occulte problemen   De mensch buiten zijn lichaam   De mensch in den horoscoop   25 cm  viii  213 p  Geill  Orig  linnen  rug verkleurd  Ex libris   Gebonden W P  van Stockum   Zoon  Den Haag  1933    Zeer goed</description>
		<category>Astrologie</category>
		<guid>71621</guid>
	</item>
	<item>
		<title>C J  Snijders     Beginselen der astrologie  Handleiding bij de A cursus van het Nederlands Astrologisch Genootschap : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=53043</link>
		<description>C J  Snijders     Beginselen der astrologie  Handleiding bij de A cursus van het Nederlands Astrologisch Genootschap     H J W  Becht  Amsterdam   1949   24 cm   XIV  259 p  Athenaeum Bibliotheek  Incl  bijlage van 23 platen  Orig  linnen  Naam vorige eigenaar op schutblad   Gebonden Zeer goed  2de druk</description>
		<category>Astrologie</category>
		<guid>53043</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Chandu  Jack F     Astrologisch plaatsnamenboek voor de Benelux   Deel II  Nederland  Indonesie  Suriname  Nederlandse Antillen : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=36897</link>
		<description>Chandu  Jack F     Astrologisch plaatsnamenboek voor de Benelux   Deel II  Nederland  Indonesie  Suriname  Nederlandse Antillen  Deventer  Ankh Hermes   160 pag  Orig  linnen  Stofomslag  Gebonden</description>
		<category>Astrologie</category>
		<guid>36897</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Chandu  Jack F    Bollen  Marian     Astrologische berekeningen zonder problemen   Inclusief voorbeeldenboekje : &#8364;10,30</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37076</link>
		<description>Chandu  Jack F    Bollen  Marian     Astrologische berekeningen zonder problemen   Inclusief voorbeeldenboekje  Deventer  Ankh Hermes  1985  202 p  Inclusief voorbeeldenboekje  72 p   Stofomslag  Gebonden Goed </description>
		<category>Astrologie</category>
		<guid>37076</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Charles E  O  Carter      Astrologische aspecten : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=66361</link>
		<description>Charles E  O  Carter      Astrologische aspecten   Gebrocheerd 22 cm  256 p  Omslag gesleten aan randen  Boekblok zeer goed   Astrologie  Amsterdam   Driehoek   1977   2e dr 90 6030 216 8 Zeer goed</description>
		<category>Astrologie</category>
		<guid>66361</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Christian Otto Josef Wolfgang Morgenstern  1871 1914  Heinrich O  Proskauer    Galgenlieder  Gingganz  und Horatius travestitus : &#8364;10,50</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=58611</link>
		<description>Christian Otto Josef Wolfgang Morgenstern  1871 1914  Heinrich O  Proskauer    Galgenlieder  Gingganz  und Horatius travestitus    Basel   Zbinden  1972  21 cm  263 p  Saemtliche Dichtungen   Christian Morgenstern  Bd  6  I  Nach den vom Dichter herausgegebenen Gedichsammlungen Aus mitteleuroaeischem Geistesleben  Saemtliche Dichtungen  Spielen Musik    Gebunden Gut  mehrere Flecken auf dem Umschlag und unten an den Seiten</description>
		<category>Astrologie</category>
		<guid>58611</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Corn  Gorter     De techniek der astrologie   practische handleiding voor het berekenen van alle soorten horoscopen : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=66356</link>
		<description>Corn  Gorter     De techniek der astrologie   practische handleiding voor het berekenen van alle soorten horoscopen   Garenloos 23 cm  482  V p  Geill  Astrologie   Den Haag   Couvreur   1976     Goed </description>
		<category>Astrologie</category>
		<guid>66356</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Dane Rudhyar     De polsslag van het leven   een nieuwe dynamiek in de astrologie : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=76131</link>
		<description>Dane Rudhyar     De polsslag van het leven   een nieuwe dynamiek in de astrologie   21 cm  159 p  Interpretatie van de dierenriem en de afzonderlijke tekens  Omslag versleten  Naam vorige eigenaar  Vlek aan sneden bovenhoek  Tekstblok netjes  astrologie Gebrocheerd Wassenaar   Servire  cop  1973   90 6077 379 9 Redelijk</description>
		<category>Astrologie</category>
		<guid>76131</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Darling  Harry F    Oliver  Ruth H     Astropsychiatry : &#8364;11,40</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=51566</link>
		<description>Darling  Harry F    Oliver  Ruth H     Astropsychiatry    Lakemont  CSA Press  1975  335 p  Illustrated  In English  Hardbound Very Good in little chipped DJ  2nd printing 087707111X</description>
		<category>Astrologie</category>
		<guid>51566</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Dombrowski  Doris     Partner psychologie   Astrologie in het dagelijks leven : &#8364;7,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=52588</link>
		<description>Dombrowski  Doris     Partner psychologie   Astrologie in het dagelijks leven  Amsterdam  De Driehoek   180 p  Naam vorige eigenaar op 1ste p  Versleten omslag  Gebrocheerd Goed    9060302796</description>
		<category>Astrologie</category>
		<guid>52588</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Dzur  E A P     Dzur s Astrologische Kalender voor het jaar 1941  Voor Nederalnd en Koloni n: &#8364;40,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=48143</link>
		<description>Dzur  E A P     Dzur s Astrologische Kalender voor het jaar 1941  Voor Nederalnd en Koloni n Voorburg  De Mystieke Wereld  1940  144 pag    pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Astrologie</category>
		<guid>48143</guid>
	</item>
	<item>
		<title>E I K  Esser   H  Cosman   J C  Bakker     Astrologie   populair wetenschappelijk handboek : &#8364;7,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=59957</link>
		<description>E I K  Esser   H  Cosman   J C  Bakker     Astrologie   populair wetenschappelijk handboek   Naarden   Strengholt  cop  1977   Gebonden 24 cm  304 p  Geill  Astrologie 90 6010 308 4 Zeer goed</description>
		<category>Astrologie</category>
		<guid>59957</guid>
	</item>
	<item>
		<title>E I K  Esser   H  Cosman   J C  Bakker     Astrologie   populair wetenschappelijk handboek : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=66358</link>
		<description>E I K  Esser   H  Cosman   J C  Bakker     Astrologie   populair wetenschappelijk handboek   Gebonden 24 cm  304 p  Drie delen in een band  Geill  Randen omslag iets gesleten   Naarden   Strengholt  cop  1977   90 6010 308 4 Zeer goed</description>
		<category>Astrologie</category>
		<guid>66358</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Erber Othmat Th     Entschleierte Astrologe und das R tsel der kosmischen Charaktertypen : &#8364;19,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=54920</link>
		<description>Erber Othmat Th     Entschleierte Astrologe und das R tsel der kosmischen Charaktertypen    Graz   Selbstverlag   1950   200 s  Mit Nachsatz  Versuch einer mathematischen Bschreibung  Kartonniert  Sehr guter Zustand </description>
		<category>Astrologie</category>
		<guid>54920</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Erber  Othmar Th     Entschleierte Astrologie und das Ratsel der kosmischen Charaktertypen : &#8364;11,10</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=41580</link>
		<description>Erber  Othmar Th     Entschleierte Astrologie und das Ratsel der kosmischen Charaktertypen    Graz   Im Selbstverlag des Verfassers  1951  200 p  Half cloth  Wrappers slightly rubbed on top  Stapled Very good</description>
		<category>Astrologie</category>
		<guid>41580</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Erber  Othmar Th     Entschleierte Astrologie und das Ratsel der kosmischen Charaktertypen : &#8364;12,40</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=51563</link>
		<description>Erber  Othmar Th     Entschleierte Astrologie und das Ratsel der kosmischen Charaktertypen    Graz   Selbstverlag des Verfassers  1951  200 p  Frontispice  Cloth taped spine  Stapled Very good</description>
		<category>Astrologie</category>
		<guid>51563</guid>
	</item>
	<item>
		<title>F  Werle    Kosmos und Psyche   Symbol   Planet   Tierkreis : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=76981</link>
		<description>F  Werle    Kosmos und Psyche   Symbol   Planet   Tierkreis   20 cm  240 p  Zeichen und Symbole  Light stains on fr  edge  Fold and tiny tear in cover   Ppb O W  Barth  Weilheim Obb  1962    Good</description>
		<category>Astrologie</category>
		<guid>76981</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Fankhauser  Dr  Alfred     Horoscopie  Een leer  en handboek voor astrologen en leeken  met vele figuren: &#8364;8,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=48620</link>
		<description>Fankhauser  Dr  Alfred     Horoscopie  Een leer  en handboek voor astrologen en leeken  met vele figuren Den Haag  Couvreur   463 pag   Vreugdenhil  W B  pb goed  Druk edition </description>
		<category>Astrologie</category>
		<guid>48620</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Forem  Jack     Transcendental Meditation   Maharishi Mahesh Yogi and the Science of Creative Intelligence : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=40971</link>
		<description>Forem  Jack     Transcendental Meditation   Maharishi Mahesh Yogi and the Science of Creative Intelligence  New York  E P  Dutton   Co   1973  274 p  Geillustreerd met z w foto s  Ppb  Good </description>
		<category>Astrologie</category>
		<guid>40971</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Franz Baur  1887       Sterren  geleerden en profeten : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=53146</link>
		<description>Franz Baur  1887       Sterren  geleerden en profeten     Roermond  etc     Romen  1966  20 cm  140 p  Geill  met z w foto s en tekeningen  Astronomie Horoscoop  Gebrocheerd Zeer goed</description>
		<category>Astrologie</category>
		<guid>53146</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Friedbert Asboga     Astromedizin  Astropharmazie und Astrodi tetik : &#8364;45,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=53521</link>
		<description>Friedbert Asboga     Astromedizin  Astropharmazie und Astrodi tetik     Memmingen  Bay     Verlags  und Druckerei Genossenschaft  1931  25 cm  242 p  Orig  cloth  stained  Weak binding  Spine sl  torn  Foxing  Medical astrology Alternatieve Geneeskunde Hardbound Good </description>
		<category>Astrologie</category>
		<guid>53521</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Friedlander  Saul     Europa Ephemeride 1900 1950 : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=41200</link>
		<description>Friedlander  Saul     Europa Ephemeride 1900 1950    Zurich  Metz  1982  384 p  Introduction in German  French  English  Spanish  Italian  Swedish  Danish  Tabellen  Astrologie  Orig  linnen  Gebonden Zeer goed    scheur in stofomslag   2nd edition</description>
		<category>Astrologie</category>
		<guid>41200</guid>
	</item>
	<item>
		<title>George Washington Carey   Inez Eudora Perry     The zodiac and the salts of salvation   Part one   The relation of the mineral salts of the body to the signs of the zodiac   Part two   An esoteric analysis and synthesis of the zodiacal signs and their phy: &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=71954</link>
		<description>George Washington Carey   Inez Eudora Perry     The zodiac and the salts of salvation   Part one   The relation of the mineral salts of the body to the signs of the zodiac   Part two   An esoteric analysis and synthesis of the zodiacal signs and their physiochemical allocations   24 cm  352 p  Illustr  with folding plates  Astro chemico physiological and chromatic chart   Chart of cosmic   microcosmic embryos  The path of the sun in both hemispheres  Light fold in cover   Ppb  New York   Samuel Weiser  1971   0 87728 143 2 Very good</description>
		<category>Astrologie</category>
		<guid>71954</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Gerard J  Kolmus    Astrologie en crisis   persoonlijke  sociale en mondiale keerpunten : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=71714</link>
		<description>Gerard J  Kolmus    Astrologie en crisis   persoonlijke  sociale en mondiale keerpunten   21 cm  139 p  New age  Beschouwingen over maatschappelijke en persoonlijke cycli  gepaard gaande met keerpunten in mensenleven en samenleving  zgn  crises  gebaseerd op de astrologie    Gebrocheerd Deventer   Ankh Hermes  cop  1984   90 202 3857 4 Zeer goed</description>
		<category>Astrologie</category>
		<guid>71714</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Gershom  rabbijn Yonassan  red      Onverklaarbaar verdriet : &#8364;14,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=58621</link>
		<description>Gershom  rabbijn Yonassan  red      Onverklaarbaar verdriet   De verwerking van trauma s uit een vorig leven Zeist  Indigo  1998  240 p  Vijftien persoonlijke verhalen  bijeengebracht en van commentaar voorzien door rabbijn Yonassan Gershom  Verhalen van mensen die zouden zijn omgekomen tijdens de shoa  maar pas nu  in een nieuw leven  hun verdriet hierover verwerken   De Amerikaanse rabbijn Gershom behoort tot de joden die zich aangetrokken voelen tot mystiek en meditatie en zich daarbij ook verdiepen in de opvattingen over re ncarnatie in oosterse godsdiensten  In zijn boek verzamelde Gershom vijftien verhalen van mensen die achtervolgd worden door herinneringen aan een vorig leven waarin zij het slachtoffer werden van de sjoa  Zij vertelden hem het verhaal over hun  karmische verbinding met de holocaust  en h  helpt hen alsnog hun onnaspeurbaar verdriet te verwerken  Daarbij wijst hij erop  dat volgens de joodse mystiek de zielen van degenen die op de berg Sina  aanwezig waren toen de tora werd geopenbaard  in al hun incarnaties joods zullen blijven  ook al worden ze geboren in een niet joods lichaam  Over de realiteitswaarde van deze idee n is moeil k een algemeen oordeel te geven  Het wordt in elk geval duidelijk dat de ontzetting over de jodenvervolging voor velen nog steeds realiteit is    Garenloos Nieuw</description>
		<category>Astrologie</category>
		<guid>58621</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Gettings  Fred     Astrologie en handleeskunde : &#8364;8,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42984</link>
		<description>Gettings  Fred     Astrologie en handleeskunde    Amsterdam  Elsevier  1975  203 pag  met een voorwoord van Fred Polak  Zonder stofomslag  Moor  Louise li goed  Druk edition  1 90 10 01410 x</description>
		<category>Astrologie</category>
		<guid>42984</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Gorter  Corn     De techniek der astrologie   Practische handleiding voor het berekenen van alle soorten horoscopen : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=36898</link>
		<description>Gorter  Corn     De techniek der astrologie   Practische handleiding voor het berekenen van alle soorten horoscopen  Den Haag  Couvreur   482   V  pag   Ppb </description>
		<category>Astrologie</category>
		<guid>36898</guid>
	</item>
	<item>
		<title>H  Banzhaf   A  Haebler    Het astrologisch ABC   Een schematische en trefzekere uitleg van astrologische basisbegrippen : &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=76788</link>
		<description>H  Banzhaf   A  Haebler    Het astrologisch ABC   Een schematische en trefzekere uitleg van astrologische basisbegrippen   24 cm  x 293 p  Astrologie Gebrocheerd Schors  Amsterdam  c1995  2de dr 906378323X Uitstekend</description>
		<category>Astrologie</category>
		<guid>76788</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Henri van Praag     Een wereld van duizendkunstenaars : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=58692</link>
		<description>Henri van Praag     Een wereld van duizendkunstenaars    Baarn   H  Meulenhoff  1976  22 cm  214 p    8  p  pl  Alles wordt anders 2   Perspectieven en toepassingen van de parapsychologie  Geill  Hier en daar enkele potlood markeringen    90 224 0212 6 Garenloos Zeer goed</description>
		<category>Astrologie</category>
		<guid>58692</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Henseling  Robert     Omstreden wereldbeeld   Staat het in de sterren geschreven  Een wereldruimte met waterstof  Harmonische astronomie : &#8364;6,70</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=52061</link>
		<description>Henseling  Robert     Omstreden wereldbeeld   Staat het in de sterren geschreven  Een wereldruimte met waterstof  Harmonische astronomie  Amsterdam  A J G  Strengholt  1944  313 p  Geillustreerd  Iets vergeelde p  s  Naam vorige eigenaar op schutblad  Halflinnen   Gebonden Goed </description>
		<category>Astrologie</category>
		<guid>52061</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Hone  Margaret E     Applied astrology   Companion book to  The modern text book of astrology  : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=36901</link>
		<description>Hone  Margaret E     Applied astrology   Companion book to  The modern text book of astrology   London  Fowler  1970  4to  119 pp  Orig  cloth  Hardbound Very Good  in Good DJ</description>
		<category>Astrologie</category>
		<guid>36901</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Ilya Virgatchik     De maan en astrologie : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=74547</link>
		<description>1Ilya Virgatchik     De maan en astrologie  Y00055141 jpg055141 jpg07 0000</description>
		<category>Astrologie</category>
		<guid>74547</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Ingwersen  Hannelore    Ik kies voor liefde : &#8364;8,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=58623</link>
		<description>Ingwersen  Hannelore    Ik kies voor liefde   Over de verborgen krachten van verdriet Zeist  Indigo  1997  174 p  Autobiografisch relaas van een vrouw  die tot tweemaal toe een kind verliest en een dramatisch rouwproces moet doormaken    Garenloos Nieuw</description>
		<category>Astrologie</category>
		<guid>58623</guid>
	</item>
	<item>
		<title>J  Huntley    De complete gids astrologie : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=77046</link>
		<description>J  Huntley    De complete gids astrologie   27 cm  192 p  Rijk geill  in kleur   Gebrocheerd Konemann  Keulen  c2001   3829079362 Uitstekend</description>
		<category>Astrologie</category>
		<guid>77046</guid>
	</item>
	<item>
		<title>J  Stein     Dr  C  Easton  In memoriam : &#8364;8,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=52999</link>
		<description>J  Stein     Dr  C  Easton  In memoriam     J B  Wolters   Groningen   Den Haag  1929  23 cm  32 p  Overdruk uit  Hemel en Dampkring   Orgaan van de Nederlandsche Vereeniging voor Weer en Sterrenkunde en van de Nederlandsch Indische Sterrenkundige Vereeniging  Nos  7   8 9  Geill  Scheurtje in bovenzijde rug  Korte opdracht op omslagje   Gebrocheerd Goed </description>
		<category>Astrologie</category>
		<guid>52999</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Jack F  Chandu   Marian Bollen     Astrologische berekeningen zonder problemen : &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=63546</link>
		<description>Jack F  Chandu   Marian Bollen     Astrologische berekeningen zonder problemen   Deventer   Ankh Hermes  Gebonden 25 cm  202 p  Handboeken voor astrologische zelfstudie  dl  2  Leerboek astrologie dat zich uitsluitend bezighoudt met het maken van de noodzakelijke berekeningen  Geill  Incl  Voorbeeldenboekje  72 p       90 202 5084 1 Als nieuw   stofomslag zeer goed</description>
		<category>Astrologie</category>
		<guid>63546</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Jacoline Vlaander    Bewogen leven   over de strijd tegen ontmenselijking in de zorg : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=58689</link>
		<description>Jacoline Vlaander    Bewogen leven   over de strijd tegen ontmenselijking in de zorg    Boerhave Commissie  Leiden    cop 2003  24 cm  132 p  Geill    90 6767 535 0 Gebrocheerd Uitstekend</description>
		<category>Astrologie</category>
		<guid>58689</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Jocelyn John     Meditations on the signs of the zodiac : &#8364;14,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=54879</link>
		<description>Jocelyn John     Meditations on the signs of the zodiac    San Francisco   Harper Row   1980   278 p  Astrology and the psychology of man  A classic book  Cloth  Mintcopy </description>
		<category>Astrologie</category>
		<guid>54879</guid>
	</item>
	<item>
		<title>K  M  Hamaker   Zondag    Elementen en kruizen als basis van de horoscoop : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=76799</link>
		<description>K  M  Hamaker   Zondag    Elementen en kruizen als basis van de horoscoop   22 cm  vi  160 p  De astrologische duiding   Deel 1  Onderstrepingen op meeste p  s   Gebonden Schors  Amsterdam  c1979  5de dr 9063780184 Goed</description>
		<category>Astrologie</category>
		<guid>76799</guid>
	</item>
	<item>
		<title>K  M  Hamaker   Zondag    Psyche en astrologisch symbool   Een astrologische beschouwing over psychische energieen : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=76800</link>
		<description>K  M  Hamaker   Zondag    Psyche en astrologisch symbool   Een astrologische beschouwing over psychische energieen   22 cm  viii  255 p  Onderstrepingen op meeste p  s   Gebonden Schors  Amsterdam  c1978  4de dr 906378001X Goed</description>
		<category>Astrologie</category>
		<guid>76800</guid>
	</item>
	<item>
		<title>K  M  Hamaker   Zondag    Wat is toch astrologie  Mogelijkheden en beperkingen van een oude kunst : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=76791</link>
		<description>K  M  Hamaker   Zondag    Wat is toch astrologie  Mogelijkheden en beperkingen van een oude kunst   22 cm  163 p  Onderstrepingen op de meeste p  s   Gebrocheerd Schors  Amsterdam  c1986   9063781377 Goed</description>
		<category>Astrologie</category>
		<guid>76791</guid>
	</item>
	<item>
		<title>L  Greene    Samenspel   Een astrologische gids voor het samenleven met anderen op een kleine planeet : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=76794</link>
		<description>L  Greene    Samenspel   Een astrologische gids voor het samenleven met anderen op een kleine planeet   21 cm  265 p   Garenloos Schors  Amsterdam  c1979  4de dr 9063782454 Zeer goed </description>
		<category>Astrologie</category>
		<guid>76794</guid>
	</item>
	<item>
		<title>M  Boot    Astrologie als levenshulp : &#8364;8,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=76786</link>
		<description>M  Boot    Astrologie als levenshulp   24 cm  464 p  Geill  met z w prenten   Garenloos Servire  Katwijk  c1987   9063252560 Zeer goed</description>
		<category>Astrologie</category>
		<guid>76786</guid>
	</item>
	<item>
		<title>M  Boot    Astrologie en liefde : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=77037</link>
		<description>M  Boot    Astrologie en liefde   24 cm  248 p  Ex bibl  exemplaar  omslag gelamineerd  stempeltje en sticker op schutblad  Boekblok prima   Gebonden Servire  Katwijk  c1983   9063251955 Goed</description>
		<category>Astrologie</category>
		<guid>77037</guid>
	</item>
	<item>
		<title>M  Heindel   A  Foss Heindel    Handboek voor astrologie : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=76139</link>
		<description>M  Heindel   A  Foss Heindel    Handboek voor astrologie   24 cm  268 p  Orig  linnen  Geill  P  s vergeeld   Gebonden L J  Veen  Amsterdam   2de herz  dr  Goed</description>
		<category>Astrologie</category>
		<guid>76139</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Marcus Allen     Astrologie voor de nieuwe tijd   een intuitieve benadering : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=74535</link>
		<description>1Marcus Allen     Astrologie voor de nieuwe tijd   een intuitieve benadering  Y00055129 jpg055129 jpg07 0000</description>
		<category>Astrologie</category>
		<guid>74535</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Martin Schulman     Karmische astrologie   Deel 2   Levensvreugde en het gelukspunt : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=76273</link>
		<description>Martin Schulman     Karmische astrologie   Deel 2   Levensvreugde en het gelukspunt   23 cm  109 p  Vlekjes en naam vorige eigenaar op Fr  t  p  Omslag gevlekt  cellotape op binnenzijde  Tekstgedeelte netjes  Astrologie Gebrocheerd Amsterdam   Schors  c1980   9063780338 Goed</description>
		<category>Astrologie</category>
		<guid>76273</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Martin Schulman     Venus   het wonder der liefde : &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=76123</link>
		<description>Martin Schulman     Venus   het wonder der liefde   23 cm  XII  120 p  Uiteenzetting over de betekenis van de planeet Venus  zijn plaats in de horoscoop en zijn positie in teken en huis   Venus  planeet   Astrologie  Gebonden Amsterdam   Schors  cop  1992   90 6378 242 X Uitstekend</description>
		<category>Astrologie</category>
		<guid>76123</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Martin Schulman     Venus   het wonder der liefde : &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=76124</link>
		<description>Martin Schulman     Venus   het wonder der liefde   23 cm  XII  120 p  Uiteenzetting over de betekenis van de planeet Venus  zijn plaats in de horoscoop en zijn positie in teken en huis  Kleine notities op schutbl  Verder als nieuw  Venus  planeet   Astrologie  Gebonden Amsterdam   Schors  cop  1992   90 6378 242 X Zeer goed </description>
		<category>Astrologie</category>
		<guid>76124</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Meeus  Lic  Jean     Sterregids 1971 : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=43248</link>
		<description>Meeus  Lic  Jean     Sterregids 1971    Groningen  Wolters Noordhoff  1971  89 pag     Illustr   Kluiters  J P M  pb goed  Druk edition  1 90 01 81234 1</description>
		<category>Astrologie</category>
		<guid>43248</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Parker  Else     Astrologie en haar praktische toepassing : &#8364;7,50</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=50308</link>
		<description>Parker  Else     Astrologie en haar praktische toepassing    Amsterdam  Veen  1968  228 pag    li goed  Druk edition  4</description>
		<category>Astrologie</category>
		<guid>50308</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Patrizia Norelli Bachelet     De magische carrousel   een zodiakale Odyssee : &#8364;8,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=70827</link>
		<description>Patrizia Norelli Bachelet     De magische carrousel   een zodiakale Odyssee   21 cm  112 p  Twee kinderen maken een reis door het heelal en ontmoeten dieren en menselijke figuren die de twaalf tekens van de dierenriem vertegenwoordigen  Sterrenbeelden  Verhalen  astrologie Gebrocheerd Den Haag   Mirananda  cop  1989   90 6271 795 0 Uitstekend</description>
		<category>Astrologie</category>
		<guid>70827</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Platt P     The qualities of time   Contributions towards a modern understanding of how the cosmos works in man  Results of objective self observation : &#8364;60,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=54884</link>
		<description>Platt P     The qualities of time   Contributions towards a modern understanding of how the cosmos works in man  Results of objective self observation  Philmont   Platt P   1986   441 p  The superphysical forces of the sun  moon and earth  With a guide to self observation  Paperback  Good condition  Cover slightly faded </description>
		<category>Astrologie</category>
		<guid>54884</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Putte  M H  van de     Zonnekracht en Menschenlot  Populaire astrologische beschouwingen: &#8364;6,40</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=50303</link>
		<description>Putte  M H  van de     Zonnekracht en Menschenlot  Populaire astrologische beschouwingen Amsterdam  Gnosis  1947  80 pag  Astrologische Bibliotheek no 1  pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Astrologie</category>
		<guid>50303</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Roger Elliot   vert   M  Groen Klarenbeek     Chinese astrologie : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=54035</link>
		<description>Roger Elliot   vert   M  Groen Klarenbeek     Chinese astrologie     Haarlem   Gottmer  1977  22 cm  191 p  Astrologie China   Garenloos Goed    90 257 0921 4</description>
		<category>Astrologie</category>
		<guid>54035</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Ronny Martens  1956   Tim Trachet  1958    Astrologie  zin of onzin : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=69137</link>
		<description>Ronny Martens  1956   Tim Trachet  1958    Astrologie  zin of onzin   24 cm  277 p  De  witte  reeks  Enkele onderstrepingen en aantekeningen met potlood  Kritische beschouwing over diverse onderdelen van de astrologie    Garenloos Antwerpen   Hadewijch Baarn   Combo distributiecentrum van Bosch en Keuning  cop  1995   90 5240 286 8 Goed </description>
		<category>Astrologie</category>
		<guid>69137</guid>
	</item>
	<item>
		<title>S  Arroyo    De horoscoop  een energiepatroon   De 4 elementen  de planeten en tekens : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=76790</link>
		<description>S  Arroyo    De horoscoop  een energiepatroon   De 4 elementen  de planeten en tekens   22 cm  147 p  Titelplaat  Nette onderstrepingen op de meeste p  s  Astrologie Garenloos Schors  Amsterdam  c1980   9063781709 Goed</description>
		<category>Astrologie</category>
		<guid>76790</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Simon G  Brown     Feng Shui astrologie : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=73081</link>
		<description>Simon G  Brown     Feng Shui astrologie   26 cm  128 p  Beschrijving van een oude astrologische methode  gebaseerd op getallen  waarmee men zichzelf en zijn relaties met anderen beter leert kennen  Rijk geill  in kleur  Onderzijde omslag zeer licht geblutst  exemplaar verder als nieuw  Astrologie  Feng Shui   Gebonden Baarn   Bosch   Keuning  cop  1999   90 246 0512 1 Uitstekend</description>
		<category>Astrologie</category>
		<guid>73081</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Smit  Rudolf     De planeten spreken    De werkelijkheid achter de astrologie  : &#8364;9,50</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=51562</link>
		<description>Smit  Rudolf     De planeten spreken    De werkelijkheid achter de astrologie   Bussum  Fidessa  Cop  1976  312 p    z w afbeeldingen op 12 ongenummerde p  s   Naam van vorige eigenaar op eerste p  Garenloos Zeer goed   9062365078</description>
		<category>Astrologie</category>
		<guid>51562</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Snijders  C J     Astrologie en Levensbeschouwing   Serie van drie lezingen gehouden voor belangstellenden in verschillende afdelingen van het Nederlands Astrologisch Genootschap : &#8364;6,70</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=51560</link>
		<description>Snijders  C J     Astrologie en Levensbeschouwing   Serie van drie lezingen gehouden voor belangstellenden in verschillende afdelingen van het Nederlands Astrologisch Genootschap  Lochem  De Tijdstroom   40 p  Enkele vochtvlekjes  Omslag iets versleten aan onderzijde rug  Beschadiging op achterplat  vlek van ca  4 cm  </description>
		<category>Astrologie</category>
		<guid>51560</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Snijders  Ir C J     Beginselen der astrologie : &#8364;7,20</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=50107</link>
		<description>Snijders  Ir C J     Beginselen der astrologie    Amsterdam  De Driehoek  1971  243 pag  met bijlage  met stofomslag  geb goed  Druk edition  3</description>
		<category>Astrologie</category>
		<guid>50107</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Stephen Arroyo     Astrologie  Karma und Transformation  Die Chancen schwieriger Aspekte : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=55438</link>
		<description>Stephen Arroyo     Astrologie  Karma und Transformation  Die Chancen schwieriger Aspekte     Kailash Buch  c1978  21 cm  335 p  Pencil underlining and notes on several pages and fr  end paper   Ppb  Good    3880340560</description>
		<category>Astrologie</category>
		<guid>55438</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Strouhal  Eugen     gypten zur Pharaonenzeit  Alltag und gesellschaftliches Leben : &#8364;30,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=58618</link>
		<description>Strouhal  Eugen     gypten zur Pharaonenzeit  Alltag und gesellschaftliches Leben    Tuebingen  Wasmuth Verlag  cop  1994  29 cm  278 p   289 Abbildungen davon 219 in Farbe   Aegypten  Pharao  3 8030 1043 8 Gebunden Wie Neu</description>
		<category>Astrologie</category>
		<guid>58618</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Terence Higgins Yvonne Deutch Jules van Limborch     Voorspel uw toekomst   dierenriem : &#8364;9,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=67305</link>
		<description>Terence Higgins Yvonne Deutch Jules van Limborch     Voorspel uw toekomst   dierenriem   29 cm  128 p   Gebonden  Helmond   Helmond Antwerpen   Standaard   1976    90 252 6293 7 Zeer goed</description>
		<category>Astrologie</category>
		<guid>67305</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Thierens Ph  D   A E     Astrologische berekeningen : &#8364;12,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=36899</link>
		<description>Thierens Ph  D   A E     Astrologische berekeningen    Amsterdam  Theosofische Vereniging   128 pag  Orig  linnen   Gebonden</description>
		<category>Astrologie</category>
		<guid>36899</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Thierens Ph D  A E     Astrologische berekeningen : &#8364;12,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=45351</link>
		<description>Thierens Ph D  A E     Astrologische berekeningen    Amsterdam  Theosofische Vereniging   128 pag    li goed  Druk edition  1</description>
		<category>Astrologie</category>
		<guid>45351</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Veer  M Th van der  P  Moerman     Nieuwe sporen naar het verleden : &#8364;7,50</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=44151</link>
		<description>Veer  M Th van der  P  Moerman     Nieuwe sporen naar het verleden    Deventer  Ankh Hermes  1973  244 pag  met stofomslag  geb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Astrologie</category>
		<guid>44151</guid>
	</item>
	
	
	</channel>
</rss>