<?xml version="1.0" encoding="UTF-8" ?>
<rss version="2.0">
	<channel>
	<title>Categorie Asia op Utz</title>
	<link>http://www.utz.nl/shop/home.php</link>
	<description></description>
	<language>NL</language>
	<item>
		<title>  Cette voie qui fut la tienne   Recit fait par Phan Thi Quyen  la veuve de Nguyen Van Troi et recueilli par Tran Dinh Van : &#8364;7,70</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=38599</link>
		<description>  Cette voie qui fut la tienne   Recit fait par Phan Thi Quyen  la veuve de Nguyen Van Troi et recueilli par Tran Dinh Van  Sud Vietnam  Liberation  1965  88 p   Softbound Good </description>
		<category>Asia</category>
		<guid>38599</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Ho Chi Minh   Ecrits 1920   1969 : &#8364;12,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=38598</link>
		<description>  Ho Chi Minh   Ecrits 1920   1969  Hanoi  Editions en Langues Etrangers  1971  383 p   Softbound Very good</description>
		<category>Asia</category>
		<guid>38598</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Journal of the United Service Institution of India  Vol  XXIII  April to June 1894  No  116: &#8364;17,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=46026</link>
		<description>  Journal of the United Service Institution of India  Vol  XXIII  April to June 1894  No  116  Simla  1894   Contents  Cavalry Formations  Portable Field Kitchens  The Constrution and working of the Narrow Guage Field Railway  with maps and Plates  Ppb  Good   Druk edition  1</description>
		<category>Asia</category>
		<guid>46026</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Journal of the United Service Institution of India  Vol  XXIII  January 1894  No  113: &#8364;17,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=46025</link>
		<description>  Journal of the United Service Institution of India  Vol  XXIII  January 1894  No  113  Simla  1894   Contents  The Matabele and Zulu Conflicts with the Cape Emigrants of 1836   1839 Defensive Implements in Modern Warfare  Ppb  Good   Druk edition  1</description>
		<category>Asia</category>
		<guid>46025</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Journal of the United Service Institution of India  Vol  XXIV  1895 No  120: &#8364;17,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=46027</link>
		<description>  Journal of the United Service Institution of India  Vol  XXIV  1895 No  120  Simla  1895   Contents  Sword and Pistol  Rajputs Malaya as a possible Recruiting ground for the Indian Army  with maps  Ppb  Good   Druk edition  1</description>
		<category>Asia</category>
		<guid>46027</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  The Great Cultural Revolution in China : &#8364;20,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=46078</link>
		<description>  The Great Cultural Revolution in China    Hong Kong  Asia Research Centre  1967  507 p    Hardbound Very Good  in Chipped DJ  Druk edition  1</description>
		<category>Asia</category>
		<guid>46078</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Tionkok  No  8 : &#8364;15,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=54241</link>
		<description>  Tionkok  No  8     Guozi Shudian  Peking  1955  37 cm   41  p  Magazine  B w and color photographs with text   Stapled Good </description>
		<category>Asia</category>
		<guid>54241</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  United Service Institution of India  List of Members on 1st January 1894: &#8364;8,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=46028</link>
		<description>  United Service Institution of India  List of Members on 1st January 1894       Ppb  Good   Druk edition  1</description>
		<category>Asia</category>
		<guid>46028</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Adolf T llmann     Das Liebesleben des Fernen Ostens : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=52964</link>
		<description>Adolf T llmann     Das Liebesleben des Fernen Ostens     Stuttgart   G nther   1964   23 5 cm  357 p  Ill  mit 90 Abb  auf Kunstdrucktafeln und 85 Ill im Text  Orig  cloth  Parts of DJ inside book  Erotica Hardbound Very good</description>
		<category>Asia</category>
		<guid>52964</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Arnold Toynbee  red       De cultuurgeschiedenis van China en Japan   dertien studies : &#8364;25,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=59522</link>
		<description>Arnold Toynbee  red       De cultuurgeschiedenis van China en Japan   dertien studies   Amsterdam   Amsterdam Boek  cop  1977   30 cm  366 p  Zeer rijk geill  met foto s  gravures  tekeningen en kaarten in kleur en z w  Orig  linnen  Stempel met naam vorige eigenaar  China   Cultuurgeschiedenis  Japan  Cultuurgeschiedenis  Gebonden 90 318 9863 5 Uitstekend  stofomslag zeer goed</description>
		<category>Asia</category>
		<guid>59522</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Boetzelaer van Dubbeldam  E  van     Stanley Jones   Zendeling in Britsch Indie : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=40923</link>
		<description>Boetzelaer van Dubbeldam  E  van     Stanley Jones   Zendeling in Britsch Indie  Baarn  Bosch   Keuning   19 x 17 cm  31 p  Libellen serie Nr  1  India  Gebrocheerd Zeer goed  4de druk</description>
		<category>Asia</category>
		<guid>40923</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Bon  Gustave Le     Civilisation de l Inde : &#8364;10,30</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=41020</link>
		<description>Bon  Gustave Le     Civilisation de l Inde    Geneve  Minerva  Cop  1974  24 x 20 cm  143 p  Very richly illustrated   Hardbound Very Good in Good DJ</description>
		<category>Asia</category>
		<guid>41020</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Chakravarthi Ram Prasad    India   Leven  mythen en kunst : &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=77061</link>
		<description>Chakravarthi Ram Prasad    India   Leven  mythen en kunst   25 x 25 cm  144 p  Zeer rijk geill  met kleuren foto s en reprod  Omslag met flappen  India beschaving cultuur Gebrocheerd Librero  Kerkdriel  c2006   9057647028 Uitstekend</description>
		<category>Asia</category>
		<guid>77061</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Christopher  Robert C     De Japanse reus   Een fenomeen nader bekeken  Wat betekent de Japanse uitdaging voor onze toekomst : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=41526</link>
		<description>Christopher  Robert C     De Japanse reus   Een fenomeen nader bekeken  Wat betekent de Japanse uitdaging voor onze toekomst  Utrecht Antwerpen  L J  Veen  uitgevers  1984  308 p  Naam van vorige eigenaar op eerste p  Japan   Sociografie  Garenloos Zeer goed </description>
		<category>Asia</category>
		<guid>41526</guid>
	</item>
	<item>
		<title>E  L  Shaughnessy    Het oude China   Leven  mythen en kunst : &#8364;9,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=77062</link>
		<description>E  L  Shaughnessy    Het oude China   Leven  mythen en kunst   25 x 25 cm  144 p  Zeer rijk geill  met kleuren foto s en reprod  Omslag met flappen  China beschaving cultuur Gebrocheerd Librero  Kerkdriel  c2006   905764701X Uitstekend</description>
		<category>Asia</category>
		<guid>77062</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Ernest O  Hauser   vert  W  H  C  Boellaard     Gemaskerde menschen : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=70256</link>
		<description>Ernest O  Hauser   vert  W  H  C  Boellaard     Gemaskerde menschen   30 cm  189 p    16  bl  pl  Geill  met 16 kleurenpl  Orig  linnen  rug verkleurd  Japan Gebonden Den Haag   Stok   1948     Goed </description>
		<category>Asia</category>
		<guid>70256</guid>
	</item>
	<item>
		<title>F  Maraini    Japan   Patterns of Continuity : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=76723</link>
		<description>F  Maraini    Japan   Patterns of Continuity   29 cm  240 p  Photo book  Colour photos  Orig  cloth  Dj  sl  edgerubbed  In transparent wrapper   Hardbound Kodansha  Tokyo  1971   087011106X</description>
		<category>Asia</category>
		<guid>76723</guid>
	</item>
	<item>
		<title>H A J  Hulugalle    Ceylon yesterday   Sri Lanka today : &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=77206</link>
		<description>H A J  Hulugalle    Ceylon yesterday   Sri Lanka today   30 cm  247 p     7  pl  Very richly illustr  with b w  and color photos  Orig  cloth  In cardboard slipcase   Hardbound Stureforlaget AB     Fine in very good DJ</description>
		<category>Asia</category>
		<guid>77206</guid>
	</item>
	<item>
		<title>H J  van Mook  The stakes of democracy in South East Asia : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=69063</link>
		<description>H J  van Mook  The stakes of democracy in South East Asia   22 cm  312 p  Orig  cloth  Incl  press cuttings in Dutch  Name former owner   Hardbound George Allen and Unwin  London     Good </description>
		<category>Asia</category>
		<guid>69063</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Hesselink  R  H     Twee spiegels op Cambang   Een portret van de Japanners in de negentiende eeuw naar Nederlandse ooggetuigenverslagen : &#8364;10,30</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=40124</link>
		<description>Hesselink  R  H     Twee spiegels op Cambang   Een portret van de Japanners in de negentiende eeuw naar Nederlandse ooggetuigenverslagen  Utrecht  Hes  1984  148 p  Met tekeningen  Ingenaaid Zeer goed</description>
		<category>Asia</category>
		<guid>40124</guid>
	</item>
	<item>
		<title>J  Fenby  samenst      De zeventig wonderen van China : &#8364;16,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=77104</link>
		<description>J  Fenby  samenst      De zeventig wonderen van China   27 cm  304 p  Zeer rijk geillustr  in kleur en z w   Gebonden Thoth Lannoo  Bussum Tielt  2007   9789077699058 Als nieuw   stofomslag uitstekend</description>
		<category>Asia</category>
		<guid>77104</guid>
	</item>
	<item>
		<title>J  Gebser      Asienfibel   Zum Verstandnis ostlicher Wesenart : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=59377</link>
		<description>J  Gebser      Asienfibel   Zum Verstandnis ostlicher Wesenart   Ullstein  Frankfurt a M  1962   18 cm  171 p  Ullstein Bucher Nr  650  Illustr  with b w photographs   Ppb   Good </description>
		<category>Asia</category>
		<guid>59377</guid>
	</item>
	<item>
		<title>J  Huxley    From an antique land   Ancient and modern in the Middle East : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=70990</link>
		<description>J  Huxley    From an antique land   Ancient and modern in the Middle East   23 cm  310 p  Illustr  with 66 photographs by the author  Yellowed end papers  Orig  cloth  no dustjacket  Midden Oosten geschiedenis Egypte Libanon Turkije Jordanie Syrie Hardbound Max Parrish  London  1954  3th impr  Good </description>
		<category>Asia</category>
		<guid>70990</guid>
	</item>
	<item>
		<title>J  van Campen  red   e a  Grafkeramiek uit het oude China : &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=68842</link>
		<description>J  van Campen  red   e a  Grafkeramiek uit het oude China   26 cm  51 p  Vormen uit vuur   Mededelingenblad Nederlandse vereniging van vrienden van ceramiek en glas   189  Rijk geill  in kleur en z w   Gebrocheerd  2004    Uitstekend</description>
		<category>Asia</category>
		<guid>68842</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Jef Last     De tweede dageraad van Japan   een poging tot het rechtzetten van misverstanden : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=54690</link>
		<description>Jef Last     De tweede dageraad van Japan   een poging tot het rechtzetten van misverstanden     Amsterdam   Moussault  1966  22 cm  229 p  Geill  met z w foto s  Naam vorige eigenaar  viltpen nummer  Orig  linnen   Gebonden Goed   stofomslag gescheurd</description>
		<category>Asia</category>
		<guid>54690</guid>
	</item>
	<item>
		<title>K  Verhagen     Co operation for survival  An analysis of an experiment in participatory research and planning with small farmers in Sri Lanka and Thailand : &#8364;13,55</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=55996</link>
		<description>K  Verhagen     Co operation for survival  An analysis of an experiment in participatory research and planning with small farmers in Sri Lanka and Thailand     Koninklijk Instituut voor de Tropen  Amsterdam  c1984  24 cm  xix  248 p  Illustr  Name former owner  Edgeworn cover  Textbloc very good   Softbound Good    9068320017</description>
		<category>Asia</category>
		<guid>55996</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Kampen  Anthony van     De verloren vallei : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=38286</link>
		<description>Kampen  Anthony van     De verloren vallei    Amsterdam  C  De Boer Jr   1952  299 p   Orig  linnen   Nieuw Guinea   Gebonden Goed   stofomslag goed</description>
		<category>Asia</category>
		<guid>38286</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Kim Gaul  Kwan     Chinese Cavalcade : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=45452</link>
		<description>Kim Gaul  Kwan     Chinese Cavalcade    London  Jenkins  Herbert  1963  236 p  with dust jacket   Illustr   Kim Gaul  Kwan Hardbound Good   Druk edition  1</description>
		<category>Asia</category>
		<guid>45452</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Last  Jef     De tweede dageraad van Japan  Een poging tot het rechtzetten van misverstanden: &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=45924</link>
		<description>Last  Jef     De tweede dageraad van Japan  Een poging tot het rechtzetten van misverstanden Amsterdam  Moussault Uitg   1966  229 pag  naam en datum op schutblad  geen stofomslag  li goed  Druk edition  1</description>
		<category>Asia</category>
		<guid>45924</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Lunsingh Scheurleer  Pauline  editor      Asiatic Art in the Rijkmuseum  Amsterdam : &#8364;7,70</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=38280</link>
		<description>Lunsingh Scheurleer  Pauline  editor      Asiatic Art in the Rijkmuseum  Amsterdam    Amsterdam  Meulenhoff  1985  190 p   Richly illustrated  Wrappers   Azie  Kunst   Softbound Very Good </description>
		<category>Asia</category>
		<guid>38280</guid>
	</item>
	<item>
		<title>M  Elvin   C  Blunden    Cultural atlas of China : &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=72579</link>
		<description>M  Elvin   C  Blunden    Cultural atlas of China   31 cm  237 p  Time Life Books  Very richly illustr  with maps  colour photogr  and b w illustr   Hardbound Oxford   Phaidon  1989  Reprint 714823090 Fine in fine DJ</description>
		<category>Asia</category>
		<guid>72579</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Mario Bussagli  Chinese Bronzes : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=58010</link>
		<description>Mario Bussagli  Chinese Bronzes   Paul Hamlyn  London  c1969  19 cm  158 p  70 Plates in full colour  Chinese kunst  China kunst  600318419 Softbound Good </description>
		<category>Asia</category>
		<guid>58010</guid>
	</item>
	<item>
		<title>McCarthy  Mary     Vietnam : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=38608</link>
		<description>McCarthy  Mary     Vietnam    London  Weidenfeld and Nicolson  1967  106 p  Orig  cloth  Hardbound Very Good in Good DJ</description>
		<category>Asia</category>
		<guid>38608</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Mecklin  John     Augenzeuge in Vietnam   Reportage  Stellungnahme  Dockumentation : &#8364;8,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=38570</link>
		<description>Mecklin  John     Augenzeuge in Vietnam   Reportage  Stellungnahme  Dockumentation  Germany  Lorch   Verlag GmbH  1966  342 p  Orig  cloth  Hardbound Very Good in Good DJ</description>
		<category>Asia</category>
		<guid>38570</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Min  Anchee     Rode Azalea : &#8364;7,70</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39088</link>
		<description>Min  Anchee     Rode Azalea    Amsterdam   Antwerpen  Contact  1994  294 p  Vertaald door Paul Syrier   Culturele revolutie   Garenloos Goed </description>
		<category>Asia</category>
		<guid>39088</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Pavie  Auguste     Eine friedliche Eroberung   Indochina 1888 : &#8364;8,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=38600</link>
		<description>Pavie  Auguste     Eine friedliche Eroberung   Indochina 1888   Buchgemeinschaftsausgabe   448 p  B w ills  Orig  cloth  Hardbound Very Good  in Very Good DJ</description>
		<category>Asia</category>
		<guid>38600</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Raghubir Singh  photogr     E  Newby    Ganga sacred river of India : &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=72584</link>
		<description>Raghubir Singh  photogr     E  Newby    Ganga sacred river of India   37 cm  158 p  Photobook  Color plates  Orig  cloth  Dedication in nice lettering on t p  India Ganges Fotografie Hardbound Perennial Press  Honh Kong  1974    Very good </description>
		<category>Asia</category>
		<guid>72584</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Riffaud  Madeleine     Bij de Vietcong in het oerwoud : &#8364;7,70</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=38574</link>
		<description>Riffaud  Madeleine     Bij de Vietcong in het oerwoud    Baarn  De Boekerij   208p  Ingenaaid Zeer goed  Tweede druk</description>
		<category>Asia</category>
		<guid>38574</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Robert The Tjong Tjioe   Ernst Verwaal     Zen in de kunst van het bloemschikken : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=65807</link>
		<description>Robert The Tjong Tjioe   Ernst Verwaal     Zen in de kunst van het bloemschikken   Gebrocheerd 22 cm  84 p    18  p  foto s  Geill  in kleur en z w  Ikebana  Tuinieren Japanse tuinarchitektuur  Amsterdam   De Driehoek   1980   2e dr 90 6030 267 2 Zeer goed </description>
		<category>Asia</category>
		<guid>65807</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Schreiber  Hermann     De Chinezen   Wijsgeren en leermeesters : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=38534</link>
		<description>Schreiber  Hermann     De Chinezen   Wijsgeren en leermeesters  Amsterdam   Brussel  Meulenhoff  1980  304 p  Geillustreerd  Vertaald door C  W  A  J  A  Walraven  Kunstleer  Gebonden Zeer goed</description>
		<category>Asia</category>
		<guid>38534</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Sculthess  Emil     Sowjetunion : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39468</link>
		<description>Sculthess  Emil     Sowjetunion    Zurich   Munchen  Artemis  1971  Folio  147 p  Richly illustrated with photographs   Hardbound Very Good  in Very Good DJ</description>
		<category>Asia</category>
		<guid>39468</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Sporry  Tadema Bob     China met een gl rimlach : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=38289</link>
		<description>Sporry  Tadema Bob     China met een gl rimlach    Den Haag  W  van Hoeve  1967  12mo  175 p  Foto s en tekeningen van A  A  Tadema  Typografie en omslg  Aldert Witte  Ppb  Goed </description>
		<category>Asia</category>
		<guid>38289</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Starink  Laura     Een land van horen zeggen : &#8364;6,70</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=51995</link>
		<description>Starink  Laura     Een land van horen zeggen    Amsterdam  Meulenhoff  1991  311 p  Iets kromgelezen   Rusland   Garenloos Zeer goed  2de druk 9029028157</description>
		<category>Asia</category>
		<guid>51995</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Surea Rma   bew  G  van Heerikhuizen Welz     Vinoba Bhave en de vreedzame revolutie in India : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=59655</link>
		<description>Surea Rma   bew  G  van Heerikhuizen Welz     Vinoba Bhave en de vreedzame revolutie in India   Deventer   Kluwer   1959    Gebonden 21 cm  VII  162 p  India  Uitstekend  stofomslag goed </description>
		<category>Asia</category>
		<guid>59655</guid>
	</item>
	<item>
		<title>V R  Burkhardt    Chinese creeds and customs : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=72589</link>
		<description>V R  Burkhardt    Chinese creeds and customs   22 cm  Three vol  combined  181 v 201 ix 164  4  vii p  Orig  cloth  Illustr  Name former owner  China cultuur Hardbound  1958    Good  in torn DJ</description>
		<category>Asia</category>
		<guid>72589</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Wasmes  Alain     Vietnam  La peau du pachyderme : &#8364;14,50</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=38601</link>
		<description>Wasmes  Alain     Vietnam  La peau du pachyderme    Paris  Sociales  1976  310 p   Garenloos Good </description>
		<category>Asia</category>
		<guid>38601</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Wening  Rudolph   Wolgensinger  Michael     Wunderland Siam : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39470</link>
		<description>Wening  Rudolph   Wolgensinger  Michael     Wunderland Siam    Zurich  Silva  1979  4to  121 p  Richly illustrated  Hardbound Very Good in Very Good DJ</description>
		<category>Asia</category>
		<guid>39470</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Westendorp  H K     Japan   De wereld in beeld III : &#8364;17,10</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=40445</link>
		<description>Westendorp  H K     Japan   De wereld in beeld III  Nijmegen  Dobbelman N V    Folio  83 p  Geillustreerd met 6 aquarellen door B  Westendorp Osieck en met 75 foto s  Orig  half linnen  Compleet plaatjesalbum  Gebonden Goed </description>
		<category>Asia</category>
		<guid>40445</guid>
	</item>
	
	
	</channel>
</rss>