<?xml version="1.0" encoding="UTF-8" ?>
<rss version="2.0">
	<channel>
	<title>Categorie Beeldhouwkunst op Utz</title>
	<link>http://www.utz.nl/shop/home.php</link>
	<description></description>
	<language>NL</language>
	<item>
		<title>  Gids voor de verzameling van Egyptische beeldhouwwerken : &#8364;6,40</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=46377</link>
		<description>  Gids voor de verzameling van Egyptische beeldhouwwerken     s Gravenhage  Staatsdrukkerij  en uitgeverijbedrijf  1953     pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Beeldhouwkunst</category>
		<guid>46377</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Lexikon der modernen Plastik : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39684</link>
		<description>  Lexikon der modernen Plastik    Munchen  Knaur  Cop  1961  12mo  376 p  480 b w illustrations  Ppb  Good </description>
		<category>Beeldhouwkunst</category>
		<guid>39684</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Maria Huls   Skulpturen : &#8364;20,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=65145</link>
		<description>  Maria Huls   Skulpturen   Softbound 28 cm  80 pl  80 B w photogr   printed one to a page   M C P  Huls  Ladelund  1992    Fine</description>
		<category>Beeldhouwkunst</category>
		<guid>65145</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Van Rodin tot heden   de Rodin   nos jours   Van 22 juni tot 1 oktober 1963: &#8364;25,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=44162</link>
		<description>  Van Rodin tot heden   de Rodin   nos jours   Van 22 juni tot 1 oktober 1963 Arnhem  Gemeentemuseum Arnhem  1963   naam op titelblad  paarse omslag beschadigd  pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Beeldhouwkunst</category>
		<guid>44162</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Aubert  Marcel     La Sculpture Fran aise du Moyen Age et de la Renaissance : &#8364;12,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=44195</link>
		<description>Aubert  Marcel     La Sculpture Fran aise du Moyen Age et de la Renaissance    Paris  Librairie Nationale d  Art et d  Histoire  1926   foxing on pages   pb Good  Druk edition  1</description>
		<category>Beeldhouwkunst</category>
		<guid>44195</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Barrow  T     Maori wood sculpture of New Zealand : &#8364;65,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=55118</link>
		<description>Barrow  T     Maori wood sculpture of New Zealand    Wellington   Reed   1969   161 p  Beautiful collection of 233 partly col  ill  A unique collection  Cloth  Very good condition </description>
		<category>Beeldhouwkunst</category>
		<guid>55118</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Baumgart  Fritz     Geschichte der abendlandischen Plastik   Von den Anfangen bis zur Gegenwart : &#8364;6,70</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=51462</link>
		<description>Baumgart  Fritz     Geschichte der abendlandischen Plastik   Von den Anfangen bis zur Gegenwart  Koln  M DuMont Schauberg  1966  340 p  Ill  with b w photographs Orig  cloth  Half of front end paper cut off  Hardbound Very good in rubbed DJ  Revised</description>
		<category>Beeldhouwkunst</category>
		<guid>51462</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Benvenuto Cellini   Alfred Semerau     Benvenuto Cellini   Lebensgeschichte von ihm selbst erzahlt : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=63328</link>
		<description>Benvenuto Cellini   Alfred Semerau     Benvenuto Cellini   Lebensgeschichte von ihm selbst erzahlt   Im Propylaen Verlag  Berlin    Hardbound 22 cm  559 p  Werke der Weltliteratur  Illustr  with 48 b w plates  Half cloth  Fr  hinge partially split  Yet well bound copy  Biografieen  Good </description>
		<category>Beeldhouwkunst</category>
		<guid>63328</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Bussagli  Mario     Chinese Bronzes : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=44548</link>
		<description>Bussagli  Mario     Chinese Bronzes    London  Paul Hamlyn  1969  158 pag  met stofomslag Swinglehurst  Pamela geb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Beeldhouwkunst</category>
		<guid>44548</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Fechheimer  Hedwig     Die Plastik der  gypter : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=46334</link>
		<description>Fechheimer  Hedwig     Die Plastik der  gypter    Berlin  Bruno Cassirer Verlag  1923   18  26  Tausend  licht verkleurd omslag  hli goed  Druk edition  4</description>
		<category>Beeldhouwkunst</category>
		<guid>46334</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Felder  Peter     Johann Baptist Babel 1716   1799   Ein meister der Schweizerischen Barockplastik : &#8364;7,70</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39481</link>
		<description>Felder  Peter     Johann Baptist Babel 1716   1799   Ein meister der Schweizerischen Barockplastik  Basel  Birkhauser  1970  4to  280 p  Rich  illustrated with photographs  Orig  cloth   Hardbound Very good in chipped DJ</description>
		<category>Beeldhouwkunst</category>
		<guid>39481</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Fischer  Otto     Chinesische Plastik : &#8364;8,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42850</link>
		<description>Fischer  Otto     Chinesische Plastik    M nchen  Piper   Co  1948  200 pag  mit 177 Abbildungen  Hardbound Good   Druk edition  1</description>
		<category>Beeldhouwkunst</category>
		<guid>42850</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Hans Redeker     Jits Bakker : &#8364;8,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=71741</link>
		<description>Hans Redeker     Jits Bakker   24 cm  63 p  Kunstpocket  nr  22  Rijk geill  in kleur en z w   Gebrocheerd Schelderode   Kunstforum   s a      Uitstekend</description>
		<category>Beeldhouwkunst</category>
		<guid>71741</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Jianou  Ionel     Auguste Rodin : &#8364;20,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=44915</link>
		<description>Jianou  Ionel     Auguste Rodin    Paris  Arted  1980   Pr face de C  Goldscheider  pb Very good</description>
		<category>Beeldhouwkunst</category>
		<guid>44915</guid>
	</item>
	<item>
		<title>John J Th  Sillevis  edit      Rodin : &#8364;15,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=72839</link>
		<description>John J Th  Sillevis  edit    Rodin   33 cm  251 p  Catalogus bij de dubbeltentoonstelling van het werk van de Franse beeldhouwer  1840 1917   Zeer rijk geill  met foto s van beelden en repr  van tekeningen  Hier en daar aantekeningen vorige eigenaar  Omslag iets beduimeld  Sculptures  France  Rodin  Auguste  Tentoonstellingscatalogi  Exhibition catalogues  form   Rodin Gebrocheerd Gent   Snoeck Ducaju  1995   90 5349 188 0 Goed </description>
		<category>Beeldhouwkunst</category>
		<guid>72839</guid>
	</item>
	<item>
		<title>K  Sotriffer     Wander Bertoni   Das plastische Werk 1945 bis 1980 : &#8364;40,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=64761</link>
		<description>K  Sotriffer     Wander Bertoni   Das plastische Werk 1945 bis 1980   Tusch  Wien  c1981   Hardbound 28 cm  176 p  Very richly illustr  with 137 b w  and xvi colour photogr  Orig  cloth  Stamp and short note former owner  sculpture 3850631125 Near Fine in Chipped DJ</description>
		<category>Beeldhouwkunst</category>
		<guid>64761</guid>
	</item>
	<item>
		<title>M  Laurent   W  van der Pluym     De meesterwerken der beeldhouwkunst en der bouwkunst uit den vroegsten tot in dezen tijd : &#8364;25,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=53897</link>
		<description>M  Laurent   W  van der Pluym     De meesterwerken der beeldhouwkunst en der bouwkunst uit den vroegsten tot in dezen tijd     Amsterdam    s n    1933  29 cm  410 pp  Geill  met 363 z w foto s en 13 buitentekstplaten in kleur of tint  Orig  linnen  rug verschoten  achterkneep gedeeltelijk gespleten  Goed gebonden exemplaar  Architectuur Beeldhouwkunst Gebonden Goed </description>
		<category>Beeldhouwkunst</category>
		<guid>53897</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Mark Brusse   Blue note 87 : &#8364;15,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=68843</link>
		<description>Mark Brusse   Blue note 87   25 cm   16 p    Scultures  Colour and b w plates  Text in French  Fold in catalogue   Stapled Galerie J  C  Riedel  Paris     Good</description>
		<category>Beeldhouwkunst</category>
		<guid>68843</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Michel Seuphor    Berto Lardera : &#8364;24,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=70977</link>
		<description>Michel Seuphor    Berto Lardera   30 cm  143 p  Orig  cloth    Very richly illustr  with b w photogr  of scultures and b w reprod  of drawings  gouaches  collages and lithogr  Text in German  English and French  Sculpture Hardbound Griffon  Neuchatel  c1960    Very Good in sl  chipped DJ</description>
		<category>Beeldhouwkunst</category>
		<guid>70977</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Mitchinson  David     Henry Moore  Rijksmuseum Kr ller M ller Museum Boymans Van Beuningen: &#8364;15,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=43470</link>
		<description>Mitchinson  David     Henry Moore  Rijksmuseum Kr ller M ller Museum Boymans Van Beuningen Rotterdam Otterlo  Museum Boymans Museum Kr ller M ller  1968   naam op titelblad  name former owner  pb Very good  Druk edition  1</description>
		<category>Beeldhouwkunst</category>
		<guid>43470</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Munster  Jan van     Jan van Munster : &#8364;12,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39367</link>
		<description>Munster  Jan van     Jan van Munster    Diepenheim  Kunstvereniging Diepenheim  1990  4to  36 p  Rijk geill   Ingenaaid Zeer goed</description>
		<category>Beeldhouwkunst</category>
		<guid>39367</guid>
	</item>
	<item>
		<title>P  Tammaro   N  Micieli   E  Natali  Alberto Inglesi   Opere 1988   1989 : &#8364;40,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=68824</link>
		<description>P  Tammaro   N  Micieli   E  Natali  Alberto Inglesi   Opere 1988   1989   21 x 21 cm  Unpag  Very richly illustr  with b w and color plates  Text in Italian and English  Schulpture Softbound Patrocinio assessorato alla cultura comune de Siena  1990    Very good</description>
		<category>Beeldhouwkunst</category>
		<guid>68824</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Passarge  Dr  W     Kunsthalle Mannheim  Verzeichnis der Skulpturensammlung: &#8364;6,40</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=45996</link>
		<description>Passarge  Dr  W     Kunsthalle Mannheim  Verzeichnis der Skulpturensammlung Mannheim  Kunsthalle  1957   bij enkele illustraties zijn aantekeningen gemaakt met ball point  pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Beeldhouwkunst</category>
		<guid>45996</guid>
	</item>
	<item>
		<title>R  Roos   N  Out  Marliz Frencken : &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=68847</link>
		<description>R  Roos   N  Out  Marliz Frencken   27 cm   24 p    Colour photographs of sculptures  Text in English   Stapled   2006     Fine</description>
		<category>Beeldhouwkunst</category>
		<guid>68847</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Salerno  Luigi     Plazzo Rondinini   Con un Catalogo dei marmi antichi di Enrico Paribeni : &#8364;59,90</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37672</link>
		<description>Salerno  Luigi     Plazzo Rondinini   Con un Catalogo dei marmi antichi di Enrico Paribeni  Roma  Banca Nazionale Dell agricoltura  1964  Folio 339p  172 b w and col  ills  plates  Orig  Cloth   Italie   Hardbound Very Good in Good DJ</description>
		<category>Beeldhouwkunst</category>
		<guid>37672</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Schneider  Hans D     Beelden van Behnasa   Egyptische kunst uit de Romeinse keizertijd 1e 3e eeuw na Chr : &#8364;10,30</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37500</link>
		<description>Schneider  Hans D     Beelden van Behnasa   Egyptische kunst uit de Romeinse keizertijd 1e 3e eeuw na Chr  Zutphen  Terra  1982  52 p  Geill  zwart wit   Ingenaaid Goed </description>
		<category>Beeldhouwkunst</category>
		<guid>37500</guid>
	</item>
	<item>
		<title>The Royal Academy     The horses of San Marco   Venice : &#8364;8,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=36660</link>
		<description>The Royal Academy     The horses of San Marco   Venice  Venice  Olivetti  1979  245 pp  Num   mainly b w  ill   Wrappers  Loose guide and plan  as issued   Softbound Good</description>
		<category>Beeldhouwkunst</category>
		<guid>36660</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Theo van Reijn    Gijs Jacobs van den Hof : &#8364;14,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=74101</link>
		<description>Theo van Reijn    Gijs Jacobs van den Hof   21 cm  16 p   xvii pl  Nieuwe beeldhouwkunst in Nederland   Een serie monografieen over leven en arbeid der Nederlandsche beeldhouwers van dezen tijd  onder leiding van A  van der Boom en Theo van Reijn 2  Geill  met 17 z w afb  Naam vorige eigenaar  Roestvlekjes op eerste p  s   Gebrocheerd Kosmos  Amsterdam     Goed </description>
		<category>Beeldhouwkunst</category>
		<guid>74101</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Tralbaut  Dr  Mark Edo     Michiel van der Voort de Oude als Dierenbeeldhouwer : &#8364;10,30</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=36643</link>
		<description>Tralbaut  Dr  Mark Edo     Michiel van der Voort de Oude als Dierenbeeldhouwer    Antwerpen  De Sikkel  1946  80 pp  b w ill  Half linnen  Hardbound Very good</description>
		<category>Beeldhouwkunst</category>
		<guid>36643</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Urs Boeck     Plastik am Bau   Beispiele europaischer Bauplastik vom Altertum bis zur Neuzeit : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=66111</link>
		<description>Urs Boeck     Plastik am Bau   Beispiele europaischer Bauplastik vom Altertum bis zur Neuzeit   Hardbound 29 cm  xxx p   208 pl  Incl  208 b w photographs   Orig  yellow cloth  No dj   Ernst Wasmuth  Tubingen  c1961    Very good</description>
		<category>Beeldhouwkunst</category>
		<guid>66111</guid>
	</item>
	<item>
		<title>W  Bronkhorst     Van Moissac tot Reims   beschouwingen over Romaansche en Gothische plastiek in Frankrijk : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=59832</link>
		<description>W  Bronkhorst     Van Moissac tot Reims   beschouwingen over Romaansche en Gothische plastiek in Frankrijk   Tilburg   Bergmans  1946   Gebonden 25 cm  171 blz  Geill  met z w foto s  Halflinnen  Middeleeuwen beeldhouwkunst  Gotiek  Goed   stofomslag gescheurd</description>
		<category>Beeldhouwkunst</category>
		<guid>59832</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Yalouris  Nikolas   Thienen  Dr  Fr  W S  van     De beeldhouwkunst van het oude Griekenland   Acanthus reeks  Bijdragen tot de geschiedenis der beeldhouwkunst  : &#8364;18,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37079</link>
		<description>Yalouris  Nikolas   Thienen  Dr  Fr  W S  van     De beeldhouwkunst van het oude Griekenland   Acanthus reeks  Bijdragen tot de geschiedenis der beeldhouwkunst   Amsterdam  Becht  1948  Folio  15 p  tekst   32 z w platen met beschrijvende tekst  Stofomslag  Gebonden Goed </description>
		<category>Beeldhouwkunst</category>
		<guid>37079</guid>
	</item>
	
	
	</channel>
</rss>