<?xml version="1.0" encoding="UTF-8" ?>
<rss version="2.0">
	<channel>
	<title>Categorie Europa op Utz</title>
	<link>http://www.utz.nl/shop/home.php</link>
	<description></description>
	<language>NL</language>
	<item>
		<title>  Aikakauskirja   Journal de la Societe Finno Ougrienne  64 : &#8364;17,10</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42222</link>
		<description>  Aikakauskirja   Journal de la Societe Finno Ougrienne  64  Helsinki  Suomalais Ugrilainen Seura  1963  161  27  10  11  8  162 p  Rubbed cover  Textbloc very good and clean  Text in Finnish and German   Softbound Very good</description>
		<category>Europa</category>
		<guid>42222</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Couleurs de Bruxelles : &#8364;8,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=51498</link>
		<description>  Couleurs de Bruxelles    Brussel  Charles Dessart   21 x 21 cm  125 p  Very richly illustrated with b w photographs and colour reproductions  3 Ill  on folding p  Texte en Francais  Orig cloth   Brussel  Belgie  Belgique   Hardbound Very Good in Edgeworn and chipped DJ</description>
		<category>Europa</category>
		<guid>51498</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  De verwoesting van Joegoslavie : &#8364;8,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37517</link>
		<description>  De verwoesting van Joegoslavie    Rotterdam  NRC Handelsblad  1993  4to  135 p  Geillustreerd  Garenloos Zeer goed</description>
		<category>Europa</category>
		<guid>37517</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Fruhchristliches Irland  Irische Landschaft   Dolmen   Steinkreise und Graber   New Grange und Knowth   Vorchristliche Steine   Kloster und Kirchen   Die Skellig Michael   Portale und Chorbogen   Fruhchristliche Steine I   Fruhchristliche Steine II   Ir: &#8364;45,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=59802</link>
		<description>  Fruhchristliches Irland  Irische Landschaft   Dolmen   Steinkreise und Graber   New Grange und Knowth   Vorchristliche Steine   Kloster und Kirchen   Die Skellig Michael   Portale und Chorbogen   Fruhchristliche Steine I   Fruhchristliche Steine II   Irische Kreuze I   Irische Kreuze II   Die Externsteine    Karl Hublow  Konstanz Bodensee      19 cm  Briefreihen in Fotokarten  XIII small folders each with 12 b w postcards    Irische Landschaft  in colour  and ca  2 p  text  Fotopostkarten  Ierland Early christian Ireland Ansichtkaarten</description>
		<category>Europa</category>
		<guid>59802</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Germania Romana   Ein Bilder Atlas : &#8364;25,70</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39330</link>
		<description>  Germania Romana   Ein Bilder Atlas  Bamberg  Kommissionsverlag C C  Buchners Verlag  1922  Folio  XXIV  100 p  b w illustrations  Ex lib  Half cloth   Hardbound Good </description>
		<category>Europa</category>
		<guid>39330</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Griebens Reisefuhrer   Band 137   Der Spessart : &#8364;12,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=38301</link>
		<description>  Griebens Reisefuhrer   Band 137   Der Spessart    Berlin  Grieben   1928  16mo  98 p  5 auflage  Mit 3 karten und Kartensucher  Orig  linnen  Softbound Very good</description>
		<category>Europa</category>
		<guid>38301</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Le sud ouest de la France : &#8364;15,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=54111</link>
		<description>  Le sud ouest de la France     Miranda  Bordeaux  1925  21 cm  349 blz  Richly illustr  Edition in occasion of l Exposition des Arts decoratifs et Industriels Modernes 1925  Chpped and edgeworn cover  Textbloc good  Frankrijk  Zuid West Frankrijk Softbound Good </description>
		<category>Europa</category>
		<guid>54111</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  London : &#8364;14,30</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=51827</link>
		<description>  London       Oblong  16 x 27 cm  Unpag   24 p   photographs  plates  of famous buildings  printed on heavy weight paper and on right sides only  short captions on back sides  appr  1910   London    Very good</description>
		<category>Europa</category>
		<guid>51827</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Munsterland   Jahrbuch des kreises Warendorf 1997   Gewerbe und industrie im kreises Warendorf im 19  und 20  jahrhundert : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=41838</link>
		<description>  Munsterland   Jahrbuch des kreises Warendorf 1997   Gewerbe und industrie im kreises Warendorf im 19  und 20  jahrhundert  Warendorf   2000  248 p  With figures  drawings and photographs   Softbound Fine</description>
		<category>Europa</category>
		<guid>41838</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Munsterland   Jahrbuch des kreises Warendorf 2000   25 jahre kommunale neuordung im kreises Warendorf 1975   2000 : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=41837</link>
		<description>  Munsterland   Jahrbuch des kreises Warendorf 2000   25 jahre kommunale neuordung im kreises Warendorf 1975   2000  Warendorf   2000  304 p  With maps and photographs   Softbound Fine</description>
		<category>Europa</category>
		<guid>41837</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Norsk Polarinstitutt  Arbok 1964 : &#8364;8,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42212</link>
		<description>  Norsk Polarinstitutt  Arbok 1964    Oslo  Norsk Polarinstitutt  1966  242 p  Illustrated with b w photographs  technical drawings and 2 folding maps  Most articles in English  Also  German   Norwegian  Contents  Spitsbergen  Adolf Hoel  Svalbard a o  Cover slightly grubby  textbloc fine   Softbound Very good</description>
		<category>Europa</category>
		<guid>42212</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  The British empire and world peace   Being the Burwash Memorial Lectures delivered in Convocation Hall University of Toronto  November  1921 by the Hon  Newton W  Rowell : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=40305</link>
		<description>  The British empire and world peace   Being the Burwash Memorial Lectures delivered in Convocation Hall University of Toronto  November  1921 by the Hon  Newton W  Rowell  Toronto  Victoria College Press  1922  XXIII  307 p  Orig  cloth  Hardbound Good  fly leave missing</description>
		<category>Europa</category>
		<guid>40305</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Alsmark  Gunnar     Herdar pa Korsika : &#8364;8,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42389</link>
		<description>Alsmark  Gunnar     Herdar pa Korsika    Lund  LiberLaromedel   Cop  1979  263 p  Illustr  Cover sl  rubbed at extrems  Softbound Good </description>
		<category>Europa</category>
		<guid>42389</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Amicis  Edmondo de     Constantinople : &#8364;59,90</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=41234</link>
		<description>Amicis  Edmondo de     Constantinople    Paris  Librairie Hachette et Cie   1885  18 5 x 12 cm  394 p  24 Engravings  Half cloth  spine and corners   Front with small engraving and back  paper immitation leather  Blue grey stained edges  Some small written notes by former owner on front endpaper  Some foxing  Hardbound Very good  3th edition</description>
		<category>Europa</category>
		<guid>41234</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Amicis  Edmondo de     Constantinople : &#8364;59,90</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=41309</link>
		<description>Amicis  Edmondo de     Constantinople    Paris  Librairie Hachette et Cie   1885  18 5 x 12 cm  394 p  24 Engravings  Half cloth  spine and corners   Front with small engraving and back  paper immitation leather  Blue grey stained edges  Some small written notes by former owner on front endpaper  Some foxing  Hardbound Very good  3th edition</description>
		<category>Europa</category>
		<guid>41309</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Arpino  Giovanni   et al      Piemonte Valle d Aosta : &#8364;29,10</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37671</link>
		<description>Arpino  Giovanni   et al      Piemonte Valle d Aosta    Venezia  Electra Editrice  1968  Folio  443p  330 b w and col  ills  plates  Orig  Cloth  Slipcase   Italie  Cultuur   Hardbound Very Good </description>
		<category>Europa</category>
		<guid>37671</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Besselaar  Herman     Van de Scillies naar Shetland : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=41236</link>
		<description>Besselaar  Herman     Van de Scillies naar Shetland    Amsterdam  Van Soeren   Co  Cop  1985  111 p  Geillustreerd  Orig  linnen  Gebonden Zeer goed  stofomslag zeer goed</description>
		<category>Europa</category>
		<guid>41236</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Bihalji Merin  Oto   Lise     Joegoslavie   Een klein land tussen twee werelden : &#8364;6,70</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=52543</link>
		<description>Bihalji Merin  Oto   Lise     Joegoslavie   Een klein land tussen twee werelden  Den Haag  H P  Leopold  1956  311 p  Geillustr  met 35 z w foto s  platen    Gebonden Zeer goed  stofomslag redelijk</description>
		<category>Europa</category>
		<guid>52543</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Bleich  Anet   Luijten  Jan   Roelofs  Andre     De Mei revolutie van 1968   Dagboek van Parijs : &#8364;7,50</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=38609</link>
		<description>Bleich  Anet   Luijten  Jan   Roelofs  Andre     De Mei revolutie van 1968   Dagboek van Parijs   Algemeen Handelsblad  1968  16mo  164 p  Geillustreerd met zwartwitfoto s   Ingenaaid Zeer goed</description>
		<category>Europa</category>
		<guid>38609</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Boogerman  Eric     Frankrijk 1981   1986   De socialistische metamorfose en het plotselinge heimwee naar liberalisme  NRC handelsblad boeken nr  1 : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39777</link>
		<description>Boogerman  Eric     Frankrijk 1981   1986   De socialistische metamorfose en het plotselinge heimwee naar liberalisme  NRC handelsblad boeken nr  1  Amsterdam   Brussel  Thomas Rap   NRC Handelsblad  1986  234 p   Ingenaaid Goed   stukje uit Franse titel geknipt</description>
		<category>Europa</category>
		<guid>39777</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Boogerman  Eric     Frankrijk 1981 1986   De sociale metamorfose en het plotselinge heimwee naar liberalisme : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42211</link>
		<description>Boogerman  Eric     Frankrijk 1981 1986   De sociale metamorfose en het plotselinge heimwee naar liberalisme  Amsterdam  Thomas Rap  1986  234 p  Frankrijk  Politieke geschiedenis  Gebrocheerd Zeer goed</description>
		<category>Europa</category>
		<guid>42211</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Brongersma  E     De opbouw van een corporatieven staat   Het nieuwe Portugal : &#8364;7,70</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=38604</link>
		<description>Brongersma  E     De opbouw van een corporatieven staat   Het nieuwe Portugal  Utrecht  Spectrum   589 p  Orig  linnen    Gebonden Zeer goed  Tweede  Vermeerderde druk</description>
		<category>Europa</category>
		<guid>38604</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Brooks  Mitchell     Hollandse Gids voor Parijs : &#8364;7,20</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=44849</link>
		<description>Brooks  Mitchell     Hollandse Gids voor Parijs    Arnhem  Stenfert Kroese   224 pag  met stofomslag  geb goed  Druk edition  2</description>
		<category>Europa</category>
		<guid>44849</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Buysse  Emile  red       Vlaanderen roept : &#8364;7,70</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=38305</link>
		<description>Buysse  Emile  red       Vlaanderen roept    Baarn  Bosch   Keuning   224 p  Orig  linnen  Gebonden Goed   schutblad geplakt</description>
		<category>Europa</category>
		<guid>38305</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Caizzi  Andrea   et al      Lazio : &#8364;29,10</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37670</link>
		<description>Caizzi  Andrea   et al      Lazio    Venezia  Electra Editrice  1975  Folio  521 p  471 b w and col  ills  plates  Orig Cloth  Slipcase   Italie  Cultuur   Hardbound Very Good   English Edition</description>
		<category>Europa</category>
		<guid>37670</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Ceausescu  Ilie     The entire people s war for the homeland s defence with the Romanians   From times of yore to present days : &#8364;33,30</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=52121</link>
		<description>Ceausescu  Ilie     The entire people s war for the homeland s defence with the Romanians   From times of yore to present days  Bucharest  Military Publishing House  1980  374 p   Rumania  Softbound Very Good in sl  torn DJ</description>
		<category>Europa</category>
		<guid>52121</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Chledowski  Kazimierz     Siena : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=36959</link>
		<description>Chledowski  Kazimierz     Siena    Amsterdam  Scheltema   Holkema  1978  110 p  42 z w platen  Orig  linnen   Kunst  Italie   Ingenaaid Goede staat Rug verschoten </description>
		<category>Europa</category>
		<guid>36959</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Cohn  Hans     De duitse geest   De vorming van een volk : &#8364;8,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42235</link>
		<description>Cohn  Hans     De duitse geest   De vorming van een volk  Amsterdam  Arbeiderspers  Cop  1962  368 p   Gebonden Kleine beschadiging op kneep  verder zeer goed</description>
		<category>Europa</category>
		<guid>42235</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Crossley  Fred H     Cheshire : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=38962</link>
		<description>Crossley  Fred H     Cheshire    London  Robert Hale Limited  1949  376 p  Illustrated and with a map  The County Books Series  Orig  cloth  Hardbound Good  minor damage head of spine</description>
		<category>Europa</category>
		<guid>38962</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Curt Englert Faye     Vom Mythus zur Idee der Schweiz   Lebensfragen eidgen ssischer Existenz geistesgeschichtlich dargestellt : &#8364;9,55</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=53427</link>
		<description>Curt Englert Faye     Vom Mythus zur Idee der Schweiz   Lebensfragen eidgen ssischer Existenz geistesgeschichtlich dargestellt     Z rich   Atlantis Verlag   1940   24 cm  898 p  Orig  cloth  Switzerland Zwitserland Hardbound Very Good  in EdgewornDJ</description>
		<category>Europa</category>
		<guid>53427</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Donovan  F R    Kendrick  Th  D     De Vikingen : &#8364;6,70</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=52220</link>
		<description>Donovan  F R    Kendrick  Th  D     De Vikingen    Den Haag  W  Gaade  Cop  1964  26 x 18 5 cm  153 p  Zeer rijk geillustreerd met 168 kleuren en z w afbeeldingen  Serie  Naar wijder horizon   Gebonden Zeer goed   scheur in stofomslag</description>
		<category>Europa</category>
		<guid>52220</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Douglass  William A     Echalar and Murelaga  Opportunity and Rural Exodus in two Spanish Basque Villages: &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=45385</link>
		<description>Douglass  William A     Echalar and Murelaga  Opportunity and Rural Exodus in two Spanish Basque Villages New York  St  Martin s Press  1975  222 pag  met stofomslag  geb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Europa</category>
		<guid>45385</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Edmond Pilon  1874 1945    Fr d ric Saisset     Les f tes en Europe au XVIIIe si cle : &#8364;20,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=53834</link>
		<description>Edmond Pilon  1874 1945    Fr d ric Saisset     Les f tes en Europe au XVIIIe si cle     Saint Gratien   Editions du Soleil   ca  1940   30 cm   VIII   194 p    14  bl  pl  14 Pl  hors texte en couleurs ou n b  d apres des documents anciens et des tableaux de garnds maitres   ca  200 gravures dans le texte  Festivities  Europe  geography  Feesten Softbound Very good</description>
		<category>Europa</category>
		<guid>53834</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Ennion  E  A  R     Cambridgeshire   Huntingdonshire and The Isle of Ely : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=38960</link>
		<description>Ennion  E  A  R     Cambridgeshire   Huntingdonshire and The Isle of Ely  London  Robert Hale Limited  1951  256 p  Illustrated and with a map  The County Books Series  Orig  cloth  Hardbound Good</description>
		<category>Europa</category>
		<guid>38960</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Erixon  Siguredit  edit       Folk Liv   Acta ethnologica et folkloristica Europaea  Tom  XXI XXII : &#8364;8,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42214</link>
		<description>Erixon  Siguredit  edit       Folk Liv   Acta ethnologica et folkloristica Europaea  Tom  XXI XXII  Stockholm  Generalstabens Litografiska   1958  29 x 21 cm  215 p  B w illustrations  Contents  The sawing by hand of boards and planks   Transformation de la maison sanveranaise   Lund  Volkskunde und Rechtskunde   Carvel construcion technique   Scandinavian Heathen cult places   Hay harvesting methods on the Faeroe Islands   Die gemeinschaftliche Kasebereitung in Sweden   Der einbeinige Melkschemel in den osterreichischen Alpenlandern   Handwerkmassig und volkstumlich   The study of primitive storytelling   Adlige Funeralwappen a o  Cover slightly grubby  Spine little rubbed  Inside fine  Softbound Very good</description>
		<category>Europa</category>
		<guid>42214</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Fitzgerald  Brian Vesey     Hampshire and The Isle of Wight : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=38965</link>
		<description>Fitzgerald  Brian Vesey     Hampshire and The Isle of Wight    London  Robert Hale Limited  1949  434 p  Illustrated and with a map  The County Books Series  Orig  cloth  Hardbound Very good</description>
		<category>Europa</category>
		<guid>38965</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Flink  Ingvar     Strejkbryteriet och arbetets frihet   En studie av svensk arbetsmarknad fram till 1938 : &#8364;8,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42179</link>
		<description>Flink  Ingvar     Strejkbryteriet och arbetets frihet   En studie av svensk arbetsmarknad fram till 1938  Uppsala  Acta Universitatis Upsaliensis  1978  Thesis  181 p   Softbound Good </description>
		<category>Europa</category>
		<guid>42179</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Fontane  Theodor     Wanderungen durch die Mark Brandenburg : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=45866</link>
		<description>Fontane  Theodor     Wanderungen durch die Mark Brandenburg    Berlin  Atlantis Verlag  1943  336 pag  Gek rzte Ausgabe mit 100 Tiefdruckbildern nach Photos von Martin H rlimann und andern  gkt goed  Druk edition  5</description>
		<category>Europa</category>
		<guid>45866</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Fonteyn  Guido     De Walen   Een onderhuidse beweging : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42479</link>
		<description>Fonteyn  Guido     De Walen   Een onderhuidse beweging  Tielt Amsterdam  Lannoo  1980  172 p  Voorwoord  Jacques Hoyaux  Naam van vorige eigenaar op titelp   Ppb  Zeer goed  2de druk</description>
		<category>Europa</category>
		<guid>42479</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Gaulis  Lois   Mohr  Jean     Seltsame Schweiz : &#8364;12,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39807</link>
		<description>Gaulis  Lois   Mohr  Jean     Seltsame Schweiz    Lausanne  Mondo  1970  2 vol  4to  175   175 p  Mit abbildungen  Orig  cloth  Hardbound Good in Good DJ</description>
		<category>Europa</category>
		<guid>39807</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Gebhart  Emile     Les villes d art celebres  Florence : &#8364;10,30</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=38219</link>
		<description>Gebhart  Emile     Les villes d art celebres  Florence    Paris  Henri Laurens   1921  8vo   176 p  64 plates  Orig  cloth   Italie   Hardbound Very good</description>
		<category>Europa</category>
		<guid>38219</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Goethe J W  v     Goethe  ber die Deutschen : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=54878</link>
		<description>Goethe J W  v     Goethe  ber die Deutschen    Frankfurt am Main   Insel Verlag   1978   125 s  Mit Register  Taschenbuch  Mit Abbildungen </description>
		<category>Europa</category>
		<guid>54878</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Goldsteen Arthur     Spaans schetsboek : &#8364;11,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=54818</link>
		<description>Goldsteen Arthur     Spaans schetsboek    Baarn   Wereldvenster   1954   80 p  Beschouwingen over en waarnemingen van het Spaanse volk  Met tekeningen  Gebonden  Zeer goede staat met stofomslag </description>
		<category>Europa</category>
		<guid>54818</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Gouezel  Guy     Frankrijk : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=38256</link>
		<description>Gouezel  Guy     Frankrijk    Parijs   Bern  A N W B    4to  219 p  Rijk geill  incl  losse reisgids Frankrijk 54 p  Gebonden Zeer goed </description>
		<category>Europa</category>
		<guid>38256</guid>
	</item>
	<item>
		<title>H  Boockmann     Der Deutsche Orden   Zwolf Kapitel aus seiner Geschichte : &#8364;13,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=59837</link>
		<description>H  Boockmann     Der Deutsche Orden   Zwolf Kapitel aus seiner Geschichte   C H  Beck  Munchen  1989  3   durchgesehene Aufl Hardbound 23 cm  319 p  Orig  cloth  Mit 41 Abb  auf Tafeln und 2 Karten  Duitsland Geschiedenis 340608415X As NEW in fine DJ</description>
		<category>Europa</category>
		<guid>59837</guid>
	</item>
	<item>
		<title>H  Kerp     Am Rhein : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=53867</link>
		<description>H  Kerp     Am Rhein     Bielefeld   Leipzig  Velhagen   Klasing  1925  25 cm  200 p  Monographien zur Erdkunde 10  Mit 192 Abb   4 farbigen Einschaltbildern und einer farbigen Karte  Orig  cloth   Softbound Very good  4  Aufl</description>
		<category>Europa</category>
		<guid>53867</guid>
	</item>
	<item>
		<title>H  Salman    Europa in een nieuw licht   De Europese cultuur als ontwikkelingsveld tussen Oost en West : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=77079</link>
		<description>H  Salman    Europa in een nieuw licht   De Europese cultuur als ontwikkelingsveld tussen Oost en West   20 cm  247 p  Naam vorige eigenaar  Europa Cultuurgeschiedenis Garenloos Kok Agora  Kampen  c1988   9024275989 Zeer goed</description>
		<category>Europa</category>
		<guid>77079</guid>
	</item>
	<item>
		<title>H A  Lunshof     Engeland  Een politieke geschiedenis  Tot de dood van koningin Victoria  Deel III : &#8364;8,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=53755</link>
		<description>H A  Lunshof     Engeland  Een politieke geschiedenis  Tot de dood van koningin Victoria  Deel III     Elsevier  Amsterdam  1950  22 cm  375 p  Engeland  Een politieke geschiedenis in drie delen  Geill  Orig  linnen   Gebonden Zeer goed   stofomslag redelijk</description>
		<category>Europa</category>
		<guid>53755</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Haas  Hippolyt     Neapel  seine Umgebung und Sizilien : &#8364;9,50</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=51547</link>
		<description>Haas  Hippolyt     Neapel  seine Umgebung und Sizilien    Bielefeld   Leipzig  Velhagen   Klasing  1927  Nr  17 of  Monographien zur Erdkunde   179 p  with 128 illustrations  11 in colour    1 loose folded colour map  1 map missing  Orig  cloth  In slipcase  rubbed and worn at corners   Italie  Napels   Softbound Very good  3th edition</description>
		<category>Europa</category>
		<guid>51547</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Hadfield  John  Ed       A book of Britain   An anthology of words and pictures : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=36987</link>
		<description>Hadfield  John  Ed       A book of Britain   An anthology of words and pictures  London  Hulton Press  1956  255 p   Hardbound Good</description>
		<category>Europa</category>
		<guid>36987</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Haegendoren  M  van     De Vlaamse Beweging nu en morgen   1  Na honderd dertig jaar   2  Oogmerken voor morgen : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42233</link>
		<description>Haegendoren  M  van     De Vlaamse Beweging nu en morgen   1  Na honderd dertig jaar   2  Oogmerken voor morgen  Hasselt  Uitg  Heideland  Cop  1962  2 Vol   18 x 11 cm  180  285 p  Opdracht op titelp  Vlaanderen  geschiedenis van de Middeleeuwen tot heden  Het Waalse vraagstuk  Vlaamse cultuur en politiek  Garenloos Zeer goed</description>
		<category>Europa</category>
		<guid>42233</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Hammee  F  O  Van     Mechelen   Oude hoofdstad van de Nederlanden : &#8364;7,70</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=38303</link>
		<description>Hammee  F  O  Van     Mechelen   Oude hoofdstad van de Nederlanden  Amsterdam  Allert de Lange  1949  12mo  120 p  Geill  Orig  halflinnen  Gebonden Goed   stofomslag goed </description>
		<category>Europa</category>
		<guid>38303</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Hare  Kenneth     Gloucestershire : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=38966</link>
		<description>Hare  Kenneth     Gloucestershire    London  Robert Hale Limited   224 p  Illustrated and with a map  The County Books Series  Orig  cloth  Hardbound Good </description>
		<category>Europa</category>
		<guid>38966</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Hawkes  Jacquetta     Mortimer Wheeler   Adventurer in Archaeology : &#8364;6,70</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=51478</link>
		<description>Hawkes  Jacquetta     Mortimer Wheeler   Adventurer in Archaeology  London  Weidenfeld and Nicolson  Cop 1982  XII  387 p  Ill  with b w photographs  Hardbound Very good in very good DJ</description>
		<category>Europa</category>
		<guid>51478</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Hebblethwaite  Peter     Het Vaticaan   De kleinste grootmacht ter wereld : &#8364;8,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39522</link>
		<description>Hebblethwaite  Peter     Het Vaticaan   De kleinste grootmacht ter wereld  Baarn  Ambo  1987  231 p  Geillustreerd  Garenloos Zeer goed</description>
		<category>Europa</category>
		<guid>39522</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Helliesen  H L   edit       Den Norske turistforenings   Aarbok 1919 : &#8364;25,70</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42213</link>
		<description>Helliesen  H L   edit       Den Norske turistforenings   Aarbok 1919   Kristiania  Grondahl   Sons Boktrykkeri  1919  28 x 20 cm  158 p  B w illustrations  Halfcloth  slightly rubbed at top of spine  Marbled boards  rubbed at sides  Library label pasted on endpaper  Noorwegen  Toerisme  Hardbound Very good</description>
		<category>Europa</category>
		<guid>42213</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Hemsl jden  Den Svenska     Handcraft in Sweden : &#8364;8,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=45694</link>
		<description>Hemsl jden  Den Svenska     Handcraft in Sweden    Stockholm  F rlag  1951     pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Europa</category>
		<guid>45694</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Herm  Gerhard     Der Balkan   Das Pulverfass Europas : &#8364;6,70</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=51432</link>
		<description>Herm  Gerhard     Der Balkan   Das Pulverfass Europas  Dusseldorf  Econ  1996  336 p    Hardbound Very good  tear in backside DJ</description>
		<category>Europa</category>
		<guid>51432</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Hooke  Wilfred D     The Channel islands : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=38961</link>
		<description>Hooke  Wilfred D     The Channel islands    London  Robert Hale Limited  1954  210 p  Illustrated and with a map  The County Books Series  Orig  cloth  Hardbound Very good</description>
		<category>Europa</category>
		<guid>38961</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Houten R  van     Wenen : &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=54774</link>
		<description>Houten R  van     Wenen     Lekturama   1989   208 p  Deel uit   De Grote Reis Encyclopedie van Europa   Prachtige foto s die de reiziger van pracht naar pracht brengen en leiden  Groot formaat  Gebonden  Zeer goede staat </description>
		<category>Europa</category>
		<guid>54774</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Hultman  O F   edit       Upplandslagen   Handupplaga  I  Text : &#8364;8,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42232</link>
		<description>Hultman  O F   edit       Upplandslagen   Handupplaga  I  Text  Helsingfors  Svenska Litteratursallskapet  1916  VIII  203 p   Orig  cloth   Hardbound Very good </description>
		<category>Europa</category>
		<guid>42232</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Hyytia  Osmo     Puolueettomuuden ja rauhan linja   SDP  n suhtautuminen Suomen ulkopolitiikkaan ja turvallisuuskysymyksiin  Toukokuu 1918 toukokuu 1922 : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42197</link>
		<description>Hyytia  Osmo     Puolueettomuuden ja rauhan linja   SDP  n suhtautuminen Suomen ulkopolitiikkaan ja turvallisuuskysymyksiin  Toukokuu 1918 toukokuu 1922  Helsinki  SHS  1986  305 p  Some b w photographs  Softbound Good </description>
		<category>Europa</category>
		<guid>42197</guid>
	</item>
	<item>
		<title>J  Dominicus      Portret van Spanje : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=55860</link>
		<description>J  Dominicus      Portret van Spanje     Haarlem   Gottmer  1973  21 cm  272 p  Gottmer reisgidsen Dominicus reeks  Gids voor een toeristisch verblijf in Spanje waarin vele wetenswaardigheden over land en volk zijn opgenomen  Geill  met z w foto s en plattegronden  Naam vorige eigenaar  Spanje  Reisgidsen  Garenloos Zeer goed  3e dr 90 257 0053 5</description>
		<category>Europa</category>
		<guid>55860</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Jessen  Axel   Milthers  V     Beskrivelse til geologisk kort over Danmark   Kortbladet Varde   Kortbladet Baekke  Kortbladet Blaavandshuk  DGU I R  Nr  14 : &#8364;34,20</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42210</link>
		<description>Jessen  Axel   Milthers  V     Beskrivelse til geologisk kort over Danmark   Kortbladet Varde   Kortbladet Baekke  Kortbladet Blaavandshuk  DGU I R  Nr  14   Kjobenhavn  C A  Reitzel  1922  105  175  76 p  Illustrated with b w photographs  5 folding maps in color  1 in b w  Halfcloth  Marbled covering  Hardbound Very good</description>
		<category>Europa</category>
		<guid>42210</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Karoly  Szelenyi     Balaton : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=41137</link>
		<description>Karoly  Szelenyi     Balaton    Budapest  Terra Kossuth Nyomda  Cop  1986  27 5 x 24 cm  Introduction  by Keresztury Dezso   6  unnumb  p    131 colour photographes and plates  Orig  cloth  Hardbound Very Good  in Very Good DJ   transparent  wrappers </description>
		<category>Europa</category>
		<guid>41137</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Keyes  Roger     Leopold III   2 Delen  Deel I  Een beproefd koning 1901   1940  Deel 2  Complot tegen de koning 1940   1951 : &#8364;29,90</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=41204</link>
		<description>Keyes  Roger     Leopold III   2 Delen  Deel I  Een beproefd koning 1901   1940  Deel 2  Complot tegen de koning 1940   1951  Tielt  Lannoo  1986  2 Banden  430   499 p  Orig  linnen   Belgie   Gebonden Zeer goed  stofomslag zeer goed</description>
		<category>Europa</category>
		<guid>41204</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Kindler  Helmut     Berlin Brandenburger Tor   Brennpunkt deutscher geschichte : &#8364;8,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=38597</link>
		<description>Kindler  Helmut     Berlin Brandenburger Tor   Brennpunkt deutscher geschichte  Munich  Kindler  1956  4to  227 p  Richly illustrated  Orig  cloth  Hardbound Very Good  in Very Good DJ</description>
		<category>Europa</category>
		<guid>38597</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Koenig  Otto     Fuhrer rund um den Neusiedler See : &#8364;8,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39467</link>
		<description>Koenig  Otto     Fuhrer rund um den Neusiedler See    Wien   Munchen  Verlag Fur Jugend und Volk  1964  133 p  Richly illustrated with b w photographs   Ppb  Good </description>
		<category>Europa</category>
		<guid>39467</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Kopacsi  Sander     In de naam van de werkende klasse   Hongarije 1956  Het dilemma van een politieofficier : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39527</link>
		<description>Kopacsi  Sander     In de naam van de werkende klasse   Hongarije 1956  Het dilemma van een politieofficier  Utrecht   Antwerpen  Spectrum  1981  302 p  Garenloos Zeer goed</description>
		<category>Europa</category>
		<guid>39527</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Kronborg  Bo   Nilsson  Thomas     Stadsflyttare   Industrialisering  migration och social mobilitet med utgangspunkt fran Halmstad  1870 1910 : &#8364;8,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42178</link>
		<description>Kronborg  Bo   Nilsson  Thomas     Stadsflyttare   Industrialisering  migration och social mobilitet med utgangspunkt fran Halmstad  1870 1910  Uppsala  Acta Universitatis Upsaliensis  1975  Thesis  295 p  With summary in English  Urban Migrants  Industrialization  Migration and social mobility on the basis of Halmstad  1870 1910  Softbound Good </description>
		<category>Europa</category>
		<guid>42178</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Kruissink  Rits     Montmartre  Van Tempel tot Tingel Tangel: &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=45312</link>
		<description>Kruissink  Rits     Montmartre  Van Tempel tot Tingel Tangel Den Haag  Bert Bakker  1960  287 pag  Ooievaar pocket 124 125  pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Europa</category>
		<guid>45312</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Kulisic  Spiro     Volksbrauche in Jugoslawien : &#8364;8,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=38293</link>
		<description>Kulisic  Spiro     Volksbrauche in Jugoslawien    Beograd  Jugoslavija  1966  4to  23 p    96 plates  Photo s  I  Eterovic  Orig  halflinnen   Hardbound Very good </description>
		<category>Europa</category>
		<guid>38293</guid>
	</item>
	<item>
		<title>L  J  M  Feber  1885 1964      Van Herren en Herrenkultur : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=53799</link>
		<description>L  J  M  Feber  1885 1964      Van Herren en Herrenkultur     Utrecht  etc     Het Spectrum  1946  23 cm  160 p  Halflinnen  Roestvlekjes op schutbl  Nationaal socialisme   Duitsland  Christendom Gebonden Goed </description>
		<category>Europa</category>
		<guid>53799</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Larkin  Maurice     France since the popular front   Government and People  1936 1986 : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=41527</link>
		<description>Larkin  Maurice     France since the popular front   Government and People  1936 1986  Oxford  Clarendon Press  1990  IX  435 p   Garenloos Very good  Reprint</description>
		<category>Europa</category>
		<guid>41527</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Legros  Jacques     Bords du Rhin   Les Guides Bleus  For t Noire Pays Rh nans: &#8364;8,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=46087</link>
		<description>Legros  Jacques     Bords du Rhin   Les Guides Bleus  For t Noire Pays Rh nans Paris  Librairie Hachette  1956  506 p    Hardbound Very good  Druk edition  1</description>
		<category>Europa</category>
		<guid>46087</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Lindsay  Maurice     The lowlands of Scotland   Glasgow and the North : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=38959</link>
		<description>Lindsay  Maurice     The lowlands of Scotland   Glasgow and the North  London  Robert Hale Limited  1953  267 p  Illustrated and with a map  The County Books Series  Orig  cloth  Hardbound Very good</description>
		<category>Europa</category>
		<guid>38959</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Lowe  Alfonso     The Barrier and the Bridge  Historic Sicily: &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=45967</link>
		<description>Lowe  Alfonso     The Barrier and the Bridge  Historic Sicily London  Bles  Geoffrey  1972  200 pag  with dustjacket  Hardbound Very good  Druk edition  1</description>
		<category>Europa</category>
		<guid>45967</guid>
	</item>
	<item>
		<title>L cuyer  Raymond     Le Paris Classique  Pour connaitre Paris: &#8364;12,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=46285</link>
		<description>L cuyer  Raymond     Le Paris Classique  Pour connaitre Paris Paris  Librairie Hachette  1928  68 pag    gkt Good   Druk edition  1</description>
		<category>Europa</category>
		<guid>46285</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Madsen  Victor   Nordmann  V     Kvartaeret i Rogle Klint ved Lillebelt   DGU II R  Nr  58 : &#8364;12,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42215</link>
		<description>Madsen  Victor   Nordmann  V     Kvartaeret i Rogle Klint ved Lillebelt   DGU II R  Nr  58  Kjobenhavn  C A  Reitzel  1940  142 p  Illustrated with b w photographs   drawings  Resume en Francais 115 142 p   Le Quaternaire de la falaise de Rogle au Petit Belt  Softbound Very good</description>
		<category>Europa</category>
		<guid>42215</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Madsen  Victor     Beskrivelse til Geologisk Kort over Danmark   DGU I R  Nr  5  Kortbladet Samso : &#8364;8,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42231</link>
		<description>Madsen  Victor     Beskrivelse til Geologisk Kort over Danmark   DGU I R  Nr  5  Kortbladet Samso  Kjobenhavn  C A  Reitzel  1897  87 p  Illustrated with b w photographs   drawings   1 coloured map on folding p  Resume en Francais 83 87 p   Notice expliquant la feuille de Samso  Orig  cloth  Marbled boards  Stamps on title p  Hardbound Very good </description>
		<category>Europa</category>
		<guid>42231</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Marsden  Christopher     Nottinghamshire : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=38967</link>
		<description>Marsden  Christopher     Nottinghamshire    London  Robert Hale Limited  1953  324 p  Illustrated and with a map  The County Books Series  Orig  cloth  Hardbound Good </description>
		<category>Europa</category>
		<guid>38967</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Martin Sigrist  text      Switzerland   Schweiz   Suisse   Svizzera   Svizra : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=55454</link>
		<description>Martin Sigrist  text      Switzerland   Schweiz   Suisse   Svizzera   Svizra     Zurichberg  Zurich  c1998  Oblong 21x30 cm  Photo book  Color plates  Legends in French  German  English  Italian  Zwitserland Hardbound As NEW in as NEW DJ   3952009202</description>
		<category>Europa</category>
		<guid>55454</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Mayle  Peter     Een jaar in de Provence : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=41983</link>
		<description>Mayle  Peter     Een jaar in de Provence    Utrecht  Het Spectrum  Cop  1990  229 p  Vlek op voorsnede   Garenloos Zeer goed</description>
		<category>Europa</category>
		<guid>41983</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Meynell  Esther     Sussex : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=38969</link>
		<description>Meynell  Esther     Sussex    London  Robert Hale Limited  1948  264 p  Illustrated and with a map  The County Books Series  Orig  cloth  Hardbound Very good</description>
		<category>Europa</category>
		<guid>38969</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Mooij  Martin     Revolutie in Duitsland  De Duitse dagen van 1919: &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=46392</link>
		<description>Mooij  Martin     Revolutie in Duitsland  De Duitse dagen van 1919 Amsterdam  Stichting IVIO  1969  16 pag  AO reeks boekje 1251  br goed  Druk edition  1</description>
		<category>Europa</category>
		<guid>46392</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Nicholson  Norman     Cumberland and Westmorland : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=38964</link>
		<description>Nicholson  Norman     Cumberland and Westmorland    London  Robert Hale Limited  1949  259 p  Illustrated and with a map  The County Books Series  Orig  cloth  Hardbound Good</description>
		<category>Europa</category>
		<guid>38964</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Penrose  Barrie   Courtiour  Roger     De doofpot van Westminster  The Pencourt File    Hoe een dode hond het Britse staatsbestel deed wankelen : &#8364;7,70</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=38572</link>
		<description>Penrose  Barrie   Courtiour  Roger     De doofpot van Westminster  The Pencourt File    Hoe een dode hond het Britse staatsbestel deed wankelen  Amsterdam  Meulenhoff   388p  Garenloos Zeer goed</description>
		<category>Europa</category>
		<guid>38572</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Redslob  Robert     Les Vosges pittoresques   Collection  les merveilles de l Alsace : &#8364;8,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=38259</link>
		<description>Redslob  Robert     Les Vosges pittoresques   Collection  les merveilles de l Alsace  Strasbourg  Edition des dernieres nouvelles  1952  34 p  text   Over 70 illustrations   Hardbound Very Good in chipped DJ</description>
		<category>Europa</category>
		<guid>38259</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Rutten  Felix     Joegoslavie   Landschap   Volksleven : &#8364;12,40</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=52541</link>
		<description>Rutten  Felix     Joegoslavie   Landschap   Volksleven  Amsterdam  N V  van Munster s Uitg  Mij   XI  275 p  Geillustr  met 61 z w foto s  Orig  linnen  Naam vorige eigenaar op Fr  titelp   Gebonden Zeer goed</description>
		<category>Europa</category>
		<guid>52541</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Siefert  F    Weisbrot  M     Das Lexikon der Deutschen Stadte   1850 Stadte und Gemeinden in der Bundesrepublik Deutschland : &#8364;8,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42474</link>
		<description>Siefert  F    Weisbrot  M     Das Lexikon der Deutschen Stadte   1850 Stadte und Gemeinden in der Bundesrepublik Deutschland  Hamburg  Xenos  1995  23 x 15 cm  788 p  Richly illustrated with colour and b w photographs  Hardbound Near fine</description>
		<category>Europa</category>
		<guid>42474</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Smith  A C H     Edward   Mrs  Simpson : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=40399</link>
		<description>Smith  A C H     Edward   Mrs  Simpson    Amsterdam   Brussel  Zuid Hollandsche Uitgeversmaatschappij  1979  200 p  T V  Editie  Geillustreerd  Gebonden Zeer goed  stofomslag goed</description>
		<category>Europa</category>
		<guid>40399</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Sobanski  Marian     Die Weichsel : &#8364;8,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=45926</link>
		<description>Sobanski  Marian     Die Weichsel    Warszawa  Sport I Turystyka  1956  190 p    Hardbound Good   Druk edition  1</description>
		<category>Europa</category>
		<guid>45926</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Sombart  Werner     Die deutsche Volkswirtschaft im neunzehnten Jahrhundert und im Anfang des 20 Jahrhunderts : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42117</link>
		<description>Sombart  Werner     Die deutsche Volkswirtschaft im neunzehnten Jahrhundert und im Anfang des 20 Jahrhunderts    Berlin  Bondi  1921  XVI  532 p  P  discolored but clean  No underlining  Orig  cloth  rubbed at top and bottom of spine  Duitsland   Economie  Hardbound Good   4th edition</description>
		<category>Europa</category>
		<guid>42117</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Stavenisse  M  van  text      La Hollande : &#8364;120,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=41865</link>
		<description>Stavenisse  M  van  text      La Hollande    Den Haag  Bureau Officiel de Renseignements  1922  27 2 x 28 2 cm  Text  65 p  Grey coloured lettering  Richly illustrated with 3 tipped in aquarels by Jaroslav Setelik and 36 drawings by  N  v d  Waal and Jacoba A  de Graaf  Illustrations printed one sided on recto p  Name of former owner stamped on upper corner of title p  Inner sides of boards marbled  Bound by album stitch  In heavy cardboard slipcase  Hardbound Very good </description>
		<category>Europa</category>
		<guid>41865</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Steketee  Hans     Landschap achter het oog : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37078</link>
		<description>Steketee  Hans     Landschap achter het oog    Utrecht  Veen  1988  128 p  Serie  Op Schrijvers Voeten    Reisbeschrijvingen West Europa   Ppb  Goed </description>
		<category>Europa</category>
		<guid>37078</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Taine  H     Les origines de la France Contemporaine   Vol  II  L ancien regime  Tome deuxieme : &#8364;8,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39293</link>
		<description>Taine  H     Les origines de la France Contemporaine   Vol  II  L ancien regime  Tome deuxieme  Paris  Librairie Hachette  1926  327 p   Softbound Good   31th edition</description>
		<category>Europa</category>
		<guid>39293</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Taine  H     Les origines de la France Contemporaine   Vol  III  La revolution  L anarchie  Tome premier : &#8364;8,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39292</link>
		<description>Taine  H     Les origines de la France Contemporaine   Vol  III  La revolution  L anarchie  Tome premier  Paris  Librairie Hachette  1922  265 p   Softbound Good   29th edition</description>
		<category>Europa</category>
		<guid>39292</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Taine  H     Les origines de la France Contemporaine   Vol  IV  La revolution  L anarchie  Tome deuxieme : &#8364;8,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39291</link>
		<description>Taine  H     Les origines de la France Contemporaine   Vol  IV  La revolution  L anarchie  Tome deuxieme  Paris  Librairie Hachette   265 p   Softbound Good   28th edition</description>
		<category>Europa</category>
		<guid>39291</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Taine  H     Les origines de la France Contemporaine   Vol  VIII  La revolution  Le Gouvernement Revolutionnaire  Tome deuxieme : &#8364;8,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39290</link>
		<description>Taine  H     Les origines de la France Contemporaine   Vol  VIII  La revolution  Le Gouvernement Revolutionnaire  Tome deuxieme  Paris  Librairie Hachette  1925  441 p   Softbound Good   28th edition</description>
		<category>Europa</category>
		<guid>39290</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Thiers  A     Geschiedenis van het consulaat en het keizerrijk : &#8364;90,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=41934</link>
		<description>Thiers  A     Geschiedenis van het consulaat en het keizerrijk    Schiedam  H A M  Roelants  1873 1880  5 Banden  27 5 x 20 cm  XXIV  559  XII  637  XII  651  XII  596  X  599 p  Vertaald uit het Frans  Halflinnen  slijtage aan boven en onderzijde van ruggen en zijkanten platten  Boekblokken zeer goed  Pag  niet vergeeld   Geschiedenis   Gebonden Goed </description>
		<category>Europa</category>
		<guid>41934</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Thoraval  Jean     Les grandes  tapes de la civilisation fran aise : &#8364;12,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=46212</link>
		<description>Thoraval  Jean     Les grandes  tapes de la civilisation fran aise    Paris  Bordas  1969  694 p  Some notes with pencil in first art of the book  Hardbound Good   Druk edition  1</description>
		<category>Europa</category>
		<guid>46212</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Torstensson  Eivor Nylund     De finska sjonamnen i Korpilombolo socken : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42184</link>
		<description>Torstensson  Eivor Nylund     De finska sjonamnen i Korpilombolo socken    Uppsala  Acta Universitatis Upsaliensis  1973  Thesis  110 p  incl  summary in English  Finnish lake names in Korpilombolo  Sweden  Softbound Good </description>
		<category>Europa</category>
		<guid>42184</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Treitschke  Heinrich von     Zehn Jahre Deutscher K mpfe Auswahl  Schriften zur Tagespolitik: &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=44154</link>
		<description>Treitschke  Heinrich von     Zehn Jahre Deutscher K mpfe Auswahl  Schriften zur Tagespolitik Berlin  Georg Reimer  1913  213 pag    Hardbound Good  Druk edition  1</description>
		<category>Europa</category>
		<guid>44154</guid>
	</item>
	<item>
		<title>W F  Veltman   A C  Henny   R S H  Mees    Europa   grenzen en mogelijkheden : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=76692</link>
		<description>W F  Veltman   A C  Henny   R S H  Mees    Europa   grenzen en mogelijkheden   20 cm  111 blz   Gebrocheerd Oosterhout   Hibernia  1993   90 74244 01 7 Zeer goed</description>
		<category>Europa</category>
		<guid>76692</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Wilfried Krings     Wertung und Umwertung von Allmenden im Rhein Maas Gebiet vom Sp tmittelalter bis zur Mitte des 19  Jahrhunderts   eine historisch sozialgeographische Studie : &#8364;11,30</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=53836</link>
		<description>Wilfried Krings     Wertung und Umwertung von Allmenden im Rhein Maas Gebiet vom Sp tmittelalter bis zur Mitte des 19  Jahrhunderts   eine historisch sozialgeographische Studie     Assen  etc     Van Gorcum  1976  23 cm  XXII  107 p  Maaslandse monografie n  20  Illustr  with maps  Name   stamp former owner  Orig  cloth   Markegronden  Limburg  Geschiedenis  Markegronden  Rijnland  Duitsland   Geschiedenis Hardbound Very good   90 232 1338 6</description>
		<category>Europa</category>
		<guid>53836</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Wilhelm Jensen     Der Schwarzwald : &#8364;160,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=55789</link>
		<description>Wilhelm Jensen     Der Schwarzwald     H  Reuther s Verlagsbuchhandlung  Berlin  1890  29 5 cm  271 p  Illustr  Orig  cloth worn at top and bottom of spine  Interior in very good condition    Hardbound Very good</description>
		<category>Europa</category>
		<guid>55789</guid>
	</item>
	
	
	</channel>
</rss>