<?xml version="1.0" encoding="UTF-8" ?>
<rss version="2.0">
	<channel>
	<title>Categorie Fictie vertaald op Utz</title>
	<link>http://www.utz.nl/shop/home.php</link>
	<description></description>
	<language>NL</language>
	<item>
		<title>  BZZLLETIN 140  Joods Amerikaanse Literatuur: &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=46195</link>
		<description>  BZZLLETIN 140  Joods Amerikaanse Literatuur Den Haag  BZZT H  1986  96 pag    pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>46195</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  De betovering verbroken   Verhalen van vrouwen uit Afrika  Azie en Latijns Amerika  : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=40298</link>
		<description>  De betovering verbroken   Verhalen van vrouwen uit Afrika  Azie en Latijns Amerika   Weesp  Het Wereldvenster  Cop  1984  265 p   Garenloos Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>40298</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  De mythe van Venetie   Italiaanse verhalen : &#8364;7,70</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42488</link>
		<description>  De mythe van Venetie   Italiaanse verhalen  Amsterdam  Wereldbibliotheek  Cop  1991  215 p  Samenstelling en inleiding  Dina Aristodemo  Gebrocheerd Uitstekend</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>42488</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  De Zeeroover van Helgoland of Het Recht zonder God  Een historisch verhaal uit de 16e eeuw: &#8364;25,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=44993</link>
		<description>  De Zeeroover van Helgoland of Het Recht zonder God  Een historisch verhaal uit de 16e eeuw Nijmegen  P J  Milborn  1890  140 pag  met litho s van de gebr  Brakensiek  het boek is in zeer goede staat  li goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>44993</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Duizend een een nacht   De vertellingen van Sheherazade : &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=77286</link>
		<description>  Duizend een een nacht   De vertellingen van Sheherazade   22 cm  990 p  Geill  met meer dan 200 oude gravures   Gebonden Triton Omega Bruna  Amsterdam  Antwerpen   9060570758 Zeer goed   stofomslag redelijk</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>77286</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Gele konijnen in de hemel   Literatuur uit Guatemala : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=40927</link>
		<description>  Gele konijnen in de hemel   Literatuur uit Guatemala  Amsterdam  Het Wereldvenster  Cop 1988  157 p   Garenloos Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>40927</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Het tribunaal der dieren   Een politieke fabel uit het oude Japan : &#8364;12,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=38533</link>
		<description>  Het tribunaal der dieren   Een politieke fabel uit het oude Japan  Amsterdam  De Driehoek  1994  130 p  Vertaling  Linda Meynderts  Illustraties  18de eeuwse houtsneden uit de encyclopedie Wakan Sansai Zue   Ingenaaid Zeer goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>38533</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  S witr   Indische Sproke uit het Sanskrit: &#8364;8,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=45572</link>
		<description>  S witr   Indische Sproke uit het Sanskrit Amsterdam  Scheltema   Holkema  1917  54 pag   Vogel  J Ph  li goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>45572</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Vertelsels van een papegaai  Zes verhalen uit T ti N meh: &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=45999</link>
		<description>  Vertelsels van een papegaai  Zes verhalen uit T ti N meh Amsterdam  Wereld Bibliotheek Vereniging  1959  57 pag     Illustr   Mauve  Thijs pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>45999</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Vlucht naar de vrijheid   Ware verhalen over grote ontsnappingen : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37824</link>
		<description>  Vlucht naar de vrijheid   Ware verhalen over grote ontsnappingen  Amsterdam   Brussel  Reader s Digest  1984  592 p  Kunstleer   Gebonden Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37824</guid>
	</item>
	<item>
		<title>A  Moravia    De voyeur : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=77066</link>
		<description>A  Moravia    De voyeur   21 cm  199 p  Wereldbibliotheekreeks  Omslag gesleten aan rand en verkleurd  Boekblok prima   Gebrocheerd Wereldbibliotheek  A dam  c1987  3de dr 9028415130 Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>77066</guid>
	</item>
	<item>
		<title>A  Saalborn  vert      Russische en oostersche verhalen : &#8364;9,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=73940</link>
		<description>A  Saalborn  vert      Russische en oostersche verhalen   21 cm  121 p  Mozaiek Serie A nr  11  Omslagje gescheurd en gesleten op rug  Binnenwerk zeer goed  Stempeltje  Bandversiering en titelblad  Chris Lebeau en Willem Cordel  Verhalenbundels  Sprookjesachtige verhalen   Gebrocheerd Zwolle   Tjeenk Willink   1926     Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>73940</guid>
	</item>
	<item>
		<title>A  Vierstra van de Weerd    Handvaardig met textiel   elementaire kennis van handwerktechnieken : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=58599</link>
		<description>A  Vierstra van de Weerd    Handvaardig met textiel   elementaire kennis van handwerktechnieken    Groningen   Wolters Noordhoff  cop 1971  22 cm  240 p  Elementaire kennis van handwerktechnieken  Met veel zwart wit illustraties  Expressievakken textiel Gebonden  90 01 90970 1 Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>58599</guid>
	</item>
	<item>
		<title>A A  Bake    Rabindranath Tagore   verhalen  gedichten en toneel : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=73209</link>
		<description>A A  Bake    Rabindranath Tagore   verhalen  gedichten en toneel   22 cm  428 p  Pantheon der winnaars van de nobelprijs voor literatuur  Omslag gevlekt  Voorkneep ca  3 cm  gespleten  Boekblok zeer goed   Gebonden Nederlandse Boekenclub   s Gravenhage  c1958    Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>73209</guid>
	</item>
	<item>
		<title>A S  Poesjkin   vert  W  Huisman     De kapiteinsdochter : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=63857</link>
		<description>A S  Poesjkin   vert  W  Huisman     De kapiteinsdochter   F  G  Kroonder  Bussum  1947  2de dr Gebonden 20 cm  186 p  Halflinnen  Omslag gesleten aan randen  Naam vorige eigenaar    Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>63857</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Aakjaer  Jeppe     Dienstbaarheid : &#8364;7,20</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=46100</link>
		<description>Aakjaer  Jeppe     Dienstbaarheid    Amsterdam  De Arbeiderspers  1931  239 pag  geautoriseerde vertaling uit het Deensch Jutlandsch  wat roestvlekjes  li goed  Druk edition  2</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>46100</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Abodehman  Ahmed     Riem  Roman over Saoedi Arabi : &#8364;6,40</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=48045</link>
		<description>Abodehman  Ahmed     Riem  Roman over Saoedi Arabi  Breda  De Geus  2002  153 pag  het boek is als nieuw Coumans  Kiki geb uitstekend  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>48045</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Achmat Dangor  1948     Hanneke Richard Nutbey     Kafka s vloek : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=53553</link>
		<description>Achmat Dangor  1948     Hanneke Richard Nutbey     Kafka s vloek     Amsterdam   Van Gennep   s Gravenhage    Novib  Brussel    Ncos  1999  22 cm  205 p  Om aan de dwang van de apartheid in Zuid Afrika te ontkomen besluit een Indiase moslim als jood door het leven te gaan  Zuid Afrika   Garenloos Zeer goed    90 5515 499 7</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>53553</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Achmat Dangor  1948     vert  Hanneke Nutbey     Kafka s vloek : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=55833</link>
		<description>Achmat Dangor  1948     vert  Hanneke Nutbey     Kafka s vloek     Amsterdam   Van Gennep   s Gravenhage    Novib  Brussel    Ncos  1999  22 cm  205 p  Om aan de dwang van de apartheid in Zuid Afrika te ontkomen besluit een Indiase moslim als jood door het leven te gaan  Zuid Afrika  Garenloos Zeer goed    90 5515 499 7</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>55833</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Ackroyd  Peter     Chatterton : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37680</link>
		<description>Ackroyd  Peter     Chatterton    Amsterdam   Leuven  Meulenhoff   Kritak  1989  306 p  Vertaald door Mea Flothuis  Garenloos Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37680</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Adams  Alice     Voorbeeldige vrouwen : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42643</link>
		<description>Adams  Alice     Voorbeeldige vrouwen    Amsterdam  Arbeiderspers  1989  411 pag   Ottenhof  P H  Illustr   Kelland  Ann pb Zeer goed  Druk edition  2</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>42643</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Adams  Richard     Shardik : &#8364;6,70</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=52136</link>
		<description>Adams  Richard     Shardik    Utrecht  Het Spectrum  1975  605 p  Datum met pen op schutblad  Orig  blauw linnen  Geen stofomslag  Gebonden Zeer goed   9027483450</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>52136</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Ahrne  Marianne     Vader onbekend   Roman : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=41214</link>
		<description>Ahrne  Marianne     Vader onbekend   Roman  Amsterdam  Meulenhoff  2000  254 p  Vertaald door Bertie van der Meij  Garenloos Zeer goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>41214</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Ain  Alix Girod de l      De andere helft van het bed : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=41106</link>
		<description>Ain  Alix Girod de l      De andere helft van het bed    Amsterdam  Sirene  2004  263 p   Garenloos Zeer goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>41106</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Alain Rene Le Sage      Gil Blas de Santillano   Spaans avonturier : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=53183</link>
		<description>Alain Rene Le Sage      Gil Blas de Santillano   Spaans avonturier     Huizen   Het goede boek   1972   24 cm  552 p  Geillustr     Illustr   Jean Fran ois Gigoux  1806 1894  Gebonden Zeer goed   stofomslag redelijk   9060193385</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>53183</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Albert Stol  1942   Ben van Aken    De strijd om Moeder Aarde   het Vierde Russell Tribunaal over de rechten van de Indianen : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=58551</link>
		<description>Albert Stol  1942   Ben van Aken    De strijd om Moeder Aarde   het Vierde Russell Tribunaal over de rechten van de Indianen    Haarlem   In de Knipscheer  1983  20 cm  235 p  Verslag van de aanklachten van een groot aantal Indiaanse volkeren uit Noord  en Zuid Amerika tegen de schending van hun rechten  Human rights  Indians  Tribunals  Russell Tribunaal  Indianen  Verenigde Staten  Congresses  form    Garenloos  90 6265 071 6 Goed  knik in achterkaft</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>58551</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Alberto Moravia   vert  Rosita Steenbeek     De villa van de vrijdag : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=65306</link>
		<description>Alberto Moravia   vert  Rosita Steenbeek     De villa van de vrijdag   Gebrocheerd 17 cm  75 p  Een scenarioschrijver wordt heen en weer geslingerd tussen liefde en haat voor zijn vrouw  die een sadomasochistische relatie onderhoudt met een pianist  Randen omslag iets gesleten  Sadomasochisme  Amsterdam   Wereldbibliotheek  cop  1990   90 284 1564 5 Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>65306</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Alcock  Deborah     De Czaar  Een verhaal uit den tijd van Napoleon: &#8364;12,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=49586</link>
		<description>Alcock  Deborah     De Czaar  Een verhaal uit den tijd van Napoleon  s Gravenhage  D A  Daamen  1913  380 pag  bandontwerp van Isings met 8 platen naar tekeningen van J H  Isings Jr   roestvlekjes op bladzijden  verder is het boek in zeer goede staat J E  van der Waals  Illustr   J H  Isings Jr  li goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>49586</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Aldous Huxley   Alle verhalen : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=68982</link>
		<description>Aldous Huxley   Alle verhalen   20 cm  413 p  Contact paperback  Omslag iets verkleurd  tekstgedeelte uitstekend   Garenloos Amsterdam   Bakker  1977   90 6019 442 X Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>68982</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Aldridge  James     De diplomaat   Roman : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=41830</link>
		<description>Aldridge  James     De diplomaat   Roman  Amsterdam   Antwerpen  Wereldbibliotheek   825 p  Vertaling  Dr W  en H  K  van Ravesteyn  Orig  linnen   Gebonden Goed   stofomslag goed  Tweede druk</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>41830</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Alessandro Baricco     Zijde : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=75542</link>
		<description>Alessandro Baricco     Zijde   16 cm  120 p  Opdracht op schutblad  verder als nieuw  Japan  19e eeuw  romans en novellen  vertaald Gebonden Breda   De Geus  2007  11e dr 90 445 0405 3 Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>75542</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Alexander Dumas     De drie musketiers : &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=68251</link>
		<description>Alexander Dumas     De drie musketiers   20 cm  245  218 p  Eerste en tweede deel  in een band  Orig  linnen  Gebonden Blankwaardt   Schoonhoven   s Gravenhage     Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>68251</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Alexander Dumas     De drie musketiers  Met een brief van Alexander Dumas fils : &#8364;15,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=53860</link>
		<description>Alexander Dumas     De drie musketiers  Met een brief van Alexander Dumas fils     Rijswijk  Blankwaardt   Schoonhoven   23 5 cm  xv  268 p  Geill  door Maurice Leloir  Orig  linnen  Boven en onderzijde rug gerafeld   Gebonden Goed   2de dr</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>53860</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Allas Yasmine     De generaal met de zes vingers : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=55121</link>
		<description>Allas Yasmine     De generaal met de zes vingers    Breda   De Geus   2000   217 p  Van de schrijfster van Idil  een meisje  Gebonden  Goede staat </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>55121</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Allende  Isabel     Het huis met de geesten : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=44299</link>
		<description>Allende  Isabel     Het huis met de geesten    Amsterdam  Wereldbibliotheek  1993  430 pag   Otter  Saskia pb uitstekend  Druk edition  21 90 284 1496 7</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>44299</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Allende  Isabel     Het oneindige plan   : &#8364;6,70</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=51943</link>
		<description>Allende  Isabel     Het oneindige plan      Amsterdam  Wereldbibliotheek  1997  418 p   Garenloos Uitstekend  13de druk 9028417656</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>51943</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Allende  Isabel     Liefde en schaduw : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=50948</link>
		<description>Allende  Isabel     Liefde en schaduw    Amsterdam  Wereldbibliotheek  2000  295 pag  het boek is als nieuw Klatser  Giny pb uitstekend  Druk edition  25 90 2841 856 3</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>50948</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Alther  Lisa     De Kasteelboom : &#8364;7,70</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37749</link>
		<description>Alther  Lisa     De Kasteelboom    Amsterdam  Bert Bakker  1981  539 p  Vertaald door Maina Huisken  Garenloos Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37749</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Alvtegen  Karin     Voortvluchtig : &#8364;7,70</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37679</link>
		<description>Alvtegen  Karin     Voortvluchtig    Zutphen  De Geus  2000  253 p  Uit het Zweeds vertaald door Pim Lukkenaer  Orig  linnen Gebonden Zeer goed    stempel op vrij schutblad</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37679</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Amin Maalouf     Galeislaaf  geleerde  wereldreiziger in de Renaissance   het leven van Leo Africanus : &#8364;9,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=66496</link>
		<description>Amin Maalouf     Galeislaaf  geleerde  wereldreiziger in de Renaissance   het leven van Leo Africanus   Garenloos 24 cm  287 p  Gefingeerde autobiografie  gebaseerd op ware gebeurtenissen  van een Spaanse geograaf die in de 16e eeuw steeds aanwezig is in steden als Rome  Constantinopel en Mekka op historische momenten  Leo Africanus  Johannes Houten   De Haan  cop  1987   90 269 4291 5 Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>66496</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Amos Oz   vert  Maartje van Tijn      Tot ter dood : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=55256</link>
		<description>Amos Oz   vert  Maartje van Tijn      Tot ter dood     Amstelveen   Amphora Books  1983  23 cm  78 p  Modern Hebreeuwse literatuurreeks  Verslag van de ervaringen van een Franse graaf en zijn gebochelde adoptief erfgenaam die met een aantal volgelingen in 1096 deelnemen aan een kruistocht  Ex bibliotheek exemplaar   Gebonden Goed    90 6446 506 1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>55256</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Amstel  Gerard van den     Terug naar den Olympus   Over goden en helden  bij Grieken en Romeinen : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=38908</link>
		<description>Amstel  Gerard van den     Terug naar den Olympus   Over goden en helden  bij Grieken en Romeinen  Amsterdam  Bigot   Van Rossum   4to  205 p  Geill  door J  F  Doeve  Orig  halflinnen   Gebonden Goed   hoekje uit franse titel geknipt</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>38908</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Andrew Crumey   vert  M  Dijkstra      Pfitz : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=66100</link>
		<description>Andrew Crumey   vert  M  Dijkstra      Pfitz   Gebonden 21 cm  174 p  Een achttiende eeuwse vorst bedenkt voor zijn aan pokken overleden verloofde een Stad als Monument  een denkbeeldige stad  Orig  linnen  Bibliotheken  18e eeuw   Amsterdam  etc     Atlas  cop  1996   90 254 2261 6 Als nieuw   stofomslag uitstekend</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>66100</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Andrews  Virginia     Als er Doornen Zijn   Essays en werboek : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37677</link>
		<description>Andrews  Virginia     Als er Doornen Zijn   Essays en werboek  Baarn  De Kern  1982  254 p  Orig  linnen   Gebonden Zeer goed  stofomslag zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37677</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Andrews  Virginia     Het Zaad Van Gisteren : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37678</link>
		<description>Andrews  Virginia     Het Zaad Van Gisteren    Baarn  De Kern  1984  279 p   Garenloos Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37678</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Anet  Claude     De ondergang eener wereld  Roman uit het einde van den rendiertijd: &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=43246</link>
		<description>Anet  Claude     De ondergang eener wereld  Roman uit het einde van den rendiertijd Amsterdam  Wereldbibliotheek  1928  261 pag  wat roestvlekjes op de bladzijden Meyier  Fenna de li goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>43246</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Angelou  Maya     Dans om het bestaan : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=43233</link>
		<description>Angelou  Maya     Dans om het bestaan    Breda  de Geus  1988  208 pag   Rutten  Kathleen pb goed  Druk edition  4 90 70610 70 1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>43233</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Anne Enright  1962      De samenkomst : &#8364;7,50</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=73165</link>
		<description>Anne Enright  1962      De samenkomst   22 cm  286 p  Na de zelfmoord van een broer keert een Ierse vrouw terug naar haar ouderlijk huis in Dublin    Garenloos Amsterdam   De Bezige Bij  2007   978 90 234 2230 3 Zeer goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>73165</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Anonymus     Achter het Victoriaanse beddescherm : &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=54422</link>
		<description>Anonymus     Achter het Victoriaanse beddescherm     Aquarius  Groenekan   20 cm  280 p  3 Erotische verhalen  Geill  met z w tekeningen en originele foto s uit de Victoriaanse periode  Erotiek Garenloos Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>54422</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Ansen Dibell   Walter B  Relsky    De laatste koning : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=65249</link>
		<description>Ansen Dibell   Walter B  Relsky    De laatste koning   Garenloos 18 cm  311 p  Het Bewind van Een   Ansen Dibell  1 Meulenhoff SF  fantasy   avontuur  SF 147 Oneindig moment  In een verre feodale wereld is een volk op zoek naar het einde van zijn onsterfelijkheid waarbij zij van onverwachte zijde hulp krijgen  Fantasy romans en novellen  vertaald Amsterdam   Meulenhoff  1987  2e dr 90 290 4141 2 Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>65249</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Anthonie Donker  vert      Goethe s Faust : &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=74690</link>
		<description>Anthonie Donker  vert      Goethe s Faust   24 cm  182 p  Stemserie  Geill  met houtgravures door Fokko Mees  Schutbladen verkleurd  Hier en daar roestvlekjes  Cellotape op rug  Platten afgesleten   Gebonden Van Loghum Slaterus  Arnhem  1931   Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>74690</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Aretino  Pietro     Uit het  leven    Erotische verhalen uit de 16de eeuw : &#8364;6,70</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=52101</link>
		<description>Aretino  Pietro     Uit het  leven    Erotische verhalen uit de 16de eeuw  Amsterdam  L J  Veen   304 p  Tweede deel van de gesprekken van Pietro Aretino  ook wel de gesel der vorsten  de waarheidlievende of de goddelijke genoemd   Erotica   Garenloos Zeer goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>52101</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Arpino  Giovanni     Serena : &#8364;9,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=43040</link>
		<description>Arpino  Giovanni     Serena    Haarlem  Gottmer  1963  159 pag  eerste 4 blz  licht beschadigd door afdruk paperclip  boek is verder in goede staat Hondius van Herwerden  Peter li goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>43040</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Auel  Jean M     Het Dal der Beloften : &#8364;6,70</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=52511</link>
		<description>Auel  Jean M     Het Dal der Beloften    Utrecht  Het Spectrum  Cop  1990  831 p   Fantasy   Leesvouw  Scheurtje in omslag  onderzijde rug  Naam vorige eigenaar op 1ste p   Garenloos Goed    9027432392</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>52511</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Aya Zikken    Een warme regen : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=75778</link>
		<description>Aya Zikken    Een warme regen   20 cm  160 p  Omslag iets gesleten aan randen  Verder ongelezen   Garenloos Amsterdam   Nijgh   Van Ditmar  1988  2e dr 90 236 5674 1 Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>75778</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Azua  Felix de     Dagboek van een vernederd man : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39875</link>
		<description>Azua  Felix de     Dagboek van een vernederd man    Bussum  Contact  1990  313 p   Garenloos Zeer goed  23ste druk</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>39875</guid>
	</item>
	<item>
		<title>B  Schlink     De voorlezer : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=75523</link>
		<description>B  Schlink     De voorlezer   20 cm  160 p  Een jongeman kijkt terug op de relatie die hij tijdens de Tweede Wereldoorlog als 15 jarige had met een 36 jarige vrouw met geheimen    Garenloos Baarn   Ambo  cop  1996  8ste dr 90 263 1448 5 Zeer goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>75523</guid>
	</item>
	<item>
		<title>B  Traven  1882 1969       De schat van de Sierra Madre : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=53644</link>
		<description>B  Traven  1882 1969       De schat van de Sierra Madre     Amsterdam   Meulenhoff  1982  20 cm  309 p  Meulenhoff editie  E 397  Opdracht op 1e p  Iets kromgelezen   Garenloos Goed   3e dr 90 290 0390 1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>53644</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Baddiel  David     Bedtijd : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39062</link>
		<description>Baddiel  David     Bedtijd    Amsterdam  Bert Bakker  Cop  1997  252 p  Vertaling  Rob van der Veer  Ppb  Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>39062</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Bagley  Desmond     Vlucht in het verleden : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39025</link>
		<description>Bagley  Desmond     Vlucht in het verleden    Amsterdam   Brussel  Elsevier  1978  288 p  Vertaling  H  J  Oolbekkink  Gebonden Zeer goed  stofomslag goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>39025</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Bainbridge  Beryl     De naaister   : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=41977</link>
		<description>Bainbridge  Beryl     De naaister      Amsterdam  Arbeiderspers  Cop  1975  176 p  Omslag iets smoezelig  Garenloos Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>41977</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Bang  Herman     Gr fin Urne : &#8364;7,20</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=50148</link>
		<description>Bang  Herman     Gr fin Urne    Berlin  Wegweiser Verlag   255 pag  ex libris  Volksverband der B cherfreunde Jonas  Emil hle goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>50148</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Barbara Gowdy  1951   Ingrid T th    De weg naar het water : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=67168</link>
		<description>Barbara Gowdy  1951   Ingrid T th    De weg naar het water   22 cm  302 p  Een jonge olifant met visionaire krachten reist met haar adoptief familie over de Afrikaanse vlakten als bij een drinkplaats een deel van haar groep wordt vermoord    Garenloos Utrecht   Het Spectrum  1999   90 274 6741 2 Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>67168</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Barnes  Djuna     Ladies Almanack   Van hun Sterrebeelden  hun Manen  hun Stonden en Standen  Verduisteringen  Eveningen  van hun Eb  hun Vloed  hun Jaargetijden  alsmede een getailleerd relaas van hun Turbulenties bij Dag en bij Nacht  Gescheven door een: &#8364;6,50</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=41578</link>
		<description>Barnes  Djuna     Ladies Almanack   Van hun Sterrebeelden  hun Manen  hun Stonden en Standen  Verduisteringen  Eveningen  van hun Eb  hun Vloed  hun Jaargetijden  alsmede een getailleerd relaas van hun Turbulenties bij Dag en bij Nacht  Gescheven door een vrouw van de wereld  Amsterdam  Furie  Cop  1990  103 p  Vertaling  Martha Vooren  Geillustreerd door de auteur  omslag met flappen  Garenloos Zeer goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>41578</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Barrett  E  William     Gods linkerhand : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37748</link>
		<description>Barrett  E  William     Gods linkerhand    Den Haag  Thijmfonds   282 p  Orig  linnen   Gebonden Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37748</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Barthelme  Frederick     Twee tegen een : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=43425</link>
		<description>Barthelme  Frederick     Twee tegen een    Utrecht  Veen  1989  231 pag   Polman  Maarten pb uitstekend  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>43425</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Barwick  James     De schaduw van de wolf : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39453</link>
		<description>Barwick  James     De schaduw van de wolf    Alphen aan den Rijn  A  W  Sijthoff  1979  302 p  Vertaald door Jan Smit   Gebonden Zeer goed  stofomslag goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>39453</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Barwick  James     De schaduw van de wolf : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39454</link>
		<description>Barwick  James     De schaduw van de wolf    Alphen aan den Rijn  A  W  Sijthoff  1979  302 p  Vertaald door Jan Smit   Gebonden Zeer goed  stofomslag goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>39454</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Baum  Vicki     Ballerina : &#8364;7,70</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37687</link>
		<description>Baum  Vicki     Ballerina    Amsterdam  N B C  1958  379 p  vertaald door  Barteld Duinven  Orig  linnen   Gebonden Zeer goed  stofomslag goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37687</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Beauvoir  Simone de     Een zachte dood : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=44138</link>
		<description>Beauvoir  Simone de     Een zachte dood    Bussum  De Boer  1972  151 pag   Hardenberg  Jan pb goed  Druk edition  7</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>44138</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Beauvoir  Simone     Een zachte dood : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=51175</link>
		<description>Beauvoir  Simone     Een zachte dood    Hilversum  C  de Boer  1966  120 pag  stofomslag Joost van de Woestijne Hardenberg  Jan geb goed  Druk edition  4</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>51175</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Becker  Jurek     Jakob de laugenaar : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37695</link>
		<description>Becker  Jurek     Jakob de laugenaar    Utrecht   Antwerpen  A  W  Bruna   Zoon  1975  276p  Vertaad door  Evelien van Leeuwen  Garenloos Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37695</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Behn  Noel      De infiltranten : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39154</link>
		<description>Behn  Noel      De infiltranten    Utrecht   Antwerpen  A W  Bruna   Zoon  1969  292 p   Garenloos Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>39154</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Benali  Abdelkader     Belofte aan de wereld  Bloemlezing over het kind: &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=50954</link>
		<description>Benali  Abdelkader     Belofte aan de wereld  Bloemlezing over het kind Breda  De Geus  2001  255 pag  het boek is als nieuw  geb uitstekend  Druk edition  1 90 5226 888 6</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>50954</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Benchley  Peter     De diepte : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39208</link>
		<description>Benchley  Peter     De diepte    Utrecht   Antwerpen  A W  Bruna   Zoon  1976  221 p  Orig  linnen  Vertaling  M  van Egmond  Gebonden Zeer goed  stofomslag goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>39208</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Berendt  John     Middernacht in de tuin van goed en kwaad  De bekoring van Savannah: &#8364;6,40</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=44397</link>
		<description>Berendt  John     Middernacht in de tuin van goed en kwaad  De bekoring van Savannah Utrecht  Bruna  1996  336 pag   Rijk  Peter de pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>44397</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Berge  H C  ten     Een Italiaan in Zutphen   Novelle: &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=41637</link>
		<description>Berge  H C  ten     Een Italiaan in Zutphen   Novelle Amsterdam  Meulenhoff  Cop  1990  117 p   Gebrocheerd Zeer goed   2de druk</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>41637</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Bergius  C  C     La Baronessa   Spionne van het Derde Rijk : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39448</link>
		<description>Bergius  C  C     La Baronessa   Spionne van het Derde Rijk  Amsterdam   Brussel  De Boekerij  1979  234 p  Vertaling  Janny Rosenau Hes  Gebonden Zeer goed  stofomslag goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>39448</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Bergstrand Poulsen  Elisabeth     De Kroon : &#8364;9,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42986</link>
		<description>Bergstrand Poulsen  Elisabeth     De Kroon    Amsterdam  Meulenhoff   228 pag  Zweedsche titel   Kronan  Basenau Goemans  N  li goed  Druk edition  2</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>42986</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Bernard Cornwell     De ketter : &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=72919</link>
		<description>Bernard Cornwell     De ketter   22 cm  367 p  Een jonge Britse kruisboogschutter krijgt in 1347 de opdracht om in Frankrijk de Heilige Graal te gaan zoeken  Honderdjarige Oorlog  1337 1453   romans en novellen  vertaald Garenloos Amsterdam   Uitgeverij M  2004  1e dr 90 225 4052 9 Uitstekend</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>72919</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Bernardi  Marcello     Rolonio : &#8364;8,50</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=38557</link>
		<description>Bernardi  Marcello     Rolonio     Kosmos  1979  4to  Ongepagineerd  Geillustreerd   Gebonden Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>38557</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Berni res Louis de     Kapitein Corelli s mandoline : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=55234</link>
		<description>Berni res Louis de     Kapitein Corelli s mandoline    Amsterdam   Arbeiderspers   2001   474 p   Paperback  Goede staat </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>55234</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Billetdoux  Raphaele     Meisje in stilte : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37693</link>
		<description>Billetdoux  Raphaele     Meisje in stilte    Amsterdam  Arbeiderspers  1990  123p  Vertaad door  Maartje Luccioni  Garenloos Zeer goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37693</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Billetdoux  Raphaele     Mijn nachten zijn mooier dan jouw dagen : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37694</link>
		<description>Billetdoux  Raphaele     Mijn nachten zijn mooier dan jouw dagen    Amsterdam  Arbeiderspers  1986  128p  Vertaad door  Frans de Haan  Garenloos Zeer goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37694</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Billington  Rachel     De Bekoring van Zonde : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37686</link>
		<description>Billington  Rachel     De Bekoring van Zonde    Amsterdam  H J W  Becht  1984  317 p   Garenloos Goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37686</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Binoer  Joram     Ik  mijn eigen vijand : &#8364;7,20</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=49109</link>
		<description>Binoer  Joram     Ik  mijn eigen vijand    Houten  Het Wereldvenster  1989  210 pag  ISBN 90 269 4075 0 CIP Davids  Tinke pb goed  Druk edition  2</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>49109</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Bj rnson  Bj rnstjerne     Briefe aus Aulestad an seine Tochter Bergliot Ibsen : &#8364;8,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=50206</link>
		<description>Bj rnson  Bj rnstjerne     Briefe aus Aulestad an seine Tochter Bergliot Ibsen    Berlin  Fischer Verlag  1911  227 pag  ex libris  ex bibliotheekboek  Inhalt gut erhalten  Linnen stockfleckig  li redelijk  Druk edition  3</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>50206</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Blais  Marie Claire     Een winter in het leven van Emmanuel : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42042</link>
		<description>Blais  Marie Claire     Een winter in het leven van Emmanuel    Amsterdam  Van Gennep  1989  122 p  Vertaling  Clasine Heering  Omslag met flappen  Garenloos Zeer goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>42042</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Blake Morrison  1950   Ronald Cohen  1936       De rechtvaardiging van Gutenberg : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=67560</link>
		<description>Blake Morrison  1950   Ronald Cohen  1936       De rechtvaardiging van Gutenberg   20 cm  344 p  Fictieve autobiografie van Johann Gutenberg  ca  1400 1468   de vermoedelijke uitvinder van de boekdrukkunst  zoals door hem gedicteerd aan een kopiist    Garenloos 90 388 4932 X Amsterdam   Nijgh   Van Ditmar  2001   Uitstekend</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>67560</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Blixen  Karen     Zeven grillige verhalen : &#8364;8,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=48748</link>
		<description>Blixen  Karen     Zeven grillige verhalen    Den Haag  Leopold  1964  465 pag  met stofomslag Wolf  Ruth geb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>48748</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Boekovski  Vladimir     Kasteel tussen vier muren   Spectrum paperback 56 : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42012</link>
		<description>Boekovski  Vladimir     Kasteel tussen vier muren   Spectrum paperback 56  Utrecht   Antwerpen  Het Spectrum  1979  429 p  Vertaald door K  Cybulski  Garenloos Goed   rug iets beschadigd  Eerste druk</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>42012</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Boeser  Knut     Nostradamus : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42524</link>
		<description>Boeser  Knut     Nostradamus     s Gravenhage  BZZToH  1995  191 p  Naam van vorige eigenaar op Fr titelp   Gebrocheerd Zeer goed   2de druk</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>42524</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Boileau Narcejac     De dood zei  misschien : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=44870</link>
		<description>Boileau Narcejac     De dood zei  misschien    Utrecht  Bruna   Zoon  1970  157 pag  leesvouw in hoekje van voorkant Karsten Van Rossem  B   Illustr   Bruna  Dick pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>44870</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Bojer  Johan     Een Pelgrimstocht : &#8364;12,50</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=45950</link>
		<description>Bojer  Johan     Een Pelgrimstocht    Utercht  Honig  1906  178 pag  leuk ge Il  band Logeman van der Willigen  D  gkt goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>45950</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Boll  Heinrich     Einde van een dienstreis : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37747</link>
		<description>Boll  Heinrich     Einde van een dienstreis    Amsterdam   Brussel  Elsevier  1966  221 p  Vertaald door W  Wielek Berg  Orig  linnen   Gebonden Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37747</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Boll  Heinrich     Heinrich Boll Omnibus   Biljarten om half tien   Einde van een dienstreis   De verloren eer van Katharina Blum : &#8364;6,70</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=51945</link>
		<description>Boll  Heinrich     Heinrich Boll Omnibus   Biljarten om half tien   Einde van een dienstreis   De verloren eer van Katharina Blum  Amsterdam  Elsevier  1979  446 p   Gebonden Zeer goed   2de druk 901001875X</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>51945</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Boll  Heinrich     Liefdevolle Bellegering : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37685</link>
		<description>Boll  Heinrich     Liefdevolle Bellegering    Amsterdam   Antwerpen  Elsevier   Manteau  1981  298 p  Vertaald door Rene Kurpershoek  Garenloos Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37685</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Boll  Heinrich     Vrouwen voor rivierlandschap   Roman in dialogen en zelfgesprekken : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37836</link>
		<description>Boll  Heinrich     Vrouwen voor rivierlandschap   Roman in dialogen en zelfgesprekken  Amsterdam  Manteau  1986  224 p  Orig  linnen  Vertaald door Gerda Pancras  Gebonden Goed   stofomslag goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37836</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Bomans  Godfried     Merkwaardigheden rond de Camera Obscura : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=43798</link>
		<description>Bomans  Godfried     Merkwaardigheden rond de Camera Obscura    Amsterdam  Amber  1989  119 pag  Eerder verschenen in Aspecten  nieuwe buitelingen II  inl  van Dick Welsink  pb goed  Druk edition  1 90 5093 095 6</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>43798</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Bonnema  Tine     De Gouden Draad   deel I : &#8364;8,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=44411</link>
		<description>Bonnema  Tine     De Gouden Draad   deel I     s Gravenhage  D A  Daamen  1950  211 pag  met roestvlekjes  achterkant linnen kleine beschadiging  li goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>44411</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Borchert  Wolfgang     The Mission   Twee mannen en hun strijd tagen het noodlot : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37689</link>
		<description>Borchert  Wolfgang     The Mission   Twee mannen en hun strijd tagen het noodlot  Utrecht  Luitingh  1986  221p   Ppb  Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37689</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Bornemann  Ove von     Hersens als erfenis   De tweede keuze van Toshida : &#8364;8,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=51445</link>
		<description>Bornemann  Ove von     Hersens als erfenis   De tweede keuze van Toshida  Den Haag  ZHU   219 p   Sience fiction   Garenloos Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>51445</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Bosse  Malcolm     Hemels Vuur : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37696</link>
		<description>Bosse  Malcolm     Hemels Vuur    Utrecht   Aartselaar  A  W  Bruna   Zoon  1986  502p  Kaart  Gebonden Zeer goed  stofomslag zeer goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37696</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Bosse  Malcolm     Warlord : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37697</link>
		<description>Bosse  Malcolm     Warlord    Utrecht   Antwerpen  A  W  Bruna   Zoon  1983  502p  Kaart  Gebonden Goed   stofomslag goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37697</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Bosse  Malcolm     Warlord : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=38996</link>
		<description>Bosse  Malcolm     Warlord    Utrecht   Antwerpen  A  W  Bruna   Zoon  1983  589 p  Vertaald door Gerard Grasman  Gebonden Zeer goed  stofomslag goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>38996</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Boudjedra  Rachid     De Verstoting : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37692</link>
		<description>Boudjedra  Rachid     De Verstoting    Houten  Het Wereldvenster  1986  215p  Vertaad uit het Frans door  Hetty Renes  Garenloos Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37692</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Bowen  Elizabeth     Een wereld van liefde : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=44955</link>
		<description>Bowen  Elizabeth     Een wereld van liefde    Amsterdam  Contact  1986  216 pag   Lindenburg  Mouring pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>44955</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Bowen  Elizabeth     Het huis met de Klimop en andere Verhalen : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37674</link>
		<description>Bowen  Elizabeth     Het huis met de Klimop en andere Verhalen    Amsterdam  Querido  1974  219 p  Orig  linnen  Hardbound Zeer goed   stofomslag goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37674</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Bowen  Marjorie     George Washington : &#8364;8,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=49765</link>
		<description>Bowen  Marjorie     George Washington     s Gravenhage  D A  Daamen   297 pag  enkele bladzijden  7  onderaan beschadigd  van blz  55 t m blz  68  verder is het linnen en boek in goede staat  li redelijk  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>49765</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Brandys  Kazimierz     Rondo : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37699</link>
		<description>Brandys  Kazimierz     Rondo    Amsterdam  Werldbibliotheek  1991  330p  Ingenaaid Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37699</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Brandys  Kazimierz     Rondo : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=43951</link>
		<description>Brandys  Kazimierz     Rondo    Amsterdam  Wereldbibliotheek  1991  330 pag  het boek is als nieuw Lesman  Karol pb uitstekend  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>43951</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Breinholst  Willy     De kunst een goede pat ent te zijn : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=46068</link>
		<description>Breinholst  Willy     De kunst een goede pat ent te zijn    Amsterdam  Tiebosch  1982  120 pag   Eijsden  Cath  Van  Illustr   Roy  L on van pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>46068</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Bretherton  Vivian     Graniet tegen wind  The rock and the wind: &#8364;7,20</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=44970</link>
		<description>Bretherton  Vivian     Graniet tegen wind  The rock and the wind Utrecht  Kemink   480 pag  naam op titelblad Hemsing  Mr  H J P  hli goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>44970</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Brevet  F J   vert       Le Miracle de Theophile : &#8364;6,40</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=44331</link>
		<description>Brevet  F J   vert       Le Miracle de Theophile     s Gravenhage  Boekencentrum  1972  38 pag   Brevet  F J  pb uitstekend  Druk edition  1 90 239 0122 3</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>44331</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Breytenbach  Breyten     De andere kant van de Vrijheid   Essays en werboek : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37675</link>
		<description>Breytenbach  Breyten     De andere kant van de Vrijheid   Essays en werboek  Amsterdam  Van Gennep  1986  316 p   Garenloos Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37675</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Breytenbach  Breyten     De andere kant van de Vrijheid   Essays en werboek : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37676</link>
		<description>Breytenbach  Breyten     De andere kant van de Vrijheid   Essays en werboek  Amsterdam  Van Gennep  1986  316 p   Garenloos Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37676</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Brokken  Jan     Zaza en de president : &#8364;6,40</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=45070</link>
		<description>Brokken  Jan     Zaza en de president    Amsterdam  De Arbeiderspers  1988  219 pag    pb uitstekend  Druk edition  1 90 295 0793 4</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>45070</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Bronkhorst  Daan  samenst       Ons gevoel van vrijheid   Verhalen  gedichten en kunst voor Amnesty International : &#8364;12,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=41350</link>
		<description>Bronkhorst  Daan  samenst       Ons gevoel van vrijheid   Verhalen  gedichten en kunst voor Amnesty International  Breda  Amnesty International   De Geus  Cop  1999  24 5 x 19 8 cm  159 p  Geillustreerd met kleurenplaten  Gebonden Zeer goed   stofomslag zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>41350</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Brookner  Anita     De leerschool van Lewis Percy : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42702</link>
		<description>Brookner  Anita     De leerschool van Lewis Percy    Amsterdam  Contact  1990  294 pag   Knopper  Helen pb Zeer goed  Druk edition  1 90 254 6814 4</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>42702</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Brooks  Terry     Het zwaard van Shannara : &#8364;8,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=52297</link>
		<description>Brooks  Terry     Het zwaard van Shannara    Utrecht  Het Spectrum  Cop  1978  551 p  Geillustr  met kaartje  Gebonden Uitstekend  stofomslag redelijk   9027470782</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>52297</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Brown  Michael  red       Legenden van de Zee : &#8364;7,70</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39357</link>
		<description>Brown  Michael  red       Legenden van de Zee    Baarn  Hollandia  1973  4to  215 p  Geill  Enkele roestvlekken  Orig  linnen  Gebonden Goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>39357</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Bruce Chatwin   vert  Peter van Oers     Utz : &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=66492</link>
		<description>Bruce Chatwin   vert  Peter van Oers     Utz   Garenloos 20 cm  103 p  Een verzamelaar van Meissen porselein vindt in zijn collectie een veiliger wereld dan in het Praag om hem heen  Verzamelen  Vluchtgedrag   Amsterdam   Bakker  1989   90 351 0729 2 Zeer goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>66492</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Bruckner  Christine     Als je gesproken had  Desdemona   Verborgen woorden van verbolgen vrouwen : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=36821</link>
		<description>Bruckner  Christine     Als je gesproken had  Desdemona   Verborgen woorden van verbolgen vrouwen  Amsterdam  Wereldbibliotheek  1986  140 pag  Elf monologen van vrouwen die een rol hebben gespeeld in literatuur of geschiedenis  of getrouwd waren met bekende mannen  waarin zij spreken over de dingen die zij nooit hebben durven zeggen  Ingenaaid Conditie  Goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>36821</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Buchholtz  Johannes     De Komedie komt : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=45126</link>
		<description>Buchholtz  Johannes     De Komedie komt    Amsterdam  Bigot   Van Rossum   342 pag  inl  door Mevr  Dr  P M  Boer den Hoed R ntgen  Agnes li goed  Druk edition  4</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>45126</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Buck  Pearl S     De jonge opstandeling : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=44182</link>
		<description>Buck  Pearl S     De jonge opstandeling    Haarlem  Gottmer   190 pag  naam en stempel  boek in goede staat Blom  G   Illustr   Looy  van hli goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>44182</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Bukal  Snezana     Het Vliegend Hert en andere verhalen : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37681</link>
		<description>Bukal  Snezana     Het Vliegend Hert en andere verhalen    Amsterdam  Bezige Bij  1996  102 p  Vertaald door Reina Docter  Garenloos Zeer goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37681</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Burk  Michael     Het tribunaal   Roman rond het Neurenbergs proces : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=40983</link>
		<description>Burk  Michael     Het tribunaal   Roman rond het Neurenbergs proces  Amsterdam  Amsterdam Boek  Cop  1975  359 p   Gebonden Zeer goed   stofomslag goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>40983</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Bye  Frihjof Eugen     Wolven huilden rond het bosmeer : &#8364;7,20</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=49226</link>
		<description>Bye  Frihjof Eugen     Wolven huilden rond het bosmeer    Nijkerk  Callenbach   295 pag  stofomslag licht beschadigd en verkleurd  illustratie op voorkant in goede staat Baars Jelgersma  Greta  Illustr   Zeyst  Ans van Manna Saelman geb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>49226</guid>
	</item>
	<item>
		<title>B hme  Marg     Thymian  Uit het leven eener gevallen vrouw: &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=46223</link>
		<description>B hme  Marg     Thymian  Uit het leven eener gevallen vrouw Amsterdam  Allert de Lange   216 pag  beschadigd omslag Loman van Uildriks  Mevrouw G  li redelijk  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>46223</guid>
	</item>
	<item>
		<title>B ll  Heinrich     Meningen van een clown : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=47128</link>
		<description>B ll  Heinrich     Meningen van een clown    Baarn  Anthos   260 pag   Plas  Michel van der pb uitstekend  Druk edition  14</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>47128</guid>
	</item>
	<item>
		<title>B ll  Heinrich     Vrouwen voor rivierlandschap  Roman in dialogen en zelfgesprekken: &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=45468</link>
		<description>B ll  Heinrich     Vrouwen voor rivierlandschap  Roman in dialogen en zelfgesprekken Amsterdam  Manteau  1986  224 pag  met stofomslag Pancras  Gerda geb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>45468</guid>
	</item>
	<item>
		<title>C  D  Florescu    De blinde masseur : &#8364;8,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=77048</link>
		<description>C  D  Florescu    De blinde masseur   22 cm  304 p  Roman   Gebonden Arena  2007   9789069748221 Uitstekend  stofomslag uitstekend</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>77048</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Caldwell  Taylor     Paulus  de Leeuw Gods  deel I : &#8364;7,20</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=46986</link>
		<description>Caldwell  Taylor     Paulus  de Leeuw Gods  deel I    Den Haag  Stok   345 pag  geen stofomslag  naam en datum op schutblad Wijk  Joh  Van gkt uitstekend  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>46986</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Calixthe Beyala  1961     Vert  Truus Boot     Verloren eer : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=53023</link>
		<description>Calixthe Beyala  1961     Vert  Truus Boot     Verloren eer     Amsterdam   Muntinga Amsterdam   Wereldbibliotheek  2002  21 cm  336 p  Rainbow paperbacks  648  Een vrouw groeit op in de krottenwijken van Kameroen en trekt na ruim 40 jaar naar Parijs  waar ze kennismaakt met het uitzichtloze bestaan van de illegale buitenlanders  Illegale buitenlanders  Parijs  Kameroen   Garenloos Zeer goed    9035122445</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>53023</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Callison  Brian     Zij Kwamen Bij Het ochtendgloren : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37683</link>
		<description>Callison  Brian     Zij Kwamen Bij Het ochtendgloren    Utrecht  Kadmos  1988  304 p  Vertaling  Lindner  Gebonden Goed   stofomslag goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37683</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Callison  Brian     Zij kwamen bij het ochtendgloren   : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39038</link>
		<description>Callison  Brian     Zij kwamen bij het ochtendgloren      Den Haag  Scheltens   Giltay   304 p  Vertaling  D  Linder en G  L  Linder  Orig  linnen  Gebonden Zeer goed  stofomslag goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>39038</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Camp  Gaston van     Zomer in Anatoli   Zwerven door de binnenlanden van Turkije: &#8364;7,20</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=46925</link>
		<description>Camp  Gaston van     Zomer in Anatoli   Zwerven door de binnenlanden van Turkije Amsterdam  Atlas  1995  272 pag    pb goed  Druk edition  1 90 254 1374 9</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>46925</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Canning  Victor     Het Rainbird Complot : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=49617</link>
		<description>Canning  Victor     Het Rainbird Complot    Amsterdam  De Arbeiderspers  1974  251 pag  naam en datum op titelblad Coutinho  Lore pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>49617</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Carlos Castaneda     De tweede machtsring : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=74880</link>
		<description>Carlos Castaneda     De tweede machtsring   19 cm  303 p  Pockets voor de Nieuwe Tijd  Verdere bovennatuurlijke ervaringen van de Amerikaanse antropoloog die ingewijd werd in de geheimen van de Indiaanse sjamanen in Mexico  Sticker op onderzijde rug  Bewustzijnsverruiming  Sjamanisme   Garenloos Utrecht  etc     Kosmos Z K  1993   90 215 2168 7 Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>74880</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Carre  John le     Het Rusland Huis : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39828</link>
		<description>Carre  John le     Het Rusland Huis    Amsterdam  Luitingh Sijthoff B V   Cop  2002  12mo  373 p   Garenloos Zeer goed  6de druk</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>39828</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Carrol  Gladys Hasty     Op Eigen Erf : &#8364;9,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=44321</link>
		<description>Carrol  Gladys Hasty     Op Eigen Erf    Den Haag  Zuid Hollandsche Uitgevers   304 pag  geen stofomslag  naam en datum op titelblad  linnen wat vlekkerig  boek in goede staat Nes Uilkens  G  van  Illustr   Pieck  Anton li goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>44321</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Carr   John le     Het Rusland huis : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=43877</link>
		<description>Carr   John le     Het Rusland huis    Utrecht  Luitingh Sijthoff  1989  373 pag  het boek is als nieuw Moppes  Rob van pb uitstekend  Druk edition  2</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>43877</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Carter  Dr  Thomas     Shakespeare s Koningsdrama s  Shakespeare s Stories of the English Kings: &#8364;8,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=47483</link>
		<description>Carter  Dr  Thomas     Shakespeare s Koningsdrama s  Shakespeare s Stories of the English Kings Zutphen  Thieme   Cie   1929  196 pag  het boek is genaaid  mooi ge llustreerd  ex libris op schutblad  wat roestvlekjes Koster  Dr  Edward B   Illustr   Demain Hammond  R I   Gertrude pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>47483</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Casellas  Roberto     De held   Een boeiende verzetsroman uit de Tweede Wereldoorlog : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39449</link>
		<description>Casellas  Roberto     De held   Een boeiende verzetsroman uit de Tweede Wereldoorlog  Den Haag  Kruseman  1984  316 p   Gebonden Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>39449</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Chamberlain  M  Elwyn     Door Een Poort Van Vuur : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37684</link>
		<description>Chamberlain  M  Elwyn     Door Een Poort Van Vuur    Amsterdam   Antwerpen  Omega Boek   A W  Bruna   Zn  1980  384 p   Garenloos Goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37684</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Chamoiseau  Patrick     Creoolse kindertijd : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=44274</link>
		<description>Chamoiseau  Patrick     Creoolse kindertijd    Baarn  Ambo  1996  120 pag  sticker op titelblad Altena  Ernst van pb uitstekend  Druk edition  1 90 263 1408 6</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>44274</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Chamoiseau  Patrick     Texaco : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42657</link>
		<description>Chamoiseau  Patrick     Texaco    Baarn  AMBO  1994  366 pag   Altena  Ernst van  Illustr   Hugten  Peter van pb Goed    90 263 1260 1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>42657</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Chaney  David     de Lelie en het Zwaard : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37691</link>
		<description>Chaney  David     de Lelie en het Zwaard    Vianen  Bruna  1987  253p   Garenloos Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37691</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Charles Devereaux     Venus in India  Een onverkorte uitgave van de erotische memoires van een brits officier : &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=53894</link>
		<description>Charles Devereaux     Venus in India  Een onverkorte uitgave van de erotische memoires van een brits officier     A J  Luitingh  Laren  Cop  1969  20 cm  319 p  Erotica Gebrocheerd Goed    9024510155</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>53894</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Charles  Elizabeth Rundle     Siward  de Germaansche gevangene  Een verhaal uit de eerste eeuw onzer jaartelling: &#8364;12,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=51256</link>
		<description>Charles  Elizabeth Rundle     Siward  de Germaansche gevangene  Een verhaal uit de eerste eeuw onzer jaartelling Nijkerk  Callenbach  1908  317 pag  stempel op titelblad  gkt goed  Druk edition  2</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>51256</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Charteris  Leslie     De Saint en de erfgenaam : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=49901</link>
		<description>Charteris  Leslie     De Saint en de erfgenaam    Utrecht  Bruna   Zoon  1952    Staalman  J W      Druk edition </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>49901</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Chase  Joan     Gedurende Het Bewind Van De Koningin Van Perzie : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37690</link>
		<description>Chase  Joan     Gedurende Het Bewind Van De Koningin Van Perzie    Amsterdam  Meulenhoff  1984  229p   Vertaad door Geertje Lammers  Garenloos Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37690</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Chesbro  George     Heksenjacht   Mongo verstrikt in huiveringwekkende occulte zaken : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=40338</link>
		<description>Chesbro  George     Heksenjacht   Mongo verstrikt in huiveringwekkende occulte zaken  Utrecht   Antwerpen  Spectrum  1981  288 p  Vertaling  Marjan Hilverda  Garenloos Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>40338</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Chesler  Phyllis     Over mannen  Synopsis: &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=43136</link>
		<description>Chesler  Phyllis     Over mannen  Synopsis Amsterdam  Arbeiderspers  1979  290 pag    pb goed  Druk edition  1 90 295 1259 8</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>43136</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Christie  Agatha     De zeven wijzerplaten  Accolade nr  127: &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=43783</link>
		<description>Christie  Agatha     De zeven wijzerplaten  Accolade nr  127 Leiden  Sijthoff  1967  191 pag  met stofomslag Tromp  H  geb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>43783</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Christovasilis  C     Terugkeer uit den vreemde : &#8364;8,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=47477</link>
		<description>Christovasilis  C     Terugkeer uit den vreemde    Rotterdam  Brusse  1920  95 pag  naam op schutblad Lambert van der Kolf  J A  gkt goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>47477</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Clarke  Arthur C     2010 Odyssee 2 : &#8364;7,70</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=38986</link>
		<description>Clarke  Arthur C     2010 Odyssee 2    Utrecht  A  W  Bruna   Zoon  1983  313 p  Vertaling  Jean A  Schalekamp  Gebonden Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>38986</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Clarke  Arthur C     2010 Odyssee 2 : &#8364;7,70</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=41004</link>
		<description>Clarke  Arthur C     2010 Odyssee 2    Utrecht  A W  Bruna  Cop  1983  313 p   Gebrocheerd Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>41004</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Cleland  John     Fanny Hill   Memoires van een meisje van plezier : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39867</link>
		<description>Cleland  John     Fanny Hill   Memoires van een meisje van plezier  Den Haag   Antwerpen  Nederlandse Boekenclub   209 p  Orig  linnen  Gebonden Zeer goed  scheurtjes in stofomslag</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>39867</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Combuchen  Sigrid     Byron   Een roman uit het Zweeds vertaald door Karst Woudstra : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=40240</link>
		<description>Combuchen  Sigrid     Byron   Een roman uit het Zweeds vertaald door Karst Woudstra  Amsterdam  Meulenhoff  1991  565 p  Garenloos Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>40240</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Combuchen  Sigrid     Byron   Een roman : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37151</link>
		<description>Combuchen  Sigrid     Byron   Een roman  Amsterdam  Meulenhoff   566 p  Vertaald door Karst Woudstra  Ppb  Goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37151</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Comencini  Cristina     De ontbrekende bladzijden : &#8364;12,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=41355</link>
		<description>Comencini  Cristina     De ontbrekende bladzijden    Baarn  Anthos  Cop  1995  196 p  Vertaling  Barbara de Lange  Omslag met flappen  Gebrocheerd Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>41355</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Connie May Fowler   vert   Hugo Kuipers     De droomvogel : &#8364;9,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=53961</link>
		<description>Connie May Fowler   vert   Hugo Kuipers     De droomvogel     Utrecht   Het Spectrum  1998  22 cm  320 p  Een negenjarig meisje vlucht in een fantasiewereld om te ontkomen aan de drank en het geweld die het gezinsleven bepalen  Kinderleven  Armoede   Garenloos Zeer goed   1e dr 90 274 6397 2</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>53961</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Conran  Shirley     Kant    Lace  : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37736</link>
		<description>Conran  Shirley     Kant    Lace   Utrecht  Luitingh  1984  610 p  Vertaald door Ytje Horsten  Garenloos Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37736</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Constant  Benjamin     Adolphe  Een kleine roman: &#8364;6,40</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=44434</link>
		<description>Constant  Benjamin     Adolphe  Een kleine roman Amsterdam  Wereld Bibliotheek  1951  124 pag  serie  de Wereld Boog Busken Huet  Ch  gkt goed  Druk edition  2</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>44434</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Cordell  Alexander     De droom en de vervulling : &#8364;10,30</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37708</link>
		<description>Cordell  Alexander     De droom en de vervulling    Harlem  J  H  Gottmer  1976   351p  Kaart op schutblad  Gebonden Zeer goed  stofomslag goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37708</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Cordell  Alexander     De droom en de vervulling : &#8364;10,30</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37709</link>
		<description>Cordell  Alexander     De droom en de vervulling    Harlem  J  H  Gottmer  1976   351p  Kaart op schutblad Gebonden Zeer goed  stofomslag goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37709</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Covito  Carmen     Recept voor een tweede jeugd : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42660</link>
		<description>Covito  Carmen     Recept voor een tweede jeugd    Amsterdam  prometeus  1994  264 pag   Pluym  Els van der  Illustr   Hadders  Gerard pb Zeer goed   90 5333 242 1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>42660</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Cramer  Rie     Viva Mallorca : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=43326</link>
		<description>Cramer  Rie     Viva Mallorca     s Gravenhage  Leopold  1956  176 pag  schutblad uit boek geknipt  met stofomslag  in goede staat   Illustr   Cramer  Rie geb goed  Druk edition  2</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>43326</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Cri Stellweg  1922 2006     Deze aarde verlaten : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=58572</link>
		<description>Cri Stellweg  1922 2006     Deze aarde verlaten    Baarn   Ambo  cop  1975  21 cm  98 p  Amboboeken  Beschrijft hoe haar broer in haar huis aan kanker overlijdt  stervensbegeleiding Garenloos 5e dr 90 263 0321 1 Goed   paar aantekeningen met potlood</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>58572</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Cronin  Dr  A J     De Citadel : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=44755</link>
		<description>Cronin  Dr  A J     De Citadel    Leiden  Sijthoff  1938  432 pag  naam en stempel op schutblad en titelblad Van Dietsch  Dr  J N C  li goed  Druk edition  7</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>44755</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Daan Bronkhorst     Ons gevoel van vrijheid   verhalen  gedichten en kunst voor Amnesty International : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=64224</link>
		<description>Daan Bronkhorst     Ons gevoel van vrijheid   verhalen  gedichten en kunst voor Amnesty International   Amsterdam   Amnesty International Breda   De Geus  cop  1999   Gebonden 25 cm  159 p  Bundel bijdragen in proza en poezie van vijftig auteurs uit dertig landen over mensenrechten en schendingen daarvan  met reproducties van werk van drie Nederlandse beeldende kunstenaars  Geill  Amnesty international   90 5226 777 4 Als nieuw   stofomslag uitstekend</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>64224</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Dahl  Roald     Ooit en te nimmer : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=50187</link>
		<description>Dahl  Roald     Ooit en te nimmer    Amsterdam  Meulenhoff  1982  184 pag   Veer  Rob van der pb goed  Druk edition  1 90 290 1070 3</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>50187</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Dalby  Richard  red       De nachtzuster   Spookverhalen van vrouwen : &#8364;7,70</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=38738</link>
		<description>Dalby  Richard  red       De nachtzuster   Spookverhalen van vrouwen  Amsterdam  Wereldbibliotheek  1991  436 p   Vertaald door Tineke Blom et al    Ingenaaid Zeer goed  vlek op achterflap</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>38738</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Damst   Dr  Onno  inleiding      Oude Oosterse verhalen  Uit het geschiedwerk van H rodotos: &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=50988</link>
		<description>Damst   Dr  Onno  inleiding      Oude Oosterse verhalen  Uit het geschiedwerk van H rodotos Utrecht  Het Spectrum  1961  192 pag   Damst   dr  Onno pb goed  Druk edition  2</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>50988</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Dan Brown   vert  Josephine Ruitenberg     De Da Vinci code : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=64772</link>
		<description>Dan Brown   vert  Josephine Ruitenberg     De Da Vinci code   Amsterdam   Luitingh Sijthoff  cop  2004  6de dr Garenloos 23 cm  431 p  Een Amerikaanse kunsthistoricus wordt verdacht van moord in het Louvre  wat hem dwingt via cryptische aanwijzingen de ware schuldige te vinden   90 245 4800 4 Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>64772</guid>
	</item>
	<item>
		<title>David Eddings   vert  Johan Martijn Flaton     De magische koningin : &#8364;8,50</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=60578</link>
		<description>David Eddings   vert  Johan Martijn Flaton     De magische koningin   Utrecht   Het Spectrum  2000  3e dr Garenloos 20 cm  340 p  De kronieken van Belgarion  2  Tijdens een speurtocht naar het magische amulet de Orbus voelt de boerenjongen Garion vreemde  angstaanjagende krachten in zich opstijgen  science fiction  Fantasy 90 274 6531 2 Zeer goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>60578</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Davies  A A T     De winterpaarden   : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=40457</link>
		<description>Davies  A A T     De winterpaarden      Amsterdam   Pranger  1979  409 p  Dundrukserie  Garenloos Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>40457</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Davis  John Gordon     Kaap der stormen : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37707</link>
		<description>Davis  John Gordon     Kaap der stormen    Leiden  A  W  Sijthoff  1971  411p  Vertaald door J  F  Kliphuis  Orig  Linnen  Gebonden Zeer goed  scheurtjes in stofomslag</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37707</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Davis  Kathryn     Het meisje dat op het brood ging staan : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=40049</link>
		<description>Davis  Kathryn     Het meisje dat op het brood ging staan    Baarn   Anthos  Cop  1994  383 p  Garenloos Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>40049</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Deepak Chopra     De terugkeer van Merlijn : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=73271</link>
		<description>Deepak Chopra     De terugkeer van Merlijn   19 cm  426 p  Parel pockets  Engelse politie agenten en schoolkinderen raken verstrikt in een moordzaak als een scheur in het web van de tijd opnieuw de kwaadaardige zoon van koning Arthur  Mordred  naar de jaren negentig brengt  romans en novellen  vertaald spiritueel Garenloos Amsterdam   De Boekerij  2000  7de dr 90 225 2565 1 Uitstekend</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>73271</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Degenhardt  Franz Josef     Brand haarden : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37701</link>
		<description>Degenhardt  Franz Josef     Brand haarden    Amsterdam  Arbeiderspers  1976  279p  Garenloos Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37701</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Denise Chong   vert  A F  van der Mijn      De dochters van de concubine : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=66437</link>
		<description>Denise Chong   vert  A F  van der Mijn      De dochters van de concubine   Garenloos 22 cm  294 p  Het leven van Chinese emigranten in Canada in de eerste helft van deze eeuw  Aantal p  s in boekblok zijn vochtig geweest  Verder prima exemplaar  Families  Concubines  China  Vrouwenleven  Chinese migranten  Canada  Memoires  Amsterdam   Prometheus  1995   90 5333 314 2 Goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>66437</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Devlin  Bernadette     De prijs van mijn ziel : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=43439</link>
		<description>Devlin  Bernadette     De prijs van mijn ziel    Utrecht  Bruna  1970  190 pag  illustratie omslag Dick Bruna  naam op titelblad Goverde Lips  Greet pb goed  Druk edition  1 90 229 7113 9</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>43439</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Dickens  Charles     Een reiziger die geen handel drijft  Vertellingen en schetsen   Geillustreerde uitgaaf : &#8364;12,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37081</link>
		<description>Dickens  Charles     Een reiziger die geen handel drijft  Vertellingen en schetsen   Geillustreerde uitgaaf  Arnhem Nijmegen  Cohen   4to  192 p  26 houtgravuren  Orig  rijk gedecoreerd linnen  Gebonden Goed  Nieuwe herziene druk</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37081</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Dickens  Charles     Maarten Chuzzlewit   Deel II : &#8364;9,50</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=52342</link>
		<description>Dickens  Charles     Maarten Chuzzlewit   Deel II  Schiedam  H A M  Roelants   18 5 x 12 5 cm  312 p  Titelplaat met illustratie  Voor schutblad verwijderd  Halflinnen met titel in goudopdruk op rug  Slijtage aan randen van platten  Gebonden Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>52342</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Diehl  William     Pachinko    Sharky s machine  : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37702</link>
		<description>Diehl  William     Pachinko    Sharky s machine   Amsterdam   Brussel  Elsevier  1982  375p  Garenloos Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37702</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Diers  Marie     De brieven van den ouden Josias  Warrekram reeks: &#8364;7,20</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=47944</link>
		<description>Diers  Marie     De brieven van den ouden Josias  Warrekram reeks Laren  Schoonderbeek   123 pag  titelversiering van Joh  Bried   naam op titelblad   Illustr   Bried   Joh  li goed  Druk edition  6</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>47944</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Div  Auteurs     Vijf Amerikaanse novellen : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=54797</link>
		<description>Div  Auteurs     Vijf Amerikaanse novellen    Utrecht   Spectrum   1985   185 p  Novellen van o a  Melville  Hawthorne  Twain  Pocket Taschenbuch  Goede staat  Lichte papierverkleuring </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>54797</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Dodson  Kenneth     De hel van de pacific : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=38987</link>
		<description>Dodson  Kenneth     De hel van de pacific    Amsterdam  Omega Boek  1978  568 p  Vertaald door J  Wagener Schilperoort  Garenloos Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>38987</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Dorfman  Ariel     Het laatste lied van Manuel Sendero : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39210</link>
		<description>Dorfman  Ariel     Het laatste lied van Manuel Sendero    Amsterdam  An Dekker  1989  425 p  Vertaling  Dick Bloemraad  Garenloos Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>39210</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Dorrit Willumsen     De Gentse bruid   roman : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=75963</link>
		<description>Dorrit Willumsen     De Gentse bruid   roman   22 cm  266 p  Het levensverhaal van Isabella van Bourgondie  1501 1526  die met de Deense koning Christiaan II trouwde  Denemarken  16e eeuw  Vrouwenleven  Isabella  koningin van Denemarken  Noorwegen en Zweden    Garenloos Amsterdam  etc     De Arbeiderspers  cop  2005   90 295 6241 2 Zeer goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>75963</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Douglas  Lloyd C     De grote vraag : &#8364;7,20</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=47263</link>
		<description>Douglas  Lloyd C     De grote vraag     s Gravenhage  Philip Kruseman   327 pag  naam en datum op schutblad Hanhart  J J A   li goed  Druk edition  2</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>47263</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Doyle  Conan     Verzamelde Werken : &#8364;23,10</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37725</link>
		<description>Doyle  Conan     Verzamelde Werken    Rijswijk  Blankwaardt   Schoonhoven   2 banden  468 449 p    Gebonden Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37725</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Duijser  A     De Chinese dolk : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=38558</link>
		<description>Duijser  A     De Chinese dolk    Delft  W  D  Meinema   116 p  Geillustreerd door M  C  A  Meischke  Gebonden Goed  rug geplakt  2e druk</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>38558</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Duinkerken  Anton van  samensteller      Wereldhistorie per post  Een verzameling brieven uit alle tijden bijeengebracht en ingeleid: &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=44026</link>
		<description>Duinkerken  Anton van  samensteller      Wereldhistorie per post  Een verzameling brieven uit alle tijden bijeengebracht en ingeleid Amsterdam  Contact   224 pag  serie  De Onsterfelijken Willem van Oranje aan Lazarus von Schwendi Columbus aan Raphaeles Sanxis  naam op schutblad  hli goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>44026</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Dullemen  Inez van     De schaduw van de regen : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=43002</link>
		<description>Dullemen  Inez van     De schaduw van de regen    Amsterdam  Querido  1960  201 pag  ex libris op schutblad  wat scheurtjes in het stofomslag  geb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>43002</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Dunne Catherine     In het begin : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=54893</link>
		<description>Dunne Catherine     In het begin    Houten   Van Reemst   2001   239 p  Een roman over een zich ontwikkelende relatie  nadat diezelfde relatie reeds is ge indigd  Paperback  Goede staat </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>54893</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Duoduo     Bang dat ik verloren raak : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37726</link>
		<description>Duoduo     Bang dat ik verloren raak    Amsterdam  Meulenhoff  1989  119 p   Vertaald door Michel Hockx  Garenloos Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37726</guid>
	</item>
	<item>
		<title>E M  Remarque   B  Murdoch  transl      All quiet on the Western Front : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=75773</link>
		<description>E M  Remarque   B  Murdoch  transl      All quiet on the Western Front   20 cm  215 p  World War I  1914   1918 Ppb Vintage  London  1996   99532816 Very good</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>75773</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Eberle  Gertrude     De Wagenmenner : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=44766</link>
		<description>Eberle  Gertrude     De Wagenmenner    Wageningen  Zomer   Keuning   208 pag  naam en adres op schutblad Veldkamp  Dr  J  li goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>44766</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Eco  Umberto     Het eiland van de vorige dag : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39706</link>
		<description>Eco  Umberto     Het eiland van de vorige dag    Amsterdam  Bert Bakker  1995  489 p   Garenloos Goed   6de druk</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>39706</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Eco  Umberto     Het eiland van de vorige dag : &#8364;10,30</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=41115</link>
		<description>Eco  Umberto     Het eiland van de vorige dag    Amsterdam  Bert Bakker  1997  489 p   Garenloos Zeer goed  11de druk</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>41115</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Eco  Umberto     Het eiland van de vorige dag : &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=44670</link>
		<description>Eco  Umberto     Het eiland van de vorige dag    Amsterdam  Bert Bakker  1995  489 pag   Boeke  Yond P  Krone geb uitstekend  Druk edition  4 90 351 1468 X</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>44670</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Eco  Umberto     Het eiland van de vorige dag : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=54816</link>
		<description>Eco  Umberto     Het eiland van de vorige dag    Amsterdam   Ooievaar   2000   489 p  Roman  Paperback  Goede staat </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>54816</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Edqvist  Dagmar     De zwarte zuster : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37727</link>
		<description>Edqvist  Dagmar     De zwarte zuster    Nijkerk  G  F  Callenbach   272 p  Orig  linnen   Vertaald door J  C  Torringa Timmer  Gebonden Goed   scheurtjes in stofomslag</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37727</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Edward Rutherfurd     Sarum : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=74221</link>
		<description>Edward Rutherfurd     Sarum   23 cm  1040 p  Aan de hand van het leven van vijf families wordt het leven in en rond de Zuidengelse stad Salisbury vanaf de vroege middeleeuwen tot heden geschetst  Groot Brittannie romans en novellen  Gebonden Houten   Van Holkema en Warendorf   1989    90 5108 028 X Uitstekend  stofomslag zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>74221</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Eelke de Jong  1935 1987  Hans Sleutelaar  1935   Petrus Antonius Carolus Augustinus Vos  1935      De onbekende lotgevallen van Klein Duimpje en Hans   Grietje   sprookjes uit de Nederlandse overlevering : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=58581</link>
		<description>Eelke de Jong  1935 1987  Hans Sleutelaar  1935   Petrus Antonius Carolus Augustinus Vos  1935      De onbekende lotgevallen van Klein Duimpje en Hans   Grietje   sprookjes uit de Nederlandse overlevering    Amsterdam   De Bezige Bij  1973  23 cm  103 p  Verzameling mondeling overgeleverde varianten van twee beroemde kindersprookjes  Met 70 tekeningen in zwart wit  Sprookjes  Fairy tales  texts  Gebonden 1e dr  90 234 5152 X Zeer goed  scheurtjes in stofomslag</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>58581</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Elegant  S  Robert     De Dynastie : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37724</link>
		<description>Elegant  S  Robert     De Dynastie    Laren  Luitingh  1977  599 p  Orig  linnen  Vertaald door Co de Groot  Gebonden Goed   stofomslag goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37724</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Elizabeth M  Rees   vert  Sylvia Vanden Heede      De koopmansbruid : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=64574</link>
		<description>Elizabeth M  Rees   vert  Sylvia Vanden Heede      De koopmansbruid   Tielt   Lannoo  cop  2006   Garenloos 21 cm  245 p  De 16 jarige Giovanna Cenami wordt uitgehuwelijkt aan de rijke koopman Arnolfini  maar ze is verliefd op een jonge troubadour  Het fictieve levensverhaal van de jonge vrouw op het schilderij  Arnolfini en zijn vrouw  van Jan van Eyck  Eyck  Jan van  Vlaanderen  15e eeuw  Verliefdheid 90 209 6753 3 Uitstekend</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>64574</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Ellin  Stanley     De specialiteit van het huis en andere kalme gruwel : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37042</link>
		<description>Ellin  Stanley     De specialiteit van het huis en andere kalme gruwel    Amsterdam  ABC Boeken  1968  187 p  Ingenaaid Goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37042</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Elmer Rice  1892 1967    vert  J N C  van Dietsch      Hudson symphonie : &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=54552</link>
		<description>Elmer Rice  1892 1967    vert  J N C  van Dietsch      Hudson symphonie     Leiden   Sijthoff  1953  21 cm  558 p  Dundruk uitg  Opdracht   Gebonden Zeer goed   5e dr</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>54552</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Elster  Kristian     Een trekvogel : &#8364;10,30</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=40340</link>
		<description>Elster  Kristian     Een trekvogel    Brugge  A  G  Stainforth  1948  218 p  Uit het noorsch vertaald door Piet Schepens   Houtsneden van Luc  De Jaegher  Ingenaaid Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>40340</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Emile  Zola   Vert   P  Th  van der Plas van Rossum     Het dierlijke in de mens : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=53163</link>
		<description>Emile  Zola   Vert   P  Th  van der Plas van Rossum     Het dierlijke in de mens     Blaricum   Bigot   van Rossum   1973   20 cm  358 p   De Rougon Macquarts   Orig  linnen   Gebonden Zeer goed   9023501683</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>53163</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Emmanuel Le Roy Ladurie   vert  F F  de Haan      Het carnaval van Romans   van Maria Lichtmis tot Aswoensdag 1579 1580 : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=63571</link>
		<description>Emmanuel Le Roy Ladurie   vert  F F  de Haan      Het carnaval van Romans   van Maria Lichtmis tot Aswoensdag 1579 1580   Amsterdam   Bert Bakker  Garenloos 23 cm  425 p  Verslag van het carnaval in de Franse stad in 1580 dat uitloopt op een bloedbad omdat de verschillende klassen zich tegen elkaar keren  Geill  met kaartjes  Voorzijde omslag gekruld  Boekblok in zeer goede staat  Cultuurgeschiedenis  16e eeuw  Romans Frankrijk romans en novellen  vertaald  90 351 0178 2 Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>63571</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Erica Bauermeister     De levensgenieters : &#8364;9,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=76334</link>
		<description>Erica Bauermeister     De levensgenieters   21 cm  221 p  Acht heel verschillende deelnemers aan een kookcursus ontdekken dat kokkerellen heilzaam werkt op hun persoonlijke problemen  Koken  romans en novellen  vertaald Garenloos Amsterdam   Arena  cop  2009   978 90 8990 028 9 Uitstekend</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>76334</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Erickson  Steve     Pornograaf in de zwarte tijd : &#8364;7,70</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37167</link>
		<description>Erickson  Steve     Pornograaf in de zwarte tijd    Amsterdam  Arena  1992  342 p  Vertaald door Geertje Lammers  Orig  linnen  Scheurtjes in stofomslag  Gebonden Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37167</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Erik Lankester      Met vrouwelijk venijn   15 spook   griezel en fantastische verhalen door vrouwen geschreven : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=60598</link>
		<description>Erik Lankester      Met vrouwelijk venijn   15 spook   griezel en fantastische verhalen door vrouwen geschreven   Amsterdam   Sijthoff   1984    Garenloos 23 cm  343 p  Verhalen van 20e eeuwse  merendeels Engelstalige auteurs   90 218 3368 9 Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>60598</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Ernest Miller Hemingway  1899 1961    Vert   Els Veegens Latorf     Over de rivier en onder de bomen : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=53138</link>
		<description>Ernest Miller Hemingway  1899 1961    Vert   Els Veegens Latorf     Over de rivier en onder de bomen     Amsterdam   Contact   1975   21 cm  269 p  Kaderreeks  Verhaal over een uitzichtloze liefdesverhouding tussen een Amerikaanse kolonel  die in beide wereldoorlogen gevochten heeft  en een jonge Venetiaanse gravin  Itali   Oorlogservaringen  Garenloos Goed    902953723X</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>53138</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Eskelund  Karl     Een overstapje naar het Nirwana : &#8364;7,20</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=47174</link>
		<description>Eskelund  Karl     Een overstapje naar het Nirwana    Amsterdam  Becht   288 pag  naam op schut  en titelblad Matthes  Henri tte li goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>47174</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Eskelund  Karl     Mijn vader trekt kiezen : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37728</link>
		<description>Eskelund  Karl     Mijn vader trekt kiezen    Amsterdam  H  J  W  Becht   191 p   Vertaald door D  L  Uyt den Bogaard  Garenloos Goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37728</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Eugene Heimler    Uit nacht en nevel : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=65198</link>
		<description>Eugene Heimler    Uit nacht en nevel   Gebonden 20 cm  189 p  Orig  bruin linnen  Stempel vorige eigenaar  Nacht und Nebel  Tweede Wereldoorlog  Moussault s Uitg   Amsterdam  c1961    Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>65198</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Evans  Nicolas     De paardenfluisteraar   Een emotionele reis : &#8364;7,70</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42620</link>
		<description>Evans  Nicolas     De paardenfluisteraar   Een emotionele reis  Amsterdam  De Boekerij  1998  330 p  Kromgelezen  Garenloos Zeer goed  met DJ </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>42620</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Ewald  Carl     Mijn kleine jongen : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=45208</link>
		<description>Ewald  Carl     Mijn kleine jongen    Amsterdam  Becht   106 pag  wat roestvlekjes op enkele bladzijden Meijboom  Margaretha li goed  Druk edition  2</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>45208</guid>
	</item>
	<item>
		<title>F  Dahn   vert  M  ten Brink  Julianus de afvallige   Historische roman   Tweede deel : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=57801</link>
		<description>F  Dahn   vert  M  ten Brink  Julianus de afvallige   Historische roman   Tweede deel   Amsterdam   E    M  Cohen   20 5 cm  207 p  Half linnen  gespleten op kneep achterzijde   3de dr  Gebonden Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>57801</guid>
	</item>
	<item>
		<title>F  W  Bain   Henri Borel    Rie Cramer      Het land van de lotus van de zon   een Hindoesche liefdesgeschiedenis : &#8364;27,50</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=66101</link>
		<description>F  W  Bain   Henri Borel    Rie Cramer      Het land van de lotus van de zon   een Hindoesche liefdesgeschiedenis   Gebonden 20 _ 20 cm  v  90 p    6  bl  pl  Het karnen van den oceaan des tijds  3  Geill  met ingeplakte kleurenplaten  Omslag gesleten aan randen  rug aan bovenzijde ca  1 cm los  Schutblad verkleurd  Hindoeistische verhalen  Liefdesverhalen  Mythen Utrecht   W  De Haan   1918     Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>66101</guid>
	</item>
	<item>
		<title>F  Westerman    Ararat : &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=72632</link>
		<description>F  Westerman    Ararat   22 cm  283 p   Gebonden Atlas  Amsterdam  c2007   9789045000435 Uitstekend  stofomslag zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>72632</guid>
	</item>
	<item>
		<title>F M  Dostojevski    Het dorp Stepantsjikovo en zijn bewoners   Uit de gedenkschriften van een vergeten burger : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=77050</link>
		<description>F M  Dostojevski    Het dorp Stepantsjikovo en zijn bewoners   Uit de gedenkschriften van een vergeten burger   20 cm  227 p  De leesclub van NRC Handelsblad  Omslag met flappen   Garenloos NRC  c2007   9789085104254 Zeer goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>77050</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Faldbakken  Knut     Zijn moeders huis : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=40843</link>
		<description>Faldbakken  Knut     Zijn moeders huis    Bussum  Agathon  Cop  1981  179 p  Vertalig  Marianne Molenaar  Garenloos Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>40843</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Farah  Nuruddin     Geheimen : &#8364;7,50</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=45372</link>
		<description>Farah  Nuruddin     Geheimen    Breda  De Geus  2000  379 pag   Peeters  Erika geb uitstekend  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>45372</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Farrell  M     Het lot van anderen  Thy Tears Might Cease: &#8364;7,20</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=45199</link>
		<description>Farrell  M     Het lot van anderen  Thy Tears Might Cease  s Gravenhage  Van Hoeve  1965  603 pag  zonder stofomslag Kliphuis  J F  li goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>45199</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Faschinger  Lilian     Magdalena zondares : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=48931</link>
		<description>Faschinger  Lilian     Magdalena zondares    Amsterdam  Anthos  1996  309 pag   Noordman  Maria pb goed  Druk edition  1 90 414 0087 7</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>48931</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Fermine  Maxence     De goudzoeker : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=36972</link>
		<description>Fermine  Maxence     De goudzoeker    Breda  De Geus  2002  158 p  Vertaling Theo Buckinx  Orog  linnen  Stofomslag  Gebonden Goede staat</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>36972</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Fermine  Maxence     De goudzoeker : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37659</link>
		<description>Fermine  Maxence     De goudzoeker    Breda  De Geus  2002  158 p  Vertaling Theo Buckinx  Orog  linnen  Stofomslag  Gebonden Goede staat</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37659</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Ferval  Claude     Cleopatra koningin der liefde : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37732</link>
		<description>Ferval  Claude     Cleopatra koningin der liefde    Amsterdam  Tiebosch  1981  317 p   Orig  linnen   Gebonden Zeer goed  stofomslag zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37732</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Feuchtwanger  Lion     Susz  de Jood : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37750</link>
		<description>Feuchtwanger  Lion     Susz  de Jood    Amsterdam  N  V  de Arbeiderspers  1939  568 p  Orig  linnen  Gebonden Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37750</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Fisher  Carrie     Groeten van een randgeval : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39070</link>
		<description>Fisher  Carrie     Groeten van een randgeval    Amsterdam  Bert Bakker  1991  215 p  Vertaling  Molly van Gelder  Garenloos Zeer goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>39070</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Flanagan  Thomas     Het jaar van de fransen : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37731</link>
		<description>Flanagan  Thomas     Het jaar van de fransen    Amsterdam   Antwerpen  Het Spectrum  1981  640 p   Vertaald door Frederique van der Velde  Ppb  Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37731</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Flanagan  Thomas     Het jaar van de Fransen : &#8364;6,40</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=45342</link>
		<description>Flanagan  Thomas     Het jaar van de Fransen    Utrecht Antwerpen  Het Spectrum  1981  640 pag   Velde  Fr d ique pb goed  Druk edition  1 90 274 9361 8</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>45342</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Florence L  Barclay     Het volgen van de ster : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=70049</link>
		<description>Florence L  Barclay     Het volgen van de ster   21 cm  216 p  Namen vorige eigenaar  Hier en daar roestvlekjes  Halflinnen   Gebonden Rijswijk  Z H    Blankwaardt   Schoonhoven   1915   5e dr  Goed   stofomslag zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>70049</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Fontaine  Jean de la     De fraaiste fabels van Jean de la Fontaine : &#8364;16,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=49148</link>
		<description>Fontaine  Jean de la     De fraaiste fabels van Jean de la Fontaine    Den Haag  Boucher  1945  368 pag  blz  Vergeeld Prins  Jan  Illustr   Grandville  J J  gkt goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>49148</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Ford  Robert E     Sergeant Sutton : &#8364;8,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39439</link>
		<description>Ford  Robert E     Sergeant Sutton    Baarn  De Boekerij   324 p  Vertaald door Pieter Grashoff  Orig  linnen  Gebonden Zeer goed  stofomslag goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>39439</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Forster  E M     De echo van de Marabar  A Passage to India: &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=49566</link>
		<description>Forster  E M     De echo van de Marabar  A Passage to India Amsterdam  De Arbeiderspers  1950  303 pag  geen stofomslag  hoekje uit schutblad Franke  Jeroen li goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>49566</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Forsyth  Frederick     De verrader : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=40266</link>
		<description>Forsyth  Frederick     De verrader    Utrecht  A  W  Bruna   Zoon  1991  440 p  Vertaling  Marijke Versluys  Garenloos Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>40266</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Forsyth  Frederick     Icoon : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=40269</link>
		<description>Forsyth  Frederick     Icoon    Utrecht  A  W  Bruna   Zoon  1996  431 p  Vertaling  Jan Smit   Garenloos Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>40269</guid>
	</item>
	<item>
		<title>France  Anatole     De Goden dorsten  Les dieux ont soif: &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=46885</link>
		<description>France  Anatole     De Goden dorsten  Les dieux ont soif Amsterdam  Wereldbibliotheek   313 pag   Moresco  A   Illustr   Bulder  Nic J B  hli goed  Druk edition  4</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>46885</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Frank Herbert     Duin : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=72696</link>
		<description>Frank Herbert     Duin   20 cm  566 p  De boeken van Duin  dl   1 Meulenhoff science fiction  nr  70  Naam vorige eigenaar  SF Garenloos Amsterdam   Meulenhoff  1978  4e dr 90 290 0257 3 Zeer goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>72696</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Franz Kafka    Max Brod   Guus Sotemann   Ruth  Wolf  vert      Het slot : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=76276</link>
		<description>Franz Kafka    Max Brod   Guus Sotemann   Ruth  Wolf  vert      Het slot   19 cm  417 p  Orig  linnen   Gebonden Amsterdam   Querido  1983  8e  herz  en uitgebreide dr 90 214 6992 8 Uitstekend  stofomslag goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>76276</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Franz Kafka   vert   G  Sotemann     Het slot : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=54451</link>
		<description>Franz Kafka   vert   G  Sotemann     Het slot     Amsterdamsche Boek en Courantmij NV   Amsterdam  1950  21 cm  239 p  Restant van ex libris op schutblad  Roestvlekjes op schutbladen  Boekblok op gevergeerd papier   Gebonden Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>54451</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Franz Kafka    Verzameld werk : &#8364;9,95</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=70624</link>
		<description>Franz Kafka    Verzameld werk   22 cm  996 p  Orig  linnen Gebonden Amsterdam   Querido  1983  6e dr 90 214 6995 2 Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>70624</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Franz Olivier Giesbert   vert   Jeanne Holierhoek     De zoel   roman : &#8364;12,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=54176</link>
		<description>Franz Olivier Giesbert   vert   Jeanne Holierhoek     De zoel   roman     Westervoort   Van Gruting  2001  22 cm  176 p  Een nederige boerenknecht op het Normandische platteland neemt wraak voor het onrecht waarvan hij getuige is  Wraak   Gebrocheerd Zeer goed    90 75879 11 3</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>54176</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Franzen  Jonathan     De 27ste stad : &#8364;8,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37729</link>
		<description>Franzen  Jonathan     De 27ste stad    Amsterdam   Brussel  Prometheus  2002  479 p   Vertaald door W  A  Dorsman Vos  Garenloos Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37729</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Franzen  Jonathan     De 27ste stad : &#8364;8,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37730</link>
		<description>Franzen  Jonathan     De 27ste stad    Amsterdam   Brussel  Prometheus  2002  479 p   Vertaald door W  A  Dorsman Vos  Garenloos Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37730</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Frederick Forsyth     De verrader : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=52659</link>
		<description>Frederick Forsyth     De verrader     Utrecht   A W  Bruna  Cop  1991  22 cm   440 p    Gebonden Uitstekend</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>52659</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Fredriksson  Marianne     Anna  Hanna en Johanna  Over drie generaties vrouwen: &#8364;6,40</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=48498</link>
		<description>Fredriksson  Marianne     Anna  Hanna en Johanna  Over drie generaties vrouwen Breda  De Geus   351 pag   Midelbeek Oortgiesen  Janny geb uitstekend  Druk edition  82</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>48498</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Frenssen  Gustav     Hilligenlei : &#8364;7,20</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=47812</link>
		<description>Frenssen  Gustav     Hilligenlei    Amsterdam  van Holkema   Warendorf   417 pag   Sax  Dr C D  li goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>47812</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Freytag  Gustav     Debet en Credit   Deel I en II : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=41676</link>
		<description>Freytag  Gustav     Debet en Credit   Deel I en II  Amsterdam  Hollandsch Uitgeversfonds   390 p  Orig  linnen  rug en bovenzijde voorplat iets gevlekt  Gebonden Zeer goed  3de druk</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>41676</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Freytag  Gustav     Debet en credit   Derde en vierde deel : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=41914</link>
		<description>Freytag  Gustav     Debet en credit   Derde en vierde deel  Amsterdam  HUA   12 5 x 18 cm  319 p  Orig  linnen  Gebonden Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>41914</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Fribourg  Marjorie G     Ching Ting en de eenden : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=40930</link>
		<description>Fribourg  Marjorie G     Ching Ting en de eenden    Amsterdam  Ploegsma  1960   42 p   Ongepagineerd  Tekeningen  Artur Marokvia  Vertaling  Jannie Daane  Gebonden Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>40930</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Friday  Nancy     Mijn moeder en ik   Het zoeken van een dochter naar haar eigen persoonlijkheid : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37733</link>
		<description>Friday  Nancy     Mijn moeder en ik   Het zoeken van een dochter naar haar eigen persoonlijkheid  Helmond   Brugge  Helmond   Orion  1978  440 p    Garenloos Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37733</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Friedman  Kinky     Elvis  Jezus   Coca Cola : &#8364;7,70</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=41048</link>
		<description>Friedman  Kinky     Elvis  Jezus   Coca Cola    Amsterdam  De Harmonie  1996  211 p  Vertaling  Herman Mock  Garenloos Zeer goed   2de druk</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>41048</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Fromentin  Eugene     Dominique : &#8364;8,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=40867</link>
		<description>Fromentin  Eugene     Dominique    Amsterdam  G A  van Oorschot  Cop  1996  304 p  Vertaling  Jan Versteeg  Gebrocheerd Zeer goed  2de druk</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>40867</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Fuller  John     De Hemel tegemoet  Een vertelling: &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=44633</link>
		<description>Fuller  John     De Hemel tegemoet  Een vertelling Amsterdam  Bert Bakker  1985  92 pag   Kurpershoek  Ren  pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>44633</guid>
	</item>
	<item>
		<title>F ldi  M     Echtgenooten  A Hazaspar: &#8364;8,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=46274</link>
		<description>F ldi  M     Echtgenooten  A Hazaspar Amsterdam  Elsevier  1937  441 pag  lichte roestvlekjes op bladzijden Sz kely  L  J L  Szobotka Visser li goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>46274</guid>
	</item>
	<item>
		<title>G  Baklanov   Nico Scheepmaker  vert      Een voetbreed aarde : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=75194</link>
		<description>G  Baklanov   Nico Scheepmaker  vert      Een voetbreed aarde   20 cm  203 p  Russische miniaturen    Gebonden Amsterdam   Van Oorschot  1978    Uitstekend  stofomslag goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>75194</guid>
	</item>
	<item>
		<title>G  Flaubert   vert  C J  Kelk    Madame Bovary   20 cm  xviii 328 p  Orig  linnen  beduimeld  Vlekken op sneden   Gebonden Contact  Amsterdam  c1960   5de dr    Goed49694G  Flaubert   vert  C J  Kelk    Madame Bovary   20 cm  xviii 328 p  Orig  linnen  be: &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=69299</link>
		<description>G  Flaubert   vert  C J  Kelk    Madame Bovary   20 cm  xviii 328 p  Orig  linnen  beduimeld  Vlekken op sneden   Gebonden Contact  Amsterdam  c1960   5de dr    Goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>69299</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Gabriel Chevallier     De kinderkens van Clochemerle : &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=53346</link>
		<description>Gabriel Chevallier     De kinderkens van Clochemerle     A J G  Strengholt s Uitg mij  Amsterdam  Cop  1955  21 5 cm  240 p  Vervolg op  Clochemerle    Gebonden Goed   stofomslag gescheurd  2de druk</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>53346</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Gallo  Max     Mensen van dezelfde dag   2 schemering : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39099</link>
		<description>Gallo  Max     Mensen van dezelfde dag   2 schemering  Baarn  De Fontein N  V   1980  244 p   Garenloos Goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>39099</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Gangopadhyay  Sunil     Arjun : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=43409</link>
		<description>Gangopadhyay  Sunil     Arjun    Baarn  Ambo  1993  189 pag   Wiel  Frans van der pb uitstekend  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>43409</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Gann  Ernest K     De dood vloog mee : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=46236</link>
		<description>Gann  Ernest K     De dood vloog mee    Den Haag  Thijmfonds   252 pag  met stofomslag Oldenburg Ermke  F  van geb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>46236</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Gascoigne  Bamber     Tikker Khan : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=45108</link>
		<description>Gascoigne  Bamber     Tikker Khan    Amsterdam  THomas Rap  1975  65 pag  opdracht en naam op schutblad Nooteboom  Cees  Illustr   Martin  Pauline geb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>45108</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Gaul ne  Guillaume     De Galeislaaf : &#8364;12,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=46050</link>
		<description>Gaul ne  Guillaume     De Galeislaaf    Kampen  Kok  1928  174 pag   A K  li goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>46050</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Geissler  Christian     Het wordt tijd dat wij leven  Voorbeeld van een actie: &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=43411</link>
		<description>Geissler  Christian     Het wordt tijd dat wij leven  Voorbeeld van een actie Baarn  Het Wereldvenster  1979  247 pag  Kritische oorlogsroman Liefrink  J W M  pb goed  Druk edition  1 90 293 9626 1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>43411</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Georg  P M     Maskerade : &#8364;7,20</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=47082</link>
		<description>Georg  P M     Maskerade    Dendermonde  Payottenpers   254 pag   Kaiser  Elsa hli goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>47082</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Georg  Ted and Parker  Barbara    Sinister Ladies of Mystery  The Dark Asteroids of Earth : &#8364;9,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=58044</link>
		<description>Georg  Ted and Parker  Barbara    Sinister Ladies of Mystery  The Dark Asteroids of Earth   Jacksonville  Florida  Arthur Publications Inc   1987  iv  91 p    56    The negativity of the dark moons is energized by the earth  The energy flow of human beings on the earth is reflected to the dark moons which in turn attempt to purify that energy       and those who can admit to their negative thoughts and actions and accept the task of turning them to positive pathways through spiritual enlightenment     Hardbound   As New</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>58044</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Ger Beckers Franciscus Josephus Aloysius Huygen  1917 1998     Menswaardig sterven   verslag van het symposium  gehouden op 14 april 1973 in de Stadschouwburg te Nijmegen  met aanvullingen  : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=58561</link>
		<description>Ger Beckers Franciscus Josephus Aloysius Huygen  1917 1998     Menswaardig sterven   verslag van het symposium  gehouden op 14 april 1973 in de Stadschouwburg te Nijmegen  met aanvullingen     Baarn   Ambo  cop  1974   21 cm  287 p  Basisboeken  24 auteurs geven hun visie op stervensbegeleidng  Stervensbegeleiding Gebrocheerd 3e herz dr 90 263 2002 7 Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>58561</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Gibbons  Kaye     Vrouwenmagie : &#8364;10,30</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=41118</link>
		<description>Gibbons  Kaye     Vrouwenmagie    Amsterdam  Arena  1995  238 p  Vertaling  Susan Janssen  Gebonden Zeer goed   stofomslag zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>41118</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Gibbs  Philip     Het groote schaakspel : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37734</link>
		<description>Gibbs  Philip     Het groote schaakspel    Haarlem  H  D  Tjeenk Willink   Zoon  1948  338 p   Orig  halflinnen    Gebonden Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37734</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Gijsen  Marnix     Breviarium der Vlaamsche Lyriek : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=45739</link>
		<description>Gijsen  Marnix     Breviarium der Vlaamsche Lyriek    Amsterdam  Wereldbibliotheek  1937  232 pag  naam en datum op schutblad  li goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>45739</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Gil Courtemanche   vert  Manik Sarkar    Een zondag aan het zwembad in Kigali   22 cm  287 p  Een Canadese journalist is in 1994 getuige van de genocide in Rwanda   Garenloos Amsterdam   De Bezige Bij  2003   90 234 1192 7 Uitstekend49722Gil Courtemanche : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=69327</link>
		<description>Gil Courtemanche   vert  Manik Sarkar    Een zondag aan het zwembad in Kigali   22 cm  287 p  Een Canadese journalist is in 1994 getuige van de genocide in Rwanda   Garenloos Amsterdam   De Bezige Bij  2003   90 234 1192 7 Uitstekend</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>69327</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Giroud  Fran oise Bernard Henri L vy     Mannen en vrouwen : &#8364;7,20</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=45039</link>
		<description>Giroud  Fran oise Bernard Henri L vy     Mannen en vrouwen    Amsterdam  Bakker  Bert  1993  200 pag   Oberski  Arnan pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>45039</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Glaser  K  Georg     Gedempthe Stemmen  Gebalde Vuisten : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37735</link>
		<description>Glaser  K  Georg     Gedempthe Stemmen  Gebalde Vuisten    Amsterdam  De Arbeiderspers  1953  398 p  Vertaald door Johan Winkler  Orig  linnen  Gebonden Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37735</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Goethe     Novelle : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=50720</link>
		<description>Goethe     Novelle    Amsterdam  Wereldbibliotheek Vereniging  1948  37 pag   Suchtelen  N  van  Illustr   Voss  H D  pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>50720</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Gogol  Nicolaj     Taras Boeljba : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42741</link>
		<description>Gogol  Nicolaj     Taras Boeljba    Wageningen  Veen  1976  224 pag  wat gebruikssporen Fondse  Marko pb goed  Druk edition  3 90 204 0437 7</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>42741</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Gogolj  N W     De Jaarmarkt in Sorotsjintsy Kerstnacht : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=48140</link>
		<description>Gogolj  N W     De Jaarmarkt in Sorotsjintsy Kerstnacht    Amsterdam  Wereldbibliotheek vereninging  1952  109 pag  met stofomslag Huisman  Wils pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>48140</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Gogolj  Nikolaj     De mantel : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42415</link>
		<description>Gogolj  Nikolaj     De mantel     De Eik  1946  48 p  Vertaling  Aleida G  Schot  Halflinnen  Vochtvlekjes op schutbladen  Gebonden Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>42415</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Gogor  Nicolaj     Taras Boeljba : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37703</link>
		<description>Gogor  Nicolaj     Taras Boeljba    Wageningen  Veen  1975  224p  Vertaald door Marko Fondse  Ingenaaid Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37703</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Gold  Herbert     Vaders   : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=40456</link>
		<description>Gold  Herbert     Vaders      Amsterdam   Pranger  1979  275 p  Dundrukserie  Garenloos Goed  deukje aan onderkant</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>40456</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Golding  Louis     Mr  Hurricane    Dutch edition : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=40372</link>
		<description>Golding  Louis     Mr  Hurricane    Dutch edition  Amsterdam  Van Holkema   Warendorf N V    282 p  Orig linnen  Gebonden Goed   scheurtjes in stofomslag</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>40372</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Golon  Anne   Serge     Angelique  Markiezin der engelen : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=40393</link>
		<description>Golon  Anne   Serge     Angelique  Markiezin der engelen    Den Haag  Ad  M C  Stok  Cop  1959  314 p  Geillustreerd met z w foto s  Orig  Linnen  Gebonden Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>40393</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Gordon  Dan     Wyatt Earp  Paardendief  Bizonjager en sheriff: &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=48567</link>
		<description>Gordon  Dan     Wyatt Earp  Paardendief  Bizonjager en sheriff Houten  Unieboek  1994  224 pag    pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>48567</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Gordon  Mary     Het gezelschap van vrouwen : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=36966</link>
		<description>Gordon  Mary     Het gezelschap van vrouwen    Amsterdam  Bert Bakker  1981  334 p  Vertaling Stella Bromet  Ppb  Goede staat</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>36966</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Gordon  Mary     Het gezelschap van vrouwen : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37704</link>
		<description>Gordon  Mary     Het gezelschap van vrouwen    Amsterdam  Bert Bakker  1981  334p  Vertaad door Stela Bromet  Garenloos Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37704</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Gorris  Gabri l     Mayob   De Goede Kacike: &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=49775</link>
		<description>Gorris  Gabri l     Mayob   De Goede Kacike Haarlem  Gottmer  1948  258 pag  met stofomslag   Illustr   Looy  Rein van geb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>49775</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Goytisolo  Juan     Festiviteiten : &#8364;9,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=44566</link>
		<description>Goytisolo  Juan     Festiviteiten    Rotterdam  Donker  1961  294 pag  met stofomslag L pez  Esteban geb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>44566</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Graaff  Barend de     De man uit de boerenhemel : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=44802</link>
		<description>Graaff  Barend de     De man uit de boerenhemel    Wageningen  Zomer   Keuning   208 pag  naam op titelblad  li goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>44802</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Graham Greene   vert  Peter Bergsma     De tiende man : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=66554</link>
		<description>Graham Greene   vert  Peter Bergsma     De tiende man   Garenloos 20 cm  134 p  Een ter dood veroordeelde koopt met al zijn bezittingen zijn leven terug  Blindstempel ex libris  datum  Wereldoorlog II  Persoonsverwisselingen   Amsterdam   Bakker  1985  3de dr 90 351 0202 9 Zeer goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>66554</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Grandville  ill     P  J  Stahl  red       Beelden uit het persoonlijke en openbare leven der dieren : &#8364;7,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=54390</link>
		<description>Grandville  ill     P  J  Stahl  red       Beelden uit het persoonlijke en openbare leven der dieren     Hoofddorp   ICOB Hoofddorp   Septuaginta  1976  25 cm  489 p  Verhalen van  o a  H  de Balzac  L  Baude  P  Bernard  J  Janin  Ed  Lemoine  A  de Musset  Charles Nodier  George Sand e a  Rijk geill   Gebonden Zeer goed   3e dr 90 6113 014 X</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>54390</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Grass  G nter     De bot : &#8364;8,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42694</link>
		<description>Grass  G nter     De bot    Amsterdam  Meulenhoff  1981  624 pag  zonder stofomslag Kaaij  Peter  Illustr   Olthof  Alje geb Goed   Druk edition  1 90 290 1372 9</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>42694</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Grass  G nter     Plaatselijk verdoofd : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=44568</link>
		<description>Grass  G nter     Plaatselijk verdoofd    Amsterdam  Meulenhoff  1982  237 pag   Schuur Kaspers  C  pb goed  Druk edition  2</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>44568</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Green  Hannah     Bij de sneeuwkoningin : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37743</link>
		<description>Green  Hannah     Bij de sneeuwkoningin    Baarn  Areopagus  1991  238 p  Vertaald door Leisbeth Swildens  Garenloos Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37743</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Green  Hannah     De apostelen van broeder Bisset : &#8364;7,70</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39151</link>
		<description>Green  Hannah     De apostelen van broeder Bisset    Baarn  Hollandia  Cop  1977  347 p   Garenloos Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>39151</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Green  Hannah     En Sarah lachte : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37752</link>
		<description>Green  Hannah     En Sarah lachte    Baarn  Hollandia  1978  245 p   Vertaald door Janny Martina  Garenloos Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37752</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Green  Hannah     En Sarah lachte : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39212</link>
		<description>Green  Hannah     En Sarah lachte    Baarn  Hollandia  1977  245 p  Vertaling  Janny Martina  Garenloos Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>39212</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Greer  Germaine     We hebben je nauwelijks gekend  pappie : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37744</link>
		<description>Greer  Germaine     We hebben je nauwelijks gekend  pappie    Amsterdam  Meulenhoff  1989  360 p  Vertaald door Anneke van Huisseling  Garenloos Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37744</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Greer  Germaine     We hebben je nauwelijks gekend  Pappie : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42940</link>
		<description>Greer  Germaine     We hebben je nauwelijks gekend  Pappie    Amsterdam  Meulenhoff  1989  358 pag   Huisseling  Anneke van pb goed  Druk edition  1 90 290 3642 7</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>42940</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Grekova  Irina     Weduwenschip : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37745</link>
		<description>Grekova  Irina     Weduwenschip    Amsterdam  Wereldbibliotheek  1986  172 p  Vertaald door Landeghem Cox en Glastra Overduin  Ingenaaid Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37745</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Griffin  Gwyn     De gezagvoerder : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42308</link>
		<description>Griffin  Gwyn     De gezagvoerder    Utrecht  De Fontein   399 p  Orig  linnen  Gebonden Zeer goed  stofomslag met kleine scheurtjes aan randen</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>42308</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Griggs  Tim     De vergeving : &#8364;8,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39827</link>
		<description>Griggs  Tim     De vergeving    Vianen  The House of Books  Cop  1999  413 p  Vertaling  Mariette van Gelder  Gebonden Zeer goed   stofomslag zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>39827</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Griggs  Tim     De vergeving : &#8364;8,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=47255</link>
		<description>Griggs  Tim     De vergeving    Vianen  The House of Books  2000  413 pag  het boek is als nieuw Gelder  Mari tte van geb uitstekend  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>47255</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Grijze Uil   vert  Reina Croll     De lotgevallen van Sajo en haar bevervolkje : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=68288</link>
		<description>Grijze Uil   vert  Reina Croll     De lotgevallen van Sajo en haar bevervolkje   22 cm    175 p  Geill  Orig  linnen  Naam vorige eigenaar   Gebonden Amsterdam  etc     Wereld Bibliotheek  1948  5e dr  Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>68288</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Grogger  Paula     De Steenen Poort : &#8364;9,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=45830</link>
		<description>Grogger  Paula     De Steenen Poort    Amsterdam  Van Holkema   Warendorf  1932  608 pag  naam en datum op schutblad Raedt De Canter  Eva li goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>45830</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Grossman  David     Vriend of vijand  Over Joden en Arabieren in Isra l: &#8364;6,40</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=49264</link>
		<description>Grossman  David     Vriend of vijand  Over Joden en Arabieren in Isra l Amsterdam  Contact  1993  277 pag   Bamberger  Shulamith pb uitstekend  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>49264</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Groult  Benoite    Het leven zoals het is : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37746</link>
		<description>Groult  Benoite     Het leven zoals het is    Amsterdam  Arena  1993  296 p  Orig  linnen  Vertaald door Nini Wielink  Gebonden Zeer goed   stofomslag goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37746</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Groult  Beno te     Een eigen gezicht  Autobiografisch en openhartig verslag van een strijdbaar leven: &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=44120</link>
		<description>Groult  Beno te     Een eigen gezicht  Autobiografisch en openhartig verslag van een strijdbaar leven Amsterdam  Arena  1992  504 pag   Wielink  Nini geb uitstekend  Druk edition  6 90 6974 033 8</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>44120</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Groult  Beno te Flora     Liefde tegen liefde : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42939</link>
		<description>Groult  Beno te Flora     Liefde tegen liefde    Amsterdam  Arbeiderspers  1967  312 pag  met stofomslag Vervoort  H M  geb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>42939</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Groult  Flora     Niet helemaal eender  niet helemaal anders : &#8364;8,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=43019</link>
		<description>Groult  Flora     Niet helemaal eender  niet helemaal anders    Vianen  ECI  1981  205 pag   Lambert  G  geb uitstekend  Druk edition  1 90 6513 040 3</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>43019</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Guldbrandsen  Alice     Zijn zeven vrouwen : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=43277</link>
		<description>Guldbrandsen  Alice     Zijn zeven vrouwen    Amsterdam  Becht   311 pag  met stofomslag Matthes  Henri tte geb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>43277</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Gullvag  Olav      t  Begon in een Midzomernacht  Compleet in   n deel: &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=49453</link>
		<description>Gullvag  Olav      t  Begon in een Midzomernacht  Compleet in   n deel Den Haag  Kruseman   1122 pag  dun druk uitgave  naam en datum op schutblad Castendijk  M C   Illustr   Munnik  Henk Jaap Hooft li goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>49453</guid>
	</item>
	<item>
		<title>H  Hasler   J  Buess    Der grosse Saal im Goetheanum 1996 1998 : &#8364;11,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=58414</link>
		<description>H  Hasler   J  Buess    Der grosse Saal im Goetheanum 1996 1998    Administration des Goetheanum Baues  Dornach  c1998  25 cm  96 p  Very richly illustr  with b w and color photogr  Cover sl  sunned   Ppb    Very good </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>58414</guid>
	</item>
	<item>
		<title>H  Hesse     Siddharta   waarin opgenomen   Klingsor s laatste zomer  en Klein en Wagner : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=74320</link>
		<description>H  Hesse     Siddharta   waarin opgenomen   Klingsor s laatste zomer  en Klein en Wagner   21 cm  344 p  Orig  linnen  gevlekt  Schutbladen verkleurd  Naam vorige eigenaar   Gebonden De Driehoek   s Graveland  1949  3de dr  Goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>74320</guid>
	</item>
	<item>
		<title>H  Mann   vert   B  Kater    Moeder Maria : &#8364;15,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=73934</link>
		<description>H  Mann   vert   B  Kater    Moeder Maria   21 cm  209 p  Orig  linnen  randen versleten  Hier en daar lichte roestvlekjes   Gebonden J T  Swartsenburg  Zeist     Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>73934</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Haan  Gerard F  de     Nardus Hakel : &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=43841</link>
		<description>Haan  Gerard F  de     Nardus Hakel    Amsterdam  Mij  Tot verspreiding van goede en goedkoope lect   1930  337 pag  licht verschoten rug  li goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>43841</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Habe  Hans     In Naam des Duivels  Roman over spionage en contra spionage: &#8364;7,20</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=47784</link>
		<description>Habe  Hans     In Naam des Duivels  Roman over spionage en contra spionage Den Haag  Stok   383 pag  met licht beschadigd stofomslag Vries  Hans de geb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>47784</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Habe  Hans     Mijne heren  leden van de jury   In de doolhof van de misdaad : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37737</link>
		<description>Habe  Hans     Mijne heren  leden van de jury   In de doolhof van de misdaad  Den Haag  AD  M  C  Stok Forum Boekerij   322 p  Vertaald door Cath van Eijsden  Orig  linnen   Gebonden Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37737</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Habe  Hans     Tranen in september : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37738</link>
		<description>Habe  Hans     Tranen in september    Bussum  Van Holkema   Warendorf  1978  223 p  Vertaald door J  van Wijk  Orig  linnen  Gebonden Zeer goed  scheurtjes in stofomslag</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37738</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Haining  Peter  verzameld      De man die niet vroeg waarom  en twintig andere vreemde verhalen: &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=45160</link>
		<description>Haining  Peter  verzameld      De man die niet vroeg waarom  en twintig andere vreemde verhalen Amsterdam  Wereldbibliotheek  1974  191 pag  Verhalen van o a  Churchill Faulkner Greene Steinbeck Capote Galsworthy Durrell  pb goed  Druk edition  1 90 284 1411 8</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>45160</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Haluschka  Helene     Adam en Eva onder vier oogen : &#8364;6,40</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=51010</link>
		<description>Haluschka  Helene     Adam en Eva onder vier oogen    Heemstede  De Toorts   174 pag  geen stofomslag Fehmers Aalberse  Nell  Illustr   Dombrowski  Ernst hli goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>51010</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Haluschka  Helene     De Waarheid over Adam en Eva : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=51011</link>
		<description>Haluschka  Helene     De Waarheid over Adam en Eva    Heemstede  De Toorts   159 pag  geen stofomslag Fehmers Aalberse  Nell  Illustr   Dombrowski  Ernst hli goed  Druk edition  7</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>51011</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Hannah Green   Met hand en hart : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=57536</link>
		<description>Hannah Green   Met hand en hart   Baarn   Hollandia  1992  21 cm  245 p  Hollandia romans  Twee dove mensen die kort na de Eerste Wereldoorlog trouwen ondervinden grote maatschappelijke aanpassingsproblemen  Doven  romans en novellen  vertaald 18e dr 90 6410 185 X Garenloos Zeer goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>57536</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Hans Hellmut Kirst      Tokio Sorge antwoordt niet   Spionage roman : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=63579</link>
		<description>Hans Hellmut Kirst      Tokio Sorge antwoordt niet   Spionage roman   Amsterdam  etc     Boekerij  Gebonden 20 cm  240 p  Orig  linnen  Smoezelige rug  Spionage 2e dr  Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>63579</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Hans Magnus Enzensberger     De korte zomer van de anarchie   roman : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=73932</link>
		<description>Hans Magnus Enzensberger     De korte zomer van de anarchie   roman   21 cm  303 p  Randen omslag iets gesleten  verder ongelezen exemplaar  Spaanse Burgeroorlog  Spaanse revolutie 1936 Garenloos Utrecht  etc     Bruna   1973    90 229 7251 8 Zeer goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>73932</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Hardman  Ric     Vijftien vlaggen : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37742</link>
		<description>Hardman  Ric     Vijftien vlaggen    Zwolle  Erven Tijl   592 p  Vertaald door C  Hazea Kroo   Gebonden Zeer goed  stofomslag goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37742</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Harold S  Kushner    Niets meer te wensen en toch niet gelukkig   op zoek naar de zin van het leven : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=58562</link>
		<description>Harold S  Kushner    Niets meer te wensen en toch niet gelukkig   op zoek naar de zin van het leven    Baarn   Ten Have  1986  21 cm  142 p   Ik ben er van overtuigd dat het niet zozeer de angst voor de dood  voor het einde van ons leven is die ons nachtmerries bezorgd  Nee  het is de angst dat ons leven van geen belang zal zijn geweest        Stervensbegeleiding  Garenloos 2e dr 90 259 4321 7 Goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>58562</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Harris  John     Vermist : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42058</link>
		<description>Harris  John     Vermist    Amsterdam  Elsevier  1954  339 p  Orig  linnen   Roman over het werk van de Engelse zeereddingsdienst tijdens de Tweede Wereldoorlog   Gebonden Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>42058</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Harris  Thomas     Hannibal : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=41050</link>
		<description>Harris  Thomas     Hannibal    Amsterdam  Luitingh Sijthoff  Cop  1999  381 p   Garenloos Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>41050</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Harrison  Noelle     Beata Beatrice : &#8364;6,70</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=52346</link>
		<description>Harrison  Noelle     Beata Beatrice    Amsterdam  Archipel  Cop  2004  318 p   Garenloos Als nieuw   9063051107</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>52346</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Harsanyi Zsolt van     Een hemelbestormer   De roman van Galile  s leven : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=55191</link>
		<description>Harsanyi Zsolt van     Een hemelbestormer   De roman van Galile  s leven  Amsterdam   Strengholt   1950   600 p  Vertaling van A M  de Jong  Gebonden  Goede staat  Lichte stootschade </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>55191</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Harsanyi  Zsolt     Dit was leven   Roman van Peter Paul Rubens  Deel I  De jonge Rubens : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39712</link>
		<description>Harsanyi  Zsolt     Dit was leven   Roman van Peter Paul Rubens  Deel I  De jonge Rubens  Amsterdam  L J  Veen s Uitgeversmaatschappij N V    332 p  Orig  linnen  Gebonden Zeer goed  4de druk</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>39712</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Harsanyi  Zsolt     Dit was leven   Roman van Peter Paul Rubens  Deel II  In de kracht van zijn leven : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39713</link>
		<description>Harsanyi  Zsolt     Dit was leven   Roman van Peter Paul Rubens  Deel II  In de kracht van zijn leven  Amsterdam  L J  Veen s Uitgeversmaatschappij N V    328 p  Orig  linnen  Gebonden Zeer goed  4de druk</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>39713</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Hartog  Jan de     De kapitein : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=41841</link>
		<description>Hartog  Jan de     De kapitein    Amsterdam   Brussel  Elsevier  Cop 1967  341 p  Vertaald door Alfred Pleiter  Orig  linnen   Gebonden Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>41841</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Hartog  Jan de     De oorlog van het lam   Het koninkrijk van de vrede 4 : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39838</link>
		<description>Hartog  Jan de     De oorlog van het lam   Het koninkrijk van de vrede 4  Amsterdam   Brussel  Elsevier  1975  338 p   Gebonden Zeer goed  stofomslag goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>39838</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Hartog  Jan de     Het heilig experiment   Het koninkrijk van de vrede 2 : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39837</link>
		<description>Hartog  Jan de     Het heilig experiment   Het koninkrijk van de vrede 2  Amsterdam   Brussel  Elsevier  1973  338 p   Gebonden Zeer goed  stofomslag goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>39837</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Hartog  Jan de     Het uitverkoren volk   Het koninkrijk van de vrede 3 : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39836</link>
		<description>Hartog  Jan de     Het uitverkoren volk   Het koninkrijk van de vrede 3  Amsterdam   Brussel  Elsevier  1974  309 p   Gebonden Zeer goed  stofomslag goed  3de druk</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>39836</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Harvey Diamond   Marilyn Diamond      Een leven lang fit : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=65808</link>
		<description>Harvey Diamond   Marilyn Diamond      Een leven lang fit   Garenloos 22 cm  235 p  Voedingsprogramma  gebaseerd op voedselcombinatie en dagindeling  met veel achtergrondinformatie  Voedingsleer   Baarn   De Kern  cop  1987   90 325 0285 9 Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>65808</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Hauff  Wilhelm     De bedelares van de Pont des Arts : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=49489</link>
		<description>Hauff  Wilhelm     De bedelares van de Pont des Arts    Amsterdam  Wereldbibliotheek  1949  110 pag   Suchtelen  Nico van  Illustr   Luyn  D  van gkt goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>49489</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Hausmann  Manfred     Sterrensagen : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=45605</link>
		<description>Hausmann  Manfred     Sterrensagen    Amsterdam  Wereldbibliotheek  1966  88 pag   Adema  Alex pb uitstekend  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>45605</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Hearn  Lafcadio     Chineesche Vertellingen  Plejaden reeks 3: &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=44861</link>
		<description>Hearn  Lafcadio     Chineesche Vertellingen  Plejaden reeks 3 Naarden  De Driehoek   72 pag   Carri re Lagaay  J S A  gkt goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>44861</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Heinrich Theodor B ll   vert   Gerda Pancras     Vrouwen voor rivierlandschap   roman in dialogen en zelfgesprekken : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=54020</link>
		<description>Heinrich Theodor B ll   vert   Gerda Pancras     Vrouwen voor rivierlandschap   roman in dialogen en zelfgesprekken     Amsterdam   Manteau  1986  20 cm  224 p  In dialogen en monologen  voorzien van toneelaanwijzingen  geschreven verhaal over het publieke leven in Bonn en de rol die vrouwen op de achtergrond vervullen  Bondsrepubliek Duitsland   Gebonden Zeer goed   scheurtjes in stofomslag    90 10 05908 1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>54020</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Heinz Korner     Johannes : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=75565</link>
		<description>Heinz Korner     Johannes   21 cm  100 p  Mystieke verhalen  Een mens komt tot zelfinzicht door ontmoetingen met de wijze  oude man Johannes  Mystiek  romans en novellen  vertaald Garenloos Deventer   Ankh Hermes  cop  1994   90 202 9082 7 Zeer goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>75565</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Helen Fielding   vert  T  H  Ram      De al te grote fantasie van Olivia Joules : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=62769</link>
		<description>Helen Fielding   vert  T  H  Ram      De al te grote fantasie van Olivia Joules   Amsterdam   Prometheus  2004   Garenloos 22 cm  326 p  Een Engelse journaliste ontmoet in Amerika een mysterieuze Fransman haar vermoeden dat hij een terrorist is  maakt haar leven een stuk avontuurlijker dan voorheen  romans en novellen  vertaald 90 446 0391 4 Zeer goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>62769</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Heller  Joseph     Verbeeld je    : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39129</link>
		<description>Heller  Joseph     Verbeeld je     Baarn  Anthos   Diogenes  1995  288 p  Vertaald door Ronald Cohen  Garenloos Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>39129</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Heller  Joseph     Verbeeld je : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37740</link>
		<description>Heller  Joseph     Verbeeld je    Baarn  De Prom   Anthos  1988  288 p  Vertaald door Ronald Cohen  Garenloos Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37740</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Hemon  Aleksandar     Wat is er toch met Bruno   Verhalen: &#8364;7,20</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=44683</link>
		<description>Hemon  Aleksandar     Wat is er toch met Bruno   Verhalen Amsterdam  Meulenhoff  2000  255 pag   Mossel  Babet pb uitstekend  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>44683</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Henry J  Lyann     De erfenis van Atlantis  In de greep der Atlantiden   In de schaduw van de sfinx : &#8364;20,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=52991</link>
		<description>Henry J  Lyann     De erfenis van Atlantis  In de greep der Atlantiden   In de schaduw van de sfinx     Rotterdam   Boekerij Jupiter  1952  19 5 cm  209  208 p  De erfenis van Atlantis  Deel I   II  Platten en rug gesleten aan randen  Boekblok vergeeld  verder zeer goed   Gebonden Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>52991</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Hergeshheimer  Joseph     De drie zwarte penny s : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37741</link>
		<description>Hergeshheimer  Joseph     De drie zwarte penny s    Amsterdam  Van Holkema   Warendorf   311 p  Vertaald door Van Cl  Bienfait  Orig  cloth  Gebonden Goed   2e druk</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37741</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Hermanson  Marie     Een onbeschreven blad : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=41215</link>
		<description>Hermanson  Marie     Een onbeschreven blad    Amsterdam  Prometheus  2002  220 p  Vertaald door Anna Ruighaver  Garenloos Zeer goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>41215</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Herron  Shaun     De moederhoer : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=46204</link>
		<description>Herron  Shaun     De moederhoer    Amsterdam  De Arbeiderspers  1976  270 pag  leessporen op de rug Dielemans  Wim pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>46204</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Hertog  Salvador     Meijer en ik  Verhalen: &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=48307</link>
		<description>Hertog  Salvador     Meijer en ik  Verhalen Amsterdam  De Bezige Bij  1981  110 pag    pb goed  Druk edition  2 90 234 0733 4</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>48307</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Hill  Tobias     Ondergronds : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39710</link>
		<description>Hill  Tobias     Ondergronds    Amsterdam  Bert Bakker  1999  271 p   Garenloos Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>39710</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Hille Gaerth   C M  van     De Heg : &#8364;8,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=48130</link>
		<description>Hille Gaerth   C M  van     De Heg    Rotterdam  Nijgh   van Ditmar  1927  243 pag  naam en datum op schutblad  bandillustratie P A H  Hofman  lin goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>48130</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Hinzelmann  Elsa M     Mijn moeder en ik  Dagboek van een meisje: &#8364;7,50</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=46071</link>
		<description>Hinzelmann  Elsa M     Mijn moeder en ik  Dagboek van een meisje Amsterdam  Duwaer   Zonnen  1964  181 pag  met stofomslag Nahuys  Duvivi    Jacqueline geb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>46071</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Hirschler  Ivo     Tranen voor de overwinnaar : &#8364;7,20</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=46874</link>
		<description>Hirschler  Ivo     Tranen voor de overwinnaar    Utrecht  De Lanteern   253 pag  geen stofomslag Ouwendijk  Dick li uitstekend  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>46874</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Hitchcock  Alfred     Bijtende belevenissen : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37837</link>
		<description>Hitchcock  Alfred     Bijtende belevenissen    Amsterdam  Loeb  1985  184 p  Vertaald door Tilly Schel  Garenloos Goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37837</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Hite  Shere     Ariadne   Jupiter  Een goddelijke komedie   De verbazingwekkende en opzienbarende avonturen van Ariadne en haar hond Jupiter in de hemel en op Aarde : &#8364;7,70</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37838</link>
		<description>Hite  Shere     Ariadne   Jupiter  Een goddelijke komedie   De verbazingwekkende en opzienbarende avonturen van Ariadne en haar hond Jupiter in de hemel en op Aarde  Amsterdam  Arena  1994  237 p  Vertaald door Annelies Eulen   Zeer goed  stofomslag zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37838</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Hoban  Russell     Schildpaddagboek : &#8364;6,40</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=50245</link>
		<description>Hoban  Russell     Schildpaddagboek    Weesp  Agathon  1985  216 pag   Wit  J J  de pb goed  Druk edition  1 90 269 7038 2</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>50245</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Hobart  Alice T     Woelige Wateren : &#8364;7,20</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=50216</link>
		<description>Hobart  Alice T     Woelige Wateren    Den Haag  Servire   362 pag  licht beschadigd stofomslag Maschmeijer Buekers  J  geb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>50216</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Hoffman  Alice     De tijd van de drenkeling : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=45417</link>
		<description>Hoffman  Alice     De tijd van de drenkeling    Amsterdam  Bert Bakker  1980  192 pag  stickers op titelblad  leesvouw in achterkant Wolff  Eva pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>45417</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Hoffmann  Otto     Afraja  Noorse roman: &#8364;36,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=51299</link>
		<description>Hoffmann  Otto     Afraja  Noorse roman  s Gravenhage  J L  Nierstrasz  1891  203 pag  5 gekleurde platen   voorplat  het boek is in goede staat Greta hli goed  Druk edition  2</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>51299</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Hollander  Xaviera     Xaviera vertelt verder   Nieuwe belevenissen van de Happy Hooker : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37840</link>
		<description>Hollander  Xaviera     Xaviera vertelt verder   Nieuwe belevenissen van de Happy Hooker  Utrecht  Luitingh  1984  268 p  Vertaald door Xaviera Hollander en Rein van Essen  Garenloos Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37840</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Homeros     De Odussee : &#8364;12,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37841</link>
		<description>Homeros     De Odussee    Leiden  A  W  Sijthoff   295 p  Vertaald door Mr  C  Vosmaer  Halfleer    Gebonden Goed   Vierde druk</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37841</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Homeros     Ilias   Odyssea : &#8364;8,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37511</link>
		<description>Homeros     Ilias   Odyssea    Retie  Kempische boekhandel  1959  748 p  Schutblad deels afgeknipt  Enkele roestvlekken  Orig  linnen  Gebonden Goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37511</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Homeros     Odyssee    : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39130</link>
		<description>Homeros     Odyssee     Utrecht   Antwerpen  Het Spectrum  1980  12mo  192 p  Naverteld door Dr  Onno Damste  Prisma 705  Garenloos Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>39130</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Homerus     Ilias : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=40367</link>
		<description>Homerus     Ilias    Amsterdam  H J  Paris   451 p  Metrische vertaling van Dr  Aegidius W  Timmerman  Ingenaaid Goed   4de druk</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>40367</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Hornby  Nick     Een jongen : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39204</link>
		<description>Hornby  Nick     Een jongen    Amsterdam   Antwerpen  Atlas  1998  271 p   Vertaling  Anneke Goddijn Garenloos Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>39204</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Howatch  Susan     Golven der tijd   Terugkeer naar Oxmoon : &#8364;7,70</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=40295</link>
		<description>Howatch  Susan     Golven der tijd   Terugkeer naar Oxmoon  Amsterdam   Brussel  Elsevier  1985  680 p  Vertaald door O  Verveen en Annet Mons  Kunstleer  Gebonden Zeer goed   stofomslag zeer goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>40295</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Hua  Gu     De Tuin der Literaten : &#8364;7,20</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=45334</link>
		<description>Hua  Gu     De Tuin der Literaten    Baarn  Ambo  1992  435 pag  sticker op titelblad Meer  Marc van der pb uitstekend  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>45334</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Hughes  Langston     Niet zonder lachen : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=50967</link>
		<description>Hughes  Langston     Niet zonder lachen    Amsterdam  Querido  1951  200 pag  met stofomslag Loggem  Manuel van gkt goed  Druk edition </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>50967</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Huizinga  Leonhard     De Zevende Dag  Roman van een verschoppeling: &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=47193</link>
		<description>Huizinga  Leonhard     De Zevende Dag  Roman van een verschoppeling Amsterdam  Van Kampen   Zoon   206 pag  naam en datum op schutblad  hli goed  Druk edition  4</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>47193</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Hulskramer  George     De grote man : &#8364;7,70</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=41357</link>
		<description>Hulskramer  George     De grote man    Amsterdam  Wereldbibliotheek  Cop  2002  190 p  Slappe omslag met flappen  Garenloos Zeer goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>41357</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Huxley  Aldous     Driemaal grace : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=36912</link>
		<description>Huxley  Aldous     Driemaal grace    Utrecht Antwerpen  Bruna  1969  176 pag  Zwarte beertjes 1230  Gebonden  Ex bibliotheek exemplaar </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>36912</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Ian Irvine   vert  Jan Smit  De schaduw op het glas : &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=68901</link>
		<description>Ian Irvine   vert  Jan Smit  De schaduw op het glas   21 cm  605 p  De sage van de spiegel  b  1  Als een magische spiegel opduikt  raakt het evenwicht tussen verschillende volken verstoord en proberen allerlei facties en magiers de spiegel in handen te krijgen   Garenloos Amsterdam   Luitingh Sijthoff  cop  2003   90 245 4776 8 Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>68901</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Irving  John     Bidden wij voor Owen Meany : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=41122</link>
		<description>Irving  John     Bidden wij voor Owen Meany    Amsterdam  De Prom   Anthos  1989  622 p   Garenloos Zeer goed  4de druk</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>41122</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Irving  John     Een zoon van het circus : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42246</link>
		<description>Irving  John     Een zoon van het circus    Baarn  Anthos  1994  744 p  Vertaling  Sjaak Commandeur  Garenloos Zeer goed  2de druk</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>42246</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Irving  John     Ruimte binnenshuis : &#8364;6,40</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=47768</link>
		<description>Irving  John     Ruimte binnenshuis    Amsterdam  Anthos  1998  46 pag  speciale uitgave Veenbaas  Jabik br goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>47768</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Isabel Allende  1942   Adri Boon     Het oneindige plan : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=53098</link>
		<description>Isabel Allende  1942   Adri Boon     Het oneindige plan     Amsterdam   Wereldbibliotheek  cop  1992  21 cm  418 p  Wereldbibliotheekreeks  Het leven van een Noordamerikaanse jongeman als zoon van een rondtrekkende predikant en later in een Mexicaans milieu in Los Angeles  Spanish American literature XX  Chile  Psychische crises  Verenigde Staten  Gebrocheerd Zeer goed   9021451816</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>53098</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Isak Dinesen pseud  van Karen Christence Blixen     Wintervertellingen : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=52987</link>
		<description>Isak Dinesen pseud  van Karen Christence Blixen     Wintervertellingen     Amsterdam   Contact  1975  20 cm  287 p  Kaderreeks  Verhalen Garenloos Goed   2e dr 90251597020</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>52987</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Isegawa  Moses     Abessijnse kronieken : &#8364;6,70</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=52331</link>
		<description>Isegawa  Moses     Abessijnse kronieken    Amsterdam  De Bezige Bij  1998  623 p  Geschiedenis van een Oegandese familie ten tijde van de Amin terreur  Notities op titelp  Garenloos Zeer goed  5de druk 9023437322</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>52331</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Istrati  Panait     Codine  Uit Adriaan Zograffi s jongensjaren: &#8364;7,20</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=51275</link>
		<description>Istrati  Panait     Codine  Uit Adriaan Zograffi s jongensjaren Amsterdam  Kosmos   188 pag   Jong  A M  de li goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>51275</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Ivens  Joris   Destanque  Robert     Aan welke kant en in welk heelal   De geschiedenis van een leven : &#8364;8,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=41991</link>
		<description>Ivens  Joris   Destanque  Robert     Aan welke kant en in welk heelal   De geschiedenis van een leven  Amsterdam  Meulenhoff  Cop  1983  374 p  Vertaling  Paul Syrier  Garenloos Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>41991</guid>
	</item>
	<item>
		<title>J  Bernlef  vert      Het land Coitha   Tweede bundel : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=71072</link>
		<description>J  Bernlef  vert      Het land Coitha   Tweede bundel   20 cm  192 p  Grote ABC  nr  163  8 Moderne erotische verhalen uit de Zweedse literatuur  Scheurtjes in onderzijde rug  Stempels vorige eigenaar  Erotiek Erotica Erotische verhalen Garenloos Amsterdam   Arbeiderspers  3e dr 90 295 51259 Goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>71072</guid>
	</item>
	<item>
		<title>J  Bernlef  vert      Het land Coitha : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=71071</link>
		<description>J  Bernlef  vert      Het land Coitha   20 cm  223 p  Grote ABC  nr  137  8 Moderne erotische verhalen uit de Zweedse literatuur  Scheurtjes in onderzijde rug  Stempels vorige eigenaar  Erotiek Erotica Erotische verhalen Garenloos Amsterdam   Arbeiderspers  6e dr 90 295 5124 0 Goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>71071</guid>
	</item>
	<item>
		<title>J  F  de Zanger  vert      Het land Coitha   Derde bundel   Erotische verhalen uit Denemarken : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=71073</link>
		<description>J  F  de Zanger  vert      Het land Coitha   Derde bundel   Erotische verhalen uit Denemarken   20 cm  195 p  Grote ABC  nr  172  Stempels vorige eigenaar  Erotiek Erotica Erotische verhalen Garenloos Amsterdam   Arbeiderspers  2e dr 90 295 51267 Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>71073</guid>
	</item>
	<item>
		<title>J  Kerouac     Op weg : &#8364;12,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=69479</link>
		<description>J  Kerouac     Op weg   20 cm  291  Literaire Reuzenpocket No  14  P  s vergeels  Omslag beduimeld   Garenloos De Bezige Bij Amsterdam   1961  1e druk  Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>69479</guid>
	</item>
	<item>
		<title>J  L  Perets   vert  C J  Hildesheim     Joodsche volksverhalen : &#8364;9,55</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=62593</link>
		<description>J  L  Perets   vert  C J  Hildesheim     Joodsche volksverhalen   Amsterdam   Maatschappij voor goede en goedkoope lectuur  1926   Gebonden 19 cm  223 p  Wereldbibliotheek  491  Orig  linnen met goud opdruk  Onder en bovenkant rug iets gerafeld    Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>62593</guid>
	</item>
	<item>
		<title>J  R  R  Tolkien     De silmarillion : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=71783</link>
		<description>J  R  R  Tolkien     De silmarillion   20 cm  421 p  Nagelaten manuscripten met verhalen  verwant aan de Keltische sagenwereld  spelend in een tijd die vooraf gaat aan de cyclus Lord of the rings  Geill  met kaart op schutbladen  Orig  linnen   Gebonden Utrecht  etc     Het Spectrum  1978   90 274 7077 4 Zeer goed   stofomslag redelijk</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>71783</guid>
	</item>
	<item>
		<title>J  R  R Tolkien   vert  Max Schuchart     De reisgenoten : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=71795</link>
		<description>J  R  R Tolkien   vert  Max Schuchart     De reisgenoten   21 cm  502 p  In de ban van de ring  1  Epos vol fantasie waarin mythische  maar nauw aan de mens verwante wezens in het bezit van de ring die beslist over de macht  het heil en de ondergang van de wereld  de strijd aanbinden met de boze geesten  die erop uit zijn de ring te bemachtigen  Fr  t  p  ontbreekt  Goed en kwaad  romans en novellen  vertaald Garenloos Utrecht   Het Spectrum  1990  32e dr 90 274 2294 X Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>71795</guid>
	</item>
	<item>
		<title>J  von Rathewitz    De slachtoffers der Jezuieten   Naar de oorspronkelijke bescheiden van een uitgewekene   Deel II : &#8364;25,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=73231</link>
		<description>J  von Rathewitz    De slachtoffers der Jezuieten   Naar de oorspronkelijke bescheiden van een uitgewekene   Deel II   23 cm  429 p  Halflinnen over gemarmerde platten  randen gesleten   Gebonden I  de Haan  Haarlem  1874    Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>73231</guid>
	</item>
	<item>
		<title>J  W  F  Werumeus Buning     Zeven en twintig stokpaarden  zijnde een aantal verhandelingen  tierelantijnen  oneenigheden  gedichten  reportages  verhalen  vertalingen en andere wissewasjes over wat de heer Johan Willem Frederik Werumeus Buning in dit lev: &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=71547</link>
		<description>J  W  F  Werumeus Buning     Zeven en twintig stokpaarden  zijnde een aantal verhandelingen  tierelantijnen  oneenigheden  gedichten  reportages  verhalen  vertalingen en andere wissewasjes over wat de heer Johan Willem Frederik Werumeus Buning in dit leven min of meer oprecht heeft liefgehad en beschreven   22 cm  X  154 p  Met tekeningen en vignetten van de schrijver  Orig  linnen  Roestvlekjes op schutblad  veegje op p  33  verder zeer goed exemplaar   Gebonden Rotterdam   Donker  1951    Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>71547</guid>
	</item>
	<item>
		<title>J  W  von Goethe    Faust   Het eerste deel in Nederlandsche verzen vertaald  ingeleid en toegelicht door C S  Adema van Scheltema   Het tweede deel in Nederlandsche verzen vertaald  ingeleid en toegelicht door Nico van Suchtelen : &#8364;18,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=74647</link>
		<description>J  W  von Goethe    Faust   Het eerste deel in Nederlandsche verzen vertaald  ingeleid en toegelicht door C S  Adema van Scheltema   Het tweede deel in Nederlandsche verzen vertaald  ingeleid en toegelicht door Nico van Suchtelen   24 cm  xxxiv  220  xxxviii  289 p  Maatschappij voor goede en goedkoope lectuur   2 Delen  Orig  linnen  Naam vorige eigenaar  Ex libris   Gebonden Eigen uitg  van de W B  Vereeniging  1928 1929    Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>74647</guid>
	</item>
	<item>
		<title>J A  Wiese  1928   Paula Stevens     De naakte madonna : &#8364;15,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=52628</link>
		<description>J A  Wiese  1928   Paula Stevens     De naakte madonna     Breda   De Geus  cop  2002  21 cm  190 p  In de Italiaanse stad Perugia stort een nieuwe kerk in welke rol speelt daarbij de bijzondere kracht van een eeuwenoud schilderij van een madonna met kind   Norwegian literature XX  Translations  form   Novels  texts   romans en novellen  vertaald Gebonden met stofomslag Nieuw   9041010084</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>52628</guid>
	</item>
	<item>
		<title>J R R  Tolkien   M  Schuchard  vert      Sprookjes en vertellingen : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=77091</link>
		<description>J R R  Tolkien   M  Schuchard  vert      Sprookjes en vertellingen   21 cm  292 p  Sprookjes  verhalen en gedichten  Fantasy Garenloos Het Spectrum  Utrecht  2000  2de dr 9027468184 Zeer goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>77091</guid>
	</item>
	<item>
		<title>J W  Goethe   vert  R  Houwink  Reis door Italie : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=68899</link>
		<description>J W  Goethe   vert  R  Houwink  Reis door Italie   23 cm  vii  375 p  De onsterfelijken   Deel VI  Verlucht met reprod  naar tekeningen van de dichter en met een houtgravure van D  van Gelder  Stempel vorige eigenaar  Omslag iets beduimeld   Gebonden Contact  Amsterdam   2de dr  Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>68899</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Jacob  Edouard Henri     Estrangeiro   Vreemdeling in Rio  Een tropenroman : &#8364;8,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=40333</link>
		<description>Jacob  Edouard Henri     Estrangeiro   Vreemdeling in Rio  Een tropenroman  Den Haag  AD  M  C  Stok   267 p  Geautoriseerde vertaling van Jacoba Tadema Sporry  Illustratieve verzorging  Auke A  Tadema  Orig  linnen  Gebonden Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>40333</guid>
	</item>
	<item>
		<title>James A  Michener      De ruimte : &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=63392</link>
		<description>James A  Michener      De ruimte   Bussum   Van Holkema   Warendorf  cop  1983   Gebonden 24 cm  620 p  Beschrijving van het Amerikaanse ruimtevaartprogramma van 1944 tot heden  Ruimtevaart   90 269 7666 6 Zeer goed   stofomslag zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>63392</guid>
	</item>
	<item>
		<title>James Clavell      Shogun : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=63380</link>
		<description>James Clavell      Shogun   Laren   Luitingh   1977    Gebonden 22 cm  631 p  Een gestrande Engelsman maakt van nabij de ingewikkelde strijd om de macht in het feodale Japan in het jaar 1600 mee  Vlekjes op frontsnede   90 245 0387 6 Zeer goed  scheurtjes in stofomslag</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>63380</guid>
	</item>
	<item>
		<title>James Clavell   vert  Dolf Koning     Tai pan   een roman over Hongkong : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=63573</link>
		<description>James Clavell   vert  Dolf Koning     Tai pan   een roman over Hongkong   Laren N H    Luitingh  Gebonden 22 cm  512 p  Orig  linnen  Geen stofomslag     Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>63573</guid>
	</item>
	<item>
		<title>James MacBride   vert  Sjaak de Jong     Het wonder van Santa Anna : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=64993</link>
		<description>James MacBride   vert  Sjaak de Jong     Het wonder van Santa Anna   Garenloos 21 cm  288 p  Vier zwarte Amerikaanse soldaten dwalen af van hun compagnie en komen terecht in een Italiaans dorpje waar de Duitse bezetters net uit wraak bijna alle bewoners hebben gefusilleerd  Italie  Wereldoorlog II  romans en novellen  vertaald Amsterdam   Bakker  2002   90 351 2428 6 Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>64993</guid>
	</item>
	<item>
		<title>James Meek  1962   Mea Flothuis     We zetten nu de afdaling in : &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=68340</link>
		<description>James Meek  1962   Mea Flothuis     We zetten nu de afdaling in   22 cm  305 p  Een Engelse oorlogsverslaggever raakt in Afghanistan betrokken bij een schietincident en zoekt steun bij een journaliste die niet blijkt te zijn wie zij zegt dat zij is   Oorlog  Afghanistan  Garenloos Amsterdam  etc     De Arbeiderspers  cop  2008   978 90 295 6619 3 Uitstekend</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>68340</guid>
	</item>
	<item>
		<title>James Oliver Curwood   vert  B  van der Tuin    Omnibus : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=65632</link>
		<description>James Oliver Curwood   vert  B  van der Tuin    Omnibus   Gebonden 20 cm  425 p  Hoekje uit schutblad geknipt    s Gravenhage  etc     Nijgh   Van Ditmar  cop  1970    Goed   scheurtjes in stofomslag</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>65632</guid>
	</item>
	<item>
		<title>James Redfield   vert  Jaap van Spanje     De Celestijnse belofte : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=63613</link>
		<description>James Redfield   vert  Jaap van Spanje     De Celestijnse belofte   Amsterdam   De Boekerij  Garenloos 22 cm  240 p   31e dr 90 225 2015 3 Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>63613</guid>
	</item>
	<item>
		<title>James Redfield   vert  Karin van Grieken     Het tiende inzicht   de visie vasthouden   verdere verkenningen van de Celestijnse belofte : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=63963</link>
		<description>James Redfield   vert  Karin van Grieken     Het tiende inzicht   de visie vasthouden   verdere verkenningen van de Celestijnse belofte   Amsterdam   De Boekerij  1996   Garenloos 22 cm  236 p  Een vrouw verdwijnt wanneer ze boze wetenschappers wil verhinderen om in een mooie vallei technische experimenten uit te voeren met een wereldbedreigende vernietingsmachine  Vervolg op  De Celestijnse belofte    90 225 2135 4 Zeer goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>63963</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Janet Frame     De herinneringsbloem : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=75516</link>
		<description>Janet Frame     De herinneringsbloem   21 cm  284 p  Wanneer een rijke Amerikaanse in Nieuw Zeeland op zoek gaat naar een legende  verdwijnt een aantal mensen plotseling uit haar leven  Vlekjes op sneden  Nieuw Zeeland  romans en novellen  vertaald Gebonden Breda   De Geus  cop  1996   90 5226 288 8 Zeer goed  stofomslag zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>75516</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Janowic  Fedor     In Boedapest hadden wij een zoon : &#8364;9,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=43734</link>
		<description>Janowic  Fedor     In Boedapest hadden wij een zoon    Den Haag  Voorhoeve   190 pag  Het Kossuthwapen afgebeeld op de titelpagina is het symbool van de Hongaarse vrijheid  Roman over de vrijheidsstrijd van Hongarije naam op titelblad   li goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>43734</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Jean M  Auel Annelies Hazenberg    De stam van de holenbeer : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=70876</link>
		<description>Jean M  Auel Annelies Hazenberg    De stam van de holenbeer   24 cm  560 p  De aardkinderen  dl  1  Een groep prehistorische holbewoners vindt een meisje dat tot een hoger ontwikkelde soort behoort  Na aanvankelijke acceptatie leidt het verschil in ontwikkeling toch tot problemen    Garenloos Utrecht   Bruna  2003   90 229 8618 7 Uitstekend</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>70876</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Jean M  Auel Annelies Hazenberg    De stam van de holenbeer   24 cm  560 p  De aardkinderen  dl  1  Een groep prehistorische holbewoners vindt een meisje dat tot een hoger ontwikkelde soort behoort  Na aanvankelijke acceptatie leidt het verschil in ontwik: &#8364;7,50</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=69212</link>
		<description>Jean M  Auel Annelies Hazenberg    De stam van de holenbeer   24 cm  560 p  De aardkinderen  dl  1  Een groep prehistorische holbewoners vindt een meisje dat tot een hoger ontwikkelde soort behoort  Na aanvankelijke acceptatie leidt het verschil in ontwikkeling toch tot problemen    Gebonden Utrecht   Bruna  2002   90 229 8618 7 Zeer goed  stofomslag goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>69212</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Jeanette Winterson   vert  Gerrit de Blaauw     Op het lichaam geschreven : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=53773</link>
		<description>Jeanette Winterson   vert  Gerrit de Blaauw     Op het lichaam geschreven     Amsterdam  etc     Contact  1992  20 cm  183 p  Een jonge getrouwde vrouw wordt verliefd op een ander  maar als blijkt dat zij leukemie heeft staan beiden voor een moeilijk dilemma    Garenloos Als nieuw  3de druk 90 254 0154 6</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>53773</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Jenison  Madge     Scheppende handen  De Plejaden Reeks: &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=49974</link>
		<description>Jenison  Madge     Scheppende handen  De Plejaden Reeks Naarden  De Driehoek   62 pag   Vries  Theun de gkt goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>49974</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Jenny Blicher Clausen  1865 1907    Vert   D  Logeman van der Willigen      Frater Giovanni : &#8364;12,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=53148</link>
		<description>Jenny Blicher Clausen  1865 1907    Vert   D  Logeman van der Willigen      Frater Giovanni     Utrecht   Honig  1905  21 cm  165 p  Geill  Een 4 tal uit krant geknipte plaatjes op titelp  geplakt  Orig  linnen met illustr    Gebonden Goed    9021514249</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>53148</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Jerry Yulsman   vert   E C C  Kramer Plokker     Elleander Elleander : &#8364;8,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=54230</link>
		<description>Jerry Yulsman   vert   E C C  Kramer Plokker     Elleander Elleander     Utrecht   Luitingh  cop  1985  21 cm  304 p  In 1913 schiet een jonge vrouw een onbeduidend schilder in een Weens caf  dood en verandert daarmee de geschiedenis van de wereld   Garenloos Zeer goed   90 245 1047 3</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>54230</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Jersild  P  C     Het huis van Babel : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37759</link>
		<description>Jersild  P  C     Het huis van Babel    Amsterdam   Antwerpen  Elsevier   Manteau  1981  320 p  Vertaald door Lydia Dalmijn  Garenloos Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37759</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Joan Grant    vert Tony de Ridder    Gevleugelde pharao : &#8364;20,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=70068</link>
		<description>Joan Grant    vert Tony de Ridder    Gevleugelde pharao   21 cm  336 p  Levensverhaal van een Egyptische prinses  drieduizend jaar voor Christus  P  s iets verkleurd  Orig  linnen  roestvlekjes   Geill  met z w tekeningen en ingeplakte kleurenprentjes  Egypte mythologie Gebonden Boot  Voorburg   1939   1e druk  Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>70068</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Joan Grant   vert  Gerda Wolfswinkel    Heer van de horizon : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=71312</link>
		<description>Joan Grant   vert  Gerda Wolfswinkel    Heer van de horizon   21 cm  298 p  Mystieke verhalen  De nieuwe farao  die na de Elfde Dynastie trouwt met de dochter van de afgezette farao  probeert een beter bestaan te creeren voor zijn onderdanen  Iets kromgelezen  Sticker op rug  Mystiek  Egyptische oudheid  theosofie Garenloos Deventer   Ankh Hermes  cop  1994   90 202 9081 9 Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>71312</guid>
	</item>
	<item>
		<title>John Burnham Schwartz     Reservation Road : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=70835</link>
		<description>John Burnham Schwartz     Reservation Road   18 cm  318 p  Flamingo pockets   Garenloos Amsterdam   Flamingo  2000  3e dr 90 414 0491 0 Als nieuw</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>70835</guid>
	</item>
	<item>
		<title>John Clive    De laatste Liberator   jacht op het geheimzinnige wrak van de Amerikaanse bommenwerper op de bodem van het IJsselmeer : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=72780</link>
		<description>John Clive  De laatste Liberator   jacht op het geheimzinnige wrak van de Amerikaanse bommenwerper op de bodem van het IJsselmeer   22 cm  224 p  Romans en novellen   vertaald Gebonden Utrecht  etc     Bruna  1980   90 229 5286 X Zeer goed  stofomslag goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>72780</guid>
	</item>
	<item>
		<title>John Harris   vert  Arend de Haan     Leger in de schaduw   oorlogsroman : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=54737</link>
		<description>John Harris   vert  Arend de Haan     Leger in de schaduw   oorlogsroman     Baarn   De Kern  cop  1981  22 cm  230 p  Lotgevallen van twee Britse vliegers  die tijdens de Tweede Wereldoorlog boven het door de Duitsers bezette Frankrijk zijn neergeschoten  Verzet   Gebonden Uitstekend  stofomslag goed    90 325 0102 X</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>54737</guid>
	</item>
	<item>
		<title>John Harris   vert  Geert van Linschoten     In vrijheid leven of sterven    roman over de bevrijding van Parijs : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=54734</link>
		<description>John Harris   vert  Geert van Linschoten     In vrijheid leven of sterven    roman over de bevrijding van Parijs     Baarn   De Kern  cop  1983  23 cm  218 p  Een Britse sergeant raakt tijdens de geallieerde opmars door Frankrijk in 1944 afgesneden van zijn legeronderdeel en sluit zich aan bij het verzet    Gebonden Uitstekend  stofomslag zeer goed   90 325 0189 5</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>54734</guid>
	</item>
	<item>
		<title>John Holbrook Vance  1916   Jaime Martijn     Lens Larque : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=67391</link>
		<description>John Holbrook Vance  1916   Jaime Martijn     Lens Larque   19 cm  243 p  De duivelsprinsen  4  Een man neemt het op tegen de vierde van de duivelsprinsen die zijn familie hebben omgebracht    Garenloos  Amsterdam   Meulenhoff M science fiction   fantasy  1998  7e dr 90 290 5730 0 Goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>67391</guid>
	</item>
	<item>
		<title>John Irving    vert  Sjaak Commandeur    Weduwe voor een jaar : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=65347</link>
		<description>John Irving    vert  Sjaak Commandeur    Weduwe voor een jaar   Garenloos 22 cm  585 p  Literaire reuzen  Nadat een schrijversechtpaar twee zoons heeft verloren bij een ongeluk  krijgen ze nog een dochter die de Amsterdamse Wallen bestudeert  Iets kromgelezen   Amsterdam   De Bezige Bij  2000  5e dr 90 234 3965 1 Zeer goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>65347</guid>
	</item>
	<item>
		<title>John Winslow Irving  1942     Vert   C A G  van den Broek      Bidden wij voor Owen Meany : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=52867</link>
		<description>John Winslow Irving  1942     Vert   C A G  van den Broek      Bidden wij voor Owen Meany     Amsterdam   De Bezige Bij  2000  22 cm  622 p  Literaire reus  Twee bijzondere Amerikaanse jongens groeien op in de schaduw van de Vietnam oorlog  Noodlot  Vriendschap   Garenloos Als nieuw  16e dr 9002133987</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>52867</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Johnson  Charles     Slavenroute : &#8364;8,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42780</link>
		<description>Johnson  Charles     Slavenroute    Amsterdam  Arena  1992  224 pag  met stofomslag Verbart  Gerard geb Zeer goed  Druk edition  2 90 6974 030 3</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>42780</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Johnson  Uwe     Twee kanten : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37758</link>
		<description>Johnson  Uwe     Twee kanten    Amsterdam  Bezige Bij  1966  193 p  Vertaald door Therese Cornips  Ingenaaid Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37758</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Jong Keesing Elisabeth de     De blinde spinners : &#8364;7,20</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=50140</link>
		<description>Jong Keesing Elisabeth de     De blinde spinners    Amsterdam  Querido  1962  218 pag  band  en stofomslag Henri de Haas  geb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>50140</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Jos Albert Vandeloo  1925       De muggen : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=55276</link>
		<description>Jos Albert Vandeloo  1925       De muggen     Amsterdam   Muntinga  1987  18 cm  183 p  Rainbow pocketboeken  39  De problemen van joodse diamanthandelaars in hun niet joodse omgeving in Antwerpen  Huwelijksproblematiek  Joods milieu   Garenloos Zeer goed    90 6766 039 6</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>55276</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Jose Cela  Camilo     De Windmolen : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37698</link>
		<description>Jose Cela  Camilo     De Windmolen    Den Haag  W  Gaade  1958  138p  Gebonden Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37698</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Jouvet  Michel     De dromenweger : &#8364;7,70</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=40006</link>
		<description>Jouvet  Michel     De dromenweger    Amsterdam   Antwerpen  Contact  1994  299 p   Garenloos Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>40006</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Juul  Ole     Paradijs in opstand : &#8364;6,40</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=49687</link>
		<description>Juul  Ole     Paradijs in opstand    Amsterdam  De Arbeiderspers  1968  272 pag   Noot  M G  li ged  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>49687</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Juul  Ole     Paradijs in opstand : &#8364;6,70</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=52499</link>
		<description>Juul  Ole     Paradijs in opstand    Amsterdam  Arbeiderspers  1967  272 p   Gebonden Zeer goed  stofomslag redelijk</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>52499</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Kafka Thomas Mann Gide Pirandello Lampedusa e a     Het neusje van de zalm  Een feestelijke bloemlezing uit Querido s  vlaggetjesreeks : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=49720</link>
		<description>Kafka Thomas Mann Gide Pirandello Lampedusa e a     Het neusje van de zalm  Een feestelijke bloemlezing uit Querido s  vlaggetjesreeks  Amsterdam  Querido  1986  184 pag  naam en datum op titelblad  geb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>49720</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Kamila Shamsie   vert   Lilian Schreuder     Kartografie : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=54255</link>
		<description>Kamila Shamsie   vert   Lilian Schreuder     Kartografie     Amsterdam   Prometheus  2003  23 cm  346 p  Een jongen en een meisje groeien samen op in de Pakistaanse hoofdstad Karachi als hij later naar Londen vertrekt  lijkt hun vriendschap voorbij  Vriendschap  Pakistan  Garenloos Uitstekend   90 446 0285 3</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>54255</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Karel Capek   Aime van Santen      Kleine apocriefen : &#8364;12,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=63729</link>
		<description>Karel Capek   Aime van Santen      Kleine apocriefen   Amsterdam   Van Campen  Gebonden 21 cm  205 p  Orig  linnen  verkleurd  Stempels vorige eigenaar op schutblad     Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>63729</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Kathryn Davis   vert  Babet Mossel      Het meisje dat op het brood ging staan : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=64569</link>
		<description>Kathryn Davis   vert  Babet Mossel      Het meisje dat op het brood ging staan   Baarn   Anthos  cop  1994   Garenloos 22 cm  338 p  Een jonge Amerikaanse ontmoet een oudere Deense vrouw  die haar een onvoltooide opera nalaat in de hoop dat deze het stuk in haar geest zal afmaken   Homoseksualiteit  Vrouwen  Opera  romans en novellen  vertaald 90 6074 890 5 Zeer goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>64569</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Kaufman  Pamela     Het schild met de drie leeuwen : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=41482</link>
		<description>Kaufman  Pamela     Het schild met de drie leeuwen    Houten  Van Holkema   Warendorf  Cop  1987  416 p  Met leeslint  Gebonden Zeer goed  stofomslag goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>41482</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Kavan  Anna     Het ijs : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37754</link>
		<description>Kavan  Anna     Het ijs    Amsterdam  Furie  1987  172 p   Vertaald door M  Marshall   van Wieringen  Garenloos Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37754</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Kayira  Legson     Opgepakt : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37755</link>
		<description>Kayira  Legson     Opgepakt    Bussum  Wereldvenster  1982  171 p   Vertaald door Hanneke Richard   Nutbey  Ppb  Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37755</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Keane  Molly     Een meisje van stand : &#8364;14,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42762</link>
		<description>Keane  Molly     Een meisje van stand    Breda  Geus  de  1994  264 pag  met stofomslag Rutten  Kathleen geb Zeer goed  Druk edition  1 90 5226 184 9</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>42762</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Kellermann  Bernhard     De dwaas  2 delen in   n band: &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=46627</link>
		<description>Kellermann  Bernhard     De dwaas  2 delen in   n band Amsterdam  Wereldbibliotheek  1932    Voogt  Marianne de li goed  Druk edition  6</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>46627</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Kerenyi  Prof  Dr  Karl     Griekse godensagen : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39988</link>
		<description>Kerenyi  Prof  Dr  Karl     Griekse godensagen    Bussum  De Haan  Cop  1973  178 p  Geillustreerd   Garenloos Goed   2de druk</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>39988</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Kesten  Hermann     De kinderen van Guernica : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37760</link>
		<description>Kesten  Hermann     De kinderen van Guernica    Amsterdam   Antwerpen  Wereldbibliotheek   Vereniging   200 p   Ingenaaid Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37760</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Kesten  Hermann     De kinderen van Guernica : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=41698</link>
		<description>Kesten  Hermann     De kinderen van Guernica    Amsterdam  Bezige Bij  1955  204 p Orig  linnen  Gebonden Zeer goed  stofomslag nogal versleten  scheurtjes </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>41698</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Kesten  Hermann     De kinderen van Guernica : &#8364;6,70</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=51774</link>
		<description>Kesten  Hermann     De kinderen van Guernica    Amsterdam  Wereldbibliotheek  1970  200 p  Omslag gesleten op randen  Gebrocheerd Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>51774</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Keuning  Wytze     De Fakkel  Roman uit het Groningse boerenleven: &#8364;6,40</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=46571</link>
		<description>Keuning  Wytze     De Fakkel  Roman uit het Groningse boerenleven Amsterdam Antwerpen  Wereldbibliotheek   267 pag  bandontwerp en omslagtekening Jim Brair  gkt goed  Druk edition  3</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>46571</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Khaksar  Nasim     Tussen twee deuren   Verhalen uit het Perzisch vertaald door Mieke Stroo : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=41665</link>
		<description>Khaksar  Nasim     Tussen twee deuren   Verhalen uit het Perzisch vertaald door Mieke Stroo  Amsterdam  Van Gennep  Cop 2000  174 p  Garenloos Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>41665</guid>
	</item>
	<item>
		<title>King  Stephen     De duistere kant : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39738</link>
		<description>King  Stephen     De duistere kant    Utrecht  Luitingh Sijthoff  Cop 1989  493 p   Garenloos Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>39738</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Kinnan Rawlings  Marjorie     Gouden Oogst  Roman over Amerika: &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=47853</link>
		<description>Kinnan Rawlings  Marjorie     Gouden Oogst  Roman over Amerika Den Haag  Stok   433 pag  geen stofomslag  band wat smoezelig Labberton  Mien  Illustr   Pieck  Anton hli goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>47853</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Kipling  Rudyard     Uw dienaar de hond  Naar de verhalen van Boots: &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=45223</link>
		<description>Kipling  Rudyard     Uw dienaar de hond  Naar de verhalen van Boots Amsterdam  Holkema   Warendorf  1931  94 pag  schutblad eruit geknipt Raedt de Canter  Eva  Illustr   Stampa  G L  li goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>45223</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Kipphardt  Heinar     De zaak Oppenheimer  Toneelstuk  vrij naar de dokumenten: &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=47417</link>
		<description>Kipphardt  Heinar     De zaak Oppenheimer  Toneelstuk  vrij naar de dokumenten Amsterdam  Contact  1965  141 pag   Schalekamp  Jean A  pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>47417</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Kirst  Helmutt Hans     Vuistrecht   Roman : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39444</link>
		<description>Kirst  Helmutt Hans     Vuistrecht   Roman  Baarn  De Boekerij   240 p  Vertaald door Pieter Grashoff  Orig  linnen  Gebonden Goed   stofomslag goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>39444</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Kishon  Ephraim     De vos in het kippenhok  Een satirische roman: &#8364;6,40</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=47222</link>
		<description>Kishon  Ephraim     De vos in het kippenhok  Een satirische roman Amsterdam  De Arbeiderspers  1970  229 pag  lichte gebruikssporen op omslag Klei  Herman van der pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>47222</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Kishon  Ephraim     Salomon was niet goed wijs  Nieuwe satires: &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=46219</link>
		<description>Kishon  Ephraim     Salomon was niet goed wijs  Nieuwe satires Amsterdam  De Arbeiderspers  1973  195 pag   Klei  Herman van der pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>46219</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Klaas Joe     Dodenmars   Roman : &#8364;11,10</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=40247</link>
		<description>Klaas Joe     Dodenmars   Roman  Baarn  De Boekerij  1968  300 p  Orig  kunstleer  Gebonden Zeer goed  stofomslag goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>40247</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Klaus Wilhelm Siegel  1934     Vert   M  S  Coutinho      Duitse expressionistische verhalen : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=52742</link>
		<description>Klaus Wilhelm Siegel  1934     Vert   M  S  Coutinho      Duitse expressionistische verhalen     Amsterdam   Van Gennep  1981  20 cm  222 p  Kromgelezen  German literature XX  Expressionisme  romans en novellen  vertaald Garenloos Goed   2e dr 9020426095</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>52742</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Klein  Georg     Barbar Rosa   Een zoektocht : &#8364;8,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37718</link>
		<description>Klein  Georg     Barbar Rosa   Een zoektocht  Amsterdam  Ambo  2002  195p  Vertaald door Gerda Meijerik  Gebonden Zeer goed   stofomslag zeer goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37718</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Klein  Georg     Barbar Rosa   Een zoektocht : &#8364;8,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37719</link>
		<description>Klein  Georg     Barbar Rosa   Een zoektocht  Amsterdam  Ambo  2002  195p  Vertaald door Gerda Meijerik  Gebonden Zeer goed   stofomslag zeer goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37719</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Knittel  John     Nijlgoud : &#8364;14,30</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=51461</link>
		<description>Knittel  John     Nijlgoud    Amsterdam  De Gulden Ster   292 p  Halflinnen  Vergeelde p  s  Onbeschadigd exempaar   Egypte  Gebonden Goed    </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>51461</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Knuvelder  Gerard     Katholieke Po zie na 1880  Dishoeckje no 56: &#8364;7,20</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=47057</link>
		<description>Knuvelder  Gerard     Katholieke Po zie na 1880  Dishoeckje no 56 Bussum  van Dishoeck  1942  92 pag  Koenen Engelman Aafjes Bruning Smulders van Zijl Smit e a   hli goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>47057</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Kollontay  Alexandra     Wege der Liebe  Drei Erz hlungen: &#8364;8,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=47877</link>
		<description>Kollontay  Alexandra     Wege der Liebe  Drei Erz hlungen Berlin  Malik Verlag   417 pag  15  20  Tausend  kein Schutzumschlag  li goed  Druk edition </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>47877</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Komrij  Gerrit     De Redders  Zuidelijk Toneel Globe speelt de Redders: &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=44256</link>
		<description>Komrij  Gerrit     De Redders  Zuidelijk Toneel Globe speelt de Redders Amsterdam  Int  Theatre Bookshop  1984  119 pag  Tekstboek  pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>44256</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Konr d  Gy rgy     De medeplichtige : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42772</link>
		<description>Konr d  Gy rgy     De medeplichtige    Amsterdam  Gennep  van  1990  425 pag   Versteeg  Jan pb Zeer goed  Druk edition  6 90 6012 848 6</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>42772</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Konwicki  Tadeusz     Modern droomboek : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=45448</link>
		<description>Konwicki  Tadeusz     Modern droomboek    Amsterdam  Meulenhoff  1988  383 pag   Hart  Esselien  t pb uitstekend  Druk edition  2</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>45448</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Kotzwinkle  William     E  T   Extraterrestrial   Het buitenaardse : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39766</link>
		<description>Kotzwinkle  William     E  T   Extraterrestrial   Het buitenaardse  Utrecht  Luitingh  1982  188 p  Vertaald door Hugo Kuipers  Garenloos Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>39766</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Krantz  Judith     De dochter van mistral   Nieuwe satires : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37722</link>
		<description>Krantz  Judith     De dochter van mistral   Nieuwe satires  Amsterdam   Brussel  Elsevier  1983  510p  Gebonden Zeer goed  stofomslag goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37722</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Krantz  Judith     De dochter van mistral   Nieuwe satires : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37723</link>
		<description>Krantz  Judith     De dochter van mistral   Nieuwe satires  Amsterdam   Brussel  Elsevier  1983  510p  Gebonden Zeer goed  stofomslag goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37723</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Krell  Max     Kreeften en Piraten  Een familieroman uit Toscane: &#8364;6,40</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=49448</link>
		<description>Krell  Max     Kreeften en Piraten  Een familieroman uit Toscane Den Haag  Stok   308 pag   Doyer  Puck li goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>49448</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Kuhn  Dr  Franz     Tartaren bestormen het Hemelsche Rijk : &#8364;9,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=49656</link>
		<description>Kuhn  Dr  Franz     Tartaren bestormen het Hemelsche Rijk    Utrecht  Bruna   zoon  1941  370 pag  Benevens het slot der geschiedenis van Hsi  Men s weduwe en zoon naar een Cineesche familiekroniek ui de 12e eeuw  met stofomslag Kelk  C J  geb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>49656</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Kuhn  Franz     Het wonder van de tweede pruimenbloei   Een Chinese liefdesroman : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42016</link>
		<description>Kuhn  Franz     Het wonder van de tweede pruimenbloei   Een Chinese liefdesroman  Utrecht   Antwerpen  Prisma boeken  1967  11 x 18 cm  187 p  Vertaald door A  C  Hoogvorst  Garenloos Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>42016</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Kundera  Milan     Afscheidswals : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=44013</link>
		<description>Kundera  Milan     Afscheidswals    Baarn  Ambo  1991  228 pag  naam met sticker afgeplakt op titelblad  het boek is als nieuw Beranov   Jana pb goed  Druk edition  4</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>44013</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Kundera  Milan     Het leven is elders : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37762</link>
		<description>Kundera  Milan     Het leven is elders    Weesp   Baarn  Agathon   Ambo  1985  353 p  Vertaald door Jana Beranova  Garenloos Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37762</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Kundera  Milan     Lachwekkende liefdes : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=44022</link>
		<description>Kundera  Milan     Lachwekkende liefdes    Baarn  Ambo  1986  219 pag  datum op titelblad Beranov   Jana pb goed  Druk edition  3</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>44022</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Kyoko Mori  1957   Nan Lenders     Dochter van Shizuko : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=52633</link>
		<description>Kyoko Mori  1957   Nan Lenders     Dochter van Shizuko     Haarlem   Gottmer  cop  1998  23 cm  207 p  Na de zelfdoding van haar moeder probeert een jong meisje haar leven zin te geven  maar dat valt niet mee in het Japan van de jaren zeventig en wanneer de familie eer is aangetast   Japan  gezin  dood  Rouwproces  Zelfdoding  Identiteitsproblemen  Familieverhalen  Verlaten kinderenverhalen  Zelfdoding  Rouwproces  Familierelaties  Japan  jeugdboeken  verhalen Garenloos Als nieuw   9062493947</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>52633</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Lagerl f  Selma     G sta Berling : &#8364;8,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=45197</link>
		<description>Lagerl f  Selma     G sta Berling    Amsterdam  Becht   323 pag  naam op titelblad  Meijboom  Margaretha  Illustr   Pauli  Georg geb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>45197</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Lagerl f  Selma     Jeruzalem : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=43974</link>
		<description>Lagerl f  Selma     Jeruzalem    Amsterdam  Becht   383 pag  bandillustratie Jan Sluyters  bladzijden vergeeld Meijboom  Margaretha li goed  Druk edition  4</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>43974</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Landgrebe  Erich     Adam trekt door de stad : &#8364;7,20</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=51258</link>
		<description>Landgrebe  Erich     Adam trekt door de stad    Den Haag  Stok   234 pag  met hoofdstukvignetten van R  Snapper  papier vergeeld  met stofomslag Gutteling  Elisabeth geb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>51258</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Lange  Herbert     Een geheel bijkomstige figuur : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=50723</link>
		<description>Lange  Herbert     Een geheel bijkomstige figuur    Amsterdam  Wereld Bibliotheek  1956  44 pag   Binnendijk Paauw  M G   Illustr   Fr lich  Fritz pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>50723</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Lankester  Erik  red       Van Edgar Allan Poe tot Dashiell Hammett   De beste misdaadverhalen : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=40139</link>
		<description>Lankester  Erik  red       Van Edgar Allan Poe tot Dashiell Hammett   De beste misdaadverhalen  Amsterdam  Loeb   408 p   Garenloos Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>40139</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Lanzmann  Jacques     Alle wegen leiden naar je zelf : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37763</link>
		<description>Lanzmann  Jacques     Alle wegen leiden naar je zelf    Den Rijn  A  W  Sijthoff  1981  200 p  Vertaald door Kees Meerhoff  Gebonden Zeer goed  scheurtjes in stofomslag</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37763</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Lars Gorling   vert  Jan F  de Zanger     491 : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=56329</link>
		<description>Lars Gorling   vert  Jan F  de Zanger     491     A W  Bruna   Zn  Utrecht  1961  20 cm  283 p  Brote Beren 32   Gebrocheerd Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>56329</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Latzko  Andreas     Lafayette  De ruiter op den regenboog: &#8364;9,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=43832</link>
		<description>Latzko  Andreas     Lafayette  De ruiter op den regenboog Amsterdam  Wereldbibliotheek  1939   met een houtsnede van Latzko door V E van Uytvanck  een tekening van Lafayette door Eug ne Dev ria  bandontwerp Stefan Schlesinger Suchtelen  Nico li uitstekend  Druk edition  4</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>43832</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Latzko  Andreas     Lafayette deel I en II  De ruiter op den regenboog: &#8364;7,20</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=48062</link>
		<description>Latzko  Andreas     Lafayette deel I en II  De ruiter op den regenboog Amsterdam  Wereldbibliotheek  1935  386 pag  bandontwerp Stefan Schlesinger Suchtelen  Nico van li goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>48062</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Latzko  Andreas     Menschen in den oorlog : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=43817</link>
		<description>Latzko  Andreas     Menschen in den oorlog    Amsterdam  Mij  tot verspreiding van goede en goedk lectuur  1930  156 pag  naam op schutblad Wijnkoop  Arn  Van li goed  Druk edition  7</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>43817</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Laura Zigman  1963      Vert  Sandra van de Ven      Zij : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=52692</link>
		<description>Laura Zigman  1963      Vert  Sandra van de Ven      Zij     Amsterdam  etc     Archipel  cop  2003  22 cm  229 p  Ziekelijke jaloezie zet de relatie tussen een Amerikaanse journaliste en haar aanstaande echtgenoot onder druk   Jaloezie  romans en novellen  vertaald Garenloos Als nieuw   9063050496</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>52692</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Lavki  Lod     Gelukkige jongen : &#8364;8,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=43588</link>
		<description>Lavki  Lod     Gelukkige jongen    Antwerpen  Vlaamsche Boekcentrale  1947  94 pag  omslag en pentekeningen van Jan Waterschoot   Illustr   Waterschoot  Jan geb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>43588</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Lawrence  D  H     De vrouw die wegreed : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37761</link>
		<description>Lawrence  D  H     De vrouw die wegreed    Amsterdam  Contact   1963  164 p    Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37761</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Lawrence  D H     De regenboog : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=41179</link>
		<description>Lawrence  D H     De regenboog    Amsterdam  Contact  1969  509 p   Gebonden Zeer goed  stofomslag redelijk  2de druk</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>41179</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Le Guin  Ursula     Malafrena    Dutch edition  : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=38674</link>
		<description>Le Guin  Ursula     Malafrena    Dutch edition   Utrecht   Antwerpen  Spectrum  1980  383 p  Vertaling  A  B  H  van Bommel van Terwisga  Orig  linnen  Gebonden Zeer goed  stofomslag goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>38674</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Le Roy Ladurie  Emmanuel     Montaillou  Een kettersdorp in de Pyrenee n 1294 1324: &#8364;8,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=47494</link>
		<description>Le Roy Ladurie  Emmanuel     Montaillou  Een kettersdorp in de Pyrenee n 1294 1324 Amsterdam  Bert Bakker  1984  500 pag  naam op titelblad Boer  Claire den pb uitstekend  Druk edition  3</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>47494</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Lenor Madruga Anneke van Lamsweerde    Waar een wil is      een vrouw op weg terug naar haar volwaardigheid : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=58571</link>
		<description>Lenor Madruga Anneke van Lamsweerde    Waar een wil is      een vrouw op weg terug naar haar volwaardigheid    Utrecht  etc     Het Spectrum  1984  21 cm  134 p  Spectrum paperback  Het gevecht van een jonge vrouw om  na een beenamputatie  toch weer volwaardig te kunnen leven  Kankerpatienten verhalen  levensbeschrijvingen  lichamelijk gehandicapten Garenloos 1e dr 90 274 5774 3 Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>58571</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Leo N  Tolstoi   vert   Th  A  Quanjer    Opstanding : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=65201</link>
		<description>Leo N  Tolstoi   vert   Th  A  Quanjer    Opstanding   Gebonden 16 cm  508 p  Orig  linnen  Iets zwakke binding  Scheur in fr  titelp  Naam vorige eigenaar   Blankwaardt en Schoonhoven   s Gravenhage   7de dr  Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>65201</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Leon Uris   vert Yolande Ligterink     Mitla Pas   roman : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=63396</link>
		<description>Leon Uris   vert Yolande Ligterink     Mitla Pas   roman   Baarn   Hollandia  1989   Gebonden 22 cm  434 p  Hollandia romans  Om stof voor een tweede roman op te doen reist een Amerikaans joodse schrijver naar Israel  waar hij met soldaten naar het front gaat  Schrijvers  Joods milieu  Rassenproblemen  Israel   90 6410 033 0 Uitstekend  stofomslag zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>63396</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Leonardo Sciascia    De ridder en de dood   sotternie : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=71749</link>
		<description>Leonardo Sciascia    De ridder en de dood   sotternie   20 cm  102 p  Bij de speurtocht naar de dader van een moord spelen de vriendschap en rivaliteit tussen de commissaris en zijn adjunct een rol  Criminaliteit  Dood  Sicilie  romans en novellen  vertaald Garenloos Rijswijk   Goossens Leuven   Kritak  cop  1994   90 6551 232 2 Uitstekend</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>71749</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Lessing  Doris     De vertegen woordiger voor planeet 8 : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37715</link>
		<description>Lessing  Doris     De vertegen woordiger voor planeet 8    Amsterdam  Bert Bakker  1983  147p  Vertaald door J  W  Korthals  Garenloos Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37715</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Lewis Carroll    Willem Wilmink     Wakker liggen   ontspanning voor de slapeloze uren : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=70011</link>
		<description>Lewis Carroll    Willem Wilmink     Wakker liggen   ontspanning voor de slapeloze uren   18 cm  64 p  Omslag iets gesleten aan randen  verder goed exemplaar  Denksport  romans en novellen humor  vorm  Gebrocheerd Utrecht  etc     Bruna  1980   90 229 7560 6 Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>70011</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Leys  Simon     Chinese schimmen : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=45124</link>
		<description>Leys  Simon     Chinese schimmen    Amsterdam  De Arbeiderspers  1976  278 pag   Bergh  Greetje van den pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>45124</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Lichanov  Albert     Het Bedrog : &#8364;8,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=51084</link>
		<description>Lichanov  Albert     Het Bedrog     s Gravenhage  Simon  1982  215 pag  kleine leesvouw in hoekje omslag Stoffel  Anne pb goed  Druk edition  1 90 70952 05 X</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>51084</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Lilar  Suzanne     Het paar  Pleidooi voor een duurzame erotiek en voor de sacrale liefde: &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=45719</link>
		<description>Lilar  Suzanne     Het paar  Pleidooi voor een duurzame erotiek en voor de sacrale liefde Amsterdam  Meulenhoff  1976  291 pag   Heering Moorman  C P  pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>45719</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Lilar  Suzanne     Het paar   Pleidooi voor een duurzame erotiek en voor de sacrale liefde : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=40868</link>
		<description>Lilar  Suzanne     Het paar   Pleidooi voor een duurzame erotiek en voor de sacrale liefde  Amsterdam  Meulenhoff  Cop  1976  290 p  Vertaling  C P  Heering Moorman  Nawoord  Marnix Gijsen  Garenloos Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>40868</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Limburg Brouwer  Mr  P A S  van     Akbar  Een oostersche roman: &#8364;6,40</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=46733</link>
		<description>Limburg Brouwer  Mr  P A S  van     Akbar  Een oostersche roman  s Gravenhage  Martinus Nijhoff  1912  367 pag  naam op titel  en op schutblad  li ged  Druk edition  8</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>46733</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Lind  Jakov     Close up  Autobiografie deel 2: &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=45325</link>
		<description>Lind  Jakov     Close up  Autobiografie deel 2 Amsterdam  De Bezige Bij  1972  156 pag   Cornips  Therese pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>45325</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Lind  Jakov     Een ziel van hout : &#8364;6,40</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=50469</link>
		<description>Lind  Jakov     Een ziel van hout    Amsterdam  Wereldbibliotheek  1985  106 pag  het boek is als nieuw Mulder  H L   Illustr   Bruin  Rolf de pb uitstekend  Druk edition  1 90 284 1506 8</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>50469</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Linden  Han van der     Een Esbatement va een Crijschman die een buermans paert steelt  Scriptie over de Brouwershavense rederijkerskamer De Roode Lelije: &#8364;6,40</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=47120</link>
		<description>Linden  Han van der     Een Esbatement va een Crijschman die een buermans paert steelt  Scriptie over de Brouwershavense rederijkerskamer De Roode Lelije Arkel   1984  153 pag    geb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>47120</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Lisa Alther  1944    vert   Annet Mons     De danseres en de vogelman : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=55308</link>
		<description>Lisa Alther  1944    vert   Annet Mons     De danseres en de vogelman     Amsterdam  etc     Contact  1994  20 cm  78 p  Sprookje over een succesvolle zakenman die door een mysterieuze vrouw tot een andere levenswijze wordt uitgedaagd  Kleurenafb   Francoise Gilot  Omslag met flappen   Gebrocheerd Uitstekend   90 254 0149 X</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>55308</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Lise Leroux   vert  Joop van Helmond     Met   n hand klappen : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=54234</link>
		<description>Lise Leroux   vert  Joop van Helmond     Met   n hand klappen     Amsterdam  etc     De Arbeiderspers  cop  1998  22 cm  368 p  Een jonge vrouw ziet op de tv een muis met een op zijn rug ge mplanteerd menselijk oor en besluit zich op te geven als donor voor het implanteren van organen op haar lichaam   Garenloos Zeer goed    90 295 2756 0</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>54234</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Liselotte Welskopf Henrich     Nacht over de prairie : &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=74879</link>
		<description>Liselotte Welskopf Henrich     Nacht over de prairie   21 cm  252 p  Omslag aan randen gesleten  Verenigde Staten van Amerika  Indianen  discriminatie  Indiaanse verhalen Garenloos  s Gravenhage   Leopold  1974   90 258 1803 X Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>74879</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Ljudmila Petruevskaja   Helen Saelman     Netten en strikken : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=53780</link>
		<description>Ljudmila Petruevskaja   Helen Saelman     Netten en strikken     Amsterdam   Wereldbibliotheek  cop  1989  21 cm  176 p  Wereldbibliotheek Moderne Russische schrijfsters  Verhalen  Opdracht   Gebrocheerd Zeer goed    90 284 1559 9</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>53780</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Llosa  Mario Vargas     De jonge honden van Miraflores  Verhalen: &#8364;8,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=43253</link>
		<description>Llosa  Mario Vargas     De jonge honden van Miraflores  Verhalen Amsterdam  Meulenhoff  1977  174 pag  datum op schutblad  met stofomslag Tjebbes  Michiel geb goed  Druk edition  1 90 290 0596 3</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>43253</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Lombroso  Gina     De vrouw in het leven : &#8364;8,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=48241</link>
		<description>Lombroso  Gina     De vrouw in het leven    Zutphen  Thieme   Cie   1925  236 pag  mooi ge ll  band  papier wat verkleurd Henzel  J  li goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>48241</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Lombroso  Gina     De ziel van de vrouw : &#8364;8,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=48240</link>
		<description>Lombroso  Gina     De ziel van de vrouw    Zutphen  Thieme   Cie   1924  271 pag  mooi ge llustreerde band  papier wat verkleurd Henzel  J  li goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>48240</guid>
	</item>
	<item>
		<title>London  Jack     Dat was nog eens een kerel : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=49490</link>
		<description>London  Jack     Dat was nog eens een kerel    Amsterdam  Johannes M ller  1922  199 pag  verkleurd ruggetje  ex libris op schutblad  papier wat verkleurd Wesselink van Rossum  J P  li redelijk  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>49490</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Longos     De treffelijke historie van Daphnis ende Chlo   Vertaling uit het fransch van Amyox: &#8364;6,40</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=51410</link>
		<description>Longos     De treffelijke historie van Daphnis ende Chlo   Vertaling uit het fransch van Amyox Amsterdam  Mij  voor Goede en Goedkoope Lectuur  1919  113 pag  ill  Wilm Klijn  lichte bruine vlek op kleine plek van laatste twee bladzijden  Brouwer  J  pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>51410</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Lord  Bette Bao     Spring moon  A novel of China: &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42985</link>
		<description>Lord  Bette Bao     Spring moon  A novel of China London  Book Club Associates  1982  464 pag  the book is in very good condition  with dustjacket  geb uitstekend  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>42985</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Lori Lansens      De weg naar huis : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=52668</link>
		<description>Lori Lansens      De weg naar huis     Amsterdam   Cargo  2002  22 cm  445 p  Wanneer een bejaarde zwarte vrouw plotseling voor een klein meisje moet zorgen  herinnert ze zich haar eigen moeizame leven nadat ze als 14 jarige was verkracht   Zwarte vrouwenleven  romans en novellen  vertaald Garenloos Nieuw   9024541557</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>52668</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Louis Bromfield   Vert  J J A  Hanhart     Zij die overwonnen   roman : &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=53800</link>
		<description>Louis Bromfield   Vert  J J A  Hanhart     Zij die overwonnen   roman     Den Haag   Kruseman   ca  1950   22 cm  288 p  Orig linnen  iets smoezelig  Naam vorige eigenaar   Gebonden Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>53800</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Louis De Bernieres   vert  Mea Flothuis     De rooie hond   een Australisch verhaal : &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=66510</link>
		<description>Louis De Bernieres   vert  Mea Flothuis     De rooie hond   een Australisch verhaal   Gebonden 21 cm  121 p  Beschrijving van het leven van een bijzondere Australische zwerfhond  Geill  Honden verhalen Amsterdam  etc     De Arbeiderspers  cop  2001   90 295 0420 X Uitstekend  stofomslag goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>66510</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Louise Erdrich     Sporen : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=74878</link>
		<description>Louise Erdrich     Sporen   21 cm  258 p  Een oud Indianenstamhoofd uit een reservaat in Noord Dakota vertelt van het verleden van zijn stam  Indianen Garenloos Baarn   De Prom  cop  1989   90 6801 148 0 Zeer goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>74878</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Loy  Rosetta     Winterdromen : &#8364;7,70</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37764</link>
		<description>Loy  Rosetta     Winterdromen    Amsterdam  Meulenhoff  1993  245 p  Vertaald door Tine Riegen en Anna Maria Domburg  Garenloos Zeer goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37764</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Luceno  James     Het masker van Zorro : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37765</link>
		<description>Luceno  James     Het masker van Zorro    Amsterdam   Antwerpen  De Arbeiderspers  1998  192 p   Garenloos Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37765</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Luijten  Ton     Knikkers in het landschap : &#8364;6,40</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=46815</link>
		<description>Luijten  Ton     Knikkers in het landschap    Oosterbeek  Boekhandel Romijn  1991  15 pag  uitgegeven t g v  de verbouwing en 5 jarig bestaan van de boekwinkel Romijn   Illustr   Bouman  Jansje gkt goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>46815</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Lundwall  Sam J     King Kong Blues  Een SF comedie: &#8364;8,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=50236</link>
		<description>Lundwall  Sam J     King Kong Blues  Een SF comedie Breda  Brabantia Nostra  1977  170 pag  Kludde reeks nr  11 Raasveld  J C  pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>50236</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Lustig  Arnost     De reis van Katharina Horowitz : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39117</link>
		<description>Lustig  Arnost     De reis van Katharina Horowitz    Amsterdam  Wereldbibliotheek  Cop  1994  154 p   Ingenaaid Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>39117</guid>
	</item>
	<item>
		<title>M  Kyber    Het land van belofte   De legende van broeder Immanuel en de dieren : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=76887</link>
		<description>M  Kyber    Het land van belofte   De legende van broeder Immanuel en de dieren   20 cm  46 p  Hier en daar vlekjes   Garenloos Sirius en Siderius  Den Haag  1982   9064410461 Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>76887</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Maas van der Moer  Agnes     Herfstzon : &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=43295</link>
		<description>Maas van der Moer  Agnes     Herfstzon    Amsterdam  Nederlandsche Keurboekerij  1930  96 pag  paarsgekleurde band met goudopdruk  naam en opdracht op schutblad  li goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>43295</guid>
	</item>
	<item>
		<title>MacDonald  Ann Marie     Laten wij aanbidden : &#8364;8,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=41507</link>
		<description>MacDonald  Ann Marie     Laten wij aanbidden    Amsterdam  Nijgh   Van Ditmar  2002  608 p  Vertaling  P  Abelsen  In pen geschreven opdracht op schutblad  Gebonden Zeer goed   stofomslag zeer goed  15de druk</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>41507</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Mackenzie  Seaforth     Jeugd wil leven : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37809</link>
		<description>Mackenzie  Seaforth     Jeugd wil leven    Voorburg  Boot   319 p  Vertaald door Theun de Vries   Orig  linnen  Gebonden Goed   Vierde druk</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37809</guid>
	</item>
	<item>
		<title>MacLaverty  Bernard     Het lam   Roman : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42004</link>
		<description>MacLaverty  Bernard     Het lam   Roman  Amsterdam  Wereldbibliotheek  1984  159 p  Vertaald door Piet Jaarsma  Garenloos Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>42004</guid>
	</item>
	<item>
		<title>MacLean  Alistair     De nieuwe MacLean Omnibus : &#8364;8,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=45075</link>
		<description>MacLean  Alistair     De nieuwe MacLean Omnibus    Amsterdam  Elsevier  1972  779 pag   Beers  Ton van Rob Limburg B J  Eenhoorn geb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>45075</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Magnus Mills   vert  M  Bernard     Het plan voor volledige werkgelegenheid : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=66514</link>
		<description>Magnus Mills   vert  M  Bernard     Het plan voor volledige werkgelegenheid   Garenloos 20 cm  220 p  Vrachtwagenchauffeurs  wier taak bestaat uit het heen en weer rijden tussen het ene depot en het andere  komen over nietige geschillen in conflict en zetten zo hun lieve leventje op het spel   Amsterdam   Podium  cop  2007   978 90 5759 370 3 Als nieuw</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>66514</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Mahawangsa  Hikayat Merong     Sjeik Abdullah en de bloemen   Maleise hofkroniek : &#8364;6,70</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37644</link>
		<description>Mahawangsa  Hikayat Merong     Sjeik Abdullah en de bloemen   Maleise hofkroniek  Amsterdam  Meulenhoff  1978  137 p  De Oosterse Bibliotheek deel 11  Vertaald uit het Maleis door H M J  Maier  Orig  linnen  Gebonden Zeer goed   stofomslag goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37644</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Maijer  Willem A  samensteller      Meesters der Poolse vertelkunst : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=44478</link>
		<description>Maijer  Willem A  samensteller      Meesters der Poolse vertelkunst    Amsterdam  Meulenhoff  1959  218 pag  met stofomslag  Boleslaw Prus   Zeromski   Dabrowska   Makuszynski   Rusinek e a  Maijer  Willem A  geb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>44478</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Mailer  Norman     Waarom zijn we in Vietnam : &#8364;7,70</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37810</link>
		<description>Mailer  Norman     Waarom zijn we in Vietnam    Utrecht   Antwerpen  A W  Bruna   Zoon  1969  159 p  Vertaald door J  F  Kliphuis  Garenloos Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37810</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Majgull Axelsson   vert  Janny Middelbeek Oortgiesen     Aprilheks : &#8364;9,05</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=54031</link>
		<description>Majgull Axelsson   vert  Janny Middelbeek Oortgiesen     Aprilheks     Breda   De Geus  cop  2000  21 cm  510 p  Het leven van drie pleegzussen wordt door een vierde  onbekende en zwaar lichamelijk gehandicapte zus danig in de war gebracht  Gehandicapten  Pleegkinderen  Zussen   Gebonden Uitstekend  stofomslag zeer goed   90 5226 717 0</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>54031</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Majj Tilmissani Dj ke Poppinga     Afscheid van Doenjazaad : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=52630</link>
		<description>Majj Tilmissani Dj ke Poppinga     Afscheid van Doenjazaad     Rijswijk   Elmar  cop  2000  22 cm  80 p  Arabische schrijfsters  Als een Arabische vrouw een doodgeboren dochtertje krijgt  ontvangt ze weinig steun in haar omgeving om dat te verwerken   Rouwproces  Arabische wereld  romans en novellen  vertaald Garenloos Nieuw   906822929X</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>52630</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Makine  Andrei     Olga  Voor haar kwam de perestrojka te laat: &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42758</link>
		<description>Makine  Andrei     Olga  Voor haar kwam de perestrojka te laat  Areopagus   192 pag   Cuijlenborg  Hans van pb Zeer goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>42758</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Malachy MacCourt     Een zwemmende monnik   een herinnering : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=75195</link>
		<description>Malachy MacCourt     Een zwemmende monnik   een herinnering   22 cm  286 p  Het leven van een Amerikaanse acteur van Ierse afkomst in de jaren 1952 1963  Sneden smoezelig  verder als nieuw  Ierse migranten  Verenigde Staten  Garenloos Amsterdam   Bakker  1999   90 351 2016 7 Zeer goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>75195</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Malamud  Bernard     Portretten van Fidelman  Een collage: &#8364;8,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42760</link>
		<description>Malamud  Bernard     Portretten van Fidelman  Een collage Amsterdam  Gennep  van  1970  165 pag   Zegerius  Fie pb Zeer goed  Druk edition  2 90 6012 076 0</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>42760</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Malika Mokeddem  1949     Vert   D sir e Schyns  1959       Een vrouwelijke Odysseus  N zid : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=53139</link>
		<description>Malika Mokeddem  1949     Vert   D sir e Schyns  1959       Een vrouwelijke Odysseus  N zid     Breda   De Geus  Den Haag    NOVIB  cop  2003  21 cm  221 p  Een zwaargewonde Frans Algerijnse probeert erachter te komen hoe het komt dat ze alleen in een zeilboot op de Middellandse Zee dobbert en gezocht wordt door misdadigers    Gebonden Als nieuw   stofomslag uitstekend   9025355293</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>53139</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Mallet Joris  Francoise     Adriana Sposa : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39866</link>
		<description>Mallet Joris  Francoise     Adriana Sposa    Amsterdam  Meulenhoff  Cop  1990  331 p  Vertaling  Jose Rijnaarts  Garenloos Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>39866</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Mallet Joris  Fran oise     Allegra  Een matriarchale roman: &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=44561</link>
		<description>Mallet Joris  Fran oise     Allegra  Een matriarchale roman Utrecht  Bruna  1978  367 pag  met stofomslag Jongenburger  Kees geb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>44561</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Mandiargues  Andr  Pieyre de     Vloedgolven : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42759</link>
		<description>Mandiargues  Andr  Pieyre de     Vloedgolven    Tricht  Goossens  1983  140 pag   Altena  Ernst van pb Zeer goed  Druk edition  1 90 6551 105 9</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>42759</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Mann  Erika     Het laatste jaar van Thomas Mann : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=50470</link>
		<description>Mann  Erika     Het laatste jaar van Thomas Mann    Amsterdam  Querido  1975  80 pag   Dinaux  C J E  pb uitstekend  Druk edition  2 90 214 1352 3</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>50470</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Maraim  Dacia     De trein naar Helsinki : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37811</link>
		<description>Maraim  Dacia     De trein naar Helsinki    Amsterdam  Contact   1986  210 p  Vertaald door Pietba de Voogd  Garenloos Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37811</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Marcus Stevens  1959      Vert  Mary Bresser      Een nuttig meisje : &#8364;9,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=52705</link>
		<description>Marcus Stevens  1959      Vert  Mary Bresser      Een nuttig meisje     Amsterdam   Sirene  2005  22 cm  318 p  De vondst van het meer dan honderd jaar oude lijk van een Cheyenne meisje bij de aanleg van een weg heeft grote gevolgen voor het leven van de dochter van de aannemer en een indiaanse man   Cultuurverschillen  Indianen  Verenigde Staten  19e eeuw  romans en novellen  vertaald Garenloos Nieuw   9056951653</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>52705</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Margaret Campbell Barnes  1891 1962     Vert   J E  Gorter Keyser      Mary van Carisbrooke  Een vrouw op het eiland Wright : &#8364;8,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=52675</link>
		<description>Margaret Campbell Barnes  1891 1962     Vert   J E  Gorter Keyser      Mary van Carisbrooke  Een vrouw op het eiland Wright     Den Haag  ZHU   24 cm  324 p  Orig  linnen  Titelplaat in kleur  Engelse literature XX   Gebonden Zeer goed   9029066687</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>52675</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Marianne Fredriksson   vert  Janny Middelbeek Oortgiesen     Anna  Hanna en Johanna : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=66429</link>
		<description>Marianne Fredriksson   vert  Janny Middelbeek Oortgiesen     Anna  Hanna en Johanna   Gebonden 21 cm  351 p  Het leven van drie generaties Zweedse vrouwen  Vrouwenleven  Zweden   Breda   De Geus  cop  1997   90 5226 474 0 Uitstekend  stofomslag zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>66429</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Marianne Fredriksson   vert  Janny Middelbeek Oortgiesen     Simon : &#8364;8,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=60464</link>
		<description>Marianne Fredriksson   vert  Janny Middelbeek Oortgiesen     Simon   Breda   De Geus  cop  1998   Gebonden 21 cm  382 p  Een joods jongetje in Zweden in de Tweede Wereldoorlog wordt geadopteerd door een kinderloos echtpaar  maar blijft ondanks de liefderijke opvoeding toch een buitenstaander  Identiteit  Joodse kinderen  Zweden  Wereldoorlog II   90 5226 529 1 Als nieuw    stofomslag uitstekend</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>60464</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Mario Puzo  1920 1999    Vert   Johan van Wijk     Mamma      uit de slums van New York : &#8364;8,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=53164</link>
		<description>Mario Puzo  1920 1999    Vert   Johan van Wijk     Mamma      uit de slums van New York     Den Haag   Zuid Hollandsche U M    1971   24 cm  340 p  Cultuurserie   Gebonden Zeer goed  scheurtjes in stofomslag   9022504409</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>53164</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Mario Vargas Llosa   Vert   M  Westra  M  Sabarte Belacortu     De cultuur van de vrijheid : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=52761</link>
		<description>Mario Vargas Llosa   Vert   M  Westra  M  Sabarte Belacortu     De cultuur van de vrijheid     Amsterdam  Meulenhoff  1986  21 5 cm  35 p  Lezing  gehouden op 29 nov  1985 te Amsterdam  t g v  het 90 jarig jubileum van Meulenhoff   Co   Gebrocheerd Zeer goed    9061331145</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>52761</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Mark Twain      De avonturen van Tom Sawyer : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=56187</link>
		<description>Mark Twain      De avonturen van Tom Sawyer     Utrecht  etc     Het Spectrum  1987  21 cm  188 p  Klassieken  Een kwajongen uit een klein stadje aan de Mississippi ziet kans om heelhuids uit allerlei moeilijke situaties te komen en zelfs de held van het stadje te worden   Garenloos Zeer goed    90 274 0583 2</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>56187</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Marlowe  Stephen     De vuurtoren aan de rand van de wereld  Roman over Edgar Allan Poe: &#8364;8,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=47378</link>
		<description>Marlowe  Stephen     De vuurtoren aan de rand van de wereld  Roman over Edgar Allan Poe Baarn  Bodoni  1995  314 pag   Lamsweerde  Anneke van pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>47378</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Martin H  Greenberg     In de schaduw van de meester   een eerbetoon aan J R R  Tolkien : &#8364;7,50</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=70983</link>
		<description>Martin H  Greenberg     In de schaduw van de meester   een eerbetoon aan J R R  Tolkien   22 cm  431 p  Bundel met 19 verhalen van bewonderaars van de Britse schrijver in de geest van diens werk   Gebonden Amsterdam   De Boekerij  1992   90 225 1349 1 Uitstekend  stofomslag zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>70983</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Matthiessen  Peter     Oerwoud : &#8364;6,70</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=51873</link>
		<description>Matthiessen  Peter     Oerwoud    Amsterdam  Contact  1991  381 p   Garenloos Zeer goed  2de druk 902546873X</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>51873</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Mattsson  Gunnar     De zoon van mijn prinses : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=43010</link>
		<description>Mattsson  Gunnar     De zoon van mijn prinses    Leiden  Sijthoff  1969  92 pag   Graaf  Leonarda G  de  Illustr   Tikkanen  Henrik geb uitstekend  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>43010</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Maupassant  Guy de     De kleine comedie : &#8364;7,70</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37806</link>
		<description>Maupassant  Guy de     De kleine comedie    Amsterdam  De Arbeiderspers  1989  234 p  Geill  Vertaald door Jac  van der Ster  Orig  Halflinnen  Garenloos Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37806</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Maupassant  Guy de     Het leven van een vrouw : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42715</link>
		<description>Maupassant  Guy de     Het leven van een vrouw    Wageningen  Veen  1978  312 pag  Leesvouwtje  Prins Willekes Macdonald  I E  pb goed  Druk edition  5 90 204 0486 5</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>42715</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Maupassant  Guy de     Lichte zeden : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39873</link>
		<description>Maupassant  Guy de     Lichte zeden    Amsterdam  Loeb   269 p  Vertaling  Yanik Kuyten  Garenloos Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>39873</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Maurier  Daphne du     De vlucht van de valk : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37807</link>
		<description>Maurier  Daphne du     De vlucht van de valk    Leiden  A  W  Sijthoff  1965  294 p  Vertaald door J  F  Kliphuis   Orig  linnen   Gebonden Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37807</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Maurois  Andre     Lessen in echtelijk  geluk : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37808</link>
		<description>Maurois  Andre     Lessen in echtelijk  geluk    Amsterdam   Antwerpen  Kosmos   158 p  Vertaald door Clare Lennart  Ingenaaid Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37808</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Maxie Wander  1933 1977  Tineke van der Zel    Omdat ik van plan ben nog heel lang te leven   dagboeken en brieven : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=58563</link>
		<description>Maxie Wander  1933 1977  Tineke van der Zel    Omdat ik van plan ben nog heel lang te leven   dagboeken en brieven    Utrecht   Sjaloom Baarn   In den Toren  cop  1981  22 cm  192 p  Anthos boek  Sterven Kankerpatienten dagboeken brieven  Garenloos  90 6074 541 8 Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>58563</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Maximow  Wladimir     De zeven dagen der schepping : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=47099</link>
		<description>Maximow  Wladimir     De zeven dagen der schepping    Utrecht  Het Spectrum  1984  392 pag   Rebers  Bram pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>47099</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Maximow  Wladimir     De zeven dagen der schepping : &#8364;7,20</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=48902</link>
		<description>Maximow  Wladimir     De zeven dagen der schepping    Amsterdam  Amsterdam Boek  1976  396 pag  met stofomslag  naam en datum op schutblad Rebers  Bram geb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>48902</guid>
	</item>
	<item>
		<title>May  Lizzy Sara     Oom Bennetje raaskalt  Een jeugd tussen twee wereldoorlogen: &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=45367</link>
		<description>May  Lizzy Sara     Oom Bennetje raaskalt  Een jeugd tussen twee wereldoorlogen Amsterdam  Sijthoff  1987  152 pag  naam op titelblad  pb goed  Druk edition  1 90 218 3793 5</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>45367</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Mayle  Peter     Een jaar in de Provence : &#8364;6,40</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=50952</link>
		<description>Mayle  Peter     Een jaar in de Provence    Utrecht  Het Spectrum  1990  229 pag   Hazenberg  Annelies pb goed  Druk edition  1 90 274 2586 8</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>50952</guid>
	</item>
	<item>
		<title>McCarthy  Mary     Kannibalen en zendelingen : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=40850</link>
		<description>McCarthy  Mary     Kannibalen en zendelingen    Amsterdam  Meulenhoff  Cop  1979  450 p  Vertaling  Piet Verhagen  Garenloos Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>40850</guid>
	</item>
	<item>
		<title>McGiver  William P     Het laatste offensief   Ardennen  44 : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39450</link>
		<description>McGiver  William P     Het laatste offensief   Ardennen  44  Alphen aan den Rijn  A  W  Sijthoff  1980  318 p  Vertaald door Maarten Smulders  Gebonden Zeer goed  stofomslag zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>39450</guid>
	</item>
	<item>
		<title>McGiver  William P     Het laatste offensief   Ardennen  44 : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39451</link>
		<description>McGiver  William P     Het laatste offensief   Ardennen  44  Alphen aan den Rijn  A  W  Sijthoff  1980  318 p  Vertaald door Maarten Smulders  Gebonden Zeer goed  stofomslag zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>39451</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Mda  Zakes     Het rode hart : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42433</link>
		<description>Mda  Zakes     Het rode hart    Breda  De Geus Novib  2002  383 p  Vertaling  R  Dorsman   Fictie  Zuid Afrika  Gebonden Zeer goed  stofomslag goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>42433</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Meer de Walcheren  Pieter van der     Van het Verborgene Leven : &#8364;8,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=49271</link>
		<description>Meer de Walcheren  Pieter van der     Van het Verborgene Leven    Bussum  Paul Brand  1919  183 pag  naam en datum op titelblad  li goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>49271</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Melkman  Dr  J     Meesters der Hebreeuwse Vertelkunst : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=47030</link>
		<description>Melkman  Dr  J     Meesters der Hebreeuwse Vertelkunst    Amsterdam  Meulenhoff   183 pag  geen stofomslag  li goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>47030</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Melville  Herman     Billy Budd  Voormarsgast: &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=45295</link>
		<description>Melville  Herman     Billy Budd  Voormarsgast Amsterdam  Wereldbibliotheek  1950  95 pag  naam op titelblad  pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>45295</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Meyer  Justus     De schoonheid van Shakespeare  3 delen : &#8364;16,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=46289</link>
		<description>Meyer  Justus     De schoonheid van Shakespeare  3 delen    Utrecht  De Haan  1948  Illustr   Dragutescu  Eugen li goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>46289</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Miguel Sousa Tavares   Harrie Lemmens  vert       Evenaar : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=75186</link>
		<description>Miguel Sousa Tavares   Harrie Lemmens  vert       Evenaar   23 cm  431 p  In 1903 wordt een gouverneur gestuurd naar de Portugese kolonie Sao Tome om te zien of er nog slavernij heerst op het eiland  Ongecorrigeerd leesexemplaar  Sao Tome en Principe  1900 1914  Slavernij  Garenloos Amsterdam   Ambo  cop  2004   90 263 1846 4 Uitstekend</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>75186</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Milan Kundera   vert   Jana Beranova    Het boek van de lach en de vergetelheid : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=65283</link>
		<description>Milan Kundera   vert   Jana Beranova    Het boek van de lach en de vergetelheid   Garenloos 20 cm  291 p  Een Tsjechische vluchtelinge denkt terug aan haar leven in Praag   Houten   Agathon   Baarn   Ambo  1988  6e dr 90 263 0748 9 Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>65283</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Miles  rosalid     Stiefdochters van de tijd  De vrouw als paria van de geschiedenis: &#8364;6,40</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=49774</link>
		<description>Miles  rosalid     Stiefdochters van de tijd  De vrouw als paria van de geschiedenis Utrecht  Bruna  1989  285 pag   Versluys  Marijke pb goed  Druk edition  1 90 229 7822 2</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>49774</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Miln  Louise Jordan     Rijst : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=38300</link>
		<description>Miln  Louise Jordan     Rijst     s Gravenhage  De Kern   382 p  Geautoriseerde vertaling van Co Kars  Geillustreerd door Alfred Mazure  Orig  linnen  Gebonden Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>38300</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Mirbeau  Octave     Het dagboek van een kamermeisje : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=44356</link>
		<description>Mirbeau  Octave     Het dagboek van een kamermeisje    Amsterdam  Arbeiderspers  1979  335 pag  naam op titelblad  leesvouw in rug Ros  Martin  Openhartig verhaal over het uitbundige liefdeleven van de elite aan het eind van de 19e eeuw  geschreven door een eenvoudig meisje dat scherp reageert op de schijnmoraal  Erotoca  pb goed  Druk edition  13</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>44356</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Mitchell  Margaret     Het zaad ontkiemt   Gejaagd door de wind  Deel III : &#8364;9,50</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=51780</link>
		<description>Mitchell  Margaret     Het zaad ontkiemt   Gejaagd door de wind  Deel III  Den Haag  Ad  M C  Stok   351 p  Met illustraties van Anton Pieck  Orig  linnen  zeer mooi gedecoreerd met goudopdruk  Gebonden Zeer goed  stofomslag redelijk  26ste druk</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>51780</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Mo Yan     Het rode korenveld  een roman over China: &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=43427</link>
		<description>Mo Yan     Het rode korenveld  een roman over China Amsterdam  Bakker  Bert  1995  376 pag   Nijmeijer  P  Hans van de Waarsenburg pb goed  Druk edition  3</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>43427</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Mo Yan     Het rode korenveld : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39174</link>
		<description>Mo Yan     Het rode korenveld    Amsterdam  Bert Bakker  1995  376 p   Garenloos Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>39174</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Monsarrat  Nicholas     Zr Ms  Marlborough vaart thuis : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=45880</link>
		<description>Monsarrat  Nicholas     Zr Ms  Marlborough vaart thuis    Amsterdam  Elsevier  1953  170 pag  geen stofomslag Beers  Ton van li goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>45880</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Montag  S     Over de afwas  de doodstraf  dienstmeisjes  Dinky Toys en nog het een en an : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=50554</link>
		<description>Montag  S     Over de afwas  de doodstraf  dienstmeisjes  Dinky Toys en nog het een en an    Amsterdam  De Bezige Bij  1981  199 pag  ex libris op schutblad  pb goed  Druk edition  2 90 234 0726 1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>50554</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Montanelli  Indro     De Dag van het Feest  Giorno di festa: &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=50721</link>
		<description>Montanelli  Indro     De Dag van het Feest  Giorno di festa Amsterdam  Wereld Bibliotheek  1958  102 pag   Valkhoff  Rein  Illustr   Strik  Lou pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>50721</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Moore  Brian     De kleur van bloed : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=36965</link>
		<description>Moore  Brian     De kleur van bloed    Amsterdam  Wereldbibliotheek  1988  182 p  Vertaling Jean A  Schalekamp  Ingenaaid Goede staat</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>36965</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Mori n  Adriaan     Plantage Muidergracht : &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=47289</link>
		<description>Mori n  Adriaan     Plantage Muidergracht    Amsterdam  De Arbeiderspers  1989  383 pag  Priv  domein nr  145  pb goed  Druk edition  2 90 295 3193 2</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>47289</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Morris  Desmond     Poezig  Over het gedrag van uw kat: &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=49346</link>
		<description>Morris  Desmond     Poezig  Over het gedrag van uw kat Houten  Uniboek  1989  120 pag   Rutten Kooistra  Titia pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>49346</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Morrison  Tomi     Jazz : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37770</link>
		<description>Morrison  Tomi     Jazz    Amsterdam  Amber  1992  235 p   Vertaald door Nettie Vink  Garenloos Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37770</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Morrison  Toni     De hemelvaart van Solomon : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42782</link>
		<description>Morrison  Toni     De hemelvaart van Solomon    Amsterdam  Amber  1993  333 pag   Verhagen  Piet pb Zeer goed  Druk edition  2 90 5093 198 7</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>42782</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Morrison  Toni     Jazz : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=44235</link>
		<description>Morrison  Toni     Jazz    Amsterdam  Amber  1993  235 pag  naam en datum op titelblad  boek is in goede staat Vink  Nettie pb goed  Druk edition  3 90 5093 195 2</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>44235</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Morrissy  Mary     De pretendente : &#8364;8,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=45988</link>
		<description>Morrissy  Mary     De pretendente    Amsterdam  De Arbeiderspers  2000  311 pag   Helmond  Joop van pb uitstekend  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>45988</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Morrow  W  Hon     Christus of Boeddha : &#8364;8,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37805</link>
		<description>Morrow  W  Hon     Christus of Boeddha     s Gravenhage  D  A  Daamen s   2 banden  193   186 p  Orig  linnen  Gebonden Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37805</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Muhr  Alfred     Het witte goud   Mysterie en macht van het Porcelein  Roman : &#8364;8,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37513</link>
		<description>Muhr  Alfred     Het witte goud   Mysterie en macht van het Porcelein  Roman   s Gravenhage  Pax   469 p  Ongesneden  Ingenaaid Goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37513</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Mukerji  Dhan Gopal     Schitterveer : &#8364;12,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=50928</link>
		<description>Mukerji  Dhan Gopal     Schitterveer    Den Haag  Servire  1931  208 pag  met stofomslag  illustratie stofomslag van Titus Leeser Kuiper  Johanna E   Illustr   Artzybasheff  Boris geb goe  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>50928</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Mulisch  Harry     Egyptisch : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=40651</link>
		<description>Mulisch  Harry     Egyptisch    Amsterdam  De Bezige Bij  1983  61 p  Orig  linnen   Gebonden Beschadiging linnen achterplat  verder zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>40651</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Munck  Menno de     Re nie der smarten : &#8364;8,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42738</link>
		<description>Munck  Menno de     Re nie der smarten    Meppel  Stenvert   Zoon  1949  254 pag  illustratie band  en stofomslag J  de Vries  stofomslag beschadigd  geb Zeer goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>42738</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Murchie  Guy Adr  Viruly     Het lied van de lucht : &#8364;8,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=47132</link>
		<description>Murchie  Guy Adr  Viruly     Het lied van de lucht    Bilthoven  H  Nelissen  1957  400 pag   Scholte  Mr  H  li goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>47132</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Muschler  R C     De onbekende : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=41180</link>
		<description>Muschler  R C     De onbekende    Amsterdam  Meulenhoff   84 p  Inleiding en vertaling  A  Saalborn  1 Z w foto op frontispice  Half linnen  Gebonden Goed   stofomslag iets versleten  5de druk</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>41180</guid>
	</item>
	<item>
		<title>M rquez  Gabriel Garc a     De herfst van de patriarch : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42949</link>
		<description>M rquez  Gabriel Garc a     De herfst van de patriarch    Amsterdam  Meulenhoff  1977  249 pag  naam en datum op schutblad  leesvouw in de rug Belacortu  Mariolein Sabarte pb goed  Druk edition  2 90 290 0754 0</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>42949</guid>
	</item>
	<item>
		<title>N  Evdokimov   L  Slavin   V  Sjoeksjin   J  Kazakov   Charles B  Timmer  vert      God in Rusland   vier verhalen : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=75192</link>
		<description>N  Evdokimov   L  Slavin   V  Sjoeksjin   J  Kazakov   Charles B  Timmer  vert      God in Rusland   vier verhalen   20 cm  179 p  Russische miniaturen   15   Orig  linnen   Gebonden Amsterdam   Van Oorschot  1980   90 282 0473 3 Uitstekend  stofomslag goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>75192</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Naipaul  V S     Een staat van vrijheid : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=36915</link>
		<description>Naipaul  V S     Een staat van vrijheid    Amsterdam  Contact   256 pag  Vert  W A  Dorsman Vos  Ppb </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>36915</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Nancy Springer     De elfenprins van Eburacon   de legende van prins Bevan en het witte hert : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=72934</link>
		<description>Nancy Springer     De elfenprins van Eburacon   de legende van prins Bevan en het witte hert   20 cm  176 p  Sirius sprookjesroman  Fantasy verhaal  Naam vorige eigenaar   Garenloos Den Haag   Sirius en Siderius  1982   90 6441 028 3 Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>72934</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Narbikova  Valeria     Echo s : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=43690</link>
		<description>Narbikova  Valeria     Echo s    Amsterdam  Wereldbibliotheek  1993  169 pag   Vonhoff  Jos A  Uijterlinde pb uitstekend  Druk edition  1 90 284 1633 1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>43690</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Narbikova  Valeria     Eros is een Rus  Het licht van hemellichamen bij dag en nacht: &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=45690</link>
		<description>Narbikova  Valeria     Eros is een Rus  Het licht van hemellichamen bij dag en nacht Amsterdam  Wereldbibliotheek  1992  210 pag   Uijterlinde  Arjen Jos Vonhoff pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>45690</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Nathusius  Marie Sophie     Het Manuscript : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42793</link>
		<description>Nathusius  Marie Sophie     Het Manuscript    Weesp  De Haan  1984  158 pag  met stofomslag  geb Zeer goed  Druk edition  1 90 228 3690 8</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>42793</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Naumoff  Lawrence     Hoed u voor langere vrouwen : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39739</link>
		<description>Naumoff  Lawrence     Hoed u voor langere vrouwen    Amsterdam   Antwerpen  Arbeiderspers  Cop  1996  256 p  Ex bibl  Gebonden Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>39739</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Nelson  Karen     Italiaanse toestanden : &#8364;8,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=40707</link>
		<description>Nelson  Karen     Italiaanse toestanden    Amsterdam   Antwerpen  Arbeiderspers  Cop  2000  260 p  Vertaling  Wybrand Scheffer  Garenloos Zeer goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>40707</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Neumann  Robert     De donkere maanhelft   Waarheid en leugen in de zaak Wirz : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37766</link>
		<description>Neumann  Robert     De donkere maanhelft   Waarheid en leugen in de zaak Wirz  Amsterdam   Antwerpen  Wereldbibliotheek  1960  167 p  Vertaald door An Schulte  Orig  linnen  Gebonden Zeer goed  kleine scheurtjes in stofomslag</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37766</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Neumann  Robert     De feiten of  De goede trouw der Duitsers : &#8364;6,40</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=47361</link>
		<description>Neumann  Robert     De feiten of  De goede trouw der Duitsers    Amsterdam  Moussault  1967  233 pag   Winkler  Johan pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>47361</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Neznansky  Topol     Het rode plein : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=40352</link>
		<description>Neznansky  Topol     Het rode plein    Utrecht   Antwerpen  Veen  1983  319 p  Vertaald door Thomas Prins  Garenloos Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>40352</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Ngcobo  Lauretta     Kruis van goud : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=40157</link>
		<description>Ngcobo  Lauretta     Kruis van goud    Weesp   DenHaag   Brussel  Het Wereldvenster   Novib   NCOS  1984  271 p  Vertaling  Marijke Emeis  Garenloos Zeer goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>40157</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Nicklisch  Hans     Alles draait om moeder : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37767</link>
		<description>Nicklisch  Hans     Alles draait om moeder    Utrecht  De Lanteern   183 p  Orig  kunstleer   Gebonden Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37767</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Nicola Barker  1966      vert  Han Visserman      Vergeten eiland : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=52693</link>
		<description>Nicola Barker  1966      vert  Han Visserman      Vergeten eiland     Amsterdam   Bakker  2002  22 cm  275 p  Op een eilandje voor de Britse zuidkust raken de levens van vijf door het leven beschadigde mensen steeds meer met elkaar verwikkeld   romans en novellen  vertaald Garenloos Als nieuw</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>52693</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Nicolaas  oud 18 jaar      De Pastorie van N ddebo : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42955</link>
		<description>Nicolaas  oud 18 jaar      De Pastorie van N ddebo    Nijkerk  Callenbach  1906  303 pag  vertaald uit het Deensch  mooi ge llustreerd linnen Haspels  G F   Illustr   Gouwe  A H  li goed  Druk edition  3</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>42955</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Nicole Vidal     Nefertete : &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=54502</link>
		<description>Nicole Vidal     Nefertete     Manteau  Brussel Den Haag  1961  21 cm  310 p  Naam vorige eigenaar en doorgestreepte namen   Verder zeer goed en net boekblok  Orig  linnen  Nefertete  Egyptologie Gebonden Goed   scheurtjes in stofomslag</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>54502</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Nijhoff  A H     Medereizigers : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=47397</link>
		<description>Nijhoff  A H     Medereizigers    Amsterdam  Querido  1946  219 pag    hfl goed  Druk edition  2</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>47397</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Nikoelin  Lew     In geheime opdracht : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37768</link>
		<description>Nikoelin  Lew     In geheime opdracht    Moskou  Progres   422 p  Vertaald door M  Wiessing  Orig  Halflinnen  Gebonden Zeer goed  kleine scheurtjes in stofomslag</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37768</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Nin  Anais     Een spion in het huis van liefde : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37772</link>
		<description>Nin  Anais     Een spion in het huis van liefde    Amsterdam  Meulenhoff  1975  140 p  Vertaald door H  P  Ohinger  Orig  linnen   Gebonden Goed   kleine scheurtjes in stofomslag</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37772</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Nomi Eve   vert  Paul Syrier     Wat de stilte vertelt : &#8364;7,50</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=54487</link>
		<description>Nomi Eve   vert  Paul Syrier     Wat de stilte vertelt     Amsterdam   De Boekerij  2000  22 cm  283 p  Beschrijving van het wel en wee van zes opeenvolgende generaties joden in Palestina en Isra l  Palestina  Isra l  Joods milieu   Gebonden Uitstekend  stofomslag zeer goed   90 225 2837 5</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>54487</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Nutting  Anthony     Lawrence van Arabi  : &#8364;6,40</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=49324</link>
		<description>Nutting  Anthony     Lawrence van Arabi     Amsterdam  Scheltens   Giltay  1961  238 pag  met foto s  geen stofomslag Koning  Dolf li goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>49324</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Nye  Robert     Falstaff : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=40854</link>
		<description>Nye  Robert     Falstaff    Utrecht   Antwerpen  A W  Bruna  Cop  1976  507 p  Vertaling  Piet Verhagen   Ronald Beek  Garenloos Zeer goed  stofomslag goed   Opdracht in pen op schutblad</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>40854</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Nye  Robert     Merlijn : &#8364;11,40</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=52189</link>
		<description>Nye  Robert     Merlijn    Utrecht  A W  Bruna  1980  248 p   Gebonden Zeer goed   stofomslag redelijk   9022952673</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>52189</guid>
	</item>
	<item>
		<title>O  Meara  Walter     De Grote Strijd  Een pionier vindt zijn levensgeluk: &#8364;9,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=49657</link>
		<description>O  Meara  Walter     De Grote Strijd  Een pionier vindt zijn levensgeluk Den Haag  Zuid Hollandsche Uitgevers  1967  300 pag  bandontwerp Anton Pieck  met opdracht en gesigneerd door de auteur Ohl  M L   Illustr   Pieck  Anton li goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>49657</guid>
	</item>
	<item>
		<title>O Callaghan  Sean     Honderd bloemen van Mao : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=41287</link>
		<description>O Callaghan  Sean     Honderd bloemen van Mao     s Gravenhage  Nijgh   Van Ditmar  Cop  1967  225 p   Gebrocheerd Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>41287</guid>
	</item>
	<item>
		<title>O Connor  Joseph  red       Doodslag in Dublin   Een roman door vijftien Ierse schrijvers : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39197</link>
		<description>O Connor  Joseph  red       Doodslag in Dublin   Een roman door vijftien Ierse schrijvers  Amsterdam  Anthos  2001  239 p   Garenloos Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>39197</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Oever  Fenand van den     Moeder  leer me nog eens lopen : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=44014</link>
		<description>Oever  Fenand van den     Moeder  leer me nog eens lopen    Nijkerk  Callenbach  1952  224 pag  met stofomslag  geb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>44014</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Olivier Rolin  1947     Vert   Frans van Woerden  1946       Mero    roman : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=52889</link>
		<description>Olivier Rolin  1947     Vert   Frans van Woerden  1946       Mero    roman     Amsterdam   Meulenhoff  cop  2002  20 cm  238 p  Meulenhoff editie  1890  Filosoferende rondgang door het verleden van Soedan en dat van de auteur  ge nspireerd door een archeologische opgraving   Sudan   Garenloos Nieuw   9026113331</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>52889</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Ondei  Michele     De Grootvorstin : &#8364;8,50</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=45619</link>
		<description>Ondei  Michele     De Grootvorstin     s Gravenhage  Boucher  1960  234 pag    li goed  Druk edition  2</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>45619</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Ooms  Amanda     Noodzaak : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37776</link>
		<description>Ooms  Amanda     Noodzaak    Amsterdam  Prometheus  1993  157p  Vertaald door Mariyet Senders  Ppb  Zeer goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37776</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Oriana Fallaci   vert   Henny Rip  Brief aan een nooit geboren kind : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=68872</link>
		<description>Oriana Fallaci   vert   Henny Rip  Brief aan een nooit geboren kind   21 cm  113 p  Monoloque interieure  waarin een ongehuwde vrouw tracht te motiveren waarom zij het kind dat zij verwacht ter wereld wil brengen en geen abortus wenst  Abortus  Moederschap  Garenloos Amsterdam   Bakker  1985  7e dr 90 351 0305 X Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>68872</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Oriana Fallaci   vert   Henny Rip  Penelope trekt ten strijde : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=68871</link>
		<description>Oriana Fallaci   vert   Henny Rip  Penelope trekt ten strijde   20 cm  246 p  Een Italiaanse journaliste tracht een Amerikaanse jeugdvriend en met hem haar jeugdige dromen  terug te vinden  Iets kromgelezen  verder net exemplaar  Identiteit  Vrouwenemancipatie  Italiaanse migranten  Verenigde Staten  Garenloos Amsterdam   Bakker  1984   90 351 0094 8 Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>68871</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Ostaijen  Paul van     De trust der vaderlandsliefde  en andere grotesken: &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=45835</link>
		<description>Ostaijen  Paul van     De trust der vaderlandsliefde  en andere grotesken Den Haag  Bert Bakker  1966  152 pag  verzorgd en ingeleid door Gerrit Bongers Ooievaar 217 218  pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>45835</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Oterdahl  Jeanna     Inger Skram  Een leven van strijd en overwinning: &#8364;6,40</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=50974</link>
		<description>Oterdahl  Jeanna     Inger Skram  Een leven van strijd en overwinning Amsterdam  Meulenhoff  1932  316 pag  illustratie band Ella Riemersma  roestvlekjes op linnen en bladzijden  boek is verder in goede staat Basenau Goemans  N  li goed  Druk edition  8</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>50974</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Ousmane  Semb ne     Niiwam : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=47312</link>
		<description>Ousmane  Semb ne     Niiwam    Baarn  Ambo  1991  37 pag   Maaren  N  van Peter Abspoel pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>47312</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Ovidius     Tristia   Boek III : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=40812</link>
		<description>Ovidius     Tristia   Boek III  Amsterdam  Athenaeum Polak   Van Gennep  1995  21 5 x 12 5 cm  48 p  Vertaling en toelichting  Wiebe Hogendoorn  Half rood linnen  Leeslint  Gebonden Korte opdracht vorige eigenaar op schutblad  Zeer goed   stofomslag zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>40812</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Ozment  Steven     De burgemeestersdochter  Schandaal in een 16e eeuwse Duitse stad: &#8364;7,20</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=49417</link>
		<description>Ozment  Steven     De burgemeestersdochter  Schandaal in een 16e eeuwse Duitse stad Utrecht  Het Spectrum  1996  285 pag   Suurmeyer  Gerard pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>49417</guid>
	</item>
	<item>
		<title>O   Kenzaburo     De hoogmoedige doden  Verhalen: &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42707</link>
		<description>O   Kenzaburo     De hoogmoedige doden  Verhalen Amsterdam  Meulenhoff  1994  1973 pag  Meulenhoff quarto Vroomen  Noriko en Pim de pb uitstekend  Druk edition  4 90 290 4470 5</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>42707</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Padmanabhan  Manjula     Het vuur van de weduwe : &#8364;7,20</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=47097</link>
		<description>Padmanabhan  Manjula     Het vuur van de weduwe    Amsterdam  Van Gennep  1998  262 pag   Stroo  Bert pb uitstekend  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>47097</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Page  Marco     Het geheim van de marmeren buste : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=43712</link>
		<description>Page  Marco     Het geheim van de marmeren buste    Amsterdam  De Muidertoren  1952  216 pag  verscheen eerder onder de titel  Misdaad in folio Eckmar  F R  li goed  Druk edition  2</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>43712</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Palliser  Charles     Dolende geesten : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=40386</link>
		<description>Palliser  Charles     Dolende geesten    Amsterdam  Prometheus  1999  323 p   Garenloos Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>40386</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Pamela Kaufman     Het schild met de drie leeuwen : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=59541</link>
		<description>Pamela Kaufman     Het schild met de drie leeuwen   Houten   Van Holkema   Warendorf  cop  1987   23 cm  416 p  Een 12 jarig meisje dat aan het einde van de 12e eeuw aan een massamoord op haar familie ontkomt  trekt door Engeland en Frankrijk om van koning Hendrik de Tweede  1133 1189  restitutie te krijgen  Engeland  romans en novellen  vertaald Gebonden 90 269 7069 2 Uitstekend  stofomslag zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>59541</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Pankowski  Marian     De Pelgrims uit Utria : &#8364;7,70</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37777</link>
		<description>Pankowski  Marian     De Pelgrims uit Utria    Haarlem  In de Knipscheer  1986  174p  Vertaald door Edith Klapwijk     Gebonden Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37777</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Pary  Juliette     Mensen hebben haast : &#8364;7,20</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=48149</link>
		<description>Pary  Juliette     Mensen hebben haast    Amsterdam  De Arbeiderspers  1936  253 pag  linnen wat verkleurd Kuiper  Joh  li goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>48149</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Paso  Fernando del     Palinurus van Mexico  Deel twee: &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=44268</link>
		<description>Paso  Fernando del     Palinurus van Mexico  Deel twee Baarn  Ambo  1993  337 pag  sticker met naam op titelblad Ceelen  Ton Margriet Muris pb uitstekend  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>44268</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Pasternak  Boris     Dokter Zjivago : &#8364;8,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=52307</link>
		<description>Pasternak  Boris     Dokter Zjivago    Utrecht  A W  Bruna  1958 59  2 Delen  272  328 p  Vergeelde p  s  Orig  linnen  Naam vorige eigenaar op Fr  titelp  s  Gebonden Zeer goed  scheurtjes in stofomslag</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>52307</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Pasternak  Boris     Vrijgeleide : &#8364;7,70</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37778</link>
		<description>Pasternak  Boris     Vrijgeleide    Baarn  Hollandia  1959  179p  Orig  Linnen  Gebonden Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37778</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Patrick  William     Winter in Berlin : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=40350</link>
		<description>Patrick  William     Winter in Berlin     Spectrum  1992  271 p  Vertaald door W  A  Dorsman Vos  Garenloos Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>40350</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Paulo Coelho     De vijfde berg : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=75534</link>
		<description>Paulo Coelho     De vijfde berg   20 cm  189 p  De bijbelse profeet Elia leert door dramatische gebeurtenissen de antwoorden op de vele vragen die hem achtervolgen  Elia  profeet   romans en novellen  vertaald Garenloos Amsterdam  etc     De Arbeiderspers  2005  9e dr 90 295 0963 5 Zeer goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>75534</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Payne  David     Een taoist in Wall Street   Een geromantiseerde Chinees  Amerikaanse vertelling : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37779</link>
		<description>Payne  David     Een taoist in Wall Street   Een geromantiseerde Chinees  Amerikaanse vertelling  Haarlem  Agathon  1988  630p  Garenloos Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37779</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Payne  David     Een taoist in Wall Street   een geromantiseerde Chinees  Amerikaanse vertelling : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37780</link>
		<description>Payne  David     Een taoist in Wall Street   een geromantiseerde Chinees  Amerikaanse vertelling  Haarlem  Agathon  1988  630p  Garenloos Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37780</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Paz Fuentes Llosa Cort zar Debrot e a     Het groot Meulenhoff Zuid Amerika leesboek : &#8364;9,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=48984</link>
		<description>Paz Fuentes Llosa Cort zar Debrot e a     Het groot Meulenhoff Zuid Amerika leesboek    Amsterdam  Meulenhoff  1996  633 pag  leesvouw in de rug  pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>48984</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Per Olov Enquist   vert  Cora Polet      De reis van de voorganger : &#8364;14,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=54736</link>
		<description>Per Olov Enquist   vert  Cora Polet      De reis van de voorganger     Amsterdam   Ambo  cop  2003  23 cm  511 p  De vriendschap en latere vijandschap tussen Lewi Pethrus  de oprichter van de Pinkstergemeente in Zweden  en Sven Lidman  dichter van erotische liefdesgedichten  weerspiegelen het dilemma tussen idealisme en macht  Zweden  Pinksterbeweging  Idealisme  Macht   Gebonden Als nieuw   stofomslag uitstekend   90 263 1754 9</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>54736</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Pesetsky  Bette     Verhalen tot op zekere hoogte : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=45870</link>
		<description>Pesetsky  Bette     Verhalen tot op zekere hoogte    Amsterdam  Meulenhoff  1983  122 pag   Flothuis  Mea M  pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>45870</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Peter Handke  1942   Gerrit Hendrik Lambertus Bussink  1944       De linkshandige vrouw : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=67340</link>
		<description>Peter Handke  1942   Gerrit Hendrik Lambertus Bussink  1944       De linkshandige vrouw   21 cm  96 p  Uit onmacht om zich in haar huwelijk als volwaardig partner te doen gelden  trekt een vrouw zich in zichzelf terug en bouwt een andere wereld op met haar kind  Translations  form   Stories  texts   Romans en novellen   vertaald Gebrocheerd  Utrecht  etc     Bruna   4e druk 90 229 7379 4 Goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>67340</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Peter J  Claessens      Familieportret van Priv  domein : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=54223</link>
		<description>Peter J  Claessens      Familieportret van Priv  domein     Amsterdam  etc     De Arbeiderspers  1999  20 cm  73 p  Bloemlezing van prozafragmenten over familieleden uit de 200 delen van de Priv  domeinreeks  Familierelaties  Anthologies  form   Proza  autobiografie n Garenloos Zeer goed   2e dr 90 295 0927 9</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>54223</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Peter Murray Hautman  1952   Huberte Vriesendorp  1940       De tijdkring : &#8364;9,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=52635</link>
		<description>Peter Murray Hautman  1952   Huberte Vriesendorp  1940       De tijdkring     Amsterdam   Ploegsma  cop  2000  22 cm  237 p  4D  In het huis van zijn stervende opa ontdekt Jack een metalen deur die toegang geeft tot het leven tijdens de Tweede Wereldoorlog   science fiction  Wereldoorlog II  Verenigde Staten van Amerika  Psychiatrische pati nten  Tijdreisverhalen  Oorlogsverhalen  jeugdboeken  verhalen Garenloos Nieuw   9020948040</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>52635</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Peter S  Beagle     De laatste eenhoorn : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=71356</link>
		<description>Peter S  Beagle     De laatste eenhoorn   20 cm  159 p  Sirius sprookjesroman  Poetisch sprookje  waarin een eenhoorn haar schuilplaats verlaat om op zoek te gaan naar haar verloren soortgenoten  Talloze avonturen met heksen  tovenaars en listige mensen leiden tenslotte tot een goede afloop  sprookjes Garenloos Den Haag   Sirius en Siderius  1981   90 6441 025 9 Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>71356</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Petersen  Nis     De straat der sandalenmakers  Verhaal uit Rome ten tijde van Marcus Aurelius: &#8364;7,20</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=51427</link>
		<description>Petersen  Nis     De straat der sandalenmakers  Verhaal uit Rome ten tijde van Marcus Aurelius Den Haag  Stok   493 pag   Posthumus  Dr  Annie li goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>51427</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Petit  Marc     De Reuzendwerg : &#8364;8,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=47096</link>
		<description>Petit  Marc     De Reuzendwerg    Rijswijk  Goossens  1994  320 pag   Arijs  Marijke pb uitstekend  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>47096</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Phathanothai  Sirin     De Parel en de draak  Een Thais meisje aan het hof van Mao: &#8364;8,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=48653</link>
		<description>Phathanothai  Sirin     De Parel en de draak  Een Thais meisje aan het hof van Mao Rotterdam  Ad  Ddonker  1996  247 pag    pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>48653</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Philipp Vandenberg     Het Golgotha dossier : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=75529</link>
		<description>Philipp Vandenberg     Het Golgotha dossier   24 cm  320 p   Garenloos Uithoorn   Karakter  cop  2006  1e dr 9789061121978 Zeer goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>75529</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Pietrzyk  Leslie     Peren aan een wilg : &#8364;6,40</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=48614</link>
		<description>Pietrzyk  Leslie     Peren aan een wilg    Amsterdam  Prometheus  1999  283 pag   Reerink  Dons pb goed  Druk edition  2</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>48614</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Piper  David     Vuurproef in de rimboe   Roman : &#8364;7,70</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=41708</link>
		<description>Piper  David     Vuurproef in de rimboe   Roman  Baarn  Hollandia  1968  268 p  Vertaald door Dolf Koning  Orig  linnen  Gebonden Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>41708</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Pirandello  Luigi     De weduwnaar   En andere verhalen : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39060</link>
		<description>Pirandello  Luigi     De weduwnaar   En andere verhalen  Tricht  Uitgeverij Goossens  1986  88 p  Vertaald door Anthonie Kee  Orig  linnen  Gebonden Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>39060</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Pirandello  Luigi     De weduwnaar   En andere verhalen : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42327</link>
		<description>Pirandello  Luigi     De weduwnaar   En andere verhalen  Tricht  Goossens  Cop 1991  150 p  Vertaling  A  Kee  Garenloos Zeer goed  2de vermeerderde druk</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>42327</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Pirandello  Luigi     Het naakte leven  Verhalen: &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=43413</link>
		<description>Pirandello  Luigi     Het naakte leven  Verhalen Amsterdam  Hema  1987  78 pag   Kee  Anthonie pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>43413</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Pirandello  Luigi     Het naakte leven   Verhalen : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=41175</link>
		<description>Pirandello  Luigi     Het naakte leven   Verhalen   Hema  Cop 1987  78 p  Vertaling  Anthonie Kee  Garenloos Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>41175</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Pirandello  Luigi     Ieder zijn beurt : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39091</link>
		<description>Pirandello  Luigi     Ieder zijn beurt    Amsterdam  Hema  1989  110 p  Uit Italiaans vertaald dor Helga van Dongen  Garenloos Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>39091</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Platoon     Gorgias : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37773</link>
		<description>Platoon     Gorgias    Amsterdam   Antwerpen  Werledbibliotheek  1958  231p  Vertaald  ingeleid en verklaard door Prof  Dr R  van Pottelbergh  Gebonden Goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37773</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Platoon     Verdediging van Sokrates : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37537</link>
		<description>Platoon     Verdediging van Sokrates    Amsterdam  De mij  voor goede en goedkope lectuur   12mo  50 p   Vertaald door Dr  A  Rutgers  Enkele onderstrepingen en aantekeningen van vorige eigenaar  Orig  linnen  Gebonden Goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37537</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Pleijel  Agneta     Liefde in Stockholm : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=41047</link>
		<description>Pleijel  Agneta     Liefde in Stockholm    Amsterdam  Wereldbibliotheek  Cop  2000  139 p  Vertaling uit het Zweeds  Cora Polet  Gebrocheerd met flappen Zeer goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>41047</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Plessen  Elisabeth     Bericht aan de adel : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37774</link>
		<description>Plessen  Elisabeth     Bericht aan de adel    Utrecht   Antwerpen  A  W  Bruna   Zoon  1978  223p  Vertaald door Henny Scheepmaker  Garenloos Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37774</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Plessen  Elisabeth     Bericht aan de adel : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37775</link>
		<description>Plessen  Elisabeth     Bericht aan de adel    Utrecht   Antwerpen  A  W  Bruna   Zoon  1978  223p  Vertaald door Henny Scheepmaker  Ingenaaid Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37775</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Poesjkin  A S     De Kapiteinsdochter : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=46506</link>
		<description>Poesjkin  A S     De Kapiteinsdochter    Bussum  Kroonder  1947  186 pag   Huisman  Wils  Illustr   Snapper  R  hli goed  Druk edition  2</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>46506</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Poesjkin  A S     De Kapiteinsdochter : &#8364;7,20</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=51093</link>
		<description>Poesjkin  A S     De Kapiteinsdochter    Amsterdam  Kroonder   192 pag  papier wat vergeeld Huisman  Wils  Illustr   Snapper  R  hli goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>51093</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Poniatowska  Elena     Dit leven is een leugen : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=40162</link>
		<description>Poniatowska  Elena     Dit leven is een leugen    Weesp   Den Haag   Brussel  Het Wereldvenster   Novib   NCOS  1986  341 p  Vertaling  Tessa Zeiler  Garenloos Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>40162</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Prange  Peter     De Strauss Dynastie : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=41148</link>
		<description>Prange  Peter     De Strauss Dynastie    Utrecht  A W  Bruna Uitgevers b v   Cop  1992  513 p  Roman gebaseerd op de gelijknamige televisieserie  Gebonden Zeer goed  stofomslag zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>41148</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Priestley  J  B     Een straatje in Londen : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37802</link>
		<description>Priestley  J  B     Een straatje in Londen    Amsterdam  De Arbeiderspers  1954  528 p  Vertaald door Margot Bakker  Orig  linnen   Gebonden Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37802</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Proulx  E  Annie     Scheepsberichten : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39295</link>
		<description>Proulx  E  Annie     Scheepsberichten    Breda  De Geus  Cop  1995  399 p  Vertaling  Regina Willemse  Garenloos Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>39295</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Provand Webster  J     Het Orakel van Ba l  Een verhaal van eenige zonderlinge voorvallen: &#8364;48,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=49426</link>
		<description>Provand Webster  J     Het Orakel van Ba l  Een verhaal van eenige zonderlinge voorvallen Gouda  G B  Van Goor Zonen   396 pag   Bruin  Servaas de  Illustr   Goble  Warwick li goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>49426</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Purdy  James     Kleur van duisternis : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39990</link>
		<description>Purdy  James     Kleur van duisternis    Amsterdam  Athenaeum Polak   Van Gennep  1973  178 p  Garenloos Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>39990</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Purdy  James     Kleur van duisternis : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=48482</link>
		<description>Purdy  James     Kleur van duisternis    Amsterdam  Athenaeum Polak  Van Gennep  1989  178 pag   Plomp  Hans pb goed  Druk edition  2</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>48482</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Quintana  Anton  red       Klassieke griezelverhalen   De beste misdaadverhalen : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=40140</link>
		<description>Quintana  Anton  red       Klassieke griezelverhalen   De beste misdaadverhalen  Amsterdam  Loeb   373 p   Garenloos Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>40140</guid>
	</item>
	<item>
		<title>R  Deforges     Zwarte tango : &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=74882</link>
		<description>R  Deforges     Zwarte tango   20 cm  295 p  Om het lot van hun in de Tweede Wereldoorlog vermoorde familie en vrienden te wreken  zoeken enkele mensen die de concentratiekampen hebben overleefd  in Argentinie naar oorlogsmisdadigers  Oorlogsmisdadigers  romans en novellen  vertaald Gebonden Amsterdam   De Boekerij  1992   90 225 1368 8 Uitstekend  stofomslag zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>74882</guid>
	</item>
	<item>
		<title>R  van Leeuwen  vert      Verhalen van duizend en een nacht : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=76986</link>
		<description>R  van Leeuwen  vert      Verhalen van duizend en een nacht   21 cm  319 p  Naam vorige eigenaar   Garenloos Bulaaq  Amsterdam   1998    9054600357 Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>76986</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Rabelais  F    Reedijk  C     Pantagruel : &#8364;18,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=45883</link>
		<description>Rabelais  F    Reedijk  C     Pantagruel    Rotterdam  Ad  Donker  1946  29 pag  omslag verkleurd door roestvlekjes   Hoe de hoogedele Pantagruel de jaardag van den ouden en waardigen St Nicolaas vierde   br goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>45883</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Rabelais  Francois     Gargantua en Pantagruel   Vermeldend hun onwaardeerbare heldhaftigheden en hoogwijze woorden mitsgaders de talloze boeverijen van panurg die nooit wist of hij trouwen dorst  : &#8364;59,90</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=38672</link>
		<description>Rabelais  Francois     Gargantua en Pantagruel   Vermeldend hun onwaardeerbare heldhaftigheden en hoogwijze woorden mitsgaders de talloze boeverijen van panurg die nooit wist of hij trouwen dorst   Laren  A  G  Schoonderbeek  1931 1932  2 banden  4to  507   400 p  Uit het fransch vertaald door J  A  Sandfort  Rijk geill  met tekeningen  Eerste band  boek 1 3 Tweede band  boek 4 5 Orig  linnen  Gebonden Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>38672</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Rabindranath Tagore   J  de Molenaar  vert      De vier hoofdstukken : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=77020</link>
		<description>Rabindranath Tagore   J  de Molenaar  vert      De vier hoofdstukken   18 cm  96 p  Geill  met pentekeningen  Randen omslag iets gesleten   Garenloos Wereldbibliotheek Vereniging  Amsterdam  1966    Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>77020</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Rabinyan  Dorit     Perzische bruiden : &#8364;12,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39344</link>
		<description>Rabinyan  Dorit     Perzische bruiden    Amsterdam  Vassallucci  1996  202 p   Orig  linnen  Vertaling  Ruben Verhasselt  Gebonden Zeer goed  stofomslag goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>39344</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Rachmanowa  Alja     DeLiefde  Tscheka en Dood : &#8364;7,70</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37803</link>
		<description>Rachmanowa  Alja     DeLiefde  Tscheka en Dood     s Hertogenbosch  Teuling   403 p  Vertaald door Van Serge Eggert  Orig  linnen   Gebonden Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37803</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Rainer Dart  Iris     Beaches : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37712</link>
		<description>Rainer Dart  Iris     Beaches    Vianen  Holkema   Warendorf  1989  268p  Garenloos Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37712</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Rainer Maria Rilke   vert  Jelle van der Meulen      Een handvol innerlijkheid   keuze uit de brieven en prozateksten : &#8364;14,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=63297</link>
		<description>Rainer Maria Rilke   vert  Jelle van der Meulen      Een handvol innerlijkheid   keuze uit de brieven en prozateksten   Zeist   Vrij Geestesleven  cop  1988   Garenloos 22 cm  149 p  Drempelreeks  romans en novellen  vertaald 90 6038 252 8 Nieuw</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>63297</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Raskin  Brigitte     Het Koekoeksjong : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=45067</link>
		<description>Raskin  Brigitte     Het Koekoeksjong    Leuven  Kritak  1989  133 pag    pb goed  Druk edition  4</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>45067</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Raymond Brulez     De verschijning te Kallista : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=53029</link>
		<description>Raymond Brulez     De verschijning te Kallista     Amsterdam   Meulenhoff  1953  20 5 cm  133 p  Orig linnen   Gebonden Goed   stofomslag goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>53029</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Read  Piers Paul     De Junkers : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=45061</link>
		<description>Read  Piers Paul     De Junkers    Amsterdam  Meulenhoff  1970  282 pag  Literair Paspoort 42  titelblad eruitgeknipt  pb redelijk  Druk edition </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>45061</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Read  Piers Paul     Zolang er leven is  Het verhaal van de overlevenden van de Andes vliegramp: &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=43197</link>
		<description>Read  Piers Paul     Zolang er leven is  Het verhaal van de overlevenden van de Andes vliegramp Amsterdam  Meulenhoff  1974  332 pag  leesvouw in de rug  pb goed  Druk edition  1 90 290 0059 7</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>43197</guid>
	</item>
	<item>
		<title>R gis Debray   vert  Benjo Maso     De buitenstaander : &#8364;9,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=54177</link>
		<description>R gis Debray   vert  Benjo Maso     De buitenstaander     Utrecht  etc     Bruna  1977  21 cm  239 p   Garenloos Zeer goed   90 229 7367 0</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>54177</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Reinecker  Herbert     Kinderen  moeders en een generaal : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=41112</link>
		<description>Reinecker  Herbert     Kinderen  moeders en een generaal    Zutphen  Thieme  Cop  1986  190 p  Garenloos Zeer goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>41112</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Rendell  Ruth     De sleutels naar straat : &#8364;6,70</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=52135</link>
		<description>Rendell  Ruth     De sleutels naar straat    Utrecht  Het Spectrum  2000  388 p   Garenloos Uitstekend  3de druk 9027472491</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>52135</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Reuter  Frits     Alle de werken van Frits Reuter : &#8364;23,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=52348</link>
		<description>Reuter  Frits     Alle de werken van Frits Reuter    Rotterdam  D  Bolle   1891   27 5 x 19 cm  103  106  120  95  104  107  11198  60  50  34 p  Vert  proza  G  Velderman  Vert  poezie  B  ter Haar  Geill  met ca  300 z w tekeningen  Titelplaat  afbeelding van de auteur  Half linnen  Vergeelde p  s  vochtvlekjes  Zwakke binding  Gebonden Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>52348</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Reuter  Frits     Gedroogde kruiden : &#8364;9,50</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=51707</link>
		<description>Reuter  Frits     Gedroogde kruiden    Rotterdam  D  Bolle   152 p  Uit het platduits vertaald door G  Velderman  Geill  met z w tekeningen  Orig  linnen  Ex bibliotheek exemplaar  alleen stempel op p  3   Gebonden Goed   4de druk</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>51707</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Reuter  Frits     Rommelzoo  Gedroogde Kruiden: &#8364;12,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=47369</link>
		<description>Reuter  Frits     Rommelzoo  Gedroogde Kruiden Arnhem Nijmegen  E    M  Cohen   290 pag  het boek is in zeer goede staat Laurillard  E   Illustr   Michielsen li goed  Druk edition  4</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>47369</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Rice  Ben     Pobby en Dingan : &#8364;6,70</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=52193</link>
		<description>Rice  Ben     Pobby en Dingan    Amsterdam  Prometheus  2000  102 p  Vertaling  Tinke Davids   Gebonden Als nieuw   stofomslag zeer goed   9053339701</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>52193</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Richard Adams   vert  Max Schuchart      Waterschapsheuvel : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=56146</link>
		<description>Richard Adams   vert  Max Schuchart      Waterschapsheuvel     Utrecht  etc     Het Spectrum  1977  22 cm  448 p  Verhaal over een groep konijnen die zich onttrekt aan het gezag van het opperkonijn en de kolonie verlaat om nieuwe woonplaats te zoeken  Incl  uitvouwbaar kaartje  Orig  linnen  Boekblok iets vergeeld  Voor kinderen en volwassenen  Naam en adres vorige eigenaar  dieren  Konijnen  Dierenverhalen Gebonden Zeer goed  stofomslag gescheurd  11de dr 90 274 8261 6</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>56146</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Richard D  Bach   Russell Munson    Jonathan Livingston zeemeeuw : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=76376</link>
		<description>Richard D  Bach   Russell Munson    Jonathan Livingston zeemeeuw   22 cm  93 p  Symbolisch verhaal over een zeemeeuw in wiens gedachten en levenswijze de auteur zich tracht te verplaatsen  Geill  met z w foto s  meeuwen  Dieren  Esoterie  Dierenverhalen  Gebonden Naarden   Strengholt  1975  4e dr 90 6010 272 X Zeer goed  stofomslag gescheurd</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>76376</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Richard M  Stern   vert  Daniel Bish     The towering inferno : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=55890</link>
		<description>Richard M  Stern   vert  Daniel Bish     The towering inferno     Luitingh  Laren  cop  1975  18 cm  249 p   Garenloos Zeer goed   902450306x</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>55890</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Richter  Hans Werner     Gij zult niet doden : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39363</link>
		<description>Richter  Hans Werner     Gij zult niet doden    Baarn  De Boekerij  1964  253 p  Vertaling  J F  Kliphuis  Orig  linnen  Gebonden Goed   scheurtjes in stofomslag</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>39363</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Richter  Hans Werner     Keuromnibus   Sporen in het zand   Zij vielen uit gods hand   Het gevecht Aan de Beek : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37796</link>
		<description>Richter  Hans Werner     Keuromnibus   Sporen in het zand   Zij vielen uit gods hand   Het gevecht Aan de Beek  Amsterdam  Arbeiderspers  1966  584p  Orig  linnen  Vertaald door M  H  Ros  Gebonden Goed   stofomslag goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37796</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Rifbjerg  Klaus     Anna  ik   Anna : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=43689</link>
		<description>Rifbjerg  Klaus     Anna  ik   Anna    Amsterdam  Contact  1972  257 pag    pb goed  Druk edition  1 90 254 6186 7</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>43689</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Rinser  Luise     De volmaakte blijdschap : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42673</link>
		<description>Rinser  Luise     De volmaakte blijdschap    Den Haag  Leopold  1966  325 pag  zonder stofomslag Wolf  Ruth geb Zeer goed  Druk edition  3</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>42673</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Rinser  Luise     De zondebok : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=45357</link>
		<description>Rinser  Luise     De zondebok    Den Haag  Leopold  1966  158 pag   Rees  J  van pb goed  Druk edition  2</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>45357</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Rinser  Luise     Ik ben Tobias : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42672</link>
		<description>Rinser  Luise     Ik ben Tobias    Den Haag  Leopold  1967  296 pag  lichte beschadeging stofomslag Wolf  Ruth geb uitstekend  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>42672</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Rinser  Luise     Kringen in het water : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42670</link>
		<description>Rinser  Luise     Kringen in het water    Den Haag  Leopold  1966  203 pag  met stofomslag Wolf  Ruth geb uitstekend  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>42670</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Rinser  Luise     Totdat de dag aanbreekt : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42674</link>
		<description>Rinser  Luise     Totdat de dag aanbreekt    Den Haag  Leopold  1960  272 pag  zonder stofomslag Wolf  Ruth geb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>42674</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Rivas  Francisco Sim n     Het rapport Mancini  Roman uit Chili: &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=43009</link>
		<description>Rivas  Francisco Sim n     Het rapport Mancini  Roman uit Chili Baarn  Ambo  1989  218 pag   Inklaar  Martine pb uitstekend  Druk edition  1 90 263 0930 9</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>43009</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Rivka Galchen     Atmosferische storingen : &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=76333</link>
		<description>Rivka Galchen     Atmosferische storingen   22 cm  254 p  Door het contact met een schizofrene patient begint een psychiater ook zelf de greep op de werkelijkheid te verliezen  Schizofrenie  romans en novellen  vertaald Garenloos Amsterdam   Anthos  cop  2008   978 90 414 1272 0 Uitstekend</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>76333</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Rjndt  Philippe van     Het dossier Tetramachus   Jacht op de geheime papieren van het Vaticaan : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42345</link>
		<description>Rjndt  Philippe van     Het dossier Tetramachus   Jacht op de geheime papieren van het Vaticaan    Cop  1979  223 p   Gebonden Zeer goed  stofomslag iets gescheurd aan bovenzijde</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>42345</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Roald Dahl  1916 1990    Vert   Peter Verstegen       Over en sluiten : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=53095</link>
		<description>Roald Dahl  1916 1990    Vert   Peter Verstegen       Over en sluiten     Amsterdam   Meulenhoff  1987  20 cm  173 p  Meulenhoff editie  E 283  Tien verhalen over Britse piloten tijdens de Tweede Wereldoorlog    Garenloos Zeer goed   12e dr 902152435X</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>53095</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Robert Anthony Stone  1937      Vert   Rob van Essen      Schimmenbaai : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=52696</link>
		<description>Robert Anthony Stone  1937      Vert   Rob van Essen      Schimmenbaai     Amsterdam   Cargo  2003  22 cm  253 p  Een Amerikaanse professor volgt zijn nieuwe  mysterieuze minnares naar een Caraibisch eiland en raakt daar betrokken bij politieke en voodoo achtige praktijken   Voodoo  romans en novellen  vertaald Garenloos Nieuw   9025416063</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>52696</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Rolland  Romain     Ochtend   Jonge jaren   Delen 2 en 3 uit Jean Christophe  Alsmede  Boven het strijdgewoel  excerpten en  Rondvaart  : &#8364;7,70</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37164</link>
		<description>Rolland  Romain     Ochtend   Jonge jaren   Delen 2 en 3 uit Jean Christophe  Alsmede  Boven het strijdgewoel  excerpten en  Rondvaart   Hasselt  Heideland   457 p  Inleiding over auteur en werk door Albert Westerlinck  Orig  half leer  Gebonden Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37164</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Ronald Firbank  1886 1926    Gerrit Jan Komrij  1944       Kardinaal Pirelli   gevolgd door Valmouth : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=53226</link>
		<description>Ronald Firbank  1886 1926    Gerrit Jan Komrij  1944       Kardinaal Pirelli   gevolgd door Valmouth     Amsterdam   Loeb  1980  20 cm  178 p  Frontispice  Omslag gekruld en iets gesleten aan hoeken   Garenloos Zeer goed  2e herz  dr 9020404938</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>53226</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Ronald Johnston   vert  Henk de Rijk     Alarm bij Doggersbank   een wedloop op leven en dood : &#8364;8,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=54732</link>
		<description>Ronald Johnston   vert  Henk de Rijk     Alarm bij Doggersbank   een wedloop op leven en dood      s Gravenhage   Zuid Hollandsche Uitgevers Maatschappij   1970   20 cm  258 p   Gebonden Uitstekend  stofomslag zeer goed   90 235 5061 7</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>54732</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Ronne  Falk Jorgen     Het Geluksland : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37798</link>
		<description>Ronne  Falk Jorgen     Het Geluksland    Amsterdam  Elsevier  1969  184p  Geilustreerd door J  Stollema  Vertaald door  Tinke Davids  Orig  linnen   Gebonden Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37798</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Ronne  Jorgen Falk     De Consulsvrouw : &#8364;8,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=51259</link>
		<description>Ronne  Jorgen Falk     De Consulsvrouw    Amsterdam  Elsevier  1925  149 pag  5de tot 8ste duizend Huber  A  en E  li goed  Druk edition </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>51259</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Rooke  Leon     Shakespeare s hond   Hij luistert alles af en doet daarvan verslag honds openhartig : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37799</link>
		<description>Rooke  Leon     Shakespeare s hond   Hij luistert alles af en doet daarvan verslag honds openhartig  Utrecht   Antwerpen  Het Spectrum  1985  137 p  Vertaald door  Annelies Hazenberg  Gebonden Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37799</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Rosca  Ninotchka     Dubbel gezegend : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=43014</link>
		<description>Rosca  Ninotchka     Dubbel gezegend    Baarn  Ambo  1993  248 pag   Emeis  Marijke pb goed  Druk edition  1 90 263 1219 9</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>43014</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Ross  Jean     Het jongetje in de grijze jas : &#8364;6,40</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=47076</link>
		<description>Ross  Jean     Het jongetje in de grijze jas    Utrecht  Bijleveld   239 pag  geen stofomslag Edinga  Hans li goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>47076</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Rosser  G     Generaals sterven in bed : &#8364;6,40</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=44170</link>
		<description>Rosser  G     Generaals sterven in bed    Den Haag Antwerpen  NBC  1962  370 pag  naam op titelblad  imitatieleer  bandontwerp Piet Mar e Broek  C A G  van den  goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>44170</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Rossner  Judith     Augustus : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37800</link>
		<description>Rossner  Judith     Augustus    Houten  Agathon  1984  400 p  Vertaald door  Annelies Hazenberg  Garenloos Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37800</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Rossner  Judith     Augustus : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=45449</link>
		<description>Rossner  Judith     Augustus    Houten  Agathon  1984  400 pag   Hazenberg  Annelies pb goed  Druk edition  4</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>45449</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Rounaud  Jean     Illustere voorgangers : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=44681</link>
		<description>Rounaud  Jean     Illustere voorgangers    Amsterdam  van Oorschot  1994  160 pag   Kaas  Marianne pb goed  Druk edition  2</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>44681</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Rubens  Bernice     Madame Sousatzka   De lessen van een excentrieke pianolerares zijn lessen voor het leven : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37801</link>
		<description>Rubens  Bernice     Madame Sousatzka   De lessen van een excentrieke pianolerares zijn lessen voor het leven  Utrecht  A W  Bruna   1989  219 p  Vertaald door Tjitske Wijngaard  Garenloos Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37801</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Rubio Gwynn Hyman     Icy Sparks : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=54763</link>
		<description>Rubio Gwynn Hyman     Icy Sparks    Amsterdam   Archipel   2002   360 p  Roman over een meisje dat moet leren leven met het syndroom van Gilles de la Tourette  Paperback  Enige lichte gebruikssporen </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>54763</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Ruiz Rosas  Teresa     De kopiist : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=49424</link>
		<description>Ruiz Rosas  Teresa     De kopiist    Amsterdam  Wereldbibliotheek  1998  109 pag   Coopmans  Brigitte pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>49424</guid>
	</item>
	<item>
		<title>S  Veronesi    Kalme chaos : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=77218</link>
		<description>S  Veronesi    Kalme chaos   13 cm  414 p   Garenloos Prometheus  A dam  13de dr 9789044611748 Nieuw</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>77218</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Sabatier  Robert     De kinderen van de zomer : &#8364;6,40</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=46743</link>
		<description>Sabatier  Robert     De kinderen van de zomer    Huizen  De Sfinx  1980  270 pag   Bartman  M G  pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>46743</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Sabatini  Rafael     De verdwenen koning   Geautoriseerde vertaling  naar den roman   The lost king  : &#8364;7,70</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39345</link>
		<description>Sabatini  Rafael     De verdwenen koning   Geautoriseerde vertaling  naar den roman   The lost king   Haarlem  De Spaarnestad  1938  318 p  Uit de Kennemerserie  nummer 5  Garenloos Goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>39345</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Sabatini  Rafael     Historische nachten van verschrikking : &#8364;6,40</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=47980</link>
		<description>Sabatini  Rafael     Historische nachten van verschrikking     s Gravenhage  Kruseman   472 pag   Keller  Mr  G  li goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>47980</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Sagan  Fran oise     Bloed van waterverf : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=45836</link>
		<description>Sagan  Fran oise     Bloed van waterverf    Amsterdam  Manteau  1987  251 pag   Hirs  Margreet pb uitstekend  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>45836</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Salisbury  Harrison E     De dissident : &#8364;9,40</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=38283</link>
		<description>Salisbury  Harrison E     De dissident    Laren  Luitingh   485 p   Vertaald door Hans de Vries  Orig  linnen  Gebonden Zeer goed  stofomslag goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>38283</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Samanez  Hugo Neira     Huillca  een Peruaanse boer vertelt : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39282</link>
		<description>Samanez  Hugo Neira     Huillca  een Peruaanse boer vertelt    Bussum  Het wereldvenster  Cop  1975  127 p   Garenloos Zeer goed  Tweede druk</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>39282</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Sartre  Jean Paul     De dood in het hart  De wegen der vrijheid III: &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=48093</link>
		<description>Sartre  Jean Paul     De dood in het hart  De wegen der vrijheid III Amsterdam  Contact  1965  297 pag  omslag wat verkleurd Mok  M  pb goed  Druk edition  4</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>48093</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Schaper  Edzard     Het andere vonnis   Vier novellen : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37795</link>
		<description>Schaper  Edzard     Het andere vonnis   Vier novellen  Brussel  Reinaert  1970  224p  Gebonden Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37795</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Scheffel  J V  von     Ekkehard  Een verhaal uit de tiende eeuw: &#8364;12,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=51189</link>
		<description>Scheffel  J V  von     Ekkehard  Een verhaal uit de tiende eeuw Amsterdam  Meulenhoff   435 pag  naam en datum op schutblad Manssen  W J   Illustr   Wildschut  J  hli goed  Druk edition  5</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>51189</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Schnurre  W     Vriendschap met Adam en vijf andere vertellingen : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=45806</link>
		<description>Schnurre  W     Vriendschap met Adam en vijf andere vertellingen    Amsterdam  Wereldbibliotheek vereniging  1967  77 pag    pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>45806</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Schoeman  Karel     Een ander land : &#8364;7,20</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=47098</link>
		<description>Schoeman  Karel     Een ander land    Amsterdam  Contact  1992  311 pag   Jong Goossens  Riet de pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>47098</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Scott  Douglas     De Albatros route   Een maritiem oorlogsavontuur 1943 : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39040</link>
		<description>Scott  Douglas     De Albatros route   Een maritiem oorlogsavontuur 1943  Baarn  Hollandia  1989  277 p  Vertaling  D  J  Dwarshuis Arriens   Garenloos Zeer goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>39040</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Sebastian  Ana     De eerste fakkels : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39279</link>
		<description>Sebastian  Ana     De eerste fakkels    Amsterdam  Thoth  Cop  1986  130 p  Vertaling  Giny Klatser  Ingenaaid Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>39279</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Sebastian  Ana     De eerste fakkels : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=40489</link>
		<description>Sebastian  Ana     De eerste fakkels    Amsterdam  Thoth  Cop  1986  130 p   Ingenaaid Zeer goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>40489</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Sebbar  Leila     Fatima   De Algerijnse vrouwen op het plein  Roman : &#8364;8,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42003</link>
		<description>Sebbar  Leila     Fatima   De Algerijnse vrouwen op het plein  Roman  Amsterdam  Van Gennep  1985  187 p  Vertaald door Truus Boot  Omslag met flappen  Garenloos Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>42003</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Seghers  Anna     Het echte blauw  Een vertelling uit Mexico: &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=44370</link>
		<description>Seghers  Anna     Het echte blauw  Een vertelling uit Mexico Amsterdam  Wereldbibliotheek  1968  77 pag    pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>44370</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Seghers  Anna     Het judasloon : &#8364;8,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42802</link>
		<description>Seghers  Anna     Het judasloon    Amsterdam  Gennep  van  1984  161 pag  Roman over een Duits dorp in de nazomer van 1932 Schippers  Elly pb Goed   Druk edition  2 90 6012 580 0</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>42802</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Sejfullina  Lydia     Wirineja : &#8364;6,40</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=48103</link>
		<description>Sejfullina  Lydia     Wirineja    Amsterdam  Elsevier  1928  190 pag  omslag wat verkleurd  naam en ex libris op titelblad Dworson  Ljoeba li goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>48103</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Sela  Owen     Het Kremlin Komplot : &#8364;6,70</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=51437</link>
		<description>Sela  Owen     Het Kremlin Komplot    Utrecht  Kadmos  Cop  1985  264 p  Naam van vorige eigenaar op schutblad  Gebonden Zeer goed  stofomslag goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>51437</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Sender  Ramon     Zeven Rode Zondagen : &#8364;12,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=48246</link>
		<description>Sender  Ramon     Zeven Rode Zondagen    Amsterdam  Van Oorschot  1948  378 pag   Meijer  H l ne J  geb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>48246</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Severin  Tim     Een speurtocht naar Moby Dick   De wraaklustige witte walvis : &#8364;8,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=40087</link>
		<description>Severin  Tim     Een speurtocht naar Moby Dick   De wraaklustige witte walvis  Amsterdam  Arena  2000  282 p  Geillustreerd  Garenloos Zeer goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>40087</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Shaw  Bernard     Een Huwelijk : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37817</link>
		<description>Shaw  Bernard     Een Huwelijk    Amsterdam  Meulenhoff   353 p   Vertaald door Van S  Person  Orig  Halflinnen  Gebonden Goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37817</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Shaw  Bernard     Lieve Doroth e : &#8364;8,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=43547</link>
		<description>Shaw  Bernard     Lieve Doroth e    Amsterdam  Heijnis   58 pag  Een praktische richtlijn in de moraal  speciaal voor vrouwen  in de vorm van een brief aan een jonge persoon van die sexe Bernlef  J   Illustr   Winsten  Clare geb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>43547</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Sheard  Sarah     Bijna Japans : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37818</link>
		<description>Sheard  Sarah     Bijna Japans    Houten  Agathon  1987  117 p   Vertaald door Ernst van Altena  Garenloos Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37818</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Shute  Nevil     De verrader : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=40879</link>
		<description>Shute  Nevil     De verrader    Amsterdam  De Geillustreerde Pers N V   1967  250 p  Garenloos Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>40879</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Signoret  Simone     Adieu  Volodia : &#8364;8,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37814</link>
		<description>Signoret  Simone     Adieu  Volodia    Amsterdam  De Arbeiderspers  1986  466 p  Vertaald door Frans de Haan  Orig  linnen   Gebonden Zeer goed   stofomslag goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37814</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Signoret  Simone     Adieu  Volodia : &#8364;8,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37815</link>
		<description>Signoret  Simone     Adieu  Volodia    Amsterdam  De Arbeiderspers  1986  466 p   Orig  linnen  Vertaald door Frans de Haan  Gebonden Zeer goed   stofomslag zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37815</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Simenon  Georges     De begrafenis van meneer Bouvet : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=51064</link>
		<description>Simenon  Georges     De begrafenis van meneer Bouvet    Utrecht  Bruna   Zoon  1981  187 pag  illustratie omslag Hilke Tasman  Zwarte Beertjes nr  281 Romijn K H  pb goed  Druk edition  1 90 229 02811 1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>51064</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Simenon  Georges     De klasgenoot van Maigret : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=51057</link>
		<description>Simenon  Georges     De klasgenoot van Maigret    Utrecht  Bruna   Zoon  1969  159 pag  Illustratie omslag Dick Bruna  Zwarte Beertjes no  1244 Romijn  K H  pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>51057</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Simenon  Georges     De merel in de tuin : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=51067</link>
		<description>Simenon  Georges     De merel in de tuin    Utrecht  AWB uitgevers   186 pag   Bos  C G J  pb goed  Druk edition  1 90 229 7777 3</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>51067</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Simenon  Georges     Het geduld van Maigret : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=48039</link>
		<description>Simenon  Georges     Het geduld van Maigret    Utrecht  Bruna   Zoon  1966  190 pag   Romijn  K H   Illustr   Bruna  Dick pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>48039</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Simenon  Georges     In geval van nood : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=51058</link>
		<description>Simenon  Georges     In geval van nood    Utrecht  Bruna   Zoon  1958  190 pag  illustratie omslag Dick Bruna  Zwarte Beertjes no  168 Romijn  K H  pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>51058</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Simenon  Georges     Maigret aan de Rivi re : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=46602</link>
		<description>Simenon  Georges     Maigret aan de Rivi re    Utrecht  Bruna  1975  144 pag  omslagillustratie Dick Bruna Bakker  Margot pb goed  Druk edition  1 90 229 7288 7</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>46602</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Simenon  Georges     Maigret als ongewenste gast : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=51068</link>
		<description>Simenon  Georges     Maigret als ongewenste gast    Utrecht  Bruna   Zoon  1971  160 pag  illusratie omslag Dick Bruna  Zwarte Beertjes nr 1137 Romijn  K H  pb goed  Druk edition  1 90 229 1137 3</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>51068</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Simenon  Georges     Maigret en de Chinese schim  Zwarte Beertjes 848: &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=47868</link>
		<description>Simenon  Georges     Maigret en de Chinese schim  Zwarte Beertjes 848 Utrecht  Bruna   Zoon  1965  186 pag   De Swarte  A   Illustr   Dick Bruna pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>47868</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Simenon  Georges     Maigret en de Chinese schim : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=44486</link>
		<description>Simenon  Georges     Maigret en de Chinese schim    Utrecht  Bruna  1974  128 pag  omslagillustratie Dick Bruna Witte  J A  de pb goed  Druk edition  1 90 229 7246 1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>44486</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Simenon  georges     Maigret en de dorpsgek : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=51062</link>
		<description>Simenon  georges     Maigret en de dorpsgek    Utrecht  Bruna   Zoon  1967  158 pag  illustratie omslag Dick Bruna  Zwarte Beertjes no  1117 Wagensveld  G J  van pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>51062</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Simenon  Georges     Maigret en de luie inbreker : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=51066</link>
		<description>Simenon  Georges     Maigret en de luie inbreker    Utrecht  Bruna   Zoon  1966  190 pag  illustratie omslag Dick Bruna Romijn  K H  pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>51066</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Simenon  Georges     Maigret en het danseresje : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=46202</link>
		<description>Simenon  Georges     Maigret en het danseresje    Utrecht  Bruna  1974  128 pag  omslag illustratie Dick Bruna Witte  J A  de pb goed  Druk edition  1 90 229 7254 2</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>46202</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Simenon  Georges     Maigret en het lijk in het sloophuis : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=51069</link>
		<description>Simenon  Georges     Maigret en het lijk in het sloophuis    Utrecht  Bruna   Zoon  1971  159 pag  illustratie omslag Dick Bruna  Zwarte Beertjes nr  1460 Romijn  K H  pb goed  Druk edition  1 90 229 1460 7</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>51069</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Simenon  Georges     Maigret en het lijk in het spookhuis : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=51061</link>
		<description>Simenon  Georges     Maigret en het lijk in het spookhuis    Utrecht  Bruan   Zoon  1976  159 pag  illustratie omslag Dick Bruna  Zwarte Beertjes no  1460 Romijn  K H  pb goed  Druk edition  1 90 229 1460 7</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>51061</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Simenon  Georges     Maigret en het spook : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=48042</link>
		<description>Simenon  Georges     Maigret en het spook    Utrecht  Bruna   Zoon  1965  187 pag   Romijn  K H   Illustr   Bruna  Dick pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>48042</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Simenon  Georges     Maigret in de mist : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=48046</link>
		<description>Simenon  Georges     Maigret in de mist    Utrecht  Bruna   Zoon  1968  192 pag   Gethmann Sterkenburg  J   Illustr   Bruna  Dick pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>48046</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Simenon  Georges     Maigret in de verdediging  Zwarte Beertjes 875: &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=47869</link>
		<description>Simenon  Georges     Maigret in de verdediging  Zwarte Beertjes 875 Utrecht  Bruna   Zoon  1965  187 pag   Romijn  K H   Illustr   Dick Bruna pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>47869</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Simenon  Georges     Maigret in de verdediging : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=51060</link>
		<description>Simenon  Georges     Maigret in de verdediging    Utrecht  Bruna   Zoon  1968  187 pag  illustratie omslag Dick Bruna  Zwarte Beertjes no  875  naam op titelblad Romijn  K H  pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>51060</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Simenon  Georges     Maigret in de verdediging : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=51071</link>
		<description>Simenon  Georges     Maigret in de verdediging    Utrecht  Bruna   Zoon  1965  187 pag  naam op titelblad  illustratie omslag Dick Bruna  Zwarte Beertjes nr  875 Romijn  K H  pb redelijk  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>51071</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Simenon  Georges     Maigret schiet tekort : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=51059</link>
		<description>Simenon  Georges     Maigret schiet tekort    Utrecht  Bruna   Zoon  1961  191 pag  illustratie omslag Dick Bruna  Zwarte Beertjes nr 279 Kool  Halbo C  pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>51059</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Simenon  Georges     Tante Jeanne : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=51072</link>
		<description>Simenon  Georges     Tante Jeanne    Utrecht  Bruna   Zoon  1961  188 pag  leesvouw in omslag  omslagillustratie Dick Bruna  Zwarte Beertjes nr  455 Greshoff Brunt  A  pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>51072</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Simeons  A  T  W      Wie hat leeuwen masker dragen : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37816</link>
		<description>Simeons  A  T  W      Wie hat leeuwen masker dragen    Amsterdam  Ploegsma  1954  254 p  Vertaald door van A  Rutgers van der  Loeff Basenau  Orig  linnen   Gebonden Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37816</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Simmel  Johannes Mario     Hoera we leven nog : &#8364;8,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37812</link>
		<description>Simmel  Johannes Mario     Hoera we leven nog    Utrecht   Antwerpen  A W  Bruna   Zoon  1979  614 p  Vertaald door F  J  Bruning  Gebonden Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37812</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Simmel  Johannes Mario     Tot de laatste druppel   De bijna hopeloze weg van een kunstenaar naar het geluk : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39217</link>
		<description>Simmel  Johannes Mario     Tot de laatste druppel   De bijna hopeloze weg van een kunstenaar naar het geluk  Den Haag  Ad M C  Stok  Cop  1962  384 p  Ned  bewerking  J  Wim Crom  Orig linnen  Gebonden Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>39217</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Simone de Beauvoir   vert  L P J  Braat      De anderen   roman : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=59423</link>
		<description>Simone de Beauvoir   vert  L P J  Braat      De anderen   roman   Bussum   De Boer  1972  6de dr 20 cm  243 p   Garenloos 90 269 5009 8 Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>59423</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Simpson  William Von     De Barrings : &#8364;15,40</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37839</link>
		<description>Simpson  William Von     De Barrings    Den Haag  AD  M  C  Stok   2 banden  354   380 p  Orig  halflinnen  Gebonden Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37839</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Simpson  William Von     De Kleinzoon : &#8364;18,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37834</link>
		<description>Simpson  William Von     De Kleinzoon    Den Haag  AD  M  C  Stok    2 banden  219   223 p  Vertaald door A  W  Van Nes  Orig  Halflinnen  Gebonden Goed   scheurtjes in stofomslag</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37834</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Sinclair  Upton     Om een nieuwe wereld : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37879</link>
		<description>Sinclair  Upton     Om een nieuwe wereld    Den Haag  Prometheus   541 p  Orig  linnen  Vertaald door J  L  Van Tijn  Gebonden Goed   Vierde druk</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37879</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Singer  Isaac Bashevis     De duizendkunstenaar van Lublin : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=48514</link>
		<description>Singer  Isaac Bashevis     De duizendkunstenaar van Lublin    Amsterdam  De Arbeiderspers  1966  247 pag  mets stofomslag Polak  Nico  Illustr   L b  Kurt geb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>48514</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Sjolochow  Michail     Nieuw land onder den ploeg  Podnjataja Tselina: &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=49619</link>
		<description>Sjolochow  Michail     Nieuw land onder den ploeg  Podnjataja Tselina Amsterdam  Wereldbibliotheek   466 pag   Praag  S  van  Illustr   Voskuil  J J  li goed  Druk edition  2</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>49619</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Sj wall   Wahl       De man op het balkon : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=45741</link>
		<description>Sj wall   Wahl       De man op het balkon    Utrecht  Bruna  1969  187 pag  lichte beschadiging op achterkant Polet  Cora pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>45741</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Slimming  John     De Pepertuin : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=46249</link>
		<description>Slimming  John     De Pepertuin    Den Haag  NBC  1968  228 pag  bandontwerp Eppo Doeve Zandstra  P A  li goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>46249</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Slung  Michele     Leven met Kannibalen  En andere verhalen van avontuurlijke vrouwen: &#8364;7,20</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=48048</link>
		<description>Slung  Michele     Leven met Kannibalen  En andere verhalen van avontuurlijke vrouwen Amsterdam  Sirene  2001  238 pag  voorwoord van Reeve Lindbergh Rooijen  Lucie van pb uitstekend  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>48048</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Smit  Gabri l     In het land van den dichter : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=49288</link>
		<description>Smit  Gabri l     In het land van den dichter    Utrecht  Het Spectrum  1947  143 pag  naam en datum  op titelblad  hli goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>49288</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Soueif  Ahdaf     Aisha : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37833</link>
		<description>Soueif  Ahdaf     Aisha    Antwerpen  Standaard  1985  150 p  Vertaald door Aaldert van den Bogaard  Garenloos Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37833</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Soya     Een Gast : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=45230</link>
		<description>Soya     Een Gast    Amsterdam  Van Oorschot  1947  154 pag  geen stofomslag Vos  Marie W  li goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>45230</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Soyinka  Wole     Jeugd in Ake   Roman uit Nigeria : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37788</link>
		<description>Soyinka  Wole     Jeugd in Ake   Roman uit Nigeria  Den Haag  Novib  1982  257p  Vertaald door Anne Beeker Schoenmakers  Garenloos Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37788</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Spain  Stanley     Rajac   Een vertelling : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=40126</link>
		<description>Spain  Stanley     Rajac   Een vertelling  Naarden  Strengholt  1982  143 p  Geillustreerd door Eric Mache  Garenloos Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>40126</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Spanidou  Irini     Mijn spartaanse vader : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=43316</link>
		<description>Spanidou  Irini     Mijn spartaanse vader    Utrecht  Veen  1987  207 pag   Lindenburg  Mieke pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>43316</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Spark  Muriel     Boos opzet : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=44287</link>
		<description>Spark  Muriel     Boos opzet    Amsterdam  Elsevier  1982  159 pag   Moody  Pauline pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>44287</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Spark  Muriel     De abdis van Crewe : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=43015</link>
		<description>Spark  Muriel     De abdis van Crewe    Amsterdam  Contact  1975  88 pag  Contact Primeurs Wesselius  Rudi pb uitstekend  Druk edition  1 90 254 6436 X</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>43015</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Spark  Muriel     De broeikas bij de rivier : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=40187</link>
		<description>Spark  Muriel     De broeikas bij de rivier    Amsterdam  Contact  1974  134 p  Vertaald door W  Wielek Berg  Orig  linnen  Garenloos Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>40187</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Spark  Muriel     De mandelbaumpoort : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=43563</link>
		<description>Spark  Muriel     De mandelbaumpoort    Amsterdam  Contact  1967  382 pag  lichte beschadiging schutblad   rest van stukje tape  en stofomslag Schaap  drs  H W J   Illustr   Salden  Helmut geb goed  Druk edition  2</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>43563</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Spark  Muriel     De vrijgezellen : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37789</link>
		<description>Spark  Muriel     De vrijgezellen    Amsterdam  Contact  1962  221p  Orig  linnen  Gebonden Goed   stofomslag goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37789</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Spengler  Tilman     De hersens van Lenin : &#8364;8,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=50194</link>
		<description>Spengler  Tilman     De hersens van Lenin    Amsterdam  Van Gennep  1992  289 pag   Davids  Tinke pb goed  Druk edition  1 90 6012 916 4</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>50194</guid>
	</item>
	<item>
		<title>St Aubin de Teran  Lisa     Joanna : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39113</link>
		<description>St Aubin de Teran  Lisa     Joanna    Amsterdam  Meulenhoff  1995  303 p  Garenloos Goed  Derde druk</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>39113</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Stamperius  Hannemieke     In haar uppie   Verhalen door vrouwen over vrouwen : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39090</link>
		<description>Stamperius  Hannemieke     In haar uppie   Verhalen door vrouwen over vrouwen  Amsterdam  Contact  1988  238 p   Garenloos Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>39090</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Stanley  Michael     Het Zwitserse complot : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39323</link>
		<description>Stanley  Michael     Het Zwitserse complot    Utrecht   Antwerpen  A  W  Bruna   Zoon  Cop  1977  240 p   Gebonden Zeer goed  stofomslag goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>39323</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Stavinoha  Jan     Praagse dixieland : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=43564</link>
		<description>Stavinoha  Jan     Praagse dixieland    Amsterdam  van Oorschot  1991  153 pag   Veldman  Ilja pb goed  Druk edition  2</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>43564</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Stella Bromet  vert       Vrouwenland Co tha   erotische verhalen : &#8364;8,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=54158</link>
		<description>Stella Bromet  vert       Vrouwenland Co tha   erotische verhalen     Amsterdam   De Arbeiderspers  cop  1991  22 cm  197 p  Grote ABC  nr  781  Erotische verhalen van hedendaagse Zweedse schrijfsters  Erotiek   Garenloos Zeer goed    90 295 1229 6</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>54158</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Stenfert Kroese  W H     Meesters der Ierse Vertelkunst : &#8364;8,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=44352</link>
		<description>Stenfert Kroese  W H     Meesters der Ierse Vertelkunst    Amsterdam  Meulenhoff  1955  210 pag  verhalen van  Carleton Moore Yeats Joyce Bowen a o  Stenfert Kroese  W H  li goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>44352</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Stenfert Kroese  W H     Meesters der Ierse vertelkunst : &#8364;7,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=51794</link>
		<description>Stenfert Kroese  W H     Meesters der Ierse vertelkunst    Amsterdam  Meulenhoff  1955  X  207 p  Vergeelde schutbladen  Orig  linnen  Gebonden Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>51794</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Stephanie Kallos   Sophie Brinkman     Gebroken voor jou : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=53922</link>
		<description>Stephanie Kallos   Sophie Brinkman     Gebroken voor jou     Amsterdam   Anthos  cop  2004  22 cm  414 p  Als een oudere  gescheiden vrouw hoort dat ze een hersentumor heeft  besluit ze een kamer in haar grote huis  dat vol staat met kostbaar  antiek porselein en aardewerk  te verhuren  Naam vorige eigenaar   Garenloos Zeer goed   90 414 0875 4</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>53922</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Stevenson  R L     De fles van Satan : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=50719</link>
		<description>Stevenson  R L     De fles van Satan    Amsterdam  Wereld Bibliotheek Vereniging  1955  55 pag   Spierdijk  Jan  Illustr   Thole  C A M  gkt goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>50719</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Stevenson  R L     Schateiland : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=41897</link>
		<description>Stevenson  R L     Schateiland    Den Haag  Nederlandse Boekenclub   207 p  Orig  linnen  Gebonden Zeer goed   stofomslag redelijk</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>41897</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Stevenson  R L B     De verkeerde kist : &#8364;11,10</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37540</link>
		<description>Stevenson  R L B     De verkeerde kist    Amsterdam  Wereldbibliotheek  1927  12mo  228 p  Orig  linnen  Gebonden Goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37540</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Stevenson  Robert Louis     Omnibus   David Balfour   Broederstrijd : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=40188</link>
		<description>Stevenson  Robert Louis     Omnibus   David Balfour   Broederstrijd  Utrecht  Kadmos  1986  399 p   Gebonden Zeer goed  stofomslag goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>40188</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Stilgebauer  Edward     G tz Krafft  Geschiedenis van een jong leven: &#8364;20,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=44692</link>
		<description>Stilgebauer  Edward     G tz Krafft  Geschiedenis van een jong leven Amsterdam  Veen    4 delen   Met volle zeilen   In de branding   In engen kring   des Levens kroon  li goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>44692</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Stjernstedt  M     Vier Levens : &#8364;9,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=43565</link>
		<description>Stjernstedt  M     Vier Levens    Amsterdam  Meulenhoff  1935  372 pag  mooie band  ex libris op schutblad Basenau  N  en A  hli goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>43565</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Strauss  Botho     Paren  passanten : &#8364;11,10</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=41316</link>
		<description>Strauss  Botho     Paren  passanten    Amsterdam  Arbeiderspers  Cop  1981  183 p  Omslag met flappen iets versleten  niet beschadigd  Enkele onopvallende potlood onderstrepingen  Gebrocheerd Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>41316</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Street  James     Omstreden aarde : &#8364;8,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=40274</link>
		<description>Street  James     Omstreden aarde    Hoorn  De Steenuil   451 p  Vertaling  P  Wale Kaas  Kunstleer  Gebonden Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>40274</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Suchtelen  Nico van     De Stille Lach : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=46660</link>
		<description>Suchtelen  Nico van     De Stille Lach    Amsterdam  Wereldbibliotheek  1932  412 pag  bandontwerp Georg Rueter   li goed  Druk edition  23</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>46660</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Susanna Tamaro    De stem van je hart : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=76271</link>
		<description>Susanna Tamaro    De stem van je hart   21 cm  155 p  Wereldbibliotheekreeks  Een oude vrouw schrijft een dagboek voor haar kleindochter over vier generaties Italiaanse vrouwen  Vrouwenemancipatie  Familierelaties   Gebrocheerd Amsterdam   Wereldbibliotheek  cop  1994   90 284 1675 7 Als nieuw</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>76271</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Suttner  Bertha von     Martha s Kinderen : &#8364;12,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=50215</link>
		<description>Suttner  Bertha von     Martha s Kinderen    Amsterdam  Veen  1912  253 pag  vervolg op De wapens neergelegd Bertha von Suttner ontving in 1905 de Nobelprijs voor de vrede  naam en datum op schutblad  li goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>50215</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Svevo  Italo     De moord in de via Belpoggio en andere verhalen : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=41681</link>
		<description>Svevo  Italo     De moord in de via Belpoggio en andere verhalen      Goossens BV    197 p  Vertaling  Frederique van der Velde  Gebrocheerd Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>41681</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Svevo  Italo     De moord in de via Belpoggio   En andere verhalen : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42337</link>
		<description>Svevo  Italo     De moord in de via Belpoggio   En andere verhalen  Tricht  Goossens  1991  197 p   Garenloos Zeer goed  4de druk</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>42337</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Sylvie Germain  1954     vert  Truus Boot     Medusakind : &#8364;8,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=55767</link>
		<description>Sylvie Germain  1954     vert  Truus Boot     Medusakind     Amsterdam   Wereldbibliotheek  1994  21 cm  272 p  Wereldbibliotheek  Het leven van een meisje wordt ingrijpend aangetast door een incestueuze relatie met haar halfbroer  Incest  Haat   Gebrocheerd Als nieuw   90 284 1641 2</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>55767</guid>
	</item>
	<item>
		<title>S derman  Harry     Hier Politie   De memoires van een internationaal vermaard politieman: &#8364;6,40</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=51334</link>
		<description>S derman  Harry     Hier Politie   De memoires van een internationaal vermaard politieman Den Haag  Stok   348 pag   Kalf  J  li goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>51334</guid>
	</item>
	<item>
		<title>T  Ben Jelloun    Weggaan : &#8364;7,50</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=77180</link>
		<description>T  Ben Jelloun    Weggaan   21 cm  283 p  Emigratie Garenloos De Bezige Bij  A dam  2006   9023421930 Als nieuw</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>77180</guid>
	</item>
	<item>
		<title>T  H  White     Het boek Merlijn : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=70643</link>
		<description>T  H  White     Het boek Merlijn   19 cm  112 p  Prisma boeken  1933  P  s verkleurd   Garenloos Utrecht  etc     Het Spectrum  1980   90 274 1063 1 Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>70643</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Tagore  Rabindranath     De Brief van den Koning  Spel in twee bedrijven: &#8364;16,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=47658</link>
		<description>Tagore  Rabindranath     De Brief van den Koning  Spel in twee bedrijven Utrecht  De Haan   96 pag  naam en spreuk op schutblad  schutblad bruin verkleurd  rug ontbreekt  tekst en illustraties in uitstekende staat Borel  Henri  Illustr   Cramer  Rie gkt goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>47658</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Taher  Bahaa     De wraak van Safiyya : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=51135</link>
		<description>Taher  Bahaa     De wraak van Safiyya    Amsterdam  Van Gennep  2000  123 pag   Leeuwen  Richard van pb goed  Druk edition  1 90 5515 498 9</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>51135</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Taher  Bahaa     De wraak van Safiyya   Roman : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37429</link>
		<description>Taher  Bahaa     De wraak van Safiyya   Roman   Van Gernnep  2000  125 p   Garenloos Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37429</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Taiyi  Lin     Naar Nieuwe Horizon  oorspronkelijke titel Wartide: &#8364;6,40</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=50211</link>
		<description>Taiyi  Lin     Naar Nieuwe Horizon  oorspronkelijke titel Wartide Haarlem  J H  Gottmer  1949  277 pag  bandtekening van Rein van Looy  geen stofomslag Engler van Bergen  E  hli goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>50211</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Tan  Amy     De vrouw van de Keukengod : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=44690</link>
		<description>Tan  Amy     De vrouw van de Keukengod    Amsterdam  Bert Bakker  1993  420 pag   Dabekaussen  Eug ne Tilly Maters pb goed  Druk edition  3</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>44690</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Tanis Helliwell     Decoding destiny   Keys to mankind s spiritual evolution : &#8364;45,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=65860</link>
		<description>Tanis Helliwell     Decoding destiny   Keys to mankind s spiritual evolution   Ppb  23 cm  170 p  Dedication by the author   T A  Helliwell Publ   Toronto  1988   969344309 Very good</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>65860</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Tanith Lee  1947     Vert   H  van der Leeuw Loosjes     Het kasteel der duisternis : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=53116</link>
		<description>Tanith Lee  1947     Vert   H  van der Leeuw Loosjes     Het kasteel der duisternis      s Gravenhage   Gradivus  cop  1981  21 cm  197 p  Gradivus SF  Fantasy   Garenloos Zeer goed    9010026493</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>53116</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Tanith Lee  1947   Annemarie van Ewijck    Anackire : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=71054</link>
		<description>Tanith Lee  1947   Annemarie van Ewijck    Anackire   20 cm  476 p   De Stormgebieder trilogie  2  Meulenhoff sf  fantasy   avontuur  224  De strijd om de macht in het koninkrijk Vis dreigt op een totale vernietiging van het gehele rijk uit te lopen  Vervolg van Stormgebieder    Garenloos Amsterdam   Meulenhoff   90 290 1947 6 Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>71054</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Tansi  Sony Labou     Het teken van martial : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37826</link>
		<description>Tansi  Sony Labou     Het teken van martial    Amsterdam  In de Knipscheer  1993  198 p  Vertaald door Hetty Renes  Garenloos Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37826</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Taylor Ed  A     Het drama voorbij : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=54992</link>
		<description>Taylor Ed  A     Het drama voorbij    Amsterdam   Carrousel   2000   47 p  Een novelle  Een onbekende vrouw  de uitnodiging en de geheime reis  Paperback  Goede staat </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>54992</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Tchechow  Anton     De roman van een onbekend mensch : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=49699</link>
		<description>Tchechow  Anton     De roman van een onbekend mensch    Amsterdam  Meulenhoff  1918  198 pag  met portret  beschadigd ruggetje Praag  S  van gkt goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>49699</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Teale  Sarah  tekst      De reuzen : &#8364;11,10</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=41174</link>
		<description>Teale  Sarah  tekst      De reuzen    Bussum  Van Holkema   Warendorf  Cop 1980  31 x 22 cm  192 p  Zeer rijk geillustreerd door Julek Heller  Carolyn Scrace  Juan Wijngaard  Orig linnen  Gebonden Zeer goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>41174</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Tepper  Sheri S     De Heren van Gras : &#8364;6,70</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=51575</link>
		<description>Tepper  Sheri S     De Heren van Gras    Amsterdam  Meulenhoff  1991  426 p   Fantasy   Garenloos Zeer goed   9029041072</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>51575</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Terlouw  Jan     De derde kamer : &#8364;6,70</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=52319</link>
		<description>Terlouw  Jan     De derde kamer    Wageningen  L J  Veen  Cop  1978  182 p   Gebonden Zeer goed   scheurtjes in stofomslag   9020403443</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>52319</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Thackeray  W M     De Virgini rs   Derde en vierde deel : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=44935</link>
		<description>Thackeray  W M     De Virgini rs   Derde en vierde deel    Amsterdam  Hollandsch Uitgeversfonds   349 pag  naam op schutblad  li goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>44935</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Thomas Keneally   vert  Annemarie Houwink ten Cate     Mozes de wetgever : &#8364;9,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=55377</link>
		<description>Thomas Keneally   vert  Annemarie Houwink ten Cate     Mozes de wetgever     Amsterdam   Becht   1976   25 cm  221 p  Geill  met kleurenfoto s   Gebonden Zeer goed  scheur in stofomslag   90 230 0224 5</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>55377</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Thomas Mann   vert  Dirk Salomons    Ontboezemingen van de oplichter Felix Krull : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=69725</link>
		<description>Thomas Mann   vert  Dirk Salomons    Ontboezemingen van de oplichter Felix Krull  21 cm  398 p  De leesclub van NRC Handelsblad  Uit de schaduw  Gefingeerde memoires van een amoralistische jonge levensgenieter  Oplichting  romans en novellen  vertaaldGarenloos978 90 8510 428 5Amsterdam  etc     De Arbeiderspers 4e drAls nieuw</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>69725</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Thomas  D M     Het witte hotel : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=44328</link>
		<description>Thomas  D M     Het witte hotel    Houten  Agathon  1986  284 pag   Dielemans  Wim pb goed  Druk edition  5</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>44328</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Toby  Mark     Eddie en zijn vader : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=51271</link>
		<description>Toby  Mark     Eddie en zijn vader    Zwolle  J J  Tijl  1962  176 pag   Merwe  Marijke van de  Illustr   Straaten  Peter van geb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>51271</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Toer  Pramoedya Ananta     Het glazen huis  Roman uit Indonesi : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=50570</link>
		<description>Toer  Pramoedya Ananta     Het glazen huis  Roman uit Indonesi  Houten  Het Wereldvenster  1988  385 pag  naam en datum op titelblad Maier  Henk pb goed  Druk edition  1 90 293 9872 8</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>50570</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Toer  Pramoedya Ananta     Meisje van het strand : &#8364;6,40</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=50569</link>
		<description>Toer  Pramoedya Ananta     Meisje van het strand    Houten  Het Wereldvenster  1990  238 pag   Rookmaaker  Angela pb goed  Druk edition  3 90 269 4617 1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>50569</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Toerg njef  Iwan     Een Koning Lear van de steppe : &#8364;7,20</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=51428</link>
		<description>Toerg njef  Iwan     Een Koning Lear van de steppe    Amsterdam  Amsterdamsche Boek  en Courantmy   1951  199 pag  met stofomslag Schot  Aleida G   Illustr   Buys  Bob geb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>51428</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Tolkien     Sprookjes van Tolkien : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=49026</link>
		<description>Tolkien     Sprookjes van Tolkien    Utrecht  Het Spectrum  1981  152 pag   Wielek Berg  W  pb goed  Druk edition  8</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>49026</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Tolstoy  Leo     Resurrection : &#8364;76,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=49435</link>
		<description>Tolstoy  Leo     Resurrection    London  Francis Riddell Henderson  1900  565 pag  with thirty three illustrations by Leonid Pasternak Maude  Louise  Illustr   Pasternak  Leonid li goed  Druk edition  2</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>49435</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Tomek Tryzna   vert  Karol Lesman    Meisje Niemand   een geheimzinnige roman over het volwassen worden : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=65354</link>
		<description>Tomek Tryzna   vert  Karol Lesman    Meisje Niemand   een geheimzinnige roman over het volwassen worden   Gebonden 22 cm  381 p  Als een 15 jarig Pools meisje van het platteland naar de stad verhuist  maakt ze via twee even oude meisjes geschokt kennis met heel andere werelden  Schutblad verwijderd  verder prima exemplaar   Breda   De Geus  cop  1996   90 5226 349 3 Zeer goed  stofomslag zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>65354</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Tomkins  David     De tweede vadar : &#8364;10,30</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37829</link>
		<description>Tomkins  David     De tweede vadar    Gouda  GB  v Goor Zonen    112 p  Orig  linnen   Gebonden Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37829</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Torgny Lindgren   vert  Bertie van der Meij     In het water van Bonte Bladen   vertellingen : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=76526</link>
		<description>Torgny Lindgren   vert  Bertie van der Meij     In het water van Bonte Bladen   vertellingen   20 cm  239 p  romans en novellen  vertaald Garenloos Amsterdam   De Bezige Bij  2001   90 234 7036 2 Uitstekend</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>76526</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Townsend  Sue     Het geheime dagboek van Adriaan Mole 13 3 4 jaar : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39018</link>
		<description>Townsend  Sue     Het geheime dagboek van Adriaan Mole 13 3 4 jaar    Baarn  Fontijn  Cop  1985  169 p  Orig  linnen  Vertaald door Huberte Vriesendorp  Illust  Henri tte Damave   Goed  opdracht aan vorige eigenaar op vrij schutblad</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>39018</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Travers  Susan   Holden  Wendy     Een liefde in Afrika   Het waar gebeurde en moedige verhaal van de enige vrouw in het vreemdelingenlegioen : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39826</link>
		<description>Travers  Susan   Holden  Wendy     Een liefde in Afrika   Het waar gebeurde en moedige verhaal van de enige vrouw in het vreemdelingenlegioen  Vianen  The House of Books  Cop  2000  364 p  Vertaling  Mariette van Gelder  Gebonden Zeer goed   stofomslag zeer goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>39826</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Trees van Gennip Horsten    Omgaan met sterven : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=58564</link>
		<description>Trees van Gennip Horsten    Omgaan met sterven    Utrecht   Nederlands Centrum Geestelijke Volksgezondheid  1985  22 cm  V  167 p  NCGV reeks  79  Onderzoeksverslag van de problemen van de terminale kankerpatient bij ontslag uit het ziekenhuis en overplaatsing naar een verpleeghuis  Stervensbegeleiding onderzoek  Terminal care  Hospitals  Nursing homes  Terminal patients   Garenloos  90 70495 43 0 Goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>58564</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Troelstra Bokma de Boer  S     Oud Fransche Legenden : &#8364;12,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=43590</link>
		<description>Troelstra Bokma de Boer  S     Oud Fransche Legenden    Zutphen  W J  Thieme  1928  301 pag  met 24 illustraties in kleurendruk en zwart  wat roestvlekjes maar boek is verder in goede staat  naam op schutblad   Illustr   Pol Dom hli goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>43590</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Trollope  Anthony     De Pallisers : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=36995</link>
		<description>Trollope  Anthony     De Pallisers    Wageningen  Veen   1975   448 p  Bewerkt door Michael Hardwick  Orig  kunstleer  Gebonden Goede staat</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>36995</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Trollope  Joanna     Mannen  minnaars   meiden : &#8364;7,70</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=41135</link>
		<description>Trollope  Joanna     Mannen  minnaars   meiden    Houten  Van Reemst  1998  223 p  Vertaling  Marja Schuuring  Garenloos Zeer goed  2de druk</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>41135</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Trollope  Joanna     Onder vrienden : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37825</link>
		<description>Trollope  Joanna     Onder vrienden    Houten  Van Holkema   Warendorf  1996  240 p  Vertaald door E  C  van der Sande  Gebonden Zeer goed  stofomslag goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37825</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Truman  Margaret     Het drama op de jacht : &#8364;8,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37832</link>
		<description>Truman  Margaret     Het drama op de jacht    Den Haag  J  Philip Kruseman s   271 p  Vertaling S  Van Praag  Orig  linnen  Gebonden Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37832</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Truman  Margaret     Moord in het Witte huis : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37831</link>
		<description>Truman  Margaret     Moord in het Witte huis    Baart   Borsbeek  Publiboek   Ommen  1982  192 p  Vertaling Milly Clifford  Gebonden Zeer goed  stofomslag goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37831</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Trygve Emanuel Gulbranssen  1894 1962    Vert   Johanna Posthumus     Het geslacht Bj rndal   een verhaal uit de jaren omstreeks 1760 tot 1810 : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=53117</link>
		<description>Trygve Emanuel Gulbranssen  1894 1962    Vert   Johanna Posthumus     Het geslacht Bj rndal   een verhaal uit de jaren omstreeks 1760 tot 1810     Amsterdam  etc     Elsevier  1979  21 cm  520 p  Orig  zwart linnen  Namen  gedeeltelijk doorgestreept  op schutblad   Gebonden Zeer goed  21e dr 9010026493</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>53117</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Tryzna  Tomek   Janikowski  Ryszard     Siloam   Kinomysterie : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37790</link>
		<description>Tryzna  Tomek   Janikowski  Ryszard     Siloam   Kinomysterie  Breda  De Geus  1998  123p  Gebonden Zeer goed   stofomslag zeer goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37790</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Tsjechov  Anton     Drama op de jacht : &#8364;6,40</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=47033</link>
		<description>Tsjechov  Anton     Drama op de jacht    Den Haag  Kruseman  1963  223 pag  geen stofomslag Praag  S  van li goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>47033</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Tsjechow  Anton P     Wanjka en Kasjtanka  Verhalen over kinderen en dieren: &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=43515</link>
		<description>Tsjechow  Anton P     Wanjka en Kasjtanka  Verhalen over kinderen en dieren Amsterdam  Van Oorschot  1960  207 pag  serie  de Witte Olifant  zonder stofomslag Timmer  Charles B  li goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>43515</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Tucholsky  Kurt     Verhalen : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=47316</link>
		<description>Tucholsky  Kurt     Verhalen    Amsterdam  De Bezige Bij  1968  157 pag   Bartels  Toon pb goed  Druk edition  4</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>47316</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Turgenief  Ivan     Een Koning Lear van de Steppe : &#8364;12,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=51185</link>
		<description>Turgenief  Ivan     Een Koning Lear van de Steppe    Amsterdam  Querido  1919  251 pag  portret voorop boek Praag  S  van li goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>51185</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Turner  Steven     Het stof der aarde : &#8364;6,40</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=51276</link>
		<description>Turner  Steven     Het stof der aarde    De Bilt  De Fontein  1970  180 pag  met stofomslag  ill  Gerrit Noordzij Veerman  J  geb goed  Druk edition  1 90 261 2039 7</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>51276</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Ullmann  Linn     Als ik bij je ben : &#8364;7,70</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=41082</link>
		<description>Ullmann  Linn     Als ik bij je ben    Amstelveen  De Boekerij  2002  249 p  Vertaling  Lucy Pijttersen  Garenloos met flappen Zeer goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>41082</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Undset  Sigrid     De Splinter van den Tooverspiegel : &#8364;6,40</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=51137</link>
		<description>Undset  Sigrid     De Splinter van den Tooverspiegel    Amsterdam  Wereldbibliotheek   198 pag  bandontwerp van N J  van de Vecht  wat roestvlekjes  boek verder in goede staat Ledeboer  Henri tte M H  li goed  Druk edition  2</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>51137</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Upton Sinclair   vert  J  Winkler     De handen in een : &#8364;8,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=56125</link>
		<description>Upton Sinclair   vert  J  Winkler     De handen in een     De Arbeiderspers  Amsterdam  1938  21 cm  400 p  Oorspr  titel  Coop  Orig  linnen  gevlekt  Zwakke binding   Gebonden Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>56125</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Uris  Leon     De dreigende heuvels : &#8364;10,30</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=40080</link>
		<description>Uris  Leon     De dreigende heuvels    Baarn  Hollandia  1965  239 p  Gebonden Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>40080</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Ursula Kroeber Le Guin      Zo wil ik dat je bent : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=63949</link>
		<description>Ursula Kroeber Le Guin      Zo wil ik dat je bent   Utrecht  etc     Het Spectrum  1977   Garenloos 21 cm  91 p  Spectrum paperback  39  Tussen een onbegrepen  individualistisch ingestelde 17 jarige jongen en een 18 jarig meisje dat vervuld is van het idee een groot componiste te worden ontstaat een liefdesrelatie  Titelp  en omslag iets verkleurd   90 274 5889 8 Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>63949</guid>
	</item>
	<item>
		<title>V  S  Naipaul   vert  Guido Goluke      Een staat van vrijheid : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=66570</link>
		<description>V  S  Naipaul   vert  Guido Goluke      Een staat van vrijheid   Garenloos 21 cm  235 p  Verhalen over het isolement van mensen in een voor hen vreemde cultuur  Blindstempel ex libris  Gewetensconflict  Isolement  Migranten  Amsterdam  etc     Atlas  cop  1994   90 254 0396 4 Zeer goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>66570</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Vacha  Robert     Het Oog van de Naald : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=44451</link>
		<description>Vacha  Robert     Het Oog van de Naald    Amsterdam  Omega Boek  1973  236 pag  geen stofomslag Nicolaas  Thomas li goed  Druk edition  1 90 6057292 0</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>44451</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Vald s  Zo      Het helse paradijs : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=45434</link>
		<description>Vald s  Zo      Het helse paradijs    Baarn  Ambo  1996  117 pag   Otter  Saskia pb uitstekend  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>45434</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Valkhoff  R   red       De druivenpers   Oud Italiaanse liefdes en andere verhalen : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=41769</link>
		<description>Valkhoff  R   red       De druivenpers   Oud Italiaanse liefdes en andere verhalen  Amsterdam  Meulenhoff  Cop  1963  17 5 x 11 cm  158 p   Garenloos Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>41769</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Valla  Kristin     Muskaat   Een liefde in Zuid Amerika : &#8364;7,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=52347</link>
		<description>Valla  Kristin     Muskaat   Een liefde in Zuid Amerika  Breda  De Geus  2002  174 p  Uit het Noors vertaald  Gebonden Nieuw   9044500643</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>52347</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Vamba Sherif   vert  Manon Smits     Het land van de vaders : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=65332</link>
		<description>Vamba Sherif   vert  Manon Smits     Het land van de vaders   Gebonden 21 cm  317 p  Een Amerikaanse slaaf wordt predikant en vertrekt naar Liberia om er het christendom te brengen  Liberie   Breda   De Geus  cop  1999   90 5226 606 9 Als nieuw   stofomslag uitstekend</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>65332</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Velter  Joseph     Ivoor  Elfenbein am Alldann: &#8364;16,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=46416</link>
		<description>Velter  Joseph     Ivoor  Elfenbein am Alldann Dendermonde  Payottenpers   243 pag  naam en datum op schutblad Feitsma  J  li goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>46416</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Vera Chapman   vert  W  Wielek Berg      De drie jonkvrouwen : &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=55339</link>
		<description>Vera Chapman   vert  W  Wielek Berg      De drie jonkvrouwen     Utrecht  etc     Spectrum  1979  22 cm  363 p  Drie romans  spelend aan het hof van de legendarische Britse koning Arthur   Gebonden Zeer goed   stofomslag goed   90 274 7095 2</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>55339</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Verne  Jules     Jules Verne Wonderreizen deel 12  De reis naar de maan in 28 dagen en 12 uren: &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=49514</link>
		<description>Verne  Jules     Jules Verne Wonderreizen deel 12  De reis naar de maan in 28 dagen en 12 uren Amsterdam  Elsevier  1964  224 pag  onverkorte uitgave met de originele gravures  Gouden Olifant   omslag ill  J  Mader  pb goed  Druk edition  16</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>49514</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Vesper  Bernward     Trip   Romanessay : &#8364;6,70</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=52305</link>
		<description>Vesper  Bernward     Trip   Romanessay  Bussum  Wereldvenster  Cop  1980  464 p  Geillustr  Gebonden Zeer goed   scheurtjes in stofomslag   9029397322</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>52305</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Vladimir Nabokov    Het oog : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=59100</link>
		<description>Vladimir Nabokov    Het oog   Hema  Amsterdam  1988   20 cm  114 p  Naam vorige eigenaar   Garenloos  Uitstekend</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>59100</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Vosz  Richard     Twee Menschen   2 delen : &#8364;30,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=44790</link>
		<description>Vosz  Richard     Twee Menschen   2 delen    Amsterdam  Meulenhoff  1919   Meulenhoff s Kleine Boekjes  in batik band met goud opdruk  naam op schutblad  geb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>44790</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Vosz  Richard     Twee menschen : &#8364;34,20</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=38825</link>
		<description>Vosz  Richard     Twee menschen    Amsterdam  Meulenhoff  1919  2 banden  32mo  333   295 p  Vertaling J  P  Wesselink van Rossum  Orig  BATIK  Gebonden Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>38825</guid>
	</item>
	<item>
		<title>V ring  Astrid     Een schip komt geladen trilogie  Kent ge het land De Spotvogel: &#8364;16,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=49714</link>
		<description>V ring  Astrid     Een schip komt geladen trilogie  Kent ge het land De Spotvogel Haarlem  Gottmer   Co     uit het zweeds vertaald  trilogie Molanus Stamperius  M J  gkt goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>49714</guid>
	</item>
	<item>
		<title>W  A  Harbinson   vert  Hugo Kuipers     Genesis : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=55904</link>
		<description>W  A  Harbinson   vert  Hugo Kuipers     Genesis      Utrecht    Het Spectrum  1984  19 cm  457 p  Playboy  Als twee Amerikaanse geleerden UFO incidenten proberen te ontraadselen  ontdekken zij een wereldomvattend complot waarin ook de grote mogendheden deelnemen   Garenloos Zeer goed  1e dr 90 274 9646 3</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>55904</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Wahloo  Per     De opdracht : &#8364;6,70</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=52318</link>
		<description>Wahloo  Per     De opdracht    Amsterdam  Arbeiderspers  1967  248 p   Gebonden Zeer goed  scheurtjes in stofomslag</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>52318</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Waldenburg  Hans     En Abram toog heen : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=51272</link>
		<description>Waldenburg  Hans     En Abram toog heen    Baarn  Bosch   Keuning   232 pag  bandversiering Karel Hoekendijk  Tieleman  A  li goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>51272</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Walker  Alice     De kleur paars : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=54808</link>
		<description>Walker  Alice     De kleur paars    Amsterdam   Rainbow   1986   238 p   Pocket Taschenbuch  Bruinkleuring  Leessporen </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>54808</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Wallace  Irving     De fanclub : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37793</link>
		<description>Wallace  Irving     De fanclub    Laren  Luitingh  1979  551p  Orig  linnen  Gebonden Zeer goed  scheurtjes in stofomslag</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37793</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Wallace  Irving     Ik  Jacobus : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37792</link>
		<description>Wallace  Irving     Ik  Jacobus    Baarn  De Boekerij  1990  521p  Orig  linnen  Gebonden Zeer goed   stofomslag goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37792</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Wallace  Lewis     Ben Hur : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39792</link>
		<description>Wallace  Lewis     Ben Hur    Amsterdam  De Geillustreerde Pers   277 p  Bewerking  F A  Brunklaus  Orig  linnen  Gebonden Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>39792</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Walser  Martin     Brief aan Lord Liszt : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42779</link>
		<description>Walser  Martin     Brief aan Lord Liszt    Amsterdam  Manteau  1983  141 pag  omslagillustratie Robert Nix Mooij  Martin pb Zeer goed  Druk edition  1 90 10 04772 5</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>42779</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Walter Scott  1771 1832      Waverley  of Zestig jaar geleden : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=53701</link>
		<description>Walter Scott  1771 1832      Waverley  of Zestig jaar geleden     Gebr Graauw  1824  18 cm  494 p  Geill  hoek van Fr  titelp  geknipt  Orig  linnen met illustr   roestvlekjes   Gebonden Goed   2de druk</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>53701</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Walters  Minette     De branding : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37830</link>
		<description>Walters  Minette     De branding    Amsterdam  De Boekerij  1999  320 p  Vertaald door Irving Pardoen  Garenloos Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37830</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Walters  Minette     De branding : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39801</link>
		<description>Walters  Minette     De branding    Amsterdam  De Boekerij  1999  320 p   Gebonden Uitstekend  stofomslag zeer goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>39801</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Walters  Minette     De branding : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=40452</link>
		<description>Walters  Minette     De branding    Amsterdam  De Boekerij  1999  320 p   Gebonden Zeer goed   stofomslag zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>40452</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Walters  Minette     De vorm van slangen : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39802</link>
		<description>Walters  Minette     De vorm van slangen    Amsterdam  Areopagus  2001  343 p   Gebonden Uitstekend  stofomslag zeer goed   2de druk</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>39802</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Ward  Mrs  Humphry     Diana Mallory  Mrs  Humphry Ward s Meesterwerken: &#8364;16,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=45205</link>
		<description>Ward  Mrs  Humphry     Diana Mallory  Mrs  Humphry Ward s Meesterwerken  s Gravenhage  Blankwaardt   Schoonhoven   351 pag  ge llustreerde linnenband  hoekje uit titelblad geknipt Quanjer  Frederika li goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>45205</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Ward  Mrs  Humphry     Sir George Tressady  Mrs  Humphry Ward s Meesterwerken: &#8364;20,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=45283</link>
		<description>Ward  Mrs  Humphry     Sir George Tressady  Mrs  Humphry Ward s Meesterwerken  s Gravenhage  Blankwaardt   Schoonhoven   403 pag  ge llustreerde band Willeumier  Mevrouw li goed  Druk edition  2</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>45283</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Watson  Peter     Landschap van leugens : &#8364;8,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=41383</link>
		<description>Watson  Peter     Landschap van leugens    Weert  Kadmos  Cop  1989  285 p  1 Uitvouwbaar blad met kleuren illustratie door Frederick Todd  Garenloos Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>41383</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Wayne Johnston   vert  Marianne Gossije     De goddelijke Ryans : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=64568</link>
		<description>Wayne Johnston   vert  Marianne Gossije     De goddelijke Ryans   Breda   De Geus  cop  2001   Gebonden 21 cm  269 p  Drie maanden na zijn vaders dood ziet een negenjarige  van ijshockey bezeten jongen in Newfoundland zijn vader in een verschijning  Kinderleven  Newfoundland  IJshockey  90 5226 804 5 Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>64568</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Weemoedt  L vi     Bedroefd maar dankbaar : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=46175</link>
		<description>Weemoedt  L vi     Bedroefd maar dankbaar    Baarn  Thomas Rap  1981  135 pag  naam op titelblad  pb goed  Druk edition  2 90 6005 199 8</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>46175</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Weevers  Theodoor     Droom en beeld  De po zie van Albert Verwey: &#8364;6,40</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=46865</link>
		<description>Weevers  Theodoor     Droom en beeld  De po zie van Albert Verwey Amsterdam  De Arbeiderspers  1978  297 pag    pb goed  Druk edition  1 90 295 5665 x</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>46865</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Wei  Li Chao     De dochter van de drakenkoning : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=40161</link>
		<description>Wei  Li Chao     De dochter van de drakenkoning    Haarlem  Holland  1976  4to  56 p  Geill  met tekeningen van Jaroslav Serych  Vertaling  Engelien Boeser  Orig  linnen  Gebonden Zeer goed   scheurtjes in stofomslag</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>40161</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Weldon  Fay     De klonen van Joanna May : &#8364;6,70</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=52313</link>
		<description>Weldon  Fay     De klonen van Joanna May    Amsterdam  Bert Bakker  1991  247 p   Garenloos Zeer goed  2de druk 9035108590</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>52313</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Weldon  Fay     Met de muziek mee : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39789</link>
		<description>Weldon  Fay     Met de muziek mee    Amsterdam  Bert Bakker  1989  246 p  Garenloos Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>39789</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Weldon  Fay     Uit elkaar : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=43297</link>
		<description>Weldon  Fay     Uit elkaar    Amsterdam  Contact  1994  244 pag   Made  Aafke van der pb goed  Druk edition  1 90 254 0983 0</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>43297</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Wells  H G     De onzichtbare man : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=40454</link>
		<description>Wells  H G     De onzichtbare man    Amsterdam   Antwerpen  Querido  1977  12mo  143 p   Garenloos Goed   5de druk</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>40454</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Werfel  Franz     De verduisterde hemel : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=44565</link>
		<description>Werfel  Franz     De verduisterde hemel    Amsterdam  Querido  1949  362 pag  beschadigd stofomslag Nahuys  Alice van geb goed  Druk edition  2</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>44565</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Wertheim  M     Isaac de Fuentes   Een geschiedenis uit het geslacht De Fuentes : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37001</link>
		<description>Wertheim  M     Isaac de Fuentes   Een geschiedenis uit het geslacht De Fuentes  Amsterdam  Elsevier  1965  319 p  Ppb  Goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37001</guid>
	</item>
	<item>
		<title>West  Morris     Proteus : &#8364;8,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37822</link>
		<description>West  Morris     Proteus    Haarlem  J H  Gottmer  1982  280 p   Vertaald door H  W  Hirs  Orig  linnen  Gebonden Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37822</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Westland  Cora     Alles vloeit   2 delen in   n band: &#8364;10,50</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=46009</link>
		<description>Westland  Cora     Alles vloeit   2 delen in   n band Amsterdam  Querido  1927  325 pag  wat roestvlekjes  mooi ge llustreerd linnen  li goed  Druk edition  2</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>46009</guid>
	</item>
	<item>
		<title>White  Terence H     De Maharadja   En andere verhalen : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37040</link>
		<description>White  Terence H     De Maharadja   En andere verhalen  Utrecht   Antwerpen  Het Spectrum  1982  181 p   Ingenaaid Goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37040</guid>
	</item>
	<item>
		<title>White  Terence H     Het kasteel van Malplaquet    Mistress Masham s Repose  : &#8364;7,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=52176</link>
		<description>White  Terence H     Het kasteel van Malplaquet    Mistress Masham s Repose   Utrecht  Het Spectrum  1983  192 p   Garenloos Zeer goed   9027457999</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>52176</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Wiesel  Elie     Zwijgen over Kolvill g : &#8364;7,20</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=48266</link>
		<description>Wiesel  Elie     Zwijgen over Kolvill g     s Gravenhage  BZZT H  1987  254 pag   Kroon  Dirk pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>48266</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Wilder  Thornton     De hemel mijn beloning : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=41371</link>
		<description>Wilder  Thornton     De hemel mijn beloning    Amsterdam  Wereldbibliotheek   311 p  Vertaling  Yge Foppema   Gebonden Rug iets versleten  toch zeer goed exemplaar</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>41371</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Wilkins  Christopher     Tijd van liefde : &#8364;7,70</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=41098</link>
		<description>Wilkins  Christopher     Tijd van liefde    Amsterdam  Anthos  Cop 1999  176 p  Vertaling  Lilian Schreuder  Garenloos Zeer goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>41098</guid>
	</item>
	<item>
		<title>William J  Corbett Huberte Vriesendorp  1940   Alex de Wolf  1958      Pinkstermuis : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=58574</link>
		<description>William J  Corbett Huberte Vriesendorp  1940   Alex de Wolf  1958      Pinkstermuis    Baarn   De Fontein  cop  1984  24 cm  199 p  Een aantal dieren  die uit hun woning zijn verdreven  gaat onder leiding van de jonge Pinkstermuis op zoek naar een nieuw onderkomen  De reis is vol gevaren en tegenspoed  Fantasieverhalen  Dierenverhalen  jeugdboeken  verhalen Gebonden  90 261 1285 8 Zeer goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>58574</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Williams  Charles     Windstil : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=40287</link>
		<description>Williams  Charles     Windstil    Weert  M   P  1992  203 p  Vertaling  Pieter Janssens  Gebonden Zeer goed  stofomslag zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>40287</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Willink  C A     Het Weten komt langzaam  Met portret van den Schrijver: &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=49678</link>
		<description>Willink  C A     Het Weten komt langzaam  Met portret van den Schrijver Antwerpen  De Driehoek  1978  29 pag  facsimil  uitgave  nr 8 zoals alle facsimil  uitgaven   goed  Druk edition  2</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>49678</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Wilson  Edmund     Axels burcht   Creatieve literatuur van 1870 1930: &#8364;7,20</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=48505</link>
		<description>Wilson  Edmund     Axels burcht   Creatieve literatuur van 1870 1930 Amsterdam  De Arbeiderspers  1982  253 pag   Maarten  Nelleke van pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>48505</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Wim van der Kolk Gerard Keller  1829 1899     Vergeten spelletjes voor binnen en buiten : &#8364;8,65</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=58585</link>
		<description>Wim van der Kolk Gerard Keller  1829 1899     Vergeten spelletjes voor binnen en buiten    Den Haag   Bert Bakker  1973  18 x 18 cm  120 p  Oude spelletjes  met soms een korte voorgeschiedenis  Voor de hoogste klassen van het basisonderwijs  Instructieve boeken  Spelletjesboeken  Games  Kinderspel  Geschiedenis  spelen Garenloos  90 6019 236 2 Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>58585</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Wintzen  Ren      Heinrich B ll  Een Duits geweten: &#8364;7,50</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=44398</link>
		<description>Wintzen  Ren      Heinrich B ll  Een Duits geweten Amsterdam  Elsevier  1980  208 pag   Hirs  Margreet pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>44398</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Witt Helen de     De laatste samoerai : &#8364;9,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=54978</link>
		<description>Witt Helen de     De laatste samoerai    Amsterdam   Prometheus   2000   438 p  Een jongen op zoek naar zijn vader  Paperback  Zeer goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>54978</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Wohmann  Gabriele     Nazomer in Badenweiler   Roman : &#8364;7,70</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=40186</link>
		<description>Wohmann  Gabriele     Nazomer in Badenweiler   Roman  Antwerpen  Lotus  1980  164 p  Vertaald door Theodor Duquesnoy  Garenloos Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>40186</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Wolfe  Tom     In alles een man : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37820</link>
		<description>Wolfe  Tom     In alles een man    Amsterdam  Ooievaar  2002  695 p   Vertaald door Gerda Baardman  Christien Jonkheer en Marian Lameris  Garenloos Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37820</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Wolfe  Tom     In alles een man : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37821</link>
		<description>Wolfe  Tom     In alles een man    Amsterdam  Ooievaar  2002  695 p   Vertaald door Gerda Baardman  Christien Jonkheer en Marian Lameris  Garenloos Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>37821</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Wolitzer  Hilma     Slotwoord   : &#8364;8,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=41979</link>
		<description>Wolitzer  Hilma     Slotwoord      Amsterdam  Contact  1976  155 p  Vertaling  Nettie Vink  Naam van vorige eigenaar binnenzijde omslag  Iets versleten omslag  Garenloos Goed </description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>41979</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Wurts  Janny     De Stormvoogd   De Boeken van de Vuurcyclus  Boek 1 : &#8364;6,70</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=51573</link>
		<description>Wurts  Janny     De Stormvoogd   De Boeken van de Vuurcyclus  Boek 1  Amsterdam  M  1999  416 p   Fantasy   Garenloos Zeer goed   9029059710</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>51573</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Yaar Kemal  1922   pseud  van Kemal Sadk G celi Wim Dielemans  De legende van Ararat : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=68643</link>
		<description>Yaar Kemal  1922   pseud  van Kemal Sadk G celi Wim Dielemans  De legende van Ararat   20 cm  128 p  Oud Turkse legende waarin de berg Ararat in toorn ontsteekt als een pasja zich verzet tegen de wil van de Alwijze    Garenloos Amsterdam   In de Knipscheer  1990   90 6265 320 0 Zeer goed</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>68643</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Yan  Mo     Het rode korenveld : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=41123</link>
		<description>Yan  Mo     Het rode korenveld    Amsterdam  Bert Bakker  1995  375 p   Garenloos Zeer goed  3de druk</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>41123</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Yasar Kemal   vert  Wim van den Munkhof     Bittere wraak : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=65349</link>
		<description>Yasar Kemal   vert  Wim van den Munkhof     Bittere wraak   Gebonden 21 cm  125 p  Als zijn vader vermoord wordt door de minnaar van zijn moeder  ziet een Turkse jongen zich gedwongen erewraak te plegen op zijn eigen moeder  Turkije  Eerwraak  romans en novellen  vertaald Breda   De Geus  cop  2003   90 445 0113 5 Als nieuw   stofomslag uitstekend</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>65349</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Yutang  Lin     De geheime naam : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=38906</link>
		<description>Yutang  Lin     De geheime naam    Den Haag  AD  M  C  Stok   229 p  Vertaald door Hans de Vries  Orig  linnen  Gebonden Zeer goed  scheurtjes in stofomslag</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>38906</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Zara  Louis     Een vorstenleven   Deel I  De ontgoocheling van een imperator : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39715</link>
		<description>Zara  Louis     Een vorstenleven   Deel I  De ontgoocheling van een imperator  Haarlem   Antwerpen  J H  Gottmer   286 p  Half linnen  Gebonden Zeer goed  scheurtjes in stofomslag</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>39715</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Zubek  L udo     De verborgen bron : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=50722</link>
		<description>Zubek  L udo     De verborgen bron    Amsterdam  Wereld Bibliotheek Vereniging  1967  93 pag   Vlasta van Brakel Pollak  Marianna  Illustr   M zl  Zdenek pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Fictie vertaald</category>
		<guid>50722</guid>
	</item>
	
	
	</channel>
</rss>