<?xml version="1.0" encoding="UTF-8" ?>
<rss version="2.0">
	<channel>
	<title>Categorie Memorial books op Utz</title>
	<link>http://www.utz.nl/shop/home.php</link>
	<description></description>
	<language>NL</language>
	<item>
		<title>  150 jaar koninklijke notariele broederschap   Van broederschap der notarissen in Nederland in 1968 tot  koninklijke notariele broederschap in 1993  25 jaren notariaat in Nederland ter Gelegenheid van het 150 jarig bestaan der broederschap op 1 Januari 1: &#8364;10,30</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=38330</link>
		<description>  150 jaar koninklijke notariele broederschap   Van broederschap der notarissen in Nederland in 1968 tot  koninklijke notariele broederschap in 1993  25 jaren notariaat in Nederland ter Gelegenheid van het 150 jarig bestaan der broederschap op 1 Januari 1993   s Gravenhage  Koninklijke Notariele Broederschap  1993  Oblong  91 p  Met foto s  Orig  linnen  Gebonden Zeer goed   stofomslag goed</description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>38330</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  200 Jaar kerk in Bemmel  1795 1995   Gedenkboek   Wat daaraan voorafging en   Hoe gaan we verder : &#8364;9,50</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=51720</link>
		<description>  200 Jaar kerk in Bemmel  1795 1995   Gedenkboek   Wat daaraan voorafging en   Hoe gaan we verder    1995  174 p  Geillustreerd met z w foto s en tekeningen  Gebrocheerd Zeer goed </description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>51720</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  75 Jahre Deutscher Bruckenbau : &#8364;68,40</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39938</link>
		<description>  75 Jahre Deutscher Bruckenbau    Duisburg  Gesellschaft Harkort Duisburg  1922  4to  190 p  Herausgegeben von der Gesellschaft Harkort Duisburg aus Anlass ihres 50 Jahriges Bestehens als Aktiengesellschaft fur Eisenindustrie und Bruckenbau  Illustrated  Half cloth   Bruggen  bridges  Hardbound Split fly leaves  otherwise very good copy</description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>39938</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Almanak Leidse Studenten Vereniging Minerva 1980 : &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=76765</link>
		<description>  Almanak Leidse Studenten Vereniging Minerva 1980   20 cm  158  200 p  Almanak  2 Delen in foedraal  Rijk geill  Omslagen nogal beduimeld en iets gescheurd op rug   Gebrocheerd  1980    Goed</description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>76765</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Almanak van de Leidse Studenten Vereniging Minerva 1979 : &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=76759</link>
		<description>  Almanak van de Leidse Studenten Vereniging Minerva 1979   20 cm  Verschillende pag  Rijk geill  Op schutbladen  Fr  t  en t  p  en laatste p  s zijn stickers  Leiden  78  geplakt  Orig  linnen  hoeken aan onderzijde doorgesleten  Vlekken op achterzijde   Gebonden  1979    Goed </description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>76759</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Almanak van de Leidse Studenten Vereniging Minerva 1982 : &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=76761</link>
		<description>  Almanak van de Leidse Studenten Vereniging Minerva 1982   20 cm  Verschillende pag  Orig  linnen  lichte vlek op voorzijde  Rijk geill  Naam vorige eigenaar   Gebonden  c1982   9062276415 Zeer goed</description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>76761</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Almanak van de nieuwe vereniging van vrouwelijke studenten te Utrecht : &#8364;10,30</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42588</link>
		<description>  Almanak van de nieuwe vereniging van vrouwelijke studenten te Utrecht      1969  Ongepag  Geillustreerd  Orig  wit linnen  smoezelig  Gebonden Zeer goed</description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>42588</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Almanak van den Amsterdamschen Studenten Bond voor 1891  Vijfde Jaargang: &#8364;24,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=45667</link>
		<description>  Almanak van den Amsterdamschen Studenten Bond voor 1891  Vijfde Jaargang Amsterdam  Adriaan Dorsman  1891   Studentenalmanak li goed  Druk edition  1</description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>45667</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Almanak van den Amsterdamschen Studenten bond voor het jaar 1890  Vierde Jaargang: &#8364;24,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=45665</link>
		<description>  Almanak van den Amsterdamschen Studenten bond voor het jaar 1890  Vierde Jaargang Amsterdam  Brinkman   Van der Meulen  1890  Met photographie  lichte beschadiging van 4 blz  Studentenalmanak  li goed  Druk edition  1</description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>45665</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Dagboeknotities Bouke Ylstra  t g v  afscheid van H W  Veldman als directeur van de Gemeentedrukkerij: &#8364;15,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=43999</link>
		<description>  Dagboeknotities Bouke Ylstra  t g v  afscheid van H W  Veldman als directeur van de Gemeentedrukkerij Rotterdam  Gemeentedrukkerij  1987  63 pag  beschadigd transparant stofomslag  oplage van 1000 exemplaren   Illustr   Ylstra  Bouke pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>43999</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  De Nederlandse landbouw in een groeiende economie   Landbouw Economisch Instituut 1940 1965 : &#8364;11,40</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=51645</link>
		<description>  De Nederlandse landbouw in een groeiende economie   Landbouw Economisch Instituut 1940 1965   s Gravenhage  Landbouw Economisch Instituut   1965  27 5 x 20 5 cm  137 p  Uitgave ter gelegenheid van het 25 jarig bestaan van het Landbouw Economisch Instituut  with a summary in English   Orig  blue cloth  Gebonden Zeer goed </description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>51645</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Gedenkboek uitgegeven door de vereeniging van Nederlandsche gemeenten ter gelegenheid van haar vijf en twintig jarig bestaan op 28 februari 1937   1912   1937 : &#8364;12,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=41835</link>
		<description>  Gedenkboek uitgegeven door de vereeniging van Nederlandsche gemeenten ter gelegenheid van haar vijf en twintig jarig bestaan op 28 februari 1937   1912   1937   s Gravenhage   1937  4to  612 p  Orig  linnen   Gebonden Zeer goed</description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>41835</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Gedenkschrift  Vijf jaren politie sport in Nederland   Gedenkboek N P S B   Ned  Politie Sportbond   1930 1935 : &#8364;23,90</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=41488</link>
		<description>  Gedenkschrift  Vijf jaren politie sport in Nederland   Gedenkboek N P S B   Ned  Politie Sportbond   1930 1935  Amsterdam  N P S B   1936  29 x 23 cm  151 p  Geillustreerd met z w foto s  Onder en bovenkant rug iets beschadigd  Gebrocheerd Goed </description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>41488</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Jan Zwart  1877 1937  : &#8364;16,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=53602</link>
		<description>  Jan Zwart  1877 1937      Comite Jan Zwart herdenking 1937 1957  1957  24 5 cm  245 p  Geill  Titelplaat  Foto van J  Zwart  Orig  linnen  Orgelmuziek Orgelcultuur Orgels Gebonden Zeer goed</description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>53602</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Kaliber   SV Circumflex 1971   1996 : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=38332</link>
		<description>  Kaliber   SV Circumflex 1971   1996    SV Circumflex  1996  150 p  Met foto s  Ingenaaid Zeer goed</description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>38332</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Korte metten  25 Jaar schola cantorum van het Ward Instituut : &#8364;9,50</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=51717</link>
		<description>  Korte metten  25 Jaar schola cantorum van het Ward Instituut      1990  21 x 21 cm  67 p  Geillustreerd met z w foto s  Orig  linnen  Gebonden Zeer goed</description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>51717</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Kronieken van de V V S L    Opgetekend tussen de jaren 1900 en 1960 : &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=76756</link>
		<description>  Kronieken van de V V S L    Opgetekend tussen de jaren 1900 en 1960   27 cm  104 p  Uitg  ter gelegenheid van het XIIe lustrum  Orig  linnen  Naam vorige eigenaar   Gebonden Vereeniging van vrouwelijke studenten  Leiden  1960    Zeer goed</description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>76756</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Leidse Studenten Vereniging Minerva  1981  : &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=76760</link>
		<description>  Leidse Studenten Vereniging Minerva  1981    20 cm  Verschillende pag  Almanak  Orig  linnen  Rijk geill  Naam vorige eigenaar   Gebonden  1981   9062275915 Zeer goed</description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>76760</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Leidse Studenten Vereniging Minerva  1983  : &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=76762</link>
		<description>  Leidse Studenten Vereniging Minerva  1983    20 x 20 cm  383 p  Almanak  Orig  linnen  Rijk geill  Naam vorige eigenaar  Zwakke binding   Gebonden  1983    Goed </description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>76762</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Leidse Studenten Vereniging Minerva  1984  : &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=76763</link>
		<description>  Leidse Studenten Vereniging Minerva  1984    20 x 20 cm  384 p  Almanak  Orig  linnen  Rijk geill   Gebonden  1984    Goed </description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>76763</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Mens en Energie : &#8364;9,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=46443</link>
		<description>  Mens en Energie    Groningen  Nederlandse Gasunie  1978  119 pag  zonder stofomslag  geb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>46443</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Net zo rijk als de prins   Gesprekken met gepensioneerden van de omroep : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=38353</link>
		<description>  Net zo rijk als de prins   Gesprekken met gepensioneerden van de omroep  Wijk   Aalburg  Boek   Design  1987  280 p  Geillustreerd met foto s  Orig  linnen  Gebonden Zeer goed  stofomslag goed </description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>38353</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Net zo rijk als de prins   Gesprekken met gepensioneerden van de omroep : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=38354</link>
		<description>  Net zo rijk als de prins   Gesprekken met gepensioneerden van de omroep  Wijk   Aalburg  Boek   Design  1987  280 p  Geillustreerd met foto s  Orig  linnen  Gebonden Zeer goed  stofomslag goed</description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>38354</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Ons College Jaarboek 1920 1921 : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=63537</link>
		<description>  Ons College Jaarboek 1920 1921   Canisius College  Nijmegen  Gebonden 26 cm  Verschillende pag  Gebonden in halflinnen over gemarmerde platten   Geill  met z w afb     Goed </description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>63537</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Tien jaar Elseviers Weekblad  Willekeurige bloemlezing: &#8364;7,20</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=45808</link>
		<description>  Tien jaar Elseviers Weekblad  Willekeurige bloemlezing Amsterdam  Elseviers Weekblad  1955  183 pag  artikelen die verschenen zijn tussen october 1945 tot october 1955   Piet Bakker   Bertus Aafjes   Doeve   Elias enz   pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>45808</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Utrechtsche studenten almanak 1957   135e jaargang : &#8364;20,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=64450</link>
		<description>  Utrechtsche studenten almanak 1957   135e jaargang   Utrechtsche studentencorps  1956   Gebonden 19 cm  Verschillende pagineringen  Orig  linnen  Geill      Zeer goed</description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>64450</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Utrechtsche studenten almanak 1958   136e jaargang : &#8364;20,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=64451</link>
		<description>  Utrechtsche studenten almanak 1958   136e jaargang   Utrechtsche studentencorps  1957   Gebonden 19 cm  Verschillende pagineringen  Orig  linnen  Geill   Naam vorige eigenaar    Zeer goed</description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>64451</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Utrechtsche studenten almanak 1960  138e jaargang : &#8364;20,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=64452</link>
		<description>  Utrechtsche studenten almanak 1960  138e jaargang   Utrechtsche studentencorps  1960   Gebonden 19 cm  395 p  Orig  linnen  Geill   Naam vorige eigenaar    Zeer goed</description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>64452</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Utrechtsche studenten almanak 1967 : &#8364;20,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=64455</link>
		<description>  Utrechtsche studenten almanak 1967   Utrechtsche studentencorps  1967   Gebonden 19 cm  Ongepag  Geill  Namen op titelp  Rug iets gesleten aan boven en onderzijde    Zeer goed</description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>64455</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Utrechtsche studenten almanak  voor 1893 : &#8364;40,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=64459</link>
		<description>  Utrechtsche studenten almanak  voor 1893   J  van Druten  Utrecht   Utrechtsche studentencorps  1893   Gebonden 19 cm  viii 408 p  Titelplaat  Portret van J  Cramer door Jan Veth  Geill    Hier en daar roestvlekken  vooral op eerste en laatste p  s  Boekblok zelf goed gebonden maar los in band  Orig  linnen met goudopdruk    Goed</description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>64459</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Utrechtsche studenten almanak voor 1892 : &#8364;45,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=64460</link>
		<description>  Utrechtsche studenten almanak voor 1892   J  van Druten  Utrecht   Utrechtsche studentencorps  1892   Gebonden 19 cm  viii 415 p  Titelplaat  Hier en daar roestvlekken  vooral op eerste en laatste p  s  Orig  linnen met goudopdruk    Zeer goed</description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>64460</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Utrechtsche studenten almanak voor 1895 : &#8364;50,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=64462</link>
		<description>  Utrechtsche studenten almanak voor 1895   Utrechtsche studenten corps   J  van Druten  Utrecht  1895   Gebonden 19 cm  viii 372 p  Titelplaat  Hier en daar roestvlekken  vooral op eerste en laatste p  s  Orig  linnen met goudopdruk    Zeer goed</description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>64462</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Utrechtsche studenten almanak voor 1896 : &#8364;40,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=64461</link>
		<description>  Utrechtsche studenten almanak voor 1896   Utrechtsche studenten corps   J  van Druten  Utrecht  1896   Gebonden 19 cm  viii 405 p  Titelplaat  Hier en daar roestvlekken  vooral op eerste en laatste p  s  Orig  linnen met goudopdruk  Scharnieren zwak    Goed </description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>64461</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Utrechtsche studenten almanak voor 1897 : &#8364;40,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=64463</link>
		<description>  Utrechtsche studenten almanak voor 1897   Utrechtsche studenten corps   J  van Druten  Utrecht  1897   Gebonden 19 cm  viii 436 p  Titelplaat  Hier en daar roestvlekken  vooral op eerste en laatste p  s  Boekblok goed gebonden   los in band  Orig  linnen met goudopdruk    Goed</description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>64463</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Vijf jaren politiesport in Nederland   Gedenkschrift 1930 1935 : &#8364;25,70</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39531</link>
		<description>  Vijf jaren politiesport in Nederland   Gedenkschrift 1930 1935  Amsterdam  Nederlandschen politie sportbond  1936  151 p  4to  Rijk geillustreerd   Ingenaaid Zeer goed</description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>39531</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Aa  I  van der   Laarhoven  P  van   Minderop  A    e a   red       De Nieuwste Gids : &#8364;10,30</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=40650</link>
		<description>Aa  I  van der   Laarhoven  P  van   Minderop  A    e a   red       De Nieuwste Gids    Rotterdam  S  S  R  R   1985  194 p  Geillustreerd   Ingenaaid Zeer goed</description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>40650</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Arjen van der Meij  red       Cadeauboek  KLM 85 jaar     Mensenbedrijf : &#8364;20,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=53984</link>
		<description>Arjen van der Meij  red       Cadeauboek  KLM 85 jaar     Mensenbedrijf      2005  31 cm  155 p  Uitg  t g v  de eerste vlucht op 17 mei 1920   85 jaar geleden  Zeer rijk geill  in kleur  KLM Gebonden Uitstekend</description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>53984</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Arno Bornebroek     De strijd voor harmonie   de geschiedenis van de Industrie  en Voedingsbond CNV  1896 1996 : &#8364;7,40</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=53480</link>
		<description>Arno Bornebroek     De strijd voor harmonie   de geschiedenis van de Industrie  en Voedingsbond CNV  1896 1996     Amsterdam   IISG  1996  25 cm  430 p   Gebonden Zeer goed   9068611194</description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>53480</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Barbara Stibbe Heldring  1949       Geschiedenis van de School met de Bijbel in Tonden   1927 1998 : &#8364;8,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=53253</link>
		<description>Barbara Stibbe Heldring  1949       Geschiedenis van de School met de Bijbel in Tonden   1927 1998     Zutphen   Walburg Pers   1998   24 cm  80 p  Uitgave t g v  het 70 jarige bestaan van de school  Geill  met z w afb  Vouw in voorkant omslag  Onderzijde rug iets afgesleten  Christelijk onderwijs Onderwijs Gebrocheerd Zeer goed   9021010135</description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>53253</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Beelaerts v  Blokland Jhr  Mr  F     Vijftig jaren  Officieel gedenkboek   Ter gelegenheid v h  gouden regeringsjubileum v Wilhelmina : &#8364;65,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=54849</link>
		<description>Beelaerts v  Blokland Jhr  Mr  F     Vijftig jaren  Officieel gedenkboek   Ter gelegenheid v h  gouden regeringsjubileum v Wilhelmina  Amsterdam   Scheltens   Giltay   1948   503 p  Luxe editie nr  3429  Gebonden  Zeer goede staat </description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>54849</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Berkel  J  F    Le Clercq  D  W    Frenkel  R  L    Jansen  Schoonhoven P    Koning  F  D  De   Mansell  M    Ringnalda  H F   red       Delftsch studenten corps honderdvijfentwintig jaar   Gedenboek verschenen ter gelegenheid van het vijf en twintigste l: &#8364;25,70</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=38335</link>
		<description>Berkel  J  F    Le Clercq  D  W    Frenkel  R  L    Jansen  Schoonhoven P    Koning  F  D  De   Mansell  M    Ringnalda  H F   red       Delftsch studenten corps honderdvijfentwintig jaar   Gedenboek verschenen ter gelegenheid van het vijf en twintigste lustrum van het delftsch studenten corps   Commissie tot Redaktie van het Gedenboek 1848   1973  1973  4to 240 p  Geill  Orig  linnen  Gebonden Zeer goed </description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>38335</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Boersma  F     Promesse in drievoud  De bewogen jeugd van de nv Bank voor Nederlandse Gemeenten: &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=45700</link>
		<description>Boersma  F     Promesse in drievoud  De bewogen jeugd van de nv Bank voor Nederlandse Gemeenten  s Gravenhage  nv Bank voor Nederlandse Gemeenten  1989  197 pag     Illustr   Straaten  Peter van li goed  Druk edition  1</description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>45700</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Braambeek  H  J  Van     Van lichten en schiften 1886   1936   Gedenkboek van de nederlandsche vereeniging van spoor   en tramwegpersoneel : &#8364;8,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=38355</link>
		<description>Braambeek  H  J  Van     Van lichten en schiften 1886   1936   Gedenkboek van de nederlandsche vereeniging van spoor   en tramwegpersoneel     334 p  Geillustreerd met foto s  Orig  linnen  Gebonden Goed </description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>38355</guid>
	</item>
	<item>
		<title>C J  Snijders  red   e a     Utrechtse studenten almanak 1966 : &#8364;20,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=64456</link>
		<description>C J  Snijders  red   e a     Utrechtse studenten almanak 1966   Utrechtsche studentencorps  1966   Gebonden 19 cm  Ongepag  Geill  Naam vorige eigenaar  Orig  linnen    Zeer goed</description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>64456</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Ch W W  van Lohuizen  red   e a     Utrechtsche studenten almanak 1956   134e jaargang : &#8364;20,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=64449</link>
		<description>Ch W W  van Lohuizen  red   e a     Utrechtsche studenten almanak 1956   134e jaargang   Utrechtsche studentencorps  1955   Gebonden 19 cm  Verschillende pagineringen  Orig  linnen  Geill  134e Jaargang    Zeer goed</description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>64449</guid>
	</item>
	<item>
		<title>D E  Semmelink    100 Jaar Leidsch Studenten Tooneel : &#8364;14,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=76766</link>
		<description>D E  Semmelink    100 Jaar Leidsch Studenten Tooneel   Oblong 20 x 21 cm  92 p  Rijk geill  Naam vorige eigenaar  Toneel Theater LST Gebonden  c1982   906227661 Zeer goed</description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>76766</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Daan Dijksman     Verheffend  vooruitstrevend  verstrooiend   vijfenzeventig jaar Vereniging van Arbeiders Radio Amateurs  1925 2000 : &#8364;8,75</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=55862</link>
		<description>Daan Dijksman     Verheffend  vooruitstrevend  verstrooiend   vijfenzeventig jaar Vereniging van Arbeiders Radio Amateurs  1925 2000     Amsterdam   Balans  2000  24 cm  263 p  Bijdragen van prominente  oud  medewerkers aan de VARA over hun werk bij deze socialistische omroep  Geill  met foto s  Omslag met flappen  VARA  Geschiedenis  omroepbestel Gebrocheerd Zeer goed    90 5018 537 1</description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>55862</guid>
	</item>
	<item>
		<title>De Boer  J W     Van vernis stokerij  op aarden grond  tot modern chemisch bedrijf  Gedenkboek Molyn   Co  1828 1953: &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=45961</link>
		<description>De Boer  J W     Van vernis stokerij  op aarden grond  tot modern chemisch bedrijf  Gedenkboek Molyn   Co  1828 1953 Rotterdam  Molyn   Co   1953  198 pag  Illustr   Dijke  Krijn van li goed  Druk edition  1</description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>45961</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Dort  Marc van     Utrecht en de post : &#8364;8,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=38331</link>
		<description>Dort  Marc van     Utrecht en de post    Utrecht  Matrijs  1984  80 p  Geillustreerd  Ingenaaid Zeer goed</description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>38331</guid>
	</item>
	<item>
		<title>E J  van den Berg  red   e a     Almanak 65 : &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=64457</link>
		<description>E J  van den Berg  red   e a     Almanak 65   Utrechtsche Studentencorps  1965   Gebonden 19 cm  Ongepag  Jaargang 143 van de Utrechtsche Studenten Almanak  Geill  Naam vorige eigenaar  Kartonnen strip van rug los in boek    Goed</description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>64457</guid>
	</item>
	<item>
		<title>E J  van den Berg  red   e a     Utrechtsche studenten almanak voor 1894 : &#8364;50,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=64458</link>
		<description>E J  van den Berg  red   e a     Utrechtsche studenten almanak voor 1894   J  van Druten  Utrecht   Utrechtsche studentencorps  1894   Gebonden 19 cm  viii 402 p  Titelplaat  Geill  met z w foto s  Hier en daar roestvlekjes  vooral op eerste p  s  Los  Potpourri   Installatie Souper T V N  Orig  linnen met goudopdruk    Zeer goed</description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>64458</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Emeis Jr   M  G     Leentjebuur en pandverbeuren   Bank van Lening 1614 en Stads   Kredietbank 1964 : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=38350</link>
		<description>Emeis Jr   M  G     Leentjebuur en pandverbeuren   Bank van Lening 1614 en Stads   Kredietbank 1964  Amsterdam  Broekman   De Meris   75 p  Geillustreerd met foto s  Orig  linnen  Gebonden Goed   stofomslag goed</description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>38350</guid>
	</item>
	<item>
		<title>G W A  van Laer    Gedenkboek van den koninklijken Nederlandschen schaatsenrijdersbond bij het vijftig jarig bestaan 1882   1932 : &#8364;125,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=76217</link>
		<description>G W A  van Laer    Gedenkboek van den koninklijken Nederlandschen schaatsenrijdersbond bij het vijftig jarig bestaan 1882   1932   29 cm  293  154 p  Geill met z w foto s  Omslag gevlekt  rug beschadigd  Roestvlekjes in boekblok  Zwakke binding  schaatsen geschiedenis Gebrocheerd  1932    Redelijk</description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>76217</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Gerretson  Dr  C     Geschiedenis der  Koninklijke    3 delen : &#8364;28,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=45772</link>
		<description>Gerretson  Dr  C     Geschiedenis der  Koninklijke    3 delen    Utrecht  Oosthoek  1939  Geschiedenis van de Shell  li goed  Druk edition  2</description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>45772</guid>
	</item>
	<item>
		<title>H E  Brink    Lustrumboek ter  gelegenheid van het 35e lustrum van Societeit Minerva : &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=76755</link>
		<description>H E  Brink    Lustrumboek ter  gelegenheid van het 35e lustrum van Societeit Minerva   21 x 25 cm  148 p  Lustrumboek 1984 1989  Zeer rijk geill  met z w foto s  Orig  linnen  In linnen foedraal  licht gesleten op hoeken    Gebonden  1989    Uitstekend</description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>76755</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Heerding  A     Cement in Nederland  Uitgave t g v  verrtig jaar Nederlands hoogovencement      IJmuiden: &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42891</link>
		<description>Heerding  A     Cement in Nederland  Uitgave t g v  verrtig jaar Nederlands hoogovencement      IJmuiden Amsterdam  Meijer Pers  1971  235 pag  met stofomslag  geb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>42891</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Hoefnagels  Lou     Honderd jaren   Druk in druk : &#8364;11,10</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=38334</link>
		<description>Hoefnagels  Lou     Honderd jaren   Druk in druk  Haarlem  Druk en Papier FNV    163 p  Geill  Orig  linnen  Gebonden Zeer goed  stofomslag goed </description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>38334</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Huis  J     Nederlandsche kappersbond 1891 1966   Jubileum boek : &#8364;16,20</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=41781</link>
		<description>Huis  J     Nederlandsche kappersbond 1891 1966   Jubileum boek     1966   319 p  Geillustreerd met z w foto s  Orig  linnen  vochtvlekken op voorzijde  Gebonden Zeer goed </description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>41781</guid>
	</item>
	<item>
		<title>J G  Bollemeijer e a    Semper Sempre   De geschiedenis van een muziekgezelschap : &#8364;20,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=76828</link>
		<description>J G  Bollemeijer e a    Semper Sempre   De geschiedenis van een muziekgezelschap   28 cm  ix 150 p  Lustrumgedenkboek  Uitg  bij het 150 jarig bestaan van het muziekgezelschap  Sempre Crescendo   Rijk geill  met z w foto s  Orig  linnen  Naam vorige eigenaar   Gebonden  1981   9062276318 Zeer goed  scheurtjes in stofomslag</description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>76828</guid>
	</item>
	<item>
		<title>J L  Hartgers      Van zitting tot bank   jubileumboek ter gelegenheid van de 75 jarige Rabobank Laren Exel : &#8364;10,20</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=53738</link>
		<description>J L  Hartgers      Van zitting tot bank   jubileumboek ter gelegenheid van de 75 jarige Rabobank Laren Exel     Laren   Rabobank Laren Exel  1988  30 cm  109 p  Rijk geill  in kleur en z w   Gebonden Zeer goed   stofomslag goed </description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>53738</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Jan Heyn Jr   1918       Een houten jubileum  zijnde een verzameling bladzijden over hout  na den mensch der Schepping schoonste triumf  en over   n deszelfs verkoopers in deze Lage Landen gedurende een tijdvak van zestig jaren   mitsgaders afbeeldingen v: &#8364;55,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=53852</link>
		<description>Jan Heyn Jr   1918       Een houten jubileum  zijnde een verzameling bladzijden over hout  na den mensch der Schepping schoonste triumf  en over   n deszelfs verkoopers in deze Lage Landen gedurende een tijdvak van zestig jaren   mitsgaders afbeeldingen van beide zaken      Westzaan    1946   26 cm  105 p  Uitg  t g v  het 60 jarig bestaan van de N V  Houthandel v h P  Rot Cz  Westzaan  Rijk geillustr  met tekeningen van Jo Spier enkele z w foto s  Orig  linnen  Hout Houthandel Gebonden Goed </description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>53852</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Jones  Tom B     Ancient civilization : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=40146</link>
		<description>Jones  Tom B     Ancient civilization    Chicago  Rand McNally   Company  1960  4to  476 p  Illustrated with plates  figures  maps and drawings  Orig  cloth   Hardbound Very good </description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>40146</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Kamp Lise van de Red     W C Smits  In leven kruidkundige   1908 1971  : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=55136</link>
		<description>Kamp Lise van de Red     W C Smits  In leven kruidkundige   1908 1971     Ermelo   Sanapost   1990   88 p  Uitgave van Smits  Reform Putten  Paperback  Goede staat  Foto s </description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>55136</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Kampen  Anthony van      Bouwen op mensen : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=38333</link>
		<description>Kampen  Anthony van      Bouwen op mensen    Rijswijk  Hollandsche Beton Groep  1977  4to  319 p  Met  illustraties ban Otto Dicke  Reint de Jonge en Arne Zuidhoek  Orig  linnen  Gebonden Zeer goed</description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>38333</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Kersbergen L C     Geschiedenis van het St  Elisabeth s of Groote Gasthuis te Haarlem : &#8364;55,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=54846</link>
		<description>Kersbergen L C     Geschiedenis van het St  Elisabeth s of Groote Gasthuis te Haarlem    Haarlem   Joh  Ensched  en Zonen   1931   486 p  Foto s  plattegronden  namenregisters  Gebonden  4to  Zeer mooi nog </description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>54846</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Kleijwegt  C  J    Schoor   Tempelaar  L  G     Wagensveld  J     Wullffrraat  C  J     Kagie  Rudie  red       De maastschappij verandert PTT verandert mee : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=38336</link>
		<description>Kleijwegt  C  J    Schoor   Tempelaar  L  G     Wagensveld  J     Wullffrraat  C  J     Kagie  Rudie  red       De maastschappij verandert PTT verandert mee    Den Haag  PTT Nederland   1989  4to  160 p  Geill  Orig  linnen  Gebonden Zeer goed  stofomslag goed</description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>38336</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Kolkert Jr   W J  inleiding      Gedenkboek 1910 1935  uitgegeven t g v  het Zilveren jubileum Chr H B S  Moreelsestraat Amsterdam: &#8364;11,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=45528</link>
		<description>Kolkert Jr   W J  inleiding      Gedenkboek 1910 1935  uitgegeven t g v  het Zilveren jubileum Chr H B S  Moreelsestraat Amsterdam Amsterdam   1935  157 pag  met eindexamenlijst van ongeveer 900 geslaagden voor H B S  en H H S  vanaf 1915  Ruggetje geplakt  pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>45528</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Kuyle  Albert     St  Eloy : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=38348</link>
		<description>Kuyle  Albert     St  Eloy    Utrecht  De Lanteern in opdracht van de Nederlandse Katholieke Metaalbewerkersbond bij gelegenheid van het inschrijven van zijn vijftigduizendste lid   157 p  Geillustreerd  Orig  halflinnen  Gebonden Goed </description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>38348</guid>
	</item>
	<item>
		<title>L  Cornelis e  a    Minerva 1979   1984 : &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=76824</link>
		<description>L  Cornelis e  a    Minerva 1979   1984   30 cm  158 p  Lustrumboek  Zeer rijk geill  met foto s en tekeningen  Orig  linnen  Incl  stencils  Leiden door de jaren heen  en  Leidser dan Leids   Naam vorig eigenaar   Gebonden  1984   909000663X Zeer goed  scheurtjes in stofomslag</description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>76824</guid>
	</item>
	<item>
		<title>M  van Delft e a    Spiegelspel   Leidse Studenten Vereniging Minerva 1974   1979 : &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=76826</link>
		<description>M  van Delft e a    Spiegelspel   Leidse Studenten Vereniging Minerva 1974   1979   30 cm  144 p  Uitg  t g v  33e Lustrum  Zeer rijk geill  met z w foto s  Orig  linnen   Gebonden  1979   9062275273 Zeer goed  stofomslag gescheurd op rug</description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>76826</guid>
	</item>
	<item>
		<title>M  van Delft e a    Spiegelspel   Leidse Studenten Vereniging Minerva 1974   1979 : &#8364;8,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=76827</link>
		<description>M  van Delft e a    Spiegelspel   Leidse Studenten Vereniging Minerva 1974   1979   30 cm  144 p  Uitg  t g v  33e Lustrum  Zeer rijk geill  met z w foto s  Orig  linnen  Naam vorige eigenaar   Gebonden  1979   9062275273 Goed   scheurtjes in stofomslag</description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>76827</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Midderigh   Bokhorst  B     Glans en gloed   Uit donkere diepten : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39195</link>
		<description>Midderigh   Bokhorst  B     Glans en gloed   Uit donkere diepten   N V  Levensverzekeringmaatschappij Nillmij   4to  109 p  Rijk geill  Orig  halflinnen  Gebonden Zeer goed  Derde druk</description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>39195</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Mijer  Henri     Ons Eigen Land  Van de Geldersche heuvelen  bosschen en heiden naar het land van de wijde v: &#8364;30,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=45539</link>
		<description>Mijer  Henri     Ons Eigen Land  Van de Geldersche heuvelen  bosschen en heiden naar het land van de wijde v  A N W B   1910  66 pag  Gedenkboek 1883  1908 t g v  25 jarig bestaan A N W B   illustratie omslag T H  Molkenboer  li goed  Druk edition  1</description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>45539</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Mijn  Aad van der     Stroom   De geschiedenis van een blijvend wonder : &#8364;8,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=41065</link>
		<description>Mijn  Aad van der     Stroom   De geschiedenis van een blijvend wonder  Amsterdam   1978  25 x 19 cm  130 p  Uitgave t g v  het 75 jarig jubileum van AEG Telefunken Nederland  Rijk geillustreerd  Gebonden Zeer goed   stofomslag zeer goed</description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>41065</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Netscher  Frans     Ons Eigen Land  Tusschen de Zee n en achter het Duin: &#8364;25,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=45538</link>
		<description>Netscher  Frans     Ons Eigen Land  Tusschen de Zee n en achter het Duin  s Gravenhage  A N W B   1910  67 pag  Gedenkboek t g v  25 jarig bestaan van de A N W B  1883   1908  illustratie omslag T H  Molkenboer  mooie foto s van o a  de Zaanstreek  Kennemerland  li goed  Druk edition   1</description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>45538</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Prins  J C Ch  e a   red       Almanak der Utrechtse vrouwelijke studentenvereeniging 1962 : &#8364;8,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42587</link>
		<description>Prins  J C Ch  e a   red       Almanak der Utrechtse vrouwelijke studentenvereeniging 1962      1962  543 p  Geillustreerd  Orig  linnen  Gebonden Zeer goed</description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>42587</guid>
	</item>
	<item>
		<title>R H  Cools   D  den Ouden  red      Lustrumbundel ter gelegenheid van het vijftigjarig bestaan van het Rijnlands Lyceum Wassenaar 1936   1986 : &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=76757</link>
		<description>R H  Cools   D  den Ouden  red      Lustrumbundel ter gelegenheid van het vijftigjarig bestaan van het Rijnlands Lyceum Wassenaar 1936   1986   24 cm  100 p  Rijk geill  met z w foto s  Orig  linnen   Gebonden     Zeer goed </description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>76757</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Roelink  J     Vijfenzeventig jaar Vrije Universiteit 1880   1955 : &#8364;8,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=38352</link>
		<description>Roelink  J     Vijfenzeventig jaar Vrije Universiteit 1880   1955    Kampen  J  H  Kok  1955  228 p  Geillustreerd met foto s  Gedenkboek bij het vijf en zeventig   jarig bestaan der Vrije Universiteit te Amsterdam  Orig  linnen  Gebonden Goed </description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>38352</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Ronald Hermsen  1962       Wijsheid te boek   75 jaar inspirerende boeken van N  Kluwer tot Ankh Hermes   Wijsheid te boek   Profiel van een veranderend tijdsbeeld  meningen en visies : &#8364;9,40</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=55951</link>
		<description>Ronald Hermsen  1962       Wijsheid te boek   75 jaar inspirerende boeken van N  Kluwer tot Ankh Hermes   Wijsheid te boek   Profiel van een veranderend tijdsbeeld  meningen en visies     Deventer   Ankh Hermes  cop  1998  22 22 cm  V  110 p  Historisch overzicht van Kluwer en Ankh Hermes als uitgever van levensbeschouwelijke boeken en bijdragen van enkele bekende auteurs  Draaiboek  Jubileumuitgave  Geill  Ankh Hermes  Deventer  Geschiedenis  Spiritualiteit  Opstellen uitgeverij Gebonden Uitstekend  stofomslag zeer goed   90 202 8151 8</description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>55951</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Sluyser  M     Hier is de vara   25 jaar democratisch socialisme in de omroep : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=38349</link>
		<description>Sluyser  M     Hier is de vara   25 jaar democratisch socialisme in de omroep  Amsterdam  De Arbeiderspers  1950  208 p  Geillustreerd met foto s  Orig  linnen  Gebonden Goed </description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>38349</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Stolker  E M D     De bond zonder naam  Zestig jaar : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39298</link>
		<description>Stolker  E M D     De bond zonder naam  Zestig jaar    Voorschoten  Bond zonder naam  1998  64 p  Geillustreerd  Gebonden Zeer goed </description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>39298</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Suchtelen  Nico van     Oorlog  Feestgelag ter herdenking en huldiging van Desiderius Erasmus: &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=44484</link>
		<description>Suchtelen  Nico van     Oorlog  Feestgelag ter herdenking en huldiging van Desiderius Erasmus Amsterdam  Wereldbibliotheek   142 pag  bandtekening Albert Hahn jr   gkt goed  Druk edition  2</description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>44484</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Susanne Hennecke   Rinse Reeling Brouwer  red        Afdalingen   werkstukken en vriendendiensten voor Dick Boer : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=54549</link>
		<description>Susanne Hennecke   Rinse Reeling Brouwer  red        Afdalingen   werkstukken en vriendendiensten voor Dick Boer     Gorinchem   Narratio  cop  1999  24 cm  VI  226 p  theologie  feest  en gedenkbundels Gebrocheerd Zeer goed   90 5263 907 8</description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>54549</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Th  J  Meijer     Album promotorum Academia Franekerensis  1591 1811 : &#8364;15,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=53176</link>
		<description>Th  J  Meijer     Album promotorum Academia Franekerensis  1591 1811     Franeker   Wever  1972  24 5 cm  159 p  Orig  linnen met wapen in goud opdruk  Franeker Friesland Lokale geschiedenis Gebonden Uitstekend   9027471002</description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>53176</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Tops  W J     Kroniek van de Willibrordusparochie te Vroomshoop  1863 1990 : &#8364;19,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=51730</link>
		<description>Tops  W J     Kroniek van de Willibrordusparochie te Vroomshoop  1863 1990       424 p  Geill  met z w afbeeldingen  Sticker met naam van vorige eigenaar op schutblad  Gebonden Uitstekend</description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>51730</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Versfelt  A  e a   red       Almanak der Utrechtse vrouwelijke studentenvereeniging 1963 : &#8364;8,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42586</link>
		<description>Versfelt  A  e a   red       Almanak der Utrechtse vrouwelijke studentenvereeniging 1963      1963  373 p  Geillustreerd  Orig  linnen  Gebonden Zeer goed</description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>42586</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Voorde  C C M H W  e a   red       Almanak der Utrechtse vrouwelijke studentenvereeniging 1960 : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42585</link>
		<description>Voorde  C C M H W  e a   red       Almanak der Utrechtse vrouwelijke studentenvereeniging 1960      1960  395 p  Geillustreerd  Orig  linnen  met vlekjes  niet gespleten op kneep  boekblok half los op rug   Gebonden Goed </description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>42585</guid>
	</item>
	<item>
		<title>W J  Reader     Vijftig jaar Unilever 1930 1980 : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=53595</link>
		<description>W J  Reader     Vijftig jaar Unilever 1930 1980     London   Heinemann  1980  24 cm  XII  147 p  Rijk geill  in kleur en z w   Gebrocheerd Zeer goed</description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>53595</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Wieringa  W J     Ten dienste van bedrijf en gemeenschap   Vijftig jaar boekdrukkersorganisatie : &#8364;9,50</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=51844</link>
		<description>Wieringa  W J     Ten dienste van bedrijf en gemeenschap   Vijftig jaar boekdrukkersorganisatie   Federatie der werkgeversorganisatien in het boekdrukkersbedrijf  1959  30 x 21 cm  Geill  Orig  linnen  Gebonden Zeer goed  stofomslag gescheurd</description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>51844</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Wilson  Charles     Geschiedenis van Unilever   Een beeld van economische groei en maatschappelijke verandering : &#8364;15,40</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=38328</link>
		<description>Wilson  Charles     Geschiedenis van Unilever   Een beeld van economische groei en maatschappelijke verandering   s Gravenhage  Nijhoff  1954  2 banden  357   531 p  Nedelandse bewerking van Jane de Iongh  Geill  Orig  linnen  Gebonden Zeer goed</description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>38328</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Woldring  Josephine     Zestig jaar IJsfabriek van Scheijndel : &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=45259</link>
		<description>Woldring  Josephine     Zestig jaar IJsfabriek van Scheijndel    Apeldoorn  NUJ  1995  61 pag  uitgegeven t g v  60 jarig bestaan van de ijsfabriek van Scheijndel  gkt uitstekend  Druk edition  1</description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>45259</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Zettler  Alois     Notizen und Gedanken zur Electro Technik  1877 1899   Ornamenten Zeichnungen von Alois Zettler : &#8364;12,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39571</link>
		<description>Zettler  Alois     Notizen und Gedanken zur Electro Technik  1877 1899   Ornamenten Zeichnungen von Alois Zettler   Konigliche Kreis Gewerbeschule Munchen    Folio  62 p  Richly illustrated   Hardbound Good  small damage to spine top and tail</description>
		<category>Memorial books</category>
		<guid>39571</guid>
	</item>
	
	
	</channel>
</rss>