<?xml version="1.0" encoding="UTF-8" ?>
<rss version="2.0">
	<channel>
	<title>Categorie Grafiek op Utz</title>
	<link>http://www.utz.nl/shop/home.php</link>
	<description></description>
	<language>NL</language>
	<item>
		<title>  Joke van Katwijk   Pol Taverne   Kwak   Van Daalen   Ronday Grafiekprijs: &#8364;9,40</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=36592</link>
		<description>  Joke van Katwijk   Pol Taverne   Kwak   Van Daalen   Ronday Grafiekprijs   1998  4to  Pag  ongenum  54 p  Hardbound Good</description>
		<category>Grafiek</category>
		<guid>36592</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Proost Prikkels 384  Drukkers in de marge : &#8364;7,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=52044</link>
		<description>  Proost Prikkels 384  Drukkers in de marge    Amsterdam  Proost en Brandt nv   1981  30 x 21 cm  29 p  Geill  met z w foto s  Tekst  Huib Van Krimpen   Henk Roozendaal  Witte omslag iets smoezelig  Gebrocheerd Zeer goed</description>
		<category>Grafiek</category>
		<guid>52044</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Raoul Hynckes 1893 1973   Het grafische werk : &#8364;8,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42339</link>
		<description>  Raoul Hynckes 1893 1973   Het grafische werk   Gemeentemuseum Arnhem  1991  63 p  Tentoonstellings catalogus  Zeer rijk geillustreerd met z w afbeeldingen  Pen onderstrepingen  Verder zeer goed exemplaar  Gebrocheerd</description>
		<category>Grafiek</category>
		<guid>42339</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Rembrandt   L oeuvre du maitre : &#8364;19,70</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=38909</link>
		<description>  Rembrandt   L oeuvre du maitre  Paris  Librairie Hachette   4to  606 p  Ouvrage illustre de 643 gravures  Orig  ornam  cloth  Hardbound Very good</description>
		<category>Grafiek</category>
		<guid>38909</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Toon Michiels  Ontwerpen : &#8364;15,20</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=51934</link>
		<description>  Toon Michiels  Ontwerpen     s Hertogenbosch  Biblio bv   Cop  1987  27 x 21 cm  32 p  Tentoonstellings catalogus  Museum voor Hedendaagse Kunst   Het Kruithuis  s Hertogenbosch   Hedendaagse Kunst Utrecht  Voorwoord  Koos van Duinen  Zeer rijk geill  in kleur   Grafisch ontwerp  Grafische vormgeving   Gebrocheerd Zeer goed</description>
		<category>Grafiek</category>
		<guid>51934</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Vormgeving 1940 1980 : &#8364;9,50</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=52045</link>
		<description>  Vormgeving 1940 1980     Technische Hogeschool Eindhoven  1980  30 x 21 cm  44 p  Symposiumverslag 18 september 1980  Type script  Geillustreerd   Geniet Zeer goed</description>
		<category>Grafiek</category>
		<guid>52045</guid>
	</item>
	<item>
		<title>A  Buffinga    Tweemaal over Sleper  en Strik : &#8364;20,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=70123</link>
		<description>A  Buffinga    Tweemaal over Sleper  en Strik   21 cm  41 p  De Gouden Hommel deel 12  Rijk geillustr  Gelimiteerde oplage van 250 stuks  Ongen  exemplaar  Gebrocheerd St  de Getijdenpers  Nijmegen  1960    Zeer goed </description>
		<category>Grafiek</category>
		<guid>70123</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Albrecht Durer   Andre Deguer    Samtliche Holzschnitte : &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=73711</link>
		<description>Albrecht Durer   Andre Deguer    Samtliche Holzschnitte   35 cm  248 p  Meisterwerke der Holzschnittkunst  Text  S  5 16  Holzschnitte S  18 248   Gebunden Ramerding   Berghaus  1980   3 7635 0020 0 Sehr Gut   Schutzumschlag Sehr Gut</description>
		<category>Grafiek</category>
		<guid>73711</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Alexis C  Roose   Louis Lebeer    Victor Stuyvaert : &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=70073</link>
		<description>Alexis C  Roose   Louis Lebeer    Victor Stuyvaert   23 cm  62 p     63 z w pl  Titelplaat in kleur  Houtsneden zincogravures ex libris Gebrocheerd Brugge  1950    Zeer goed</description>
		<category>Grafiek</category>
		<guid>70073</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Amy Newland   Chris Uhlenbeck    Ukiyo e to Shin hanga   the art of Japanese woodblock prints : &#8364;35,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=74836</link>
		<description>Amy Newland   Chris Uhlenbeck    Ukiyo e to Shin hanga   the art of Japanese woodblock prints   37 cm  256 p  Very richly illustr  in color and b w  Cover and dj sl  edgerubbed  Bookbloc fine  Houtsneden  Japan Hardbound New York   Mallard Press  1990   0 7924 5340 9 Very Good  in Good  DJ</description>
		<category>Grafiek</category>
		<guid>74836</guid>
	</item>
	<item>
		<title>C  Glazenburg   M  Gould  edit       Affiche   Film poster special : &#8364;15,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=63089</link>
		<description>C  Glazenburg   M  Gould  edit       Affiche   Film poster special   Wabnitz  1993   Softbound 30 cm  97 p  The international poster magazine No  8 december 1993  Very richly illustr  Text in English and Dutch  Posters Affiches  Very good </description>
		<category>Grafiek</category>
		<guid>63089</guid>
	</item>
	<item>
		<title>C  Glazenburg   M  Gould  edit       Affiche No  5  3 93 : &#8364;15,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=63086</link>
		<description>C  Glazenburg   M  Gould  edit       Affiche No  5  3 93   Wabnitz  1993   Stapled 30 cm  66 p  Very richly illustr  Text in English and Dutch  Contents  War posters from Croatia  Zurich Design Museum  Russian vernacular posters  Joost Swarte  Otto Treumann  Street graphics   New York style etc   Posters Affiches  Very good</description>
		<category>Grafiek</category>
		<guid>63086</guid>
	</item>
	<item>
		<title>C  Glazenburg   M  Gould  edit       Affiche No  6  6 93 : &#8364;15,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=63085</link>
		<description>C  Glazenburg   M  Gould  edit       Affiche No  6  6 93   Wabnitz  1993   Stapled 30 cm  66 p  Very richly illustr  Text in English and Dutch  Contents  Italian fascist posters  contemporary western American counterculture  El cartel Mexicano  the history of the Danish poster  the Enlish poster scene  a rendezvous in Cuba etc   Posters Affiches  Very good </description>
		<category>Grafiek</category>
		<guid>63085</guid>
	</item>
	<item>
		<title>C  Glazenburg   M  Gould  edit       Affiche : &#8364;15,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=63088</link>
		<description>C  Glazenburg   M  Gould  edit       Affiche   Wabnitz  1993   Softbound 30 cm  82 p  The international poster magazine No  7 september 1993  Very richly illustr  Text in English and Dutch  Contents  A poster tour of New York  De Feure  Wim Crouwel  Nicolaus Ott and Bernard Stein etc   Posters Affiches  Very good </description>
		<category>Grafiek</category>
		<guid>63088</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Clive Goodacre  edit       Penrose International Review of the Graphic Arts 1977 78  Vol  70 : &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=53741</link>
		<description>Clive Goodacre  edit       Penrose International Review of the Graphic Arts 1977 78  Vol  70     Northwood Publications Ltd   London  Cop  1977  30 cm  251 p  Very richly illustr   Hardbound Very Good  in sl  Chipped DJ   719825997</description>
		<category>Grafiek</category>
		<guid>53741</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Dante Alighieri   Gustave Dore     La divine comedie   L Enfer : &#8364;120,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=63083</link>
		<description>Dante Alighieri   Gustave Dore     La divine comedie   L Enfer   Librairie Hachette    Hardbound 29 5 cm  171 p  Illustre d apres les compositions de Gustave Dore  Nr  341 de 500 exempl  numerotes  Illustr  with 34 orig  etchings all in fine condition  Top edge gilt  Ex libris  End papers sl  foxed  Cover edgerubbed  corners bumped  spine stained with worn top and bottom edges     Good </description>
		<category>Grafiek</category>
		<guid>63083</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Escher  M C     M C  Escher  Grafiek en Tekeningen: &#8364;7,20</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=45432</link>
		<description>Escher  M C     M C  Escher  Grafiek en Tekeningen K ln  Taschen Librero  1994  77 pag     Illustr   Escher  M C  pb uitstekend  Druk edition  1</description>
		<category>Grafiek</category>
		<guid>45432</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Gelder  Dr  H  E  van     Rembrandt de etser : &#8364;7,70</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=41276</link>
		<description>Gelder  Dr  H  E  van     Rembrandt de etser    Amsterdam  H J W  Becht   26 5 x 19 5 cm  60 p  Met een en zestig afbeeldingen  Palet serie  Gebonden Goed</description>
		<category>Grafiek</category>
		<guid>41276</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Gelder  H  E  van     Rembrandt  de etser : &#8364;7,70</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=38941</link>
		<description>Gelder  H  E  van     Rembrandt  de etser    Amsterdam  H J W  Becht   4to  60 p  Met een en zestig afbeeldingen  Palet serie  Ingenaaid Goed </description>
		<category>Grafiek</category>
		<guid>38941</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Georges Rouault  1871 1958  Wolfgang Stadler  1924   Eug ne Dabekaussen    Circus de vallende ster   17 kleuretsen en 8 houtsneden : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=71654</link>
		<description>Georges Rouault  1871 1958  Wolfgang Stadler  1924   Eug ne Dabekaussen    Circus de vallende ster   17 kleuretsen en 8 houtsneden   25 cm  48 p  Keuze van teksten en prenten uit een boek over het circusleven van de Franse kunstenaar  1871 1958    grafiek Gebonden Amsterdam   Wereldbibliotheek  cop  1984   90 284 1489 4 Uitstekend</description>
		<category>Grafiek</category>
		<guid>71654</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Gradmann  Erwin     Graphische Sammlung  Geschichte  Sammlungsbestand  Ausstellungen: &#8364;12,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=46118</link>
		<description>Gradmann  Erwin     Graphische Sammlung  Geschichte  Sammlungsbestand  Ausstellungen Z rich  Eidg Techn Hochschule  1967     pb Good   Druk edition  1</description>
		<category>Grafiek</category>
		<guid>46118</guid>
	</item>
	<item>
		<title>H  Mondor   J  Adhemar     Daumier   Les gens de medecine : &#8364;20,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=55968</link>
		<description>H  Mondor   J  Adhemar     Daumier   Les gens de medecine     Editions Vilo  Paris  c1966  32 cm  133 p  Text and 48 b w reproductions of lithographies  printed on one side  Orig  cloth  Front end paper missing  Daumier  H   Geneeskunde geschiedenis lithografie Hardbound Fine in very good DJ</description>
		<category>Grafiek</category>
		<guid>55968</guid>
	</item>
	<item>
		<title>H  van Kruiningen   J  de Gruyter  foreword      The techniques of graphic art : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=59404</link>
		<description>H  van Kruiningen   J  de Gruyter  foreword      The techniques of graphic art   Angus and Robertson  London  c1969   21 cm  80 p  Illustr  with b w photogr  Names of former owners on title p  covered by tipp ex   Hardbound  Good </description>
		<category>Grafiek</category>
		<guid>59404</guid>
	</item>
	<item>
		<title>H J L  Wright    Rembrandt   Etchings   272 reproductions of Rembrandt s etchings with descriptive catalogue : &#8364;35,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=73247</link>
		<description>H J L  Wright    Rembrandt   Etchings   272 reproductions of Rembrandt s etchings with descriptive catalogue   30 cm  216  23 p  Signatures on fr  end p  Top of spine sl  torn  Bookbloc fine   Hardbound Abbey Art Series     Good </description>
		<category>Grafiek</category>
		<guid>73247</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Karshan  Donald     Prints : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=45678</link>
		<description>Karshan  Donald     Prints     Cooper Hewitt Museum  1980  127 pag  with dustjacket  Hardbound Good   Druk edition  1</description>
		<category>Grafiek</category>
		<guid>45678</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Kulisiewicz  Tadeusz     Catalogus tentoonstelling van werken van de Poolse Graficus Tadeusz Kulisiewicz : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37129</link>
		<description>Kulisiewicz  Tadeusz     Catalogus tentoonstelling van werken van de Poolse Graficus Tadeusz Kulisiewicz    Amsterdam  Vereniging Nederland Polen  1952  7 p  text   37 b w plates  Wrappers  Stapled Very good</description>
		<category>Grafiek</category>
		<guid>37129</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Lecaldano  Paolo     Goya   De verschrikkingen van de oorlog  : &#8364;17,10</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39128</link>
		<description>Lecaldano  Paolo     Goya   De verschrikkingen van de oorlog   Amsterdam  Amsterdam Boek  1976  4to  239 p  Rijk geill  Orig  kunstleer  Gebonden Goed   scheurtjes in stofomslag</description>
		<category>Grafiek</category>
		<guid>39128</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Lydia M A  Schoonbaert    Klassieke schoonheid : &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=73521</link>
		<description>Lydia M A  Schoonbaert    Klassieke schoonheid   30 cm  144 p  109 p   Rijk geillustreerd   Gebrocheerd Koninklijk Museum voor Schone Kunsten Antwerpen  1994    Zeer goed</description>
		<category>Grafiek</category>
		<guid>73521</guid>
	</item>
	<item>
		<title>M C  Escher     M  C  Escher   grafiek en tekeningen : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=53193</link>
		<description>M C  Escher     M  C  Escher   grafiek en tekeningen     Taschen Librero  Berlin  Hedel  cop  1990  30 cm  16 p tekst   76 z w en kleuren platen  Selectie uit het werk  hout  en linosneden  litho s en houtgravures  van de Nederlandse lithograaf en houtsnijder  1898 1972    Escher  grafiek  tekenkunst   Garenloos Uitstekend   9033012650</description>
		<category>Grafiek</category>
		<guid>53193</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Otto Dingeman Dicke  1918 1984    Nuchter landschap : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=72499</link>
		<description>Otto Dingeman Dicke  1918 1984   Nuchter landschap   32 cm   15  bladen   Gebrocheerd Baarn   Bosch   Keuning  cop  1979   90 246 4313 9 Goed </description>
		<category>Grafiek</category>
		<guid>72499</guid>
	</item>
	<item>
		<title>P  Borst  red       Drukkersweekblad  en auto lijn  Kerstnummer 1952 : &#8364;14,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=53708</link>
		<description>P  Borst  red       Drukkersweekblad  en auto lijn  Kerstnummer 1952       31 cm  Ongepag   inhoud o a   De kunstenaar en de drukker   Kleur en drukwerk  Over de toepassing van vierkleurenboekdruk  Rijk geill  in kleur en z w   Garenloos Zeer goed</description>
		<category>Grafiek</category>
		<guid>53708</guid>
	</item>
	<item>
		<title>P  Borst  red       Drukkersweekblad en Auto lijn Kerstnummer 1957 : &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=53988</link>
		<description>P  Borst  red       Drukkersweekblad en Auto lijn Kerstnummer 1957     Amsterdam   Federatie der Werkgeversorganisati n in het Boekdrukkersbedrijf  1957  32 cm  Ongepag  Zeer rijk geillustr  Inhoud  Zes gedichten over reizen   Reizen in de eerste eeuw   Reizen in onze tijd   Reisboeken en kaarten   Reisillustraties etc   Grafische techniek  Jaarboeken   Garenloos Zeer goed</description>
		<category>Grafiek</category>
		<guid>53988</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Picasso  Pablo     Pablo Picasso   Grafiek uit de collectie van het Sprengel Museum Hannover : &#8364;8,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37496</link>
		<description>Picasso  Pablo     Pablo Picasso   Grafiek uit de collectie van het Sprengel Museum Hannover  Apeldoorn  Van Reekum Museum  1992  35 p  22 b w plates  Wrappers  Softbound Very Good</description>
		<category>Grafiek</category>
		<guid>37496</guid>
	</item>
	<item>
		<title>R  Goepper    Blumen aus dem Senfkorngarten : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=77392</link>
		<description>R  Goepper    Blumen aus dem Senfkorngarten   19 x 17 cm  62 p  Very richly illustr  with 9 b w illustr  and 20 color pl  Chinese kunst China Houtsneden 17de eeuw Hardbound Hirmer  Munchen  c1960    Very good </description>
		<category>Grafiek</category>
		<guid>77392</guid>
	</item>
	<item>
		<title>R  Goepper    Chinesischer Blutenreigen   Farbholzschnitte des 17  Jahrhunderts : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=77391</link>
		<description>R  Goepper    Chinesischer Blutenreigen   Farbholzschnitte des 17  Jahrhunderts   19 x 17 cm  60 p  Very richly illustr  with color pl  Chinese kunst China Houtsneden 17de eeuw Hardbound Hirmer  Munchen  c1959    Very good</description>
		<category>Grafiek</category>
		<guid>77391</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Swillens  P T A     Nederland in de prentkunst : &#8364;6,70</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=51740</link>
		<description>Swillens  P T A     Nederland in de prentkunst    Amsterdam  Allert de Lange  1945  18 5 x 12 cm  161 p  Geill  met 53 z w prenten  Vergeelde p  s  Halflinnen  Heemschutserie  Gebonden Goed   stofomslag met kleine scheurtjes</description>
		<category>Grafiek</category>
		<guid>51740</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Vels Heijn  Annemarie     Etsen van Rembrandt   Voor de Nederlandse Boekverkopers Bond uitgegeven door Zomer    Keuning: &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=36623</link>
		<description>Vels Heijn  Annemarie     Etsen van Rembrandt   Voor de Nederlandse Boekverkopers Bond uitgegeven door Zomer    Keuning Wageningen  Zomer   Keuning  1971  Wrappers Stapled Good  Boekkadoo</description>
		<category>Grafiek</category>
		<guid>36623</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Vries  Hendrik de     Diseno Tondo  Pentekeningen uit de cyclus Espana: &#8364;14,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=46307</link>
		<description>Vries  Hendrik de     Diseno Tondo  Pentekeningen uit de cyclus Espana Groningen  Sasland  1966  Illustr   Vries  hendrik de pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Grafiek</category>
		<guid>46307</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Walter Koschatzky   Friedensreich Hundertwasser   Janine Kertesz      Friedensreich Hundertwasser   das vollstandige druckgraphische Werk 1951 1986 : &#8364;80,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=63082</link>
		<description>Walter Koschatzky   Friedensreich Hundertwasser   Janine Kertesz      Friedensreich Hundertwasser   das vollstandige druckgraphische Werk 1951 1986   Zurich   Orell Fussli  1986   Hardbound 31 cm  236 p  Very richly illustr with color repr  Orig  cloth  In cardboard slipcase   3 280 01647 9 As New</description>
		<category>Grafiek</category>
		<guid>63082</guid>
	</item>
	
	
	</channel>
</rss>