<?xml version="1.0" encoding="UTF-8" ?>
<rss version="2.0">
	<channel>
	<title>Categorie Nederlandse geschiedenis op Utz</title>
	<link>http://www.utz.nl/shop/home.php</link>
	<description></description>
	<language>NL</language>
	<item>
		<title>  Fresh fields and polders new   The story of the Zuiderzee works : &#8364;9,50</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=51756</link>
		<description>  Fresh fields and polders new   The story of the Zuiderzee works     17 5 x 11 cm  55 p   Written by the Association  The Netherlands Abroad   Richly illustr  with b w photographs  Stapled Good</description>
		<category>Nederlandse geschiedenis</category>
		<guid>51756</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Gedenkboek  Aan Koningin Emma 1879   22 Januari   1904  De Vereeniging Oost en West: &#8364;72,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=46456</link>
		<description>  Gedenkboek  Aan Koningin Emma 1879   22 Januari   1904  De Vereeniging Oost en West  s Gravenhage  Mouton   Co   1904  48 pag  beschadigd stofomslag en los om het boek   br redelijk  Druk edition  1</description>
		<category>Nederlandse geschiedenis</category>
		<guid>46456</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Rede uitgesproken door den minister president zijne excellentie Pr  Ir  W  Schermerhorn voor den zender Herrijzend Nederland op oudejaarsavond 1945 : &#8364;8,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=51894</link>
		<description>  Rede uitgesproken door den minister president zijne excellentie Pr  Ir  W  Schermerhorn voor den zender Herrijzend Nederland op oudejaarsavond 1945       15 p  Naam vorige eigenaar op schutblad  Tekstgedeelte uitstekend  Omslag iets smoezelig  Gebonden Zeer goed</description>
		<category>Nederlandse geschiedenis</category>
		<guid>51894</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Roseboek van de muiterij : &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=44477</link>
		<description>  Roseboek van de muiterij    Den Haag  Haagsche Drukkerij  1934  83 pag  Samengesteld door den persdienst Nationaal Jongeren Verbond n a v  muiterij op de Zeven Provinci n met gedicht van Willem van Iependaal  naam op omslag  pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Nederlandse geschiedenis</category>
		<guid>44477</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Staatsblad van het Koningkrijk der Nederlanden voor het jaar 1881 82 83 : &#8364;36,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=44513</link>
		<description>  Staatsblad van het Koningkrijk der Nederlanden voor het jaar 1881 82 83    Gouda  Van Goor   P A  de Jong  1881     geb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Nederlandse geschiedenis</category>
		<guid>44513</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  Ver van het vaderland  Uitgave t g v  50 jarig Regeringsjubileum Koningin Wilhelmina: &#8364;7,20</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=49445</link>
		<description>  Ver van het vaderland  Uitgave t g v  50 jarig Regeringsjubileum Koningin Wilhelmina Rotterdam  Wyt  1948   ringband  veel illustraties   goed  Druk edition  1</description>
		<category>Nederlandse geschiedenis</category>
		<guid>49445</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Aa  A J  van der     Aardrijkskundig Woordenboek der Nederlanden deel II B : &#8364;48,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=47893</link>
		<description>Aa  A J  van der     Aardrijkskundig Woordenboek der Nederlanden deel II B    Gorinchem  Jacobus Noorduyn  1840  865 pag  met naamlijst van later opgegeven inteekenaren  gkt goed  Druk edition  1</description>
		<category>Nederlandse geschiedenis</category>
		<guid>47893</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Aa  A J  van der     Aardrijkskundig Woordenboek der Nederlanden deel XII W   Y : &#8364;48,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=47897</link>
		<description>Aa  A J  van der     Aardrijkskundig Woordenboek der Nederlanden deel XII W   Y    Gorinchem  Noorduyn   Zoon  1849  677 pag    gkt goed  Druk edition  1</description>
		<category>Nederlandse geschiedenis</category>
		<guid>47897</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Beaufort  Henriette L T  de     Rondom de Kroon  Histori le vertellingen: &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=43283</link>
		<description>Beaufort  Henriette L T  de     Rondom de Kroon  Histori le vertellingen Amsterdam  Bezige Bij  1959  155 pag  typografie  band  en omslagontwerp Gerrit Noordzij  naam op schutblad  geb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Nederlandse geschiedenis</category>
		<guid>43283</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Berendsen  Dr  Anne     Verborgenheden uit het oude Delft  Een stille en rijke stad: &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=46950</link>
		<description>Berendsen  Dr  Anne     Verborgenheden uit het oude Delft  Een stille en rijke stad Zeist  W  de Haan  1962  131 pag  Phoenix Pockets  pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Nederlandse geschiedenis</category>
		<guid>46950</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Berg  J  van den     De anatomie van Nederland  Deel I: &#8364;6,40</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=47206</link>
		<description>Berg  J  van den     De anatomie van Nederland  Deel I Amsterdam  de Bezige Bij  1967  264 pag    geb goed  Druk edition  2</description>
		<category>Nederlandse geschiedenis</category>
		<guid>47206</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Borgeesius  R M     15 Beschrijvingen van de loopbaan van Groote Nederlanders  deel I en II : &#8364;16,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=44607</link>
		<description>Borgeesius  R M     15 Beschrijvingen van de loopbaan van Groote Nederlanders  deel I en II    Amsterdam  van der Graaf   Co  1941  Illustr   Lutz  Jan   Jac  Leegstra gkt goed  Druk edition  1</description>
		<category>Nederlandse geschiedenis</category>
		<guid>44607</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Bruin  Ger     Op Socialisten sluit de rijen : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=46418</link>
		<description>Bruin  Ger     Op Socialisten sluit de rijen    Amsterdam  Minerva   192 pag  met illustraties  pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Nederlandse geschiedenis</category>
		<guid>46418</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Brusse  M J     Boefje  met een voorrede van Johan de Meester: &#8364;40,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=46989</link>
		<description>Brusse  M J     Boefje  met een voorrede van Johan de Meester Rotterdam  W L  Brusse   J  Brusse  1906  166 pag  Op veertien steenen in prent gebracht en verlucht met bladversieringen en beginletters door Dirk Nijland  met band  en rugstempels   Illustr   Nijland  Dirk hli goed  Druk edition  1</description>
		<category>Nederlandse geschiedenis</category>
		<guid>46989</guid>
	</item>
	<item>
		<title>C  Catharina van de Graft   Tjaard W R  de Haan     Nederlandse volksgebruiken bij hoogtijdagen : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=72615</link>
		<description>C  Catharina van de Graft   Tjaard W R  de Haan     Nederlandse volksgebruiken bij hoogtijdagen   18 cm  154 p  Prisma boeken  1814  Geill  met z w reprod  van oude prenten  Folklore Nederland Volkenkunde Garenloos Utrecht  etc     Spectrum  1979  2e dr 90 274 0941 2 Zeer goed</description>
		<category>Nederlandse geschiedenis</category>
		<guid>72615</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Coerts  Drs  H     De A R P  en Niuew Guinea  Historische analyse van een partijcrisis: &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=47291</link>
		<description>Coerts  Drs  H     De A R P  en Niuew Guinea  Historische analyse van een partijcrisis Franeker  T  Wever  1983  104 pag    pb goed  Druk edition  1 90 6135 356 4</description>
		<category>Nederlandse geschiedenis</category>
		<guid>47291</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Colijn  H  e a     Schrift en Historie  Gedenkboek der Antirev Partij 1878 1928: &#8364;12,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=46543</link>
		<description>Colijn  H  e a     Schrift en Historie  Gedenkboek der Antirev Partij 1878 1928 Kampen  Kok  1929  408 pag  wat roestvlekjes op de bladzijden  li goed  Druk edition  2</description>
		<category>Nederlandse geschiedenis</category>
		<guid>46543</guid>
	</item>
	<item>
		<title>De Graaf  Dr  H J     Nederlanders over de zee n  350 Jaar geschiedenis van Nederland buitengaats: &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=46447</link>
		<description>De Graaf  Dr  H J     Nederlanders over de zee n  350 Jaar geschiedenis van Nederland buitengaats Utrecht  De Haan  1955  260 pag  beschadigd stofomslag  geb goed  Druk edition  2</description>
		<category>Nederlandse geschiedenis</category>
		<guid>46447</guid>
	</item>
	<item>
		<title>De Graaf  Mr  A     De Volkenbond en de strijd tegen de onzedelijkheid  deel II: &#8364;21,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=44115</link>
		<description>De Graaf  Mr  A     De Volkenbond en de strijd tegen de onzedelijkheid  deel II Zeist  Ruys  1929  131 pag  vervolg op  De ontwikkeling van den strijd tegen de onzedelijkheid  pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Nederlandse geschiedenis</category>
		<guid>44115</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Dendermonde  Max     Het water tot de lippen  Wat wij deden via het Nationaal Rampenfonds: &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=45788</link>
		<description>Dendermonde  Max     Het water tot de lippen  Wat wij deden via het Nationaal Rampenfonds Amsterdam  De Bezige Bij  1958  197 pag    li goed  Druk edition  1</description>
		<category>Nederlandse geschiedenis</category>
		<guid>45788</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Dreesmann  C cile     De Mandersens  Roman rond een warenhuisdysnastie: &#8364;12,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=42756</link>
		<description>Dreesmann  C cile     De Mandersens  Roman rond een warenhuisdysnastie Amsterdam  De Boekerij  1988  184 pag  hoekje uit schutblad geknipt  geb Zeer goed  Druk edition  2 90 225 0933 8</description>
		<category>Nederlandse geschiedenis</category>
		<guid>42756</guid>
	</item>
	<item>
		<title>E  Molt     Spiegel onzer vaderlandsche geschiedenis van de vroegste tijden tot op heden   platen atlas met beschrijvenden tekst : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=73870</link>
		<description>E  Molt     Spiegel onzer vaderlandsche geschiedenis van de vroegste tijden tot op heden   platen atlas met beschrijvenden tekst   31 cm  104 p  Orig  linnen  gevlekt  Scheurtje in Fr t p  Rijk geillustr  met z w afb   Gebonden Amsterdam   Van Looy  1912    Goed </description>
		<category>Nederlandse geschiedenis</category>
		<guid>73870</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Elberts  W A     Tafereelen uit de Geschiedenis des Vaderlands  Van de Komst der Batavieren tot op den tegenwoordigen Tijd: &#8364;11,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=43852</link>
		<description>Elberts  W A     Tafereelen uit de Geschiedenis des Vaderlands  Van de Komst der Batavieren tot op den tegenwoordigen Tijd Rotterdam  D  Bolle   336 pag  naam op schutblad  niet de originele band   Illustr   Rochussen   Jan de Jong geb goed  Druk edition  7</description>
		<category>Nederlandse geschiedenis</category>
		<guid>43852</guid>
	</item>
	<item>
		<title>F  Dekker  Voortrekkers van Oud Nederland in Engeland  Frankrijk  Achter Indie  Formosa en Perzie : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=69072</link>
		<description>F  Dekker  Voortrekkers van Oud Nederland in Engeland  Frankrijk  Achter Indie  Formosa en Perzie   27 cm  260 p  Geill  Roestvlekjes  Naam vorige eigenaar  Omslag los  Nederland  Koloniale geschiedenis Gebrocheerd  s Gravenhage   Boucher  1947    Goed</description>
		<category>Nederlandse geschiedenis</category>
		<guid>69072</guid>
	</item>
	<item>
		<title>F  Ridderus  Historische Hollander   Vertoonende de oorlogen en ellenden van Holland vanaf de tijden voor Christus tot onzen tijd : &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=69068</link>
		<description>F  Ridderus  Historische Hollander   Vertoonende de oorlogen en ellenden van Holland vanaf de tijden voor Christus tot onzen tijd   20 cm  176 p  Orig  linnen  kneep ca  3 cm  gespleten aan bovenzijde rug   Gebonden De Bannier  Rotterdam     Goed</description>
		<category>Nederlandse geschiedenis</category>
		<guid>69068</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Frieswijk  Johan     Socialisme in Friesland 1880 1900 : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=43847</link>
		<description>Frieswijk  Johan     Socialisme in Friesland 1880 1900    Amsterdam  Van Gennep  1977  270 pag    pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Nederlandse geschiedenis</category>
		<guid>43847</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Gerlof Verwey   Ivo Schoffer     Geschiedenis van Nederland   levensverhaal van zijn bevolking : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=70692</link>
		<description>Gerlof Verwey   Ivo Schoffer     Geschiedenis van Nederland   levensverhaal van zijn bevolking  22 cm  1087 p  Naam vorige eigenaar  Omslag iets gesleten aan randen  Nederland geschiedenis  Nederland  Geschiedenis  Nederland  geschiedenis Garenloos Amsterdam  etc     Elsevier  1983  2e geheel herz  en bijgew  dr 90 10 04680 X Goed </description>
		<category>Nederlandse geschiedenis</category>
		<guid>70692</guid>
	</item>
	<item>
		<title>H  D  J  van Schevichaven     Slavernij en dienstbaarheid  hoofdzakelijk in de vroege Middeeeuwen : &#8364;14,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=70104</link>
		<description>H  D  J  van Schevichaven     Slavernij en dienstbaarheid  hoofdzakelijk in de vroege Middeeeuwen   24 cm  VIII  104 p  Werken uitgegeven door Gelre   vereeniging tot beoefening van Geldersche geschiedenis  oudheidkunde en recht  No  15  Ex libris  Omslag gedeeltelijk verkleurd  Nog niet opengesneden katernen  Slavernij Gebrocheerd Arnhem   Gouda Quint  1924    Zeer goed</description>
		<category>Nederlandse geschiedenis</category>
		<guid>70104</guid>
	</item>
	<item>
		<title>H  K  Roessingh     Inlandse tabak   expansie en contractie van een handelsgewas in de 17e en 18e eeuw in Nederland : &#8364;25,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=70110</link>
		<description>H  K  Roessingh     Inlandse tabak   expansie en contractie van een handelsgewas in de 17e en 18e eeuw in Nederland   25 cm  XX  595 p  Gelderse historische reeks  9  Geill  Tobacco  Plant breeding  Socio economical aspects  Netherlands  Tabak  Geschiedenis Gebrocheerd Zutphen   Walburg Pers  1976   90 6011 283 0 Als nieuw</description>
		<category>Nederlandse geschiedenis</category>
		<guid>70110</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Haselen  H J L  van     Willem van Haren s  Gevallen van Friso  Koning der Gangariden en Prasiaten   Proefschrift: &#8364;20,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=47545</link>
		<description>Haselen  H J L  van     Willem van Haren s  Gevallen van Friso  Koning der Gangariden en Prasiaten   Proefschrift Alphen aan den Rijn  Samsom  1922  168 pag  deel der bladzijden ongeopend  pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Nederlandse geschiedenis</category>
		<guid>47545</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Heijermans  Herman      Vuurvlindertje  Een nieuw verhaal voor groote kinderen: &#8364;6,40</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=47834</link>
		<description>Heijermans  Herman      Vuurvlindertje  Een nieuw verhaal voor groote kinderen Amsterdam  Van Holkema   Warendorf   253 pag  naam en adres op titelblad  met een portret n a v  tekening van G  Adriaans  lichte roestvlekjes   Illustr   Raemdonck  George van li goed  Druk edition  2</description>
		<category>Nederlandse geschiedenis</category>
		<guid>47834</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Hekma  Gert  red       Goed verkeerd  Een geschiedenis van homoseksuele mannen en lesbische vrouwen in Nederland: &#8364;9,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=43672</link>
		<description>Hekma  Gert  red       Goed verkeerd  Een geschiedenis van homoseksuele mannen en lesbische vrouwen in Nederland Amsterdam  Meulenhoff  1989  265 pag  met een voorwoord van Johan Polak  pb uitstekend  Druk edition  1 90 290 9918 6</description>
		<category>Nederlandse geschiedenis</category>
		<guid>43672</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Hette Hettes Hettema   H  Binnendijk     Hettema s Grote historische schoolatlas : &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=60561</link>
		<description>Hette Hettes Hettema   H  Binnendijk     Hettema s Grote historische schoolatlas   Zwolle   Tjeenk Willink   1968   20e dr    geheel opnieuw bew  en uitgebr  door H  Binnendijk Gebonden 35 cm  vii  124 p  Kleurenplaten  Cellotape vlekjes op binnenzijde voorplat  Iets zwakke binding  Naam vorige eigenaar en korte notitie  Atlassen leermiddelen  geschiedenis  Goed </description>
		<category>Nederlandse geschiedenis</category>
		<guid>60561</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Honig  Gerrit Jan     Het verblijf van Czaar Peter den Grooten te Zaandam in Augustus 1697  Pieter Michaeloff: &#8364;36,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=47555</link>
		<description>Honig  Gerrit Jan     Het verblijf van Czaar Peter den Grooten te Zaandam in Augustus 1697  Pieter Michaeloff Koog aan de Zaan  P  Out  1897  112 pag  Dramatische schets in vier bedrijven met een inleidend tafereel  getiteld  Een winter achtermiddag op de Voor Zaan nabij den Hoogendam   met illustraties  pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Nederlandse geschiedenis</category>
		<guid>47555</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Huub Schoondergang         en toen kwamen de kabouters   van jeugdbeweging tot bewogen jeugd : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=56152</link>
		<description>Huub Schoondergang         en toen kwamen de kabouters   van jeugdbeweging tot bewogen jeugd     Leiden   Sijthoff  1971  20 cm  180 p  Geill  met z w foto s  Kabouters Jeugdbeweging  Nederland  Geschiedenis  Jeugdcultuur   Geschiedenis Garenloos Goed    90 218 4081 2</description>
		<category>Nederlandse geschiedenis</category>
		<guid>56152</guid>
	</item>
	<item>
		<title>J  A  G  C  Trosee    Het eerste tijdvak van het verraad van graaf Willem van den Bergh : &#8364;16,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=70159</link>
		<description>J  A  G  C  Trosee    Het eerste tijdvak van het verraad van graaf Willem van den Bergh   24 cm  336 p  Werken  uitgegeven door Gelre   Vereeniging tot beoefening van Geldersche geschiedenis  oudheidkunde en recht   no  18  Titelplaat  Ex libris  Omslag verkleurd en licht gesleten aan randen  Gelderland geschiedenis Gebrocheerd Arnhem   Gouda Quint  1929    Goed </description>
		<category>Nederlandse geschiedenis</category>
		<guid>70159</guid>
	</item>
	<item>
		<title>J  A  Van Houtte     Economische geschiedenis van de lage landen 800 1800 : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=71079</link>
		<description>J  A  Van Houtte     Economische geschiedenis van de lage landen 800 1800   25 cm  298 p  Stempels vorige eigenaar  Nederland  Economische geschiedenis  Belgie  Economische geschiedenis Garenloos Haarlem   Fibula Van Dishoeck   90 228 3859 5 Zeer goed</description>
		<category>Nederlandse geschiedenis</category>
		<guid>71079</guid>
	</item>
	<item>
		<title>J  Ph  de Monte ver Loren   J  E  Spruit     Hoofdlijnen uit de ontwikkeling der rechterlijke organisatie in de noordelijke Nederlanden tot de Bataafse omwenteling : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=71077</link>
		<description>J  Ph  de Monte ver Loren   J  E  Spruit     Hoofdlijnen uit de ontwikkeling der rechterlijke organisatie in de noordelijke Nederlanden tot de Bataafse omwenteling   25 cm  XV  239 p  Nette onderlijning  langs liniaal  op meeste p  s  Stempels vorige eigenaar  Rechtshistorie Gebonden Deventer   Kluwer  5e dr    bew  door J E  Spruit 90 268 0595 0 Goed </description>
		<category>Nederlandse geschiedenis</category>
		<guid>71077</guid>
	</item>
	<item>
		<title>J H  Landwehr     De Nederlander uit en thuis   spiegel van het dagelijkse leven uit bijzondere zeventiende eeuwse boeken : &#8364;8,95</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=54305</link>
		<description>J H  Landwehr     De Nederlander uit en thuis   spiegel van het dagelijkse leven uit bijzondere zeventiende eeuwse boeken     Alphen aan den Rijn   Sijthoff  cop 1981  27 cm  200 p  Rijk geill  Nederland cultuurgeschiedenis 17e eeuw  Boekkunst  Gebonden Uitstekend  stofomslag goed    90 218 2751 4</description>
		<category>Nederlandse geschiedenis</category>
		<guid>54305</guid>
	</item>
	<item>
		<title>J J  Moerman   J  W  Heyting      Neerlands vlag aan vreemde kust : &#8364;12,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=53705</link>
		<description>J J  Moerman   J  W  Heyting      Neerlands vlag aan vreemde kust     Zaandam   Hille  1955  30 cm  73 p  Plaatjesalbum  110 kleurenprentjes  niet allemaal ingeplakt  wel compleet  Half linnen  Ontdekkingsreizen Gebonden Goed </description>
		<category>Nederlandse geschiedenis</category>
		<guid>53705</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Jan H E  Reeskamp  De Nederlandse paardetram in oude ansichten : &#8364;11,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=57561</link>
		<description>Jan H E  Reeskamp  De Nederlandse paardetram in oude ansichten   Zaltbommel   Europese bibliotheek  1966  15 x 21 cm  171 p  In oude ansichten  Z w reproducties van oude prentbriefkaarten met bijteksten  Orig  linnen  Klein stempeltje met naam vorige eigenaar  Paardentrams  Nederland  Prentbriefkaarten   Gebonden Zeer goed</description>
		<category>Nederlandse geschiedenis</category>
		<guid>57561</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Jappe Alberts  dr  W  Dr  C N  fehrmann     Ge llustreerde geschiedenis van Nederland  Van de oudste tijden tot de Tweede Wereldoorlog: &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=46445</link>
		<description>Jappe Alberts  dr  W  Dr  C N  fehrmann     Ge llustreerde geschiedenis van Nederland  Van de oudste tijden tot de Tweede Wereldoorlog  s Gravenhage  Kruseman  1970  256 pag  licht beschadigd stofomslag  opdracht en datum op schutblad  geb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Nederlandse geschiedenis</category>
		<guid>46445</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Jurriaan van Toll     Ursprung und Abkunft der Wassergeusen : &#8364;20,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=53839</link>
		<description>Jurriaan van Toll     Ursprung und Abkunft der Wassergeusen     Den Haag  Forschungsstelle Volk und Raum   1944   24 cm   49  p  Volk und Raum 8  Illustr  Bibliograpy  List of names of geusen  Some corrections or notes by former owner  Netherlands Watergeuzen Tachtigjarige oorlog Ppb  Good </description>
		<category>Nederlandse geschiedenis</category>
		<guid>53839</guid>
	</item>
	<item>
		<title>K  H  D  Haley   A E  Reinders Reeser     De Republiek in de zeventiende eeuw : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=54702</link>
		<description>K  H  D  Haley   A E  Reinders Reeser     De Republiek in de zeventiende eeuw     Haarlem   Fibula Van Dishoeck  1979  25 cm  132 p  Fibula reeks  Beknopte beschrijving van het politieke  economische en sociale leven in Nederland in deze periode  Geill  Nederland  17e eeuw Politieke geschiedenis Sociaal economische geschiedenis Gebrocheerd Uitstekend   90 228 3737 8</description>
		<category>Nederlandse geschiedenis</category>
		<guid>54702</guid>
	</item>
	<item>
		<title>K  Jansma   M  Schroor  Onze vaderlandse geschiedenis : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=68771</link>
		<description>K  Jansma   M  Schroor  Onze vaderlandse geschiedenis   31 cm  487 p  Rijk geill   Gebonden Inter Combi van Seijen  Leeuwarden  1987    Uitstekend  stofomslag zeer goed</description>
		<category>Nederlandse geschiedenis</category>
		<guid>68771</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Kars  C J P  G J  v  Koppenhagen     Visuele Historie  Aanschouwelijk overzicht van de algemene en vaderlandse geschiedenis: &#8364;12,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=50006</link>
		<description>Kars  C J P  G J  v  Koppenhagen     Visuele Historie  Aanschouwelijk overzicht van de algemene en vaderlandse geschiedenis  s Gravenhage Djakarta  Van Goor   56 pag  omslag beschadigd en smoezelig  inhoud goed  Pap redelijk  Druk edition  1</description>
		<category>Nederlandse geschiedenis</category>
		<guid>50006</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Kleijntjens  J    Haaren  J H  van     Van Gouw tot koninkrijk   Platenatlas der Nederlandsche Geschiedenis : &#8364;11,40</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=51832</link>
		<description>Kleijntjens  J    Haaren  J H  van     Van Gouw tot koninkrijk   Platenatlas der Nederlandsche Geschiedenis  Leiden  Ars Catholica   29 x 22 cm  199 p  Rijk geill  met 539 z w afbeeldingen  Scheur in inhoudsp  gerestaureerd met cellotape  Halflinnen  Geen losse p  s  wel zwakke binding  Smoezelige platten  Gebonden Goed  7de druk</description>
		<category>Nederlandse geschiedenis</category>
		<guid>51832</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Kuyper  H S S     Hendrick Hudson in Hollands dienst : &#8364;20,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=47081</link>
		<description>Kuyper  H S S     Hendrick Hudson in Hollands dienst     s Gravenhage  Daamen  1909  112 pag  het boek is opnieuw ingebonden en heeft een nieuwe band  inhoud is in goede staat  geb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Nederlandse geschiedenis</category>
		<guid>47081</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Lehmann  L  Th  Bert Schierbeek     Mens en grondspoor  Silhouetten der Nederlandse Prehistorie: &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=44333</link>
		<description>Lehmann  L  Th  Bert Schierbeek     Mens en grondspoor  Silhouetten der Nederlandse Prehistorie Amsterdam  Heijnis   175 pag  wat scheurtjes in het stofomslag  geb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Nederlandse geschiedenis</category>
		<guid>44333</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Lennep  Mr  J  van     Ferdinand Huyck  Jubileum uitgave: &#8364;16,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=46490</link>
		<description>Lennep  Mr  J  van     Ferdinand Huyck  Jubileum uitgave Den Haag  Philip Kruseman  1941  404 pag  40 illustraties van Jo Spier   Illustr   Spier  Jo li goed  Druk edition  1</description>
		<category>Nederlandse geschiedenis</category>
		<guid>46490</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Lennep  Mr  J  van J  Ter Gouw     De Uithangteekens in verband met Geschiedenis en Volksleven beschouwd  De Uithangteekens in het algemeen beschouwd: &#8364;30,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=43061</link>
		<description>Lennep  Mr  J  van J  Ter Gouw     De Uithangteekens in verband met Geschiedenis en Volksleven beschouwd  De Uithangteekens in het algemeen beschouwd Leiden  Sijthoff    2 delen  de uithangtekens in het algemeen beschouwd en de uithangtekens in het bijzonder beschouwd  prachtig ge llustreerde band  li goed  Druk edition  1</description>
		<category>Nederlandse geschiedenis</category>
		<guid>43061</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Levie  Tirtsah Henk Zantkuyl     Wonen in Amsterdam in de 17de en 18de eeuw : &#8364;12,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=50299</link>
		<description>Levie  Tirtsah Henk Zantkuyl     Wonen in Amsterdam in de 17de en 18de eeuw    Purmerend  Amsterdams Historisch Museum  1980  95 pag    pb goed  Druk edition  1 90 231 9018 1</description>
		<category>Nederlandse geschiedenis</category>
		<guid>50299</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Lovett  Richard     Nederland in oude prenten : &#8364;11,40</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=52151</link>
		<description>Lovett  Richard     Nederland in oude prenten     TrendBoek  1987  29 x 20 cm  Met 133 pen en potlood illustraties en kaartje van R  Lovett  Reisgids  1887   Gebonden Uitstekend   1132922755</description>
		<category>Nederlandse geschiedenis</category>
		<guid>52151</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Manning  A F    Vroede  M  de  red       Onze Lage Landen   De bewoners vanaf de ijstijd tot heden : &#8364;8,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=51841</link>
		<description>Manning  A F    Vroede  M  de  red       Onze Lage Landen   De bewoners vanaf de ijstijd tot heden  Weert  M P  Cop  1982  27 x 20 cm  Rijk geill  in kleur en z w   Gebonden Zeer goed  stofomslag goed    906590221X</description>
		<category>Nederlandse geschiedenis</category>
		<guid>51841</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Margaretha van Oostenrijk   Charles de Brimeu   J S  van Veen     Briefwisseling tusschen Margaretha van Parma en Charles de Brimeu  graaf van Megen  stadhouder van Gelderland  1560 1567 : &#8364;20,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=70158</link>
		<description>Margaretha van Oostenrijk   Charles de Brimeu   J S  van Veen     Briefwisseling tusschen Margaretha van Parma en Charles de Brimeu  graaf van Megen  stadhouder van Gelderland  1560 1567   25 cm  xii  631 p  Werken  uitgegeven door Gelre   Vereeniging tot beoefening van Geldersche geschiedenis  oudheidkunde en recht   no  11  Titelplaten  Katernen ongeopend  Omslag gesleten aan randen  Ex libris  Brieven Gebrocheerd Arnhem   Gouda Quint  1914    Goed </description>
		<category>Nederlandse geschiedenis</category>
		<guid>70158</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Mertens  P J    Plettenburg  Hermanna W M   red       Vriendenboek voor A J  Bernet Kempers aangeboden door de  Vereniging vrienden van het Nederlands Openluchtmuseum  ter gelegenheid van zijn afscheid van het museum : &#8364;6,70</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=52469</link>
		<description>Mertens  P J    Plettenburg  Hermanna W M   red       Vriendenboek voor A J  Bernet Kempers aangeboden door de  Vereniging vrienden van het Nederlands Openluchtmuseum  ter gelegenheid van zijn afscheid van het museum    Arnhem   1971  155 p  Articles in Dutch  German and English  B w illustrations  Orig  cloth  Name former owner on front endpaper   History   Hardbound Near Fine  No DJ</description>
		<category>Nederlandse geschiedenis</category>
		<guid>52469</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Norel  K     Doctor Frans  Historische roman: &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=44312</link>
		<description>Norel  K     Doctor Frans  Historische roman Wageningen  Zomer   Keuning   197 pag  schutblad is eruit geknipt  mooie illustraties   Illustr   Kuiper  Annelies hli redelijk  Druk edition  1</description>
		<category>Nederlandse geschiedenis</category>
		<guid>44312</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Orden  Louis van     De broers en de moeder van Koningin Wilhelmina : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=44096</link>
		<description>Orden  Louis van     De broers en de moeder van Koningin Wilhelmina    Haarlem  De Spaarnestad   270 pag  met een afbeelding van een portret van Koningin moeder Emma gemaakt door Willy Sluiter  li goed  Druk edition  1</description>
		<category>Nederlandse geschiedenis</category>
		<guid>44096</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Oudendijk  K E     Het Wilhelmus  Ons Volkslied: &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=47228</link>
		<description>Oudendijk  K E     Het Wilhelmus  Ons Volkslied Utrecht  Kemink   Zoon  1940  52 pag  naam op titelblad  pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Nederlandse geschiedenis</category>
		<guid>47228</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Plemp van Duiveland  mr  L J     Willem Frederik  Koning der Nederlanden: &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=43662</link>
		<description>Plemp van Duiveland  mr  L J     Willem Frederik  Koning der Nederlanden  Ned  Handel Mij  1949  139 pag  t g v  het 125 jarig bestaan der Ned  Handelsmij  Op 29 maart 1949  pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Nederlandse geschiedenis</category>
		<guid>43662</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Pos Brugmans Donner e a     Democratie  Achtergronden en mogelijkheden: &#8364;9,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=48688</link>
		<description>Pos Brugmans Donner e a     Democratie  Achtergronden en mogelijkheden Amsterdam  De Bezige Bij  1946  204 pag    li goed  Druk edition  1</description>
		<category>Nederlandse geschiedenis</category>
		<guid>48688</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Ringoir  Peter     Verzuymd Brazil  deel I : &#8364;12,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=50778</link>
		<description>Ringoir  Peter     Verzuymd Brazil  deel I    Amsterdam  Bottenburg   254 pag  met stofomslag   Illustr   Kampman  Jan geb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Nederlandse geschiedenis</category>
		<guid>50778</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Ven  D J  van der     In de bloeiende hof onzer Volkscultuur : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=45624</link>
		<description>Ven  D J  van der     In de bloeiende hof onzer Volkscultuur    Utrecht  Het Spectrum   91 pag  omslag bruinig verkleurd   Illustr   Erven Dorens  Els van pb redelijk  Druk edition  1</description>
		<category>Nederlandse geschiedenis</category>
		<guid>45624</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Verburg  Go     Storm over Nederland : &#8364;7,20</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=49306</link>
		<description>Verburg  Go     Storm over Nederland    Nijkerk  Callenbach   223 pag  met stofomslag  met 16 pagina s foto s uit de Rampgebieden  geb goed  Druk edition  3</description>
		<category>Nederlandse geschiedenis</category>
		<guid>49306</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Vet  Anton van der     Roem van Ridders en Rivieren : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=44534</link>
		<description>Vet  Anton van der     Roem van Ridders en Rivieren    Bussum  Kroonder  1944   met foto s van Bob v d  Vet Korpershoek  J  Doeser en A G  van Agtmaal  hli goed  Druk edition  1</description>
		<category>Nederlandse geschiedenis</category>
		<guid>44534</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Visscher  Prof Dr H     Ondergang van de Republiek der Vereenigde Nederlanden : &#8364;8,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=49928</link>
		<description>Visscher  Prof Dr H     Ondergang van de Republiek der Vereenigde Nederlanden    Amsterdam  Volksche Uitgeverij Westland  1944  2 pag  papier bruin verkleurd  geen stofomslag  boek is in goede staat  hli goed  Druk edition  2</description>
		<category>Nederlandse geschiedenis</category>
		<guid>49928</guid>
	</item>
	<item>
		<title>W  H  Vliegen    Die onze kracht ontwaken deed   geschiedenis der Sociaal Democratische Arbeiderspartij in Nederland gedurende de eerste 25 jaren van haar bestaan   Deel II   III : &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=73892</link>
		<description>W  H  Vliegen    Die onze kracht ontwaken deed   geschiedenis der Sociaal Democratische Arbeiderspartij in Nederland gedurende de eerste 25 jaren van haar bestaan   Deel II   III   25 cm  2 Dln   vi 597 542 p  Orig  linnen   Halflinnen  Titelplaat  Geill   Gebonden Amsterdam   Ontwikkeling   De Arbeiderspers   1924 1938     Goed </description>
		<category>Nederlandse geschiedenis</category>
		<guid>73892</guid>
	</item>
	<item>
		<title>W  Jappe Alberts   C  N  Fehrmann   A  A  de Jonge     Geillustreerde geschiedenis van Nederland   van de oudste tijden tot na de tweede wereldoorlog : &#8364;8,50</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=71076</link>
		<description>W  Jappe Alberts   C  N  Fehrmann   A  A  de Jonge     Geillustreerde geschiedenis van Nederland   van de oudste tijden tot na de tweede wereldoorlog   24 cm  331 p  Rijk geill  met z w afb  Naam en stempel vorige eigenaar  Orig  linnen  Nederland  Geschiedenis Gebonden  s Gravenhage   Kruseman  2e geheel herz  en bijgew  druk 90 233 0345 8 Zeer goed   stofomslag goed </description>
		<category>Nederlandse geschiedenis</category>
		<guid>71076</guid>
	</item>
	<item>
		<title>W  Knap     Prins Willem I  De Zwijger  : &#8364;12,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=53058</link>
		<description>W  Knap     Prins Willem I  De Zwijger      De Vlijt  Arnhem  1933  560 p  Fragmentarische schetsen uit het leven van de groote historische figuur uit den door onze voorouders gevoerden onafhankelijkheidsstrijd tegen de Spaansche overheersching  Geill  Naam vorige eigenaar op Fr  titelp  omslag gesleten  scheurtjes op rug  Leesvouw  Boekblok zeer goed   Gebrocheerd Zeer goed</description>
		<category>Nederlandse geschiedenis</category>
		<guid>53058</guid>
	</item>
	<item>
		<title>W J  Hofdijk     Lauwerbladen uit Neerlands Gloriekrans : &#8364;25,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=53746</link>
		<description>W J  Hofdijk     Lauwerbladen uit Neerlands Gloriekrans      s Gravenhage  Joh  IJkema   29 cm  320 p  Deel 1 van 2 dln  Geillustr  met kleurenplaten  1 pl  los   Orig  linnen band  versierd met geblindstempelde ornamenten en goudopdruk  Onder en bovenzijde van rug en hoeken rafelig   Gebonden Goed </description>
		<category>Nederlandse geschiedenis</category>
		<guid>53746</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Waller  Mary E     Through the Gates of the Netherlands : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=46284</link>
		<description>Waller  Mary E     Through the Gates of the Netherlands    Boston  Little  Brown   Company  1912  335 pag  With illustrations from paintings by Dutch Masters  Hardbound Good   Druk edition  9</description>
		<category>Nederlandse geschiedenis</category>
		<guid>46284</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Wedgwood  C V     Willem de Zwijger  1533   1584: &#8364;6,40</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=48602</link>
		<description>Wedgwood  C V     Willem de Zwijger  1533   1584 Amsterdam  Elsevier  1947  285 pag  naam en stempel op titelblad  papier wat verkleurd  portretten van o a  Anna van Buren Juliana van Stolberg e a  Gelder Droste  F J  van hli goed  Druk edition  1</description>
		<category>Nederlandse geschiedenis</category>
		<guid>48602</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Wijk  Roelandszoon  J  van     C  Perk s beknopte schets der Nederlandsche Geschiedenis Derde Stukje  Uitgebreid  of Tweede Cursus: &#8364;20,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=48840</link>
		<description>Wijk  Roelandszoon  J  van     C  Perk s beknopte schets der Nederlandsche Geschiedenis Derde Stukje  Uitgebreid  of Tweede Cursus Amsterdam  Schalekamp  van de Grampel   Bakker  1840  199 pag  het boekje is genaaid    goed  Druk edition  2</description>
		<category>Nederlandse geschiedenis</category>
		<guid>48840</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Wijk Roeland szoon  J  van     C  Perk s beknopte schets der Nederlandsche Geschiedenis Tweede stukje  Uitgebreid of Tweede Cursus: &#8364;20,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=49577</link>
		<description>Wijk Roeland szoon  J  van     C  Perk s beknopte schets der Nederlandsche Geschiedenis Tweede stukje  Uitgebreid of Tweede Cursus Amsterdam  Schalekamp  van de Grampel en Bakker  1839  276 pag  het boekje is in goede staat  geb goed  Druk edition  4</description>
		<category>Nederlandse geschiedenis</category>
		<guid>49577</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Zaal  Wim     Vloekjes bij de thee  Een reportage over de 19de eeuw in Nederland: &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=49944</link>
		<description>Zaal  Wim     Vloekjes bij de thee  Een reportage over de 19de eeuw in Nederland Amsterdam  Meulenhoff   275 pag  leesvouw in de rug  op 1 blz  een aantekening  pb goed  Druk edition  2</description>
		<category>Nederlandse geschiedenis</category>
		<guid>49944</guid>
	</item>
	
	
	</channel>
</rss>