<?xml version="1.0" encoding="UTF-8" ?>
<rss version="2.0">
	<channel>
	<title>Categorie Oosterse filosofie op Utz</title>
	<link>http://www.utz.nl/shop/home.php</link>
	<description></description>
	<language>NL</language>
	<item>
		<title>  I Tjing   Het boek der veranderingen : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=76931</link>
		<description>  I Tjing   Het boek der veranderingen   25 cm  xlvi 494 p  Potloodaantekeningen op voorschutbl  en hier en daar in boekblok  Vaak gebruikt exemplaar  Orig  linnen   Gebonden Kluwer  Deventer   3de dr  Goed  stofomslag gescheurd en geplakt</description>
		<category>Oosterse filosofie</category>
		<guid>76931</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  The Kama Sutra of Vatsyayana  A complete and unexpurgated edition of this celebrated Hindu treatise on love : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=54644</link>
		<description>  The Kama Sutra of Vatsyayana  A complete and unexpurgated edition of this celebrated Hindu treatise on love     Editions de la Fontaine d Or  Paris  1959  16 5 cm  296 p  Name former owner  Upper strip of half title p  cut off  Sexuality  Eroticism  Sexualiteit Erotiek Ppb  Very good</description>
		<category>Oosterse filosofie</category>
		<guid>54644</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Anagarika Brahmacari Govinda  1898 1985  pseud  van Ernst Lothar Hoffmann     Die psychologische Haltung der fruhbuddhistischen Philosophie und ihre systematische Darstellung nach der Tradition des Abhidhamma : &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=54576</link>
		<description>Anagarika Brahmacari Govinda  1898 1985  pseud  van Ernst Lothar Hoffmann     Die psychologische Haltung der fruhbuddhistischen Philosophie und ihre systematische Darstellung nach der Tradition des Abhidhamma     Z rich  Stuttgart   Rascher Verlag  1962  21 cm  263 p  Mit Diagrammen und Tabellen  Names former owner  Orig  cloth   Hardbound Very Good  tear in DJ</description>
		<category>Oosterse filosofie</category>
		<guid>54576</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Bahh   u ll h     Bloemlezing uit de geschriften van Bah  u ll h : &#8364;12,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=46038</link>
		<description>Bahh   u ll h     Bloemlezing uit de geschriften van Bah  u ll h    Den Haag  Stichting Baha  Literatuur  1979  211 pag  naam op titelblad  geb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Oosterse filosofie</category>
		<guid>46038</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Bernardien Sluizer  Sathya Sai Baba en Kaliyuga : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=68630</link>
		<description>Bernardien Sluizer  Sathya Sai Baba en Kaliyuga   22 cm  158 p    11  p  foto s  Inleiding op leven en werk van de god in mensengedaante Sai Baba  aangevuld met zes interviews met westerlingen    Gebrocheerd Deventer   Ankh Hermes  cop  1993   90 202 1037 8 Zeer goed</description>
		<category>Oosterse filosofie</category>
		<guid>68630</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Buddha  ca  480 400 BC    transl  Karl Eugen Neumann  1865 1915      Die Reden Gotamo Buddhos   aus der mittleren Sammlung Majjhimanikayo des Pali Kanons  Band III : &#8364;70,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=54586</link>
		<description>Buddha  ca  480 400 BC    transl  Karl Eugen Neumann  1865 1915      Die Reden Gotamo Buddhos   aus der mittleren Sammlung Majjhimanikayo des Pali Kanons  Band III     M nchen   Piper  1922  16 cm  xiii  826 p  Orig  cloth  Gilt edges  Spine sl  stained   Hardbound Very good  3e Aufl</description>
		<category>Oosterse filosofie</category>
		<guid>54586</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Buddha  ca 480 400 BC    transl  Karl Eugen Neumann  1865 1915      Die Reden Gotamo Buddhos   aus der mittleren Sammlung Majjhimanikayo des Pali Kanons  Band I : &#8364;70,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=54585</link>
		<description>Buddha  ca 480 400 BC    transl  Karl Eugen Neumann  1865 1915      Die Reden Gotamo Buddhos   aus der mittleren Sammlung Majjhimanikayo des Pali Kanons  Band I     Munchen   Piper  1921  16 cm  xxxii  670 p  Sl  split front edge  Well bound copy   Hardbound Very good  2e Aufl</description>
		<category>Oosterse filosofie</category>
		<guid>54585</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Confucius  551 479 v Chr   H  van Meurs     Hiao   Chineesche kinderliefde   de kinderliefde als grondslag van Confucius  leer der staatsharmonie en de vermaarde 24 klassieke voorbeelden van die deugd : &#8364;30,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=54409</link>
		<description>Confucius  551 479 v Chr   H  van Meurs     Hiao   Chineesche kinderliefde   de kinderliefde als grondslag van Confucius  leer der staatsharmonie en de vermaarde 24 klassieke voorbeelden van die deugd     Hilversum   Brand  1938  25 cm  142 p  Halflinnen  Z w illustraties  Confucianisme Gebonden Goed </description>
		<category>Oosterse filosofie</category>
		<guid>54409</guid>
	</item>
	<item>
		<title>E  Kei Hua   Maky    Uren met Koeng Foe   Nadenken over de innerlijke waarheid : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=76923</link>
		<description>E  Kei Hua   Maky    Uren met Koeng Foe   Nadenken over de innerlijke waarheid   20 cm  Ongepag  Geill  Gedichten  Poezie Gebrocheerd Hollandia  Baarn  1975   9060458885 Uitstekend</description>
		<category>Oosterse filosofie</category>
		<guid>76923</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Geshe Kelsang Gyatso    Ine Leuring     Introductie tot het boeddhisme   een verklaring van de boeddhistische levenswijze : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=69524</link>
		<description>Geshe Kelsang Gyatso    Ine Leuring     Introductie tot het boeddhisme   een verklaring van de boeddhistische levenswijze   20 cm  IX  150 p  Inleidend overzicht van het Tibetaanse boeddhisme  Geill  Sticker op rug  Boeddhisme   Gebrocheerd Tilburg   Karuna   2002    90 75168 01 2 Zeer goed </description>
		<category>Oosterse filosofie</category>
		<guid>69524</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Gia Yu     Kungfutse Schulgesprache : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=62505</link>
		<description>Gia Yu     Kungfutse Schulgesprache   Diederichs  Dusseldorf  c1961   Ppb  18 5 cm  237 p  Die Philosophie Chinas  Name former owner    Very good </description>
		<category>Oosterse filosofie</category>
		<guid>62505</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Gill Hale    The practical encyclopedia of Feng Shui : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=72939</link>
		<description>Gill Hale    The practical encyclopedia of Feng Shui   30 cm  256 p  Very richly illustr  with over 600 colour photogr   floor plans and garden designs   Softbound Sebastian Kelly  Oxfort  1999   1840811854 Very Good  in acetate DJ</description>
		<category>Oosterse filosofie</category>
		<guid>72939</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Gustav Mensching     Buddhistische Geisteswelt  Vom Historischen Buddha zum Lamaismus : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=54571</link>
		<description>Gustav Mensching     Buddhistische Geisteswelt  Vom Historischen Buddha zum Lamaismus     Holle Verlag  Baden Baden   18 cm  346 p  Orig  cloth  Name former owner  cellotape traces on fr  end p   Hardbound Very Good in Good DJ</description>
		<category>Oosterse filosofie</category>
		<guid>54571</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Heinrich Hackmann     Chinesische Philosophie : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=54581</link>
		<description>Heinrich Hackmann     Chinesische Philosophie     Verlag Ernst Reinhardt  Munchen  1927  20 cm  406 p  Geschichte der Philosophie in Einzeldarstellungen  Abt  I  Das Weltbild der Primitiven und die Philosophie des Morgenlandes  Band 5  Orig  cloth  Name and small notes on end p   Hardbound Good </description>
		<category>Oosterse filosofie</category>
		<guid>54581</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Inayat Khan    Het doel van het leven : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=70238</link>
		<description>Inayat Khan    Het doel van het leven   20 cm  74 p  Titelplaat  Soefisme Soefi Garenloos Servire  Katwijk  1985  4de dr 9063252188 Uitstekend</description>
		<category>Oosterse filosofie</category>
		<guid>70238</guid>
	</item>
	<item>
		<title>J W  Boissevain  vert       Bhagawad Gita : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=62468</link>
		<description>J W  Boissevain  vert       Bhagawad Gita   Theosofische Uitgeversmaatschappij  Amsterdam  1909  2de geheel omgewerkte en vermeerderde dr Gebonden 17 cm  vii  219 p  Halflinnen  Versleten omslag  Iets zwakke binding  Stempels Bibliotheek der Theosofische Vereniging Amsterdam  Naam vorige eigenaar  Vaak gelezen exemplaar    Goed </description>
		<category>Oosterse filosofie</category>
		<guid>62468</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Jordan  Daniel C     Zichzelf worden  Hoe het Baha  Geloof de potenti le mogelijkheden van de mens tot ontplooiin: &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=44604</link>
		<description>Jordan  Daniel C     Zichzelf worden  Hoe het Baha  Geloof de potenti le mogelijkheden van de mens tot ontplooiin Den Haag  Stichting Baha  Literatuur  1976  16 pag    br goed  Druk edition  1</description>
		<category>Oosterse filosofie</category>
		<guid>44604</guid>
	</item>
	<item>
		<title>K E  Neumann  Ubers       Die Reden Gotamo Buddhos aus der langeren Sammlung Dighanikayo des Pali Kanons  Band II : &#8364;35,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=69488</link>
		<description>K E  Neumann  Ubers       Die Reden Gotamo Buddhos aus der langeren Sammlung Dighanikayo des Pali Kanons  Band II   26 cm  xii 336 p  Orig  cloth  Some foxing  Stamp former owner and note on fr  end p  Boeddhisme Hardbound R  Piper   Co   Munchen  1918    Good </description>
		<category>Oosterse filosofie</category>
		<guid>69488</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Kahlil Gibran   vert  Carolus Verhulst     De profeet   18 cm  92 p  Naam vorige eigenaar  Titelplaat  Onderstreping op p  25  In plastic stofomslag  Islamitische filosofie Gebrocheerd Wassenaar   Mirananda  1984  28e dr 90 6271 620 2 Goed 49685Kahlil Gib: &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=69290</link>
		<description>Kahlil Gibran   vert  Carolus Verhulst     De profeet   18 cm  92 p  Naam vorige eigenaar  Titelplaat  Onderstreping op p  25  In plastic stofomslag  Islamitische filosofie Gebrocheerd Wassenaar   Mirananda  1984  28e dr 90 6271 620 2 Goed </description>
		<category>Oosterse filosofie</category>
		<guid>69290</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Kahlil Gibran     A tear and a smile : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=54151</link>
		<description>Kahlil Gibran     A tear and a smile     Heinemann  London  1972  20 5 cm  xxii  172 p  Stamp  name former owner   Illustr   Hardbound Very Good in sl  edgeworn DJ</description>
		<category>Oosterse filosofie</category>
		<guid>54151</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Kahlil Gibran    De profeet : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=72408</link>
		<description>Kahlil Gibran    De profeet   20 cm  102 p  Levensleer van een moderne oosterling  die tot de overtuiging kwam dat de mens zijn geluk pas zal hebben gevonden als hij de hogere betekenis van vrijheid  waarheid en liefde heeft leren begrijpen  Titelplaat  Geill  Islamitische filosofie  Romans en novellen   vertaald Gebonden Wassenaar   Mirananda  c1990  36e dr 90 6271 507 9 Als nieuw   stofomslag uitstekend</description>
		<category>Oosterse filosofie</category>
		<guid>72408</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Kazuaki Tanahashi   David Schneider   vert  Jacqueline Moonen     Zencirkels : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=68196</link>
		<description>Kazuaki Tanahashi   David Schneider   vert  Jacqueline Moonen     Zencirkels   21 cm  187 p  Verzameling Zen teksten  Geill  Sticker op onderzijde rug  Zenboeddhisme  Gebrocheerd Amsterdam   Karnak  cop  1995   90 6350 072 6 Zeer goed</description>
		<category>Oosterse filosofie</category>
		<guid>68196</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Kranenborg  Dr  R     Oosterse geloofsbewegingen in het Westen : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=36989</link>
		<description>Kranenborg  Dr  R     Oosterse geloofsbewegingen in het Westen    Ede  Zomer   Keuning   1982   208 p  De auteur  theoloog  deskundig in oosterse religiositeit  geeft in telkens   20 pag s  een duidelijk portret van 6 hindoe stische religies en 1 Koreaanse  Hij schetst hun historie  leer  riten  praktijken  en vraagt  wat bezielt hun aanhangers en wat is hun geloof  De beschrijvende methode zet hij voort bij de kritiek  hij noteert en weegt de kritiek van anderen  Hierdoor ontstaat een evenwichtig  objectief geheel  De visie van de schrijver zelf komt naar voren in de paragrafen waarin hij vergelijkingen trekt met het chr  geloof en in het slothoofdstuk waarin de verschillende visies op Jezus naar voren komen  Het boek sluit af met samenvattende informatie over het hindoe sme en zijn terminologie  en een register van begrippen en namen  Citaat   We leven voortaan in een cultuur waarin verschillende religies naast elkaar bestaan   Daarom is een gedegen werk als dit overal onmisbaar   Ppb  Goede staat</description>
		<category>Oosterse filosofie</category>
		<guid>36989</guid>
	</item>
	<item>
		<title>L A  Rademaker     Zieners en profeten uit het Oosten : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=53657</link>
		<description>L A  Rademaker     Zieners en profeten uit het Oosten     A J G  Strengholt  Amsterdam   25 cm  221 p  Halflinnen  Roestvlekjes   Gebonden Zeer goed</description>
		<category>Oosterse filosofie</category>
		<guid>53657</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Lama Dalai Tenzin Gyatso    KONCENTRATIE EN MEDEDOGEN   toespraken en lezingen in Nederland : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=71763</link>
		<description>Lama Dalai Tenzin Gyatso    KONCENTRATIE EN MEDEDOGEN   toespraken en lezingen in Nederland   22 cm  83 blz  Geill  met z w foto s  Boeddhisme Tibet Gebrocheerd Amsterdam   Karnak  1987   90 6350 038 6 Goed </description>
		<category>Oosterse filosofie</category>
		<guid>71763</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Lao Tse   R  Houwink  bew      Tao Teh King   Chinees spreukenboek : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=74367</link>
		<description>Lao Tse   R  Houwink  bew      Tao Teh King   Chinees spreukenboek   21 cm  127 p  Klassieke wijsheidsliteratuur uit het oude China  3e eeuw voor Chr    Randen iets gesleten  Taoisme aforismen Garenloos Baarn   Ambo   1976    90 263 0342 4 Goed </description>
		<category>Oosterse filosofie</category>
		<guid>74367</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Law  Ph D   M A  B L  Bimala Churn     Concepts of Buddism : &#8364;15,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=44373</link>
		<description>Law  Ph D   M A  B L  Bimala Churn     Concepts of Buddism    Amsterdam  Paris  1937  103 pag  with a foreword by the most hon ble the Marquess of Zetland  Secretary of state for India  Boeddhisme  li goed  Druk edition  1</description>
		<category>Oosterse filosofie</category>
		<guid>44373</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Lillian Too     Feng shui   harmonie in wonen en werken : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=70376</link>
		<description>Lillian Too     Feng shui   harmonie in wonen en werken   28 cm  223 p  Rijk geill  in kleur  Naam vorige eigenaar  Feng Shui  woninginrichting Gebonden De Bilt   Bosch   Keuning  cop  1997   90 246 0363 3 Uitstekend  stofomslag goed </description>
		<category>Oosterse filosofie</category>
		<guid>70376</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Matthew E  Bunson     De Dalai Lama   Inzichten : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=71286</link>
		<description>Matthew E  Bunson     De Dalai Lama   Inzichten   20 cm  208 p  Bloemlezing van  fragmenten van  toespraken  opstellen en brieven van de geestelijk en wereldlijk leider van het grootste deel van de Tibetanen  Lamaisme   Garenloos  s Gravenhage   BZZToH  1998   90 5501 512 1 Als nieuw</description>
		<category>Oosterse filosofie</category>
		<guid>71286</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Nagdban bstan dzin rgyamtsho  1935   Nico van Beek  Innerlijke vrede   over het Tibetaans boeddhisme en Tibet : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=68614</link>
		<description>Nagdban bstan dzin rgyamtsho  1935   Nico van Beek  Innerlijke vrede   over het Tibetaans boeddhisme en Tibet   22 cm  122 p  Vlekjes op omslag  Bundel artikelen en voordrachten van de spiritueel en politiek leider van Tibet   Lamaisme Gebrocheerd Amsterdam   Karnak   1986    90 6350 035 1 Zeer goed</description>
		<category>Oosterse filosofie</category>
		<guid>68614</guid>
	</item>
	<item>
		<title>P N  Waage     Islam und die moderne Welt   Versuch eines Dialogs : &#8364;10,90</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=62485</link>
		<description>P N  Waage     Islam und die moderne Welt   Versuch eines Dialogs   Pforte  Dornach  2004   Ppb  18 cm  141 p  Entwurfe  7  Religion Religie Islam Christentum 3856361812 Very good</description>
		<category>Oosterse filosofie</category>
		<guid>62485</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Paul Carus  1852 1919  Felix Louis Ortt  1866 1952      Het evangelie van Boeddha : &#8364;9,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=54131</link>
		<description>Paul Carus  1852 1919  Felix Louis Ortt  1866 1952      Het evangelie van Boeddha     Deventer   Ankh Hermes  1983  25 cm  208 p  Grote klassieken  In 1905 vertaalde stukken uit de Boeddhistische canon over leven en leer van de historische Boeddha  Opdracht op schutblad  Orig  linnen  Enkele kleine lijntjes in marges  Boeddhisme   Gebonden Zeer goed  scheurtjes in stofomslag  6e dr 90 202 3307 6</description>
		<category>Oosterse filosofie</category>
		<guid>54131</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Philippa Waring Pim Gerner    Feng Shui en de kunst van het wonen : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=70893</link>
		<description>Philippa Waring Pim Gerner    Feng Shui en de kunst van het wonen   24 cm  160 p  Adviezen voor nieuwbouw en de inrichting van huis en tuin volgens de traditionele Chinese kunst van harmonisatie  gebaseerd op de werking van de vijf elementen  de Chinese astrologie en de I Tjing    Gebrocheerd Haarlem   Becht  cop  1996   90 230 0906 1 Zeer goed</description>
		<category>Oosterse filosofie</category>
		<guid>70893</guid>
	</item>
	<item>
		<title>R  Wilhelm     Verandering en duur   De wijsheid van de I Tjing : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=76958</link>
		<description>R  Wilhelm     Verandering en duur   De wijsheid van de I Tjing   24 cm  126 p  Orig  linnen  vlekkig  Hier en daar potlood notities en markeringen   Gebonden L J  Veen  Amsterdam     Goed </description>
		<category>Oosterse filosofie</category>
		<guid>76958</guid>
	</item>
	<item>
		<title>S  Krishnamurthy     Meditation  A journey from the known to the unknown : &#8364;12,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=54566</link>
		<description>S  Krishnamurthy     Meditation  A journey from the known to the unknown     Vijayam Bharani Trust  Bangalore  1986  21 cm  vii  93 p  Copy  not for sale   signed and dedication by the author  Partly worn spine  textbloc fine   Ppb  Good </description>
		<category>Oosterse filosofie</category>
		<guid>54566</guid>
	</item>
	<item>
		<title>S  Krishnamurthy     Meditation  A journey from the known to the unknown : &#8364;15,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=54567</link>
		<description>S  Krishnamurthy     Meditation  A journey from the known to the unknown     Sri B C S  Narayan  Bangalore  1989  21 cm  xi  132 p  Dedication to former owner and signed by the author   Ppb  Very good  Sec  ed</description>
		<category>Oosterse filosofie</category>
		<guid>54567</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Sam Reifler Karel Lorteije     I Tjing   een interpretatie voor deze tijd : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=67437</link>
		<description>Sam Reifler Karel Lorteije     I Tjing   een interpretatie voor deze tijd   22 cm  288 p   Gebonden  Deventer   Ankh Hermes  1980   90 202 4892 8 Goed </description>
		<category>Oosterse filosofie</category>
		<guid>67437</guid>
	</item>
	<item>
		<title>St rmer  Ernst     Zen  mode of mogelijkheid : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=45386</link>
		<description>St rmer  Ernst     Zen  mode of mogelijkheid    Nijmegen  Gottmer  1975  111 pag  naam en sticker op titelblad Dinnissen  T  Elisabeth  Illustr   St rmer  Ernst pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Oosterse filosofie</category>
		<guid>45386</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Swami Nityaswarupananda   vert  C  Keus    Avakra sahit : &#8364;9,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=71784</link>
		<description>Swami Nityaswarupananda   vert  C  Keus    Avakra sahit   18 cm  147 p  Orientserie  Naam en adres vorige eigenaar  Titelp  verkleurd  Orig  linnen   Gebonden Kluwer  Deventer  1971  2de dr  Goed   stofomslag gescheurd</description>
		<category>Oosterse filosofie</category>
		<guid>71784</guid>
	</item>
	<item>
		<title>William Yang  1947       Yoga van moed en mededogen : &#8364;15,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=73128</link>
		<description>William Yang  1947       Yoga van moed en mededogen   24 cm  88 p  yoga  kankerpatienten Gebrocheerd Groesbeek   Taborhuis  cop  1999   90 804262 2 9 Zeer goed</description>
		<category>Oosterse filosofie</category>
		<guid>73128</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Z H  de XIVe Dalai Lama   Thom Hoffman     De kracht van vriendelijkheid   de Dalai Lama in Nederland : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=71294</link>
		<description>Z H  de XIVe Dalai Lama   Thom Hoffman     De kracht van vriendelijkheid   de Dalai Lama in Nederland   21 cm  111 p    48  p  foto s  Boeddhistische lessen van de Dalai Lama tijdens zijn bezoek aan Nederland in oktober 1999  Titelplaat  Geill  met z w foto s  Lamaisme  Opstellen  Gyatso  Tenzin   ZONDER CD  Gebrocheerd Nieuwerkerk a d IJssel   Asoka  2000   90 5670 040 5 Uitstekend</description>
		<category>Oosterse filosofie</category>
		<guid>71294</guid>
	</item>
	
	
	</channel>
</rss>