<?xml version="1.0" encoding="UTF-8" ?>
<rss version="2.0">
	<channel>
	<title>Categorie Theater op Utz</title>
	<link>http://www.utz.nl/shop/home.php</link>
	<description></description>
	<language>NL</language>
	<item>
		<title>  Niet alleen Strindberg   Not only Strindberg   Zweden op de planken   Sweden on stage : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37160</link>
		<description>  Niet alleen Strindberg   Not only Strindberg   Zweden op de planken   Sweden on stage    1985  4to  88 p  Illustrated  Holland Festival  85  Wrappers  Softbound Very good</description>
		<category>Theater</category>
		<guid>37160</guid>
	</item>
	<item>
		<title>  World Theatre  Theatre in Britain and Shakespeare: &#8364;12,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=44558</link>
		<description>  World Theatre  Theatre in Britain and Shakespeare Brussel   ditions Meddens  1964  160 pag  1964  Volume XIII  Nr  1 and    Ppb  God   Druk edition  1</description>
		<category>Theater</category>
		<guid>44558</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Arnoldi Frank     Wat  waarom en hoe toneelspelen : &#8364;8,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=54791</link>
		<description>Arnoldi Frank     Wat  waarom en hoe toneelspelen    Zaandijk   Heijnis   1960   192 p  Gids voor amateurtoneel  Tips en tekeningen voor decorbouw  verlichting etc  Met foto s en tekeningen  Gebonden  Goede staat  Kaft geplastificeerd </description>
		<category>Theater</category>
		<guid>54791</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Arnoldi  Frank     Wat  waarom en hoe toneelspelen : &#8364;8,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=36914</link>
		<description>Arnoldi  Frank     Wat  waarom en hoe toneelspelen    Amsterdam  Heijnis   190 pag  Rijk geillustreerd  Orig  linnen  Toneel  Theater  Gebonden   2e druk</description>
		<category>Theater</category>
		<guid>36914</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Bordewijk  F     Halte Noordstad   Vermeerderd met drie eenacters en een monoloog : &#8364;7,70</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37847</link>
		<description>Bordewijk  F     Halte Noordstad   Vermeerderd met drie eenacters en een monoloog  Amsterdam  Scheltema   Holkema  1956  144 p    Ingenaaid Goed </description>
		<category>Theater</category>
		<guid>37847</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Chop  M     Richard Wagners Parsifal   Ein Buhnenweihfestspiel in drei Aufzugen  Geschichtlich  szenisch und musikalisch analysiert mit zahlreichen Notenbeispielen : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39333</link>
		<description>Chop  M     Richard Wagners Parsifal   Ein Buhnenweihfestspiel in drei Aufzugen  Geschichtlich  szenisch und musikalisch analysiert mit zahlreichen Notenbeispielen  Leipzig  Philipp Reclam jun    24mo  94 p   Softbound Good </description>
		<category>Theater</category>
		<guid>39333</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Coward  Noel     Cavalcade : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=45270</link>
		<description>Coward  Noel     Cavalcade    London  William Heinemann  1934  139 pag  naam op schutblad  li goed  Druk edition  4</description>
		<category>Theater</category>
		<guid>45270</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Donker  Anthonie     Maar wij       Spel van jeugd en arbeid : &#8364;10,30</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37300</link>
		<description>Donker  Anthonie     Maar wij       Spel van jeugd en arbeid  Utrecht  Vrijzinnig Christelijke Jeugd Centrale  1933  68 p  Ingenaaid Goed</description>
		<category>Theater</category>
		<guid>37300</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Emmanuel van Loggem     Handboek voor het amateurtoneel  Deel III  Aankleding : &#8364;9,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=53770</link>
		<description>Emmanuel van Loggem     Handboek voor het amateurtoneel  Deel III  Aankleding     Amsterdam   De Bezige Bij  Cop  1956  24 cm  192 p  Handboek voor het amateurtoneel  Geill  met z w foto s en tekeningen  Orig  linnen   Gebonden Goed   stofomslag gescheurd</description>
		<category>Theater</category>
		<guid>53770</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Franz Werfel    Schweiger   Ein trauerspiel in drei Akten : &#8364;9,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=73698</link>
		<description>Franz Werfel    Schweiger   Ein trauerspiel in drei Akten   24 cm  152 S  S  gebraunt  teils unaufgeschnitten   Broschiert Kurt Wolf  Munchen  1922    Gut </description>
		<category>Theater</category>
		<guid>73698</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Gerversman  Dr  H     De bouwmeester   Een abel spel van de waarheid in vijf bedrijven : &#8364;10,30</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37304</link>
		<description>Gerversman  Dr  H     De bouwmeester   Een abel spel van de waarheid in vijf bedrijven  Rotterdam  Brusse  1928  4to  72 p   Ingenaaid Goed</description>
		<category>Theater</category>
		<guid>37304</guid>
	</item>
	<item>
		<title>H  de Greeve      Het vierde beest : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=63218</link>
		<description>H  de Greeve      Het vierde beest   Bussum   Brand  1947   Gebonden 20 cm  XXI  77 p    16  p  pl  Geill  Opdracht op schutblad  Halflinnen  Verkleurd exemplaar  Drama   Goed   stofomslag gescheurd</description>
		<category>Theater</category>
		<guid>63218</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Haas  Alex de     De minstreel van de mesthoop   Liedjes  leven en achtergronden van Eduard Jacobs  pionier van het Nederlands cabaret  1867 1914 : &#8364;7,70</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=40395</link>
		<description>Haas  Alex de     De minstreel van de mesthoop   Liedjes  leven en achtergronden van Eduard Jacobs  pionier van het Nederlands cabaret  1867 1914  Amsterdam  De Bezige Bij  1958  4to  152 p  Geillustreerd   Cabaret   Ingenaaid Goed </description>
		<category>Theater</category>
		<guid>40395</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Hebbel  Friedrich     Herodes en Mariamne  Treurspel in vijf bedrijven 1844 1848: &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=44518</link>
		<description>Hebbel  Friedrich     Herodes en Mariamne  Treurspel in vijf bedrijven 1844 1848 Amsterdam  Wereldbibliotheek   134 pag  ill  Omslag Ph  Praag ill  Titelblad W  Klyn Suchtelen  Nico van gkt goed  Druk edition  1</description>
		<category>Theater</category>
		<guid>44518</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Helmert Woudenberg     De hel   De hemel : &#8364;9,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=76280</link>
		<description>Helmert Woudenberg     De hel   De hemel   21 cm  207 p  Titelplaat  Drama  texts   toneelstukken  teksten   oorspr    Nederlands Garenloos Amsterdam   Ruijs   Dael  2001   90 75745 09 5 Uitstekend</description>
		<category>Theater</category>
		<guid>76280</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Henriette Roland Holst van der Schalk     De moeder   een leekenspel in drie bedrijven : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=52815</link>
		<description>Henriette Roland Holst van der Schalk     De moeder   een leekenspel in drie bedrijven     Rotterdam   Brusse  1932  26 cm  65 p  Vochtvlekjes op eerste en laatste p  s  Omslag verkleurd   Gebrocheerd Goed    241116686</description>
		<category>Theater</category>
		<guid>52815</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Herman van Veen      Een voorstelling : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=59519</link>
		<description>Herman van Veen      Een voorstelling   Bussum   Unieboek Gooise Uitg  Harlekijn  1979   28 cm  128 p  Fotoboek  Foto s van en teksten uit een voorstelling van de kleinkunstenaar  Z w foto s van Jan Swinkels en Rob Chrispijn  Randen iets gesleten  Cabaret  Veen  Herman van Gebrocheerd 90 269 8079 5 Goed </description>
		<category>Theater</category>
		<guid>59519</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Hermans  Toon      Toon : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39962</link>
		<description>Hermans  Toon      Toon    Rotterdam  De Erven de wed  J  van Nelle N V   1966  Oblong  Foto s van Robby Pauwels  Orig  linnen   Cabaret   Gebonden Zeer goed  stofomslag goed </description>
		<category>Theater</category>
		<guid>39962</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Hermans  Toon     Toon Boek : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=46185</link>
		<description>Hermans  Toon     Toon Boek    Utercht  Bruna   Zoon  1968  128 pag     Illustr   Hermans  Toon li goed  Druk edition  1</description>
		<category>Theater</category>
		<guid>46185</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Hoornik  Ed     Dramatisch werk : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=46049</link>
		<description>Hoornik  Ed     Dramatisch werk    Amsterdam  Meulenhoff  1975  326 pag    pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Theater</category>
		<guid>46049</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Ibo  Wim     40 jaar Wim Kan met Corry aan zijn zijde : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37308</link>
		<description>Ibo  Wim     40 jaar Wim Kan met Corry aan zijn zijde    Amsterdam  De Bezige Bij  1976  4to  159 p  Rijk geillustreerd  Karton  Garenloos Goed</description>
		<category>Theater</category>
		<guid>37308</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Jacobus Johannes Mak  Red       Die eerste bliscap van Maria : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=52984</link>
		<description>Jacobus Johannes Mak  Red       Die eerste bliscap van Maria     Amsterdam  etc     Wereldbibliotheek  1949  18 cm  XX  108 p  Klassieke galerij  49 Rhetoricale teksten  Twee mysteryspelen uit de 15e eeuw over Maria  Drama  texts  Gebrocheerd Zeer goed</description>
		<category>Theater</category>
		<guid>52984</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Jean Baptiste Moliere     Oeuvres de Moliere avec des notes de tous les commentateurs  Tome I   Tome II : &#8364;30,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=54027</link>
		<description>Jean Baptiste Moliere     Oeuvres de Moliere avec des notes de tous les commentateurs  Tome I   Tome II     Librairie de Paris   Firmin Didot et Cie  Paris   18 cm  XV 648  671 p  Half leather  spine with 5 raised bands  Marbled boards  edgerubbed  and edges  Vol I  split front hinge and waterstain on fr  end p  Vol II  split fr  hinge  Both copies are still well bound  Frontispice in vol  I  Etched portrait of Moliere  Names former owner  Last page vol  II torn  5 cm     Hardbound Good </description>
		<category>Theater</category>
		<guid>54027</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Keuls  H  A     Het Londensche tooneel in oorlogstijd : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39007</link>
		<description>Keuls  H  A     Het Londensche tooneel in oorlogstijd    Amsterdam  Republiek der Letteren  1945  96 p  Met z w foto s  Orig  halflinnen  Gebonden Goed   stofomslag goed</description>
		<category>Theater</category>
		<guid>39007</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Klabund     Der Kreidekreis   Spiel in funf Akten : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37302</link>
		<description>Klabund     Der Kreidekreis   Spiel in funf Akten   Im Phaidon  1950  103 p  Illustrations by Georg Mayer Marton  Orig  cloth   Very good </description>
		<category>Theater</category>
		<guid>37302</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Koolhaas J  Walravens Luc Lutz e v a     De Gids  Toneelnummer: &#8364;7,20</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=46248</link>
		<description>Koolhaas J  Walravens Luc Lutz e v a     De Gids  Toneelnummer Amsterdam  Van Kampen   Zoon  1955  149 pag  met 17 illustraties  pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Theater</category>
		<guid>46248</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Koster  Simon     De Bouwmeesters  Kroniek van een theaterfamilie: &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=44023</link>
		<description>Koster  Simon     De Bouwmeesters  Kroniek van een theaterfamilie Assen  Van Gorcum   Co  1973  420 pag  zonder stofomslag  li uitstekend  Druk edition  1</description>
		<category>Theater</category>
		<guid>44023</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Koster  Simon     De Bouwmeesters   Kroniek van een theaterfamilie : &#8364;8,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=40402</link>
		<description>Koster  Simon     De Bouwmeesters   Kroniek van een theaterfamilie  Zutphen  De Walburgpers  1973  420 p  Geillustreerd  Garenloos Zeer goed  2de druk</description>
		<category>Theater</category>
		<guid>40402</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Krijn  Dries     Bonte Pracht   Vederdracht  Geschiedenis van de revue in Nederland: &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=44727</link>
		<description>Krijn  Dries     Bonte Pracht   Vederdracht  Geschiedenis van de revue in Nederland Zutphen  De Walburg Pers  1980  160 pag  met stofomslag  geb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Theater</category>
		<guid>44727</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Krijn  Dries     Bonte Pracht  Vederdracht   Geschiedenis van de revue in Nederland : &#8364;6,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=40778</link>
		<description>Krijn  Dries     Bonte Pracht  Vederdracht   Geschiedenis van de revue in Nederland  Zutphen  De Walburg Pers  Cop  1980  28 x 21 5 cm  160 p  Rijk geillustreerd Gebonden Zeer goed</description>
		<category>Theater</category>
		<guid>40778</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Loggem  Manuel van e a     Handboek voor het amateurtoneel  Deel III  Aankleding : &#8364;8,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=40034</link>
		<description>Loggem  Manuel van e a     Handboek voor het amateurtoneel  Deel III  Aankleding    Amsterdam  De Bezige Bij  Cop  1956  192 p  Geillustreerd  Orig  linnen  Gebonden Goed </description>
		<category>Theater</category>
		<guid>40034</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Moerkerken P H  van     Twee drama s    De dood van Keizer Otto 3  en  Christus op de Alpen  : &#8364;11,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=54889</link>
		<description>Moerkerken P H  van     Twee drama s    De dood van Keizer Otto 3  en  Christus op de Alpen   Amsterdam   Looy S  van   1910   127 p   Paperback  Goede staat </description>
		<category>Theater</category>
		<guid>54889</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Muller  Heiner     Die Schlacht   Traktor   Leben Grundlings Friedrich von Preussen Lessings Schlaf Traum Schrei   Dialog : &#8364;10,30</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=39794</link>
		<description>Muller  Heiner     Die Schlacht   Traktor   Leben Grundlings Friedrich von Preussen Lessings Schlaf Traum Schrei   Dialog  Berlin  Henschelverlag   Kunst und Gesellschaft  1981  139 p  Illustrated  Ppb  Good </description>
		<category>Theater</category>
		<guid>39794</guid>
	</item>
	<item>
		<title>N H  Wolf    Louis de Vries 1901 1926 : &#8364;20,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=73908</link>
		<description>N H  Wolf    Louis de Vries 1901 1926   24 cm  111 p  Titelplaat met op voorzijde opdracht van Louis de Vries   11 Febr  1928 ter herinnering aan gastvoorstelling te Kopenhagen  Geillustr  met z w foto s  ingelijmde reprod  van jubileums biljet door Huib Luns  Incl   los  foto van Louis de Vries als Hendrik IV   Tekening  Hier en daar roestvlekjes   Gebrocheerd De Spieghel  Amsterdam  1926    Goed </description>
		<category>Theater</category>
		<guid>73908</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Newman  Danny     Subscribe Now   Building arts audiences through dynamic subscription promotion : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37296</link>
		<description>Newman  Danny     Subscribe Now   Building arts audiences through dynamic subscription promotion  New York  Theatre Communications Group  1977  276 p  Wrappers  Ppb  Very good</description>
		<category>Theater</category>
		<guid>37296</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Pisuisse  Jenny     Jean Louis Pisuisse   De vader van het Nederlandse cabaret : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37307</link>
		<description>Pisuisse  Jenny     Jean Louis Pisuisse   De vader van het Nederlandse cabaret  Bussum  De Gooise Uitgeverij  1977  4to  127 p  Rijk geillustreerd  Garenloos Goed</description>
		<category>Theater</category>
		<guid>37307</guid>
	</item>
	<item>
		<title>R  F M  Smulders     20 Years international circusfestivals : &#8364;15,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=74900</link>
		<description>R  F M  Smulders     20 Years international circusfestivals   25_33 cm   136  p  Fotoboek  Colour photographs  Circus circussen  fotoboeken Hardbound Eindhoven Airport   Kempen   1995    90 74271 75 8 Fine</description>
		<category>Theater</category>
		<guid>74900</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Roland Holst  Henri tte     Kinderen van dezen tijd  Leekenspel in drie bedrijven: &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=43534</link>
		<description>Roland Holst  Henri tte     Kinderen van dezen tijd  Leekenspel in drie bedrijven Rotterdam  Brusse  1931  66 pag  kaft wat bruin verkleurd  t g v  het derde lustrum v d  Vrijzinnig Christelijken Studenten Bond  vignet van J  Franken Pzn   pb goed  Druk edition  2</description>
		<category>Theater</category>
		<guid>43534</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Roland Holst van der Schalk  Henriette     Over dramatische kunst   Een studie : &#8364;12,80</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37309</link>
		<description>Roland Holst van der Schalk  Henriette     Over dramatische kunst   Een studie  Rotterdam  Brusse  1928  316 p  Met 30 afbeeldingen en een register  Nieuwe titeluitgaaf  Orig  linnen  Gebonden Goed </description>
		<category>Theater</category>
		<guid>37309</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Rune Lindstrom  1916     vert  P  M  Boer den Hoed      Een spel van een weg die ten hemel voert : &#8364;10,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=55672</link>
		<description>Rune Lindstrom  1916     vert  P  M  Boer den Hoed      Een spel van een weg die ten hemel voert     Haarlem   Tjeenk Willink  1946  21 cm  78 p    6  bl  pl  Geill  met 6 kleurenplaten  Vertaald uit het Zweeds  Boekblok zeer goed  omslag iets rafelig aan randen   Gebrocheerd Zeer goed</description>
		<category>Theater</category>
		<guid>55672</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Schilp  C A     Toneel in Utrecht in de twintiger en dertiger jaren : &#8364;8,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=44443</link>
		<description>Schilp  C A     Toneel in Utrecht in de twintiger en dertiger jaren    Utrecht  Het Spectrum  1975  192 pag  naam en datum op titelblad  pb goed  Druk edition  1</description>
		<category>Theater</category>
		<guid>44443</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Sheridan  Richard Brinsley     Sheridan s plays : &#8364;8,60</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=37303</link>
		<description>Sheridan  Richard Brinsley     Sheridan s plays    London  Dent   Sons  1960  XV  420 p  Introduced and notes by Lewis Gibbs  Orig  cloth  Hardbound Very good </description>
		<category>Theater</category>
		<guid>37303</guid>
	</item>
	<item>
		<title>Tagore  Rabindranath     Chintra   A play in one act : &#8364;6,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=40505</link>
		<description>Tagore  Rabindranath     Chintra   A play in one act  London  Macmillan and Co  Ltd   1914  12mo  58 p  Orig  cloth  Hardbound Very good</description>
		<category>Theater</category>
		<guid>40505</guid>
	</item>
	<item>
		<title>W  Shakespeare   L A J  Burgerdijk  vert      William Shakespeare s Tooneelspelen   De koopman van Venetie   Othello   Hamlet : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=73946</link>
		<description>W  Shakespeare   L A J  Burgerdijk  vert      William Shakespeare s Tooneelspelen   De koopman van Venetie   Othello   Hamlet   20 cm  Versch  pag  Orig  linnen  Geill  met 4 z w prenten  Naam vorige eigenaar   Gebonden Sijthoff  Leiden   4de dr  Goed </description>
		<category>Theater</category>
		<guid>73946</guid>
	</item>
	<item>
		<title>W  Shakespeare   L A J  Burgerdijk  vert      William Shakespeare s Tooneelspelen   Julius Caesar   De vroolijke vrouwtjes van Windsor   Eind goed  al goed : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=73943</link>
		<description>W  Shakespeare   L A J  Burgerdijk  vert      William Shakespeare s Tooneelspelen   Julius Caesar   De vroolijke vrouwtjes van Windsor   Eind goed  al goed   20 cm  Versch  pag  Orig  linnen  Geill  met 4 z w prenten  Naam vorige eigenaar   Gebonden Sijthoff  Leiden   4de dr  Goed </description>
		<category>Theater</category>
		<guid>73943</guid>
	</item>
	<item>
		<title>W  Shakespeare   L A J  Burgerdijk  vert      William Shakespeare s Tooneelspelen   Romeo en Julia   Macbeth   Een winteravondsprookje : &#8364;7,00</title>
		<link>http://www.utz.nl/shop/product.php?productid=73945</link>
		<description>W  Shakespeare   L A J  Burgerdijk  vert      William Shakespeare s Tooneelspelen   Romeo en Julia   Macbeth   Een winteravondsprookje   20 cm  Versch  pag  Orig  linnen  Geill  met 4 z w prenten  Naam vorige eigenaar  Zakke binding   Gebonden Sijthoff  Leiden   4de dr  Goed</description>
		<category>Theater</category>
		<guid>73945</guid>
	</item>
	
	
	</channel>
</rss>