Tel: 0575-513012  



Home
Winkelmandje
Contact
  Mandje is leeg
Zoeken: Uitgebreid zoeken
Voeg toe aan uw favorieten: BlinkList co.mments del.icio.us digg Furl NewsVine Reddit YahooMyWeb
Select language:
Utz Tweedehands/antiquarische boeken en losse thee :: Fictie Duits
Printversie 

  Categorie
A course in miracles
Aardewerk
Afrika
Alternatieve geneeswijzen
Ambachten en beroepen
Amsterdam
Antiek
Antroposofie
Archeologie
Architectuur
Astrologie
Azie
Beeldhouwkunst
Bhagwan / Osho
Bijen
Biografie
Biologie
Bloemen
Bomen
Botanica
Cactussen
Creatief / Hobby
Dans
Dieren
Duiken
Duiven
Ecologie
Eerste Wereldoorlog
Europa
Fictie Duits
Fictie Engels
Fictie Frans
Fictie Nederlands
Fictie Nederlands en vertaald
Fictie vertaald
Film
Filosofie
Fotografie
Gedenkboeken
Genealogie
Geologie
Geschiedenis
Goud / Zilver / Juwelen
Grafiek
Grafologie
Hindoeisme
Hobby / vrije tijd
Honden
Hypnose
Ikonen
Indianen / Eskimo's
Indonesie / Nederlands-Indie
Insecten
Israel / Joden
Jacht
Jung (psychologie)
Kabbala
Kastelen
Katten
Kinder- en jeugdboeken
Kleding / Mode
Koningshuis
Krishnamurti
Kunst varia
Landen & volken
Lokale geschiedenis / Topografie
Luchtvaart
Magie
Management & economie
Maritiem
Medisch / gezondheid
Meubels
Midden-Amerika
Midden-Oosten
Milieu
Mineralen / Stenen
Molens
Muziek
Mystiek
Natuur
Nederlandse geschiedenis
Noord-Amerika
Numismatiek
Oceanie
Oceanologie
Onderwijs & opvoeding
Oorlog
Oosterse filosofie
Oosterse geneeswijzen
Oudheid
Paarden
Paddestoelen
Pedagogie
Poezie
Prentenboeken
Psychologie
Radio / TV
Reisverhalen
Reptielen
Rozekruisers
Sagen / Legenden
Sai Baba
Schilderkunst
Sociologie
Spionage
Spiritisme
Spiritueel / Esoterie
Taal- & letterkunde
Tai Chi / Qigong
Taoisme
Tapijten
Tarot
Tekenkunst
Theater
Theologie
Theosofie
Topografie
Tuinbouw
Tuinieren
Tweede Wereldoorlog
Typografie
Varia
Vissen
Vlinders
Voeding
Vogels
Vrijmetselarij
Vrouwen
Wetenschap & techniek
Woordenboeken
Yoga
Zoologie
Zuid-Amerika

Wat is ?

  Speciaal

  Informatie

Fictie Duits
Sorteren naar: Alfabet Prijs Sorteerrichting Standaard

 Volgende pagina


: Die FŸnfzig BŸcher 1979 Bundesrepublik Deutschland
: Die FŸnfzig BŸcher 1979  Bundesrepublik Deutschland
Bekijk details

Onze prijs: €10,40
: Die Marchen Wilhelm Hauffs.
: Die Marchen Wilhelm Hauffs.
Bekijk details

Onze prijs: €9,50
: Goethe im Gesprach.
: Goethe im Gesprach.
Bekijk details

Onze prijs: €7,00
: Graz von innen : eine Anthologie : [Grazer autoren uber ihre Stadt].
: Graz von innen : eine Anthologie : [Grazer autoren uber ihre Stadt].
Bekijk details

Onze prijs: €7,00
: Macht hoch die TŸr Deutsche Weihnachtslieder
: Macht hoch die TŸr  Deutsche Weihnachtslieder
Bekijk details

Onze prijs: €7,20
: Tausendundein Tag. Orientalische Erzahlungen niedergeschrieben von dem Derwisch Mokles.
: Tausendundein Tag.  Orientalische Erzahlungen niedergeschrieben von dem Derwisch Mokles.
Bekijk details

Onze prijs: €6,80
: Zehnjahrbuch 1938 - 1948.
: Zehnjahrbuch 1938 - 1948.
Bekijk details

Onze prijs: €7,00
A. Zweig. : Das Beil von Wandsbek : Roman 1938 - 1943.
A. Zweig. : Das Beil von Wandsbek : Roman 1938 - 1943.
Bekijk details

Onze prijs: €12,00
Adalbert Stifter. : Gesammelte Werke: Novellen I - Der Kondor / Der Hochwald / Die Mappe meines Urgrossvaters / Abdias / Brigitta - Novellen II -Der Hagestolz / Der Waltsteig / Bergkristall / Nachkommenschaften - Witiko I - Witiko II - Der Nachsommer I -
Adalbert Stifter.  : Gesammelte Werke: Novellen I - Der Kondor / Der Hochwald / Die Mappe meines Urgrossvaters / Abdias / Brigitta - Novellen II -Der Hagestolz / Der Waltsteig / Bergkristall / Nachkommenschaften - Witiko I - Witiko II - Der Nachsommer I -
Bekijk details

Onze prijs: €22,00
Adrienne Thomas . : Die Katrin wird Soldat : Ein Roman aus Elsass-Lothringen.
Adrienne Thomas . : Die Katrin wird Soldat : Ein Roman aus Elsass-Lothringen.
Bekijk details

Onze prijs: €10,00
Andersen Nexš, Martin. : Pelle der Eroberer.
Andersen Nexš, Martin.  : Pelle der Eroberer.
Bekijk details

Onze prijs: €7,00
Andersen, Hans Christian. : Spaziergang in der Sylvesternacht 1828/29.
Andersen, Hans Christian.  : Spaziergang in der Sylvesternacht 1828/29.
Bekijk details

Onze prijs: €20,00
Annette Kolb. : Das Exemplar.
Annette Kolb. : Das Exemplar.
Bekijk details

Onze prijs: €10,00
Arnold Zweig. : Madchen und Frauen : 14 Erzahlungen.
Arnold Zweig. : Madchen und Frauen : 14 Erzahlungen.
Bekijk details

Onze prijs: €7,00
B. Schmitz. : Aurakula - Marchen...Traume diesmal nicht fur Kinder.
B. Schmitz.  : Aurakula - Marchen...Traume diesmal nicht fur Kinder.
Bekijk details

Onze prijs: €7,00
Balzac, HonorŽ de. : Das Chagrinleder.
Balzac, HonorŽ de.  : Das Chagrinleder.
Bekijk details

Onze prijs: €12,00
Bang, Herman. : Ludwigshšhe Gesammelte Werke
Bang, Herman.  : Ludwigshšhe  Gesammelte Werke
Bekijk details

Onze prijs: €7,00
Binder, Hermann. : Schiller Bilder aus seinem Leben
Binder, Hermann.  : Schiller  Bilder aus seinem Leben
Bekijk details

Onze prijs: €6,40
Boccaccio, Giovanni. : Das Dekameron. Nach der Ubertragung von Christian Kraus.
Boccaccio, Giovanni.  : Das Dekameron.  Nach der Ubertragung von Christian Kraus.
Bekijk details

Onze prijs: €10,30
Brecht, Bertolt. : Kalendergeschichten.
Brecht, Bertolt.  : Kalendergeschichten.
Bekijk details

Onze prijs: €7,00
C. F. Hebbel / T. Poppe [Hrsg.]. : Hebbels Werke : 1: Gedichte - Mutter und Kind / 2: Judith - Genoveva - Der Diamant / 3. Maria Magdalene - Ein Trauerspiel in Sicilien - Julia - Herodes und Mariamne - Der Rubin - Michelangelo / 4: Agnes Bernauer - Gyges
C. F. Hebbel / T. Poppe [Hrsg.]. : Hebbels Werke : 1: Gedichte - Mutter und Kind / 2: Judith - Genoveva - Der Diamant / 3. Maria Magdalene - Ein Trauerspiel in Sicilien - Julia - Herodes und Mariamne - Der Rubin - Michelangelo / 4: Agnes Bernauer - Gyges
Bekijk details

Onze prijs: €20,00
C. Spitteler . : Olympischer Fruhling : Epos - III. Die hohe Zeit.
C. Spitteler . : Olympischer Fruhling : Epos - III. Die hohe Zeit.
Bekijk details

Onze prijs: €8,00
C.F. Meyer. : Novellen .
C.F. Meyer.  : Novellen.
Bekijk details

Onze prijs: €7,00
Carlo Sforza. : Seele und Schicksal Italiens.
Carlo Sforza. : Seele und Schicksal Italiens.
Bekijk details

Onze prijs: €8,00
Carossa, Hans. : Die Schicksale Doktor BŸrgers.
Carossa, Hans.  : Die Schicksale Doktor BŸrgers.
Bekijk details

Onze prijs: €6,00
Dorothea Deimann. : Geschwarzter Engel - Kampfplatz einer subtilen Hypothek.
Dorothea Deimann.  : Geschwarzter Engel - Kampfplatz einer subtilen Hypothek.
Bekijk details

Onze prijs: €7,00
Dovid Bergelson . : Das Ende vom Lied : Roman.
Dovid Bergelson . : Das Ende vom Lied : Roman.
Bekijk details

Onze prijs: €7,00
DŸwel, Wolf (Hrsg). : Geschichte der klassischen russischen Literatur.
DŸwel, Wolf (Hrsg).  : Geschichte der klassischen russischen Literatur.
Bekijk details

Onze prijs: €32,00
E. Reger. : Das wachsame Hahnchen : Polemischer Roman.
E. Reger. : Das wachsame Hahnchen : Polemischer Roman.
Bekijk details

Onze prijs: €14,00
Ebers, G. : Drei MŠrchen fŸr Alt und Jung Die NŸsse - Das Elizir - Die graue Locke
Ebers, G.  : Drei MŠrchen fŸr Alt und Jung  Die NŸsse - Das Elizir - Die graue Locke
Bekijk details

Onze prijs: €18,00
 Volgende pagina

 


  Uw mandje
Mandje is leeg
 

Verzendkosten per
TOTALE bestelling:


Nederland € 3,75
Europa € 7,25
(max. 2 kg)
Buiten Europa € 18,-
(max. 2 kg)


Betaling na ontvangst


  Authenticatie

  Nieuws
29-08-2010

Beste mensen,

Hieronder weer een lijstje met nieuwe aanwinsten. Bestellingen kunnen het eenvoudigst per e-mail worden gedaan en worden in volgorde van binnenkomst verwerkt.


1. W. van Dinten. Met gevoel voor realiteit - Over herkennen van betekenis bij organiseren. Sezen / Eburon; Delft, 2003. 2de herziene dr. ISBN: 9051668503. 25 cm. 756 p. Orig. linnen, leeslinten. Gebonden. Als nieuw,  stofomslag uitstekend. (57830) €15.00

2. S. Veronesi. Kalme chaos. Prometheus; A'dam, 2008. 13de dr. ISBN: 9789044611748. 13 cm. 414 p. Garenloos. Nieuw. (57831) €7.00

3. H.J. Hesselink. Strategische besluitvorming in een neergaande bedrijfstak - Onderzoek naar de strategische maatregelen in de KRL-textielindustrie in de periode 1950-2000. Eburon; Delft, c2009. ISBN: 9789059723498. 25 cm. 610 p. Proefschrift. Summary in English: [14] p. Garenloos. Nieuw. (57832) €20.00

4. J. van Ginneken. Brein-bevingen - Snelle omslagen in opinie en communicatie. Boom; Amsterdam, 2000. 2de dr. ISBN: 9053525459. 21 cm. 368 p. Communicatiewetenschap sociale wetenschap. Garenloos. Nieuw. (57833) €20.00

5. M. Elias. Onder dienders - Onstuimig en beklemmend: de wereld van de Politie. Balans, 1997. ISBN: 9050183778. 23 cm. 253 p. Opdracht en naam vorige eigenaar. Garenloos. Zeer goed. (57834) €7.00

6. J.J.J. van Dijck. Leiderschap bij grote veranderingen. Tup / Tias; Tilburg, 1996. ISBN: 9036198763. 24 cm. 221 p. Titelplaat. Gebrocheerd. Nieuw. (57835) €12.50

7. M. Bruel / C. Colsen. De geluksfabriek - Over het binden en boeien van mensen in organisaties. Scriptum; Schiedam, c1998. ISBN: 9055941298. 21 cm. 106 p. Scriptum management. Orig. linnen. Handtekeningen op schutblad, exemplaar verder als nieuw. Gebonden. Zeer goed+, stofomslag uitstekend. (57836) €7.00

8. M. van der Erve. Resonerende ondernemingen : De oorsprong van groei in het bedrijfsleven. Scriptum; Schiedam, c1997. ISBN: 9055940887. 22 cm. 159 p. Scriptum management. Orig. linnen. Gebonden. Als nieuw,  stofomslag uitstekend. (57837) €9.00

9. J. van Muijen / P. Koopman / K. de Witte. Focus op de organisatiecultuur : Het concurrerende-waardenmodel en het meten en veranderen van organisatiecultuur. Academic Service; Schoonhoven, c1996. ISBN: 9052611602. 21 cm. 172 p. Gebrocheerd. Als nieuw. (57838) €10.00

10. H. van den Doel. Zingen als een gek - Het verschijnsel Gerrit Achterberg als mens met een handicap, dichter en mysticus. Giordano Bruno; Culemborg, c1995. ISBN: 9050130208. 22 cm. 107 p. Geill. met z/w foto / titelplaat. Letterkunde zorgkunde mystiek. Garenloos. Als nieuw. (57839) €10.00

11. Anwer Bati. Sigaren - Alle informatie voor de liefhebber. Librero; Hedel, c2001. ISBN: 9057640392. 21 cm. 224 p. Rijk geill. met kleuren foto's. Opdracht op schutblad, verder als nieuw. Gebonden. Uitstekend, stofomslag uitstekend. (57840) €7.00

12. D.W. Steenhuis e.a. Greep op de misdaad - Opstellen over de aanpak van de zware, georganiseerde criminaliteit. c1997. 25 cm. 142 p. Bundel aangeboden bij het afscheid van mr. R.A. Gonsalves als vice-voorzitter en portefeuillehouder zware, georganiseerde criminaliteit van het College van procureurs-Generaal en als Procureur-Generaal bij het Gerechtshof te 's-Hertogenbosch op 30 mei 1997. Orig. linnen. Geill. met z/w foto's. Gebonden. Als nieuw,  stofomslag uitstekend. (57841) €7.00

13. L. Robinson / H. Fisher / G. Thomson. The Mind Body Workout. Macmillan / Pan Books; London, 1998. ISBN: 0300369466. 24 cm. 189 p. Pilates and Alexander technique. Pilates exercises. Richly illustr. with b/w photos. Softbound. Very good. (57842) €7.00

14. G. de Leeuw. Ontwikkeling van zelfsturing in organisaties - Een leerroute voor individu en organisatie. Nelissen; Baarn, 1999. ISBN: 9024414342. 21 cm. 165 p. Garenloos. Als nieuw. (57843) €10.00

15. H. Walter / C. Cornelsen. De managementvalkuil - Over verslaafd zijn aan succes. Longman, c1997. ISBN: 9067898325. 20 cm. 213 p. Garenloos. Als nieuw. (57844) €7.00

16. J. van Praagh. In gesprek met de hemel - Mijn directe contact met overledenen. Kosmos-Z&K Uitg.; Utrecht, c1998. ISBN: 9021531763. 21 cm. 191 p. Naam vorige eigenaar. Garenloos. Zeer goed. (57845) €18.00

17. R. Leliveld / M. J. Vink. Succesvol invoeren van zelfsturende teams. Nelissen; Baarn, 2000. ISBN: 9024414490. 21 cm. 184 p. Garenloos. Nieuw. (57846) €12.50

18. A. van der Harst / B. van den Berg / C. Fortuin-van der Spek. Verhalen verbinden - Ruimte voor vertellen op school. CPS; Amersfoort, 2007. ISBN: 9789065085689. 30 cm. 172 p. Geill. Verhalen vertellen voortgezet onderwijs boven bouw. Gebonden. Nieuw. (57847) €14.00

19. T. Kumpe / P.T. Bolwijn / B. Goudswaard. Over ondernemen en industrieel elan. Kluwer; Deventer, 1985. ISBN: 9026710097. 24 cm. 120 p. Geill. Organisatievernieuwing. Gebrocheerd. Zeer goed+. (57848) €7.00

20. F.J. Gosselink. Ontwikkelingen in de organisatiekunde - Organisatiekunde en maatschappelijke kontekst / Developments in the organization sciences - The organization sciences and their environment. 1988. 23 cm. VI, 247 p. Proefschrift. Summary in English [3 p.]. Lichte vouwtjes in omslag. Garenloos. Zeer goed. (57849) €10.00

21. H. Vinkenburg. Dienen en verdienen - Hoe dertien bedrijven hun dienstverlening verbeteren : Een onderzoek. Kluwer; Deventer, c1988. ISBN: 9026712820. 24 cm. 276 p. Management. Rug aan boven-en onderzijde minimaal gesleten, verder als nieuw. Gebrocheerd. Uitstekend. (57850) €7.00

22. S.D. Eikelboom. De industriele paradox - Toenemende industrialisatie en afnemend welzijn [The industrial paradox - Rising industrialisation and declining well-being]. 1986. 25 cm. 258 p. Proefschrift. Incl. English summary [11 p.] Vouw in omslag. Economie. Gebrocheerd. Zeer goed+. (57851) €15.00

23. N.E. Jansen Schoonhoven e.a. De bestuurlijke aanpak van de (georganiseerde) criminaliteit in Amsterdam 1 - Raadsvoordracht : Vragenlijst - Document I, behorende bij de raadsvoordracht d.d.13 juni 1996 / Reacties bestuur en politie - Document II, behorende bij de raadsvoordracht d.d.13 juni 1996. Bestuursdienst Stadhuis Amsterdam, [1996]. 22 cm. 199 p. Onderstrepingen op enkele p.'s, verder uitstekend exempl. Gebrocheerd. Zeer goed. (57852) €20.00

24. N.E. Jansen Schoonhoven e.a. De bestuurlijke aanpak van de (georganiseerde) criminaliteit in Amsterdam 3 - Bloemlezing. Bestuursdienst Stadhuis Amsterdam, [1996]. 22 cm. 144 p. Gebrocheerd. Uitstekend. (57853) €10.00

25. B. Fruytier. Organisatieverandering en het probleem van de Baron van Munchhausen : Een systeemtheoretische analyse van de overgang van het Tayloristisch Produktie Concept naar het Nieuwe Productie Concept. Eburon; Delft, 1994. ISBN: 9051663803. 24 cm. 242 p. Proefschrift. Omslag iets verkleurd, exemplaar verder als nieuw. Beleidswetenschap organisatiestructuur. Gebrocheerd. Uitstekend. (57854) €9.00

26. Joep Wijsbeek. De Dialogische Organisatie. Van Gorcum; Assen, 2009. ISBN: 9789023244981. 24 cm. viii, 131 p. Incl. DVD. Gebrocheerd. Als nieuw. (57855) €14.00

27. A. Bekman. Adviseren in verandering : Een horizontale manier van adviseren. Van Gorcum; Assen, 2005. ISBN: 9023241851. 24 cm
. 157 p. Gebrocheerd. Als nieuw. (57856) €15.00

28. R. van der Kroef. 25 Jaar en nog steeds geen normaal mens ontmoet : Pandora, psychiatrie en beeldvorming. Ambo; Baarn, c1990. ISBN: 90263108897. 23 cm. 164 p. Samenst.: Historisch Onderzoeksburo Histodata. geestelijke gezondheid. Gebrocheerd. Als nieuw. (57857) €7.00

29. F. Buning / P. Hambly. Herbalism. Hodder & Stoughton; Sevenoaks, c1993. 23 cm. 160 p. Headway Lifeguides. Illustr. Softbound. Very good+. (57858) €7.00

30. G. Endenburg. Sociocratie - Het organiseren van de besluitvorming : Een waarborg voor ieders gelijkwaardigheid. Samson; Alphen a/d Rijn, c1981. ISBN: 9014030614. 24 cm. 249 p. Garenloos. Uitstekend. (57859) €7.00

31. J. Kastelein. Modulair organiseren doorgelicht. Wolters-Noordhoff; Groningen, c1985. ISBN: 9001464513. 24 cm. 271 p. Organisatiekunde. Gebrocheerd. Zeer goed+. (57860) €7.00

32. T. Bahlmann / B. Meesters / H. Nunnink. De organisatie die nooit bestond : een zoektocht naar vormen van organisatie. Academic Service; Schoonhoven, 1999. 1e dr., 2e opl. ISBN: 9052611076. 24 cm. viii,219 p. Geill. Organisatiekunde. Gebrocheerd. Uitstekend. (57861) €14.00

33. F.D. Wirtz. Metamanagement: Achtergronden en ontwikkelingen, mogelijkheden en veranderingen in theorie en praktijk van het organiseren - Dl. 2 : Standaardbeelden en perspectieven. H. Nelissen; Baarn, 1992. ISBN: 9024409829. 24 cm. 537 p. SW-reeks. Geill. Omslag licht verkleurd, exempl. verder als nieuw. Organisatiekunde. Gebonden. Uitstekend. (57862) €10.00

34. A. de Kruijf (red.). Ecocratie - Op weg naar Waarde-vol Op-organiseren. Uniworld Organisatie Consult / Van Arkel; Utrecht, c1994. ISBN: 9062243371. 22 cm. 430 p. Geill. Organisatiekunde bedrijfsethiek bedrijfssociologie bedrijfskunde. Gebrocheerd. Als nieuw. (57863) €7.00

35. J.J.J. van Dijck / J.A.M. van Wezel. Beweging en blokkering in het sociaal en economisch beleid. Kluwer; Deventer, c1988. ISBN: 9026712766. 24 cm. ix, 269 p. Omslag iets gesleten aan randen. Binnenwerk uitstekend. Gebrocheerd. Zeer goed. (57864) €7.00

36. W. Mastenbroek. Verandermanagement : Sturen op verantwoordelijkheid / Resultaatverbetering door meer zelforganisatie en betere sturing / Organisatievernieuwing als relatiemanagement / Bestuurlijke civilisatie en gedragsverandering. Holland Business Publications, 1998. 3de dr. ISBN: 9074885101. 23 cm. 183 p. Geill. Organisatievernieuwing. Gebrocheerd. Nieuw. (57865) €12.00

37. H. G. Starren. Grootmeesters in management. Teleac/NOT, c1998. ISBN: 9065334823. 24 cm. 224 p. Gebaseerd op gelijknamige Teleac/NOT-serie. Garenloos. Als nieuw. (57866) €7.00

38. J.J.J. van Dijck / J.P.M. Groenewegen [eds.]. Changing business systems in Europe : An institutional approach. Vubpress; Brussel, 1994. ISBN: 9054870702. 24 cm. 495 p. Softbound. As New. (57867) €7.00

39. J.H. van den Berg. Kleine psychiatrie : Voor studenten en degenen die de psychiater vervangen of bijstaan. Callenbach; Nijkerk, 1967. 5de dr. 22 cm. 239 p. Naam vorige eigenaar. Geill. met z/w foto's. Onderstrepingen met rood potlood op meeste p.'s. Omslag beduimeld. Gebrocheerd. Redelijk. (57868) €7.00

40. W. de Ridder. Handboek Spiegelogie. De Zaak; Groningen, 2004. 5de dr. 23 cm. 259 p. Gebonden. Nieuw. (57869) €9.00

41. W.H.J. de Liefde. African tribal leadership voor managers : Van dialoog tot besluit. Kluwer; Deventer, c2002. ISBN: 9014095473. 24 x 23 cm. 144 p. Geill. in kleur en z/w met etsen en tek. van Jan Montyn en Klaus Elle. Hoeken omslag minimaal geblutst. Exempl. verder als nieuw. Gebonden. Uitstekend. (57870) €19.00

42. S. Richards. Invisibility : Mastering the art of vanishing. The Aquarian Press; Wellingborough, c1984. 3th impr. ISBN: 0850302811. 21 cm. 160 p. A guide to the art of making oneself invisible to others using techniques drawn from alchemy, Rosicrucianism, medieval magic and esoteric Yoga. Frontispiece. Illustr. Sl. bumped b. corner. Spine edge rubbed. Occult sciences. Ppb. Good+. (57871) €10.00

43. J. van den Broek. Strandvondsten - Over de natuur van zee, strand en duin. Veen; Diemen, 2006. ISBN: 9085710340. Oblong 17 x 24 cm. 128 p. Zeer rijk geill. met kleurenfoto's. Gebonden. Als nieuw. (57872) €10.00

44. C. Valckx. De Koning, de Kip en de dief. De Harmonie; Amsterdam, c2001. ISBN: 9076174210. 21 x 21 cm. 37 p. Zeer rijk geill. met kleurenplaten. Gebonden. Zeer goed+. (57873) €7.00

45. N. Nobrega / G. Carasusan [Illustr.]. Jessie en haar pop. Lemniscaat; Rotterdam, 1981. 2de dr. ISBN: 9060692063. 20 x 27 cm. Ongepag. [14 p.]. Zeer rijk geill. met kleurenplaten. Hoekjes omslag iets gesleten. Gebonden. Goed+. (57874) €7.00

46. M. Kaldhol / W. Oyen / G. Pluut [vert.]. Vaarwel Rune. Altamira; Hillegom, 1986. ISBN: 9069630141. Oblong 21 x 27 cm. Ongepag. [26 p.]. Zeer rijk geill. met kleuren- en enkele z/w platen. Dood sterven begrafenis verdriet verwerken. Gebonden. Zeer goed+. (57875) €10.00

47. M. Waddell / P. Benson. Uilskuikentjes. Gottmer; Haarlem, c1993. ISBN: 9025724817. 22 x 26 cm. Ongepag. [26 p.]. Exlibris (met uiltjes). Kinderjury 1994. Zeer rijk geill. met kleurenplaten. Gebonden. Zeer goed+. (57876) €7.00

48. R. Cossmann. Klaas Vaak komt er aan! Veltman; Utrecht, c2006. ISBN: 9059206363. Oblong 18 x 24 cm. [20] p. Welterusten-boek om te leren tellen en te dromen. Kartonnen blz. met ronde hoeken. Geperforeerde sterren. Vanaf 2 jaar. Gebonden. Als nieuw. (57877) €7.00

49. C. Biessels / W. Erlbruch [tek.]. Twee druppels water. Leopold; Amsterdam, 1998. ISBN: 9025830730. 24 cm. 31 p. Kinderjury 1999. Voor- en zelfleesverhaal. Met z/w illustr. Gebonden. Als nieuw. (57878) €7.00

50. C. Biessels / H. van Straaten [tek.]. De feestrede. Leopold; Amsterdam, 2000. ISBN: 9025834043. 24 cm. 40 p. Kinderjury 2001. Met z/w illustr. Gebonden. Als nieuw. (57879) €7.00

51. C. Biessels / E. Fontein [tek.]. De buurman van de Magere Heinen. Zirkoon; Amsterdam, c2000. ISBN: 9052471754. 23 cm. 28 p. Kinderjury 2001. Met kleurenillustr. Gebonden. Als nieuw. (57880) €7.00

52. J. Kruit / W. Hofman [tek.]. De maan begon te schijnen. Leopold; Amsterdam, c2002. ISBN: 9025837395. 24 cm. 39 p. Kinderjury 2003. Gedichten met z/w illustr. Gebonden. Als nieuw. (57881) €7.00

53. J. Gukova. Een grote warboel. De Vier Windstreken, c2000. ISBN: 9055794384. 22 cm. Ongepag. Blz. in drie delen om afzonderlijk om te slaan om het goede plaatsje te vinden. Gebonden. Zeer goed+. (57882) €7.00

54. J. Sams / D. Carson / A.C. Werneke [illustr.]. Medicijnkaarten : Dieren als symbolen van helende kracht. Becht; Haarlem, 1999. 7de dr. ISBN: 9023007840. 22 x 14 cm. 222 p. + kaarten. Doos met 44 medicijnkaarten met totemdieren + 9 kaarten met blanco schild + geillustr. boek. Gebrocheerd. Als nieuw. (57883) €12.00

55. F.W. Zeylmans van Emmichoven. De grondsteen. Vrij Geestesleven; Zeist, c1977. ISBN: 9060380835. 21 cm. 101 p. Omslag iets gesleten, boekblok uitstekend. Gebrocheerd. Zeer goed+. (57884) €7.00

56. A. Hoglund. Nina zonder Thomas. Querido; Amsterdam, 1998. ISBN: 9021466821. 18 x 15 cm. Ongepag. [58 p.]. Kinderjury 1999. Halflinnen. Z/w tekeningen. Gebonden. Uitstekend. (57885) €7.00

57. A. Masterton. De Alexander Techniek : Een beknopte handleiding. Ars Scribendi; Harmelen, c1999. ISBN: 9054952504. 18 cm. 57 p. In een notendop. Rijk geillustr. met kleurenfoto's. Gebonden. Zeer goed+. (57886) €7.00

58. R. Macdonald / C. Ness. Alexander Techniek. Librero; Kerkdriel, c2002. ISBN: 9057642727. 13.5 cm. 224 p. Zeer rijk geill. met kleurenfoto's. Gebrocheerd. Uitstekend. (57887) €7.00

59. A. Ahlberg. Wat gebeurde er toen Tom er niet meer was. Middernacht Pers; Naarden, 2001. 16 cm. 79 p. Kinderjury 2002. Orig. linnen. Stempel vorige eigenaar, verder als nieuw. Verlies verdriet verwerken. Gebonden. Uitstekend, stofomslag uitstekend. (57888) €7.00

60. H. Beckh. Het Indische yoga-mysterie en de opwekking in Bethanie. Christofoor; Rotterdam, c1979. ISBN: 9062380824. 14 cm. 31 p. Kleine Boekjes 13. Garenloos. Goed+. (57889) €6.00

61. R. Steiner. De noodzaak van associaties in het economische leven
: Een voordracht. Christofoor; Rotterdam, c1980. ISBN: 9062381170. 14 cm. 55 p. Kleine Boekjes 14/15. Notitie met potlood op laatste p. Omslag iets gesl. aan randen. Garenloos. Goed+. (57890) €6.00

62. H. Bockemuhl. Graf en tempel : Beelden voor het wezen van de mens. Christofoor; Rotterdam, c1978. ISBN: 9062380654. 14 cm. 29 p. Kleine Boekjes 5. Geill. Garenloos. Goed+. (57891) €6.00

63. Fiona Macleod. De legende van Bride van de eilanden. Christofoor; Rotterdam, c1978. ISBN: 9062380522. 14 cm. 58 p. Kleine Boekjes 5. Legendarisch verhaal. Naam vorige eigenaar. Brighid of Bride Muime Chriosd Kelten. Garenloos. Zeer goed. (57892) €6.00

64. K. Neuschutz. Laat de poppen leven : Over kinderen, poppen en poppenspel. Christofoor; Zeist, 1986. ISBN: 9062382991. 19 cm. 112 p. Rijk geill. met z/w tekeningen. Poppenspel poppenmaken. Garenloos. Zeer goed. (57893) €7.00

65. N. Spivey. Hoe kunst de wereld maakt. Ludion; Gent, 2006. ISBN: 905544605X. 25 cm. 288 p. Rijk geill. met kleurenfoto's en reproducties. Kunstgeschiedenis. Gebonden. Uitstekend, stofomslag zeer goed. (57894) €15.00

66. Fleur Bourgonje. De verhalen. Atlas; Amsterdam, c1998. ISBN: 902542290X. 21 cm. 373 p. Orig. linnen. Gebonden. Uitstekend, stofomslag uitstekend. (57895) €9.00

67. A. Benali. Bruiloft aan zee. Vassallucci; Amsterdam, 1997. 3de dr. ISBN: 9050000185. 21 cm. 160 p. Gebonden. Zeer goed+, stofomslag zeer goed. (57896) €7.00

68. A. Novac. De mooie dagen van mijn jeugd. Signatuur; Utrecht, 2010. ISBN: 9789056723415. 22 cm. 254 p. Auschwitz. Gebonden. Uitstekend. (57897) €10.00

69. C. Verbraak / P. Blom e.a. Over het vak. Theater Instituut Nederland; Amsterdam, c1995. 22 x 22 cm. 183 p. Interviews. Freek de Jonge, Youp van 't Hek. Harrie Jekkers, Martine Bijl e.a. Geill. met z/w foto's [portretten] van B. Nienhuis. cabaretiers schrijvers . Gebrocheerd. Zeer goed+. (57898) €15.00

70. Duizend een een nacht : De vertellingen van Sheherazade. Triton/Omega/Bruna; Amsterdam, Antwerpen, 1978. ISBN: 9060570758. 22 cm. 990 p. Geill. met meer dan 200 oude gravures. Gebonden. Zeer goed+, stofomslag redelijk. (57899) €10.00

71. T. Ferriss. The 4-hour work week - Escape the 9-5, live anywhere and join the new rich. Vermilion; London, c2007. ISBN: 9780091923723. 21 cm. 308 p. Ppb. Good+. (57900) €9.00

72. W.R. Mckay / H.E. Charlton. Legal English : How to understand and master the language of law. Pearson; Harlow, 2005. ISBN: 0582894360. 24 cm. vii,188 p. Ppb. Very good. (57901) €18.00

73. Christo [Zeichnungen / Drawings] / Wolfgang Volz [Photos]. Christo & Jeanne-Claude : Verhullter Reichstag, Berlin, 1971-1995 / Wrapped Reichstag, Berlin, 1971-1995 - Das Buch zum Projekt / The project book. Benedikt Taschen; Koln, c1995. ISBN: 3822886831. 22 cm. 79 p. Very richly illustr. in color and b/w: preparatory drawings, collages, photographic documents, engineering drawings, scale models, etc. Text in German and English. Ppb. Very good. (57902) €7.00

74. C. Mirepoix. Kuwait in pictures. Sterling; NY, c1977. ISBN: 0806911328. 25 cm. 64 p. Visual geography series. B/w photogr. Ppb. Good+. (57903) €.

Met hartelijke groet,

Peet Veerbeek

 



Ander nieuws

Uw E-mailadres:

Aanmelden 





Powered by One-Stop-Webshop
Copyright © 2001-2010 Utz