Tel: 0575-513012  



Home
Winkelmandje
Contact
  Mandje is leeg
Zoeken: Uitgebreid zoeken
Voeg toe aan uw favorieten: BlinkList co.mments del.icio.us digg Furl NewsVine Reddit YahooMyWeb
Select language:
Utz Tweedehands/antiquarische boeken en losse thee :: Nieuwsarchief

  Categorie
A course in miracles
Aardewerk
Afrika
Alternatieve geneeswijzen
Ambachten en beroepen
Amsterdam
Antiek
Antroposofie
Archeologie
Architectuur
Astrologie
Azie
Beeldhouwkunst
Bhagwan / Osho
Bijen
Biografie
Biologie
Bloemen
Bomen
Botanica
Cactussen
Creatief / Hobby
Dans
Dieren
Duiken
Duiven
Ecologie
Eerste Wereldoorlog
Europa
Fictie Duits
Fictie Engels
Fictie Frans
Fictie Nederlands
Fictie Nederlands en vertaald
Fictie vertaald
Film
Filosofie
Fotografie
Gedenkboeken
Genealogie
Geologie
Geschiedenis
Goud / Zilver / Juwelen
Grafiek
Grafologie
Hindoeisme
Hobby / vrije tijd
Honden
Hypnose
Ikonen
Indianen / Eskimo's
Indonesie / Nederlands-Indie
Insecten
Israel / Joden
Jacht
Jung (psychologie)
Kabbala
Kastelen
Katten
Kinder- en jeugdboeken
Kleding / Mode
Koningshuis
Krishnamurti
Kunst varia
Landen & volken
Lokale geschiedenis / Topografie
Luchtvaart
Magie
Management & economie
Maritiem
Medisch / gezondheid
Meubels
Midden-Amerika
Midden-Oosten
Milieu
Mineralen / Stenen
Molens
Muziek
Mystiek
Natuur
Nederlandse geschiedenis
Noord-Amerika
Numismatiek
Oceanie
Oceanologie
Onderwijs & opvoeding
Oorlog
Oosterse filosofie
Oosterse geneeswijzen
Oudheid
Paarden
Paddestoelen
Pedagogie
Poezie
Prentenboeken
Psychologie
Radio / TV
Reisverhalen
Reptielen
Rozekruisers
Sagen / Legenden
Sai Baba
Schilderkunst
Sociologie
Spionage
Spiritisme
Spiritueel / Esoterie
Taal- & letterkunde
Tai Chi / Qigong
Taoisme
Tapijten
Tarot
Tekenkunst
Theater
Theologie
Theosofie
Topografie
Tuinbouw
Tuinieren
Tweede Wereldoorlog
Typografie
Varia
Vissen
Vlinders
Voeding
Vogels
Vrijmetselarij
Vrouwen
Wetenschap & techniek
Woordenboeken
Yoga
Zoologie
Zuid-Amerika

Wat is ?

  Speciaal

  Informatie

29-08-2010
Nieuw in onze catalogus per 29 augustus

Beste mensen,

Hieronder weer een lijstje met nieuwe aanwinsten. Bestellingen kunnen het eenvoudigst per e-mail worden gedaan en worden in volgorde van binnenkomst verwerkt.


1. W. van Dinten. Met gevoel voor realiteit - Over herkennen van betekenis bij organiseren. Sezen / Eburon; Delft, 2003. 2de herziene dr. ISBN: 9051668503. 25 cm. 756 p. Orig. linnen, leeslinten. Gebonden. Als nieuw,  stofomslag uitstekend. (57830) €15.00

2. S. Veronesi. Kalme chaos. Prometheus; A'dam, 2008. 13de dr. ISBN: 9789044611748. 13 cm. 414 p. Garenloos. Nieuw. (57831) €7.00

3. H.J. Hesselink. Strategische besluitvorming in een neergaande bedrijfstak - Onderzoek naar de strategische maatregelen in de KRL-textielindustrie in de periode 1950-2000. Eburon; Delft, c2009. ISBN: 9789059723498. 25 cm. 610 p. Proefschrift. Summary in English: [14] p. Garenloos. Nieuw. (57832) €20.00

4. J. van Ginneken. Brein-bevingen - Snelle omslagen in opinie en communicatie. Boom; Amsterdam, 2000. 2de dr. ISBN: 9053525459. 21 cm. 368 p. Communicatiewetenschap sociale wetenschap. Garenloos. Nieuw. (57833) €20.00

5. M. Elias. Onder dienders - Onstuimig en beklemmend: de wereld van de Politie. Balans, 1997. ISBN: 9050183778. 23 cm. 253 p. Opdracht en naam vorige eigenaar. Garenloos. Zeer goed. (57834) €7.00

6. J.J.J. van Dijck. Leiderschap bij grote veranderingen. Tup / Tias; Tilburg, 1996. ISBN: 9036198763. 24 cm. 221 p. Titelplaat. Gebrocheerd. Nieuw. (57835) €12.50

7. M. Bruel / C. Colsen. De geluksfabriek - Over het binden en boeien van mensen in organisaties. Scriptum; Schiedam, c1998. ISBN: 9055941298. 21 cm. 106 p. Scriptum management. Orig. linnen. Handtekeningen op schutblad, exemplaar verder als nieuw. Gebonden. Zeer goed+, stofomslag uitstekend. (57836) €7.00

8. M. van der Erve. Resonerende ondernemingen : De oorsprong van groei in het bedrijfsleven. Scriptum; Schiedam, c1997. ISBN: 9055940887. 22 cm. 159 p. Scriptum management. Orig. linnen. Gebonden. Als nieuw,  stofomslag uitstekend. (57837) €9.00

9. J. van Muijen / P. Koopman / K. de Witte. Focus op de organisatiecultuur : Het concurrerende-waardenmodel en het meten en veranderen van organisatiecultuur. Academic Service; Schoonhoven, c1996. ISBN: 9052611602. 21 cm. 172 p. Gebrocheerd. Als nieuw. (57838) €10.00

10. H. van den Doel. Zingen als een gek - Het verschijnsel Gerrit Achterberg als mens met een handicap, dichter en mysticus. Giordano Bruno; Culemborg, c1995. ISBN: 9050130208. 22 cm. 107 p. Geill. met z/w foto / titelplaat. Letterkunde zorgkunde mystiek. Garenloos. Als nieuw. (57839) €10.00

11. Anwer Bati. Sigaren - Alle informatie voor de liefhebber. Librero; Hedel, c2001. ISBN: 9057640392. 21 cm. 224 p. Rijk geill. met kleuren foto's. Opdracht op schutblad, verder als nieuw. Gebonden. Uitstekend, stofomslag uitstekend. (57840) €7.00

12. D.W. Steenhuis e.a. Greep op de misdaad - Opstellen over de aanpak van de zware, georganiseerde criminaliteit. c1997. 25 cm. 142 p. Bundel aangeboden bij het afscheid van mr. R.A. Gonsalves als vice-voorzitter en portefeuillehouder zware, georganiseerde criminaliteit van het College van procureurs-Generaal en als Procureur-Generaal bij het Gerechtshof te 's-Hertogenbosch op 30 mei 1997. Orig. linnen. Geill. met z/w foto's. Gebonden. Als nieuw,  stofomslag uitstekend. (57841) €7.00

13. L. Robinson / H. Fisher / G. Thomson. The Mind Body Workout. Macmillan / Pan Books; London, 1998. ISBN: 0300369466. 24 cm. 189 p. Pilates and Alexander technique. Pilates exercises. Richly illustr. with b/w photos. Softbound. Very good. (57842) €7.00

14. G. de Leeuw. Ontwikkeling van zelfsturing in organisaties - Een leerroute voor individu en organisatie. Nelissen; Baarn, 1999. ISBN: 9024414342. 21 cm. 165 p. Garenloos. Als nieuw. (57843) €10.00

15. H. Walter / C. Cornelsen. De managementvalkuil - Over verslaafd zijn aan succes. Longman, c1997. ISBN: 9067898325. 20 cm. 213 p. Garenloos. Als nieuw. (57844) €7.00

16. J. van Praagh. In gesprek met de hemel - Mijn directe contact met overledenen. Kosmos-Z&K Uitg.; Utrecht, c1998. ISBN: 9021531763. 21 cm. 191 p. Naam vorige eigenaar. Garenloos. Zeer goed. (57845) €18.00

17. R. Leliveld / M. J. Vink. Succesvol invoeren van zelfsturende teams. Nelissen; Baarn, 2000. ISBN: 9024414490. 21 cm. 184 p. Garenloos. Nieuw. (57846) €12.50

18. A. van der Harst / B. van den Berg / C. Fortuin-van der Spek. Verhalen verbinden - Ruimte voor vertellen op school. CPS; Amersfoort, 2007. ISBN: 9789065085689. 30 cm. 172 p. Geill. Verhalen vertellen voortgezet onderwijs boven bouw. Gebonden. Nieuw. (57847) €14.00

19. T. Kumpe / P.T. Bolwijn / B. Goudswaard. Over ondernemen en industrieel elan. Kluwer; Deventer, 1985. ISBN: 9026710097. 24 cm. 120 p. Geill. Organisatievernieuwing. Gebrocheerd. Zeer goed+. (57848) €7.00

20. F.J. Gosselink. Ontwikkelingen in de organisatiekunde - Organisatiekunde en maatschappelijke kontekst / Developments in the organization sciences - The organization sciences and their environment. 1988. 23 cm. VI, 247 p. Proefschrift. Summary in English [3 p.]. Lichte vouwtjes in omslag. Garenloos. Zeer goed. (57849) €10.00

21. H. Vinkenburg. Dienen en verdienen - Hoe dertien bedrijven hun dienstverlening verbeteren : Een onderzoek. Kluwer; Deventer, c1988. ISBN: 9026712820. 24 cm. 276 p. Management. Rug aan boven-en onderzijde minimaal gesleten, verder als nieuw. Gebrocheerd. Uitstekend. (57850) €7.00

22. S.D. Eikelboom. De industriele paradox - Toenemende industrialisatie en afnemend welzijn [The industrial paradox - Rising industrialisation and declining well-being]. 1986. 25 cm. 258 p. Proefschrift. Incl. English summary [11 p.] Vouw in omslag. Economie. Gebrocheerd. Zeer goed+. (57851) €15.00

23. N.E. Jansen Schoonhoven e.a. De bestuurlijke aanpak van de (georganiseerde) criminaliteit in Amsterdam 1 - Raadsvoordracht : Vragenlijst - Document I, behorende bij de raadsvoordracht d.d.13 juni 1996 / Reacties bestuur en politie - Document II, behorende bij de raadsvoordracht d.d.13 juni 1996. Bestuursdienst Stadhuis Amsterdam, [1996]. 22 cm. 199 p. Onderstrepingen op enkele p.'s, verder uitstekend exempl. Gebrocheerd. Zeer goed. (57852) €20.00

24. N.E. Jansen Schoonhoven e.a. De bestuurlijke aanpak van de (georganiseerde) criminaliteit in Amsterdam 3 - Bloemlezing. Bestuursdienst Stadhuis Amsterdam, [1996]. 22 cm. 144 p. Gebrocheerd. Uitstekend. (57853) €10.00

25. B. Fruytier. Organisatieverandering en het probleem van de Baron van Munchhausen : Een systeemtheoretische analyse van de overgang van het Tayloristisch Produktie Concept naar het Nieuwe Productie Concept. Eburon; Delft, 1994. ISBN: 9051663803. 24 cm. 242 p. Proefschrift. Omslag iets verkleurd, exemplaar verder als nieuw. Beleidswetenschap organisatiestructuur. Gebrocheerd. Uitstekend. (57854) €9.00

26. Joep Wijsbeek. De Dialogische Organisatie. Van Gorcum; Assen, 2009. ISBN: 9789023244981. 24 cm. viii, 131 p. Incl. DVD. Gebrocheerd. Als nieuw. (57855) €14.00

27. A. Bekman. Adviseren in verandering : Een horizontale manier van adviseren. Van Gorcum; Assen, 2005. ISBN: 9023241851. 24 cm
. 157 p. Gebrocheerd. Als nieuw. (57856) €15.00

28. R. van der Kroef. 25 Jaar en nog steeds geen normaal mens ontmoet : Pandora, psychiatrie en beeldvorming. Ambo; Baarn, c1990. ISBN: 90263108897. 23 cm. 164 p. Samenst.: Historisch Onderzoeksburo Histodata. geestelijke gezondheid. Gebrocheerd. Als nieuw. (57857) €7.00

29. F. Buning / P. Hambly. Herbalism. Hodder & Stoughton; Sevenoaks, c1993. 23 cm. 160 p. Headway Lifeguides. Illustr. Softbound. Very good+. (57858) €7.00

30. G. Endenburg. Sociocratie - Het organiseren van de besluitvorming : Een waarborg voor ieders gelijkwaardigheid. Samson; Alphen a/d Rijn, c1981. ISBN: 9014030614. 24 cm. 249 p. Garenloos. Uitstekend. (57859) €7.00

31. J. Kastelein. Modulair organiseren doorgelicht. Wolters-Noordhoff; Groningen, c1985. ISBN: 9001464513. 24 cm. 271 p. Organisatiekunde. Gebrocheerd. Zeer goed+. (57860) €7.00

32. T. Bahlmann / B. Meesters / H. Nunnink. De organisatie die nooit bestond : een zoektocht naar vormen van organisatie. Academic Service; Schoonhoven, 1999. 1e dr., 2e opl. ISBN: 9052611076. 24 cm. viii,219 p. Geill. Organisatiekunde. Gebrocheerd. Uitstekend. (57861) €14.00

33. F.D. Wirtz. Metamanagement: Achtergronden en ontwikkelingen, mogelijkheden en veranderingen in theorie en praktijk van het organiseren - Dl. 2 : Standaardbeelden en perspectieven. H. Nelissen; Baarn, 1992. ISBN: 9024409829. 24 cm. 537 p. SW-reeks. Geill. Omslag licht verkleurd, exempl. verder als nieuw. Organisatiekunde. Gebonden. Uitstekend. (57862) €10.00

34. A. de Kruijf (red.). Ecocratie - Op weg naar Waarde-vol Op-organiseren. Uniworld Organisatie Consult / Van Arkel; Utrecht, c1994. ISBN: 9062243371. 22 cm. 430 p. Geill. Organisatiekunde bedrijfsethiek bedrijfssociologie bedrijfskunde. Gebrocheerd. Als nieuw. (57863) €7.00

35. J.J.J. van Dijck / J.A.M. van Wezel. Beweging en blokkering in het sociaal en economisch beleid. Kluwer; Deventer, c1988. ISBN: 9026712766. 24 cm. ix, 269 p. Omslag iets gesleten aan randen. Binnenwerk uitstekend. Gebrocheerd. Zeer goed. (57864) €7.00

36. W. Mastenbroek. Verandermanagement : Sturen op verantwoordelijkheid / Resultaatverbetering door meer zelforganisatie en betere sturing / Organisatievernieuwing als relatiemanagement / Bestuurlijke civilisatie en gedragsverandering. Holland Business Publications, 1998. 3de dr. ISBN: 9074885101. 23 cm. 183 p. Geill. Organisatievernieuwing. Gebrocheerd. Nieuw. (57865) €12.00

37. H. G. Starren. Grootmeesters in management. Teleac/NOT, c1998. ISBN: 9065334823. 24 cm. 224 p. Gebaseerd op gelijknamige Teleac/NOT-serie. Garenloos. Als nieuw. (57866) €7.00

38. J.J.J. van Dijck / J.P.M. Groenewegen [eds.]. Changing business systems in Europe : An institutional approach. Vubpress; Brussel, 1994. ISBN: 9054870702. 24 cm. 495 p. Softbound. As New. (57867) €7.00

39. J.H. van den Berg. Kleine psychiatrie : Voor studenten en degenen die de psychiater vervangen of bijstaan. Callenbach; Nijkerk, 1967. 5de dr. 22 cm. 239 p. Naam vorige eigenaar. Geill. met z/w foto's. Onderstrepingen met rood potlood op meeste p.'s. Omslag beduimeld. Gebrocheerd. Redelijk. (57868) €7.00

40. W. de Ridder. Handboek Spiegelogie. De Zaak; Groningen, 2004. 5de dr. 23 cm. 259 p. Gebonden. Nieuw. (57869) €9.00

41. W.H.J. de Liefde. African tribal leadership voor managers : Van dialoog tot besluit. Kluwer; Deventer, c2002. ISBN: 9014095473. 24 x 23 cm. 144 p. Geill. in kleur en z/w met etsen en tek. van Jan Montyn en Klaus Elle. Hoeken omslag minimaal geblutst. Exempl. verder als nieuw. Gebonden. Uitstekend. (57870) €19.00

42. S. Richards. Invisibility : Mastering the art of vanishing. The Aquarian Press; Wellingborough, c1984. 3th impr. ISBN: 0850302811. 21 cm. 160 p. A guide to the art of making oneself invisible to others using techniques drawn from alchemy, Rosicrucianism, medieval magic and esoteric Yoga. Frontispiece. Illustr. Sl. bumped b. corner. Spine edge rubbed. Occult sciences. Ppb. Good+. (57871) €10.00

43. J. van den Broek. Strandvondsten - Over de natuur van zee, strand en duin. Veen; Diemen, 2006. ISBN: 9085710340. Oblong 17 x 24 cm. 128 p. Zeer rijk geill. met kleurenfoto's. Gebonden. Als nieuw. (57872) €10.00

44. C. Valckx. De Koning, de Kip en de dief. De Harmonie; Amsterdam, c2001. ISBN: 9076174210. 21 x 21 cm. 37 p. Zeer rijk geill. met kleurenplaten. Gebonden. Zeer goed+. (57873) €7.00

45. N. Nobrega / G. Carasusan [Illustr.]. Jessie en haar pop. Lemniscaat; Rotterdam, 1981. 2de dr. ISBN: 9060692063. 20 x 27 cm. Ongepag. [14 p.]. Zeer rijk geill. met kleurenplaten. Hoekjes omslag iets gesleten. Gebonden. Goed+. (57874) €7.00

46. M. Kaldhol / W. Oyen / G. Pluut [vert.]. Vaarwel Rune. Altamira; Hillegom, 1986. ISBN: 9069630141. Oblong 21 x 27 cm. Ongepag. [26 p.]. Zeer rijk geill. met kleuren- en enkele z/w platen. Dood sterven begrafenis verdriet verwerken. Gebonden. Zeer goed+. (57875) €10.00

47. M. Waddell / P. Benson. Uilskuikentjes. Gottmer; Haarlem, c1993. ISBN: 9025724817. 22 x 26 cm. Ongepag. [26 p.]. Exlibris (met uiltjes). Kinderjury 1994. Zeer rijk geill. met kleurenplaten. Gebonden. Zeer goed+. (57876) €7.00

48. R. Cossmann. Klaas Vaak komt er aan! Veltman; Utrecht, c2006. ISBN: 9059206363. Oblong 18 x 24 cm. [20] p. Welterusten-boek om te leren tellen en te dromen. Kartonnen blz. met ronde hoeken. Geperforeerde sterren. Vanaf 2 jaar. Gebonden. Als nieuw. (57877) €7.00

49. C. Biessels / W. Erlbruch [tek.]. Twee druppels water. Leopold; Amsterdam, 1998. ISBN: 9025830730. 24 cm. 31 p. Kinderjury 1999. Voor- en zelfleesverhaal. Met z/w illustr. Gebonden. Als nieuw. (57878) €7.00

50. C. Biessels / H. van Straaten [tek.]. De feestrede. Leopold; Amsterdam, 2000. ISBN: 9025834043. 24 cm. 40 p. Kinderjury 2001. Met z/w illustr. Gebonden. Als nieuw. (57879) €7.00

51. C. Biessels / E. Fontein [tek.]. De buurman van de Magere Heinen. Zirkoon; Amsterdam, c2000. ISBN: 9052471754. 23 cm. 28 p. Kinderjury 2001. Met kleurenillustr. Gebonden. Als nieuw. (57880) €7.00

52. J. Kruit / W. Hofman [tek.]. De maan begon te schijnen. Leopold; Amsterdam, c2002. ISBN: 9025837395. 24 cm. 39 p. Kinderjury 2003. Gedichten met z/w illustr. Gebonden. Als nieuw. (57881) €7.00

53. J. Gukova. Een grote warboel. De Vier Windstreken, c2000. ISBN: 9055794384. 22 cm. Ongepag. Blz. in drie delen om afzonderlijk om te slaan om het goede plaatsje te vinden. Gebonden. Zeer goed+. (57882) €7.00

54. J. Sams / D. Carson / A.C. Werneke [illustr.]. Medicijnkaarten : Dieren als symbolen van helende kracht. Becht; Haarlem, 1999. 7de dr. ISBN: 9023007840. 22 x 14 cm. 222 p. + kaarten. Doos met 44 medicijnkaarten met totemdieren + 9 kaarten met blanco schild + geillustr. boek. Gebrocheerd. Als nieuw. (57883) €12.00

55. F.W. Zeylmans van Emmichoven. De grondsteen. Vrij Geestesleven; Zeist, c1977. ISBN: 9060380835. 21 cm. 101 p. Omslag iets gesleten, boekblok uitstekend. Gebrocheerd. Zeer goed+. (57884) €7.00

56. A. Hoglund. Nina zonder Thomas. Querido; Amsterdam, 1998. ISBN: 9021466821. 18 x 15 cm. Ongepag. [58 p.]. Kinderjury 1999. Halflinnen. Z/w tekeningen. Gebonden. Uitstekend. (57885) €7.00

57. A. Masterton. De Alexander Techniek : Een beknopte handleiding. Ars Scribendi; Harmelen, c1999. ISBN: 9054952504. 18 cm. 57 p. In een notendop. Rijk geillustr. met kleurenfoto's. Gebonden. Zeer goed+. (57886) €7.00

58. R. Macdonald / C. Ness. Alexander Techniek. Librero; Kerkdriel, c2002. ISBN: 9057642727. 13.5 cm. 224 p. Zeer rijk geill. met kleurenfoto's. Gebrocheerd. Uitstekend. (57887) €7.00

59. A. Ahlberg. Wat gebeurde er toen Tom er niet meer was. Middernacht Pers; Naarden, 2001. 16 cm. 79 p. Kinderjury 2002. Orig. linnen. Stempel vorige eigenaar, verder als nieuw. Verlies verdriet verwerken. Gebonden. Uitstekend, stofomslag uitstekend. (57888) €7.00

60. H. Beckh. Het Indische yoga-mysterie en de opwekking in Bethanie. Christofoor; Rotterdam, c1979. ISBN: 9062380824. 14 cm. 31 p. Kleine Boekjes 13. Garenloos. Goed+. (57889) €6.00

61. R. Steiner. De noodzaak van associaties in het economische leven
: Een voordracht. Christofoor; Rotterdam, c1980. ISBN: 9062381170. 14 cm. 55 p. Kleine Boekjes 14/15. Notitie met potlood op laatste p. Omslag iets gesl. aan randen. Garenloos. Goed+. (57890) €6.00

62. H. Bockemuhl. Graf en tempel : Beelden voor het wezen van de mens. Christofoor; Rotterdam, c1978. ISBN: 9062380654. 14 cm. 29 p. Kleine Boekjes 5. Geill. Garenloos. Goed+. (57891) €6.00

63. Fiona Macleod. De legende van Bride van de eilanden. Christofoor; Rotterdam, c1978. ISBN: 9062380522. 14 cm. 58 p. Kleine Boekjes 5. Legendarisch verhaal. Naam vorige eigenaar. Brighid of Bride Muime Chriosd Kelten. Garenloos. Zeer goed. (57892) €6.00

64. K. Neuschutz. Laat de poppen leven : Over kinderen, poppen en poppenspel. Christofoor; Zeist, 1986. ISBN: 9062382991. 19 cm. 112 p. Rijk geill. met z/w tekeningen. Poppenspel poppenmaken. Garenloos. Zeer goed. (57893) €7.00

65. N. Spivey. Hoe kunst de wereld maakt. Ludion; Gent, 2006. ISBN: 905544605X. 25 cm. 288 p. Rijk geill. met kleurenfoto's en reproducties. Kunstgeschiedenis. Gebonden. Uitstekend, stofomslag zeer goed. (57894) €15.00

66. Fleur Bourgonje. De verhalen. Atlas; Amsterdam, c1998. ISBN: 902542290X. 21 cm. 373 p. Orig. linnen. Gebonden. Uitstekend, stofomslag uitstekend. (57895) €9.00

67. A. Benali. Bruiloft aan zee. Vassallucci; Amsterdam, 1997. 3de dr. ISBN: 9050000185. 21 cm. 160 p. Gebonden. Zeer goed+, stofomslag zeer goed. (57896) €7.00

68. A. Novac. De mooie dagen van mijn jeugd. Signatuur; Utrecht, 2010. ISBN: 9789056723415. 22 cm. 254 p. Auschwitz. Gebonden. Uitstekend. (57897) €10.00

69. C. Verbraak / P. Blom e.a. Over het vak. Theater Instituut Nederland; Amsterdam, c1995. 22 x 22 cm. 183 p. Interviews. Freek de Jonge, Youp van 't Hek. Harrie Jekkers, Martine Bijl e.a. Geill. met z/w foto's [portretten] van B. Nienhuis. cabaretiers schrijvers . Gebrocheerd. Zeer goed+. (57898) €15.00

70. Duizend een een nacht : De vertellingen van Sheherazade. Triton/Omega/Bruna; Amsterdam, Antwerpen, 1978. ISBN: 9060570758. 22 cm. 990 p. Geill. met meer dan 200 oude gravures. Gebonden. Zeer goed+, stofomslag redelijk. (57899) €10.00

71. T. Ferriss. The 4-hour work week - Escape the 9-5, live anywhere and join the new rich. Vermilion; London, c2007. ISBN: 9780091923723. 21 cm. 308 p. Ppb. Good+. (57900) €9.00

72. W.R. Mckay / H.E. Charlton. Legal English : How to understand and master the language of law. Pearson; Harlow, 2005. ISBN: 0582894360. 24 cm. vii,188 p. Ppb. Very good. (57901) €18.00

73. Christo [Zeichnungen / Drawings] / Wolfgang Volz [Photos]. Christo & Jeanne-Claude : Verhullter Reichstag, Berlin, 1971-1995 / Wrapped Reichstag, Berlin, 1971-1995 - Das Buch zum Projekt / The project book. Benedikt Taschen; Koln, c1995. ISBN: 3822886831. 22 cm. 79 p. Very richly illustr. in color and b/w: preparatory drawings, collages, photographic documents, engineering drawings, scale models, etc. Text in German and English. Ppb. Very good. (57902) €7.00

74. C. Mirepoix. Kuwait in pictures. Sterling; NY, c1977. ISBN: 0806911328. 25 cm. 64 p. Visual geography series. B/w photogr. Ppb. Good+. (57903) €.

Met hartelijke groet,

Peet Veerbeek

 


21-08-2010
Nieuw in onze catalogus per 21 augustus

Beste mensen,

Hieronder weer een lijstje met nieuwe aanwinsten. Bestellingen kunnen het eenvoudigst per e-mail worden gedaan en worden in volgorde van binnenkomst verwerkt.


1. R. Steiner. Luciferisch verleden, Ahrimanische toekomst - Invloed en werkwijze van de tegenmachten in oude tijden en in onze cultuur. Vrij Geestesleven; Zeist, c1979. ISBN: 9060381084. 17 cm. 71 p. Tot p. 13 lichte [thee]vlekken langs voorsnede . Tekstblok verder netjes. Omslag verkleurd en iets gesleten . Gebrocheerd. Goed. (57770) €8.00

2. R. Steiner. Gezondheid en ziekte - Het ontstaan en functioneren van het menselijk lichaam en de oorzaak van ziekten. Vrij Geestesleven; Zeist, c1978. 2de dr. ISBN: 9060380754. 17 cm. 309 p. Geill. Omslag gesleten aan randen en gevlekt. . Roestvlekjes op Fr. t.p. Kromgelezen. Gebrocheerd. Redelijk. (57771) €7.00

3. R. Steiner. Geesteswetenschappelijke beschouwingen van het karma - De werking van karmakrachten op mensen en in de wereld. Vrij Geestesleven; Zeist, c1976. ISBN: 9060380711. 17 cm. 217 p. Geill. Omslag gesleten aan randen. Roestvlekjes op Fr. t.p. Gebrocheerd. Redelijk. (57772) €7.00

4. R. Steiner. De dood, een andere vorm van leven - De 'andere vorm van leven' beinvloedt ongemerkt het aardse bestaan. Vrij Geestesleven; Zeist, c1978. 2de dr. ISBN: 9060380703. 17 cm. 79 p. Omslag gesleten aan randen. Roestvlekjes op Fr. t.p. Gebrocheerd. Goed+. (57773) €7.00

5. R. Steiner. Raadsels van het temperament - Ontvankelijk zijn voor het niet zintuigelijk waarneembare kan openbaren wat het leven betekent. Vrij Geestesleven; Zeist, c1977. 2de dr. ISBN: 9060380541. 17 cm. 79 p. Omslag iets gesleten aan randen. Naam vorige eigenaar. Gebrocheerd. Goed. (57774) €6.00

6. R. Steiner. Een weg naar zelfkennis in acht meditaties. Vrij Geestesleven; Zeist, 1975. 2de dr. ISBN: 9060380487. 17 cm. 120 p. Omslag iets gesleten op rug. Gebrocheerd. Goed+. (57775) €6.00

7. R. Steiner. De mens als klankharmonie van het scheppende wereldwoord - Over het organisch functioneren van de mens met de wereldwezens en de kosmische verschijnselen. Vrij Geestesleven; Zeist, 1976. 2de dr. ISBN: 9060380436. 17 cm. 222 p. Geill. Omslag gesleten op rug. Gebrocheerd. Goed. (57776) €10.00

8. M. Loosjes-Roelofs. Anthroposofie - een wegwijzer. Vrij Geestesleven; Zeist, c1977. 2de dr. ISBN: 9060380673. 17 cm. 112 p. Geill. Titelplaat. Omslag iets gesleten aan randen. Naam vorige eigenaar. Gebrocheerd. Goed. (57777) €6.00

9. R. Steiner. Het leven tussen geboorte en dood als spiegeling van het leven tussen de dood en een nieuwe geboorte - een voordracht. Christofoor; Rotterdam, 1979. ISBN: 9062380840. 14 cm. 54 p. Kleine Boekjes 10/11. Enkele potloodonderstrepingen. Omslagje iets gesleten aan randen. Garenloos. Goed+. (57778) €6.00

10. D. Sixel. Warmte en kleding in de kinderlijke ontwikkeling. Zevenster; Driebergen-Rijsenburg, c1986. ISBN: 9070414856. 21 cm. 61 p. Omslag iets beduimeld. Tekstgedeelte netjes. Stenciluitg. Ontwikkelingspsychologie. Garenloos. Goed+. (57779) €7.00

11. R. Steiner. Goethes beschouwing van de wereld der kleuren - Een hoofdstuk uit Goethes wereldbeschouwing. Zevenster; Zeist, c1983. 2de dr. ISBN: 907041449X. 21 cm. 48 p. Omslag iets gevlekt. Tekstgedeelte zeer goed. Stenciluitg. Gebrocheerd. Goed+. (57780) €9.00

12. R. Steiner. Karma 6 - Vorming van het karma bij het terugbeleven van de aardse levensloop onmiddelijk na de dood / De kosmische gedaante van het karma en de individuele benadering van karmische samenhangen. Zevenster; Driebergen-Rijsenburg, c1989. 2de dr. ISBN: 905064032X. 21 cm. 152 p. Beschouwingen over het karma, deel 6. Geill. Gebrocheerd. Zeer goed. (57781) €6.00

13. J. van Andel [vert.]. Evangelieteksten voor de handelingen. Vrij Pedagogisch Centrum; Driebergen, 1990. 23 cm. 107 p. Orig. linnen. Korte opdracht op schutbl. Gebonden. Goed+. (57782) €6.00

14. W. Schuchhardt e.a. Graalschrift 16 [4e jaargang, nr. 4]. Nearchus; Leiden. 21 cm. 32 p. Inh.: Tycho de Brahe en de Michaelstroming / De genezing van Anfortas / Palladion, graal en grondsteen (boekbespr. dl. 2) / In de ban van de ring (boekbespr.). Geniet. Zeer goed. (57783) €6.00

15. J. Greber. Omgang met Gods geestenwereld - Zijn wetten en zijn doel: Persoonlijke ervaringen van een R.K. priester. Mirananda; Den Haag, c1987. 3de dr. ISBN: 9062715354. 22 cm. xxii,390 p. Titelplaat: foto van auteur. Spiritisme. Gebrocheerd. Zeer goed+. (57784) €12.00

16. M. Derksen. Verslaving van de leugen : De werkwijze en het nut van een privedetective. Tirion; Baarn, c2007. ISBN: 9789043910194. 23 cm. 190 p. Garenloos. Zeer goed+. (57785) €7.00

17. D. MacLean . Engelen en deva's spreken - Een Findhorn boek. Ankh-Hermes; Deventer, 1994. 2de dr. ISBN: 9020238639. 21 cm. 221 p. Spiritisme. Gebonden. Zeer goed+. (57786) €18.00

18. C. de Troyes / K. Sandkuhler [Ubersetz.]. Irrfahrt und Prufung des Ritters Perceval - Zweite Fortsetzung von Chrestien de Troyes' Perceval. Freies Geistesleben; Stuttgart, 1977. 3. Aufl. ISBN: 3772504817. 21 cm. 190 p. Orig. cloth. Name former owner. Foxed edges. Textbloc fine. Hardbound. Good+ in Chipped DJ. (57787) €7.00

19. C. de Troyes / K. Sandkuhler [Ubersetz.]. Perceval oder die Geschichte vom Gral. Freies Geistesleben; Stuttgart, 1976. 5. Aufl. ISBN: 3772504795. 21 cm. 204 p. Orig. cloth. Name former owner. Foxed edges. Textbloc fine. Hardbound. Good+ in torn DJ. (57788) €6.00

20. M. Kirchner-Bockholt / E. Kirchner-Bockholt. Die Menschheitsaufgabe Rudolf Steiners und Ita Wegman. Goetheanum; Dornach, 1981. 2. durchges. Aufl. 25 cm. 132 p. Illustr. Hardbound. Very good+. (57789) €40.00

21. R. Steiner. Erziehung und Unterricht aus Menschenerkenntnis - Meditativ erarbeitete Menschenkunde / Erziehungsfragen im Reifealter. Zur kunstlerischen Gestaltung des Unterrichts / Anregungen zur innerlichen Durchdringung des Lehr-und Erziehungsberuf. Rudolf Steiner; Dornach, 1983. 3., neu durchges. Aufl. ISBN: 3727430257. 23 cm. 160 p. Rudolf Steiner Gesamtausgabe : Vortrage und Kurse, gehalten fur die Lehrer der Freien Waldorfschule in Stuttagrt V. GA 302a. Orig. cloth., sl. stained. Textbloc clean. Incl. paper clipping and 7 typed p. in Dutch. Hardbound. Good+. (57790) €10.00

22. M.-J. Specht / C. Tautz / C. Rehm. Heileurythmie und Medizin : Grundlagen und Beispiele einer therapeutischen Herausforderung in der Kinderheilkunde. Urachhaus; Stuttgart, c1986. ISBN: 387838467X. 21 cm. 155 p. Eurithmie antroposofische geneeskunde. Ppb. Very good. (57791) €6.00

23. N. Glas. Geistige Urgrunde korperlicher Krankheiten dargestellt am Leben beruhmter Personlichkeiten. J.Ch. Mellinger; Stuttgart, c1986. ISBN: 3880690723. 20 cm. 96 p. Inh.: Strindberg / Freud / Puccini / Brahms / Debussy / Napoleon. Ppb. Very good. (57792) €6.50

24. T. Ben Jelloun. Weggaan. De Bezige Bij; A'dam, 2006. ISBN: 9023421930. 21 cm. 283 p. Emigratie. Garenloos. Als nieuw. (57793) €7.50

25. Geen blote voetjes in het gras : Ouders vertellen over hun overleden kinderen. Gopher; Groningen, 2001. ISBN: 9076249709. 20 cm. 280 p. Geill. Rug iets gesleten. Stempel vorige eigenaar. Garenloos. Goed+. (57794) €10.00

26. A. Quintana. De hemelruiter. Querido; Amsterdam, 2000. ISBN: 9021478692. 21 cm. 366 p. Omslag met flappen. Garenloos. Als nieuw. (57795) €12.00

27. C. Leadbeater. We - Think. Profile; London, 2009. 2nd ed. ISBN: 9781861978370. 20 cm. 300 p. Business. Ppb. As New. (57796) €7.50

28. K. Hibbert. Free : Adventures on the margins of a wasteful society. Ebury Press, 2010. ISBN: 9780091932732. 21 cm. 317 p. Ppb. As New. (57797) €9.00

29. H. Baaren Sr. / A.G. Velu. Meubelstijlen. Kluwer; Deventer, 1972. 5de dr. ISBN: 9020106554. 29 cm. 204 p. Rijk geill. met z/w foto's-en tekeningen. Gebonden. Zeer goed. (57798) €7.00

30. G. Brusa / T. Tomba. Gli orologi. Museo Poldi Pezzoli; Milano, 1974. 27 cm. 84 p. Richly illustr. with b/w photos. Klokken uurwerken horloges. Softbound. Very good. (57799) €10.00

31. R. Nieuwenhuys. Met vreemde ogen : Tempo doeloe - een verzonken wereld - Fotografische documenten uit het oude Indie 1870 - 1920. Querido; Amsterdam, 1988. ISBN: 9021476959. 28 cm. 192 p. Fotoboek. Z/w foto's. Orig. linnen. Gebonden. Uitstekend, stofomslag zeer goed. (57800) €18.00

32. S. Amiranashvili. Georgian metalwork from antiquity to the 18th century. Hamlyn; London, c1971. ISBN: 0600100189. 29 cm. 175 p. Very richly illustr. with color plates. Orig. cloth. Georgia kunst. Hardbound. Fine in good+ DJ. (57801) €7.00

33. L. C. Kraal e.a. In de keuken bij de kunstenaar : 15 jaar galerie Lughien. Galerie Lughien, 1992. 26 cm. 66 p. Uitg. t.g.v. 15 j. bestaan. Reprod. in kleur van werk van versch. kunstenaars met favoriete recepten. Hoeken omslag licht gesleten. Binnenwerk uitstekend. recepten koken kunst. Gebonden. Zeer goed. (57802) €20.00

34. H.-J. Starczewski. Barlach ; Interpretationen. Starczewski; Munchen. 30 cm. 68 p. Very richly illustr. with b/w photos (plates). Text in German, English, French. Hardbound. Very good. (57803) €7.00

35. E. Beumers [samenst.] / E. Hesmerg [fotogr.]. Africa meets Africa : Collectie Afrika. Museum voor Volkenkunde; Rotterdam, 1996. ISBN: 9080018694. 31 cm. 127 p. Uitg. t.g.v. tentoonstelling 'Collectie Afrika'. Zeer rijk geill. met pag. grote kleurenpfoto's. Orig. linnen. Gebonden. Uitstekend. (57804) €18.00

36. F. Allegra. Le pietre di Briga : territorio e archeologia. I Libri di Briga Novarese, 1984. 31 cm. 46 p. Richly illustr. with b/w pictures. Hardbound. Very good. (57805) €25.00

37. F.W. Kaiser. Josephine Sloet : Assimilation. c2000. 30 cm. 155 p. Artistbook. Nr. 4 of 30 handnumbered copies. Without photo of artist. With English and German text. Hardbound. As NEW in as NEW DJ. (57806) €22.00

38. A. Schonberger [edit.]. Raymond Loewy : Pioneer of American Industrial Design. Prestel; Munich, 1990. ISBN: 3791310666. 30 cm. 262 p. Exhibition catalogue. Very richly illustr. with b/w photos and reprod. Softbound. As New. (57807) €20.00

39. M. Mrstikova [tekst] / Dagmar Berkova [Illustr.]. De betoverde tuin. Holland; Haarlem, c1976. ISBN: 9025102972. 28 cm. 195 p. Verhalen. Zeer rijk geill. in kleur. Orig. linnen. Gebonden. Zeer goed. (57808) €7.00

40. M. Ficino [1433-1499]. Uit het brievenboek van Marsilio Ficino : Essays. De Driehoek: Amsterdam . ISBN: 9060302907. 26 cm. 198 p. Gecalligrafeerde uitg., verzorgd door leden van de School voor Filosofie te Amsterdam. Opuscala theologica. Gebonden. Uitstekend, stofomslag zeer goed. (57809) €9.00

41. S. E. Smit / W. de Koning Gans e.a. Den Haag? Vertel mij wat! 60 Jaar in- en afdrukken van een Haagse fotojournalist. De Nieuwe Haagsche; Voorburg, 1996. ISBN: 9072766113. 25 x 25 cm. 128 p. Fotoboek. Z/w foto's. Fotografie. Gebonden. Uitstekend. (57810) €12.00

42. F.M. Olbrechts a.o. Art in the Congo. 1958. 25 cm. Unpag. + 89 b/w- and color illustr. Catalogue of Brussels Universal Exhibition 1958 : Belgian Congo and Ruanda-Urundi Section, Group II-III: Art and its means of expression. Softbound. Good+. (57811) €9.00

43. H. Smith / J. Sillevis. Ton Pape. Pulchri Studio; Den Haag, 1996. 21 cm. 32 p. Uitg. t.g.v. 80ste verjaardag v. Ton Pape. Z/w- en kleuren reprod. Omslag iets aan randen gesleten, verder zer net exemplaar. Gebrocheerd. Zeer goed. (57812) €7.00

44. Atol. 22 cm. Ongepag. Catalogus met z/w reprod. van Hans van der Lek / Aat Verhoog / Roger Chailloux / Gerard Verdijk / Henk de Vries. Incl. biografie en ca. 2 p. tekst over hun werk in Ned. Frans en Duits. Bevat 51 Reprod. Op stofomslag is met ballpoint 'Abstract' geschreven. Gebrocheerd. Zeer goed, scheurtjes in stofomslag. (57813) €10.00

45. Salvator Gotta. Portofino : Historical Outline. La Gritta; Portofino, 1964. 24 cm. 43 p. Illustr. with b/w photos. Portofino geschiedenis. Hardbound. Very good. (57814) €7.00

46. J. B. van Croonenburg. Met u naar Afrika : Reizende tentoonstelling van het bureau van de rijksinspecteur voor roerende monumenten. Staatsdrukkerij en Uitg.; Den Haag. 24 cm. Ongepag. Zeer rijk geill. met pag. grote z/w foto's en kaart. Afrika cultuur kunst. Gebrocheerd. Zeer goed. (57815) €10.00

47. E. Sobrero. Minima Libraria ovvero Le biblioteche in miniatura di Ettore Sobrero. F.M.R, 1993. ISBN: 8821610039. 25 cm. 30 p. Illustrated with tipped in color photogr. Text in English and Italian. Summary in Japanese. bookcases miniatures. Softbound. Very good. (57816) €30.00

48. H.J. Looman. Het boek van de schaats. Holdert & Co.; Amsterdam, 1944. 25 cm. 216 p. Geill. met z/w foto's en reprod. Inh.: Het schaatsenrijden door alle tijden, Ijshockey, hardrijden, schoonrijden, kunstrijden. Halflinnen. P.'s verkleurd. Omslag gesleten aan randen. Schaatsen. Gebonden. Goed+. (57817) €8.00

49. Salvador Dali. Mijn leven als genie. De Arbeiderspers; Amsterdam, 1970. ISBN: 9029512849. 20 cm. 273 p. Prive-Domein 11. Autobiografie. Gebrocheerd. Zeer goed. (57818) €10.00

50. H.A.J. Hulugalle. Ceylon yesterday - Sri Lanka today. Stureforlaget AB. 30 cm. 247 p. + [7] pl. Very richly illustr. with b/w- and color photos. Orig. cloth. In cardboard slipcase. Hardbound. Fine in very good DJ. (57819) €10.00

51. Maria Nekrasova. Laquer miniatures from Palekh. Sovietsky Khudozhnik Publishers, 1990. 29 cm. Unpag. Very richly illustr. with 83 color plates. Text in Russian, summary in English. Lacquered boxes miniatures . Hardbound. Fine in very good DJ. (57820) €9.00

52. F. Hamon / P. Dagen. Epoque contemporaine XIXe-XXe siecles. Flammarion; Paris, 1995. ISBN: 2080101919. 25 cm. 575 p. Histoire de L'art. Richly illustr. Moderne kunst 19de eeuw 20ste eeuw. Softbound. Very good. (57821) €25.00

53. L.P. Louwe Kooijmans. The Rhine / Meuse Delta : Four studies on its prehistoric occupaption and holocene geology. E.J. Brill; Leiden, 1974. 29 cm. 421 p.,xvi pl. Proefschrift. Name former owner [tiny]. Cover sl. stained. Illustr. with technical drawings and b/w photos. Opgravingen Molenaarsgraaf Hazendonk Prehistorie. Gebrocheerd. Zeer goed. (57822) €40.00

54. Museo del Oro. Banco de la republica, Bogota, Colombia, 1970. 2nd ed. 34 cm. 50 p. Color photogr. of gold objects from Tairona, Sinu, Quimbaya, Muisca, Calima, Tolima and Cauca. Goud kunstvoorwerpen Colombia. Ppb. Very good. (57823) €10.00

55. Bruno Saba : 40 anni di pittura. Salone San Francesco; Como, 1999. 34 cm. 91 p. Exhibition catalogue. Color plates. Text in Italian and English. Softbound. Very good+. (57824) €50.00

56. G. Swinton. Sculpture of the Inuit. M&S; Toronto, 1992. Revised and updated ed. ISBN: 077108370X. 31 cm. 288 p. Very richly illustr. with color- and b/w photos. Inuit Canada sculpture eskimo. Softbound. Very good+. (57825) €10.00

57. K. Michalowski . L'Art de l'ancienne Egypte. Lucien Mazenod; Paris, 1985. ISBN: 285088005. 32 cm. 605 p. L'Art et les grandes civilisations. Orig. cloth. Very richly illustr. in b/w and color. Dedication. Egypte kunst cultuur. Hardbound. Very Good+ in Chipped DJ. (57826) €30.00

58. S. de Rozario. Door blauwe ogen : Het Indo-gevoel van de derde generatie Indo's in Nederland. Blauwdruk/Stichting Het Indisch Huis; Den Haag, 2005. 39 cm. 109 p. Fotoboek: kleurenfoto's, interviews. In acetaat hoes. Nederlands-Indie Nederlandse bevolking Indonesie. Gebrocheerd. Uitstekend. (57827) €35.00

59. Ken Wilkie. Dutch life in miniature. Van Lindonk; Breukelen, c1995. ISBN: 9090083642. 17 cm. 75 p. Richly illustr. with 75 photos of Delft Blue miniature houses, the original buildings incl. history. Orig. cloth. Plus smaal booklet showing all the 90 miniatures. Holland 17th century KLM Royal Dutch Airlines Bols Royal Distilleries. Hardbound. Fine. (57828) €35.00

60. Roger Chailloux : Etchings. 1961. 23 cm. Unpag. [16] p. Exhibition catalogue. Incl. 12 b/w reprod. Text in English. Etsen etskunst. Stapled. Good+. (57829) €7.00

 

Met hartelijke groet,

Peet Veerbeek

 


14-08-2010
Nieuw in onze catalogus per 14 augustus

Beste mensen,

Hieronder weer een lijstje met nieuwe aanwinsten. Bestellingen kunnen het eenvoudigst per e-mail worden gedaan en worden in volgorde van binnenkomst verwerkt.


1. M. G. C. Schouten. Spiegel van de natuur : Het natuurbeeld in cultuurhistorisch perspectief. KNNV Uitg. / Staatsbosbeheer; Utrecht, 2005. ISBN: 9050112064. 30 cm. 272 p. Rijk geill.met kleurenfoto's. Natuur filosofie literatuur . Gebonden. Als nieuw. (57651) €22.00

2. B. McDermott. Egyptische hierogliefen. Bosch & Keuning; Baarn, 2001. ISBN: 9024606411. 25 cm. 171 p. Zeer fraai geillustr. met kleuren afb. Egypte hierogliefenschrift Oud-Egyptisch cultuur. Gebonden. Als nieuw,  stofomslag uitstekend. (57652) €8.00

3. S. Hawking. Het heelal : Verleden en toekomst van ruimte en tijd. Bert Bakker; Amsterdam, 1998. 22ste herz. uitgebr. dr. ISBN: 9035117832. 25 cm. 247 p. Geill. met meer dan 200 kleurenillustr. Gebrocheerd. Uitstekend. (57653) €7.00

4. J. Huntley. De complete gids astrologie. Konemann; Keulen, c2001. ISBN: 3829079362. 27 cm. 192 p. Rijk geill. in kleur. Gebrocheerd. Uitstekend. (57654) €7.00

5. R. Burnham e.a. Sterrenkijken voor gevorderden : Een professionele kijk op het heelal. Koneman; Keulen, c2000. ISBN: 3829067712. 29 cm. 286 p. Zeer rijk geill. met kleurenafb. incl. 8 gedetailleerde maankaarten. Heelal astronomie. Gebonden. Uitstekend, stofomslag zeer goed. (57655) €12.00

6. C. D. Florescu. De blinde masseur. Arena, 2007. ISBN: 9789069748221. 22 cm. 304 p. Roman. Gebonden. Uitstekend, stofomslag uitstekend. (57656) €8.00

7. T. Rosenboom. Gewassen vlees. Querido; Amsterdam, 1995. 6de dr. ISBN: 9021479745. 24 cm. 732 p. Literatuurprijs 1995. Gebrocheerd. Zeer goed. (57657) €7.00

8. F.M. Dostojevski. Het dorp Stepantsjikovo en zijn bewoners : Uit de gedenkschriften van een vergeten burger. NRC, c2007. ISBN: 9789085104254. 20 cm. 227 p. De leesclub van NRC Handelsblad. Omslag met flappen. Garenloos. Zeer goed+. (57658) €7.00

9. Aad Struijs. Het toppunt van Nederland : Reisgids naar de dikste boom, de scheefste toren, het kleinste museum en 1563 andere records en rariteiten. Plataan; Apeldoorn, 2001. 2de dr. ISBN: 9058071111. 24 cm. 397 p. Reisgids. Gebrocheerd. Uitstekend. (57659) €7.00

10. Els Pelgrom / E. Nesbit. Op zoek naar fortuin. Averbode / H.J.W. Becht, c1996. ISBN: 902302857X. 21 cm. 192 p. Klassiekers. Met z/w illustr. van Jenny Dalenoord. Vanaf 10 jaar. Gebonden. Uitstekend. (57660) €7.00

11. M. A. de Bruijn. Spiegelend perspectief : De Vrije School Den Haag 70 jaar - Levenservaringen en reacties van oud-leerlingen op hun vroegere school. 1993. ISBN: 9090066780. 24 cm. 352 p. Bundel uitgegeven t.g.v. het 70-jarig bestaan. Geill. Vrije School Den Haag geschiedenis 1923-1993 Gebrocheerd. Zeer goed+. (57661) €10.00

12. C. Bosly. Rugs to Riches : An insider's guide to oriental rugs. Pantheon; NY, c1980. Revised and updated ed. ISBN: 0394500393. 23 cm. 247 p. Richly illustr. with b/w photos and 8 color pl. Corners back cover sl. folded. Inside fine. Rugs Oriental Oosterse tapijten. Ppb. Very good. (57662) €7.00

13. O. Barfield / W.H. Auden. History in English words. Lindisfarne; Barrington, c 2000. ISBN: 0940262118. 21 cm. 240 p. English language history philosophy. Ppb. Fine. (57663) €7.00

14. F. Vera. Metaforen voor de wildernis : Eik / Hazelaar / Rund / Paard. 1997. 24 cm. xiv;426 p. Proefschrift, Landbouwuniversiteit Wageningen - met lit. ref. - in het Nederlands met Engelse samenvatting. Geill. Gebrocheerd. Als nieuw. (57664) €30.00

15. R. Steiner. Geesteswetenschappelijke grondslagen voor een vruchtbare ontwikkeling van de landbouw. Nederlandse Vereniging tot bevordering der biologisch-dynamische landbouwmethode, 1977. 2de herz. dr. 21 cm. 165 p. Omslag iets beduimeld, binnenwerk prima. Bio-dynamische landbouw. Gebrocheerd. Goed+. (57665) €8.00

16. E. Boochny / D. B. Capes. Het Heilige Land : In de voetsporen van Jezus. Kok; Kampen, 2000. ISBN: 9043501948. 24 cm. 191 p. Zeer rijk geill. met kleurenfoto's. Incl. uitvouwbare luchtfoto-kart. Israel bijbelse locaties Jeruzalem. Gebrocheerd. Als nieuw. (57666) €10.00

17. P. Boerner. Johann Wolfgang von Goethe. De Haan; Haarlem, c1979. ISBN: 9022840751. 21 cm. 178 p. De Haan Monografieen. Geill. met z/w afb. Kleine vouwtjes in omslag. Garenloos. Zeer goed. (57667) €7.00

18. F.W. Zeylmans van Emmichoven. Rudolf Steiner. Kruseman; 's-Gravenhage. 24 cm. 180 p. Helden van den geest, deel VIII. Met 11 illustr. en ingelijmde foto op titelbl. Halflinnen. Platten gevlekt. Boekblok iets verkleurd, netjes. Gebonden. Goed+. (57668) €7.00

19. Chakravarthi Ram-Prasad. India - Leven, mythen en kunst. Librero; Kerkdriel, c2006. ISBN: 9057647028. 25 x 25 cm. 144 p. Zeer rijk geill. met kleuren-foto's en reprod. Omslag met flappen. India beschaving cultuur. Gebrocheerd. Uitstekend. (57669) €10.00

20. E. L. Shaughnessy. Het oude China - Leven, mythen en kunst. Librero; Kerkdriel, c2006. ISBN: 905764701X. 25 x 25 cm. 144 p. Zeer rijk geill. met kleuren-foto's en reprod. Omslag met flappen. China beschaving cultuur. Gebrocheerd. Uitstekend. (57670) €9.00

21. M. Ricketts. Grote meesters uit de Renaissance. Zuid Boekprodukties b.v, c2005. ISBN: 9058410897. 24 cm. 480 p. Zeer rijk geill. met kleurenreprod. Renaissance schilderkunst. Gebrocheerd. Uitstekend. (57671) €10.00

22. R. Steiner. The challenge of the times. The Anthroposophic Press; Spring Valley, c1941. ISBN: 910142831. 18 cm. iii, 218 p. Cover sl. edge rubbed. Textbloc new. Ppb. Very good+. (57672) €7.00

23. J. Kleisen [red.]. Tweeendertig Griekse verzen : Gedichten uit het oude Griekenland. Agora; Kampen, c2000. ISBN: 9039108005. 19 cm. 75 p. Zeer rijk geill. met kleurenreprod. van Griekse fresco's en vaasschilderingen. Poezie Griekenland Oudheid. Gebonden. Uitstekend, stofomslag zeer goed. (57673) €7.00

24. A. Moravia. De voyeur. Wereldbibliotheek; A'dam, c1987. 3de dr. ISBN: 9028415130. 21 cm. 199 p. Wereldbibliotheekreeks. Omslag gesleten aan rand en verkleurd. Boekblok prima. Gebrocheerd. Zeer goed. (57674) €7.00

25. H. Houet. Grammatica Nederlands. Het Spectrum; Utrecht, 1999. 8ste dr. ISBN: 9027463875. 20 cm. 252 p. Prisma-boeken. Garenloos. Uitstekend. (57675) €7.00

26. Rachel Cusk. The country life. Picador; NY, c1997. ISBN: 0312252803. 21 cm. 341 p. Ppb. Very good. (57676) €7.00

27. Waar ik woon...Ik woon in mijn dromen want daar kun je overal komen. Zirkoon; Amsterdam, 1998. ISBN: 9052470766. 21 cm. 176 p. Dichtbundel verschenen onder auspicien van Stichting Kinderen en Poezie. Dichtkunst kinderen World Poetry-Childhood Day. Gebonden. Zeer goed+, stofomslag zeer goed. (57677) €7.00

28. S. Zuffi. Duizend jaar schilderkunst. Waanders; Zwolle, c2004. ISBN: 904008985X. 22 x 20 cm. 427 p. Zeer rijk geillustr. met reprod. in kleur. Gebonden in slappe omslag. Uitstekend. (57678) €7.00

29. H.A.P.J. Ogilvie. Godszoon en mensenzoon : Beschouwingen over het evangelie volgens Marcus. Christengemeenschap; Amsterdam, [1946]. 19 cm. 150 p. Ex libris. Omslag iets beduimeld. Tekstgedeelte verkleurd. Gebrocheerd. Goed+. (57679) €7.00

30. R. Steiner. Hoe verkrijgt men bewustzijn op hogere gebieden? De Haan; Utrecht, 1954. 3de dr. 20 cm. 181 p. Orig. linnen, licht gevlekt. Naam vorige eigenaar. Enkele dunne potloodmarkeringen. Gebonden. Goed+. (57680) €6.00

31. Willi O. Sucher. Isis Sophia : Een schets van een geesteswetenschappelijke kosmologie. Zevenster; Driebergen-Rijsenburg, c1985. 24 cm. 180 p. Typescript. Enkele potloodmarkeringen. Kosmologie Astrologie. Gebrocheerd. Goed. (57681) €7.00

32. R. Steiner. Praktische ontwikkeling van het denken. De Haan; Utrecht. 19 cm. 42 p. Stempel vorige eigenaar: Rudolf Steiner Kliniek. Omslag gelamineerd. P's vergeeld. Gebrocheerd. Goed. (57682) €6.00

33. R. Frieling. Metamorfose van de eucharistie : Over de ontwikkeling van de Eredienst. De Christengemeenschap / Christofoor; Rotterdam, 1976. ISBN: 9062380115. 20 cm. 21 p. Geniet. Zeer goed. (57683) €6.00

34. R. Frieling. De zeven sacramenten in de geschiedenis van de christenheid. Boekerij van de Christengemeenschap; Rotterdam, c1950. ISBN: 906238014X. 20 cm. 17 p. Vlekje op omslag. Geniet. Goed+. (57684) €6.00

35. F.C.J. Los. Goethe's beteekenis voor het Christendom. Goetheanum Boekerij en Uitg.; Den Haag. 19 cm. 36 p. Vlekjes op snede. Gebrocheerd. Goed. (57685) €7.00

36. S. Drake. Over de dood zwijgen...? Een toegangsweg tot het probleem van de dood en het leven na de dood. Boekerij van de Christengemeenschap; Zeist, 1966. 20 cm. 111 p. Gebrocheerd. Zeer goed. (57686) €6.00

37. H. Salman. Europa in een nieuw licht : De Europese cultuur als ontwikkelingsveld tussen Oost en West. Kok/Agora; Kampen, c1988. ISBN: 9024275989. 20 cm. 247 p. Naam vorige eigenaar. Europa Cultuurgeschiedenis. Garenloos. Zeer goed. (57687) €6.00

38. R. Steiner. World economy : The formation of a sience of world economics. Rudolf Steiner Press; London, 1977. 2nd impr. ISBN: 0854402667. 21 cm. 188 p. Ppb. Very good. (57688) €6.00

39. R. Steiner. Knowledge of the higher worlds : How is it achieved? Rudolf Steiner Press; London, c1969. ISBN: 0854402209. 17 cm. 222 p. Orig. cloth. Hardbound. Fine in very good DJ. (57689) €6.00

40. R. Steiner. The social future. Anthroposophic Press; Spring Valley, 1972. 3th ed. revised. 20 cm. 151 p. Cover faded and sl. edge rubbed. Textbloc as new but little undulated at bottom. Ppb. Good+. (57690) €6.00

41. R. Steiner. The threefold social order. Anthroposophic Press; Spring Valley, 1972. 2nd ed. 20 cm. xxi,82 p. Cover faded and sl. edge rubbed. Textbloc as new. Ppb. Very good. (57691) €6.00

42. R. Steiner. An outline of occult science. Anthroposophic Press; Spring Valley, 1972. 19 cm. xxxv,388 p. Orig. cloth. Hardbound. Fine, small tear in DJ. (57692) €6.00

43. D. Kroon [samenst.]. Dichters door dichters : Portretten in verzen. BZZToH; 's-Gracenhage, 1986. ISBN: 906291215X. 17 cm. 220 p. Lichte gebruiksporen op omslag, tekstblok uitstekend. Garenloos. Zeer goed. (57693) €7.00

44. W. den Boer [bew.]. Beknopt Grieks - Nederlands woordenboek. Wolters-Noordhoff; Groningen , 1982. 11de dr. ISBN: 9001603513. 20 cm. xii; 863 p. Wolters' Woordenboeken. Orig. linnen/ Naam vorige eigenaar [stempel]. Gebonden. Uitstekend, klein scheurtje in stofomslag . (57694) €10.00

45. A.D. Leeman [bew.]. Beknopt Latijns - Nederlands woordenboek. Wolters-Noordhoff; Groningen , 1990. 12de dr. ISBN: 9001603505. 20 cm. xi; 1016 p. Wolters' Woordenboeken. Orig. linnen. Naam en adres vorige eigenaar, verder uitstekend exemplaar. Gebonden. Zeer goed+, stofomslag zeer goed. (57695) €10.00

46. G. Childs. Rudolf Steiner : Een biografische schets. Christofoor; Zeist, 1998. ISBN: 9062386202. 17 cm. 92 p. Geill. met z/w foto's. Steiner, Rudolf biografie. Gebrocheerd. Uitstekend. (57696) €6.00

47. I. Elders. Later, zei de zwarte kater. Querido; Amsterdam, 1999. ISBN: 9021461277. 20 cm. 48 p. Gedichtjes. Geill. door Monique Beijer. Kinderjury 2000. Gebonden. Als nieuw. (57697) €7.00

48. Bart Moeyaert. Durf voor drie. Querido; Amsterdam, 2007. ISBN: 9789045105796. 21 cm. 70 p. Geill. Gebonden. Nieuw. (57698) €7.00

49. J.R.R. Tolkien / M. Schuchard [vert.]. Sprookjes en vertellingen. Het Spectrum; Utrecht, 2000. 2de dr. ISBN: 9027468184. 21 cm. 292 p. Sprookjes, verhalen en gedichten. Fantasy. Garenloos. Zeer goed+. (57699) €7.00

50. R. Campert / Harmen van Straaten [Illustr.]. De olifant die lui was. Holland; Haarlem, 2001. 2de herz. dr. ISBN: 9025108695. 25 cm. 127 p. Voorlezen vanaf 5 jr., zelf lezen vanaf 8 jr. Met z/w tekeningen. Gebonden. Als nieuw. (57700) €7.00

51. B. Berger / J. Verstegen [illustr.]. Anneliesje Boterbiesje. De Vier Windstreken; Voorschoten, c1998. ISBN: 9055793418. 21 cm. 60 p. Bakerrijmpjes en kindergedichtjes. Rijk geill. met z/w tekeningen. Gebonden. Zeer goed, stofomslag zeer goed. (57701) €7.00

52. H. Ulrich. De nieuwe wereld van William Tinker. Van Goor; Houten, c2007. ISBN: 9789000037728. 22 cm. 151 p. Kinderjury 2008. Leiden 17de eeuw Mayflower Indianen Nederlandse geschiedenis. Gebonden. Als nieuw. (57702) €7.00

53. H. Verbrugh. Het verzuim : Essay over de dood van een dochter. Ad. Donker; Rotterdam, 2007. ISBN: 9789061006060. 20 cm. 125 p. Gebrocheerd. Uitstekend. (57703) €7.00

54. J. Schubiger. Vader. moeder, ik en zij. Querido; Amsterdam, 1999. 21 cm. 78 p. Met tek. van R.S. Berner. Verhaal voor jong en oud en om samen te lezen. Vanaf 12 jr. Gebrocheerd. Uitstekend. (57704) €7.00

55. Pieter Konijn 100 jaar later : De wereld van Beatrix Potter gezien door de ogen van Nelleke Noordervliet, Rinus Ferdinandusse, Sarah Hart, Dick Bruna, Jet Boeke, Max Velthuijs en vele anderen. Rubinstein, c1987. ISBN: 9054445610. 20 cm. 120 p. Uitg. t.g.v. tentoonstelling 'Honderd jaar Pieter Konijn' in kasteel Groeneveld, Baarn. Geill. Titelplaat. Kinderliteratuur Illustratie. Gebonden. Uitstekend. (57705) €7.00

56. Eva Gerlach. Hee meneer Eland. Querido; Amsterdam, 1998. ISBN: 9021463695. 24 cm. 47 p. Geill. door Charlotte Vonk. Kinderjury 1999. Gebonden. Als nieuw. (57706) €7.00

57. Hilde Dillen. Koorddansen. Sun; Nijmegen, 1997. ISBN: 9061684870. 19 cm. 152 p. Sun-Jeugd. Kinderjury 1998. Vanaf 14 jr. Adolescentie liefde dood. Gebrocheerd. Uitstekend. (57707) €7.00

58. Marsha Smit. Kabouters, zo maak je ze. Vrije School Almelo, 1981. 21 cm. 23 p. Geill. met patronen en werkwijzen. Lichte vlek op omslag. handwerken vilt breien. Geniet. Goed+. (57708) €7.00

59. E. S. Freed. Bloemen voor vilt vingertjes : Tekeningen, tekst en patronen. c1992. ISBN: 9074194028. 21 cm. 24 p. Uitleg en patronen voor het maken van bloemen van vilt. Handwerken bloemmotieven vilt. Geniet. Zeer goed. (57709) €7.00

60. U. Burckhard. Karlik : Ontmoetingen met een natuurwezen. Vrij Geestesleven; Zeist, 1987. ISBN: 9060382455. 15 cm. 64 p. Gedrukt op lichtgroen papier. Exemplaar als nieuw, schutblad iets gescheurd door iets losse omslag. Garenloos. Zeer goed. (57710) €7.00

61. H.W. Janson. Wereldgeschiedenis van de kunst. De Haan; Houten, 1990. 5de dr., geheel herzien en uitgebr. door A. F. Janson. ISBN: 9026943717. 30 cm. 824 p. Zeer rijk geill. in kleur en z/w. Incl. losse uitvouwbare tijdtafel. Orig. linnen zonder stofomslag. Kunstgeschiedenis. Gebonden. Uitstekend. (57711) €32.50

62. J. Fenby [samenst.]. De zeventig wonderen van China. Thoth/Lannoo; Bussum/Tielt, 2007. ISBN: 9789077699058. 27 cm. 304 p. Zeer rijk geillustr. in kleur en z/w. Gebonden. Als nieuw,  stofomslag uitstekend. (57712) €16.00

63. I.E.S. Edwards. Toetanchamon : Zijn graf en zijn schatten. Fibula-Van Dishoeck; Haarlem, c1978. ISBN: 9022836185. 29 cm. 256 p. Fotoboek. Z/w foto's : H. Burton. Kleurenfoto's: Lee Boltin. Orig. linnen. Egypte opgravingen. Gebonden. Uitstekend, stofomslag zeer goed. (57713) €12.50

64. Frederick Franck. De Zen van het zien : Tekenen als meditatie. Becht, 1992. 4de dr. ISBN: 9023007662. 3o cm. 144 p. Tekeningen en met de hand geschreven tekst. Gebrocheerd. Zeer goed+. (57714) €7.00

65. Hari Kunzru. The impressionist. Hamish Hamilton, c2002. ISBN: 0241141699. 24 cm. 481 p. Hardbound. Very Good+ in Very Good DJ. (57715) €7.00

66. F. de Kiefte e.a. Ik zie rond in de wereld : Aanbod in kerndoelen en kernactiviteiten, het midden tussen pedagogisch-didactische visie en mooie lespraktijk - Levensecht leren / Taal / Rekenen-wiskunde / Leefomgeving / Beweging / Handvaardigheid / Kunst / Levenskunst. Bond van Vrije scholen; Driebergen. Oblong 30 x 21 cm. 216 p. Werkboek. Vrije scholen onderwijs. Spiraal. Zeer goed. (57716) €15.00

67. E. van Mondfrans. Zeven op een rij : Van Hoogezand tot Stadskanaal. 2000. ISBN: 9090033491. 23 cm. 72 p. Nr. 927 van eenmalige genummerde eigen uitg. in oplage van 1000. Tekeningen en z/w foto's. Bouwkunst Groningen. Gebrocheerd. Uitstekend, acetaat stofomslag zeer goed. (57717) €12.00

68. R. Steiner . Wahrspruchworte : Anthroposophischer Seelenkalender, Wahrspruche und Widmungen, Credo. Der Einzelne und das All. Rudolf Steiner-Nachlassverwaltung; Dornach, 1961. 21 cm. 303 p. Rudolf Steiner Gesamtausgabe: Schriften. Some pencil-marks and notes. Sticker stain on fr. end p. Orig. cloth. Illustr. with 2 fold-out fascimili of handwritten pages. [GA 40]. Hardbound. Very good. (57718) €12.00

69. R. Steiner . Die geheimnisse der Schwelle. Rudolf Steiner-Nachlassverwaltung; Dornach, 1969. 4. Aufl. 21 cm. 160 p. Rudolf Steiner Gesamtausgabe : Vortrage. Thin pencil underlining on a few p.'s. Orig. cloth. GA 147. Hardbound. Very good+. (57719) €10.00

70. R. Steiner . Das Verhaltnis der Sternenwelt zum Menschen und des Menschen zur Sternenwelt / Die geistige Kommunion der Menschheit. Rudolf Steiner; Dornach, 1984. 5. Aufl. ISBN: 3727421908. 21 cm. 212 p. Rudolf Steiner Gesamtausgabe : Vortrage. Orig. cloth. GA 219. Hardbound. Very good+. (57720) €12.00

71. R. Steiner . Die Evolution vom Gesichtspunkte des Wahrhaftigen. Rudolf Steiner; Dornach, 1979. 5., mit neuen Nachschriften verglichene Aufl. ISBN: 3727413204. 21 cm. 102 p. Rudolf Steiner Gesamtausgabe : Vortrage. Orig. cloth. GA 132. Hardbound. Fine. (57721) €8.00

72. R. Steiner . Individuelle Geistwesen und ihr Wirken in der Seele des Menschen. Rudolf Steiner; Dornach, 1974. 2. Aufl. ISBN: 3727417803. 21 cm. 244 p. Rudolf Steiner Gesamtausgabe : Vortrage / Geistige Wesen und ihre Wirkungen Bnd. II. Orig. cloth. GA 178. Hardbound. Fine. (57722) €12.00

73. R. Steiner . Erdenwissen und Himmelserkenntnis. Rudolf Steiner-Nachlassverwaltung; Dornach, 1966. 21 cm. 142 p. Rudolf Steiner Gesamtausgabe : Vortrage . Orig. cloth. Spine sl. faded. GA 221. Illustr. with 2 pl. on black paper. Hardbound. Near fine. (57723) €12.00

74. R. Steiner . Vier Mysteriendramen : Die Pforte der Einweihung / Die Prufung der Seele / Der Huter der Schwelle / Der Seelen erwachen. Rudolf Steiner; Dornach, 1981. 4. Aufl. ISBN: 3727401400. 21 cm. 530 p. Rudolf Steiner Gesamtausgabe : Schriften. Orig. cloth. Ex libris. GA 14. Hardbound. Near Fine tear in DJ. (57724) €13.00

75. R. Steiner . Geisteswissenschaftliche Gesichtspunkte zur Therapie. Rudolf Steiner-Nachlassverwaltung; Dornach, 1963. 3. Aufl. 21 cm. 175 p. Rudolf Steiner Gesamtausgabe : Vortrage uber Medizin. Orig. cloth. GA 313. Hardbound. Very good. (57725) €18.00

76. R. Steiner . Aus der Akasha-Forschung / Das Funfte Evangelium. Rudolf Steiner; Dornach, 1980. 3. Aufl. ISBN: 3727414804. 21 cm. 342 p. Rudolf Steiner Gesamtausgabe : Vortrage . Orig. cloth. Cover foxed, textbloc very fine. GA 148. Hardbound. Very good+. (57726) €9.00

77. R. Steiner . Das esoterische Christentum und die geistige Fuhrung der Menschheit. Rudolf Steiner; Dornach, 1977. 3. Aufl. ISBN: 372741300X. 21 cm. 354 p. Rudolf Steiner Gesamtausgabe : Vortrage . Orig. cloth. Cover foxed, textbloc very fine. GA 130. Hardbound. Very good. (57727) €7.00

78. R. Steiner . Das Ratsel des Menschen / Die geistigen Hintergrunde der menschlichen Geschichte. Rudolf Steiner-Nachlassverwaltung; Dornach, 1964. 21 cm. 273 p. Rudolf Steiner Gesamtausgabe : Vortrage / Kosmische und menschliche Geschichte. Bnd. I . Spine rubbed at bottom. Very few thin pencil-marks and notes in otherwise fine textbloc. GA 170. Hardbound. Good+. (57728) €18.00

79. J. Meidenbauer. Lexicon van historische misverstanden. Bert Bakker; A'dam, 2005. ISBN: 9035128338. 21 cm. 325 p. Vooroordelen en misverstanden van Alexander de Grote tot Zeus. Garenloos. Zeer goed. (57729) €25.00

80. Annie M.G. Schmidt / Fiep Westendorp. Pluk van de Petteflat. Querido; Amsterdam, 1999. ISBN: 9021481596. 25 cm. 166 p. Rijk geill. met kleurentekeningen. Gebonden. Als nieuw. (57730) €7.00

81. Eva Mees-Christeller (1925-) . Genezen met kunst : handreiking aan kunsttherapeuten. Zeist : Vrij Geestesleven, 1997. ISBN: 90-6038-412-1. 24 cm. 131 p. Introductie in de kunstzinnige therapie op basis van het gedachtegoed van Rudolf Steiner, waarbij wordt aangegeven welke vormen van deze therapie geschikt zijn voor welke ziekten.. Garenloos. Zeer goed. (57732) €20.00

82. Steiner, Rudolf. Apokalyps. Zeist: Vrij Geestesleven, c1989. ISBN: 9060382277. 256; [6] p. Enkele onderstrepingen met potlood. Gebrocheerd. Goed+. (57733) €20.00

83. Norbert Glas . Ouderdom. Zeist : Vrij Geestesleven, cop.1982. ISBN: 90-6038-133-5. 22 cm. 96 p. Ouderdom antroposofische visie . Garenloos. Zeer goed. (57734) €9.00

84. Rudolf Steiner . Christus en het mysterie van de Graal : zes voordrachten, gehouden in Leipzig van 28 december 1913 tot 2 januari 1914. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1985. ISBN: 90-6038-207-2. 21 cm. 128 p. Beschrijving hoe de antroposofie tot een bovenzinnelijk schouwen kan leiden van het Christus-mysterie. Enkele aantekeningen met potlood. Garenloos. Zeer goed. (57735) €9.00

85. Rudolf Steiner . Natuurwezens : de wereld van vuurwezens, elfen, nimfen en gnomen. Zeist : Vrij Geestesleven, 1993. ISBN: 90-6038-253-6. 22 cm. 224 p. Verzameling voordrachten uit het begin van de twintigste eeuw door de grondlegger van de antroposofie over het bestaan van natuurwezens. Elementalen . Garenloos. Zeer goed. (57736) €10.00

86. Marko Pogacnik . Evangelie van het hart : veranderingsprocessen in mens en aarde. Zeist : Indigo, 1999. ISBN: 90-6038-454-7. 22 cm. 256 p. Zoektocht naar de ware woorden van Christus door middel van geomantische methoden. Geill. Garenloos. Zeer goed. (57737) €10.00

87. M. Pogacnik. Ontmoeting met natuurwezens : Het gevoelsleven van de aarde. Vrij Geestesleven; Zeist, 1997. 2de dr. ISBN: 9060383796. 21 cm. 255 p. Geill. Enkele onderstrepingen met ppotlood. Garenloos. Goed+. (57739) €7.00

88. Marko Poganik (1944-) Liesbeth Lammertink. De aarde genezen : diagnose en therapie. Zeist : Vrij Geestesleven, 1997. ISBN: 90-6038-402-4. 22 cm. 263 p. Beschrijving van manieren van het op paranormale wijze ontdekken, reinigen en in evenwicht brengen van ontregelde plaatsen in stedelijke en landelijke gebieden in Europa.. Enkele onderstrepingen met ppotlood. Garenloos. Goed+. (57740) €7.00

89. Rudolf Joseph Lorenz Steiner (1861-1925) . De bovenzinnelijke mens : het leven na de dood. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1996. ISBN: 90-6038-522-5. 21 cm. 142 p. Werken en voordrachten / Rudolf Steiner. Kernpunten van de antroposofie/Mens- en wereldbeeld a5. Voordrachten door de grondlegger van de antroposofie (1861-1925). Enkele aantekeningen met ppotlood. Gebonden. Zeer goed+, stofomslag zeer goed. (57741) €10.75

90. Rudolf Joseph Lorenz Steiner (1861-1925) Rudy Hansen Frans J. Lutters (1958-). Karmaonderzoek 4. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1999. ISBN: 90-6038-532-2. 21 cm. 260 p. Werken en voordrachten / Rudolf Steiner. Kernpunten van de antroposofie/Karma en reÔncarnatie b5. Beschouwingen door de grondlegger van de antroposofie (1861-1925).. Gebonden. Uitstekend, stofomslag zeer goed. (57742) €13.00

91. Rudolf Steiner. De kleuren : werking en karakter : grondbeginselen van een geesteswetenschappelijke kleurenleer als hulpmiddel bij het kunstzinnig scheppingsproces. Zeist : Vrij Geestesleven, c1981. ISBN: 90-6038-151-3. 20 cm. 64 blz. Geill. Kleurenleer. Vlek op kaft. Garenloos. Goed+. (57743) €6.00

92. Rudolf Steiner . Ouderdom, een vruchtbaar perspectief. Zeist : Christofoor, cop. 1990. ISBN: 90-6238-371-8. 20 cm. 131 p. Enkele aantekeningen met ppotlood. Garenloos. Goed+. (57744) €7.00

93. Emil Bock. De jaarfeesten als kringloop door het jaar : advent, Kerstmis, Driekoningen, lijdenstijd, Pasen, hemelvaart, Pinksteren, Johannes- en MichaÎlstijd. Zeist : Christofoor, 1990. 4e dr. ISBN: 90-6238-105-7. 20 cm. 196 p. Enkele onderstrepingen met ppotlood. Roestvlekjes. Kalenderfeesten. Ppb. Goed+. (57745) €7.00

94. Rudolf Meyer . Het mysterie van de graal : beschouwingen over een verborgen stroming in het Christendom. Zeist : Christofoor, 1992. 5e, geheel herziene druk. 25 cm. 209 p. Orig. linnen. Gebonden. Uitstekend, stofomslag goed+. (57746) €14.00

95. Rudolf Steiner . De wederkomst van Christus in de etherische wereld : 16 voordrachten, gehouden tussen 25 januari en 13 april 1910 in verschillende steden. Zevenster; Zeist, c. 1983. ISBN: 90-70414-46-5. 24 cm. 224 p. Enkele aantekeningen met potlood. Garenloos. Zeer goed. (57747) €18.00

96. S. von Gleich. De toonsoorten - hun gevoelswaarden en kosmische achtergronden volgens goetheanistische en geesteswetenschappelijke inzichten geschetst. Zevenster, 1984. 2e druk. 56 p. Enkele aantekeningen met potlood. Vlek op alle pagina's links boven. Gebrocheerd. Goed. (57748) €12.00

97. L. F. C. Mees . Van kandelaar tot kruis. Driebergen-Rijsenburg : Zevenster, cop. 1990. ISBN: 90-5064-045-1. 21 cm. 88 p. Aforistische beschouwingen over de antroposofisch-esoterische achtergronden van de wording van de mens sinds de zondeval. Geill. Gebrocheerd. Zeer goed. (57749) €8.00

98. Rudolf Steiner / Gerrit Bordewijk. Commentaar van Dr. Rudolf Steiner over De chymische bruiloft van Christiaan Rozekruis, anno 1459 : opgeschreven door Johan Valentijn Andreae in 1603. Driebergen : Zevenster, cop. 1987. ISBN: 90-5064-007-9. 21 cm. 160 p. Geill. Enkele aantekeningen met potlood. Andreae, Johann Valentin Chymische Hochzeit des Christiani Rosenkreuz (boek) Antroposofische visie . Gebrocheerd. Zeer goed. (57750) €15.00

99. F.M. Stibbe. Cosmische grondslagen der geneeskunde. Den Haag [etc.] : Zodiak, [ca. 1970]. 24 cm. 272 p. Zodiak-reeks. Geill. Medische astrologie. Gebonden. Zeer goed, scheurtjes in stofomslag. (57751) €7.00

100. Hans-Werner Schroeder. Drieeenheid en drievuldigheid : het geheim van de triniteit. Zeist : Christofoor, cop. 1990. ISBN: 90-6238-413-7. 24 cm. 175 p. Bespreking van het fundamentele probleem van de triniteit vanuit het perspectief van de christengemeenschap. Drie-eenheid . Garenloos. Zeer goed. (57753) €9.00

101. Emil Bock . Tussen Bethlehem en de Jordaan : de onbekende jaren van Jezus van Nazareth. Zeist : Christofoor, 1988. 2e druk. ISBN: 90-6238-174-X. 24 cm. 189 p. De theoloog van de Christengemeenschap (1895-1959) behandelt het bestaan van twee Jezus-kinderen als verschijningsvorm van het latere Christuswezen. Garenloos. Zeer goed. (57754) €12.00

102. Hans-W. Schroeder . De hemelse hierarchieen : rangorde en verscheidenheid. Zeist : Christofoor, 1986. 2e druk. ISBN: 90-6238-177-4. 24 cm. 144 p. Antroposofische beschouwing over de wereld der engelen. Garenloos. Zeer goed. (57755) €8.00

103. L. F. C. Mees . Geneeskunde op de drempel : ziekte en genezing in verleden, heden en toekomst. Zeist : Uitgeverij Vrij Geestesleven, 1985. 2e druk. ISBN: 90-6038-139-4. 22 cm. 232 p. Visie op de geneeskunde vanuit de antroposofie. Garenloos. Goed+. (57756) €7.00

104. Tineke van Benthem-van Beeck Vollenhoven e.a. Zieken thuis : praktische wenken op basis van de antroposofie. Zeist : Vrij Geestesleven, 1980. ISBN: 90-6038-109-2. 21 cm. 136 p. Praktische informatie over en achtergronden van antroposofische verpleeg- en geneeskunde. Geill. Omslag versleten. Roestvlekjes. Gebrocheerd. Goed. (57757) €6.00

105. Rudolf Steiner . Voordrachten over het evangelie volgens Lukas : tien voordrachten, gehouden in Bazel van 15 tot 26 september 1909. Zeist : Vrij geestesleven, cop. 1982. 3e dr. / opnieuw vert. uit het Duits: L.M. Mispelblom Beyer-van den Bergh van Eysinga. ISBN: 90-6038-022-3. 21 cm. 245 p. Een van antroposofisch-geesteswetenschappelijk standpunt uitgaande beschouwing over het Lukas-evangelie. Randen omslag gesleten. Vouw in omslag. Garenloos. Goed+. (57758) €8.00

106. Hans-Werner Schroeder . Gebed en meditatie. Rotterdam : Christofoor, cop. 1977. ISBN: 90-6238-034-4. 20 cm. 94 p. Garenloos. Zeer goed. (57759) €6.00

107. Marieke Anschutz. Over religieuze opvoeding. Zeist : Christofoor, 1988. ISBN: 90-6238-395-5. 20 cm. 110 p. Vanuit de dagelijkse opvoedingspraktijk wordt gekeken naar de natuurlijke religiositeit in ieder kind en hoe daar vanuit de volwassenen mee kan worden omgegaan.. Garenloos. Zeer goed. (57760) €7.00

108. F.H.J.A. Wilmar . Over de invloed van radio en televisie op kleuters en jonge kinderen : welke rol spelen radio en televisie in de huiskamer zijn ze bruikbaar voor het onderwijs? Zeist : Vrij Geestesleven, 1964. 20 cm. 48 p. Radio Vetvlekje op omslag. Gebrocheerd. Goed+. (57761) €6.00

109. Bernard Lievegoed . Over de redding van de ziel : de samenwerking van drie grote mensheidsleiders. Zeist : Vrij Geestesleven, 1993. 2e druk. ISBN: 90-6038-347-8. 22 cm. 136 p. Enkele onderstrepingen met potloood. Beschrijving van de taak van de antroposofische geestesstroming (Rudolf Steiner) in verhouding tot twee andere grote stromingen in de mensheid, namelijk de stroming van Christian Rosenkreutz en die van Manoe. Orig. linnen. Manicheisme . Gebonden. Zeer goed. (57762) €10.00

110. Rudolf Frieling (1901-1986) R. van Dam. Christendom en islam : de strijd om de mens. Rotterdam : Christofoor, 1978. ISBN: 90-6238-046-8. 21 cm. 119 p. Bespreking van het islamitische geloof waarbij telkens het verschil met het christelijk geloof aangegeven wordt. Gebonden. Zeer goed, stofomslag goed+. (57764) €7.00

111. W. Rath / O.B. te Nuyl-van der Maesen (vert.). Die Grablegung - Gemalde Raphaels in Rom, Villa Borghese - Ein Versuch in Rhythmen / De graflegging - Schilderij van Raphael in de Villa Borghese te Rome - Weergegeven in versvorm. [1980]. 21 cm. 16,16 p., 1 pl. Text in German and Dutch. Illustr. with b/w reprod. on fold out pl. Name former owner [stamp]. Stapled. Good+. (57765) €8.00

112. Bernard Lievegoed . Mens op de drempel : mogelijkheden en problemen bij de innerlijke ontwikkeling. Zeist : Vrij Geestesleven, 1984. 3e druk. ISBN: 90-6038-179-3. 22 cm. 225 p. Een praktische belichting vanuit de antroposofie, gevolgd door een aanzet tot een vernieuwde psychotherapie. Garenloos. Goed+. (57767) €6.00

113. Rudolf Joseph Lorenz Steiner (1861-1925) . Uit de Akasha-kroniek : oertoestanden van aarde en mensheid. Zeist : Vrij Geestesleven, 1980. 2e druk. ISBN: 90-6038-086-X. 18 cm. 207 p. Enkele aantekeningen in potlood. Gehavende omslag. Gebrocheerd. Goed. (57768) €8.00

114. Hans A.C. Andeweg. In resonantie met de natuur : vitale planten en bomen door energetische behandeling. Utrecht [etc.] : Kosmos-Z&K, cop. 1999. ISBN: 90-215-3248-4. 21 cm. 272 p. Opdracht van auteur. Enkele aantekeningen met potloood. Inleiding in het communiceren met de natuur via energetische waarneming en diverse behandelvormen zoals resonantietherapie, reiki, muziek, kleuren, etc.. Garenloos. Goed+. (57769) €8.00

 

Met hartelijke groet,

Peet Veerbeek

 


07-08-2010
Nieuw in onze catalogus per 7 augustus

Beste mensen,

Terug van vakantie en hieronder weer een lijstje met nieuwe aanwinsten. Bestellingen kunnen het eenvoudigst per e-mail worden gedaan en worden in volgorde van binnenkomst verwerkt.


1. H. de Jong / N. Muyen. Bruggen in Nederland. Atrium; Alphen a/d Rijn, 2001. ISBN: 9061139325. 31 cm. 128 p. Zeer rijk geill. met kleurenfoto's. Geschiedenis van verschillende soorten bruggen, technieken, materialen. Gebonden. Uitstekend, stofomslag zeer goed. (57583) €7.00

2. J. ter Haar. Geschiedenis van de Lage Landen. Fibula - van Dishoeck, 1990. Complete ed. 2de dr. ISBN: 9022836649. 31 cm. 599 p. Van Prehistorie t/m 20ste eeuw. Zeer rijk geill. met kleurenplaten. P.'s zeer licht verkleurd aan randen. Gebonden. Zeer goed+. (57584) €10.00

3. N. Maxwell. Geneeskracht uit het oerwoud. Amsterdam Boek; A'dam, c1976. ISBN: 903189981X. 21 cm. 348 p. Natuurgeneesmethoden Amazone Indianen. Gebonden. Zeer goed. (57585) €7.00

4. C.H. Voorhoeve. Lusthoven en oude huizen langs de Vliet. N.J. Voorhoeve; Den Haag. ISBN: 9029704098. 21 cm. 214 p. Geill. met z/w prenten. Omslag iets gesleten aan rugranden. Garenloos. Zeer goed. (57586) €7.00

5. G.M. Moretti / E. Pasini. Heiligen beoordeeld naar hun handschrift. De Toorts; Haarlem, [1959]. 20 cm. 192 p. Rug (verkleurd) ca. 4 cm. iets gespleten aan achterzijde. Naam vorige eigenaar. Kleine notities op 2 p.'s. Verder prima exemplaar. Geill. met voorbeelden van handschriften. . Grafologie handschriftkunde. Gebonden. Goed+. (57587) €7.00

6. G. de Waart. Uw handschrift bepaalt uw karakter. A.W. Segboer's Uitg. Maatschappij; 's Gravenhage. 19 cm. 94 p. Roestvlekken. Omslag aan randen verkleurd, rug aan bovenzijde ca. 1 cm. los. Korte opdracht. Handschriftkunde. Gebonden. Redelijk. (57588) €7.00

7. F. Werle. Kosmos und Psyche : Symbol / Planet / Tierkreis. O.W. Barth; Weilheim/Obb, 1962. 20 cm. 240 p. Zeichen und Symbole. Light stains on fr. edge. Fold and tiny tear in cover. Ppb. Good. (57589) €7.00

8. D. Ullman. Homeopathie voor kinderen. M&P; Weert, c1992. ISBN: 9065907823. 21 cm. 251 p. Garenloos. Zeer goed+. (57590) €7.00

9. T.H. de Beer / E. Laurillard. Woordenschat, verklaring van woorden en uitdrukkingen. Haagsche Boekhandel-en Uitg. Maatschappij; 's Gravenhage, [1899] 1993. ISBN: 9072540794. 20 cm. 1277 p. Facsimile heruitg. Gebonden. Uitstekend. (57591) €25.00

10. M. Kohnlechner. Onnodige operaties. De Fontijn; De Bilt, c1975. ISBN: 9026130252. 21 cm. 208 p. Fontein Folio. Garenloos. Zeer goed. (57592) €7.00

11. N. Bos. Iriscopie - Handboek der oogdiagnostiek. De Driehoek; Amsterdam. 3de geheel herz. dr. ISBN: 9060300475. 23 cm. 104 p., xxii pl. Geill. met 22 kleurenfoto's. Orig. linnen. Cellotapesporen op schutbl. Gebonden. Zeer goed, stofomslag zeer goed. (57593) €7.00

12. R. van Leeuwen [vert.]. Verhalen van duizend-en-een nacht. Bulaaq; Amsterdam, [1998]. ISBN: 9054600357. 21 cm. 319 p. Naam vorige eigenaar. Garenloos. Goed+. (57594) €7.00

13. C. B. Erede. Zonale voetmassage. De Driehoek; Amsterdam, c1983. ISBN: 9060303490. 21 cm. 96 p. Geill. met z/w foto's en tekeningen. Hoekjes omslag iets gesleten, tekstgedeelte zeer goed. Voetzoolmassage Reflexzonetherapie. Gebrocheerd. Zeer goed. (57595) €7.00

14. A. Alfandari. Rapid method of Neo : International auxiliary language - Complete course, grammar exercises, conversation-guide, prose readings and poems. English-Neo and Neo-English vocabulary. Brepols; Bruxelles. 17 cm. 401 p. Bound in soft acetate cover. Red stained edges. Round corners. Hardbound. Very good. (57596) €50.00

15. Handleiding voor reparatie en revisie van Ford-, Mercury- en Truck V-8 motoren (vanaf 1937). Nederlandsche Ford automobielfabriek; Amsterdam. 22 cm. 95 p. Naam vorige eigenaar. Kleine beschadiging op p. 5. Rijk geill. Geniet. Goed. (57597) €10.00

16. A. Bird. Early motor cars. George Allen & Unwin ltd.; London, 1967. 19 x 19 cm. 168 p. Richly illustr. with b/w drawings and 28 p. of drawings in full color. automobielen autos geschiedenis. Hardbound. As NEW in rubbed DJ. (57598) €7.00

17. E. Smit. De broncode. Podium; Amsterdam, 2004. ISBN: 9057591561. 21 cm. 328 p. Geill. met z/w foto's. Jan Sloot Roel Pieper. Garenloos. Uitstekend. (57599) €7.00

18. H. Jansen. Christelijke theologie na Auschwitz : Deel 2 : Nieuwtestamentische wortels van het antisemitisme - A1 Diagnose en therapie in geschriften van joden en christenen - Band 2. Boekencentrum; 's Gravenhage, c1985. ISBN: 9023906071. 23 cm. 549-1054 p. Orig. linnen. Gebonden. Uitstekend, stofomslag zeer goed. (57600) €9.00

19. T.M. Cook. Samuel Hahnemann - Biografie van de grondlegger der homeopathie. Homeovisie; Alkmaar, 1992. ISBN: 9071669467. 21 cm. 248 p. Geill. met titelplaat en enkele z/w platen. Ex bibl. exemplaar, stempels, omslag gelamineerd. Tekstgedeelte prima. homeopathie geschiedenis 18e 19de euw. Gebonden. Goed+. (57601) €7.00

20. Lis Andersen. Gezonde bloedcirculatie door adermassage. La Riviere & Voorhoeve; Zwolle. ISBN: 9060844629. 21 x 21 cm. 72 p. Medische reeks. Geill. met 81 z/w foto's. Omslag iets gesleten aan onderzijde rug. fysiotherapie. Gebonden. Zeer goed. (57602) €7.00

21. R. Corbey. Wildheid en beschaving : De Europese verbeelding van Afrika. Ambo; Baarn, c1989. ISBN: 9026309783. 23 cm. 182 p. Geill. met reproducties van oude sepia-kleurige ansichten. Hoek omslag met cellotape beplakt. Boekblok zeer goed. Antropologie kolonialisme exotisme fotografie geschiedenis. Garenloos. Goed+. (57603) €15.00

22. P.A.A. Klok / H.E. Klok-Donker. Klein geneeskundig woordenboek. Bohn, Scheltema & Holkema; Utrecht/ Antwerpen, 1983. 2de herz. druk. ISBN: 9031305931. 19 cm. 358 p. Omslag minimaal gesleten aan onder-en bovenzijde omslag. Boekblok uitstekend. Gebonden. Zeer goed+. (57604) €7.00

23. H. Feneis. Geillustreerd anatomisch zakwoordenboek van de internationale nomenclatuur. Bohn, Scheltema & Holkema; Utrecht/ Antwerpen, 1983. ISBN: 9031304069. 19 cm. 450 p. Met 800 z/w illustr. van G. Spitzer. Omslag minimaal gesleten aan onder-en bovenzijde omslag. Boekblok uitstekend. Gebonden. Zeer goed+. (57605) €12.50

24. D. Wells. Merkwaardige & interessante puzzels : Een duizelingwekkende verzameling logische en wiskundige hersenbrekers. Ooievaar; Amsterdam, 2001. 8ste dr. ISBN: 9057135191. 20 cm. 424 p. Geill. Garenloos. Uitstekend. (57606) €7.00

25. Pekrungetriebe. Maschinenfabrik Pekrun Eisengiesserei - Coswig Bez.; Dresden. 21 cm. 144 p. ---auptliste Ausgabe 7. Katalog. Richly illustr. Schneckengetriebe / Zahnradergetriebe / Stufengetriebe / Motorgetriebe. Zwischen Motor und Arbeitsmaschine . Softbound. Very good. (57607) €10.00

26. L. Zevenbergen. En nu laat ik mijn baard staan - Creatief ondernemen & sprankelend inspireren. Business Contact; Amsterdam, 2007. 4de dr. ISBN: 9047002423. 24 cm. 191 p. Rijk geill. in kleur. management. Gebonden. Nieuw. (57608) €12.00

27. D. Burstein [edit.]. Secrets of the code : The unauthorized guide to the mysteries behind the Da Vinci Code. CDS Books; NY, c2004. ISBN: 1593150229. 24 cm. xxv,373 p. Hardbound. Fine in very good DJ. (57609) €7.00

28. R. Greene / J. Elffers. De 48 wetten van de macht. Meulenhoff / Kritak, c1998. ISBN: 9029057386. 24 cm. 507 p. Wetten macht sociologie filosofie. Garenloos. Zeer goed+. (57610) €16.00

29. S. R. Covey. De zeven eigenschappen van effectief leiderschap. Business Contact; Amsterdam, 2009. 43ste dr. ISBN: 9789025414894. 23 cm. 324 p. Ongelezen. Garenloos. Uitstekend. (57611) €12.50

30. D. Denby / G. Lammers [vert.]. Terug naar de klassieken. Forum; Amsterdam, 1997. ISBN: 9022522857. 23 cm. 522 p. Hernieuwde kennismaking met de belangrijkste boeken van de westerse cultuur. Garenloos. Uitstekend. (57612) €7.00

31. P. Thoenes. Van wetenschap tot utopie : Opstellen voor overmorgen. Boom; Meppel, c1976. ISBN: 9060092198. 21 CM. 222 p. Incl. krantenknipsel. Binnenzijde omslag verkleurd. Omslag minimaal gesleten aan randen. Boekblok prima. Gebrocheerd. Zeer goed. (57613) €7.00

32. A. Maitland. Oneindig afscheid : Ouder worden in het licht van het Tibetaans boeddhisme. Altamira-Becht; Haarlem, c2004. ISBN: 9069636220. 21 cm. 271 p. Gebonden. Uitstekend. (57614) €7.00

33. A. Morningstar / U. Desai. Het Ayurveda kookboek : Uw persoonlijke gids voor voeding en gezondheid. Schors; Amsterdam, c1990. 3de dr. ISBN: 9063782977. 21 cm. xi,339 p. kookboek recepten. Garenloos. Zeer goed. (57615) €9.00

34. W.F. Hermans. Volledige werken 12 - Beschouwend werk : Boze brieven van Bijkaart / Houten leeuwen en leeuwen van goud. De Bezige Bij; Amsterdam, 2006. 2de dr. ISBN: 9023422287. 20 cm. 1038 p. Met wikkel. Gebonden. Uitstekend. (57616) €12.50

35. Louise L. Hay. Een tuin van gedachten : Mijn affirmatiedagboek - Het ideale reisgezelschap op de ontdekkingstocht naar jezelf. De Zaak; Groningen, c1990. ISBN: 9072455185. 23 cm. 142 p. Pennotities op p. 14 t/m 17, verder uitstekend exemplaar. Levenskunst Zelfverwerkelijking. Gebrocheerd. Goed+. (57617) €10.00

36. L. Blokhuis. Grijsgedraaid : Liedjes en lijstjes uit de popmuziek. Ambo; Amsterdam, 2007. 6de dr. ISBN: 9789026321504. 22 cm. 167 p. Incl. CD. Zeer rijk geill. Vlekken (thee?) op laatste blanco p. Exemplaar verder als nieuw. Gebrocheerd. Zeer goed+. (57618) €12.50

37. J. Head / S.L. Cranston. Reincarnation : An east-west anthology Including quotations from the world's religions & from over 400 western thinkers. The theosophical publishing house; Wheaton, 1968. ISBN: 835600351. 21 cm. 341 p. A Quest Book. Reincarnatie. Ppb. Good+. (57619) €7.00

38. Teachings of Babaji. Haidakhandi Samaj, 1990. 3th revised ed. 21 cm. ix,130 p. Cover sl. torn (1 cm.) Textbloc fine. Softbound. Good. (57620) €8.00

39. A. Gietelink. De angst voor de zondvloed : Hoe het anders kan - Obstinate pamfletten. Wouter Apituley gruppo Editoriale; Amsterdam, c1994. ISBN: 9080186813. 21 cm. 140 p. Lichte gebruikssporen op omslag. Tekstgedeelte prima. Nederland politieke filosofie cultuurfilosofie. Gebrocheerd. Zeer goed. (57621) €7.00

40. S. Young. Moral Capitalism : Reconciling private interest with the public good. Berrett-Koehler publ.; San Francisco, c2003. ISBN: 1576752577. 24 cm. 226 p. Capitalism-Moral ethical aspects. Hardbound. As NEW in as NEW DJ. (57622) €7.00

41. M. Becker / H. Garretsen / T. van den Hoogen e.a. Economie & Ethiek in dialoog. Koninklijke van Gorcum; Assen, 2001. ISBN: 9023236734. 24 cm. 412 p. Gebrocheerd. Uitstekend. (57623) €16.00

42. J. de Meyer [vert.]. De geschriften van Liezi : De taoistische kunst van het relativeren. Augustus; Amsterdam, c2008. ISBN: 9789045701684. 23 cm. 223 p. Taoisme Chinese levenskunst Chinese filosofie Chinese literatuur. Gebonden. Als nieuw,  stofomslag uitstekend. (57624) €14.00

43. M. Barrault. Regards : Brunei Darussalam. Michel Hetier; Verneuil sur Seine, c1998. 24 cm. 111 p. Richly illustr. with color photogr. Orig. cloth. Some tiny stains on backside cover, otherwise copy as new. Brunei. Hardbound. Fine. (57625) €140.00

44. S. Purin e.a. De Azteken : Kunstschatten uit het Oude Mexico. Arne Eggebrecht / Ministerie van de Vlaamse Gemeenschap, c1987. ISBN: 3805309864. 23 x 21 cm. 238 p. Tentoonstellingscatalogus. Zeer rijk geill. in kleur en z/w. Gebrocheerd. Zeer goed. (57626) €7.00

45. Martin Buber. Paden in Utopia : Het Utopisch socialisme en de vernieuwing van de maatschappij. Bijleveld; Utrecht, 1972. ISBN: 906131609X. 20 cm. 180 p. Randen omslag iets gesleten. Garenloos. Zeer goed. (57627) €7.00

46. Rabindranath Tagore / J. de Molenaar [vert.]. De vier hoofdstukken. Wereldbibliotheek Vereniging; Amsterdam, 1966. 18 cm. 96 p. Geill. met pentekeningen. Randen omslag iets gesleten. Garenloos. Zeer goed. (57628) €7.00

47. Eoin Colfer. Artemis Fowl. Puffin Books / Penguin, 2002. ISBN: 0141314915. 18 cm. 277 p. Top of spine sl. rubbed. Ppb. Good+. (57629) €7.00

48. Eoin Colfer. Artemis Fowl. Puffin Books / Penguin, 2002. ISBN: 0141314915. 18 cm. 277 p. Top of spine sl. rubbed. Ppb. Very good+. (57630) €7.00

49. Eoin Colfer. Artemis Fowl - The eternity code. Miramax Books / Hyperion Books for Children; NY, c2003. ISBN: 0786819146. 20 cm. 309 p. Sl. bumped corners. Textbloc fine. Ppb. Very good. (57631) €7.00

50. Jaarboek van de mijnbouwkundige vereeniging te Delft - XIX Lustrum. Mijnbouwkundige Vereeniging; Delft, 1987. 55e editie 'risky business'. 25 cm. 438 p. Lustrumjaarboek. Geill. Orig. linnen. Ingelijmde opdracht. Gebonden. Uitstekend. (57632) €25.00

51. Jaarboek van de mijnbouwkundige vereeniging te Delft - XXIe Lustrum. Mijnbouwkundige Vereeniging; Delft, 1997. 25 cm. 463 p. Lustrumjaarboek. Geill. Orig. linnen. Gebonden. Uitstekend. (57633) €25.00

52. Jaarboek van de mijnbouwkundige vereeniging te Delft. Mijnbouwkundige Vereeniging; Delft, 1998/1999. 63e editie. 25 cm. 415 p. Lustrumjaarboek. Geill. Orig. linnen. Gebonden. Uitstekend. (57634) €25.00

53. Supplement bij het eeuwboek. Mijnbouwkundige Vereeniging; Delft, 1992/1993. Enige editie. 24 cm. Ongepag. Garenloos. Zeer goed. (57635) €10.00

54. Thomas Mann. Doctor Faustus - Het leven van de Duitse toondichter Adrian Leverkuhn, verteld door een vriend. De Arbeiderspers; Amsterdam, 1989. 3de dr. ISBN: 9029530200. 21 cm. 579 p. Rug verkleurd. Gebrocheerd. Zeer goed. (57636) €9.00

55. R. Sansome e.o. The Oxford Junior Dictionary. Oxford University Press, 2000. 4th ed. ISBN: 019910705X. 21 cm. 265 p. For children of 7 upwards. Hardbound. Very good+. (57637) €7.00

56. A. Spooner. The Oxford Junior Thesaurus. Oxford University Press, 1995. ISBN: 0199103054. 21 cm. 297 p. For children of 7 upwards. Hardbound. As New. (57638) €7.00

57. C. Applewhaite. Verbeter je tennis IQ. Librero; Kerkdriel, c2003. ISBN: 9057643235. 24 cm. 128 p. Theoretische en praktische kennis voor op de tennisbaan. Zeer rijk geill. in kleur. Gebrocheerd. Als nieuw. (57639) €7.00

58. O.A.C. Verpaalen. Hart en nieren van de nederlandse burgerlijke rechter. W.E.J. Tjeenk Willink; Zwolle, 1974. ISBN: 9027109362. 21 cm. ix,178 p. Potloodonderstrepingen. Gebrocheerd. Goed+. (57640) €7.00

59. H. Wolf. Onsterfelijkheid als wijsgeerig probleem. Sijthoff; Leiden, 1933. 24 cm. 275 p. Orig. linnen. P.'s iets verkleurd. Gebonden. Goed+. (57641) €8.00

60. K. Kunz / B. Kunz. Hand-en voetreflexologie. Ankh-Hermes; Deventer, 1992. 2de dr. ISBN: 9020252380. 25 cm. 207 p. Rijk geill. Ex bibl. exemplaar: omslag gelamineerd, stempeltjes op schutblad. Boekblok zeer goed. Reflexzonetherapie. Gebonden. Goed+. (57642) €7.00

61. J.V. Cerney. Acupunctuur zonder naalden - Houd uw gezondheid in de hand! Acupressuur voor iedereen. Ankh-Hermes; Deventer, 1990. 3de dr. ISBN: 9020250248. 25 cm. 256 p. Rijk geill. Ex bibl. exemplaar: omslag gelamineerd, stempeltjes op schutblad. Boekblok netjes, iets verkleurd. Acupressuur. Gebonden. Goed+. (57643) €9.00

62. P. Lundberg. Het shiatsu boek - Vitaliteit en gezondheid verbeteren door de kunst van het aanraken. Altamira; Heemstede, 1992. ISBN: 9069632071. 25 cm. 191 p. Rijk geill. Ex bibl. exemplaar: omslag gelamineerd, stempeltjes op schutblad. Boekblok zeer goed. Vingermassage. Gebonden. Goed+. (57644) €10.00

63. M. Boot. Astrologie en liefde. Servire; Katwijk, c1983. ISBN: 9063251955. 24 cm. 248 p. Ex bibl. exemplaar: omslag gelamineerd, stempeltje en sticker op schutblad. Boekblok prima. Gebonden. Goed. (57645) €7.00

64. Aero dilettant. Het maanprobleem: opgelost / Het vraagstuk der oceanen en continenten onzer 'tegenwoordige' aarde: verklaard / Het probleem der kometen en hunner loopbanen in ons zonnestelsel en dat der zoogenaamde vallende sterren: vermoedelijk opgehelderd. Electrische drukkerij Luctor et Emergo; 's Gravenhage, 1928. 24 cm. 125 p. Met 23 afb. en 60 fig. Stempels vorige eigenaar. Roestvlekken op schutblad. Hoek schutbl. afgeknipt. Omslag smoezelig, bovenkant rug iets beschadigd. Tekstgedeelte prima. Gebrocheerd. Goed. (57646) €7.00

65. A. Schierbeek. Bloemlezing uit het Cruydt-boeck van Rembert Dodoens. De Hofstad; Den Haag, 1941. 24 cm. 160 p. Met 64 reprod. van oude houtsneden en 3 portretten. Stempel en naam vorige eigenaar. Halflinnen. Omslag verkleurd. Geneeskundige kruiden kruidengeneeskunde. Gebonden. Goed. (57647) €9.00

66. W.J. Beek e.a. De onvermijdelijke culturele revolutie. St. Maatschappij en onderneming; Den Haag, [1998]. ISBN: 9069621436. 23 cm. 304 p. Zeer rijk geill. met kleurenfoto's. Incl.: Het nieuwe rode boekje: Citaten uit het werk van Mau Tse-Toeng, citaten uit het boek 'De onvermijdelijke culturele revolutie', [36] p. 15 cm, ingenaaid. Gebrocheerd. Uitstekend. (57648) €10.00

67. L. Herland. Gesicht und charakter : Handbuch der praktischen Charakterdeutung. R. Lowit; Wiesbaden. 24 cm. 437 p. Mit 120 Illustr. auf 17 Tafeln, 121 Zeichnungen im Text u. 90 Tabellen zur praktischen Analyse. Org. Leinen. Gelaatskunde. Hardbound. Very Good in sl. chipped DJ. (57649) €7.00

68. R. Dahl. Matilda. Fontein; Baarn, 1996. 28ste dr. ISBN: 9026103115. 24 cm. 220 p. Met tek. van Quentin Blake. Iets kromgelezen. Gebonden. Zeer goed. (57650) €7.00

 

Met hartelijke groet,

Peet Veerbeek

 


25-07-2010
Nieuw in onze catalogus per 25 juli

Beste mensen,

Hieronder weer een lijstje met nieuwe aanwinsten. Bestellingen kunnen het eenvoudigst per e-mail worden gedaan en worden in volgorde van binnenkomst verwerkt.

Van 28 juli t/m 6 augustus zijn wij met vakantie.


1. L.F.C. Mees. Dierbare herinneringen aan Rudolf Steiner : Hoe hij sprak. Zevenster; Driebergen-Rijsenburg, c1990. ISBN: 9050640443. 21 cm. 48 p. Geill. Gebrocheerd. Als nieuw. (57504) €10.00

2. L.F.C. Mees. Dieren zijn wat mensen hebben : Schepping en evolutie. Vrij Geestesleven; Zeist, c1984. ISBN: 9060382021. 21 cm. 208 p. Geill. Hoek iets gekreukt. Garenloos. Goed+. (57505) €18.00

3. L.F.C. Mees. De aangeklede engel - Op zoek naar de kleine prins : Over achtergronden van abortus en euthanasie. Vrij Geestesleven; Zeist, c1975. ISBN: 9060380533. 17 cm. 119 p. Omslag gesleten aan randen, vouwen. Tekstgedeelte prima. Gebrocheerd. Goed+. (57506) €6.00

4. L. Gosselink. Het boek in de opvoeding. Boek en cultuur, 1992. 4de herz. dr. 22 cm. 31; 4 p. Incl. Aanvulling [4 p.]. Kinderboeken titels jeugdboeken. Geniet. Uitstekend. (57507) €7.00

5. A. Heidenreich. Groeipunt : De geschiedenis van het ontstaan van de Beweging tot religieuze Vernieuwing De Christengemeenschap. Boekerij van de Christengemeenschap, 1968. 20 cm. 95 p. Vouwen in iets gevlekt omslag, bovenzijde rug licht beschadigd. Tekst gedeelte prima. Gebrocheerd. Goed+. (57508) €6.00

6. W. van Houwelingen Harmsen. Van Roodkapje tot Parcifal. 1977. 20 cm. 24 p. De vertelstof van de Vrije School. Geill. Notities . Geniet. Goed. (57509) €7.00

7. W. van Houwelingen Harmsen. Ieder kind z'n temperament. Stichting tot bevordering van de pedagogie van Rudolf Steiner; Haarlem, 1977. 20 cm. 24 p. De vertelstof van de Vrije School. Met voedingsadviezen door Joop van Dam, arts te Haarlem. Geill. Naam vorige eigenaar. Incl.: Kleuren en temperamenten door Erna Landweer, 3 losse getypte A-4. Geniet. Goed. (57510) €7.00

8. R. Steiner. Towards social renewal : Basic issues of the social question. Rudolf Steiner Press; London, c1977. ISBN: 854403124. 18 cm. 151 p. Onderstrepingen op 2 p.'s. Hardbound. Good+ in Very Good DJ. (57511) €6.00

9. F. Beekers e.a. Vrijheid van onderwijs? Een oproep tot bezinning op de invoering van de basisvorming. Bond van Vrije Scholen e.a, 1987. 22 cm. 87 p. Omslag iets gesleten aan randen. Vrije scholen onderwijs. Garenloos. Goed+. (57512) €7.00

10. M. Terlouw. Woorbdlinb? [Woordblind?] - Omgaan met dyslexie vanuit de Vrije Schoolpedagogie. Een hulp voor leerkrachten en ouders bij het herkennen, begrijpen en helpen van dyslectische kinderen op school en thuis. Vrij Pedagogisch Centrum, 1992. ISBN: 9080073911. 21 cm. 161 p. Onderwijs opvoeding antroposofie. Garenloos. Zeer goed. (57513) €10.00

11. L.F.C. Mees. Hoe is de olifant ontstaan? Een onthulling van het scheppende woord. Zevenster; Driebergen-Rijsenburg, c1988. ISBN: 9050640303. 21 cm. 61 p. Geill. met foto: auteur in Artis. Gebrocheerd. Uitstekend. (57514) €15.00

12. A. Lemkow. Het heelheid principe : De dynamiek van heelheid in wetenschap, religie en samenleving. Theosofische vereniging in Nederland; A'dam, 1993. ISBN: 9061750660. 21 cm. 416 p. Adyar-reeks. Gebrocheerd. Zeer goed+. (57515) €7.50

13. T. Dethlefsen / R. Dahlke. De zin van ziekzijn : Signalen en betekenis van ziekten. Ankh-Hermes; Deventer, 1991. 7de dr. ISBN: 9020249983. 21 cm. 333 p. Ziekten psychologische aspecten. Gebrocheerd. Goed+. (57516) €7.00

14. Joh. W. Schotman. Wijsheid van Confucius (K'oeng Foe 'Tze). Ankh-Hermes; Deventer, c1974. ISBN: 9020245406. 18 cm. 176 p. Orientserie. Geill. Titelplaat. Enkele kleine notities in marges. Orig. linnen. Gebonden. Zeer goed, stofomslag zeer goed. (57517) €7.00

15. P. Carus / F. Ortt [vert.]. Het evangelie van Boeddha. N. Kluwer; Deventer, 1950. 4de dr. 23 cm. 276 p. Orig. linnen. Pen-onderstrepingen en kleine markeringen in tekst. Ex libris. Verkleurde schutbladen. Gebonden. Goed. (57518) €7.00

16. F.M.G. de Feijfer. De levende gedachten van Theophrastus Paracelsus. Servire; Den Haag, 1941. 18 cm. 190 p. Levende Gedachten 17. Orig. blauw linnen. Titelpl. Potloodonderstrepingen in tekst. Naam vorige eigenaar. Gebonden. Goed. (57519) €7.00

17. M. Uydert. Kruidengeneeskunde en geestelijke geneeswijzen. P.Th. Dijk; Groningen. 20 cm. [48] p. Geill. Geneeskruiden. Geniet. Goed+. (57520) €10.00

18. J. Ruusbroec / F. Erens [vert.]. Het sieraad der geestelijke bruiloft. Maatschappij voor goede en goedkoope lectuur; Amsterdam, 1917. 18 cm. 224 p. Half linnen. Randen en hoeken omslag iets gesleten. Naam vorige eigenaar. Sneden en randen p.'s verkleurd. Dunne penmarkering op enkele p.'s. Gebonden. Goed. (57521) €8.00

19. F. C. Kamma. Religious texts of the oral tradition from Western New-Guinea (Irian Jaya) Part A : The origin and sources of life. E.J. Brill, 1975. ISBN: 9004043918. 19 cm. xii,140 p. Religious texts translation series Nisaba Vol. 3. Softbound. Fine. (57522) €15.00

20. J.M.S. Baljon [transl.]. A mystical interpretation of prophetic tales by an Indian muslim - shah wali allah's ta'wil al-ahadith. E.J. Brill, 1973. ISBN: 9004038337. 19 cm. xiii, 67 p. Religious texts translation series Nisaba Vol. 2. Softbound. Fine. (57523) €30.00

21. H. Danielson [transl.]. Adisesa - The essence of supreme thruth [Paramarthasara]. E.J. Brill, 1980. ISBN: 9004061738. 19 cm. x, 87 p. Religious texts translation series Nisaba Vol. 10. Sanskrit text with translation and notes by H. Danielson. Cover sl. thumbed. Softbound. Very good. (57524) €50.00

22. Chang Chung-yuan. Creativity and Taoism : A study of Chinese philosophy, art & poetry. Wildwood House; London, 1975. ISBN: 0704501813. 21 cm. 241 p. Illustr. Pencil notes on half t.p. Edge worn cover. Ppb. Good+. (57525) €7.00

23. G. Hulskamer. De handige I Tjing : Een kernachtige interpretatie van het Boek der Veranderingen. Becht; Haarlem, 1998. ISBN: 9023009940. 17 cm. 144 p. Gebonden. Zeer goed. (57526) €7.00

24. D. Neville. Breaking through : New poems. Mitre Press; London, 1975. 2nd impr. ISBN: 0705101371. 22 cm. 64 p. Orig. cloth. Hardbound. Very Good in Chipped and Torn DJ. (57527) €7.00

25. E. Burger / J. Fiebig. Tarot training : een moderne handleiding voor het leggen, duiden en interpreteren van de tarotkaarten. Schors; A'dam, c1998. 2de dr. ISBN: 9063783841. 21 cm. 191 p. Garenloos. Uitstekend. (57528) €7.00

26. J. Freer. Tarot : Een vrouwelijke interpretatie. Strengholt; Naarden, c1989. ISBN: 9060106814. 23 cm. 128 p. Geill. Garenloos. Uitstekend. (57529) €7.00

27. W. Zeylmans van Emmichoven e.a. Rudolf Steiner in Nederland. Pentagon; Amsterdam, c1994. ISBN: 907205217x. 23 cm. 241 p. + ongepag. blz. Geill. Gebrocheerd. Als nieuw. (57530) €9.00

28. E. Kei Hua / Maky. Uren met Koeng Foe : Nadenken over de innerlijke waarheid. Hollandia; Baarn, 1975. ISBN: 9060458885. 20 cm. Ongepag. Geill. Gedichten. Poezie. Gebrocheerd. Uitstekend. (57531) €7.00

29. R.D. Laing / V. Caretti. Over waanzin en wijsheid : Interview. Wetenschappelijke Uitg.; Amsterdam, 1980. R.D. Laing. ISBN: 9062879594. 20 cm. 158 p. Garenloos. Zeer goed+. (57532) €7.00

30. O. Docters van Leeuwen / R. Docters van Leeuwen. De tarot in de herstelde orde - Theorie - geschiedenis - praktijk. Servire ; Utrecht, 1999. 5de uitgebr. dr. ISBN: 9021589850 / 9021585774. 24 cm. 422 p. + kaarten. Geill. Incl. 'De tarot in de herstelde orde' : 80 kaarten in kleur ontworpen door O. Docters van Leeuwen met instructies in iets versleten doosje. Gebonden. Uitstekend. (57533) €32.00

31. B. T. Spalding. De meesters van het verre Oosten : Hun leven en leer. Sirius en Siderius; Den Haag. 14de dr. ISBN: 9064410488. 22 cm. 687 p. Enkele krassen in achterzijde omslag. Verder uitstekend exemplaar. Gebonden. Zeer goed. (57534) €14.00

32. J. M. Jenkins. Het einde van de Mayakalender 2012 : Decodering van de Mayakosmogenesis. Ankh Hermes; Deventer, c2001. ISBN: 9020282247. 24 cm. 493 p. Geill. Maya kalender Maya's astronomie Midden Amerika kosmologie. Garenloos. Uitstekend. (57535) €16.00

33. H. Bouazza [vert.]. Schoon in elk oog is wat het bemint : Arabische liefdesgedichten. Prometheus; Amsterdam, 2005. ISBN: 9044607979. 24 cm. 122 p. Gebonden. Als nieuw,  stofomslag uitstekend. (57536) €9.00

34. Ibn Al-Mu'tazz / H. Bouazza [vert.]. De zonkussen op dit nachtuur. Prometheus; Amsterdam, 2006. ISBN: 9044604406. 24 cm. 172 p. Gebonden. Als nieuw,  stofomslag uitstekend. (57537) €14.00

35. C. Markert. De evenwichtige I Tjing : Interpretatie van een oudere versie uit de Sjang-dynastie (1766-1122 v. Chr.). Ankh Hermes; Deventer, c1987. ISBN: 9020233157. 24 cm. 278 p. Grote klassieken. Geill. Orig. linnen. Gebonden. Zeer goed, scheurtjes in stofomslag. (57538) €12.00

36. I Tjing - Het boek der veranderingen. Kluwer; Deventer. 3de dr. 25 cm. xlvi,494 p. Potloodaantekeningen op voorschutbl. en hier en daar in boekblok. Vaak gebruikt exemplaar. Orig. linnen. Gebonden. Goed, stofomslag gescheurd en geplakt. (57539) €7.00

37. C. Gruwez. Tijdgenoten onderweg / Tijdgenoten onderweg : werkboekje : Een kleine metgezel voor onderweg. Rudolf Steineracademie; Antwerpen, c2007. 2de dr. ISBN: 9789077611045 / 9789077611067. 23;19 cm. 115; 76 p. 2 Delen. Gebrocheerd. Zeer goed+. (57540) €15.00

38. L. Bojunga. Mijn vriend de schilder. Houtekiet / Fontijn, 1996. ISBN: 9026108966. 22 cm. 76 p. Rijk geill. met kleurenpl. Halflinnen. Gebonden. Zeer goed+. (57541) €7.00

39. Jantien Buisman. Nicolaas Kikker en zijn boot. De Harmonie; Amsterdam, 1999. ISBN: 9061695848. 23 cm. 90 p. Kinderjury 2000. Zeer rijk geill. met pentekeningen. Gebrocheerd. Uitstekend. (57542) €7.00

40. T. Gladdines / Han Janken [tek.]. Sjaak-in-de-mand. Sun; Nijmegen, 1997. ISBN: 9061686091. 24 cm. 60 p. Sun-jeugd. Kinderjury 1998. Zeer rijk geill. met z/w tekeningen. Vanaf 8 jr. Gebrocheerd. Uitstekend. (57543) €7.00

41. J. Theissen. Apokalypse-periodiek nr. 1. Nearchus; Leiden, 1990. 20 cm. 71 p. Geill. Rug aan onderzijde beschadigd. Garenloos. Goed. (57544) €10.00

42. J. Theissen. Apokalypse-periodiek nr. 1. Nearchus; Leiden, 1990. 20 cm. 71 p. Geill. Rug aan onderzijde beschadigd. Vouw in omslag. Garenloos. Goed. (57545) €10.00

43. A. Vierstra-van de Weerd. Handvaardig met textiel - Elementaire kennis van handwerktechnieken. Wolters-Noordhoff; Groningen, c1973. 3de dr. ISBN: 9001909701. 21 cm. 261 p. Kralenwerk, materialen, borduurtechnieken, weven, Teneriffe, macrame, frivolite, haken, breien, knippen en naaien etc. Rijk geill. met z/w tekeningen en foto's. Omslag iets gesleten aan randen. Gebonden. Goed+. (57546) €7.00

44. S. Stocklin-Meier. Een handvol natuur : Knutselen en spelen met natuurlijk materiaal. Intro; Nijkerk, c1981. 2de dr. ISBN: 9026617062. 19 x 19 cm. 138 p. Zeer rijk geill. met z/w foto's en tekeningen. Omslag iets gesleten aan randen, roestvlekken of schutbladen, verder prima exemplaar. Handenarbeid kinderen. Garenloos. Goed. (57547) €7.00

45. D.J. van Bemmelen / W.F. Veldman e.a . Anthroposofische Studien. Anthroposofische vereniging in Nederland, 1965. 25 cm. 249 p. Orig. linnen. Rug iets verkleurd. Geill. Gebonden. Uitstekend. (57548) €8.00

46. H. Borel. De Chineese Filosofie toegelicht voor niet-sinologen - III : Meng Tsz' (Mencius) China's volkstribuun. P.N. van Kampen & Zn.; Amsterdam. 21 cm. 301 p. Halflinnen. Omslag smoezelig, schutbladen verkleurd. Titelp. licht beschadigd. Tekstgedeelte verder prima. Gebonden. Goed+. (57549) €8.00

47. H. Johari. Werken met de chakra's. Ankh-Hermes; Deventer, 1997. 2de dr. ISBN: 9020280473. 24 cm. 130 p., [4] kleurenpl. Geill. in kleur en z/w. Garenloos. Uitstekend. (57550) €7.00

48. R. Steiner. De wetenschap van de geheimen der ziel. Vrij Geestesleven; Zeist, 1963. 4de dr. 21 cm. 269 p. Orig. linnen. Dunne potlood-markeringen en notities in boekblok. Gebonden. Goed+, scheurtje in stofomslag . (57551) €9.00

49. J. Theissen. De geestestempel : Een handreiking bij de studie van Rudolf Steiners Esoterische Klasse. Zevenster; Driebergen-Rijsenburg, c1992. ISBN: 9050640567. 21 cm. 136 p. Garenloos. Uitstekend. (57552) €8.00

50. H. Hahn. Werkboek voor het godsdienst onderwijs in de vrije scholen [Von den Quellkraften der Seele] - Wegen voor een hedendaags religieus onderwijs aan de opgroeiende generatie - Leerplan werkboek 2. VPC; Driebergen, 1990. 23 cm. 156 p. Omslag gesleten op rug. Boekblok uitstekend. Garenloos. Zeer goed. (57553) €12.00

51. P. Mansfield / J. Monro. Chemicalien-kind? Is uw kind 'gewoon' ziek of is het verziekt door de chemicalien in voedsel en leefomgeving? Hesperia; Rotterdam, 1987. ISBN: 9071505030. 21 cm. Verschillende pag. Astma Bronchitis Eczeem Slaapstoornissen Allergie. Garenloos. Zeer goed+. (57554) €7.00

52. F.H. Julius. Op zoek naar den verborgen tuin : Een reeks natuurstudies op Goetheanistischen grondslag. Eigen uitg. 22 cm. 112 p. Roestvlekjes op omslag. Geill. Gebrocheerd. Goed+. (57555) €25.00

53. L. Collot d'Herbois. Colour - Part one. St. Magenta; Driebergen, c1979. 24 cm. 100 p. Textbook for the painting group 'Magenta'. kleurenleer. Softbound. Very good. (57556) €15.00

54. De evolutie van den Kosmos : Zeven Stanzas van het Boek van Dzyan. W. Versluys; Amsterdam, 1896. 17 cm. 39 p. Naam vorige eigenaar en korte notitie. Orig. linnen. Roestvlekjes op titel p.'s. Gebonden. Goed+. (57557) €7.00

55. I. Clausnitzer. Wegwijzer in de makrobiotiek : Een voedingsleer volgens Georges Ohsawa. De Driehoek; Amsterdam. 21 cm. 128 p. Gebrocheerd. Goed+. (57558) €7.00

56. M. Pogacnik. Ontmoeting met natuurwezens : Het gevoelsleven van de aarde. Vrij Geestesleven; Zeist, 1997. 2de dr. ISBN: 9060383796. 21 cm. 255 p. Geill. Garenloos. Zeer goed. (57559) €7.00

57. W.F. de Boer-Rosenwald. Enige beginselen van de biologisch-dynamische landbouwmethode. 21 cm. 56 p. biologisch-dynamische landbouw. Gebrocheerd. Zeer goed. (57560) €6.00

58. D. Crum. Onderwijs als kunst : Grondbeginselen en methoden van de Vrije Scholen. Wolters-Noordhoff; Groningen, c1983. ISBN: 9001198139. 24 cm. 141 p. Geill. met z/w foto's. Onderwijs antroposofie. Gebrocheerd. Zeer goed. (57561) €7.00

59. E. Uehli. Rudolf Steiner als kunstenaar. W. de Haan; Utrecht, 1922. 24 cm. 53 p. Goetheanum Boekerij. Geill. met 8 reprod. van het Goetheanum. Omslag aan bovenkant rug gescheurd (2 cm.). Boekblok zeer goed. Gebrocheerd. Goed+. (57562) €8.00

60. M. Uyldert. Sterren, mensen, kruiden. Geneeskruidenboekje, astrologisch geordend. De Driehoek; Amsterdam, 1957. 22 cm. 71 p. Incl. krantenknipsels. Kruidengeneeskunde. Gebrocheerd. Goed+. (57563) €7.00

61. R. Wilhelm / C.G. Jung. Het geheim van de gouden bloem : Een Chinees levensboek. L.J. Veen; Amsterdam. 24 cm. 158 p. Orig. linnen, vlekkig, gesleten op rug. Titelplaat. Naam vorige eigenaar. Geill. met z/w-tekeningen en 10 platen. Hier en daar dunne potloodnotities. Schutbladen verkleurd. Psychologie. Gebonden. Goed. (57564) €7.00

62. Sigwart. Bericht uit het leven na de dood. Kamerling; Apeldoorn, c2001. ISBN: 9073310245. 22 cm. 221 p. Orig. linnen. Leeslint. Gebonden. Uitstekend. (57565) €16.00

63. R. Wilhelm . Verandering en duur : De wijsheid van de I Tjing. L.J. Veen; Amsterdam. 24 cm. 126 p. Orig. linnen, vlekkig. Hier en daar potlood-notities en markeringen. Gebonden. Goed+. (57566) €7.00

64. R. Otger e.a. Praktische vorming - Suggesties voor meer praktisch gericht onderwijs binnen de Vrije Scholen - Leerplan werkboek 1. VPC; Driebergen, 1990. 23 cm. 105 p. Geill. Halflinnen. Omslag iets gesleten aan bovenrand. Roestvlekjes op titelp. Garenloos. Goed+. (57567) €8.00

65. J. Theissen. De geestestempel : Een handreiking bij de studie van Rudolf Steiners Esoterische Klasse. Zevenster; Driebergen-Rijsenburg, c1992. ISBN: 9050640567. 21 cm. 136 p. Garenloos. Zeer goed. (57568) €8.00

66. M. Scheer. Niet dom, maar woordblind : Meningen van deskundigen / Ervaringen van ouders en kinderen. Anthos, 1987. 3de dr. ISBN: 9060745779. 21 cm. 190 p. dyslexie. Garenloos. Zeer goed+. (57569) €7.00

67. G.A. Kohnstamm / H.C. Cassee. Het cultureel woordenboek : Encyclopedie van de algemene ontwikkeling. 2000. 8e herz. en uitgebr. dr. ISBN: 9041401717. 23 cm. 659 p. Geill. Gebrocheerd. Uitstekend. (57570) €7.00

68. H. Salman. Het beeld van de ander - De sociale impuls als weg naar een nieuwe antroposofie. Nearchus; Leiden, c 1992. ISBN: 9073310059. 20 cm. 141 p. Incl. toevoeging [4 p.]. Naam vorige eigenaar. Iets kromgelezen. Garenloos. Zeer goed. (57571) €7.50

69. L. Khellout. Rainarai : De nomadische keuken van Algerije. Fontaine; 's-Graveland, c2006. ISBN: 9059561732. 23 x 23 cm. 127 p. Zeer rijk geill. met kleurenfoto's. Recepten kookboeken Noord Afrika. Gebonden. Uitstekend. (57572) €7.00

70. R. Steiner. De filosofie der vrijheid : Grondtrekken van een moderne wereldbeschouwing - Resultaat van observaties op zielsgebied volgens natuurwetenschappelijke methode. Servire; Den Haag. 22 cm. 188 p. Naam vorige eigenaar. Orig. blauw linnen. P.'s iets verkleurd. Gebonden. Goed+. (57573) €7.00

71. R. Jensen. De aids-mythe ontmaskerd. Nearchus, c1993. ISBN: 9073310091. 20 p. 183 p. Garenloos. Zeer goed. (57574) €7.00

72. Ad Dekkers e.a. Het psychiatrisch denken als spiegel van de mens. Nearchus; Amsterdam, c1994. 20 cm. 92 p. Antroposofische psychiatrie. Garenloos. Uitstekend. (57575) €8.00

73. W. Buhler. De ster der wijzen. Zevenster; Driebergen, c1983. ISBN: 9070414554. 21 cm. 46 p. Vouwtje in omslag. Heilsleer. Gebrocheerd. Zeer goed. (57576) €9.00

74. Ab de Visser. De vrije school en haar critici. 21 cm. 48 p. Doctoraalscriptie. Naam vorige eigenaar. Garenloos. Uitstekend. (57577) €8.00

75. R. Frieling. Het wezen van het Christendom. Boekerij van de Christengemeenschap; Zeist. 2de herz. dr. 20 cm. 44 p. Gebrocheerd. Zeer goed. (57578) €6.00

76. F.W. Zeijlmans van Emmichoven. De werkelijke grondslagen van de opvoedkunst : Twee voordrachten gehouden op 30 juni en 1 juli 1945 te Den Haag. W. de Haan; Utrecht. 2de dr. 21 cm. 47 p. Geniet. Zeer goed. (57579) €7.00

77. B. Lievegoed. Over instituties van geestesleven. Vereniging ter bevordering van de heilpaedagogie, 1988. 2de herz. dr. 21 cm. 48 p. Geniet. Zeer goed. (57580) €15.00

78. A.L. Boomsma-Alma. Het belangrijkste gesprek : Over het wel of niet bestaan van de Goddelijke Geest en aanverwante levensvragen. P. van Stockum & zn.; Den Haag, 1975. 20 cm. 53 p. Naam vorige eigenaar. Omslag smoezelig, tekstgedeelte netjes. Garenloos. Goed+. (57581) €7.00

79. A. van der Vliet. Newgrange - An Uamh greine - De komst van het licht en de druiden / Een waas over de wei : Geboorte en sterven - een Ierse benadering. 21 cm. 19 p. Geill. Naam vorige eigenaar + korte notitie. Geniet. Zeer goed. (57582) €7.00

 

Met hartelijke groet,

Peet Veerbeek

 


12-07-2010
Nieuw in onze catalogus per 12 juli

Beste mensen,

Hieronder weer een lijstje met nieuwe aanwinsten. Bestellingen kunnen het eenvoudigst per e-mail worden gedaan en worden in volgorde van binnenkomst verwerkt.


1. P. Gerrickens. Kwaliteitenspel. Peter Gerrickens; 's Hertogenbosch, c1997. 3de gewijzigde dr. ISBN: 9074123015. 14 x 10.5 cm. Door middel van het Kwaliteitenspel kan men nagaan hoe goed men medespelers en zichzelf kent. 140 Kaarten in doosje incl. speelwijze.. Zelfkennis. Uitstekend. (57429) €14.00

2. K. Whisp. Zwerkbal door de eeuwen heen. De Harmonie / De Leesuil;, 2001. ISBN: 9061696291. 18 cm. 54 p. Geill. Lichte vouw in omslag. Garenloos. Zeer goed. (57430) €7.00

3. K. Whisp. Quidditch through the ages. Bloomsbury / Whizz Hard Books; London, c2001. ISBN: 0747554714. 18 cm. 56 p. Illustr. Copy sl. folded. Ppb. Good. (57431) €7.00

4. L. Cornelis e. a. Minerva 1979 - 1984. 1984. ISBN: 909000663X. 30 cm. 158 p. Lustrumboek. Zeer rijk geill. met foto's en tekeningen. Orig. linnen. Incl. stencils 'Leiden door de jaren heen' en 'Leidser dan Leids'. Naam vorig eigenaar. Gebonden. Zeer goed, scheurtjes in stofomslag. (57432) €10.00

5. R. Goscinny / Morris. Lucky Luke : De Blauwvoeten op oorlogspad / De bende van Joss Jamon / De neven Dalton. Dupuis; Sittard / Brussel, c1981. ISBN: 9031406880. 30 cm. 143 p. Speciaal album 4. Strip verhalen in kleur. Omslag iets gesleten aan onder-en bovenzijde rug. Gebonden. Goed+. (57433) €10.00

6. M. van Delft e.a. Spiegelspel : Leidse Studenten Vereniging Minerva 1974 - 1979. 1979. ISBN: 9062275273. 30 cm. 144 p. Uitg. t.g.v. 33e Lustrum. Zeer rijk geill. met z/w foto's. Orig. linnen. Gebonden. Zeer goed, stofomslag gescheurd op rug. (57434) €10.00

7. M. van Delft e.a. Spiegelspel : Leidse Studenten Vereniging Minerva 1974 - 1979. 1979. ISBN: 9062275273. 30 cm. 144 p. Uitg. t.g.v. 33e Lustrum. Zeer rijk geill. met z/w foto's. Orig. linnen. Naam vorige eigenaar. Gebonden. Goed+, scheurtjes in stofomslag . (57435) €8.00

8. J.G. Bollemeijer e.a. Semper Sempre : De geschiedenis van een muziekgezelschap. 1981. ISBN: 9062276318. 28 cm. ix,150 p. Lustrumgedenkboek. Uitg. bij het 150-jarig bestaan van het muziekgezelschap 'Sempre Crescendo'. Rijk geill. met z/w foto's. Orig. linnen. Naam vorige eigenaar. Gebonden. Zeer goed, scheurtjes in stofomslag . (57436) €20.00

9. A. Bokhanov a.o. The Romanovs : Love, power & tragedy. Leppi Piblications; London, c1993. ISBN: 095216440X. 31 cm. 317 p. Told through the diaries and family albums of the last Tsar and Tsarina. Very richly illustr. with hundreds of historic photogr. from the personal albums of Tsar Nicolai. Orig. cloth. Rusland geschiedenis Tsaren Romanovs. Hardbound. Fine in very good DJ. (57437) €30.00

10. N. Duck / C. Sarramon. Provence style : The art of home decoration. Flammarion; Paris, 2001. ISBN: 2080108395. 28 cm. 188 p. Photo book: colour photos of provencal houses-and interiours. Hardbound. Fine in very good DJ. (57438) €9.00

11. T. Gladdines / D. Bramlage. Ik ben Kaat uitvinder. Gottmer; Haarlem, c2007. ISBN: 9789025742430. 24 x 27 cm. [24] p. Zeer rijk geill. met kleurenplaten van Doesjka Bramlage. Gebonden. Zeer goed+. (57439) €7.00

12. R. Berkel / F. Bach / D. Brekelmans [Illustr.]. A is een koetje (dat staat op zijn kop) : Het verhaal van het schrift en het alfabet. Davidsfonds/Infodok / Biblion / Scryption, c2003. ISBN: 9076830592. 27 cm. 64 p. Kinderjury 2004. Zeer rijk geill. in kleur. Vanaf 10 jaar . Schrift Alfabet. Gebonden. Uitstekend. (57440) €7.00

13. L. Ruegenberg / W. Fahrmann. Jan-Willem uit de Prentenboompjes. Bekadidact, c1991. ISBN: 9032103733. 28 cm. [32] p. Kinderjury 1992. Rijk geill. met kleuren-en z/w illustr. Down's syndroom. Gebonden. Zeer goed. (57441) €7.00

14. D. H. Lorenzen. Deep Space : Blik op de grenzen van het heelal. Tirion; Baarn, c2000. ISBN: 9043901652. 29 cm. 160 p. Zeer rijk geill. met kleurenfoto's. Astronomie heelal. Gebonden. Uitstekend, stofomslag zeer goed. (57442) €15.00

15. Charles Dickens / A. Marks [Illustr.] / E. van Altena [Vert.]. David Copperfield. De Vier Windstreken, c1995. ISBN: 9055791105. 30 cm. 59 p. Vier Windstreken Prentenboek. Versie die Dickens voor zijn openbare lezingen gebruikte. Zeer mooi geill. met kleurenplaten. Gebonden. Uitstekend. (57443) €7.00

16. E. van Dort / M. van Zeyl. Eendje Duikel. Christofoor; Zeist, 1997. ISBN: 9062386075. 23 cm. [16] p. Rijk geill. met kleurenplaten. Gebonden. Zeer goed+. (57444) €7.00

17. Kay Thompson / H. Knight [Illustr.]. Eloise. Van Goor Amsterdam, c2000. ISBN: 9000032733. 28 cm. 64 p. Over een stout meisje dat in een heel duur hotel woont. Kinderjury 2001. Zeer rijk geill. met pentekeningen. Vanaf 5 jaar. Gebonden. Uitstekend. (57445) €7.00

18. J. ter Linden e.a. A is een aapje : Opstellen over ABC-boeken van de vijftiende eeuw tot heden. Querido; Amsterdam, 1995. ISBN: 9021450046. 24 cm. 157 p. Rijk geill. Gebrocheerd. Uitstekend. (57446) €7.00

19. John A. Rowe [Illustr.] / B. Weninger / D. Verroen [vert.]. De kaboutermuts. De Vier Windstreken, c2000. ISBN: 9055794309. 30 cm. [28] p. Vier Windstreken Prentenboek. Zeer mooi geill. met kleurenplaten. Omslag iets beduimeld. Gebonden. Zeer goed. (57447) €7.00

20. Gebroeders Grimm / Lisbeth Zwerger [Illustr.]. De Bremer Stadsmuzikanten. De Vier Windstreken, c2007. ISBN: 9789055798636. 27 x 27 cm. [28] p. Vier Windstreken Prentenboek. Zeer mooi geill. met kleurenplaten. Gebonden. Uitstekend. (57448) €7.00

21. P. Yarrow / L. Lipton / E. Puybaret [ Illustr.]. Puff de Magische Draak. De Vier Windstreken, c2008. ISBN: 9789051160390. 27 x 29 cm. [22] p. Vier Windstreken Prentenboek. Zeer mooi geill. met kleurenplaten. Incl. Cd met 4 liedjes van P. Yarrow. Tekst in Nederlands en Engels. Kinderjury 2009. Gebonden. Uitstekend. (57449) €7.00

22. M. Monnier. Ik ben ik. De Vier Windstreken, c2001. ISBN: 9055795615. 29 cm. [24] p. Vier Windstreken Prentenboek. Zeer mooi geill. met kleurenplaten. Rug aan bovenkant iets beschadigd, verder zeer goed exemplaar. Gebonden. Goed+. (57450) €7.00

23. R. Lindbergh / C. Felstead [Illustr.]. Een kring van dagen - naar Het Zonnelied van Sint Franciscus van Assisi. Christofoor; Zeist, 1998. ISBN: 9062386431. 29 cm. [24] p. Kleurenplaten. Gebonden. Uitstekend. (57451) €10.00

24. M. van Doorn e.a. Leiderschap : Een reis in beeld. Malpertuis; Spijkenisse. ISBN: 9080757721. 30 x 30 cm. 126 p. Incl. DVD. Ontwikkelingsfasen. Gebrocheerd. Zeer goed+. (57452) €30.00

25. Laura Ingalls Wilder. Onderweg : Laura's dagboek van een tocht van 1000 kilometer met paard en wagen in 1894 - en allerlei bijzonderheden over de Kleine Huisboeken. Ploegsma; A'dam, 1988. 3de dr. ISBN: 9021608200. 21 cm. 166 p. Geill. met historische z/w foto's en z/w tekeningen. Gebonden. Zeer goed. (57453) €7.00

26. W. Bos / J. Hoek [tek.]. De Roodborst. c2008. 12 x 12 cm. Ongepag. Rijk geill. met kleurentekeningen. Garenloos. Zeer goed. (57454) €10.00

27. R. Steiner. Von Jesus zu Christus. Rudolf Steiner Verlag; Dornach, 1988. 7. Aufl. ISBN: 3727413107. 23 cm. 248 p. Rudolf Steiner Gesamtausgabe : Vortrage. Orig. cloth. GA 131. Hardbound. As New. (57455) €8.00

28. R. Steiner. Das Miterleben des Jahreslaufes in vier kosmischen Imaginationen. Rudolf Steiner Verlag; Dornach, 1984. 6. Aufl. ISBN: 3727422904. 23 cm. 108 p. Rudolf Steiner Gesamtausgabe : Vortrage. Orig. cloth, sl. stained. GA 229. Illustr. with 5 colour plates. Hardbound. Very good. (57456) €7.00

29. R. Steiner. Die Schopfung der Welt und des Menschen : Uber Welt- und Menschenentstehung und den Gang der Kulturentwickelung der Menschheit / Ernahrungsfragen / Erdenleben und Sternenwirken. Rudolf Steiner Verlag; Dornach, 2000. 3. Aufl. ISBN: 3727435402. 23 cm. 256 p. Rudolf Steiner Gesamtausgabe : Vortrage fur die Arbeiter am Goetheanum Bnd. 8. Orig. cloth. GA 345. Green pen notes on p. 2. Thin pencil marks on a few p. Otherwise as new copy. Hardbound. Very good+. (57457) €10.00

30. R. Steiner. Die Erkenntnis des Menschenwesens nach Leib, Seele und Geist / Uber fruhe Erdzustande. Rudolf Steiner Verlag; Dornach, 1995. 3. Aufl. ISBN: 3727434708. 23 cm. 192 p. Rudolf Steiner Gesamtausgabe : Vortrage fur die Arbeiter am Goetheanum Bnd. 1. Orig. cloth. GA 347. Hardbound. As New. (57458) €9.00

31. R. Steiner. Die Geschichte der Menschheit und die Weltanschauungen der Kulturvolker. Rudolf Steiner Verlag; Dornach, 1988. 2. Aufl. ISBN: 3727435321. 23 cm. 328 p. Rudolf Steiner Gesamtausgabe : Vortrage fur die Arbeiter am Goetheanum Bnd. 7. Orig. cloth. GA 353. Hardbound. As New. (57459) €17.00

32. R. Steiner. Vom Leben des Menschen und der Erde / Uber das Wesen des Christentums. Rudolf Steiner Verlag; Dornach, 1980. 2., neu durchges. Aufl. ISBN: 3727434902. 23 cm. 264 p. Rudolf Steiner Gesamtausgabe : Vortrage fur die Arbeiter am Goetheanum Bnd. 3. Orig. cloth. GA 349. Hardbound. As New. (57460) €10.00

33. R. Steiner. Kunst im Lichte des Mysterienweisheit. Rudolf Steiner Verlag; Dornach, 1980. 2. Aufl. ISBN: 3727427507. 23 cm. 182 p. Rudolf Steiner Gesamtausgabe : Vortrage uber Kunst. Orig. cloth, stained. GA 257. Hardbound. Very good. (57461) €12.00

34. R. Steiner. Kunst im Lichte des Mysterienweisheit. Rudolf Steiner Verlag; Dornach, 1966. 1. Aufl. ISBN: 3727427507. 23 cm. 180 p. Rudolf Steiner Gesamtausgabe : Vortrage uber Kunst. Orig. cloth. GA 257. Hardbound. Fine. (57462) €14.00

35. R. Steiner. Der Jahreskreislauf als Atmungsvorgang der Erde und die vier grossen Festeszeiten / Die Anthroposophie und das menschliche Gemut. Rudolf Steiner Verlag; Dornach, 1985. 6. Aufl. ISBN: 3727422319. 23 cm. 168 p. Rudolf Steiner Gesamtausgabe : Vortrage . Orig. cloth. GA 223. Hardbound. Fine. (57463) €10.00

36. R. Steiner. Der Jahreskreislauf als Atmungsvorgang der Erde und die vier grossen Festeszeiten / Die Anthroposophie und das menschliche Gemut. Rudolf Steiner Verlag; Dornach, 1980. 5. Aufl. ISBN: 3727422319. 23 cm. 168 p. Rudolf Steiner Gesamtausgabe : Vortrage . Orig. cloth. GA 223. Very few thin pencil marks. Hardbound. Near fine. (57464) €10.00

37. R. Steiner. Esoterische Betrachtungen karmischer Zusammenhange : Erster Band. Rudolf Steiner Verlag; Dornach, 1994. 8. Aufl. ISBN: 3727423501. 23 cm. 230 p. Rudolf Steiner Gesamtausgabe : Vortrage - Esoterische Betrachtungen karmischer Zusammenhange aus dem Jahre 1924. Orig. cloth. GA 235. Hardbound. As New. (57465) €10.00

38. R. Steiner. Esoterische Betrachtungen karmischer Zusammenhange : Erster Band. Rudolf Steiner Verlag; Dornach, 1984. 7. Aufl. ISBN: 3727423501. 23 cm. 228 p. Rudolf Steiner Gesamtausgabe : Vortrage - Esoterische Betrachtungen karmischer Zusammenhange aus dem Jahre 1924. Orig. cloth. GA 235. Hardbound. As New. (57466) €10.00

39. R. Steiner. Anthroposophische Gemeinschaftsbildung. Rudolf Steiner Verlag; Dornach, 1983. 3. Aufl. ISBN: 3727425709. 23 cm. 230 p. Rudolf Steiner Gesamtausgabe : Vortrage - Das lebendige Wesen der Anthroposophie und seine Pflege - Bnd. 5. Orig. cloth. GA 257. Hardbound. Fine. (57467) €14.00

40. R. Steiner. Anthroposophische Gemeinschaftsbildung. Rudolf Steiner Verlag; Dornach, 1989. 4. Aufl. ISBN: 3727425709. 23 cm. 230 p. Rudolf Steiner Gesamtausgabe : Schriften und Vortrage - Das lebendige Wesen der Anthroposophie und seine Pflege - Bnd. 5. Orig. cloth. GA 257. Hardbound. Fine. (57468) €14.00

41. R. Steiner. Wiederverkorperung und Karma und ihre Bedeutung fur die Kultur der Gegenwart. Rudolf Steiner Verlag; Dornach, 1978. 3. Aufl. ISBN: 3727413506. 23 cm. 110 p. Rudolf Steiner Gesamtausgabe : Vortrage. Orig. cloth. GA 135. Name former owner. Hardbound. Very good+. (57469) €8.00

42. R. Steiner. Wiederverkorperung und Karma und ihre Bedeutung fur die Kultur der Gegenwart. Rudolf Steiner Verlag; Dornach, 1978. 3. Aufl. ISBN: 3727413506. 23 cm. 110 p. Rudolf Steiner Gesamtausgabe : Vortrage. Orig. cloth. GA 135. Hardbound. Fine. (57470) €8.00

43. R. Steiner. Die Weltgeschichte in anthroposophischer Beleuchtung und als Grundlage der Erkenntnis des Menschengeistes. Rudolf Steiner Verlag; Dornach, 1980. 4. Aufl. ISBN: 3727423315. 23 cm. 174 p. Rudolf Steiner Gesamtausgabe : Vortrage. Orig. cloth. GA 233. Illustr. with 4 colour pl. and b/w drawings. Very few thin pencil notes. Hardbound. Very good+. (57471) €13.00

44. R. Steiner. Die Weltgeschichte in anthroposophischer Beleuchtung und als Grundlage der Erkenntnis des Menschengeistes. Rudolf Steiner Verlag; Dornach, 1980. 4. Aufl. ISBN: 3727423315. 23 cm. 174 p. Rudolf Steiner Gesamtausgabe : Vortrage. Orig. cloth. GA 233. Illustr. with 4 colour pl. and b/w drawings. Name former owner. Hardbound. Near fine. (57472) €14.00

45. R. Steiner. Die Weltgeschichte in anthroposophischer Beleuchtung und als Grundlage der Erkenntnis des Menschengeistes. Rudolf Steiner Verlag; Dornach, 1991. 5. Aufl. ISBN: 3727423315. 23 cm. 174 p. Rudolf Steiner Gesamtausgabe : Vortrage. Orig. cloth. GA 233. Illustr. with 4 colour pl. and b/w drawings. Hardbound. Fine. (57473) €15.00

46. R. Steiner. Das Initiaten-Bewusstsein - Die wahren und falschen Wege der geistigen Forschung. Rudolf Steiner Verlag; Dornach, 1993. 5. Aufl. ISBN: 3727424303. 23 cm. 248 p. Rudolf Steiner Gesamtausgabe : Vortrage. Orig. cloth. GA 243. Clean red underlining in text. Otherwise fine copy. Hardbound. Good+. (57474) €7.00

47. R. Steiner. Das Initiaten-Bewusstsein - Die wahren und falschen Wege der geistigen Forschung. Rudolf Steiner Verlag; Dornach, 1983. 4. Aufl. ISBN: 3727424303. 23 cm. 246 p. Rudolf Steiner Gesamtausgabe : Vortrage. Orig. cloth. GA 243. Hardbound. Fine. (57475) €8.00

48. R. Steiner. Brieven aan de leden van de anthroposophische vereniging - januari - augustus 1924. Anthroposofische Vereniging Nederland; Zeist, 1985. 21 cm. 203 p. Naam vorige eigenaar. Tekst brieven: Duits. Gebrocheerd. Goed+. (57476) €7.00

49. R. Steiner. Brieven aan de leden van de anthroposophische vereniging - januari - augustus 1924. Anthroposofische Vereniging Nederland; Zeist, 1985. 21 cm. 203 p. Naam vorige eigenaar. Tekst brieven: Duits. Gebrocheerd. Goed+. (57477) €7.00

50. R. Steiner. Esoterische Betrachtungen karmischer Zusammenhange : Sechster Band. Rudolf Steiner Verlag; Dornach, 1992. 5. Aufl. ISBN: 372742401X. 23 cm. 320 p. Rudolf Steiner Gesamtausgabe : Vortrage - Esoterische Betrachtungen karmischer Zusammenhange aus dem Jahre 1924. Orig. cloth. GA 240. Tiny thin pencil marks on very few p. Hardbound. Fine. (57478) €15.00

51. R. Steiner. Esoterische Betrachtungen karmischer Zusammenhange : Zweiter Band. Rudolf Steiner Verlag; Dornach, 1973. 4., neu durchges. u. verand. Aufl. ISBN: 3727423609. 23 cm. 310 p. Rudolf Steiner Gesamtausgabe : Vortrage - Esoterische Betrachtungen karmischer Zusammenhange aus dem Jahre 1924. Orig. cloth. GA 236. Tiny thin pencil marks on very few p. Name former owner. Hardbound. Very good+. (57479) €12.00

52. R. Steiner. Esoterische Betrachtungen karmischer Zusammenhange : Zweiter Band : Die karmischen Zusammenhange der anthroposophischen Bewegung. Rudolf Steiner Verlag; Dornach, 1975. 6. Aufl. ISBN: 3727423706. 23 cm. 184 p. Rudolf Steiner Gesamtausgabe : Vortrage - Esoterische Betrachtungen karmischer Zusammenhange aus dem Jahre 1924. Orig. cloth. GA 237. Name former owner. Hardbound. Good+. (57480) €10.00

53. R. Steiner. Das Geheimnis des Todes - Wesen und Bedeutung Mitteleuropas und die europaischen Volksgeister. Rudolf Steiner Verlag; Dornach, 2005. 3. bearb. Aufl. ISBN: 3727415908. 23 cm. 415 p. Rudolf Steiner Gesamtausgabe : Vortrage . Orig. cloth. GA 159. Hardbound. As New. (57481) €18.00

54. R. Steiner. Der Zusammenhang des Menschen mit der elementarischen Welt : Kalewala - Olaf Asteson - Das russische Volkstum - Die Welt als Ergebnis von Gleichgewichtswirkungen. Rudolf Steiner Verlag; Dornach, 1993. 4. erganz. Aufl. ISBN: 3727415800. 23 cm. 264 p. Rudolf Steiner Gesamtausgabe : Vortrage . Orig. cloth. GA 158. Hardbound. Fine. (57482) €18.00

55. R. Steiner. Die Mission einzelner Volksseelen im Zusammenhange mit der germanisch-nordischen Mythologie. Rudolf Steiner Verlag; Dornach, 1982. 5. Aufl. ISBN: 3727412100. 23 cm. 214 p. Rudolf Steiner Gesamtausgabe : Vortrage . Orig. cloth. GA 121. Clean red underlining in text. Otherwise very good copy. Hardbound. Good+. (57483) €11.00

56. R. Steiner. Der innere Aspekt des sozialen Ratsels : Luziferische Vergangenheit und ahrimanische Zukunft. Rudolf Steiner Verlag; Dornach, 1977. 3., neu durchges. Aufl. ISBN: 372741900X. 23 cm. 208 p. Rudolf Steiner Gesamtausgabe : Vortrage . Orig. cloth. GA. 193. Hardbound. As New. (57484) €15.00

57. R. Steiner. Das Wesen der Farben. Rudolf Steiner Verlag; Dornach, 1976. 2. Aufl. ISBN: 3727429100. 23 cm. 246 p. Rudolf Steiner Gesamtausgabe : Vortrage uber Kunst. Orig. cloth. GA 291. Hardbound. Very good+. (57485) €7.00

58. R. Steiner. Die Brucke zwischen der Weltgeistigkeit und dem Physischen des Menschen / Die Suche nach der neuen Isis, der gottlichen Sophia. Rudolf Steiner Verlag; Dornach, 1993. 4. Aufl. ISBN: 3727420200. 23 cm. 296 p. Rudolf Steiner Gesamtausgabe : Vortrage - Der Mensch in seinem Zusammenhang mit dem Kosmos : 2. Band. Orig. cloth. GA 202. Hardbound. As New. (57486) €20.00

59. R. Steiner. Wie kann die Menschheit den Christus wiederfinden? Das dreifache Schattendasein unserer Zeit und das neue Christus-Licht. Rudolf Steiner Verlag; Dornach, 1979. 3. Aufl. ISBN: 3727418702. 23 cm. 196 p. Rudolf Steiner Gesamtausgabe : Vortrage. Orig. cloth. GA 187. Hardbound. Fine. (57487) €14.00

60. R. Steiner. Schicksalbildung und Leben nach dem Tode. Rudolf Steiner Verlag; Dornach, 1981. 3. erw. Aufl. ISBN: 3727415754. 23 cm. 192 p. Rudolf Steiner Gesamtausgabe : Vortrage. Orig. cloth. GA 157a. Some p. with clean underlining. Hardbound. Very good. (57488) €10.00

61. R. Steiner. Mysterienstatten des Mittelalters : Rosenkreuzertum und modernes Einweihungsprinzip / Das Osterfest als ein Stuck Mysteriengeschichte des Menschheit. Rudolf Steiner Verlag; Dornach, 1991. 5. Aufl. ISBN: 3727423358. 23 cm. 176 p. Rudolf Steiner Gesamtausgabe : Vortrage. Orig. cloth. GA 233a. Hardbound. Fine. (57489) €13.00

62. R. Steiner. Welt, Erde und Mensch deren Wesen und Entwickelung sowie ihre Spiegelung in dem Zusammenhang zwischen agyptischem Mythos und gegenwartiger Kultur. Rudolf Steiner Verlag; Dornach, 1974. 4. Aufl. ISBN: 3727410507. 23 cm. 204 p. Rudolf Steiner Gesamtausgabe : Vortrage. Orig. cloth. GA 105. Hardbound. Fine. (57490) €22.00

63. R. Steiner. Vortrage und Kurse uber christlich-religioses Wirken V - Apokalypse und Priesterwirken. Rudolf Steiner Verlag; Dornach, 1995. 1. Aufl. ISBN: 3727434600. 23 cm. 348 p. Rudolf Steiner Gesamtausgabe : Vortrage und Kurse uber christlich-religioses Wirken. Mit 13 farbigen Wandtafelzeichnungen und Notizbucheintragungen. Pencil underlining on 21 p. Orig. cloth. GA 346. Hardbound. Very good. (57491) €22.00

64. R. Steiner. Grenzen der Naturerkenntnis. Rudolf Steiner Verlag; Dornach, 1981. 5. Aufl. ISBN: 3727432209. 23 cm. 140 p. Rudolf Steiner Gesamtausgabe : Vortrage uber Naturwissenschaft. Orig. cloth. Tiny marks on a few p. Otherwise fine copy. GA 322. Hardbound. Very good+. (57492) €7.00

65. R. Steiner. Kosmogonie : Popularer Okkulismus / Das Johannes-Evangelium / Die Theosophie an Hand des Johannes-Evangeliums. Rudolf Steiner Verlag; Dornach, 1979. 1. Aufl. ISBN: 3727409401. 23 cm. 312 p. Rudolf Steiner Gesamtausgabe : Vortrage . Orig. cloth. GA 94. Hardbound. Fine. (57493) €20.00

66. R. Steiner. Die Apokalypse des Johannes. Rudolf Steiner Verlag; Dornach, 1979. 6., neu durchges. Aufl. ISBN: 372741040X. 23 cm. 284 p. Rudolf Steiner Gesamtausgabe : Vortrage . Name former owner. Orig. cloth. GA 104. Hardbound. Very good+. (57494) €7.00

67. M. Kyber. Het land van belofte : De legende van broeder Immanuel en de dieren. Sirius en Siderius; Den Haag, 1982. ISBN: 9064410461. 20 cm. 46 p. Hier en daar vlekjes. Garenloos. Goed+. (57495) €7.00

68. M. Kyber / vert. Aleid C. Swierenga. Genius Astri : 34 gedichten. Sirius en Siderius; Den Haag, 1987. ISBN: 9064410720. 20 cm. 46 p. In het Nederlands vertaalde gedichten naast oorspronkelijke Duitse tekst. Naam vorige eigenaar. Garenloos. Zeer goed. (57496) €7.00

69. Jeroen Van Haele / S. Clement [Illustr.]. De stille zee. Lannoo; Tielt, 2004. ISBN: 9020955764. 21 cm. 77 p. Poetisch verhaal, geill. met z/w tekeningen. Vriendschap afscheid nemen. Gebonden. Als nieuw. (57497) €7.00

70. B. Haring. Kaas & de evolutietheorie. Houtekiet; Antwerpen, 2003. 11de dr. 22 cm. 159 p. Eureka Prijs / Gouden Uil. Geill. evolutie evolutieleer. Garenloos. Als nieuw. (57498) €7.00

71. J. Holub. Het weeskind en de rover. Gottmer; Haarlem. ISBN: 9025729002. 23 cm. 189 p. Een Jenny de Jonge-boek. Kinderjury 1999. Gebonden. Uitstekend. (57499) €7.00

72. K. Berwouts [verz.]. Masai sprookjes. Elmar; Rijswijk, 1999. ISBN: 9038909500. 20 cm. 143 p. Sprookjes uit de wereldlitratuur. Kenia sprookjes Afrika. Garenloos. Als nieuw. (57500) €7.00

73. J. Viorst / E. Blegvad [ tek.]. Dat is heel wat voor een kat : vind je niet? Gottmer; Haarlem, c1992. ISBN: 9025723586. 23 x 21 cm. [24] p. Geill. met z/w tekeningen. Poes huisdier doodgaan begraven. Gebonden. Zeer goed. (57501) €7.00

74. Paul Biegel / Lidia Postma [tek.]. Nachtverhaal. Holland; Haarlem, 1993. 3de dr. ISBN: 9025106706. 24 cm. 159 p. Met z/w illustr. Gebonden. Nieuw. (57502) €7.00

75. L. Couperus. De verliefde ezel : een sprookje uit de klassieke oudheid. Goossens; Rijswijk, 1992. ISBN: 9065510117. 20 cm. 147 p. Garenloos. Zeer goed+. (57503) €7.00

 

Met hartelijke groet,

Peet Veerbeek

 


29-06-2010
Nieuw in onze catalogus per 29 juni

Beste mensen,

Hieronder weer een lijstje met nieuwe aanwinsten. Bestellingen kunnen het eenvoudigst per e-mail worden gedaan en worden in volgorde van binnenkomst verwerkt.

1. Rhynlands fraaiste gezichten - Van Halfwegen Haarlem en Leyden af, door Lisse, Sassenheim, Warmont, de Noortwykerhout, Noortwyk binnen en buiten, Katwyk binnen en buiten, Rhynsburg, Oestgeest, Valkenburg, Leyden met deszelfs, Poorten, Kerken en voornaamste Gebouwen, tot Leyderdorp toe. Leonardus Schenk; Amsterdam (origineel), 1732 (origineel). Oblong 18 x 24 cm. 100 p. Facsimile. 100 z/w gravures met onderschrift in Frans en Nederlands, op grijs papier. Garenloos. Uitstekend. (57359) €10.00

2. Pascoe-Kompendium - Therapeutisches Handbuch und Praparateverzeichnis. Pasoe Naturmedizin; Giessen, 2000. 5. Aufl. 21 cm. 844 p. Cover sl. bumped. Stamp. Hardbound. Very good. (57360) €7.00

3. Frieso Moolenaar. Ruim 360 opgaven voor de vierstemmige zetting - Te gebruiken bij iedere harmonieleer voor eerstbeginnenden en meergevorderden : Gechikt voor pianisten, organisten en allen die zich voorbereiden voor een theoretisch muziek-examen. Heuwekemeijer; Amsterdam, [c1948]. Oblong 16 x 24 cm. 145 p. Zwakke binding. Geniet. Goed+. (57361) €8.00

4. A. Zola Kronzek / E. Kronzek. The Sorcerer's Companion : A guide to the Magical World of Harry Potter. Broadway Books; NY, 2001. ISBN: 0767908473. 23 cm. 286 p. Illustr. Cover sl. edge rubbed. Rowling, J.K. Magic in literature Fantasy Wizards . Ppb. Very good. (57362) €7.00

5. H.E. Brink. Lustrumboek ter gelegenheid van het 35e lustrum van Societeit Minerva. 1989. 21 x 25 cm. 148 p. Lustrumboek 1984-1989. Zeer rijk geill. met z/w foto's. Orig. linnen. In linnen foedraal [licht gesleten op hoeken]. Gebonden. Uitstekend. (57363) €10.00

6. Kronieken van de V.V.S.L. : Opgetekend tussen de jaren 1900 en 1960. Vereeniging van vrouwelijke studenten; Leiden, 1960. 27 cm. 104 p. Uitg. ter gelegenheid van het XIIe lustrum. Orig. linnen. Naam vorige eigenaar. Gebonden. Zeer goed. (57364) €10.00

7. R.H. Cools / D. den Ouden [red.]. Lustrumbundel ter gelegenheid van het vijftigjarig bestaan van het Rijnlands Lyceum Wassenaar 1936 - 1986. 24 cm. 100 p. Rijk geill. met z/w foto's. Orig. linnen. Gebonden. Zeer goed+. (57365) €10.00

8. Leidsche lier : Keur uit lyrische en verhalende bijdragen verschenen in de jaren 1935 - 1945 in het weekblad Virtus Concordia Fides en den almanak van het Leidsche Studentencorps. H.E. Stenfert Kroese; Leiden, 1946. 23 cm. 90 p. Orig. linnen. Naam vorige eigenaar. Gebonden. Zeer goed+. (57366) €8.00

9. Almanak van de Leidse Studenten Vereniging Minerva 1979. 1979. 20 cm. Verschillende pag. Rijk geill. Op schutbladen, Fr. t. en t. p. en laatste p.'s zijn stickers (Leiden '78) geplakt. Orig. linnen, hoeken aan onderzijde doorgesleten. Vlekken op achterzijde. Gebonden. Goed+. (57367) €10.00

10. Leidse Studenten Vereniging Minerva [1981]. 1981. ISBN: 9062275915. 20 cm. Verschillende pag. Almanak. Orig. linnen. Rijk geill. Naam vorige eigenaar. Gebonden. Zeer goed. (57368) €10.00

11. Almanak van de Leidse Studenten Vereniging Minerva 1982. c1982. ISBN: 9062276415. 20 cm. Verschillende pag. Orig. linnen, lichte vlek op voorzijde. Rijk geill. Naam vorige eigenaar. Gebonden. Zeer goed. (57369) €10.00

12. Leidse Studenten Vereniging Minerva [1983]. 1983. 20 x 20 cm. 383 p. Almanak. Orig. linnen. Rijk geill. Naam vorige eigenaar. Zwakke binding. Gebonden. Goed+. (57370) €10.00

13. Leidse Studenten Vereniging Minerva [1984]. 1984. 20 x 20 cm. 384 p. Almanak. Orig. linnen. Rijk geill. Gebonden. Goed+. (57371) €10.00

14. A.R. de Neree tot Babberich. Leidse Studenten Vereniging Minerva [1984] - Lustrumboek van het 37ste Lustrum van de Societeit Minerva. 1984. 24 cm. 301 p. Rijk geill. in kleur en z/w. Gebonden. Zeer goed. (57372) €10.00

15. Almanak Leidse Studenten Vereniging Minerva 1980. 1980. 20 cm. 158; 200 p. Almanak. 2 Delen in foedraal. Rijk geill. Omslagen nogal beduimeld en iets gescheurd op rug. Gebrocheerd. Goed. (57373) €10.00

16. D.E. Semmelink. 100 Jaar Leidsch Studenten Tooneel. c1982. ISBN: 906227661. Oblong 20 x 21 cm. 92 p. Rijk geill. Naam vorige eigenaar. Toneel Theater LST. Gebonden. Zeer goed. (57374) €14.00

17. L. Heynens. Als de hengst glimlacht... Over adel en andere vreemde zaken. Walburg Pers; Zutphen, c2006. ISBN: 9057304376. 21 cm. 224 p. Geill. met [16] p. z/w foto's. Gebrocheerd. Als nieuw. (57375) €10.00

18. J.D. Salinger. De vanger in het graan. Meulenhoff; Amsterdam, c1989. ISBN: 9029039795. 21 cm. 254 p. Omslag iets gesleten aan randen. Gebonden. Zeer goed. (57376) €9.00

19. G. Huisman. Tussen salon en souterrain : Gouvernantes in Nederland 1800 - 1940. Bert Bakker; Amsterdam, 2000. ISBN: 903512183X. 23 cm. 247 p. Geill. met z/w foto's. Garenloos. Zeer goed+. (57377) €7.00

20. A.A. Kruijne / D.M. de Vries. Vegetatieve herkenning van onze graslandplanten. H. Veenman & Zn.; Wageningen, 1981. 8ste verb. dr. 19 cm. 112 p. Geill. Naam vorige eigenaar. Enkele potlood notities. Naam vorige eigenaar. Gebrocheerd. Goed+. (57378) €7.00

21. Adriaan van der Kuip - Medische instrumenten b.v. 1987. 24 cm. 400; 64 p. Uitgave nr. 38. Medisch instrumentarium, laboratorium, ziekenverpleging. Geill. met foto's en tek. Incl. prijslijst (geniet). Gebonden. Zeer goed. (57379) €12.00

22. J. Roodnat. Een kwestie van lef - Stijlgids voor vrouwen tussen de 40 en 60+. Pandora, 2008. 6de dr. ISBN: 9789025430153. 24 cm. 223 p. Geill. met z/w afb. van Piet Paris. Gebonden. Als nieuw. (57380) €8.00

23. S. Ross. Het conflict tussen Israel en de Arabische wereld. Corona, c1997. ISBN: 905495096X. 26 cm. 77 p. Oorzaak en gevolg. Rijk geill. met z/w-, kleurenfoto's en kaartjes. Politieke wetenschappen jeugd Midden Oosten. Gebonden. Zeer goed+. (57381) €10.00

24. R.M. Martina. Klinische drainagetherapie (Homeo Gemmoplex). Dolisos; Montfoort. 24 cm. 96 p. Lichte gebruikssporen op omslag. Binnenwerk uitstekend. Gebrocheerd. Zeer goed. (57382) €15.00

25. H. de Graaf. De besten gaan eerst. Langeveld en de Rooy; Den Burg, 1993. ISBN: 9070133210. 21 cm. 256 p. Verhalen verschenen in de Texelse courant. columns. Gebrocheerd. Uitstekend. (57383) €20.00

26. P. Arnoldussen. Het graf van de koopman : Verhalen uit de Utrechtse straat. Zwart op Wit Boekhandel; A'dam, 1996. ISBN: 9053301771. 22 cm. 110 p. Rijk geill. met z/w foto's. Titelplaat. Utrecht. Garenloos. Zeer goed. (57384) €8.00

27. Vatsyayana / R. Burton [vert.]. Kama Soetra - Liefde en erotiek uit het oude Oosten. Triton Pers e.a.; Amsterdam. ISBN: 906057253X. 21 cm. 303 p. Boekblok licht verkleurd aan randen. Liefdeskunst erotiek Oosterse beschaving. Gebonden. Zeer goed, scheurtjes in stofomslag. (57385) €7.00

28. N. D. Walsch. Thuis bij God in een altijd durend leven
: Een wonderbaarlijk teken van liefde in een laatste gesprek met God. Kosmos; Utrecht, 2007. 4de dr. ISBN: 9789021582641. 21 cm. 352 p. Garenloos. Zeer goed. (57386) €9.00

29. A. Campbell. Transcendente Meditatie: Een weg naar verlichting : De leer van Maharishi Mahesh Yogi en de werking van T.M. Bruna; Utrecht, c1975. ISBN: 9022973492. 21 cm. 195 p. Omslag aan bovenzijde rug ingescheurd. Garenloos. Goed. (57387) €7.00

30. Xiuxing Benqi / Zhong benqi jing / E. Zurcher [vert.]. Het leven van de Boeddha. Meulenhoff; Amsterdam, c1978. ISBN: 9029006080. 22 cm. 242 p. De Oosterse Bibliotheek 10. Orig. linnen. Gebonden. Uitstekend, stofomslag gesleten aan randen. (57388) €7.00

31. J. Spiller. Astrologie voor de ziel : Wat maansknopen onthullen over je aanleg en persoonlijkheid. Altamira-Becht; Haarlem, c2001. ISBN: 9069635070. 23 cm. 500 p. Gebrocheerd. Uitstekend. (57389) €15.00

32. A. F. Th. van der Heijden. Onder het plaveisel het moeras. Areopagus, c1996. 6de dr. ISBN: 9051082045. 20 cm. 768 p. De tandeloze tijd 3 Tweede boek. Vlekjes op sneden. Garenloos. Zeer goed. (57390) €7.00

33. A. F. Th. van der Heijden. Het hof van barmhartigheid. Areopagus, c1996. 6de dr. ISBN: 9051082037. 20 cm. 656 p. De tandeloze tijd 3 Eerste boek. Vlekjes op sneden. Garenloos. Zeer goed. (57391) €7.00

34. J.J. Voskuil. Het bureau I : Meneer Beerta. G.A. van Oorschot; Amsterdam, 1998. 12de dr. ISBN: 9028209514. 19 cm. 773 p. Dundruk papier. Kleine bluts in omslag aan onderzijde. Gebrocheerd. Zeer goed. (57392) €7.00

35. Armerus. Het plan van Al-dat-Is. Kairos; Soest, 1988. ISBN: 9070338246. 21 cm. 245 p. Gebrocheerd. Zeer goed. (57393) €7.00

36. M. Boot. Astrologie als levenshulp. Servire; Katwijk, c1987. ISBN: 9063252560. 24 cm. 464 p. Geill. met z/w prenten. Garenloos. Zeer goed. (57394) €8.00

37. R. Hand. Planeten in transit : Leven met de levenscycli
. Mirananda; Wassenaar, c1984. 2de dr. ISBN: 9062717179. 21 cm. 540 p. Gebrocheerd. Uitstekend. (57395) €17.50

38. H. Banzhaf / A. Haebler. Het astrologisch ABC : Een schematische en trefzekere uitleg van astrologische basisbegrippen. Schors; Amsterdam, c1995. 2de dr. ISBN: 906378323X. 24 cm. x,293 p. Astrologie. Gebrocheerd. Uitstekend. (57396) €10.00

39. D. Appleby. Uurhoek astrologie
. Servire; Katwijk a. Zee, c1986. ISBN: 9063252447. 21 cm. 230 p. Gebrocheerd. Uitstekend. (57397) €9.00

40. S. Arroyo. De horoscoop, een energiepatroon : De 4 elementen, de planeten en tekens. Schors; Amsterdam, c1980. ISBN: 9063781709. 22 cm. 147 p. Titelplaat. Nette onderstrepingen op de meeste p.'s. Astrologie. Garenloos. Goed. (57398) €7.00

41. K. M. Hamaker - Zondag. Wat is toch astrologie? Mogelijkheden en beperkingen van een oude kunst. Schors; Amsterdam, c1986. ISBN: 9063781377. 22 cm. 163 p. Onderstrepingen op de meeste p.'s. Gebrocheerd. Goed. (57399) €7.00

42. R. Hand. Planeten in teken huis en aspect
: Het groeiproces in de astrologie. Schors; Amsterdam, c1989. 3de dr. ISBN: 9063781725. 22 cm. 613 p. Hier en daar onderstrepingen en markeringen. Zwakke binding. 1 p. los. Garenloos. Goed. (57401) €10.00

43. L. Greene. Samenspel : Een astrologische gids voor het samenleven met anderen op een kleine planeet. Schors; Amsterdam, c1979. 4de dr. ISBN: 9063782454. 21 cm. 265 p. Garenloos. Zeer goed+. (57402) €7.00

44. K. M. Hamaker - Zondag. Huisheren en Huizenverbanden. Schors; Amsterdam, c1984. 4de dr. ISBN: 9063781164. 21 cm. 295 p. De astrologische duiding - Deel 5. Onderstrepingen tot p. 160. Gebrocheerd. Goed. (57403) €7.00

45. K. M. Hamaker - Zondag. Analyse van Aspecten. Schors; Amsterdam, c1982. 5de dr. ISBN: 9063780915. 21 cm. 321 p. De astrologische duiding - Deel 4. Onderstrepingen op vrij veel p.'s. Gebrocheerd. Goed+. (57404) €7.00

46. K. M. Hamaker - Zondag. Aard en achtergrond van de huizen. Schors; Amsterdam, c1981. 2de dr. ISBN: 9063780745. 22 cm. viii,178 p. De astrologische duiding - Deel 3. Onderstrepingen op vrij veel p.'s. Gebonden. Goed+. (57405) €7.00

47. K. M. Hamaker - Zondag. Wezen en werking van planeten. Schors; Amsterdam, c1981. 4de dr. ISBN: 9063780486. 22 cm. 243 p. De astrologische duiding - Deel 2. Onderstrepingen op vrij veel p.'s. Gebonden. Goed+. (57406) €7.00

48. K. M. Hamaker - Zondag. Elementen en kruizen als basis van de horoscoop. Schors; Amsterdam, c1979. 5de dr. ISBN: 9063780184. 22 cm. vi, 160 p. De astrologische duiding - Deel 1. Onderstrepingen op meeste p.'s. Gebonden. Goed. (57407) €7.00

49. K. M. Hamaker - Zondag. Psyche en astrologisch symbool : Een astrologische beschouwing over psychische energieen. Schors; Amsterdam, c1978. 4de dr. ISBN: 906378001X. 22 cm. viii, 255 p. Onderstrepingen op meeste p.'s. Gebonden. Goed. (57408) €7.00

50. K. M. Hamaker - Zondag. Spelen met astrologie. Koppenhol; Hilversum, c1999. ISBN: 9073140455. 21 x 15 cm. [doos]. 112 p. Doos met handleiding, kaartspel met in 4 talen tekens van dierenriem, planeten, huizen en aspecten, 3 12-kantige dobbelstenen. Garenloos. Als nieuw. (57409) €15.00

51. K. Hopkins. Een wereld vol goden - Heidenen, Joden, Christenen in het Romeinse rijk. Becht; Haarlem. ISBN: 9023010523. 24 cm. 448 p. Geill. Romeinse Rijk. Garenloos. Zeer goed+. (57410) €15.00

52. P. Kennedy. De wisselkoers van de macht - De economische en militaire opkomst en neergang van de grote mogendheden tussen 1500 en 2000. Bruna; Utrecht, c1989. ISBN: 902297832X. 24 cm. 703 p. Economische geschiedenis Krijgsgeschiedenis. Garenloos. Zeer goed. (57411) €17.00

53. Patanjali / Swami Prabhavananda. Yoga Sutra's. Sirius en Siderius; Den Haag, 1979. ISBN: 9064410062. 20 cm. 141 p. Oorspronkelijk uitgeg. onder t.: Leer God kennen, de yoga aforismen van Patanjali. Garenloos. Zeer goed. (57412) €10.00

54. Benjamin Creme. Boodschappen van Maitreya de Christus : Honderd boodschappen ontvangen door Benjamin Creme. Sirius en Siderius; Den Haag, 1981. ISBN: 9064410291. 20 cm. 208 p. Gesigneerd door auteur. Garenloos. Zeer goed. (57413) €7.00

55. C. de Mooij e.a. Het Jaren 50 boek. Noordbrabants Museum; 's Hertogenbosch, c2004. ISBN: 9040090262. 17 cm. 448 p. Uitg. bij gelegenheid van tentoonst.: Knus - Nederland in de jaren '50. Fotoboek. Z/w foto's met bijteksten. Nederland 1950 Gebonden. Als nieuw. (57414) €8.00

56. Roemi / S. A. den Boer [vert.]. Liefde is de weg - Kwatrijnen van Djelal-oed-din Roemi. Servire, c2002. ISBN: 9021536722. 18 cm. 128 p. Geill. met z/w kalligrafieen. Soefi. Gebonden. Uitstekend. (57415) €8.00

57. Nosoden-Complexe. Pascoe Pharmazeutische Praparate GmbH; Giessen, 1986. 15 cm. 96 p. Some underlining and notes. Softbound. Good+. (57416) €18.00

58. J. K. Rowling. Harry Potter and the sorcerer's stone. Scholastic; NY, 1999. ISBN: 059035342X. 19 cm. vi,309 p. Illustr. by Mary Grandpre. Often read copy. Cover sl. torn. Ppb. Good. (57417) €7.00

59. J. K. Rowling. Harry Potter and the prisoner of Azkaban. Scholastic; NY, 2001. ISBN: 0439136369. 19 cm. ix,435 p. Illustr. by Mary Grandpre. Cover sl. edge worn. Ppb. Good+. (57418) €7.00

60. J. K. Rowling. Harry Potter and the chamber of secrets. Scholastic; NY, 2000. ISBN: 0439064872. 19 cm. vi,341 p. Illustr. by Mary Grandpre. Often read copy. Ppb. Good. (57419) €7.00

61. J. K. Rowling. Harry Potter and the Deathly Hallows. Bloomsbury; London, 2007. ISBN: 9780747591054. 20 cm. 607 p. Hardbound. Very Good in sl. edge rubbed DJ. (57420) €7.00

62. J. K. Rowling. Harry Potter and the Half - Blood Prince. Bloomsbury; London, 2005. ISBN: 0747581088. 20 cm. 607 p. Hardbound. Very Good+ in Good+ DJ. (57421) €7.00

63. J. K. Rowling. Harry Potter and the Deathly Hallows. Bloomsbury; London, 2007. ISBN: 9780747591054. 20 cm. 607 p. Hardbound. Very Good+ in Very Good DJ. (57422) €7.00

64. J.R.R. Tolkien. The lord of the rings : Part I: The fellowship of the ring / Part II: The two towers / Part III: The return of the king. George Allen and Unwin Ltd.; London, 1975. 15th impr. ISBN: 0048230871. 20 cm. 1077 p. Cover edge worn. Bookbloc fine. Fantasy. Ppb. Good+. (57423) €7.00

65. H.C. Andersen / W. van Eeden [vert.]. Sprookjes en vertellingen : Volledige uitgave. Van Holkema & Warendorf; Bussum, c1975. 9de dr. Speciale uitg. ISBN: 9026909241. 28 cm. 848 p. Geill. door Lidia Postma met z/w tekeningen en ingelijmde kleurenplaten. Schutblad aan bovenkant aan binnenzijde omslag geplakt, is daar minimaal vochtig geweest. P.'s aan raden verkleurd. Verder zeer mooi exemplaar. Bekroond met Gouden Penseel. Sprookjes. Gebonden. Goed+. (57424) €10.00

66. M. Balfour. Horloges : Klassieke, beroemde en bijzondere polshorloges en hun makers. Atrium; Alphen a/d Rijn, c1990. ISBN: 9061134714. 33 cm. 192 p. Zeer rijk geill. met kleuren foto's. Gebonden. Uitstekend, klein scheurtje in stofomslag. (57425) €12.50

67. G.L. Brunner / C. Pfeiffer-Belli. Wristwatches - Armbanduhren - Montres-bracelets. Konemann; Koln, c1999. ISBN: 3829006608. 31 cm. 512 p. Illustr. with more than 2100 b/w-and colour photogr. Text in English, German, French. Orig. cloth. Polshorloges horloges geschiedenis. Hardbound. Fine in very good DJ. (57426) €12.00

68. Kees van Kooten / Wim de Bie / Roel Bazen [foto's]. Ons kent ons - De types van Kooten en De Bie -. De Harmonie; Amsterdam, 1993. ISBN: 9061693918. 26 cm. Ongepag. Fotoboek: kleurenfoto's. Gebrocheerd. Zeer goed. (57427) €7.00

69. J. de Raad. Hans van Ieperen 1909 - 1995. GBS tekstverwerking bv.; Rijswijk, c1999. ISBN: 9090130136. 29 cm. 159 p. Orig. linnen. Zeer rijk geill. met kleurenreproducties. Incl. biografie met z/w foto's. Gebonden. Als nieuw,  stofomslag uitstekend. (57428) €25.00

 

Met hartelijke groet,

Peet Veerbeek

 


11-06-2010
Nieuw in onze catalogus per 12 juni

Beste mensen,

Deze keer een kort lijstje met nieuwe aanwinsten. Bestellingen kunnen het eenvoudigst per e-mail worden gedaan en worden in volgorde van binnenkomst verwerkt.

1. Elsa Beskow. Das neugierige Fischlein. Urachhaus; Stuttgart, 2008. ISBN: 9783825176174. 23 x 21 cm. Unpag. [28 p.]. Half cloth. Richly illustr. with color plates. Hardbound. As New. (57308) €7.00

2. F. Niedermeyer. Die Mosaiken des Baptisteriums von Florenz : Offentlicher Vortrag. Selbstverlag; Firenze, 1968. 2. Aufl. 28 cm. 26 p., printed on one side. Type script. Name former owner. Illustr. with one tipped-in color postcard and b/w pen drawings. Stapled. Good+. (57309) €10.00

3. H. Hahn. Christus in der atherischen Welt. Vrij Geestesleven; Zeist, 1963. 29 cm. 25 p. pr. on one side. Type script. Stapled. Good+. (57310) €20.00

4. H. Hahn. Christus in der atherischen Welt. Vrij Geestesleven; Zeist, 1963. 29 cm. 25 p. pr. on one side. Type script. Ex-library copy. Stamp. Cover laminated. Stapled. Good. (57311) €20.00

5. F. Niedermeyer. Zwolf Fresken des Masaccio in der Kirche San Maria del Carmine zu Florenz : Zwei offentlicher Vortrage 1949 / 1957. Selbstverlag; Firenze. 28 cm. 24 p., printed on one side. Type script. Name former owner. Illustr. with 3 tipped-in b/w postcards . Notes on backside cover. Name former owner. Cellotape spine partially split. Inside very good. Stapled. Good+. (57312) €18.00

6. F. Niedermeyer. Die Medici - Grabmaler von Michelangelo Buonarotti / La Pieta von Michelangelo Buonarotti : Offentlicher Vortrage. Selbstverlag; Firenze, 1969. 28 cm. [7], 30 p., printed on one side. Type script. Name former owner. Illustr. with tipped-in color postcards. Spine sl. torn at bottom. Inside very good. Ppb. Good+. (57313) €20.00

7. H. Falck-Ytter. Raphaels Christologie : Die Fresken 'Disputa del Sacramento' und 'Schule von Athen'. Freies Geistesleben; Stuttgart, c1983. ISBN: 377250776X. 29 cm. 95 p. Frontispiece. Illustr. with color plates and b/w reprod. . Raphael fresco's frescoes. Hardbound. Fine in very good DJ. (57314) €45.00

8. M. Vilimkova / Moh. H. Abdul-Rahman / D. Darbois. Egyptian Jewellery. Paul Hamlyn; London, c1969. 28 cm. 141 p. Very richly illustr. with color photogr. Orig. cloth. Egypte juwelen. Hardbound. Very Good in sl. torn DJ. (57315) €7.00

9. H. Matthiolius [Zusammenst.]. Die Bedeutung des Zahnwechsels in der Entwicklung des Kindes aus Schriften Rudolf Steiners. Vereinigung der Waldorfkindergarten u. d. Padagogischen Forschungsstelle beim Bund der Freien Waldorgschulen, 1988. 2. Aufl. 29 cm. 70 p. Studienmaterial der Vereinigung der Waldorfkindergarten Heft 2. Fr. cover sl. stained. Inside fine. Ppb. Very good. (57316) €15.00

10. Lin Yutang. Imperial Chinese Art. Omega Books, 1983. ISBN: 0907853617. 28 cm. 227 p. Very richly illustr. with b/w-and color reprod. China history Peking history. Hardbound. Very Good in Very Good DJ. (57317) €7.00

11. P. C. Swann. Die Chinesische Malerei : Die Geschichte der Chinesischen Malerei von den Anfangen bis zur Gegenwart. Artes; Stuttgart, 1961. 25 cm. 156 p. Richly illustr. with 64 color-and 7 b/w reprod., all tipped in. Orig. cloth. China schilderkunst geschiedenis. Hardbound. Very Good in sl. torn DJ. (57318) €9.00

12. T. Etzel. Fabeln und Parabeln der Weltliteratur. Bechtermunz; Eltville am Rhein, 1990. ISBN: 3927117447. 27 p. 421 p. Illustr. with b/w drawings. Fabels. Hardbound. Very Good in chipped DJ. (57319) €10.00

13. E. Bock / R. Goebel. Die Katakomben : Bilder von den Mysterien des Urchristentums. Verlag der Christengemeinschaft; Stuttgart, 1930. 25 cm. 40 p. [text]., 52 p. pl. 52 B/w-and color pl. are pr. on one side only. Orig. cloth, stained and sl. edge worn. Some foxing on pages. Hardbound. Good. (57320) €7.00

14. H.-W. Schroeder. Der Mensch und das Bose : Ursprung, Wesen und Sinn der Widersachermachte. Urachhaus; Stuttgart, c1984. ISBN: 3878383983. 21 cm. 531 p. Illustr. Orig. cloth. Name former owner. Hardbound. Very Good in sl. chipped DJ. (57321) €7.00

15. J. Bockemuhl. Lebenszusammenhange erkennen - erleben - gestalten. Goetheanum; Dornach. 31 cm. 95 p., XIII pl. Very richly illustr. with b/w drawings and photogr. The XIII loose pl. are in color . Ppb. Very good+. (57322) €11.00

16. H. Theissen. Het Johannes - Evangelie als het Boek der Tempel - Vernieuwing. Eigen uitgave; Zeist. 29 cm. 63 p. eenzijdig bedrukt. Typescript. Hoek uit t.p. geknipt. Bruine vlek op snede laatste 6 p.'s en achterzijde omslag. Garenloos. Goed. (57323) €10.00

17. S. Foster Damon [introd., comment.]. Blake's Job : William Blake's Illustrations of the Book of Job. Brown University Press, c1972. 3th pr. 28 cm. ix, 66 p. Orig. cloth. Illustr. with reprod. of a series of 22 engravings. Some tiny brown spots on top edge, otherwise fine copy. Blake Boek van Job etsen. Hardbound. Very Good+ in sl. chipped DJ. (57324) €7.00

18. P. Ringenberg. L'Unite metaphysique des religions / L'Universalisme de Rene Guenon et de Frithjof Schuon. 30 cm. 274 p. Spiral. Fine. (57325) €35.00

19. Jutta Pintaske (Illustr.). Das Borstenkind : Marchen aus Siebenburgen. J. Ch. Mellinger; Stuttgart, c1990. ISBN: 3880692580. 29 cm. Unpag. [24] p. Bilderbuch. Very richly illustr. with color pl. Hardbound. Very good+. (57326) €6.00

20. J.R.R. Tolkien / P. Baynes (illustr.). Bilbos Abschiedslied (In den grauen Hafen). J.F. Schreiber; Esslingen, 1990. ISBN: 3480142494. 26 cm. 32 p. Bilderbuch. Very richly illustr in color. Hardbound. Fine. (57327) €6.00

21. C. Baumer. Fruhes Christentum zwischen Euphrat und Jangtse : Eine Zeitreise entlang der Seidenstrasse zur Kirche des Ostens. Urachhaus; Stuttgart, c2005. ISBN: 3825174506. 29 cm. 336 p. Richly illustr. with color photos. Vroege Christendom. Hardbound. As New. (57328) €27.50

22. E. Lunghi. The Basilica of St. Francis at Assisi : The frescoes by Giotto, his precursors and followers. Thames and Hudson; London, 1996. ISBN: 0500278342. 28 cm. 191 p. With 250 color illustr. Giotto Fresco's. Softbound. Fine. (57329) €8.00

23. Pimen / H. J. Held u.a. Das heilige Russland : 1000 Jahre Russisch - Orthodoxe Kirche. Herder; Freiburg i.Br, 1989. 3. Aufl. ISBN: 3451208598. 22 cm. 279 p. Illustr. with ca. 160 colour photos. Rusland kerken. Hardbound. Very Good+ in Very Good DJ. (57330) €7.00

24. F. Maraini. Japan : Patterns of Continuity. Kodansha; Tokyo, 1971. ISBN: 087011106X. 29 cm. 240 p. Photo book. Colour photos. Orig. cloth. Dj. sl. edgerubbed. In transparent wrapper. Hardbound. Fine in good+ DJ. (57331) €7.00

25. Hanns Scheck. Der Isenheimer Altar : Ein innerer Weg. Die Kommenden; Freiburg i. Br, 1958. 25 x 32 cm. [12] p. + 1 pl. Text + 1 colour pl. with folding reprod of altar 24 x 31 cm. In sl. faded portfolio. Very good. (57332) €7.00

26. H. Th. Bossert. Ornamente der Volker - neue Folge : Eine Sammlung angewandter Schmuckformen aus Agypten, China, Japan, Siam, Tibet, Der Lappen sowie der Sibirischen und Islamischen Volker. Ernst Wasmuth; Tubingen, 1956. 2. Aufl. 25 x 34 cm. 16 p., 40 pl. 40 Farbtafeln mit 400 Abb., 16 S. Text u. Tafelerlauterungen. Org. Leinen. Ornamenten Folklore Volkskunst. Hardbound. Fine in very good DJ. (57333) €12.00

27. R. Steiner / Walther Roggenkamp / Hildegard Osten. Das Marchen vom Quellenwunder : Funf Bildteppiche entworfen von Walther Roggenkamp gewoben von Hildegard Osten in den Jahren 1975-1979. Goetheanum; Dornach, 1988. ISBN: 3723504744. 30 x 21 cm. 6 p. + pl. Illustr. with 2 colour pl. + folding pl.: 105 x 30 cm. Stapled. Very good. (57334) €20.00

28. G. 't Hart / B. Bakema. Reizen der Verbeelding - Acryl op linnen / Reisen der Imagination - Acryl auf Leinwand / Travels of Imagination - Acryl on Canvas. 1996. 29 x 29 cm. 45 p. Text in Dutch, German and English. Very richly illustr. with colour reprod. and photos. Velvety cover. Hardbound. Fine. (57335) €10.00

29. A. Fant / A. Klingborg / A. John Wilkes. Die Holzplastik Rudolf Steiners in Dornach. Goetheanum; Dornach, 1981. 2. Aufl. 30 cm. 87 p. Very richly illustr. with b/w photos. Orig. cloth. Houtsculpturen Dornach. Hardbound. Fine. (57336) €16.00

30. H. von Kugelgen. Marchen - Puppenspiele - Farbige Schatten : Von dem Wesen der technischen Medien und der geistigen Wirklichkeit im kunstlerischen Spiel. Internationale Vereinigung der Waldorfkindergarten e.v, [1975]. 29 cm. 122 p. Studienheft 8. Illustr. with b/w photos. Typescript. Poppenspel marionetten antroposofische visie. Ppb. Very good. (57337) €12.00

31. Nora Stein - von Baditz. Uber die padagogische Eurythmie fur Unterrichtende. Bund der Freien Waldorfschulen; Stuttgart. 30 cm. 79, 35 p. Arbeitsmaterial fur Eurythmielehrer. Weak binding, some pages loose, complete. Spine partially torn. Ppb. Good. (57338) €8.00

32. Nora Stein - von Baditz. Uber die padagogische Eurythmie fur Unterrichtende. Bund der Freien Waldorfschulen; Stuttgart. 30 cm. 79, 35 p. Arbeitsmaterial fur Eurythmielehrer. Weak binding, some pages loose, complete. Otherwise clean copy. Ppb. Good+. (57339) €8.00

33. S. Bardt / R. Bock u.a. Erziehung durch Eurythmie : Anregungen fur Unterrichtende. Bund der Freien Waldorfschulen; Stuttgart, 1982. 30 cm. 74 p. Arbeitsmaterial fur Eurythmielehrer. Weak binding, some pages loose, complete. Otherwise clean copy. Ppb. Good. (57340) €8.00

34. H. von Kugelgen [Hrsg.]. 'Kind Tanzt'. 30 cm. 73 p. Studienmaterial der Internationalen Vereinigung der Waldorfkindergarten - Heft 10. Material zur Eurythmie fur das kleine Kind : Bewegung und Wille, Musik, Erfahrungsberichte. Name former owner. Cover sl. stained. Ppb. Good+. (57341) €7.00

35. H. von Kugelgen [Hrsg.]. 'Kind Tanzt'. 30 cm. 73 p. Studienmaterial der Internationalen Vereinigung der Waldorfkindergarten - Heft 10. Zur Eurythmie im ersten Jahrsiebent / Von der Bewegungsentwicklung des Kindes / Von der Einwurzelung des Willens in die Organe des Leibes - Bewegung und Sprache / Rhythmische- oder Bewegugsspiele / Wie bereitet sich die Kindergartnerin auf die Musik vor? Quintenstimmung. Ppb. Very good. (57342) €7.00

36. H. von Kugelgen / E. Grunelius. Das Wesen des kleinen Kindes. Der Vereinigung der Waldorfkindergarten und der Padagogischen Forschungsstelle beim Bund der Freien Waldorfschulen; Stuttgart, 1971. 30 cm. 173 p. Studienmaterial der Vereinigung der Waldorfkindergarten - Heft 3. Typescript. Ppb. Very good. (57343) €12.00

37. H. von Kugelgen / E. Grunelius. Das Wesen des kleinen Kindes. Der Vereinigung der Waldorfkindergarten und der Padagogischen Forschungsstelle beim Bund der Freien Waldorfschulen; Stuttgart, 1971. 30 cm. 173 p. Studienmaterial der Vereinigung der Waldorfkindergarten - Heft 3. Typescript. Pen underlining and notes on last 30 p. Ppb. Good. (57344) €8.00

38. J. Stockmar. Eurythmie im Kindergarten - mit Gedichtenauswahl. [1988]. 30 cm. 150 p. Studienmaterial der Internationalen Vereinigung der Waldorfkindergarten - Heft 14. Ppb. Very good. (57345) €12.00

39. H. von Kugelgen [Hrsg.]. Fernseh - geschadigt : Literatur und Hinweise zu dem Aufruf an Eltern und Erzieher, kleine Kinder vor dem Bildschirm zu schutzen. Internationale Vereinigung der Waldorfkindergarten; Stuttgart, 1979. 5. wesentlich erw. Aufl. 30 cm. 158 p. Studienheft 7. Illustr. Ppb. Very good. (57346) €7.00

40. R. Steiner. Von den Elementarwesen in der Natur und im Menschendasein : Vortrage. Internationale Vereinigung der Waldorfkindergarten; Stuttgart, [1982]. 30 cm. 139 p. Studienheft 11. Name former owner. Cover sl. edge rubbed. Ppb. Good+. (57347) €10.00

41. H. von Kugelgen [Hrsg.]. Spiele und Zeugnisspruche. [Internationale Vereinigung der Waldorfkindergarten; Stuttgart], 1976. 30 cm. 264 p. Name former owner. Ppb. Very good. (57348) €15.00

42. K. Schwaderer / Antonio Paolucci. Ravenna : Die Basilika Sant'Apollinare Nuovo / Ravenna [Geschenkbeilage]. Selbstverlag / Edizione Salbaroli, c1984 / 1983. 26 cm. 93; 126 p. Ravenna-appendix is very richly illustr. with color photos. Bookbloc fixed to cover with cellotape. Both copies in partially faded cover . Mozaieken. Softbound. Good+. (57349) €15.00

43. A. Carmichael / A. Bittleston. The sun dances : Prayers and blessings from the Gaelic. Floris Books; Edinburgh, 1977. ISBN: 090354007X. 18 cm. xx,124 p. Cover sl. thumbed. Ppb. Good. (57350) €8.00

44. H. van der Meer. Biografische schetsen. Tijdschrift Jonas, c1990. 21 cm. 158 p. C.G. Jung / F. Kafka / E. Kubler Ross / K. Marx / H. Knef / R.M. Rilke / Krishnamurti Jiddhu / V. Majakovski / G. Mahler / P. A. Kropotkin / J. Joplin / A. Roland Holst. Geill. met z/w foto's. Garenloos. Zeer goed. (57351) €7.00

45. J. Theissen. Apokalypse - Periodiek nr. 1. Nearchus; Leiden, 1990. 20 cm. 71 p. Geill. Garenloos. Zeer goed. (57352) €10.00

46. Architektur / Plastik / Malerei / Kleinodien. 1975. 21 cm. 68 p. Ausstellung bildende Kunste : Dortmund 1975 in der Westfalenhalle Halle II Foyer, Silbersaal, Wintergarten zur Mitglieder - Versammlung und - Tagung der Anthroposophischen Gesellschaft in Deutschland. Illustr. with b/w pictures. Ppb. Fine. (57353) €7.00

47. M. Buthke / H. W. Schimmel. Resonanzhomoopathie. Eigen Verlag des Internationalen Forschungsvereins fur Funktionelle Medizin und Resonanzhomoopathie; Karlsruhe, 1994. ISBN: 3930346001. 21 cm. 55 p. Some underlining on p. 2. Cover sl. edgerubbed. Ppb. Good+. (57354) €10.00

48. J.A. Willinge Prins / H. Bavelaar. De plant als genees-, genot - en voedingsmiddel : Overzicht van in Nederland bekende of gebruikte gewassen, voor ieder die belang stelt in geneeskunde, botanie en voedingsleer. Argus; Amsterdam, [1952]. 24 cm. 347 p. Met 134 pentekeningen en 4 kleurenpl. Notitie op titelp. Ex libris. Schutbl. vergeeld. Tekstgedeelte netjes. Gebonden. Goed+. (57355) €11.00

49. H. Poizner / E. S. Klima / U. Bellugi. What the hands reveal about the brain. A Bradford Book / The NIT Press; Cambridge, 1992. 3th printing. 22 cm. xvii, 236 p. Illustr. Name former owner. Cover sl. edgerubbed. Incl. papercutting. Brain damage Sign language Deaf means of communication Psycholinguistics. Ppb. Very good. (57356) €7.00

50. C. Hulsenbeck. Groenblauwe dromen en duizend jaar zand. Holkema & Warendorf; Houten, c1999. ISBN: 9026991711. 24 cm. 343 p. Geill. door P. Hopman. Orig. linnen. Gebonden. Uitstekend. (57357) €7.00

51. H. Hoogewerff. Voeding en voedingsgewassen - Wenken voor kindervoeding : Gebruik van kruiden. 1975. 4de dr. 22 cm. 135 p. Geill. Voedingsleer. Gebrocheerd. Goed+. (57358) €10.00

 

Met hartelijke groet,

Peet Veerbeek

 


29-05-2010
Nieuw in onze catalogus per 29 mei

Beste mensen,

Hierbij weer een lijst met nieuwe aanwinsten. Bestellingen kunnen het eenvoudigst per e-mail worden gedaan en worden in volgorde van binnenkomst verwerkt.


1. P. Pullman. The good man Jesus and the scoundrel Christ. Canongate; Edinburgh, 2010. ISBN: 9781847678256. 22 cm. 245 p. Hardbound. As NEW in fine DJ. (57151) €13.00

2. Isabel Wyatt . Verhalen uit het wonderboek. Den Haag [etc.] : Werkgroep Carrousel, [1992]. ISBN: 90-73020-07-7. 22 cm. 145 p. De zesjarige Sylvia woont aan de rand van het bos. Haar moeder vertelt haar van alles over de herfst- en wintertijd. Vanaf ca. 5 jaar. Geill. Hoek iets gekruld. jaargetijdenverhalen . Garenloos. Goed+. (57152) €17.50

3. Anneke Reitsma . Overtocht : gedichten. 's-Gravenhage : Morgenstern, 1990. ISBN: 90-6874-014-8. 20 cm. 58 p. gedichten oorspr. - Nederlands. Gebrocheerd. Nieuw. (57153) €9.00

4. Annemie Bosmans . De falluskinderen. 's-Gravenhage : Christian Morgenstern, cop. 1990. ISBN: 90-6874-012-1. 19 cm. 63 p. Een jonge vrouw verlangt terug naar haar kindertijd, waarin ze een bijzondere relatie had met haar broer. Jeugdervaringen Familierelaties . Gebrocheerd. Nieuw. (57154) €9.00

5. Jan Pieter de Kok . Dichtwerk. ['s-Gravenhage] : Christian Morgenstern Uitgeverij, 1990. 1e dr. ISBN: 90-6874-011-3. 19 cm. 33 p. gedichten oorspr. - Nederlands. Gebrocheerd. Nieuw. (57155) €8.00

6. Annemie Bosmans . Teloorgang. 's-Gravenhage : Christian Morgenstern, cop. 1991. ISBN: 90-6874-017-2. 19 cm. 80 p. Een contactgestoorde jonge vrouw probeert een gehandicapt meisje te helpen dat seksueel misbruikt wordt door haar vader. Incest romans en novellen oorspr. - Nederlands. Gebrocheerd. Nieuw. (57156) €9.00

7. Harris L. Coulter . Aids en syphilis : de verborgen schakel. 's-Gravenhage : Morgenstern, cop. 1990. ISBN: 90-6874-015-6. 19 cm. 139 p. Betoog waarin de stelling wordt gelanceerd en verdedigd dat AIDS veroorzaakt wordt door niet onderkende of halfgenezen syphilis.. AIDS geslachtsziekten. Gebrocheerd. Nieuw. (57157) €10.00

8. Jan Pieter de Kok. Michael - transcriptie van de grondsteen der anthroposophie van Rudolf Steiner. 's-Gravenhage : Morgenstern, 1990. ISBN: 906874013X. 17 x 16 cm. Ongepag. Gebrocheerd. Nieuw. (57158) €7.00

9. Kees Schilder PÈ . Kees Schilder PÈ : tekeningen. 's-Gravenhage : Christian Morgenstern, 1986. ISBN: 90-6874-001-6. 28 cm. 20 bl. Lijntekeningen. Gebrocheerd. Uitstekend. (57159) €15.00

10. Willem van Scheijndel / J. Delnoij. Willem van Scheijndel, Taffeh paintings = Taffeh-schilderijen. 's-Gravenhage : Christian Morgenstern, [1984]. ISBN: 90-6874-002-4. 20x27 cm. 32 p. Catalogus van de schilderijen die de Nederlandse kustenaar maakte naar aanleiding van de herbouwde Isistempel uit Taphis in het Rijksmuseum van Oudheden te Leiden. Geill. met kleurenreprod. en z/w foto's. Tekst in Ned. en Engels. Scheijndel, Willem van schilderkunst. Geniet. Uitstekend. (57160) €10.00

11. Neil Z. Miller. Vaccines: Are they really safe and effective? A parent's guide to childhood shots. New Atlantean Press; Santa Fe, 1994. 4th pr. ISBN: 1881217108. 21 cm. 79 p. Vaccinaties Inenten kinderen. Softbound. Fine. (57161) €8.00

12. Hugo Vermeulen . Tarot of Dianic initiation. 's-Gravenhage : Christian Morgenstern Uitgeverij, 1988. ISBN: 9068740075. 12 cm. 53 p. 80 tarotkaarten met etsen van H. Vermeulen. Incl. boekje in Ned. en Engels, 53 p., gebrocheerd. In zwart kartonnen doosje met sluitlinten. tarot. Nieuw. (57162) €25.00

13. Linda Adams . Bewust omgaan met jezelf en anderen : effectiever samenleven door assertief gedrag. Baarn : Tirion, cop. 1988. 3e dr. ISBN: 90-5121-091-4. 24 cm. 143 p. Handleiding voor vrouwen om conflicten effectiever op te lossen. P.'s iets verkleurd, verder ongelezen. Assertiviteitstraining vrouwen . Garenloos. Zeer goed+. (57163) €7.00

14. SQuire Rushnell. Als God knipoogt, moet je wel omhoogkijken : de rol van toeval in het leven. Amsterdam : Forum, 2003. ISBN: 90-225-3578-9. 19 cm. 172 p. Ervaringen van mensen met vreemde spelingen van het lot. Toeval Levenskunst spiritualiteit. Gebonden. Als nieuw,  stofomslag uitstekend. (57164) €7.00

15. Jon Kabat-Zinn . Waar je ook gaat, daar ben je : meditatie in het dagelijks leven. Utrecht [etc.] : Servire, 2009. 16e dr. ISBN: 978-90-215-4567-7. 21 cm. 255 p. Handleiding om te komen tot aandachtig leven met behulp van eenvoudige technieken. Zelfverwerkelijking Meditatie levenskunst overdenkingen. Garenloos. Nieuw. (57165) €10.00

16. H. Winter Griffith . Vitaminen, mineralen en kruiden : bijwerkingen, symptomen, hoeveelheden, geneesmiddelen. Utrecht [etc.] : Kosmos, cop. 1989. ISBN: 90-215-1507-5. 24 cm. 348 p. Vitaminen Mineralen in de voedingsleer Geneeskrachtige kruiden . Garenloos. Goed+. (57166) €7.00

17. Kenneth S. Cohen . Handboek qigong. Utrecht [etc.] : Servire, cop. 2000. 2e dr. ISBN: 90-215-9704-7. 22 cm. 510 p. Inleiding in het traditioneel Chinese systeem om lichaam en geest in balans te brengen. Qigong Chinese geneeskunde qigong ontspanningsoefeningen. Gebonden. Als nieuw. (57167) €25.00

18. V. Megre. Anastasia : De zoemende ceder. Schildpad Boeken; Bolsward, c2007. 4de dr. ISBN: 9789077463086. 21 cm. 171 p. Anastasia. Vouwtje in omslag. Gebrocheerd. Zeer goed. (57168) €7.00

19. F. Kramer. Lehrbuch der Elekroakupunktur Band III : Diagnostik und Therapie mit homoopatischen Mitteln. Haug; Heidelberg, c1980. ISBN: 3776005726. 21 cm. 256 p. Mit 26 Abb. u. 51 Tab. Some pen underlining. Homeopathie. Ppb. Good+. (57169) €30.00

20. Maharishi Mahesh Yogi . De wetenschap van het zijn en de kunst van het leven. Den Haag : MIU Nederland Pers, 1977. ISBN: 90-6269-016-5. 24 cm. XVI, 322 p. Geill. met 2 z/w foto's. Opdracht. Klein scheurtje in stofomslag. Philosophy . Gebrocheerd. Zeer goed. (57170) €7.00

21. Adam Smith . De kracht van de geest : op zoek naar de innerlijke mens. Utrecht [etc.] : Bruna, 1977. ISBN: 90-229-7404-9. 22 cm. 400 p. Omslag iets gesleten aan randen. Mystiek. Garenloos. Goed+. (57171) €7.00

22. Cassandra Eason . Pendelen. Aartselaar [Oosterhout] : Deltas, cop. 2001. ISBN: 90-243-7855-9. 22 cm. 128 p. Aquarius reeks. Inleiding in het werken met de pendel. Pendelen (magie) parapsychologie. Garenloos. Uitstekend. (57172) €7.00

23. Peter Gerrickens . Kwaliteiten : een verfrissende kijk op eigen-aardigheden. 's-Hertogenbosch : Gerrickens Training en Advies, cop. 2006. 8e dr. ISBN: 90-74123-02-3. 22 cm. 202 p. Karakterkunde psychologie zelf-management. Gebonden. Uitstekend. (57173) €11.00

24. Gerald G. Jampolsky . Uit het duister in het licht : mijn weg naar innerlijke genezing. Den Haag : Mirananda, cop. 1990. ISBN: 90-6271-802-7. 21 cm. 240 p. Autobiografisch verslag van het therapeutisch verloop van een mystieke bekering van een in alle opzichten mislukt mens. Omslag met lichte gebruikssporen. Tekstgedeelte uitstekend. levenskunst geloofsleven. Gebrocheerd. Goed+. (57174) €8.00

25. IJde Lansen / M. Bello. Je gaat niet zomaar dood : vragen en antwoorden rondom het leven en sterven van Marleentje. Deventer : Ankh-Hermes, cop. 1992. ISBN: 90-202-5594-0. 21 cm. 91 p. Persoonlijk verslag van de ouders over het sterven van hun zesjarig dochtertje. Dood Kinderen leven en dood. Garenloos. Uitstekend. (57175) €7.00

26. Beatrice Lydecker . Contact met dieren : hoe mensen met dieren kunnen praten. Deventer : Ankh-Hermes, cop. 1982. ISBN: 90-202-5431-6. 21 cm. 188 p. Enkele p.'s vergeeld. Kromgelezen. Incl. krantenknipsel. Dierenpsychologie huisdieren parapsychologie telepathie. Gebrocheerd. Goed. (57176) €7.00

27. R. M. Martina. Emotionele therapie. Dolisos; Montfoort. 24 cm. 176 p. Omslag gedeeltelijk verkleurd. Binnenwerk zeer goed. Gebrocheerd. Zeer goed. (57177) €8.00

28. Sun van Meijel . Seksualiteit: alleen in samen-zijn. Utrecht : Servire, 1993. 3e dr. ISBN: 90-6325-454-7. 18 cm. 288 p. Serie meditatief ontvangen teksten en berichten waarin verschillende aspecten van seksualiteit worden besproken. Hier en daar onderstrepingen t/m p. 40. Exemplaar verder vrijwel nieuw. Seksualiteit . Gebonden. Goed+. (57178) €7.00

29. Gabriel Smit . In het land van de dichter. Utrecht : Het Spectrum Antwerpen : Het Spectrum, 1961. 2e herz. en uitgebr. herdr. 19 cm. 143 p. Prisma Boeken 685. Vergeelde p.'s. Omslag iets gesleten aan randen. Verder ongelezen. Dichtkunst. Garenloos. Goed+. (57179) €7.00

30. Martha Davis / Elizabeth Robbins Eshelman / Matthew MacKay . Ontspanje : oefeningen voor ontspanning en stressvermindering. Amsterdam : Nieuwezijds, cop. 2001. ISBN: 90-5712-104-2. 24 cm. 319 p. Stress Ontspanningsoefeningen Ontspannings-oefeningen . Gebrocheerd. Zeer goed. (57180) €10.00

31. Riet Okken . De bevrijdende kracht van emoties. Tilburg : Astarte, 2006. 2de dr. ISBN: 90-807368-1-3. 22 cm. 398 p. Praktisch handboek voor gezond beheer van de eigen emoties en inzicht in de emoties van anderen. Emoties psychotherapie. Garenloos. Als nieuw. (57181) €13.00

32. Pim van Lommel . Eindeloos bewustzijn : een wetenschappelijke visie op de bijna-dood ervaring. Kampen : Ten Have, 2008. 12e dr. ISBN: 978-90-259-5778-0. 23 cm. 403 p. Near death experiences leven en dood. Garenloos. Uitstekend. (57182) €10.00

33. Franz Kafka . Verzameld werk. Amsterdam : Querido, 1985. 8e dr. ISBN: 90-214-6995-2. 22 cm. 996 p. Vouwtje in bovenhoek boekblok tot ca. p. 300. Orig. linnen. Gebonden. Zeer goed. (57183) €9.00

34. Clifford Bishop . Seksualiteit en spiritualiteit. Kerkdriel : Librero, cop. 2004. ISBN: 90-5764-398-7. 21 cm. 184 p. Cultuurhistorisch overzicht van seksualiteit in het kader van godsdienstige opvattingen. Rijk geill. met kleurenreprod. Seksualiteit . Gebrocheerd. Zeer goed+. (57184) €7.00

35. Gareth Moore . Oefen je brein. Aartselaar [Oosterhout] : Deltas, cop. 2007. ISBN: 978-90-447-1522-4. 19 cm. XV, 75, [37] p. puzzels denksport. Garenloos. Zeer goed+. (57185) €7.00

36. P. Marechal. Transcendente meditatie en kloosterleven. S.R.M. Publicaties; Den Haag, 1976. 21 cm. 22 p. Artikel van Paul Marechal in 'Creative Intelligence' Nr. 5, blz. 25-32. Geniet. Goed. (57186) €7.00

37. Wilhelm Busch. Max und Moritz - eine Bubengeschichte in sieben Streichen. Braun und Schneider; Munchen. 21 cm. 60 p. Color illustr. Foxed end p. Little foxing on some p. Half cloth. Hardbound. Good. (57187) €7.00

38. Maharishi Mahesh Yogi . The science of being and art of living. MIU Press, c1966. New rev. ed. ISBN: 0891860010. 24 cm. 334 p. Orig. cloth. Gilt edges. Illustr. with 2 b/w photos. Hardbound. Very good+. (57188) €7.00

39. P. Tomkins / C. Bird. The secret life of plants. Allen Lane, 1974. Revised ed. ISBN: 0713905948. 23 cm. 340 p. Hardbound. Very Good in Torn DJ. (57189) €7.00

40. J. Fehrenbach a.o. Short Manual of the VEGATEST-method. Vega; Schiltach, 1986. 2nd impr. and ext. ed. 22 cm. 115 p. Blue pen underlining and some notes in text. Hardbound. Good. (57190) €20.00

41. Henry T. Hamblin . Gedachten hebben kracht. Den Haag : Servire, [1954]. 22 cm. 120 p. Orig. linnen. P.'s verkleurd. Gebonden. Zeer goed. (57191) €10.00

42. Gaston Saint-Pierre / Debbie Boater. Metamorfose-massage : grondbeginselen en praktijk. Deventer : Ankh-Hermes, 1985. 2e dr. ISBN: 90-202-3993-7. 21 cm. 109 p. Geill. Omslag gedeeltelijk verkleurd. Massage. Gebonden. Zeer goed. (57192) €15.00

43. Ken Carey. Vision. Uni Sun, 1987. 4th pr. ISBN: 0912949031. 21 cm. 92 p. Cover sl. edge rubbed. Garenloos. Goed+. (57193) €7.00

44. Lama Anagarika Govinda. Foundations of Tibetan Mysticism according to the esoteric teachings of the great mantra Om Mani Padme Hum. Rider and Co.; London, 1975. 5th impr. ISBN: 0090520416. 21 cm. 311 p. Frontispiece. Illustr. with 8 b/w pl. Mystiek Tibet. Softbound. Very good. (57194) €7.00

45. U. Warnke. Risiko Wohlstandsleiden : Syndrom X / Erschopfungs-Syndrom / Pathologisches Energiedefizit. Popular Academic Verlags-Gesellschaft; Saarbrucken, 1996. 3. Aufl. ISBN: 3929929023. 24 cm. 286 p. Der archaische Zivilisationsmensch I. Some underlining on a few p., otherwise fine copy. Hardbound. Very Good+ in Very Good DJ. (57195) €30.00

46. Amy van Marken (Inl.) / John Bauer . De sprookjeswereld van John Bauer. Rotterdam : Lemniscaat, 1979. 2e dr. ISBN: 90-6069-247-0. 29 cm. 192 p. Sprookjes met tekeningen (kleurenplaten) van de Zweedse kunstenaar John Bauer (1882-1918). Omslag gesleten aan randen. Binnenwerk uitstekend. Sprookjes . Gebonden. Goed+. (57196) €10.00

47. Jac. P. Thijsse / L.W.R. Wenckebach / Jan Voerman jr. / E. Koning. Langs de Zuiderzee. Bakkerij 'De Ruijter' / Verkade & Comp.; Zaandam, 1914. 29 cm. 98 p. Compleet met alle ingeplakte Verkade's plaatjes. Hier en daar roestvlekjes. Tekst p.'s t.o. plaatjes vertonen lichtbruine afdrukken van de plaatjes. Geill. met z/w tekeningen. Halflinnen. Op achter schutbl. 2 z/w foto's van Zwitserse [?] landschappen. Gebonden. Goed. (57197) €20.00

48. C. van der Molen. Elektroacupunctuur : praktische handleiding voor de elektroacupunctuur volgens Voll en de B.F.D. Lochem : De Tijdstroom, 1982. ISBN: 90-6087-574-5. 25 cm. 202 p. Geill. hier en daar onderstrepingen. Naam vorige eigenaar. Gebonden. Goed+. (57198) €50.00

49. Bote Mikkers . Pendelwerkboek : vijfhonderd werkschema's voor het pendelen. Deventer : Ankh-Hermes, cop. 1990. ISBN: 90-202-5526-6. 28 cm. 177 p. Geill. Pendelen (magie) wichelroeden. Gebrocheerd. Goed+. (57199) €7.00

50. J. van der Hoeden. Zoonoses. Elsevier;Amsterdam, 1964. 23 cm. xi,774 p. With 110 illustr. and 32 tables. Orig. cloth. Hardbound. Very good. (57200) €30.00

51. Kees van Houten / Marinus Kasbergen . Bach en het getal : een onderzoek naar de getallensymboliek en de esoterische achtergronden hiervan in het werk van Johann Sebastian Bach. Zutphen : De Walburg Pers, cop. 1985. ISBN: 90-6011-338-1. 25 cm. 216 p. Titelplaat. Geill. Bach, Johann Sebastian (composities) Getallensymboliek in de muziek esoterische visie Numerology Bach, Johann Sebastian Composities (muziek) Getallensymboliek Muziek Esoterische visie compositieleer muziekanalyse. Gebrocheerd. Zeer goed. (57201) €12.50

52. Pieter M.C. Toepoel. Toepoel's Hondenencyclopedie - samengesteld met medewerking van meer dan negentig leidende figuren op het gebied der kynologie, diergeneeskunde, erfelijkheidsleer en wat verder de hond betreft. Amsterdam : Becht, [1940]. 2de bijgewerkte en zeer vermeerderde dr. 26 cm. viii, 524 p. Geill. met z/w foto's. Orig. linnen. Voorscharnier gedeeltelijk gespleten. Verder goed gebonden boekblok. Gebonden. Goed. (57202) €8.00

53. Eltjo H. Haselhoff . Geheimzinnige graancirkels : wetenschappelijk onderzoek & mysterieuze verhalen. Utrecht : Het Spectrum, 2002. 1e dr. ISBN: 90-274-7985-2. 21◊22 cm. 172 p. Wetenschappelijk getoetst onderzoek naar het fenomeen van de graancirkel en de gewijzigde kiemkwaliteit van zaden uit deze cirkels. Rijk geill. met kleurenfoto's. Graancirkels natuurwetenschappelijk onderzoek paranormale verschijnselen. Gebrocheerd. Zeer goed+. (57203) €7.00

54. M. Klensch. Aurora's Winter Waltz : Yukon - Alaska - Britisch Columbia. Alpenglow Photo; Skagway, c2006. ISBN: 0977907007. Oblong 21 x 23 cm. 64 p. Northern lights photography. Hardbound. As New. (57204) €90.00

55. R. Sheldrake. Seven experiments that could change the world : A do-it yourself guide to revolutionary science. Riverhead Books; NY, 1995. ISBN: 1573220140. 23 cm. 288 p. Illustr. Ppb. Very good+. (57205) €7.00

56. The world of ESA. Editions de la Martiniere; Paris, c2005. Oblong 25 x 30 cm. 181 p. Color photogr. Incl. poster. European Space Agency. Hardbound. As NEW in fine DJ. (57206) €90.00

57. S. Dobson. Unusual hotels of the world. Jonglez, c2007. ISBN: 9782915807257. 28 cm. 221 p. Color photogr. Softbound. As New. (57207) €10.00

58. M. Gottwald . Sciamachy - Monitoring the changing earth's atmosphere. DLR, c2006. 30 cm. 167 p. Richly illustr. in color. Top corners sl. rubbed. Hardbound. Fine. (57208) €90.00

59. Dennis van der Spoel . Alles over karting. Amsterdam : Van der Spoel, c2003. 9e dr. 30 cm. 192 p. Tips over motoren, banden, afstellen en techniek. Rijk geill. met z/w-en kleuren afb. Hoeken licht gekruld. Karting. Gebrocheerd. Goed+. (57209) €20.00

60. P.-G. Rademacher / A. Bachmann. Handbuch der VEGATEST-Methode - Wesen, Theorie und Praxis. Vega; Schiltach, [1982]. 30 cm. 147 p. Richly illustr. Hardbound. Fine. (57210) €20.00

61. A cruise of the seven seas [Fifth world cruise of the Belgenland]. International Mercantile Marine Company; NY, c1928. 23 cm. 91 p. Richly illustr. with b/w photos. Incl. map 42 x 80 cm: Map of the world cruise showing route of S.S. Belgenland largest ship going around the world / Also descriptions of optional shore excursions. Cover edgeworn. Spine missing, restaured with cellotape. Cruise Belgenland. Hardbound. Good. (57211) €7.00

62. Barbara Berger . Fastfood voor de ziel. Amsterdam : Forum, 2003. ISBN: 90-225-3710-2. 19 cm. 144 p. Praktisch werk- en oefenboek om door de kracht van positief denken beter en gelukkiger te leven. Levenskunst . Gebonden. Zeer goed+, stofomslag zeer goed. (57212) €8.00

63. R. Tolman / E. Ivanovsky. Vlinders. L.J. Veen; A'dam. 17 cm. Ongepag. [18] p. Rijk geill. met kleurentekeningen. Omslagje gesl. aan randen. Rug beschadigd. Namen vorige eigenaars. Gebonden. Matig. (57213) €10.00

64. R. Tolman / E. Ivanovsky. Bessen. L.J. Veen; A'dam. 17 cm. Ongepag. [18] p. Rijk geill. met kleurentekeningen. Omslagje gesl. aan randen. Naam vorige eigenaar. Gebonden. Goed. (57214) €15.00

65. R. Tolman / E. Ivanovsky. Onze kleine zwemmers. L.J. Veen; A'dam. 17 cm. Ongepag. [18] p. Rijk geill. met kleurentekeningen. Omslagje gesl. aan randen. Naam vorige eigenaar. Zwakke binding. Vissen. Gebonden. Goed. (57215) €12.00

66. G. Warrier / H. Verma / K. Sullivan. Ayurveda. Librero; Kerkdriel, c2002. ISBN: 9057642735. 13 cm. 224 p. Rijk geill. Gebrocheerd. Uitstekend. (57216) €7.00

67. J. von Buttlar. Zeitriss - Begegnung mit dem Unfassbaren. Herbig; Munchen, c1989. ISBN: 3776615710. 22 cm. 256 p. Mit 21 zum Teil farbigen Abb. Illustr. Orig. cloth. Hardbound. Fine in very good DJ. (57217) €7.00

68. Ans Smink . Atlas van de anatomie. Lisse : Rebo Productions, 1991. 2e dr. ISBN: 90-366-0120-7. 30 cm. 156 p. Zeer rijk geill. met realistische tekeningen in kleur. Anatomie . Gebonden. Uitstekend, stofomslag zeer goed. (57218) €15.00

69. K. Budde u.a. Korperwelten - Einblicke in den menschlichen Korper. Landesmuseum fur Technik und Arbeit; Mannheim, 1998. 4., erweiterte Aufl. 28 cm. 240 p. Exhibition catalogue. Very richly illustr. anatomie. Softbound. Fine. (57219) €7.00

70. Jan W. de Vries / Roland Willemyns / Peter Burger. Het verhaal van een taal : negen eeuwen Nederlands. Amsterdam : Prometheus, 1993. ISBN: 90-5333-186-7. 24 cm. 315 p. Geill. in kleur en z/w. Gebrocheerd. Zeer goed. (57220) €10.00

71. Willem Floor. The history of theater in Iran. Mage; Washington, c2005. ISBN: 0934211299. 28 cm. 340 p. Some b/w illustr. Persian drama Performing arts Iran History Theater Iran. Ppb. Very good+. (57221) €14.00

72. Karen Brookfield e.a. Schrift. Antwerpen : Standaard, cop. 2001. ISBN: 90-02-19657-1. 29 cm. 63 p. Ooggetuigen. Met veel illustraties en korte teksten wordt een overzicht gegeven van het schrift en allerlei schriftvormen door de eeuwen heen. Vanaf ca. 13 jaar. Schrift Geschiedenis . Gebonden. Als nieuw. (57222) €7.00

73. C. Geelhaar u.a. Claude Monet: Nympheas : Impression - Vision. Kunstmuseum Basel, c1986. ISBN: 3720400379. Oblong 23 x 28 cm. 181 p. Exhibition catalogue. Very richly illustr. with color reprod. and b/w photos incl. folding pl. Text in German. Softbound. Fine. (57223) €12.00

74. D. Taylor. Learning Unix for Mac OS X Tiger. O'Reilly; Beijing, 2005. 4th ed. ISBN: 0596009151. 23 cm. 260 p. Ppb. As New. (57224) €7.00

75. K. Jamsa a.o. Web programming. Jamsa Press; Las Vegas, c1996. ISBN: 1884133274. 23 cm. xxii, 506 p. Incl. CD-ROM with Java software development kit / Perl version 5. Ppb. Very good. (57225) €7.00

76. Scott J. Walter / Aaron Weiss . Beginnen met JavaScript. Schoonhoven : Academic Service informatica, cop. 1996. ISBN: 90-395-0507-1. 24 cm. XX, 294 p. Beginnen met .... Java (computer language) JavaScript (programmeertaal) Gebrocheerd. Uitstekend. (57226) €7.00

77. Jan Kampherbeek . Basishandleiding JavaScript : de mooiste Web-pagina's in 20 minuten. Utrecht : Bijleveld Press, 1997. 1e dr. ISBN: 90-72019-81-4. 24 cm. 93 p. Cultuurautomatisering, ISSN 0923-1498 49. Hier en daar groene markeerpen-strepen in marges. JavaScript (programmeertaal) Geniet. Goed+. (57227) €7.00

78. J. Simmons. The invisibe grail - How brands can use words to engage with audiences. Marshall Cavendish; Singapore / Cyan; London, c2006. ISBN: 1904879691. 21 cm. 223 p. Illustr. Softbound. Fine. (57228) €10.00

79. Louis Theroux. The call of the weird - Travels in American subcultures. Pan Macmillan, c2005. ISBN: 0330435701. 20 cm. 291 p. Ppb. Very good. (57229) €9.00

80. Isabel Wyatt . Verhalen uit het wonderboek. Den Haag [etc.] : Werkgroep Carrousel, [1992]. ISBN: 90-73020-07-7. 22 cm. 145 p. De zesjarige Sylvia woont aan de rand van het bos. Haar moeder vertelt haar van alles over de herfst- en wintertijd. Geill. Vanaf ca. 5 jaar. Net ex bibliotheek exemplaar. sprookjesfiguren jaargetijdenverhalen . Gebonden. Goed+. (57230) €18.00

81. Donald J. Koosis / David Koosis . Programmeren in Java voor dummies. Amsterdam [etc.] : Addison Wesley Longman, cop. 1998. 2de ed. ISBN: 90-6789-898-8. 24 cm. XXII, 355 p. Incl. CD-ROM. Java (computer language) Java (programmeertaal) Garenloos. Als nieuw. (57231) €7.00

82. J. A. Brongers . Abecedarium voor de boekensneuper : rondgang door de boekenwereld. Amersfoort : Bekking, 1989. ISBN: 90-6109-199-3. 19 cm. 161 p. Verklarende woordenlijst van typografische en bibliografische termen. Titelplaat. Vlekje op voorzijde omslag. Boeken bibliofilie. Gebrocheerd. Zeer goed+. (57232) €7.00

83. Rudiger Grimm. Bibliographie der anthroposophischen Heilpadagogik und Sozialtherapie. Dornach : Verl. am Goetheanum, 1993. ISBN: 3-7235-0700-X. 20 cm. 101 p. Ppb. Fine. (57233) €12.00

84. James Webb Young / W. Bernbach. A technique for producing ideas. McGraw-Hill; NY, c2003. ISBN: 9780071410946. 18 cm. 48 p. McGraw-Hill advertising classic. Creative process . Ppb. As New. (57234) €7.00

85. Oliver Sacks / Han Visserman [vert.]. Musicofilia : verhalen over muziek en het brein. Amsterdam : Meulenhoff, 2008. 5de dr. ISBN: 978-90-290-8066-8. 22 cm. 381 p. Psychology of music Neurological aspects muziek Hersenen Muziekpsychologie . Garenloos. Uitstekend. (57235) €8.00

86. Paul Auster / Ronald Vlek [vert.]. Onzichtbaar : roman. Amsterdam [etc.] : De Arbeiderspers, cop. 2009. ISBN: 978-90-295-7162-3. 23 cm. 238 p. Een bekende schrijver ontvangt van een vroegere studievriend een schokkende autobiografische roman. Gebonden. Uitstekend, stofomslag goed+. (57236) €10.00

87. Ine van den Broek-van Hilst / Henk Francino . Het boek uitvergroot: 1. Boekbinderslinnen / 2. Omslagpapieren / 3. Boekbindersleer. Leusden : Stichting Boekbehoud Deventer : HAEF, cop. 2001/2/3. ISBN: 90-806412-1-9 / 90-806412-2-7 / 90-806412-4-3. 22 cm. 49, 49, 57 p. Het boek uitvergroot dl. 1 / 2 / 3. Rijk geill. met ingelijmde voorbeelden van linnen, papier en leer. Orig. linnen. Linnen Sierpapier boekbinden Leather Bookbinding . Gebonden. Als nieuw. (57237) €40.00

88. J.A. Brongers. Boekwoorden woordenboek : rondgang door de boekenwereld. Amsterdam : De Buitenkant, 1996. 2e, geheel herz. dr. ISBN: 90-70386-76-3. 16 cm. 222 p. Bibliofilie. Gebonden. Uitstekend. (57238) €7.00

89. Boekbinden : Materiaalmodellen. 21 cm. 64 Voorbeelden [20 x 12 cm] van verschillende boekbindersmaterialen, papier, karton, en linnen met daarop gedrukte informatie. In ringband. Orig. linnen. Dikte: 5 cm. Spiraal. Zeer goed+. (57239) €35.00

90. H. Matla . Stripkatalogus ... : officiele cumulatieve stripografie der nederlandstalige en friestalige stripboeken en striptijdschriften. 's-Gravenhage : Panda, 1993. 8ste herz. en uitgebr. ed. ISBN: 9064381100. 30 cm. Ongepag. Met: 35.000 striptitels, 118 striptijdschriften, 25000 postzegelgrote fotootjes van de albumcovers etc. Exemplaar is 4 cm. dik. Comic strips Netherlands Stripverhalen Nederland Bibliografieen . Gebonden. Zeer goed. (57240) €35.00

91. J.H. Meijerink . Handboek boekbinden : bind- en kartonneertechnieken. Baarn : Cantecleer, cop. 1999. ISBN: 90-213-2872-0. 27 cm. 186 p. Orig. linnen. Rijk geill. Binnenwerk als nieuw. Bovenkant rug aan achterzijde ca. 3 cm. ingescheurd. Boekbinden . Gebonden. Goed. (57241) €30.00

92. Elisabeth Haich . Inwijding : priesteres in Egypte. Deventer : Ankh-Hermes, 1988. 5e dr. ISBN: 90-202-4636-4. 22 cm. 420 p., [6] p. foto's. Een Hongaarse yoga-lerares verhaalt over de tijd dat zij in haar incarnatie als priesteres in het oude Egypte ingewijd werd. Geill. Kromgelezen. Omslag gesleten aan randen. Reincarnatie Theosofie . Gebrocheerd. Goed. (57242) €7.00

93. Erich Fromm . De angst voor vrijheid. Utrecht : Bijleveld, 1976. 9e dr. ISBN: 90-6131-551-4. 21 cm. 223 p. Omslag gesleten aan randen. Leesvouwen op rug. Vrijheid Sociale psychologie cultuurpsychologie . Garenloos. Goed. (57243) €7.00

94. Phoebe Phillips [edit.]. The Collectors' Encyclopedia of Antiques. The Connoisseur; London, 1973. ISBN: 090030507X. 29 cm. 703 p. Contents: Arms and Armour, Bottles and Boxes, Carpets and Rugs, Ceramics, Clocks, Watches and Barometers, Embroidery and Needlework, Furniture, Glass, Jewellery, Metalwork, Musical instruments, Netsuke and Inro, Pewter, Scientific instruments, Silver, Toys and Automata. Incl. 64 p. of colour illustr., ca. 1800 b/w photogr. and ca. 200 line drawings. Orig. cloth. Light cellotape stains on end papers. Dedication on t.p. Hardbound. Very Good in Good DJ. (57244) €8.00

95. B. C. J. Lievegoed . Planetenkrachten en levensprocessen : een bijdrage om de werking van de door Rudolf Steiner genoemde compostpreparaten voor de landbouw beter te leren begrijpen. Zeist : Vrij Geestesleven [s.l.] : Nederlandse Vereniging tot bevordering der biologisch-dynamische landbouwmethode, cop.1975. ISBN: 9060380517. 21 cm. 61 p. Hier en daar onderstrepingen en potloodnotities. Fr. t. p. ontbreekt. Omslag gesleten aan randen. Biologisch-dynamische landbouw. Gebrocheerd. Goed. (57245) €10.00

96. F.H.J.A. Wilmar . Over de invloed van radio en televisie op kleuters en jonge kinderen : welke rol spelen radio en televisie in de huiskamer zijn ze bruikbaar voor het onderwijs? Zeist : Vrij Geestesleven, 1964. 20 cm. 48 p. Radio Televisie Kinderen. Gebrocheerd. Zeer goed. (57246) €6.00

97. B. Lievegoed. Over instituties van het geestesleven. Vereniging ter bevordering van de heilpaqedagogie, 1988. 2de herz. druk. 21 cm. 48 p. Manuscriptdruk. Lichte vegen op achterzijde omslag. Geniet. Goed+. (57247) €15.00

98. Rudolf Steiner . De klasse : esoterisch onderricht dat de weg wijst voorbij de drempel tot de geestelijke wereld - Deel 1 + 2. Driebergen-Rijsenburg : Zevenster, cop. 1990. ISBN: 90-5064-046-X / 9050640532. 21 cm. 207; 224 p. Spreuken en esoterisch onderwijs van de grondlegger van de antroposofie. Naam vorige eigenaar . Notities op laatste p. Deel 1: zwakke binding, p. 107 los. Garenloos. Goed+. (57248) €20.00

99. Rudolf Steiner . Goethe's beschouwing van de wereld der kleuren : een hoofdstuk uit Goethe's wereldbeschouwing. Zeist : Zevenster, 1983. 2e dr. ISBN: 90-70414-49-X. 21 cm. 48 p. Antroposofische visie op de Goetheaanse kleurenleer. Kleurenleer Antroposofische visie kleurenpsychologie. Gebrocheerd. Zeer goed. (57249) €11.00

100. Johannes Hemleben . Oerbegin en werelddoel : de gemeenschappelijke weg van aarde en mens. Rotterdam : Christofoor, 1976. ISBN: 90-6238-016-6. 20 cm. 96 p. Enkele dunne penkrasjes op omslag, boekblok uitstekend. Naam vorige eigenaar. Bijbel Antroposofische visie Religieuze lectuur. Garenloos. Zeer goed. (57250) €7.00

101. Rudolf Steiner. Het ontwikkelingsproces van de mens : de mens als stoffelijk-psychisch wezen in zijn verhouding tot de wereld - Deel II. Driebergen-Rijsenburg : Zevenster, cop. 1993. ISBN: 90-5064-061-3. 22 cm. 128 p. Zes lezingen over de gedachtenwereld van de mens, de verschillende ritmen die op de mens werken vanuit hemzelf en vanuit de kosmos, de mogelijke rol van de hemelse hierarchieen bij de verlossing van de mens uit de materie. Mensen Antroposofische visie ontwikkelingspsychologie. Garenloos. Uitstekend. (57251) €10.00

102. Elke Susannah Freed . Voor vilt vingertjes : tekeningen, tekst en patronen. Warnsveld : Freed, cop. 1991. ISBN: 90-74194-01-X. 22 cm. 20 p. Zwart-witte tekeningen en patronen met uitleg om allerlei kleine poppetjes van vilt te maken. Vanaf ca. 10 jaar. Vilt handwerken . Geniet. Zeer goed. (57252) €6.00

103. Hermina IJzerman. Menno en Moro. Driebergen-Rijsenburg : Stichting Egelantier, 1991. 2e dr. ISBN: 90-72026-07-1. 20 cm. 131 p. Z/w tekeningen op de linkerp., tekst op de rechterblz. Voorlezen vanaf circa 5 jaar. Vouw in hoek omslag. Verder uitstekend exemplaar. Antroposofie. Garenloos. Zeer goed. (57253) €7.00

104. H. Ogilvie. Aarde-jaar Christus-jaar. Boekerij van de Christengemeenschap; Zeist, 1967. 20 cm. 119 p. Naam vorige eigenaar. Gebrocheerd. Goed+. (57254) €7.00

105. Harald Falck-Ytter . Kalevala : mythos van de aarde. Driebergen-Rijsenburg : Zevenster, cop. 1989. ISBN: 90-5064-042-7. 21 cm. 128 p. Antroposofische analyse van het Finse epos. Kalevala antroposofische visie sagen en legenden. Garenloos. Uitstekend. (57255) €12.00

106. C. I. Dessaur . De achtste scheppingsdag. Arnhem : Gouda Quint, 1988. ISBN: 90-6000-570-8. 25 cm. 33 p. Afscheidscollege. Toespraak over de vergaande natuurwetenschappelijke en technologische ontwikkelingen die voorbijgaan aan de emotionele en spirituele kanten van de mens. Eugenics Genetic engineering Ethiek . Gebrocheerd. Uitstekend. (57256) €7.00

107. H. Ogilvie. Beschouwingen over het Onze Vader. Boekerij van de Christengemeenschap; Zeist. 20 cm. 43 p. Gebrocheerd. Zeer goed+. (57257) €7.00

108. Rudolf Meyer . Het mysterie van de graal : beschouwingen over een verborgen stroming in het Christendom. Zeist : De Haan, 1962. 25 cm. 209 p. Geill. met z/w tekeningen. Orig. linnen. Gebonden. Goed+, scheurtjes in stofomslag. (57258) €8.00

109. Jan A.C.M. Klaasen . Miniaturen : decennia, eeuwen, millennia. Hemrik : Nearchus, cop. 1999. ISBN: 90-73310-20-2. 20 cm. 109 p. Raakpunt 4. algemene geschiedenis. Garenloos. Als nieuw. (57259) €7.00

110. Joop van Dam . Innerlijke bronnen van de gezondheid. Amsterdam : Pentagon, 2003. ISBN: 90-72052-55-2. 20 cm. 100 p. Antroposofische visie op gezondheid, met aandacht voor de zelfgenezende krachten van de mens en het gezondmakende effect van een bewuste omgang met tijd. Antroposofische geneeskunde levenskunst. Gebrocheerd. Uitstekend. (57260) €7.00

111. Sergej O. Prokofieff. Johannes de Doper en Johannes de Evangelist : het geheim van de twee Johannes-figuren rond het Keerpunt der Tijden : een esoterische beschouwing. Bergen op Zoom : Perum Boeken, cop. 2004. ISBN: 90-76921-13-X. 21 cm. 44 p. Titelplaat. Hier en daar potloodonderstr. Verder zeer net exemplaar. Johannes de Doper Antroposofische visie . Gebrocheerd. Goed+. (57261) €8.00

112. Sergej O. Prokofieff. De ontmoeting met het boze en hoe het in de geesteswetenschap overwonnen wordt De grondsteen van het goede. Bergen op Zoom : Perun Boeken, 2001. ISBN: 978-90-76921-02-0. 21 cm. 120 p. antroposofie wijsgerige ethiek. Gebrocheerd. Uitstekend. (57262) €10.00

113. Emil Bock . Tussen Bethlehem en de Jordaan : de onbekende jaren van Jezus van Nazareth. Zeist : Christofoor, cop. 1984. ISBN: 90-6238-174-X. 24 cm. 189 p. De theoloog van de Christengemeenschap (1895-1959) behandelt het bestaan van twee Jezus-kinderen als verschijningsvorm van het latere Christuswezen. Omslag versleten aan randen. Fr. t.p. weggescheurd. Jezus Christus Antroposofische visie christologie. Gebrocheerd. Goed. (57263) €10.00

114. Hans-W. Schroeder . De hemelse hierarchieen : rangorde en verscheidenheid. Zeist : Christofoor, 1983. ISBN: 90-6238-177-4. 24 cm. 144 p. Antroposofische beschouwing over de wereld der engelen. Engelen antroposofie. Garenloos. Zeer goed. (57264) €8.00

115. H. Eppinger . Het mysterie van de twaalf en de betekenis van de dertiende : geesteswetenschappelijk onderzoek naar de grondslagen van een nieuwe christelijke gemeenschapsvorming. Zeist : Zevenster, cop. 1983. ISBN: 90-70414-43-0. 24 cm. 144 p. Een esoterische studie naar de betekenis van de getallen, met als uitgangspunt de oud-Friese sage over Koning Karel en Radbout. Getallensymboliek esoterische visie apostelen. Gebrocheerd. Zeer goed. (57265) €12.00

116. E. Pfeiffer. DE VRUCHTBAARHEID DER AARDE. HAAR BEHOUD EN HAAR VERNIEUWING - Het biologisch-dynamische principe in de natuur. Deventer : Kluwer, 1951. 2e dr. 24 cm. 183 blz. Geill. Bovenhoek geblutst. Omslag iets gesleten op rug. Tekstblok zeer net. Gebrocheerd. Goed. (57266) €10.00

117. J. van Andel [vert.]. Evangelieteksten voor de handelingen. Vrij Pedagogisch Centrum; Driebergen, 1990. 23 cm. 107 p. Orig. linnen. Gebonden. Uitstekend. (57267) €7.00

118. H. van der Ree / Ilse Dorren . Homoeopathie voor dieren : honden en katten. Zwolle : La Riviere & Voorhoeve, [1978]. ISBN: 90-6084-371-1. 22 cm. 115 p. Medische reeks. Beschrijving van een aantal aandoeningen en hun behandelingsmethode. Penonderstrepingen. Naam vorige eigenaar. Homeopathie Honden Katten diergeneeskunde. Gebonden. Goed. (57268) €7.00

119. Bo Yin Ra. Het boek van gene zijde. Servire; Den Haag, 1966. 19 cm. 127 p. Servire Luxe Pockets 112. wijsgerige ethiek sterven. Garenloos. Zeer goed. (57269) €7.00

120. Manly Palmer Hall . De stille weg. Deventer : Ankh-Hermes, cop. 1980. ISBN: 90-202-0621-4. 18 cm. 101 p. Orient-serie. Verhandeling over het klassieke 17e eeuwse werk toegschreven aan de heilige Wen Ch'ang, dat handelt over de mysterieuze weg van de hemel, het Tao. Orig. linnen. Taoisme Wijsbegeerte. Gebonden. Zeer goed, scheurtje in stofomslag . (57270) €7.00

121. N. Schulte . Siddhi's zweven naar ideaal leven. Den Haag : MIU Nederland Pers, 1977. ISBN: 90-6269-014-9. 20 cm. 191 p., 15 p. of photos. Beschrijving van speciale vermogens (levitatie e.d.), ontwikkeld door aanhangers van de Maharishi Mahesh Yogi, beschreven door een instructeur in diens transcendente meditatie-technieken. Geill. met z/w foto's. Vouwtje in omslag. Meditatie. Garenloos. Goed+. (57271) €7.00

122. Coen van der Molen . Acupunctuur : leer- en handboek van de praktische acupunctuur. Lochem : De Tijdstroom, 1990. 3e, gecorrigeerde en aangevulde dr. ISBN: 90-352-1322-X. 24 cm. 455 p. Geill. met tekeningen. Acupunctuur . Gebonden. Uitstekend. (57272) €37.50

123. Robert C. Atkins . Dr. Atkins' nieuwe dieetrevolutie : het dieet dat geen hongergevoel geeft en echt werkt. Baarn : De Kern, cop. 2004. 3e dr. ISBN: 90-325-0978-0. 22 cm. 448 p. Onderstrepingen tot p. 179. Verder zeer goed exemplaar. Vermageringsdieten Vermagerings-dieten dieetleer . Gebonden. Goed. (57273) €7.00

124. E.H. Shattock. An experiment in mindfulness. Samuel Weiser; NY, 1972. ISBN: 087728072X. 21 cm. 158 p. Name former owner [small]. Spine sl. bumped. Meditation. Ppb. Good+. (57274) €7.00

125. R. Crookall. The supreme adventure - Analyses of psychic communications. James Clarke & Co. Ltd.; London, c1961. 22 cm. 255 p. Orig. cloth. Hardbound. Good in Torn DJ. (57275) €7.00

126. S. Breves. Das grosse Handbuch zum Medea 7 Orgonstrahler und Schwingungspotenzierer - Der richtige Umgang mit feinstofflichen Heilenergien. Medea; Colmberg, 1996. 2. uberarb. u. erw. Aufl. ISBN: 3980380343. 21 cm. 422 p. Illustr. Underlining on some pages. Otherwise fine copy. Hardbound. Good+. (57276) €50.00

127. G. T. Haneveld / L.P. Huijsen . Het groot homeopathisch gezondheidsboek : verantwoorde adviezen voor zelfmedicatie. Alkmaar : Homeovisie, cop. 1994. ISBN: 90-71669-47-5. 24 cm. 429 p. Illustr. Homeopathie . Gebrocheerd. Zeer goed. (57277) €7.00

128. Gangaji . De diamant in jezelf : straal je ware licht uit. Deventer : Ankh-Hermes, cop. 2006. ISBN: 90-202-8442-8. 22 cm. 209 p. Zelfverwerkelijking zelfkennis. Garenloos. Uitstekend. (57278) €10.00

129. Sondra Ray. Ik verdien liefde : hoe affirmaties je kunnen helpen persoonlijke voldoening te bereiken. Groningen : De Zaak, cop. 1988. ISBN: 90-72455-06-1. 22 cm. 128 p. Relatietherapie relatieproblemen seksualiteit. Garenloos. Zeer goed. (57279) €7.00

130. Mira Kirshenbaum . Alles heeft een reden : ontdek de ware betekenis van belangrijke gebeurtenissen in je leven. Amsterdam [etc.] : Archipel, 2007. 15e dr. ISBN: 90-6305-269-3. 22 cm. 208 p. Psychotherapeutische visie op de verwerking en betekenis van schokkende gebeurtenissen in het leven. Sticker met naam vorige eigenaar. levenskunst zelfkennis. Garenloos. Zeer goed. (57280) €7.00

131. Shirley MacLaine . In-zien. Deventer : Ankh-Hermes, cop. 1989. ISBN: 90-202-4730-1. 21 cm. 194 p. Spiritualiteit in het licht van de New Age, ook praktisch gemaakt teneinde tot innerlijke transformatie te kunnen komen, verwerkt in memoires van de Amerikaanse actrice. Garenloos. Goed+. (57281) €7.00

132. O. Stemme. Physiologie der Magnetfeldbehandlung : Grundlagen / Wirkungsweise / Anwendungen. Otto Stemme; Munchen, c1992. ISBN: 3980309401. 21 cm. 240 p. Hardbound. As New. (57282) €38.00

133. J.D. Pearce-Higgins / G. Stanley Whitby. Life, death & psychical research - Studies on behalf of The Churches' Fellowship for psychical and spiritual studies. Rider and Comp.; London, 1973. ISBN: 0091158117. 21 cm. 271 p. Corner sl. rubbed. Ppb. Very good. (57283) €7.00

134. Rudolf Steiner . De opvoeding van het kind in het licht van de anthroposofie : inzicht in het wezen van de mens als grondslag voor opvoeding en onderwijs. Zeist : Vrij Geestesleven, 1976. 4e dr. ISBN: 90-6038-005-3. 21 cm. 47 p. Ex bibl. exemplaar. opvoeding antroposofie. Gebrocheerd. Goed+. (57284) €6.00

135. M.W. Pfeiffer . Het landbouwbedrijf als individualiteit-een beeld van de mens : een bijdrage tot het begrijpen van de preparaten, toegepast in de biologisch-dynamische bedrijfsvoering. Den Haag : Sigma, [1990]. 21 cm. 69 p. Zwakke binding. Garenloos. Goed+. (57285) €7.00

136. Rudolf Steiner . Goethe's wezen en denken, zich openbarend in Faust en in het sprookje van de slang en de lelie. Den Haag : Goetheanum Boekerij en Uitgeverij, 19XX. 18 cm. 79 p. Ex bibl. exemplaar. Eerste katern iets los. Naam vorige eigenaar. Goethe, Johann Wolfgang. Gebrocheerd. Goed. (57286) €15.00

137. L. Collot d'Herbois . Licht, kleur en duisternis : handleiding voor de schildersgroep Magenta. Driebergen : Stichting Magenta, 1988. Ongew. herdruk. ISBN: 90-800011-3-9. 24 cm. 72 p. Antroposofische visie op de kleurenleer. Geill. Naam vorige eigenaar. Kleurenleer antroposofische visie schildertechniek. Gebrocheerd. Zeer goed. (57287) €14.00

138. L. Collot d'Herbois . Kleuren in de atmosfeer. Driebergen : Stichting Magenta, 1985. ISBN: 90-800011-4-7. 24 cm. 64 p. Antroposofisch georienteerde studie van kleur-verschijnselen. Sticker over naam vorige eigenaar. Kleurenleer antroposofische visie . Gebrocheerd. Zeer goed. (57288) €14.00

139. J. G. Sutherland . Bijbelse symbolen : verklaring van in het Oude Testament, de evangelien en de openbaring van Johannes voorkomende symbolen. Zeist : Zevenster, 1982. ISBN: 90-70414-29-5. 21 cm. 115 p. Geill. Symboliek Bijbel exegese. Garenloos. Zeer goed. (57289) €12.00

140. Joop van Dam . Omgaan met het levenslot. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1987. ISBN: 90-6038-249-8. 21 cm. 31 p. Hoek van Fr.t.p. geknipt. Karma Antroposofische visie . Gebrocheerd. Zeer goed. (57290) €7.00

141. W.F. de Boer-Rosenwald . Enige beginselen van de biologisch-dynamische landbouwmethode. Zeist : Vrij Geestesleven, 1979. 5e dr. ISBN: 90-6038-023-1. 21 cm. 65 p. Hoek van Fr.t.p. geknipt. biologisch-dynamische landbouw. Gebrocheerd. Goed+. (57291) €6.00

142. Lena Struik . Gedichten, spreuken, oefeningen. Zeist : Zevenster, 1986. 6e dr. ISBN: 90-70414-07-4. 24 cm. 91 p. Hoek van Fr.t.p. geknipt. Jaargetijden gedichten Euritmie Didactiek Jaarfeesten Gedichten antroposofie g. Gebrocheerd. Zeer goed. (57292) €7.00

143. R. Steiner. Brieven aan de leden van de anthroposofische vereniging : januari - augustus 1924. Anthroposofische Vereniging in Nederland; Zeist, 1985. 22 cm. 203 p. Omslag iets verkleurd. Gebrocheerd. Uitstekend. (57293) €7.00

144. Ed a. Taylor . Er is mÈÈr onder de zon : krachten in de ziel bij jonge mensen. Amsterdam : Pentagon, cop. 1989. ISBN: 90-72052-11-0. 20 cm. 56 p. Beschrijving van de emotionele ontwikkeling van de puber vanuit antroposofische optiek. Puberteit antroposofische visie . Garenloos. Zeer goed. (57294) €7.00

145. A. Kimpfler. Europa en de mensheid - De nieuwe graal. Centrum voor Antroposofie Brugge, [1993/94]. 21 cm. 67 p. Garenloos. Uitstekend. (57295) €8.00

146. Jelle Veeman . Auralogie : een natuurgeneeswijze voor iedereen. Baarn : Bigot & Van Rossum, cop. 1984. ISBN: 90-6134-239-2. 23 cm. 210 p. De helderziende auteur geeft een beschrijving van twaalf auramiddelen en hun werking tegen honderdvierenveertig kwalen. Geill. met z/w foto's. Aura's (parapsychologie) natuurgeneeswijzen. Gebonden. Uitstekend. (57296) €7.00

147. Elisabeth Kubler-Ross . Leven met stervenden. Baarn : Ambo, 1982. 2de dr. ISBN: 90-263-0549-4. 21 cm. 183 p. De Zwitsers-Amerikaanse psychiater beschrijft haar ervaringen met stervende kinderen, hun ouders en andere verzorgers. Geillustr. in kleur en z/w. Omslag iets gesleten aan randen. Naam vorige eigenaar. Stervensbegeleiding Kinderen . Gebrocheerd. Zeer goed. (57297) €7.00

148. Elisabeth Kubler-Ross . Leven tot we afscheid nemen. Baarn : Ambo, [1982]. 3e dr. ISBN: 90-263-0460-9. 26 cm. 157 p. Impressies in woord en beeld van het stervensproces van jonge en oude mensen. Rijk geill. met z/w foto's. Omslag gesleten aan randen. Naam vorige eigenaar. Boekblok uitstekend. Stervensbegeleiding medische aspecten. Gebrocheerd. Goed+. (57298) €7.00

149. Tonny van Renterghem . Het geheim van Sinterklaas en de Kerstman : waarin u de duistere kanten en de magische krachten ontdekt van onze oeroude heidense volksgebruiken. Utrecht [etc.] : Kosmos-Z&K, cop. 1996. ISBN: 90-215-3001-5. 23 cm. 156 p. Rijk geill. met z/w afb. Paganisme Sinterklaas Cultuurgeschiedenis Kerstman . Gebrocheerd. Uitstekend. (57299) €7.00

150. W.F. Veltman / A.C. Henny / R.S.H. Mees. Europa : grenzen en mogelijkheden. Oosterhout : Hibernia, 1993. ISBN: 90-74244-01-7. 20 cm. 111 blz. Gebrocheerd. Zeer goed. (57300) €7.00

151. Friedrich Rittelmeyer . Gemeenschap met de gestorvenen. Rotterdam : Christofoor, cop. 1978. ISBN: 90-6238-037-9. 20 cm. 55 p. De wereld van de doden. Blik over het graf heen. Gemeenschap met de gestorvenen. Het stervensuur. Ex bibl. exemplaar. Stempel. Gelamineerde omslag. Dood Antroposofische visie . Garenloos. Goed+. (57301) €6.00

152. Rudolf Steiner. Hoe verkrijgt men bewustzijn op hogere gebieden? Zeist : Vrij Geestesleven, 1966. 4e dr. ISBN: 90-6038-002-9. 21 cm. 193 p. Ex bibl. exempl.: stempels, sticker, transparant plastic om omslag. Cellotape vlekken op schutbladen. Gebonden. Goed. (57302) €6.00

153. Paul Biegel . De tuinen van Dorr. Haarlem : Holland, [1969]. ISBN: 9025100287. 25 cm. 144 p. Geill. Sprookjesachtige verhalen Queesten . Gebonden. Uitstekend. (57303) €7.50

154. Thea Beckman . De val van de Vredeborch. Rotterdam : Lemniscaat, cop. 1988. ISBN: 90-6069-697-2. 23 cm. 251 p. Rug geblutst aan onderzijde. Binnenwerk zeer goed. Tachtigjarige Oorlog Utrecht (stad) 16e eeuw jeugdboeken . Gebonden. Goed+, scheurtjes in stofomslag . (57304) €7.00

155. Tonke Dragt . Ogen van tijgers : een toekomstverhaal. Den Haag : Leopold, 1983. 2de dr. ISBN: 90-258-3295-4. 23 cm. 341 p. Roestvlekjes op sneden. Notitie op schutblad. Science fiction toekomstverhalen Toekomst Telepathie jeugdboeken . Gebonden. Goed+. (57305) €7.00

156. Eckart J. Wintzen . Het hoofd sprak... : een boeketje columns zoals Eckart ze schreef in BeSOgnes tussen 1979 en 1995. [S.l. : s.n.], [1996]. ISBN: 90-802988-1-6. 24 cm. 94 p. Geill. Opdracht. Verder als nieuw. columns. Gebonden. Uitstekend. (57306) €12.00

157. Jorg Muller . In het spoor van de dragline of De verandering van het landschap. Nieuwkoop : Heuff, 1976. 2de dr. ISBN: 90-6141-040-1. 33 cm. 43 p. Map met 8 uitvouwbare kleurenprenten zonder tekst waarin de verandering van een cultuurlandschap verbeeld is tussen 1953 en 1976 waarbij de wisseling der seizoenen steeds minder merkbaar wordt. Hier en daar restjes roze plakgum aan achterzijde prenten. Landschapsarchitectuur bijzondere boekvormen Stedenbouw. Goed+. (57307) €30.00

Met hartelijke groet,

Peet Veerbeek

 


12-05-2010
Nieuw in onze catalogus per 12 mei

Beste mensen,

Hierbij weer een lijst met nieuwe aanwinsten. Bestellingen kunnen het eenvoudigst per e-mail worden gedaan en worden in volgorde van binnenkomst verwerkt.

1. Kurt Brotbeck . Mensenschool : pedagogie in het verleden : taken voor de toekomst. Rotterdam : Lemniscaat, 1979. ISBN: 90-6069-359-0. 23 cm. 166 p. Omslag iets verkleurd, binnenwerk uitstekend. Pedagogie Antroposofische visie. Gebrocheerd. Zeer goed. (56974) €6.00

2. K. H. Kroon / Jan Wit. Sterk als de dood : leven, liefde en vergankelijkheid in de poezie van oud Israel (naar 'Hooglied' en 'Prediker'). [S.l.] : De Ceder, cop. 1957. 24 cm. X, 40 p., [2] bl. pl. Poezie der volkeren 2. Geill. omslag gescheurd en versleten aan randen. Tekstgedeelte prima. Garenloos. Goed. (56975) €7.00

3. T.H.J.J. Tanamal. IJZEREN WEGEN EN SOCIALE WEGEN : een beschrijving van een reorganisatieproces bij het wegonderhoud bij de Nederlandse Spoorwegen in termen van het open systeem model van organisaties. [S.l.] : [s.n.], 1972. 25 cm. 149 p. + bijlagen. Proefschrift. Rode onderstrepingen op enkele p.'s. Nederlandse spoorwegen Reorganisation Management Systems theory Netherlands Dissertations (form) Garenloos. Goed+. (56976) €12.00

4. Y. Yadin. Bar-Kokhba - The rediscovery of the legendary hero of the last Jewish Revolt against Imperial Rome. Weidenfeld and Nicolson; London, c1971. ISBN: 0297003453. 25 cm. 271 p. Orig. cloth. Very richly illustr. with color-and b/w photos. Archeology history Israel. Hardbound. Very Good in Edgeworn/Chipped DJ. (56977) €7.00

5. C. Argyris. Intervention theory & method - A behavioral science view. Addison-Wesley; Reading, Massachusetts, c1970. 24 cm. ix, 374 p. Name former owner. Orig. cloth. Hardbound. Very Good in edgeworn DJ. (56978) €9.00

6. J. P. Bahlmann / B. A. C. Meesters. Denken en doen : een studie naar ontwikkeling en strategische herorientatie van zes Nederlandse ondernemingen rond een crisis. Delft : Eburon, 1989. 2de dr. ISBN: 90-5166-052-9. 24 cm. 544 p. Gebrocheerd. Zeer goed+. (56979) €10.00

7. Harry Mulisch. Siegfried : een zwarte idylle. Amsterdam : De Bezige Bij, 2001. 1e dr. ISBN: 90-234-6215-7. 21 cm. 213 p. Een Nederlandse schrijver met een levenslange fascinatie voor Hitler ontdekt onthutsende nieuwe informatie over de dictator. Hitler, Adolf . Gebonden. Als nieuw,  stofomslag uitstekend. (56980) €7.00

8. Heidi S.C.A. Muijen . Metafoor tussen magie en methode : narratief leren in organisaties en therapie. Kampen : Agora Maastricht : University Library, Maastricht University [Host], cop. 2001. ISBN: 90-391-0858-7. 24 cm. 332 p. Proefschrift. Creative therapy Creativeness Organizations Dissertations (form) creatieve expressie therapieen organisatiepsychologie. Garenloos. Als nieuw. (56981) €12.00

9. G. A. Steiner. Business and society
. Random House; NY, c1971. ISBN: 0394316533. 24 cm. xiii, 610 p. Books in Management. Hardbound. Very good. (56982) €7.00

10. Steven ten Have / Wouter D. ten Have . Het boek verandering : over het doordacht werken aan de organisatie. Amsterdam : Nieuwezijds, cop. 2004. ISBN: 90-5712-165-4. 25 cm. 338 p. Overzicht van de belangrijkste uitgangspunten van organisatieveranderkunde. Organisatieontwikkeling Organisatie-ontwikkeling . Gebonden. Uitstekend. (56983) €27.00

11. Richard D. Bach / Russell Munson. Jonathan Livingston zeemeeuw. Naarden : Strengholt, 1975. 4e dr. ISBN: 90-6010-272-X. 22 cm. 93 p. Symbolisch verhaal over een zeemeeuw in wiens gedachten en levenswijze de auteur zich tracht te verplaatsen. Geill. met z/w foto's. meeuwen Dieren Esoterie Dierenverhalen . Gebonden. Zeer goed, stofomslag gescheurd. (56984) €7.00

12. Louis D. van der Vijver / P.J. van de Pol . Leerboek van het biljartspel. Amsterdam : Mulder, [1952]. Nieuwe bewerking. 19 cm. 395 p. Rijk geill. met tekeningen en foto's. Orig. linnen. Biljart biljarten. Gebonden. Goed+. (56985) €17.50

13. Ben Tiggelaar . Doen! : nieuwe, praktische inzichten voor verandering en groei. Utrecht : Het Spectrum, 2003. 1e dr. ISBN: 90-274-8491-0. 22 cm. 288 p. Handreiking voor gedragsveranderingen als voorwaarde voor veranderingen in prive- en werksituaties.. Levenskunst Bedrijven bedrijfsleven. Garenloos. Nieuw. (56986) €9.00

14. J. J. Boonstra . Integrale organisatieontwikkeling : vormgeven aan fundamentele veranderingsprocessen in organisaties. Utrecht : Elsevier/De Tijdstroom, cop. 1997. 3e, ongew. dr. ISBN: 90-352-1930-9. 24 cm. 292 p. Pen-onderstrepingen en notities op enkele p.'s. Verder uitstekend exempl. Organisatieontwikkeling . Gebrocheerd. Goed+. (56987) €25.00

15. Kim S. Cameron / Robert E. Quinn . Onderzoeken en veranderen van organisatiecultuur : gebaseerd op het model van de concurrerende waarden. Schoonhoven : Academic Service economie en bedrijfskunde, 2003. 1e dr., 3de opl. ISBN: 90-5261-291-9. 22 cm. 270 p. organisatieontwikkeling. Gebonden. Als nieuw,  stofomslag uitstekend. (56988) €15.00

16. Antony Jay / Jan Eijkelboom (vert.) . Machiavelli in zaken. Amsterdam : Paris, 1967. 21 cm. 254 p. Multinationals International economics. Gebonden. Uitstekend. (56989) €7.00

17. Michael A. West . De dynamiek van een team. Soest : Nelissen, 1998. 2e dr. ISBN: 90-244-1363-X. 21 cm. 176 p. PM-reeks. Teamwerk Management Organisatieleer. Garenloos. Nieuw. (56990) €10.00

18. Johan A. I. Verstraeten . Leiderschap met hart en ziel : spiritualiteit als weg naar oorspronkelijkheid. Tielt : Lannoo, cop. 2003. ISBN: 90-209-5255-2. 22 cm. 94 p. Uitdieping van de relatie tussen leiderschap en spiritualiteit. Onderstrepingen. Leiderschap Spiritualiteit. Garenloos. Goed+. (56991) €7.00

19. Joseph Brodsky / vert.: Sjaak Commandeur . Kade der ongeneeslijken : Fondamenta degli incurabili. Amsterdam : De Bezige Bij, 1998. 2e dr. ISBN: 90-234-3778-0. 20 cm. 98 p. Dichterlijk essay over Venetie. Vouwtje in achterzijde omslag. Naam vorige eigenaar. Venetie Verhalen romans en novellen vertaald. Garenloos. Goed+. (56992) €32.00

20. Willem Brandt . Hart van jade : Chinese lyriek. Baarn : Hollandia, 1978. 3e, herz. en meer uitgebr. dr. ISBN: 90-6045-231-3. 21 cm. 80 p. Geill. Vert. van Chinese gedichten. Gebrocheerd. Zeer goed+. (56993) €7.00

21. Floris Timmer . Citadel Eterna. Schiedam : Scriptum, cop. 1991. ISBN: 90-71542-30-0. 22 cm. 181 p. Aan de hand van een vertelling over een denkbeeldig rijk wordt een aantal tekortkomingen van traditionele management-systemen geillustreerd. Parodieen management. Gebonden. Uitstekend. (56994) €7.00

22. M. C. D. P. Weggeman . Collectieve ambitie ontwikkeling : verbeteren van het functioneren van kennisintensieve organisaties door toepassing van een MDS (missie, doelen, strategie)-interventie in het managementproces. Tilburg : Tilburg University Press, 1995. ISBN: 90-361-9605-1. 25 cm. 296, [62] p. organisatieleer management. Garenloos. Als nieuw. (56995) €18.00

23. G. Donkers . Veranderkundige modellen. Soest : Nelissen, 2002. 10e dr. ISBN: 90-244-1482-2. 25 cm. 295 p. PM-reeks. Inleidend studieboek over agologie op hbo/wo-niveau. Agologie . Gebrocheerd. Als nieuw. (56996) €7.00

24. J. Tautz. Der Eingriff des Widersachers : Fragen zum okkulten Aspekt des Nationalsozialismus. Die Kommenden; Freiburg i. Br, c1976. 20 cm. 76 p. Sticker former owner. Ppb. Fine. (56997) €7.00

25. C. A. Friedenreich. Musikalische Erziehung auf geisteswissenschaftlicher Grundlage : Anregungen fur den Unterricht. Die Kommenden; Freiburg i. Br, c1977. ISBN: 3782300955. 20 cm. 97 p. Sticker former owner. Pencil-underlining and notes. Muziek onderwijs antroposofische visie. Ppb. Good+. (56998) €6.00

26. F. Wilken. Zur Wiedergeburt des anthroposophischen Gesellschaft : Ein Beitrag zu ihrem Selbstverstandnis. c1969. 20 cm. 122 p. Ppb. Very good. (56999) €8.00

27. F. Herbert Hillringhaus. Die Neugestaltung anthroposophischer Arbeitszusammenhange im Hinblick auf ihre Michaelische Zukunftsaufgabe : Zwei Vortrage. Die Kommenden; Freiburg i. Br, c1971. 20 cm. 87 p. Some pencil-underlining and notes. Ppb. Good+. (57000) €7.00

28. W.-C. Simonis. Doppelganger des Menschen. Die Kommenden; Freiburg i. Br, c1973. 20 cm. 51 p. Sticker former owner. Some pencil-underlining and notes. Ppb. Good+. (57001) €10.00

29. C. A. Friedenreich. Rudolf Steiner, der christliche Eingeweihte : Sein Wesen und sein Auftrag in entscheidender Zeitenwende. Die Kommenden; Freiburg i. Br, c1981. ISBN: 3782301684. 20 cm. 95 p. Sticker former owner. Some pencil marks. Ppb. Very good. (57002) €15.00

30. F. Doldinger. Alter Krankheit Trennung Tod : Betrachtungen zur Lebensgestaltung. Christengemeinschaft; Stuttgart, 1935. 17 cm. 111 p. Little foxing on end p. Hardbound. Good+. (57003) €6.00

31. H. Pfeifer. Bruder des Schattens : Versuch einer Hintergrundanalyse zur Weltpolitik. Roland Uebersax; Zurich, 1987. 3. erw. Aufl. ISBN: 385968003X. 21 cm. x,303 p. Spine torn at top [ca. 2 cm.]. Textbloc fine. Hardbound. Good+. (57004) €25.00

32. E. Jaeckle. Die Botschaft des Sternstrassen. Klett; Stuttgart. 21 cm. 199 p. Stamp former owner. No d.j. Cover laminated. Hardbound. Very good. (57005) €12.00

33. R. Meyer. Die Weisheit der deutschen Volksmarchen. Urachhaus; Stuttgart. 21 cm. 261 p. Dedication on fr. end p. Orig. cloth. Hardbound. Very good. (57006) €6.00

34. H. Eckhoff. Schicksal der Menschheit an der Schwelle : Anthroposophie in den Entscheidungen unserer Zeit. Mellinger; Stuttgart, c1998. ISBN: 3880693668. 20 cm. 116 p. Signed by author. Name former owner. Hardbound. Very good. (57007) €7.00

35. J. von Keyserlingk / M. von Miltitz. Erloste Elemente. Mellinger; Stuttgart, 1991. 3. Aufl. ISBN: 3880692416. 21 cm. 102 p. Ppb. Fine. (57008) €48.00

36. A. Samweber / J. Streit. Aus meinem Leben : Erinnerungen an Rudolf Steiner und Marie Steiner-von Sivers. Die Pforte; Basel, 1983. 4. Aufl. ISBN: 3856360638. 21 cm. 59 p. Studien zur Geschichte der Anthroposophischen Bewegung und Gesellschaft. Illustr. Stamps former owner. Biografieen Antroposofie. Ppb. Very good. (57009) €7.00

37. F. Wilmar. Vorgeburtliche Menschwerdung : Eine Betrachtung uber die menschliche, fruhembryonale Entwicklung. Mellinger; Stuttgart, c1979. ISBN: 3880690014. 23 cm. 164 p. Illustr. Antroposofische geneeskunde. Ppb. Very good. (57010) €7.00

38. O. Landau / H. Latsch / A. Kimpfler [Hrsg.]. Vom Mysterium des Menschwerdens : Ergebnisse einer Geistsuche. 2000. 21 cm. 72 p. Dazwischen. Biografieen. Stapled. Very good+. (57011) €10.00

39. A. Floride. Das Erwachen an der Welt : Luzifer - Ahriman - Die Christus-Wesenheit - Ihre Wirkung auf die zwolf Sinne des Menschen. Die Pforte; Basel, c1975. ISBN: 38566360417. 21 cm. 51 p. Sticker former owner. Ppb. Very good. (57012) €15.00

40. W. Aeppli. Wesen und Ausbildung der Urteilskraft. Freies Geistesleben, 1963. 22 cm. 72 p. Menschenkunde und Erziehung 18. Some thin pencil underlining. Cover sl. edgerubbed . Softbound. Good+. (57013) €12.00

41. H. Krause-Zimmer. Das zweifache Christusbild in fruhchristlicher Kunst und das Ratsel des weissen Junglings in den Theoderich-Mosaiken von Ravenna. Walter Keller; Dornach, c1973. 21 cm. 94 p. Illustr. with b/w pictures. Sticker former owner. Ppb. Very good. (57014) €28.00

42. E. Anrich. Gross Gottlich Ordnung - Thomas von Aquin / Paracelsus / Novalis und die Astrologie. Hohenrain; Tubingen, 1989. 2. Aufl. ISBN: 3891800258. 20 cm. 111 p. Ppb. Very good+. (57015) €15.00

43. F. Herbert Hillringhaus. Das Wirken der dem Zeitgeist widerstrebenden Machte und die Notwendigkeit der Begrundung einer Michael-Kultur. Die Kommenden; Freiburg i. Br, c1974. 20 cm. 62 p. Ppb. Very good. (57016) €9.00

44. F. Herbert Hillringhaus. Das Ende unseres Jahrhunderts und die Aufgaben der Rosenkreuzer. Privatdruck, c1969. 20 cm. 52 p. Ppb. Good+. (57017) €6.00

45. A. Kimpfler. Das Ereignis der Gemeinschaft : Die Geisteswissenschaft und die neue Christusoffenbarung. Heilendes Wirken, c1988. Nachdr. ISBN: 3782301897. 21 cm. 81 p. Cover sl. rubbed, textbloc fine. Ppb. Very good. (57018) €6.00

46. A. Kimpfler. Inmitten der Menschheit : Das Schicksal Mitteleuropas zwischen Ost und West. Anders Leben; Wies/ Sudschwarzwald, c1984. ISBN: 3923260040. 21 cm. 207 p. Hardbound. Very Good in torn DJ. (57019) €6.00

47. Y. S. Brenner . Looking into the seeds of time : social mechanisms in economic development. Assen : Van Gorcum, 1979. ISBN: 90-232-1691-1. 23 cm. VIII, 357 p. Pen underlining on ca. 4 p. Economic development Economic history Social aspects. Softbound. Very good. (57020) €6.00

48. H. E. Lauer. Vom richtigen Altwerden : Der menschliche Lebenslauf, seine geschichtlichen Wandlungen und seine Gegenwartsprobleme. Die Kommenden; Freiburg i. Br, c1972. 20 cm. 167 p. Ppb. Very good+. (57021) €6.00

49. J. Bockemuhl. Erwachen an der Landschaft. Goetheanum; Dornach, c1992. Oblong 15 x 20 cm. 320 p. Very richly illustr. in color . Softbound. As New. (57022) €10.00

50. E. Marti. Die vier Ather : Zu Rudolf Steiners Atherlehre. Elemente - Ather - Bildekrafte. Freies Geistesleben; Stuttgart, c1974. ISBN: 3772500439. 20 cm. 47 p. Studien und Versuche 13. Ppb. Very good. (57023) €7.00

51. Hermann Kirchner : Zeichnungen Plastiken Gemalde. Freies Geistesleben; Stuttgart, c1970. 24 cm. 15 p., 32 pl. Very richly illustr. with 16 color- and 16 b/w pl. Kunst antroposofische visie. Ppb. Very good. (57024) €7.00

52. W. Kelber. Die Logoslehre - Von Heraklit bis Origenes. Urachhaus; Stuttgart, c1976. 22 cm. 271 p. Frontispiece. Orig. cloth. Names former owner [crossed out]. Hardbound. Very Good in Good DJ. (57025) €6.00

53. W. Rath. Der Gottesfreund vom Oberland. Freies Geistesleben; Stuttgart, 1985. 4. Aufl. ISBN: 3772505597. 20 cm. 130 p. Frontispiece. Ppb. Very good. (57026) €25.00

54. U. Schlechtinger. Marchenbilder - Lebensbilder : Marchen als Begleiter zu Lebenszielen. Novalis, c1995. ISBN: 37214006613. 21 cm. 164 p. Note on fr. end p. Hardbound. Very good+. (57027) €11.00

55. A. Kimpfler. Was verraten meine Traume? Geheimnisse unserer nachtlichen Existenz. Goetheanum; Dornach, c2000. ISBN: 3723510795. 20 cm. 112 p. Ppb. As New. (57028) €20.00

56. J. Ben Aharon. Das spirituelle Ereignis des 20. Jahrhunderts. Eine Imagination : Die okkulte Bedeutung der zwolf Jahre von 1933 bis 1945 im Lichte der Geisteswissenschaft. Goetheanum; Dornach, c2000. ISBN: 3723507247. 20 cm. 104 p. Sticker former owner. Some small pencil marks. Ppb. Good+. (57029) €6.00

57. J. Saether. Wandeln unter unsichtbaren Menschen : Eine karmische Autobiographie. Urachhaus; Stuttgart, c1999. ISBN: 3825172570. 22 cm. 324 p. Schritte. Sticker former owner. Softbound. Very good. (57030) €6.00

58. H. Wimbauer. Die Stunde der Verfuhrer : Vom Wesen und Wirken des dreivereinten Bosen in der Apokalypse des 20. Jahrhunderts. Selbstverlag. 20 cm. 194 p. Name former owner. Softbound. Very good. (57031) €10.00

59. W. Bryant. Der verborgene Puls der Zeit : Vom Geheimnis kosmischer Rhythmen im Lebenslauf. Die Pforte; Dornach, c1997. ISBN: 3856361227. 21 cm. 280 p. Softbound. Very good+. (57032) €9.00

60. A. Peccei. The human quality. Pergamon; Oxford, 1977. ISBN: 0080214800. 21 cm. 214 p. Cover sl. edge rubbed. Textbloc fine. Economic development Underdeveloped areas. Softbound. Very good. (57033) €10.00

61. H. Muller - Wiedemann. Mitte der Kindheit : Das neunte bis zwolfte Lebensjahr - Beitrage zu einer anthroposophischen Entwicklungspsychologie. Freies Geistesleben; Stuttgart, 1989. 3. Aufl. ISBN: 3772506321. 23 cm. 338 p. Opvoeding ontwikkelingspsychologie antroposofische visie. Hardbound. Very good. (57034) €6.00

62. H. Kohler. Jugend im Zwiespalt : Eine Psychologie der Pubertat fur Eltern und Erzieher. Freies Geistesleben; Stuttgart, 1994. 4., durchges. Aufl. 23 cm. 236 p. Opvoeding ontwikkelingspsychologie antroposofische visie. Hardbound. Very good. (57035) €6.00

63. F. Wilken. Die Entmachtung des Kapitals durch neue Eigentumsformen - Was ist Kapital und wem sollte es gehoren? Die Kommenden; Freiburg i. Br, 1959. 24 cm. 61 p. Bausteine zur Erarbeitung eines neuen Welt-und Menschebildes. Stamp former owner. Cover laminated. Softbound. Good+. (57036) €6.00

64. Rinke Visser . Astrosofie : een weg van de kosmos naar de mens en van de mens naar de kosmos. Zeist : Vrij Geestesleven Amsterdam : Jonasboek, cop. 1979. ISBN: 90-6038-113-0. 20 cm. 90 p. Vernieuwingen door antroposofie 5 Jonas boeken. Geill. Vlekken op p. 4-5 en omslag. Astrologie Antroposofische visie Wijsbegeerte. Gebrocheerd. Goed. (57037) €6.00

65. Hella Krause-Zimmer . Waarom heeft een engel vleugels? : de engel als beeld en ervaring. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1994. ISBN: 90-6038-354-0. 20 cm. 86 p. Rijk geill. met z/w-en kleurenplaten. Engelen Afbeeldingen . Gebrocheerd. Als nieuw. (57038) €7.00

66. Henk Sweers . Jaarfeesten : Sint Maarten, Sint Nikolaas, Advent, Kerstmis, Maria-Lichtmis, Karnaval, Palmpasen, Pasen, Pinksteren, Sint Jan, Sint Michiel. Zeist : Vrij geestesleven [S.l.] : Jonasboek, 1981. 3de dr. ISBN: 90-6038-107-6. 20 cm. 124 p. Vernieuwingen door antroposofie 2. Geill. Omslag gesleten aan randen, gescheurd op rug. Vlekken op sneden. Jaarfeesten antroposofie. Gebrocheerd. Redelijk. (57039) €7.00

67. E. Pagels. Beyond belief : The secret gospel of Thomas. Random House; NY, c2003. ISBN: 0375501568. 21 cm. 257 p. Hardbound. As NEW in fine DJ. (57040) €6.00

68. C. Waterman. The three spheres of society. Faber and Faber; London, 1946. 22 cm. 294 p. Ex libris. Orig. cloth. Hardbound. Good+. (57041) €6.00

69. C. Griscom / B. Hand Clow. Ecstasy is a new frequency : Teachings of The Light Institute. Bear & Comp.; Santa Fe, c1987. ISBN: 0939680416. 21 cm. xi,180 p. Cover sl. edge rubbed. Spiritual healing New Age. Ppb. Good+. (57042) €7.00

70. C. S. Pearson. The hero within : Six Archetypes we live by. HarperSanFrancisco, 1989. Expanded ed. ISBN: 006254862X. 20 cm. 210 p. Dedication. Pages sl. yellowed. Archetype Psychology Self-actualization New Age. Ppb. Very good+. (57043) €7.00

71. C.T. Tart. Transpersonal psychologies. Harper & Row; NY, 1977. ISBN: 0060904860. 20 cm. 504 p. Harper Colophon Books. Ppb. Very good. (57044) €7.00

72. Goos Geursen . Wie zijn ik? : de magie van drijvende en verbindende krachten in organisaties : een boek om te ont-moeten en tot jezelf te komen. Alphen aan den Rijn : Samsom, cop. 2000. ISBN: 90-14-06734-8. 25◊25 cm. 233 p. Onderzijde omslag iets geblutst. Marketing Management Self-development Cultuurfilosofie . Gebonden. Zeer goed. (57045) €20.00

73. R. de Leeuw / J. Sillevis / C. Dumas. De Haagse School : Hollandse meesters van de 19de eeuw. Parijs [etc.] : Grand Palais [etc.] Den Haag : Haags Gemeentemuseum, 1983. 30 cm. 335 p. Tentoonstellingscatalogus. Geill. met ca. 150 tekst-illustr., 165 reprod. van schilderijen waarvan ca. 50 in kleur. Opdracht op schutbl. Orig. linnen. Gebonden. Zeer goed, scheurtjes in stofomslag. (57046) €12.00

74. M. Antonowycz . Oekraine en de Byzantijnse ritus. Hoensbroek : KoNeZA, cop. 2000. 30 cm. 368 p. Orig. linnen. Liturgie Kerkmuziek Russisch orthodoxe kerk Oekrainse kerkmuziek Rusland. Gebonden. Uitstekend. (57047) €75.00

75. E. Weisberger [Edit.]. The spiritual in art : Abstract painting 1890 - 1985. Los Angeles County Museum of Art / Abbeville Press; NY, 1989. ISBN: 896596699. 28 x 28 cm. 435 p. Exhibition cat. Very richly illustr. in color and b/w. Orig. cloth. Abstracte kunst spiritualiteit. Hardbound. Fine in very good DJ. (57048) €35.00

76. R. Kutzli. Die Bogumilen : Geschichte - Kunst - Kultur. Urachhaus; Stuttgart, c1977. ISBN: 3878382219. 30 cm. 261 p. Orig. cloth. Very richly illustr. with b/w-drawings and photogr. Hardbound. Fine in torn DJ. (57049) €85.00

77. Bodo Harenberg e.a. Kroniek van de 20ste eeuw. Amsterdam [etc.] : Elsevier, 1985. 2de dr. ISBN: 90-10-05263-X. 30 cm. 1053 p. Chronologisch overzicht. Zeer rijk geillustr. Twintigste eeuw . Gebonden. Zeer goed, scheurtjes in stofomslag. (57050) €7.00

78. C. Zahn / W. Wenders. Wolken : Landschaften am Himmel. Elisabeth Sandmann; Munchen, 2005. ISBN: 3938045094. 28 cm. 153 p. Photobook. Color photogr. Hardbound. As NEW in as NEW DJ. (57051) €45.00

79. Frans Carlgren / W. F. Veltman / Arne Klingborg . De Vrije School : pedagogie van Rudolf Steiner in woord en beeld. Amsterdam : De Iona stichting, 1977. ISBN: 90-70184-01-X. Oblong 25x35 cm. 207 p. Zeer rijk geill. in kleur. Naam vorige eigenaars. In kartonnen foudraal . Vrije scholen onderwijs antroposofie. Gebonden. Zeer goed. (57052) €30.00

80. T. Hofer u.a. Erziehung. Flensburger Hefte; Flensburg, 1995. ISBN: 3926841680. 21 cm. 187 p. Flensburger Hefte 50. Illustr. Ppb. As New. (57053) €6.00

81. T. Hofer u.a. Auferstehung - Von der Gegenwart Christi. Flensburger Hefte; Flensburg, 1996. ISBN: 3926841737. 21 cm. 165 p. Flensburger Hefte 52. Illustr. Ppb. As New. (57054) €6.00

82. M. Alberts u.a. Gedachtnis und Erinnerung. Flensburger Hefte; Flensburg, 1996. ISBN: 3926841745. 21 cm. 183 p. Flensburger Hefte 53. Illustr. Ppb. As New. (57055) €6.00

83. A. Bruker u.a. Ernahrungsfragen. Flensburger Hefte; Flensburg, 1996. ISBN: 3926841753. 21 cm. 175 p. Flensburger Hefte 54. Illustr. Ppb. Very good+. (57056) €6.00

84. T. Hofer u.a. Naturgeister - Vom Wirken der Elementarwesen. Flensburger Hefte; Flensburg, 1996. ISBN: 3926841761. 21 cm. 195 p. Flensburger Hefte 55. Illustr. Ppb. As New. (57057) €8.50

85. B. Hamprecht u.a. Uber Reinkarnation und Karma - Erfahrungen fruherer Erdenleben. Flensburger Hefte; Flensburg, 1997. ISBN: 3926841788. 21 cm. 187 p. Flensburger Hefte 56. Illustr. Ppb. As New. (57058) €6.00

86. B. Hamprecht u.a. Die Welt im Umbruch - Globalisierung und Kampf aller gegen alle. Flensburger Hefte; Flensburg, 1997. ISBN: 3926841796. 21 cm. 195 p. Flensburger Hefte 57. Illustr. Ppb. As New. (57059) €6.00

87. R. Bloemeke u.a. Wirkungen der Musik. Flensburger Hefte; Flensburg, 1997. ISBN: 392684180X. 21 cm. 203 p. Flensburger Hefte 58. Illustr. Ppb. As New. (57060) €6.00

88. V. Fintelmann u.a. Umgang mit dem Sterben. Flensburger Hefte; Flensburg, 1997. ISBN: 3926841818. 21 cm. 203 p. Flensburger Hefte 59. Illustr. Ppb. As New. (57061) €6.00

89. V. Fintelmann u.a. Umgang mit dem Sterben. Flensburger Hefte; Flensburg, 1997. ISBN: 3926841818. 21 cm. 203 p. Flensburger Hefte 59. Illustr. Name former owner. Ppb. Very good. (57062) €6.00

90. . Die Impulse des Bosen am Jahrtausendende. Flensburger Hefte; Flensburg, 1998. ISBN: 3926841834. 21 cm. 195 p. Flensburger Hefte 60. Light fold in fr. cover. Ppb. Very good+. (57063) €6.00

91. F. Linde u.a . Die Hintergrunde von 666. Flensburger Hefte; Flensburg, 1998. ISBN: 3926841850. 21 cm. 195 p. Flensburger Hefte 61. Illustr. Ppb. Very good+. (57064) €12.00

92. U. Herrmannstorfer u.a . Arbeitslosigkeit -Weg ins Ungewisse. Flensburger Hefte; Flensburg, 1998. ISBN: 3926841877. 21 cm. 183 p. Flensburger Hefte 62. Illustr. Ppb. Fine. (57065) €6.00

93. J. Dvorak u.a . Feldzug gegen Rudolf Steiner - Uber O.T.O.-Rassismusvorwurfe und Angriffe auf die Waldorfschulen. Flensburger Hefte; Flensburg, 1998. ISBN: 3926841885. 21 cm. 239 p. Flensburger Hefte 63. Ppb. Fine. (57066) €6.00

94. M. Alberts u.a . Liebe - Die Sonne der Welt. Flensburger Hefte; Flensburg, 1999. ISBN: 3926841907. 21 cm. 199 p. Flensburger Hefte 64. Illustr. Ppb. As New. (57067) €6.00

95. E. Glaeser u.a . Doppelganger - Der Mensch und sein Schatten. Flensburger Hefte; Flensburg, 1999. ISBN: 3926841915. 21 cm. 226 p. Flensburger Hefte 65. Illustr. Ppb. As New. (57068) €6.00

96. M. Gabor u.a . Hellsehen - Der Blick uber die Schwelle. Flensburger Hefte; Flensburg, 1999. ISBN: 3926841923. 21 cm. 190 p. Flensburger Hefte 67. Illustr. Ppb. Fine. (57069) €6.00

97. E. Jalkanen u.a . Esko Jalkanen - der Heiler aus dem Norden - Vom Zauber finnischer und baltischer Kultur. Flensburger Hefte; Flensburg, 1999. ISBN: 3926841893. 21 cm. 182 p. Flensburger Hefte 67. Ppb. Fine. (57070) €6.00

98. C. Kranich u.a . Liebe Leben - Homosexualitat und die Vielfalt der Lebensformen in Zeiten der Individualisierung. Flensburger Hefte; Flensburg, 2000. ISBN: 3926841931. 21 cm. 190 p. Flensburger Hefte 68. Corner from back cover and last 2 p. torn off. Copy otherwise as new. Ppb. Good+. (57071) €6.00

99. I. Abouleish u.a . Islamische Impressionen - Brucken zwischen Orient und Okzident. Flensburger Hefte; Flensburg, 2000. ISBN: 3926841966. 21 cm. 226 p. Flensburger Hefte 69. Illustr. Ppb. As New. (57072) €6.00

100. E. Glaeser u.a . Traume - Was wollen sie uns sagen? Flensburger Hefte; Flensburg, 2000. ISBN: 3926841974. 21 cm. 190 p. Flensburger Hefte 70. Ppb. Very good+. (57073) €6.00

101. K.-D. Bodack u.a . Es ist an der Zeit - Aspekte der Anthroposophie. Flensburger Hefte; Flensburg, 2001. ISBN: 3935679009. 21 cm. 213 p. Flensburger Hefte 72. Ppb. As New. (57074) €6.00

102. R. Barendsma u.a . Eurythmie - Aufbruch oder Ende einer jungen Kunst? Flensburger Hefte; Flensburg, 2001. ISBN: 3935679017. 21 cm. 204 p. Flensburger Hefte 73. Ppb. As New. (57075) €6.00

103. P. Dentler u.a . Abgrunde und Chancen in Zeiten des Egoismus. Flensburger Hefte; Flensburg, 2001. ISBN: 3935679025. 21 cm. 192 p. Flensburger Hefte 74. Illustr. Ppb. Fine. (57076) €6.00

104. M. Glockler u.a . Einblicke in die Anthroposophie. Flensburger Hefte; Flensburg, 2000. ISBN: 3926841990. 21 cm. 195 p. Flensburger Hefte 71. Illustr. Ppb. Fine. (57077) €6.00

105. W. Base u.a . Einsamkeit. Flensburger Hefte; Flensburg, 2001. ISBN: 3935679041. 21 cm. 216 p. Flensburger Hefte 75. Illustr. Ppb. As New. (57078) €6.00

106. U. Avnery u.a . Kampf der Kulturen? Eine andere Welt ist moglich. Flensburger Hefte; Flensburg, 2002. ISBN: 3935679068. 21 cm. 201 p. Flensburger Hefte 76. Illustr. Ppb. Fine. (57079) €6.00

107. M. Baraki u.a . Gegen das Elend der Welt - Eine Reise nach Afghanistan. Flensburger Hefte; Flensburg, 2002. ISBN: 3935679076. 21 cm. 197 p. Flensburger Hefte 77. Illustr. Ppb. As New. (57080) €6.00

108. F. Pfannenschmidt u.a . Was die Naturgeister uns sagen - Im Interview direkt befragt. Flensburger Hefte; Flensburg, 2002. ISBN: 3935679092. 21 cm. 205 p. Flensburger Hefte 79. Illustr. Ppb. As New. (57081) €6.00

109. G. Burkhard u.a . Biographiearbeit II - Grundlagen / Praxis / Ausbildung. Flensburger Hefte; Flensburg, 1997. 2. Aufl. ISBN: 3926841486. 21 cm. 183 p. Flensburger Hefte - Sonderheft 10. Illustr. Ppb. As New. (57082) €6.00

110. . Nogges Elementartheater - Therapie fur Therapeuten. Flensburger Hefte; Flensburg, 1993. ISBN: 3926841494. 21 cm. 127 p. Flensburger Hefte - Anthroposophie im Gesprach - Sonderheft 11. Illustr. Ppb. As New. (57083) €6.00

111. . Schwarze und weisse Magie - Von Satan zu Christus. Flensburger Hefte; Flensburg, 1995. 2. Aufl. ISBN: 3926841559. 21 cm. 183 p. Flensburger Hefte - Anthroposophie im Gesprach - Sonderheft 12. Illustr. Ppb. As New. (57084) €6.00

112. H.-J. Bader u.a . Waldorfschulen in Not. Flensburger Hefte; Flensburg, 1994. ISBN: 392684163X. 21 cm. 243 p. Flensburger Hefte - Anthroposophie im Gesprach - Sonderheft 13. Illustr. Ppb. As New. (57085) €6.00

113. K. Diederich u.a . Mensch und Computer. Flensburger Hefte; Flensburg, 1995. ISBN: 3926841648. 21 cm. 155 p. Flensburger Hefte - Anthroposophie im Gesprach - Sonderheft 14. Illustr. Ppb. As New. (57086) €6.00

114. P. Brodersen u.a . Das Lernen lernen - Zukunftssicherung durch Selbstqualifikation. Flensburger Hefte; Flensburg, 1995/96. ISBN: 3926841648. 21 cm. 190 p. Flensburger Hefte - Anthroposophie im Gesprach - Sonderheft 15. Illustr. Ppb. As New. (57087) €6.00

115. . Ita Wegman und die Anthroposophie - Ein Gesprach mit Emanuel Zeylmans. Flensburger Hefte; Flensburg, 1996. ISBN: 392684177X. 21 cm. 215 p. Flensburger Hefte - Anthroposophie im Gesprach - Sonderheft 17. Illustr. Ppb. As New. (57088) €6.00

116. Max Stibbe . Zwanenridder en Vliegende Hollander : lichten en schaduwen uit de geschiedenis van Nederland en hunne beteekenis voor de ontwikkeling der menschheid. Vrij Pedagogisch Centrum; Driebergen, 1989. 2de dr. ISBN: 9090030115. 24 cm. 323 p. Nederland cultuurgeschiedenis Broeders des gemeenen levens . Garenloos. Zeer goed. (57089) €20.00

117. Harrie Salman. Het beeld van de ander : de sociale impuls als weg naar een nieuwe antroposofie. Leiden : Nearchus C.V., Uitgeverij voor sociale driegeleding, cop. 1992. ISBN: 90-73310-05-9. 20 cm. 141 p. Beschouwingen over het sociale aspect van de antroposofie. Incl. bijlage bij hfdst. 2 [4] p. Lichte vouw in omslag. Garenloos. Zeer goed. (57090) €7.50

118. J. G. Sutherland . Bijbelse symbolen : verklaring van in het Oude Testament, de evangelien en de openbaring van Johannes voorkomende symbolen. Zeist : Zevenster, 1982. ISBN: 90-70414-29-5. 21 cm. 115 p. Geill. Symboliek in de Bijbel . Gebrocheerd. Zeer goed. (57091) €12.00

119. Rudolf Steiner . De wederkomst van Christus in de etherische wereld : 16 voordrachten, gehouden tussen 25 januari en 13 april 1910 in verschillende steden. Zevenster; Terschuur, 2000. 2de dr. ISBN: 90-70414-46-5. 24 cm. 123 p. Antroposofie christendom . Garenloos. Zeer goed+. (57092) €15.00

120. Freya Jaffke . Advent : ideeen voor de adventstijd. Zeist : Christofoor, 1981. 2e dr. ISBN: 90-6238-114-6. 19 cm. 48 p. Handleiding voor het zelf maken van verschillende voorwerpen die bij de advents- en kersttijd passen. Geill. in kleur en z/w. Sticker op naam vorige eigenaar. Kerstmis versieringen kerstversieringen antroposofie. Gebrocheerd. Goed+. (57093) €6.00

121. A. Weissenberg-Seebohm . Vier grote Jan Klaasenspelen. Rotterdam : Christofoor, 1981. 2de dr. ISBN: 90-6238-111-1. 19 cm. 48 p. Door de antroposofische schrijfster bestemd voor kleine kinderen en speels geent op religieuze gebeurtenissen. Vaak gebruikt exemplaar. Roestvlekjes op omlag. Zwakke binding. P.'s gedeeltelijk los, wel compleet. Poppenkastspelen Handenarbeid antroposofie. Garenloos. Matig. (57094) €6.00

122. Sunnhild Reinckens . Poppen : om te knuffelen, om mee te babbelen en mee te spelen. Zeist : Christofoor, cop. 1984. ISBN: 90-6238-228-2. 19 cm. 56 p. Richtlijnen voor het zelf maken van lappenpoppen. Rijk geill. met z/w tekeningen en kleurenfoto's. Poppen Handwerken poppenmaken antroposofie. Gebrocheerd. Goed+. (57095) €6.00

123. Johanna-Veronika Picht . Kabouters : hoe je ze ziet - hoe je ze maakt - hoe je met ze omgaat. Zeist : Christofoor, cop. 1984. ISBN: 90-6238-224-X. 19 cm. 48 p. Patronen, gedichtjes, verhaaltjes en beschouwingen. Rijk geill. met z/w tekeningen en kleurenfoto's. Omslag gesleten aan randen. Poppen handwerken antroposofie. Gebrocheerd. Goed+. (57096) €6.00

124. Erna Landweer . Met de handen werken : kunstzinnig onderwijs op de Vrije Scholen in Nederland. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1977. ISBN: 90-6038-080-0. 22 cm. 93 p. Ex bibl. exempl.: Stempels, gelamineerde omslag. Geill. in kleur en z/w. onderwijs Vrije Scholen antroposofie. Gebonden. Goed+. (57097) €10.00

125. Eberhard Kurras . Ontmoetingen met Christus : Petrus bij Ceasarea Philippi : Paulus voor Damascus : Johannes op Patmos. Rotterdam : Christofoor, c1975. ISBN: 90-6238-013-1. 20 cm. 39 p. christologie. Garenloos. Zeer goed+. (57098) €6.00

126. Emil Bock . Wat wil de Christengemeenschap? Rotterdam : Christofoor, 1980. 2e dr. ISBN: 90-6238-001-8. 20 cm. 62 p. Christengemeenschap Christendom. Garenloos. Zeer goed. (57099) €6.00

127. Georg Blattmann . Atoomenergie en de toekomst van de aarde : de metamorfose van de materie. Zeist : Christofoor, 1983. ISBN: 90-6238-178-2. 20 cm. 42 p. Mystieke gedachtengang over verval en opstanding, waarbij Christus een cruciale positie inneemt. Kernenergie antroposofische visie . Garenloos. Uitstekend. (57100) €6.00

128. Rudolf Frieling . De eredienst / Rudolf Frieling. Het sacrament van het altaar. Rotterdam : Christofoor, 1978. 4e dr. ISBN: 90-6238-005-0. 20 cm. 95 blz. Omslag smoezelig, binnenwerk zeer net. Liturgie Christengemeenschap . Garenloos. Zeer goed. (57101) €6.00

129. Rudolf Steiner . Luciferisch verleden, Ahrimanische toekomst : invloed en werkwijze van de tegenmachten in oude tijden en in onze cultuur. Zeist : Vrij Geestesleven, c1979. ISBN: 90-6038-108-4. 18 cm. 71 p. De werking van de tegenmachten vroeger en nu. Gebrocheerd. Zeer goed. (57102) €10.00

130. Bernard Lievegoed . Over instituties van het geestesleven. Vereniging ter bevordering van de heilpedagogie, 1988. 2de herz. dr. 21 cm. 48 p. Manuscriptdruk. Geniet. Goed+. (57103) €15.00

131. A. Kimpfler. Dagzinnen en nachtgedachten. Centrum voor Anthroposofie; Brugge, 1990. ISBN: 39326013X. 21 cm. Unpag. Roestvlekjes op omslag. Binnenwerk uitstekend. Tekst in Duits en Nederlands. Garenloos. Zeer goed. (57104) €7.00

132. Johan Theissen . Man & vrouw in ieder mens : als voorwaarde voor de intieme mens-mens-ontmoeting : via androgynie naar anthropofilie. Zeist : Zevenster, cop. 1983. ISBN: 90-70414-51-1. 24 cm. 160 p. Antroposofische studie. Typemachineschrift. Garenloos. Zeer goed. (57105) €7.00

133. Johan Theissen . Het ritmisch samenspel van mensenziel en wereldwijdten in Rudolf Steiners Weekspreuken. Zeist : Zevenster, 1981. ISBN: 90-70414-11-2. 24 cm. 241 p. Antroposofische studie. Typemachineschrift. Omslag iets beduimeld. Boekblok uitstekend. Gebrocheerd. Zeer goed. (57106) €12.00

134. Rudolf Steiner . De grondsteen en zijn ritmen. Zeist : Antroposofische Vereniging in Nederland, [2002]. ISBN: 90-6038-232-3. 20 cm. 79 p. antroposofie. Garenloos. Zeer goed+. (57107) €8.00

135. Ruth Jensen . De AIDS-mythe ontmaskerd. Hemrik : Nearchus, Uitgeverij voor sociale driegeleding, cop. 1997. ISBN: 90-73310-09-1. 20 cm. 183 p. Kritische beschouwing van het HIV-virus als oorzaak van aids. Aids . Garenloos. Als nieuw. (57108) €7.00

136. D.J. van Bemmelen. Goethe's beteekenis voor de paedagogie. Goetheanum Boekerij; Den Haag. 19 cm. 56 p. Lichte vlekken op achterkant omslag. Boekblok zeer goed. Gebrocheerd. Goed+. (57109) €7.00

137. F.W. Zeylmans van Emmichoven. Goethe's beteekenis voor de natuurwetenschappen in het bijzonder voor de leer van het licht. Goetheanum Boekerij; Den Haag. 20 cm. 28 p. Gebrocheerd. Zeer goed. (57110) €7.50

138. C. Gruwez. Tijdgenoten onderweg / Tijdgenoten onderweg - werkboekje - een kleine metgezel voor onderweg. Rudolf Steineracademie VZW; Antwerpen, 2006/07. ISBN: 9077611045 / 9789077611067. 23;19 cm. 115;76 p. 2 Delen. Potloodonderstr. op ca. 2 p. Gebrocheerd. Zeer goed. (57111) €14.00

139. Max Stibbe . Opvoeding langs nieuwe wegen : eerbied, liefde, leven. Katwijk aan Zee : Servire, cop. 1980. Herz. uitg. ISBN: 90-6077-231-8. 19 cm. IV, 136 p. Geill. met z/w foto's. Enkele potloodmarkeringen. Vaak gebruikt exemplaar. Vrije Scholen Onderwijs. Gebrocheerd. Goed. (57112) €6.00

140. Bert Voorhoeve . Luisteren naar bomen : sprookjes en verhalen. Zeist [etc.] : Carrousel, cop. 1996. ISBN: 90-73020-13-1. 19 cm. 45 p. Uitgave t.g.v. van de Boekentiendaagse 1996. Bomen Antroposofische visie . Garenloos. Zeer goed. (57113) €6.00

141. Kleurenland en andere verhalen. Rozekruis Pers; Haarlem, 1992. 19 cm. 115 p. Geill. met 30 ingelijmde plaatjes, geschilderd door de kinderen van de Jan van Rijkenborgh-school te Hilversum. Vouwtjes in omslag. Gebrocheerd. Goed+. (57114) €10.00

142. Harrie Salman . De innerlijke zon : Rudolf Steiner over moderne spiritualiteit. Hemrik : Nearchus, 1998. ISBN: 90-73310-16-4. 20 cm. 144 p. Rudolf Steiner over moderne spiritualiteit. Ontwikkeling van een nieuwe spiritualiteit als antwoord op eigentijdse uitdagingen, op basis van de antroposofie van Rudolf Steiner. Spiritualiteit Antroposofische visie sociologie. Garenloos. Zeer goed+. (57115) €8.00

143. Emil Bock / Michael Debus . Maria : een drievoudig geheim. Zutphen : Kamerling, cop. 2003. ISBN: 90-806034-8-1. 21 cm. 92 p. Antroposofisch-christologische beschouwing over het esoterische Mariawezen. Maria Overdenkingen Rooms-katholicisme Mariaverering. Garenloos. Als nieuw. (57116) €8.00

144. Hermina IJzerman. Spel en gebaar : kring- en groepsspelen. Driebergen-Rijsenburg : Egelantier, cop. 1984. 21 cm. 103 p. Bundel verhalende rijmen en rijmende toneeltekst die in groeps- en/of klasseverband met ca. 4 tot 13-jarigen ritmisch gesproken en gespeeld kunnen worden. Naam vorige eigenaar. Euritmie opvoeding onderwijs kinderspelen. Gebrocheerd. Goed+. (57117) €12.00

145. Helen E. Waite . Moedige metgezellen : Helen Keller en Anne Sullivan. Zeist : Christofoor, 1986. ISBN: 90-6238-292-4. 20 cm. 167 p. In verhaalvorm wordt de levensgeschiedenis van de blinde en dove Helen Keller en van haar begeleidster Anne Sullivan weergegeven. Iets kromgelezen. biografische verhalen Keller, Helen . Garenloos. Goed+. (57118) €6.00

146. Jacques Lusseyran. De wereld begint vandaag. De Tijdstroom; Lochem, c1959. 20 cm. 147 p. Omslag iets smoezelig. Levenskunst . Gebonden. Goed+. (57119) €12.00

147. Helen E. Waite . Moedige metgezellen : Helen Keller en Anne Sullivan. Zeist : Christofoor, 1986. ISBN: 90-6238-292-4. 20 cm. 167 p. In verhaalvorm wordt de levensgeschiedenis van de blinde en dove Helen Keller en van haar begeleidster Anne Sullivan weergegeven. Iets kromgelezen. biografische verhalen Keller, Helen . Garenloos. Zeer goed. (57120) €6.00

148. Willi O. Sucher . Isis Sophia : deel 2: de mens en de sterren. Terschuur : Zevenster, cop. 1998. ISBN: 90-5064-084-2. 21 cm. 223 p. Een mythologisch-symbolische benadering van sterrengroeperingen, dierenriem en planeten, vanuit de antroposofische levensbeschouwing. Kleine aantekening in 'inhoud'. Astrologie Antroposofische visie . Garenloos. Zeer goed. (57121) €7.00

149. Willi O. Sucher . Isis Sophia : deel 2: de mens en de sterren. Terschuur : Zevenster, cop. 1998. ISBN: 90-5064-084-2. 21 cm. 223 p. Een mythologisch-symbolische benadering van sterrengroeperingen, dierenriem en planeten, vanuit de antroposofische levensbeschouwing. Kleine aantekening in 'inhoud'. Astrologie Antroposofische visie . Garenloos. Uitstekend. (57122) €7.00

150. Johan Theissen . De geestes-tempel : een handreiking bij de studie van Rudolf Steiners Esoterische Klasse. Driebergen-Rijsenburg : Zevenster, cop. 1992. ISBN: 90-5064-056-7. 22 cm. 136 p. Op basis van de antroposofische principes van Rudolf Steiner, neergelegd in zijn 'grondsteen-spreuk', kan de volgeling zijn eigen innerlijke 'geestes-tempel' bouwen. Naam vorige eigenaar. Omslag iets verkleurd. Antroposofie . Garenloos. Goed+. (57123) €7.00

151. Johan Theissen . De geestes-tempel : een handreiking bij de studie van Rudolf Steiners Esoterische Klasse. Driebergen-Rijsenburg : Zevenster, cop. 1992. ISBN: 90-5064-056-7. 22 cm. 136 p. Op basis van de antroposofische principes van Rudolf Steiner, neergelegd in zijn 'grondsteen-spreuk', kan de volgeling zijn eigen innerlijke 'geestes-tempel' bouwen. Naam vorige eigenaar. Antroposofie . Garenloos. Zeer goed. (57124) €8.00

152. John P. Kotter / Dan S. Cohen . Het hart van de verandering : de principes van Leiderschap bij verandering in de praktijk. Schoonhoven : Academic Service, cop. 2002. ISBN: 90-5261-426-1. 24 cm. 202 p. Leidinggeven Organisatieontwikkeling . Gebonden. Als nieuw,  stofomslag uitstekend. (57125) €20.00

153. L.U. de Sitter / J.L.G. Naber / F.O. Verschuur. Synergetisch produceren : human resources mobilisation in de produktie: een inleiding in structuurbouw. Assen : Van Gorcum, 1998. 2e [herz.] dr. ISBN: 90-232-3365-4. 24 cm. VIII, 412 p. Geill. Productieproces Human resource management arbeidssociologie productieplanning bedrijfskunde. Gebrocheerd. Uitstekend. (57126) €25.00

154. David Ray Griffin . 11 september : een onderzoek naar de feiten. Rotterdam : Lemniscaat, cop. 2006. ISBN: 90-5637-856-2. 22 cm. 320 p. Onderzoek naar de gebeurtenissen rond de aanslagen van 11 september 2001 waarbij vraagtekens bij de officiele lezing worden gezet. Geill. met kleurenfoto's. Zonder dvd. September 11 2001 Terrorisme United States New York . Garenloos. Uitstekend. (57127) €7.00

155. H.J.L.M. van de Luytgaarden . Man bijt jurist : 18 Grondwetsartikelen in de praktijk van alledag : becommentarieerd vanuit juridisch, historisch, filosofisch, cultureel en/of agogisch perspectief. Soesterberg : Aspekt, 2006. ISBN: 90-5911-493-0. 22 cm. 140 p. Korte opdracht, verder als nieuw. Grondwet voor het Koninkrijk der Nederlanden . Garenloos. Uitstekend. (57128) €7.00

156. JanCees van Beers . Over een nacht ijs. Middelbeers : Scopo Warnsveld : TERRA, Lannoo, cop. 2003. ISBN: 90-5897-137-6. Oblong 16◊21 cm. 62 p. Veertig close-ups in kleur van bevroren landschappen. Opdracht. IJs Fotoboeken . Gebonden. Zeer goed+. (57129) €7.00

157. M. van Doorn. Seksualiteit. Centrum Sociale Gezondheidszorg, 1996. 21 cm. 67 p. Geniet. Als nieuw. (57130) €6.00

158. Sergej O. Prokofieff. Novalis en Goethe in de geestesgeschiedenis van het Avondland : een esoterische beschouwing. Bergen op Zoom : Perun Boeken, cop. 2003. ISBN: 90-76921-08-3. 21 cm. 46 p. Geill. Hier en daar potloodonderstrepingen. Antroposofie esoterische kennis . Gebrocheerd. Goed+. (57131) €7.00

159. Rudolf Steiner . Geesteswetenschappelijke grondslagen voor een vruchtbare ontwikkeling van de landbouw : acht voordrachten gehouden in Koberwitz bij Breslau pinksteren 1924. [s.n.] : Nederlandse Vereniging tot bevordering der biologisch-dynamische landbouwmethode, 1977. 2e herz. dr. 21 cm. 165 p. Geill. Vouw in omslag. Kleine notitie op t. p. Gebrocheerd. Goed+. (57132) €8.00

160. Rudolf Steiner . Geesteswetenschappelijke grondslagen voor een vruchtbare ontwikkeling van de landbouw : acht voordrachten gehouden in Koberwitz bij Breslau pinksteren 1924. [s.n.] : Nederlandse Vereniging tot bevordering der biologisch-dynamische landbouwmethode, 1977. 2e herz. dr. 21 cm. 165 p. Geill. Vlekken op omslag. Tekstgedeelte prima. Gebrocheerd. Goed+. (57133) €8.00

161. Torgny Lindgren / vert. Bertie van der Meij . In het water van Bonte Bladen : vertellingen. Amsterdam : De Bezige Bij, 2001. ISBN: 90-234-7036-2. 20 cm. 239 p. romans en novellen vertaald. Garenloos. Uitstekend. (57134) €7.00

162. Simone van der Vlugt . Jacoba, dochter van Holland. Amsterdam : Anthos Leidschendam : NBD/Biblion [dist.], [2010]. ISBN: 90-414-1598-X. 21 cm. 317 p. Historische roman. Jacoba van Beieren (gravin van Holland, Zeeland en Henegouwen) Garenloos. Zeer goed+. (57135) €9.00

163. W.P. Martens . De Katharen : opkomst en ondergang van een vredelievende ketterse sekte. Cothen : Servire, 1991. 3e dr. ISBN: 90-6325-103-3. 20 cm. 186 p., [6] p. foto's. Populaire inleiding over een middeleeuwse religieuze beweging in Frankrijk. Geill. met z/w foto's. Katharen Middeleeuwen ketterijen. Garenloos. Uitstekend. (57136) €10.00

164. Marina Tsvetajeva. Levend over levend. Amsterdam : De Bezige Bij, 1996. ISBN: 90-234-3575-3. 20 cm. 144 p. Orlando. Autobiografische schetsen van de Russische dichteres (1892-1941). Garenloos. Uitstekend. (57137) €20.00

165. Moniek Terlouw . Woordblind? : omgaan met dyslexie vanuit de Vrije Schoolpedagogie : een hulp voor leerkrachten en ouders bij het herkennen, begrijpen en helpen van dyslectische kinderen op school en thuis. Driebergen : Vrij Pedagogisch Centrum, 1992. ISBN: 90-800739-1-1. 21 cm. 161 p. Omslag iets gesleten op rug. Dyslexie Antroposofie Vrije Scholen. Garenloos. Zeer goed. (57138) €10.00

166. I. Wyatt. Seven-Year-Old Wonder-Book. Dawne-Leigh Publ.; Sausalito, 1958. 1st edition. 21 cm. 185 p. Illustr. Corner h.p. cut off. Ppb. Very good. (57139) €15.00

167. Miek le Conge Kleyn - Janssen . Dit lees ik uit je hand. Amsterdam : Centaur [etc.] Antwerpen : Bruna, 1978. ISBN: 90-6057-195-9. 21 cm. 111 p. Geill. Naam vorige eigenaar. Enkele potloodmarkeringen. Handlijnkunde Palmistry . Garenloos. Goed+. (57140) €7.00

168. Etty Hillesum . Het verstoorde leven : dagboek van Etty Hillesum 1941-1943. Haarlem : De Haan, 1981. 5e dr. ISBN: 90-228-3572-3. 21 cm. 197 p., [8] p. foto's. Geill. Opdracht. Diaries (form) Gebrocheerd. Zeer goed. (57141) €7.00

169. Walter Nigg / Jack van Belle (Ned. bew.) . Heiligen zijn ook mensen. Helmond : Helmond Averbode : Altiora, cop. 1980. ISBN: 90-252-6812-9. 23 cm. 184 p. Heiligen Religieuze lectuur. Gebonden. Uitstekend, stofomslag gescheurd. (57142) €7.00

170. Walter Nigg / Jack van Belle (Ned. bew.) . De heiligen zijn onder ons : het verleden als leidraad voor het heden. Helmond [etc.] : Helmond [etc.] Averbode : Altiora, cop. 1978. ISBN: 90-252-6755-6. 22 cm. 214 p. Mens en maatschappij. Potloodmarkeringen op enkele p.'s. Heiligen Religieuze lectuur. Garenloos. Zeer goed. (57143) €7.00

171. Forrest Carter . De jeugd van Little Tree : het bijzondere levensverhaal een Cherokee-Indiaan. Utrecht : Bruna, 1998. 3de dr. ISBN: 90-229-8276-9. 22 cm. 214 p. Een jonge Cherokee-indiaan vertelt over zijn jeugdjaren.. Jeugdervaringen Indianen Verenigde Staten romans en novellen vertaald. Garenloos. Uitstekend. (57144) €7.00

172. Mathijs Bouman . Hollandse overmoed : hoe de beste economie van de wereld ontspoorde. Amsterdam : Balans, 2006. ISBN: 90-5018-699-8. 22 cm. 255 p. Kritische journalistieke analyse van de bloei en neergang van de Nederlandse economie vanaf het eind van de twintigste eeuw. Nederland Economische geschiedenis 1996-2005 economie. Garenloos. Als nieuw. (57145) €8.75

173. Rosabeth Moss Kanter / Barry A. Stein / Todd J. Jick. De uitdaging van organisatieverandering : hoe bedrijven verandering ervaren en leiders verandering kunnen sturen. Schiedam : Scriptum Management, 1994. ISBN: 90-71542-60-2. 24 cm. 594 p. Scriptum management. Orig. linnen. Gebonden. Als nieuw,  stofomslag gescheurd. (57146) €10.00

174. Wim van Beuzekom . Het land luistert : zestien inspirerende verhalen van boeren en tuinders die kiezen voor de biologische landbouw. Zutphen : Roodbont, cop. 1996. ISBN: 90-75280-07-6. 22 cm. 157 p. Biologische landbouw Verhalen alternatieve landbouw. Garenloos. Uitstekend. (57147) €7.00

175. Stefan Lubienski . Mens en kosmos : acht beschouwingen over de occulte weg en haar kosmische samenhang. Eemnes [etc.] : Stichting Stefan Lubienski, cop. 1993. ISBN: 90-70865-08-4. 21 cm. 172 p. Titelplaat. Esoterie esoterische kennis kosmologie. Gebrocheerd. Als nieuw. (57148) €6.50

176. Stefan Lubienski . Inwijding : de ontwikkeling van de chakra's, gebaseerd op de inwijdingsweg van het Johannesevangelie in twaalf voordrachten. Diever : Stichting Stefan Lubienski, cop. 1988. ISBN: 90-70865-07-6. 22 cm. 184 p. Esoterische beschouwingen van de Poolse denker (1893-1976). Esoterie antroposofie. Garenloos. Uitstekend. (57149) €18.00

177. Rolf Homann (transl.). Pai Wen P'ien or the hundred questions: A dialogue between two taoists on the macrocosmic and microcosmic systems of correspondences. Leiden: E.J. Brill, 1976. 1st and only edition. ISBN: 9004047654. 109 p. Religious texts translation seres NISABA vol. 4. One of the most important books on Taoist Alchemy. Ppb.. Very good. (57150) €750.00

 

Met hartelijke groet,

Peet Veerbeek

 


30-04-2010
Nieuw in onze catalogus per 30 april

Beste mensen,

Hierbij weer een lijst met nieuwe aanwinsten. Bestellingen kunnen het eenvoudigst per e-mail worden gedaan en worden in volgorde van binnenkomst verwerkt.


1. Chronologisch overzicht van de geschiedenis van Geertruidenberg. Geertruidenberg : Antoine, 1938. 21 cm. 162 p., [8] bl. pl. Omslag verkleurd, roestvlekjes op titel p.'s en voorwoord, verder zeer net boekblok. Geill. met 8 z/w pl. Gebrocheerd. Goed+. (56815) €27.50

2. T.C. Bridges / H.Hessell Tiltman / Henri Meijer. Met vol gas. Zutphen : Thieme, 1934. 22 cm. 219 p. Geill. met 31 z/w pl. Opdracht. Vochtvlekjes. Rug aan boven-en onderkant iets ingescheurd. Automobiel geschiedenis Auto's. Gebrocheerd. Goed. (56816) €20.00

3. F. den Houter. BOUWNUMMER 300 : SS Rotterdam. De Boer; Hilversum, 1959. 28 cm. 152 p. Rijk geill. in kleur en z/w. Orig. linnen, zeer smoezelig, iets gerafeld aan bovenzijde rug. Naam vorige eigenaar. Hoek van titelp. gescheurd. Boekblok netjes. Gebonden. Goed. (56818) €35.00

4. Henry M. Stanley . In Afrika's donkere wildernissen : tochten, ontdekkingen en ontmoetingen : opsporing van, en terugkeer met Emin Pacha : met platen en kaarten. Arnhem etc. : Cohen, [ca.1910]. 26cm. 2 dln.: 600;576 p. Orig. linnen, versleten aan randen . Rijk geill. met z/w platen en 2 uitvouwbare kaarten (gescheurd). Opdracht, roestvlekjes. Boekblokken netjes. Afrika Reisverhalen. Gebonden. Redelijk. (56819) €45.00

5. R. Bijlsma. Rotterdams welvaren 1550 -1650. Martinus Nijhoff; 's-Gravenhage, 1918. 27 cm. 203 p. Geill. met 20 pl. Orig. linnen, gedeeltelijk verschoten. Hier en daar roestvlekken. Rotterdam geschiedenis. Gebonden. Goed. (56820) €20.00

6. G.W.A. van Laer. Gedenkboek van den koninklijken Nederlandschen schaatsenrijdersbond bij het vijftig jarig bestaan 1882 - 1932. 1932. 29 cm. 293, 154 p. Geill met z/w foto's. Omslag gevlekt, rug beschadigd. Roestvlekjes in boekblok. Zwakke binding. schaatsen geschiedenis. Gebrocheerd. Redelijk. (56821) €125.00

7. M. Bauer. Pflanzenmarchen, Tiergeschichten und Sagen. Urachhaus; Stuttgart, c1939. 20 cm. 113 p. Illustr. Cover faded. Name former owner. Softbound. Good+. (56822) €7.00

8. R. Bubner. Evolution Reinkarnation Christentum. Urachhaus; Stuttgart, c1975. ISBN: 3878381948. 22 cm. 235 p. Some thin pencil-underlining and notes till p. 36. Orig. cloth. Hardbound. Very Good in sl. Torn DJ. (56823) €6.00

9. H. Poppelbaum. Sternenall Schicksalratsel und Erdenwurde. Hybernia; Dornach, c1949. 22 cm. 149 p. Edgeworn and faded cover. Name former owner. Textbloc very good. Hardbound. Good+. (56824) €7.00

10. Trevor Smith. Homoeopathic treatment of emotional illness : A self-help guide to remedies which can restore calm and happiness. Thorsons; Wellingborough, 1984. 2nd impr. ISBN: 0722508123. 21 cm. 208 p. Very clean copy, bumped corners. Homeopathie. Ppb. Good+. (56825) €7.00

11. W. Holtzapfel. Medizin und Mysterien : Wege zu einer neuen Initiaten-Medizin. Goetheanum; Dornach, c1984. ISBN: 3723503799. 20 cm. 163 p. Ex Libris. Illustr. Antroposofische geneeskunde. Hardbound. Very good. (56826) €16.00

12. P. Jaerschky. Lebensbilder aus arzlicher Erfahrung. I. Reetze; Berlin-Charlottenburg, [1954]. 21 cm. xvii,364 p. Cover sunned and sl. edgerubbed. Textbloc fine. Frontispiece. Antroposofische geneeskunde. Softbound. Very good. (56827) €9.00

13. S. Hahnemann. Organon der Heilkunst. Hippokrates; Stuttgart, 1955. 6. Aufl. 20 cm. 240 p. Frontispiece. Edgeworn cover. Textbloc fresh and clean. Homeopathie. Softbound. Good+. (56828) €6.00

14. F. Poeppig. Schicksalswege zu Rudolf Steiner : Erinnerungen - Begegnungen - Erlebnisse. J. Ch. Mellinger; Stuttgart, 1955. 2. geand. Aufl. 21 cm. 141 p. Orig. cloth. Cellotape stains on end p. Stamp former owner . Illustr. Hardbound. Good. (56829) €9.00

15. E. Uehli. Nordisch-Germanische Mythologie als Mysteriengeschichte. J. Ch. Mellinger; Stuttgart, c1965. 2. Aufl. 21 cm. 294 p. Laminated by former owner. Hardbound. Good+. (56830) €22.00

16. H. Krause - Zimmer. Echnaton : Konig im Fruhlicht der Zeitenwende. Walter Keller; Dornach, c1972. 21 cm. 124 p. Illustr. with line drawings. Name former owner [bold]. Ppb. Very good+. (56831) €20.00

17. F.H. Julius. Metamorphose : Ein Schlussel zum Verstandnis von Pflanzenwuchs und Menschenleben. J. Ch. Mellinger; Stuttgart, 1969. 23 cm. 101 p. Cover sl. torn. Textbloc fine. Softbound. Good+. (56832) €15.00

18. H.-J. Klimkeit. Hymnen und Gebete der Religion des Lichts : Iranische und turkische liturgische Texte der Manichaer Zentralasiens. Westdeutscher Verlag; Opladen, c1989. ISBN: 3531050966. 24 cm. 280 p. Abhandlungen der Rheinisch-Westfalischen Akademie der Wissenschaften Bnd. 79. Pen underlining on a few p. Stamp. Otherwise very good copy. Softbound. Good+. (56833) €25.00

19. W. Schad [Hrsg.]. Die menschliche Nervenorganisation und die soziale Frage - Teil 1 : Ein anthropologisch-anthroposophisches Gesprach / Teil 2 : Dokumentarischer Anhang. Freies Geistesleben; Stuttgart, 1992. ISBN: 377250406X / 3772504078. 21 cm. 2 Vol.: 344 ; 230 p. Beitrage zur Anthroposophie 6 / 7. Softbound. Near fine. (56834) €6.00

20. F. Lowndes. Das Erwecken des Herz-Denkens : Wesen und Leben des sinnlichkeitsfreien Denkens in der Darstellung Rudolf Steiners - Umriss einer Methodik. Freies Geistesleben; Stuttgart, 1998. ISBN: 3772517358. 23 cm. 331 p. Incl. 8 loose pl. Hardbound. Fine in very good DJ. (56835) €20.00

21. F. Lowndes. Die Belebung des Herzchakra - Ein Leitfaden zu den Nebenubungen Rudolf Steiners. Freies Geistesleben; Stuttgart, 1997. 2., durchges. u. erw. Aufl. ISBN: 3772516203. 23 cm. 214 p. Illustr. Frontispiece. Hardbound. Fine in very good DJ. (56836) €9.00

22. E. Bock. Rudolf Steiner - Studien zu seinem Lebensgang und Lebenswerk. Freies Geistesleben; Stuttgart, 1967. 2. Aufl. 23 cm. 407 p. Illustr. Frontispiece. Orig. cloth. Hardbound. Very good+. (56837) €30.00

23. I. Wyatt. From Round Table to Grail Castle. Lanthorn Press, 1979. ISBN: 0906155096. 21 cm. 264 p. Illustr. end papers. Stamp former owner. Hardbound. Very Good+ in Good+ DJ. (56838) €8.00

24. J. von Halle / P. Tradowsky. Und ware Er nicht auferstanden... Die Christus-Stationen auf dem Weg zum geistigen Menschen. Goetheanum; Dornach, 2006. 2. Aufl. ISBN: 3723512550. 22 cm. 199 p. Illustr. Hardbound. Fine. (56839) €14.00

25. S. von Gleich. Die Wahrheit als Gesamtumfang aller Weltansichten. J. Ch. Mellinger; Stuttgart, 1957. 23 cm. 319 p. Cover sl. torn at top of spine [1 cm.]. Otherwise fine copy. Softbound. Very good. (56840) €18.00

26. W. Pelikan. Wesen und Wirkstoff. W.F. Daems; Arlesheim, 1977. 22 cm. 119 p. Weleda Schriftenreihe 12. Illustr. Frontispiece. Name former owner [tiny]. Cover sl. stained. Softbound. Very good. (56841) €12.00

27. A. Bopp. Die Mistel : Heilpflanze in der Krebstherapie. Rowohlt Taschenbuch; Reinbek b. Hamburg, 1999. ISBN: 3499607859. 21 cm. 127 p. rororo Gesundes Leben. Illustr. Ppb. Very good. (56842) €7.00

28. M. Hauschka. Rhythmische Massage nach Dr. Ita Wegman : Menschenkundliche Grundlagen. Schule fur Kunstlerische Therapie und Massage; Boll u. Goppingen, 1972. 20 cm. 200 p. Frontispiece. Illustr. Name former owner. Underlining on last p. antroposofie. Ppb. Good+. (56843) €14.00

29. I. Schubert. Selbsterlebtes im Zusammensein mit Rudolf Steiner und Marie Steiner. Zbinden; Basel, 1977. 2., erw. Aufl. ISBN: 3859893831. 22 cm. 110 p. Frontispiece. Illustr. Cover sl. edgerubbed. Softbound. Very good. (56844) €6.00

30. G. Grohmann. Zur ersten Tier-und Pflanzenkunde in der Padagogik Rudolf Steiners. Freies Geistesleben; Stuttgart, 1979. 2. Aufl. ISBN: 3772502032. 22 cm. 148 p. Menschenkunde und Erziehung 3. Cover edgeworn. Pencil-marks and underlining on some p. Name former owner [small]. Ppb. Good. (56845) €12.00

31. J. Saether. Wandeln unter unsichtbaren Menschen : Eine karmische Autobiographie. Urachhaus; Stuttgart, c1999. ISBN: 3825172570. 22 cm. 324 p. Schritte. Narrow strip cut from bottom end p. Softbound. Very good. (56846) €6.00

32. C. Lindenberg. Rudolf Steiner - Eine Chronik 1861 - 1925. Freies Geistesleben; Stuttgart, 1988. ISBN: 3772509053. 23 cm. 653 p. Orig. cloth. Transparent acetate dj sl. rippled. Biografieen. Hardbound. As NEW in good DJ. (56847) €37.50

33. P. Selg. Christian Morgenstern - Sein Weg mit Rudolf Steiner. Freies Geistesleben; Stuttgart, 2008. ISBN: 9783772519147. 23 cm. 392 p. Orig. cloth. Illustr. Hardbound. As NEW in fine DJ. (56848) €15.00

34. J. Bockemuhl / W. Schad / A. Suchantke. Mensch und Landschaft Afrikas - Zur Okogeographie, Biologie und Volkerkunde. Freies Geistesleben; Stuttgart, c1978. ISBN: 3772506771. 23 cm. 236 p. Richly illustr. with b/w-and color photos. Hardbound. Very Good+ in sl. torn DJ. (56849) €25.00

35. W.F. Daems u.a. Der Sanddorn - Hippophae rhamnoides - Ein Pionier des Lebens. Weleda; Arlesheim, 1964. 20 cm. 64 p. Weleda Schriftenreihe 6. Illustr. Frontispiece in color. Some foxing. Softbound. Good. (56850) €9.00

36. W. Pelikan. Sieben Metalle. Goetheanum; Dornach, 1959. 2. erw. Aufl. 24 cm. 176 p. Illustr. Ppb. Good+. (56851) €7.00

37. R. Treichler. Vom Wesen der Epilepsie. Freies Geistesleben; Stuttgart, 1962. 22 cm. 55 p. Menschenwesen und Heilkunst 1. Ex Libris. Note on half end p. Edgeworn cover. Antroposofische geneeskunde. Softbound. Good. (56852) €7.00

38. W.C. Simonis. Arzneitiere - Ihr Wesen und ihre biologischen Funktionen unter therapeutischen Gesichtspunkten. Freies Geistesleben; Stuttgart, 1962. 22 cm. 166 p. Menschenwesen und Heilkunst 4. Edgerubbed cover. Antroposofische geneeskunde. Softbound. Good+. (56853) €28.00

39. Anthroposophy : A Quarterly review of spiritual science Vol. II No. 3. Anthroposophical Publishing Comp.; London, 1927. 23 cm. 289-434 p. Stamp + name former owner. Lamination over torn cover. Contents: Buddha, Speech and song, Cosmogony, Freedom, Altruism, Three Epochs in the Religious education of man, Hygiene - a social problem, Michael and the dragon, capital and credit etc. Softbound. Often used copy. (56854) €10.00

40. F. Benesch / K. Wilde. Kiesel - Kalk - Ton : Prozesse in Mineral, Pflanze, Tier und Mensch - Siebzehn Geisteswissenschaftliche Untersuchungen mit Bilder von Walther Roggenkamp. Urachhaus; Stuttgart, c1983. ISBN: 387838372X. 21 x 19 cm. 118 p. With color pl. Ppb. Very good. (56855) €40.00

41. W. Rath. Bernardus Silvestris : Uber die allumfassende Einheit der Welt - Makrokosmos und Mikrokosmos - Aus dem Latein des XII. Jahrhunderts ubersetzt. J. Ch. Mellinger; Stuttgart. 24 cm. xvi,60 p. Aus der Schule von Chartres 1. Cover laminated, stained. Stamps former owner. Softbound. Good+. (56856) €36.00

42. M. Kirchner-Bockholt / E. Kirchner-Bockholt. Die Menschheitsaufgabe Rudolf Steiners und Ita Wegman. Goetheanum; Dornach, 1981. 2. durchges. Aufl. 24 cm. 132 p. Illustr. Hardbound. Very good+. (56857) €10.00

43. O. Neeracher. Florenz - Das Reich des Ubersinnlichen in Kunstwerken des Spatmittelalters und der Fruhrenaissance. Zbinden; Basel, c1980. 2. erw. Aufl. ISBN: 3859893653. 24 cm. vii,122 p. Illustr. by author. Incl. fold out pl. Name former owner [bold]. Florence Middeleeuwen Renaissance . Softbound. Very good. (56858) €6.00

44. H. Gsanger. Die Externsteine. Die Kommenden; Freiburg i. Br, 1964. 24 cm. 228 p. Mysterienstatten der Menschheit. Richly illustr. Stamp former owner. Cover laminated. Softbound. Good+. (56859) €15.00

45. H. von Skerst. Ursprung Russlands : Fruhgeschichte - Christliche Berufung - Volksdichtung. Urachhaus; Stuttgart, 1961. 22 cm. 244 p. + pl. Richly illustr. with b/w pictures, map and photos. Orig. cloth. Hardbound. Very Good in chipped and torn DJ. (56860) €6.00

46. F. Gravell / G. Wachsmuth [Hrsg.]. Goethe im Recht gegen Newton. Der Kommende Tag; Stuttgart, 1922. 23 cm. xix, 207 p., iv pl. Goetheanum Bucherei. Notes and stamp on end p. and inside cover. Cover chipped and torn, laminated. Textbloc clean. Softbound. Good. (56861) €12.00

47. Rudolf Steiner . Het Mattheus-evangelie : twaalf voordrachten gehouden te Bern van 1-12 september 1910. Zeist : Vrij Geestesleven, 1974. ISBN: 90-6038-045-2. 20 cm. 227 p. Fr. t. p. ontbreekt. Omslag gesleten aan randen. Roestvlekjes op sneden. Verder net tekstblok. Matteusevangelie Antroposofische visie Wijsbegeerte. Gebrocheerd. Goed. (56862) €8.00

48. Gerhard Wehr . Jung en Steiner : confrontatie en synopsis. Rotterdam : Lemniscaat, 1979. ISBN: 90-6069-345-0. 22 cm. 267 p. Omslag iets gesleten aan randen. Jung, C.G. Steiner, Rudolf Psychologie. Garenloos. Zeer goed. (56863) €8.00

49. W. F. Veltman . Nella fiamma d'amor : studie over leven en werk van Dante Alighieri. Zeist : Vrij Geestesleven, 1968. 24 cm. V, 261 p., [8] p. pl. Parthenon boeken 2. Incl. 1 losse bijlage: Beknopt schematisch overzicht van de Divina Commedia. Dante Alighieri. Gebonden. Zeer goed, scheurtjes in stofomslag. (56864) €14.00

50. Freya Jaffke . Speelgoed om zelf te maken. Zeist : Christofoor, 1986. 5e geheel herz. en sterk uitgebr. dr. ISBN: 90-6238-276-2. 19 cm. 90 p. Rijk geill. met z/w illustr. Randen omslag iets gesleten. Vlekken op sneden. Binnenwerk netjes. Speelgoed Handenarbeid antroposofie. Garenloos. Goed. (56865) €6.00

51. Freya Jaffke . Speelgoed om zelf te maken. Rotterdam : Christofoor, cop. 1973. ISBN: 90-6238-020-4. 19 cm. 57 p. Rijk geill. met z/w tekeningen. Speelgoed handenarbeid antroposofie. Garenloos. Zeer goed. (56866) €7.00

52. Freya Jaffke . Speelgoed om zelf te maken. Rotterdam : Christofoor, cop. 1976. ISBN: 90-6238-020-4. 19 cm. 57 p. Rijk geill. met z/w tekeningen. Omslag gevlekt. Vaak gebruikt exemplaar. Speelgoed handenarbeid antroposofie. Garenloos. Redelijk. (56867) €6.00

53. Bastiaan Baan . Wegen naar christelijke meditatie. Zeist : Christofoor, cop. 1999. ISBN: 90-6238-672-5. 20 cm. 166 p. Beschrijving van meditatietechnieken, gebaseerd op antroposofische, westerse en christelijke inzichten. Meditatie . Gebonden. Uitstekend. (56868) €8.50

54. Gabrielle Bossis . Mijn schaduw, dat is je naaste : dialogen met Christus. Zeist : Christofoor, 2001. ISBN: 90-6238-737-3. 21 cm. 159 p. Bloemlezing uit de dagboekaantekeningen van de Franse mystica (1874-1950). Mystiek religie dagboeken. Gebonden. Uitstekend. (56869) €8.75

55. Gabrielle Bossis . Mijn schaduw, dat is je naaste : dialogen met Christus. Zeist : Christofoor, 2001. ISBN: 90-6238-737-3. 21 cm. 159 p. Bloemlezing uit de dagboekaantekeningen van de Franse mystica (1874-1950). Mystiek religie dagboeken. Gebonden. Zeer goed+. (56870) €8.75

56. W.F.C.M. Derkse . Een levensregel voor beginners : Benedictijnse spiritualiteit voor het dagelijkse leven. Tielt : Lannoo, cop. 2000. ISBN: 90-209-4184-4. 22 cm. 126 p. Spiritualiteit Benedictijnen. Garenloos. Als nieuw. (56871) €7.00

57. Louise L. Hay . Je kunt je leven helen. Groningen : De Zaak, 2000. 21e herz. dr. ISBN: 90-72455-31-2. 23 cm. 242 p. Praktisch handboek met oefeningen voor het oplossen van problemen en het genezen van ziekten door het veranderen van gedachtepatronen. Alternatieve geneeswijzen . Garenloos. Als nieuw. (56872) €7.00

58. Herbert van Erkelens . Jezus en de broederschap der Essenen. Baarn : Ten Have, cop. 2002. ISBN: 90-259-5322-0. 22 cm. 236 p. Visie op de persoon en het leven van Jezus van Nazareth op basis van esoterische inzichten. Essenes Jezus Christus Esoterische visie christologie. Garenloos. Uitstekend. (56873) €7.00

59. Pieter J.C. Stolp . Maria Magdalena, of Het lot van de vrouw. Baarn : Ten Have, cop. 2000. ISBN: 90-259-5161-9. 22 cm. 158 p. Beschouwing over Maria Magdalena aan de hand van het apocriefe Evangelie van Maria Magdalena en over de geheime kennis die zij over Jezus bezat. vrouwen bijbel godsdienstsociologie. Garenloos. Uitstekend. (56874) €7.00

60. Susanna Tamaro. De stem van je hart. Amsterdam : Wereldbibliotheek, cop. 1994. ISBN: 90-284-1675-7. 21 cm. 155 p. Wereldbibliotheekreeks. Een oude vrouw schrijft een dagboek voor haar kleindochter over vier generaties Italiaanse vrouwen. Vrouwenemancipatie Familierelaties . Gebrocheerd. Als nieuw. (56875) €7.00

61. Thomas Moore . Zorg voor de ziel : naar toewijding in het dagelijks leven. [Utrecht] : Servire, c1993. ISBN: 90-6325-439-3. 22 cm. 319 p. Beschrijving van een alternatieve methode voor het oplossen van emotionele problemen. Onderstrepingen op p. 244. Exemplaar verder als nieuw. Savoir-vivre Spirituele geneeswijze psychotherapie. Gebonden. Zeer goed+. (56876) €10.00

62. Martin Schulman . Karmische astrologie - Deel 2 : Levensvreugde en het gelukspunt. Amsterdam : Schors, c1980. ISBN: 9063780338. 23 cm. 109 p. Vlekjes en naam vorige eigenaar op Fr. t. p. Omslag gevlekt, cellotape op binnenzijde. Tekstgedeelte netjes. Astrologie. Gebrocheerd. Goed. (56877) €7.00

63. Willem de Ridder . Handboek spiegelogie. Groningen : De Zaak, cop. 1999. ISBN: 90-72455-45-2. 23 cm. 259 p. Persoonlijk getinte inleiding in de spelregels voor een oneindig liefdevol en veilig universum. Savoir-vivre zelfkennis zelfhulp. Gebonden. Als nieuw. (56878) €12.00

64. P. D. Ouspensky . Op zoek naar het wonderbaarlijke : fragmenten van een onbekende leer. Servire; Den Haag, cop. 1965. 2e dr. 22 cm. 422 p. Gurdjieff's leer. Omslag gesleten aan randen en gescheurd. Boekblok in prima staat. Gurdiev, G.I. esoterische kennis. Gebrocheerd. Goed. (56879) €7.00

65. Franz Kafka / Max Brod / Guus Sotemann / Ruth Wolf [vert.]. Het slot. Amsterdam : Querido, 1983. 8e, herz. en uitgebreide dr. ISBN: 90-214-6992-8. 19 cm. 417 p. Orig. linnen. Gebonden. Uitstekend, stofomslag goed+. (56880) €7.00

66. Karin Kuiper . Je mag mij altijd bellen : 1001 dagen van rouw. Grave : Dedicon, 2008. 3de dr. ISBN: 978-90-209-7821-6. 18 cm. 206 p. Lichte vouwtjes in omslag. Rouwproces Verhalen . Gebonden. Zeer goed+. (56881) €8.50

67. Viktor E. Frankl . De wil zinvol te leven : logotherapie als hulp in deze tijd. Rotterdam : Lemniscaat, 1980. ISBN: 90-6069-392-2. 22 cm. 133 p. Naam vorige eigenaar. Enkele notities en onderstrepingen, verder net boekblok. Logotherapie psychiatrie. Garenloos. Goed+. (56882) €8.00

68. J.P.R. van Dalen. Dit is de buitenwereld, zie het als en de ziel. 1994. 25 cm. 120 p. Gebrocheerd. Uitstekend. (56883) €7.00

69. Helmert Woudenberg . De hel & De hemel. Amsterdam : Ruijs & Dael, 2001. ISBN: 90-75745-09-5. 21 cm. 207 p. Titelplaat. Drama (texts) toneelstukken (teksten) oorspr. - Nederlands. Garenloos. Uitstekend. (56884) €9.00

70. Ken Wilber . Zonder grenzen : oosterse en westerse benaderingen van persoonlijke groei. Amsterdam : Karnak, 1994. 4e dr. ISBN: 90-6350-025-4. 21 cm. 185 p. Ongelezen. Zelfverwerkelijking persoonlijkheidsleer eenheidsbewustzijn bewustzijnspsychologie. Gebrocheerd. Uitstekend. (56885) €7.00

71. M. J. Dongelmans. Zonden van de kerk. Zutphen : Walburg Pers, cop. 1994. ISBN: 90-6011-896-0. 23 cm. 159 p. Historisch overzicht van misstanden binnen het Christendom vanaf de eerste eeuw van onze jaartelling tot heden, met name in de Rooms-Katholieke Kerk. Ongelezen. Geill. Rooms-Katholieke Kerk Kritiek criminaliteit. Gebrocheerd. Uitstekend. (56886) €7.00

72. Gerhardt Mulder . Oma's spelletjes. Hoevelaken : Verba Soest : RuitenbergBoek [distr.], [2002]. ISBN: 90-5513-491-0. 23 cm. 189 p. Uitleg van een groot aantal spelletjes, zoals die door kinderen aan het begin van de twintigste eeuw werden gespeeld. Geill. Spelletjesboeken Kinderspel Geschiedenis . Garenloos. Als nieuw. (56887) €7.00

73. C. S. Lewis / A. Smilde [vert.]. Brieven uit de hel. Kampen : Kok, cop. 2002. ISBN: 90-435-0545-5. 21 cm. 175 p. Satirische brieven van een gevorderde duivel aan een beginneling. Gebonden. Uitstekend, stofomslag zeer goed. (56888) €7.00

74. Ad ten Bosch / Ida Gerhardt . Gebroken lied : een vriendschap met Ida Gerhardt. Amsterdam : Athenaeum-Polak & Van Gennep, 1999. ISBN: 90-253-0300-5. 20 cm. 137 p. Geill. met z/w foto's. Gerhardt, Ida Brieven levensbeschrijvingen . Gebrocheerd. Zeer goed. (56889) €8.00

75. A. Stikker. TAO, TEILHARD EN WESTERS DENKEN. Amsterdam : Bres, 1986. 2de dr. ISBN: 90-6229-013-2. 21 cm. 181 blz. Ongelezen. metafysica. Garenloos. Zeer goed. (56890) €7.00

76. A. Stikker. Op zoek. 1996. 24 cm. 276 p. Taoisme Teilhard Ecologie Milieu. Gebonden. Als nieuw. (56891) €10.00

77. Jochen Bockemuhl / Hagen Biesantz e.a. Levensprocessen in de natuur : de natuur leren kennen, beleven en hanteren : benadering en resultaten van de anthroposofische fenomenologie. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1982. ISBN: 90-6038-167-X. 31 cm. 96 p. Omvattend en rijk geillustreerd overzicht met 13 uitneembare kleurenplaten. Antroposofische visie op groeiprocessen, met name bij planten in relatie tot het kosmische gebeuren. Omslag gesleten aan randen, binnenwerk zeer goed. Natuur Antroposofische visie natuurgebieden fenomenologie. Gebrocheerd. Goed+. (56892) €10.00

78. J. W. von Goethe / D. J. van Bemmelen. Goethes sprookje van de groene slang - Twaalf aquarellen van D.J. van Bemmelen in kleuren, met toelichtende tekst in vier talen / Goethes Marchen von der grunen Schlange und der lilie in 12 Farbenbildern / Goethes fairy tale of the green snake and the beautiful Lily / Goethe - Le serpent vert et la belle Lilia en 12 gravures coloriees. Zeist : Vrij Geestesleven . 30 cm. [16] p., 12 pl. In sl. edgeworn, thumbed portfolio. Textp. and pl. fine. Very good. (56893) €15.00

79. M. Vescoli. Keltischer Baumkreis : Traumerei uber den Menschen, die Zeit und die Baume. Kurz, c1988. ISBN: 3906625249. 19 x 19 cm. 159 p. Very richly illustr. with color photos and b/w drawings. Kelten bomen kalenders. Hardbound. Fine. (56894) €7.00

80. Emil Bock . Tussen Bethlehem en de Jordaan : de onbekende jaren van Jezus van Nazareth. Zeist : Christofoor, cop. 1984. ISBN: 90-6238-174-X. 24 cm. 189 p. Iets kromgelezen. Tippex streepje op t. p. Randen omslag gesleten. Boekblok zeer net. Jezus Christus Antroposofische visie christologie. Garenloos. Goed+. (56895) €12.50

81. Manfred van Doorn . De sleutel ligt in het donker : spirituele betekenissen van de Tweede Wereldoorlog. Zeist : Vrij Geestesleven, 1995. ISBN: 90-6038-376-1. 20 cm. 45 p. Tippex streepje op t. p. Verder zeer net exempl. Wereldoorlog II Antroposofische visie . Garenloos. Goed+. (56896) €6.00

82. J. Smit . Innerlijke ontwikkeling en de praktijk van het leven. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1988. ISBN: 90-6038-278-1. 22 cm. 107 p. Tippex streepje op t.p. Antroposofie . Garenloos. Zeer goed. (56897) €6.00

83. Rudolf Steiner . Over het voorgeboortelijke leven. Zeist : Christofoor, 1996. 2de dr. ISBN: 90-6238-230-4. 20 cm. 139 p. Tippex streepje op t.p. Reincarnatie antroposofische visie . Garenloos. Zeer goed+. (56898) €9.25

84. J.Hillman . Verraad en verlangen : beelden uit de archetypische psychologie. Rotterdam : Lemniscaat, cop. 1984. ISBN: 90-6069-477-5. 22 cm. 122 p. Ontmoetingen met de wereld van Jung. Een Amerikaans pastoraal psycholoog geeft jungiaanse analyses rond vijf thema's: verhalen, het kind-in-ons, nostalgie, verraad en scheiding. Onderzijde rug iets geblutst. Analytische psychologie . Gebrocheerd. Zeer goed. (56899) €7.00

85. Dan Lindholm . Toeval of lot? : engelervaringen. Zeist : Christofoor, cop. 1990. ISBN: 90-6238-429-3. 20 cm. 74 p. Engelen . Garenloos. Uitstekend. (56900) €6.00

86. Manfred Schmidt-Brabant. Geestelijke wezens in de biografie : hun invloed op jezelf en de ander. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1995. ISBN: 90-6038-363-X. 22 cm. 127 p. Tippex streepje op t.p. Biografie Antroposofische visie hulpverlening. Garenloos. Zeer goed. (56901) €11.00

87. Olav Asteson / H. Lammers [vert.] / B. Lievegoed / R. Steiner. Het droomlied van Olav Asteson. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1981. ISBN: 90-6038-161-0. 23 cm. 71 p. Middeleeuws Noors lied over een gedroomde tocht naar hel en hemel, aangevuld met twee antroposofische beschouwingen. Rijk geill. Noorse volkswijsheid Antroposofische visie gedichten . Gebrocheerd. Zeer goed. (56902) €17.00

88. K. Weizsacker . Psychotherapie tussen Jung en Steiner : werken met dromen. Zeist : Vrij Geestesleven, 1988. ISBN: 90-6038-246-3. 22 cm. 141 p. Ervaringen van een psychotherapeute die haar behandelingsmethode heeft gebaseerd op een verbinding tussen twee uiteenlopende inzichten. Omslag iets gesleten aan randen. Boekblok uitstekend. Psychotherapie antroposofische visie . Garenloos. Zeer goed+. (56903) €9.00

89. Biografie en hulpverlening : Tijdschrift voor sociale hulpverlening vanuit de antroposofie. 1987. 21 cm. 82 p. Garenloos. Zeer goed. (56904) €8.00

90. Verena Stael von Holstein / Friedrich Pfannenschmidt . Gesprekken met Muller : In dialoog met natuurwezens Deel 1. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 2006. ISBN: 90-6038-265-X. 23 cm. 295 p. Een voormalig oceanografe doet verslag van haar gesprekken met diverse natuurgeesten gebaseerd op het antroposofisch gedachtegoed. Elementalen Antroposofische visie. Garenloos. Zeer goed+. (56905) €11.00

91. Cees Zwart . De overheid is geen geluksfabriek. Den Haag : Raad voor Verkeer en Waterstaat, [2001]. 24 cm. 91 p. overheidsorganisatie. Gebrocheerd. Als nieuw. (56910) €9.00

92. Cees Zwart / J. van der Meulen. The strategy of hope : In search of integrity. Agora-4; Voorst, 2000. ISBN: 9080606014. 21 cm. 192 p. Ppb. As New. (56911) €10.00

93. F. Riemann. Grundformen der Angst : Eine tiefenpsychologische Studie. Ernst Reinhardt; Munchen. ISBN: 3497007498. 21 cm. 212 p. Stain on fr. cover. Tippex line on t.p. Textbloc fine. Ppb. Very good. (56912) €6.00

94. W. Schuchhardt. Schicksal in wiederholten Erdenleben : Biographien zu den Karmavortragen Rudolf Steiners - Band 2. Goetheanum; Dornach, c1984. ISBN: 3723503721. 20 cm. 200 p. Duhring / Engels / Gregor VII / Haeckel / Hartmann / Hausner / Lessing / Marx / Nietzsche / Pestalozzi. Illustr. Some tippex on half t.p. Ppb. Very good. (56913) €6.00

95. O.J. Hartmann. Aktuelle Probleme der modernen Medizin - Wie weit darf der Arzt gehen? / Vom Wesen und Wirken der Heilmittel und Sakramente. Die Kommenden; Freiburg i.Br, c1975. 20 cm. 52 p. Erkenntnishilfen fur Antworten auf aktuelle Lebensfragen 8. Antroposofische geneeskunde. Ppb. Very good. (56914) €6.00

96. F. Poeppig. Lebenskrisen : Schicksalratsel - Ehefragen - Menschenbegegnungen. Novalis; Schaffhausen. ISBN: 3721405595. 20 cm. 96 p. Hardbound. Very good+. (56915) €6.00

97. G. Osterwald. Einsamkeit - Gefahrtin des Menschen. Urachhaus; Stuttgart, c1992. ISBN: 3878389493. 21 cm. 108 p. Mit 8 Radierungen von Carl Engelmann. Hardbound. Fine. (56916) €6.00

98. K. Weizsacker. Psychotherapie und Anthroposophie - Ich-Reifung durch imaginative Traumerkenntnis. Urachhaus; Stuttgart, 1987. 2. Aufl. ISBN: 3878384661. 21 cm. 144 p. Some tippex on t. p. Ppb. Fine. (56917) €6.00

99. K. Raschen. Der Mensch im Alter. Urachhaus; Stuttgart, 1989. ISBN: 387838615X. 21 cm. 130 p. Der alternde Mensch und die Gemeinschaft. Das Verhaltnis von Leben und Bewusstsein. Geburt und Tod. Angst vor dem Sterben. Some tippex on t. p. Ppb. Fine. (56918) €6.00

100. M. Brater / G. Kaul. Altenpflege : Ansatze zu einem neuen Pflegekonzept auf der Grundlage einer Altersmenschenkunde. Urachhaus; Stuttgart, 1987. ISBN: 3878385420. 21 cm. 128 p. Some tippex on t. p. Fold in cover. Textbloc fine. Ppb. Very good. (56919) €6.00

101. Tricia Guild / G. de Chabaneix / N. Niesewand. Natuurlijk wonen een levensstijl. Houten : Van Dishoeck, cop. 1994. ISBN: 90-269-3473-4. 35 cm. 191 p. Fotoboek over de ontwerpstijl van de Engelse binnenhuisarchitecte Tricia Guild met honderden kleurenfoto's van opgeknapte oude landhuizen in Toscane, Italiaanse recepten en lijst van verkoopadressen in Nederland . Woninginrichting Toscaanse keuken Italiaanse recepten. Gebonden. Uitstekend, stofomslag goed+. (56920) €28.00

102. Lisl Dennis / Landt Dennis. Morocco - Design from Casablanca to Marrakesh. Clarkson Potter; New York, c1992. ISBN: 0517574209. 25 x 25 cm. 252 p. Photo book with more than 300 color photographs . Architecture decorative arts interiour decoration furniture Marocco arts and crafts. Hardbound. Fine in very good DJ. (56921) €10.00

103. Annie Sloan / Kate Gwynn. Decoratieve verftechnieken ter verfraaiing van het interieur. De Bilt : Cantecleer, 1992. 2e dr. ISBN: 90-213-0694-8. 79 cm. 222 p. Zeer rijk geill. met kleurenfoto's. Gebonden. Uitstekend. (56922) €10.00

104. Lillian Too . Feng shui : harmonie in wonen en werken. De Bilt : Bosch & Keuning, cop. 1997. ISBN: 90-246-0363-3. 28 cm. 223 p. Inleiding in het zodanig inrichten van de directe leefomgeving dat men er in lichamelijk en spiritueel opzicht optimaal profijt van kan trekken. Zeer rijk geill. in kleur. Feng Shui woninginrichting. Gebonden. Zeer goed+, stofomslag goed+. (56923) €7.00

105. Lillian Too . Uw persoonlijke Feng Shui. 's-Gravenhage : BZZToH, 1998. ISBN: 90-5501-517-2. 22 cm. 207 p. Inleiding in de manier waarop men zijn persoonlijke levensenergie ongestoord kan laten stromen. Feng Shui woninginrichting. Garenloos. Zeer goed+. (56924) €7.00

106. Sarah Bartlett . Feng Shui voor minnaars : de weg naar harmonie in je hart en in je huis. Haarlem : Becht, cop. 1998. ISBN: 90-230-0968-1. 22 cm. 224 p. Praktische tips voor het aanpassen van de woonomgeving en de inrichting van het huis, gebaseerd op de Chinese astrologie en taoistische elementenleer. Lichte vouw in omslag. Woninginrichting Liefde Feng Shui . Garenloos. Zeer goed+. (56925) €7.00

107. Julie Salamon . De kunst van het geven. 's-Gravenhage : BZZToH, 2006. ISBN: 90-453-0248-9. 22 cm. 144 p. Filosofische beschouwing over het verlangen om te geven en te delen met anderen. Liefdadigheid Leer van Rambam liefdadigheidsladder caritas. Gebonden. Uitstekend. (56926) €7.00

108. Rein Gerritsen . Knock-out : De zieke ziel dl. 1. Rotterdam : Lemniscaat, 2009. ISBN: 978-90-477-0122-4. 22 cm. 357 p. Autobiografie van een in 1959 geboren man, die begon als bakkersknecht, na een zwaar auto-ongeluk in de criminaliteit belandde en na een gevangenisstraf filosofie ging studeren. Criminaliteit Nederland Verhalen Ex-gevangenen Resocialisatie Gevangenen autobiografieen. Garenloos. Uitstekend. (56927) €7.00

109. P. De Vecchi / A. Uglietti. Uhren - Ein Handbuch fur Uhrenliebhaber und Sammler. Kaiser; Klagenfurt, c2001. 23 cm. 223 p. Wissenswertes - Sport - Technik. Handbuch fur Liebhaber und Sammler der schonsten Armbanduhren des 20. Jahrhunderts. Uber 200 Modelle mit Farbfotos, technische Zeichnungen und detaillierter Beschreibung zu Geschichte, Bauweise, Design. Besitzerstempel. Horloges. Hardbound. Fine. (56928) €7.00

110. C. Clifton-Mogg / J. Lott / G. Love a.o. Conran's Habitat : The complete home decorator. Portland House; NY, 1991. ISBN: 0517056801. 26 x 26 cm. 224 p. Practical guide to home decorating. Very richly illustr. with color photogr. Interiour design. Hardbound. Very Good+ in Very Good DJ. (56929) €7.00

111. Fernande Hora Siccama / Pien Lemstra . Manden. Warnsveld : Terra, cop. 1992. ISBN: 90-6255-476-8. 26◊25 cm. 142 p. Zeer rijk geill. met kleurenfoto's. Bloemschikken vlechtwerk manden geschiedenis. Gebonden. Zeer goed, stofomslag goed+. (56930) €7.00

112. Ida Gerhardt. Verzamelde gedichten. Athenaeum - Polak & van Gennep; Amsterdam, 1980. 22 cm. 770 p. Baskerville serie. Orig. linnen, gesleten aan onderzijde rug. Ex bibl. exemplaar: stempel / voorzijde van stofomslag op linnen geplakt. Gebonden. Goed+. (56931) €18.00

113. Andrew Tomas . Atlantis : raadsels van een verdwenen continent. Deventer : Ankh-Hermes, 1972. ISBN: 90-202-3268-1. 22 cm. 208 p., [16] p. foto's. Hypothese over het legendarische Atlantis dat werkelijk bestaan heeft als een rijk met een superieure beschaving dat sporen naliet in het oude Amerika en Egypte en in nog onbekende Aziatische binnenlanden. Geill met z/w foto's en tekeningen. Omslag verkleurd. Geen stofomsl. Atlantis Geschiedenis . Gebonden. Goed+. (56932) €7.00

114. Edouard Schure. De grote ingewijden : schets van de verborgen geschiedenis der godsdiensten : Rama, Krishna, Hermes, Mozes, Orfeus, Pythagoras, Plato, Jezus. Amsterdam : Gnosis (Symons), [ca. 1948]. 5e herz. dr. 25 cm. 378 p. Orig. linnen. Schutbladen licht verkleurd. Godsdiensten Geschiedenis Esoterische visie. Gebonden. Goed+. (56933) €11.00

115. Kees Fens . Het lichte gedicht : de grappigste en gekste gedichten van Nederland en Vlaanderen. Amsterdam : Podium, cop. 2002. 2e dr. ISBN: 90-5759-244-4. 20 cm. 140 p. Bloemlezing van speelse Nederlandstalige gedichten uit heden en verleden, gekozen door lezers. Nonsensgedichten . Garenloos. Uitstekend. (56934) €7.00

116. Max Stibbe. Gilgamesj, held van Babylon. 1986. Herdruk v.h. Vrij Pedagogisch Centrum. 23 cm. 48 p. Bibliotheek van Sagen en Legenden No. 1. Geill. Geniet. Goed+. (56935) €6.00

117. Jan H. Eekhout / Joh. de Groot. Gilgamesj : Soemerisch-Babylonisch epos in twaalf tafelen. Callenbach; Nijkerk, [1933]. 2de dr. 26 cm. 73 p. Omslag ontbreekt. Titelp. netjes uitgescheurd en op schutblad gelijmd. Katernen op rug bijeengehouden met blauw linnen plakband. Exemplaar wel compleet. Achter-schutblad gescheurd aan randen. Hier en daar roestvlekjes. Gebrocheerd. Redelijk. (56936) €15.00

118. Elizabeth Gilbert . Eten, bidden, beminnen : de zoektocht van een vrouw in Italie, India en Indonesie. Amsterdam : Cargo, 2008. 9de dr. ISBN: 90-234-2281-3. 23 cm. 419 p. Na een problematische scheiding maakt een jonge vrouw een spirituele reis naar Italie, India en Indonesie in een poging zichzelf te hervinden. Spiritualiteit Zingeving Reisbeschrijvingen . Garenloos. Uitstekend. (56937) €7.00

119. Frances Temple. De pelgrimsschelp. Rotterdam : Lemniscaat, cop. 1995. ISBN: 90-6069-959-9. 23 cm. 232 p. De veertienjarige Elenor wordt met haar toekomstige echtgenoot, die ze nauwelijks kent, door de dorpspriester op pelgrimstocht naar Santiago de Compostela in Spanje gezonden, ter boetedoening voor alle zonden door hun dorpsgenoten begaan. Kromgelezen, verder zeer goed. Vanaf ca. 13 j. middeleeuwen kruistochten Veertiende eeuw Historische verhalen Bedevaarten Santiago de Compostela . Gebonden. Zeer goed, stofomslag zeer goed. (56938) €7.00

120. Evert Hartman . Vechten voor overmorgen. Rotterdam : Lemniscaat, 1981. 4de dr. ISBN: 90-6069-454-6. 23 cm. 253 p. Een groep idealistische jongeren vecht voor een alternatieve maatschappij zonder kernenergie, milieuvervuiling en werkloosheid en gaat geweld daarbij niet uit de weg. Vanaf ca. 12 jr. Toekomstverhalen Idealisme Geweld Milieubeheer . Gebonden. Goed+. (56939) €7.00

121. Rob van der Linden. Het logboek van Brandaan : roman. Amsterdam : Meulenhoff, cop. 2004. ISBN: 90-290-7413-2. 20 cm. 270 p. Meulenhoff editie 2057. In zijn sterven overziet een man zeven heel verschillende eerdere levens die in het zijne tot voltooiing komen. Reincarnatie . Garenloos. Als nieuw. (56940) €7.00

122. Rivka Galchen . Atmosferische storingen. Amsterdam : Anthos, cop. 2008. ISBN: 978-90-414-1272-0. 22 cm. 254 p. Door het contact met een schizofrene patient begint een psychiater ook zelf de greep op de werkelijkheid te verliezen. Schizofrenie romans en novellen vertaald. Garenloos. Uitstekend. (56941) €10.00

123. Erica Bauermeister . De levensgenieters. Amsterdam : Arena, cop. 2009. ISBN: 978-90-8990-028-9. 21 cm. 221 p. Acht heel verschillende deelnemers aan een kookcursus ontdekken dat kokkerellen heilzaam werkt op hun persoonlijke problemen. Koken romans en novellen vertaald. Garenloos. Uitstekend. (56942) €9.00

124. Heinrich Harrer. Zeven jaar in Tibet : mijn leven aan het hof van de dalai lama. Amsterdam [etc.] : Atlas, 1998. 3de dr. ISBN: 90-254-2377-9. 21 cm. 396 p., [16] p. foto's. Beschrijving van het verblijf in Tibet van de Oostenrijkse auteur tijdens de Tweede Wereldoorlog en de roerige jaren daarna. Geill. Tibet Reisbeschrijvingen reisverhalen. Garenloos. Uitstekend. (56943) €7.00

125. Lieneke Frerichs e.a. Hier scheen 't geluk bereikbaar : schrijvers over Bergen : van Gorter tot Van Dis. Schoorl : Conserve, cop. 2001. ISBN: 90-5429-144-3. 20 cm. 215 p. Geill. met z/w foto's. Bergen NH. Garenloos. Uitstekend. (56944) €7.00

126. Rene Diekstra . Brainjoggen : een handleiding voor het opvoeren van uw leer- en geheugencapaciteit. Utrecht : Bruna, cop. 1995. ISBN: 90-229-8223-8. 22 cm. 250 p., [16] p. pl. Geheugentraining leerpsychologie geheugen. Garenloos. Als nieuw. (56945) €7.00

127. Wim H. Gmelig Meijling / Willem Gijsen . De aura : uitstraling van mens, dier, plant en steen. Deventer : Ankh-Hermes, c1984. 4de dr. ISBN: 90-202-4836-7. 25 cm. 104 p. Geill. met kleurenpl. Ex libris. Aura's (parapsychologie) helderziendheid paranormale verschijnselen. Gebonden. Zeer goed, stofomslag zeer goed. (56946) €7.00

128. Gerrit Kalff . De sage van den vliegenden Hollander naar behandeling, oorsprong en zin onderzocht. Zutphen : W.J. Thieme, 1923. 23 cm. 196 p., [8] bl. pl. Met platen en vignetten van Oswald Wenckebach. Halflinnen. Roestvlekjes en vergeelde p.'s. Vliegende Hollander, De (sage) Gebonden. Goed, stofomslag gesleten aan randen. (56947) €9.00

129. Fred. Muller / J.H. Thiel / W. den Boer. Beknopt Grieks-Nederlands woordenboek. Groningen : Wolters-Noordhoff, 1984. 11e dr. / bew. door W. den Boer. ISBN: 90-01-60351-3. 20 cm. XII, 863 p. Wolters' handwoordenboeken. In kartonnen foudraal. Gebonden. Als nieuw. (56948) €12.00

130. Hanny Kiel . Zoals het gaan zal, is het goed... Haarlem : Gottmer, 1974. 2e dr. ISBN: 90-257-0221-X. 21 cm. 116 p., [4] p. foto's. Autobiografie. Kanker. Garenloos. Goed+. (56949) €7.00

131. Doodgewoon mijn kind : 2003. Groningen : Gopher Publishers, 2002. 63e dr. ISBN: 90-5179-074-0. 21 cm. 78 p. Gedichtenbundel voor mensen, door mensen die het verlies van een kind hebben meegemaakt. Geill. Omslag aan achterzijde gevouwen en iets afgesleten. Stempel vorige eigenaar. Dood Kinderen Gedichten . Garenloos. Goed+. (56950) €7.00

132. George Hart . Egyptische mythen. Baarn : Tirion, cop. 1992. ISBN: 90-5121-270-4. 25 cm. 80 p. Legenden uit een ver verleden. Inleidend overzicht van de Egyptische mythologie. Geill. met z/w afb. Naam vorige eigenaar. Mythologie Egypte Egyptische oudheid mythen. Gebrocheerd. Uitstekend. (56951) €7.00

133. R. Holman. The Amish Landscape. Penguin, c1992. ISBN: 0140173986. 20 cm. 294 p. Foxing on edges and endp. Ppb. Good. (56952) €7.00

134. Nigel Groom. Parfum : alle informatie voor de liefhebber. Hedel : Librero, cop. 2000. ISBN: 90-5764-076-7. 22 cm. 192 p. Overzicht van ca. honderd parfumhuizen met hun geschiedenis en beroemdste parfums. Rijk geill. met kleurenfoto's. Parfums parfumerie. Gebonden. Uitstekend, stofomslag zeer goed. (56953) €7.00

135. P. Patterson. Fal - The dragon Harper. Hawthorn Press; Stroud, c1992. ISBN: 1859890434. 21 cm . 326 p. Illustr. Fantasy. Ppb. Very good+. (56954) €7.00

136. Frances Larimer Warner. Our invisible supply: how to obtain being a series of personal letters to students, detailing methods of demonstrating health, wealth and every form of attainment. Manor Thrift; Rockville, 2008. ISBN: 9781604502879. 21 cm. 107 p. Self help. Ppb. Fine. (56955) €8.00

137. J. Stuldreher-Nienhuis . Verborgen paradijzen : reproducties uit de werken van Maria Sibylla Merian. Arnhem : Van Loghum Slaterus Amsterdam : Meulenhoff, 1952. 25 cm. 33 p. (tekst) + 24 bl. (ill.). Schutbladen iets verkleurd. Geill. met 24 kleurenpl. op eenzijdig bedrukte p.'s. Incl.: Maria Sibylla Merian - door Bertus Aafjes, 2de bijgew. dr. Meulenhoff; A'dam 1964, Cahiers voor letterkunde, geniet, omslag gescheurd. Merian, Maria Sibylla . Gebonden. Zeer goed, scheurtjes in stofomslag . (56956) €15.00

138. W. Matthes. Corvey und die Externsteine - Schicksal eines vorchristlichen Heiligtums in karolingischer Zeit. Urachhaus; Stuttgart, 1982. ISBN: 387838369X. 24 cm. 320 p. Orig. cloth. Illustr. Name former owner. Hardbound. Very Good+ in Good+ DJ. (56957) €9.00

139. Lothar Vogel. Die Verwirklichung des Menschen im sozialen Organismus - Sozialanthropologische Studien zum Kultur-, Rechts- und Wirtschaftsleben. Sonderdruck Fragen der Freiheit; Eckwalden, 1973. 23 cm. 378 p. Small sticker former owner. Dedication in pencil. Hardbound. Fine. (56958) €6.00

140. Jaap Sijmons. Phanomenologie und Idealismus : Analyse der Struktur und Methode der Philosophie Rudolf Steiners. Utrecht : Zeno Institute for Philosophy, The Leiden-Utrecht Research Institute, cop. 2004. ISBN: 90-393-3949-X. 24 cm. XVI, 462 p. Quaestiones infinitae, ISSN 0927-3395 vol. 50. Incl. samenvatting in het Nederlands. Epistemology Phenomenology Liberty Dissertations (form) fenomenologie idealisme (filosofie) vrijheid. Softbound. As New. (56959) €28.00

141. Mala Sen. Death by Fire - Sati, dowry death and female infanticide in modern India. Penguin, c2001. ISBN: 0143027662. 22 cm. 270 p. India. Ppb. Good+. (56960) €7.00

142. Noah Gordon. Shaman. Penguin, c1992. ISBN: 0140177124. 23 cm. 519 p. Ppb. Good+. (56961) €7.00

143. Kulananda / Dominic Houlder. Mindfulness and money - The Buddhist path of abundance. Broadway Books; NY, 2004. ISBN: 07767909151. 20 cm. 242 p. Bottom spine sl. bumped. Wealth religious aspects Buddhism Doctrines. Ppb. Very good. (56962) €7.00

144. Hermann A. Keyserling. Indian Travel - Diary of a philosopher. Bharatiya Vidya Bhavan / Kapur Surya Foundation; Mumbai / New Delhi, 1999. 2nd ed. 21 cm. xxix, 251 p. Bhavan's Book University. Softbound. Very good. (56963) €10.00

145. Tsjwang-tze / C.C. Blok-Franse . De zeven innerlijke boeken van Tsjwang-Tze. Amersfoort : Valkhoff, 1918. 21 cm. 133 p. De leeringen van Tsjwang Tze. Roestvlekjes, verkleurde p.'s. Scheurtjes in omslag en rug, exemplaar nog wel goed gebonden . Gebrocheerd. Redelijk. (56964) €25.00

146. Apa Pant. An unusual Raja - Mahatma Gandhi and the Aundh experiment. Sangam Books, c1989. ISBN: 0861317521. 22 cm. xii,147 p. Appendix incl. facsim. of letters from Mahatma Gandhi, Nehru and Sardar Patel. India. Hardbound. Good in Good DJ. (56965) €7.00

147. Sharankumar Limbale / Santosh Bhoomkar [transl.]. The outcaste - Akkarmashi. Oxford; New Delhi, 2003. ISBN: 0195665481. 22 cm. 121 p. Autobiography of a half-caste. India. Hardbound. Fine in very good DJ. (56966) €7.00

148. James W. Laine. Shivaji - Hindu King in Islamic India. Oxford; New Delhi, 2003. ISBN: 0195667719. 22 cm. 127 p. India. Hardbound. Fine in very good DJ. (56967) €7.00

149. L. Artress. Walking a sacred path - Rediscovering the Labyrinth as a Spiritual Tool. Riverhead Books; NY, c1995. ISBN: 1573220078. 20 cm. 201 p. Ppb. Very good. (56968) €7.00

150. P. Halpern. Time journeys : A search for cosmic destiny and meaning. McGraw-Hill; NY, c1990. ISBN: 007025706X. 22 cm. 153 p. Some underlining in text, otherwise fine copy. Physics philosophy cosmology. Ppb. Good. (56969) €7.00

151. Karin Neuschutz . Een lappenpop voor elke leeftijd : met vele praktische aanwijzingen voor de opvoeding van kinderen. Rotterdam : Christofoor, c1982. ISBN: 90-6238-136-7. 19 cm. 126 p. Geill. met z/w afb. Vlekken op omslag en sneden. Kinderpsychologie antroposofische visie Lappenpoppen handenarbeid poppenmaken. Garenloos. Goed. (56970) €7.00

152. Roswitha Ockeloen . Beweegbare wandplaten : ontwerpen, zagen, schilderen. Zeist : Christofoor, cop. 1996. ISBN: 90-6238-154-5. 19 cm. 119 p. Ideeen met werkbeschrijvingen voor het zelf uitzagen en beschilderen van houten wandplaten met beweegbare onderdelen. Rijk geill. in kleur en z/w. Vouw in omslag. Verfvlekken op enkele p.'s. Sticker over naam vorige eigenaar. Wanddecoraties Handenarbeid figuurzagen antroposofie. Gebrocheerd. Redelijk. (56971) €7.00

153. Angelika Wolk . Wij bouwen een huis : een speel- en werkboek. Zeist : Christofoor, 1999. ISBN: 90-6238-670-9. 19 cm. 80 p. Speelhuisjes zelf maken. Vanaf ca. 11 jaar soms met hulp van een volwassene. Rijk geill. in kleur en z/w. Hutten Huisjes handenarbeid handvaardigheid antroposofie pedagogie. Gebrocheerd. Zeer goed. (56972) €7.00

154. Marjolein van Leeuwen-Zier / Jos Moeskops-Groenewoud . De seizoenentafel. Zeist : Christofoor, 1992. 3de dr. ISBN: 90-6238-403-X. 19 cm. 88 p. Ideeen voor de inrichting van een plek in huis waar bepaalde perioden in het jaar uitgebeeld kunnen worden, met patronen voor het vervaardigen van bijbehorende figuren en dieren. Rijk geill. in kleur en z/w. Hier en daar vlekjes. P. 48 gescheurd en geplakt met cellotape. Jaargetijden handenarbeid antroposofie. Gebrocheerd. Redelijk. (56973) €7.00

 

Met hartelijke groet,

Peet Veerbeek

 


17-04-2010
Nieuw in onze catalogus per 17 april

Beste mensen,

Hierbij weer een lijst met nieuwe aanwinsten. Bestellingen kunnen het eenvoudigst per e-mail worden gedaan en worden in volgorde van binnenkomst verwerkt.


1. H.M. Goudappel / M.W. ter Horst . Het milieu zit in onszelf : over de binnenkant van het milieuvraagstuk. Zeist : Vrij Geestesleven, 1991. ISBN: 90-6038-306-0. 21 cm. 111 blz. Garenloos. Nieuw. (56654) €6.00

2. J. Smit . Innerlijke ontwikkeling en de praktijk van het leven. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1988. ISBN: 90-6038-278-1. 22 cm. 107 p. Naam vorige eigenaar. Omslag iets gesleten, binnenwerk prima. Garenloos. Goed+. (56655) €6.00

3. Pietro Archiati . '...en schreef in de aarde' : reincarnatie, karma en de werking van Christus. Zeist : Vrij Geestesleven, 1997. ISBN: 90-6038-400-8. 22 cm. 157 p. Reincarnatie Antroposofische visie . Garenloos. Uitstekend. (56656) €6.00

4. Pietro Archiati . '...en schreef in de aarde' : reincarnatie, karma en de werking van Christus. Zeist : Vrij Geestesleven, 1997. ISBN: 90-6038-400-8. 22 cm. 157 p. Naam vorige eigenaar. Reincarnatie Antroposofische visie . Garenloos. Zeer goed. (56657) €6.00

5. Athys Floride . Het dagelijks leven als scholingsweg. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1986. ISBN: 90-6038-235-8. 21 cm. 38 p. Een individuele innerlijke scholing wordt aangeraden als middel om angst, twijfels en passiviteit te overwinnen. Levenskunst antroposofische visie . Garenloos. Uitstekend. (56658) €8.00

6. W. Greiner . Het gezicht van het kwaad. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1986. ISBN: 90-6038-236-6. 21 cm. 79 p. Vier antroposofische opstellen over goed en kwaad, waarbij getoond wordt hoe de verschillende aspecten van ethiek en moraliteit samenhangen met grote ontwikkelingswetmatigheden van kosmos en mensheid. Kleine notitie op binnenzijde omslag. Rug iets geblutst aan onderzijde. Goed en kwaad Antroposofische visie . Garenloos. Zeer goed. (56659) €7.00

7. J. van der Meulen / H. Steutel . Onderwijs met hart en ziel : de dagelijkse praktijk in de Vrije Scholen. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1991. ISBN: 90-6038-304-4. 22 cm. 95 p. Omslag iets gesleten aan randen. Naam vorige eigenaar. Vrije Scholen antroposofisch onderwijs. Gebrocheerd. Goed+. (56660) €6.00

8. Stefan Leber . Kernenergie en anthroposofie : de energie als een toetssteen voor morele verantwoordelijkheid. Zeist : Vrij Geestesleven, 1983. ISBN: 90-6038-173-4. 22 cm. 88 p. Tijdsignalen. De antroposofische visie op zowel militaire als vreedzame toepassingen van kernenergie. Kernenergie Antroposofische visie . Garenloos. Uitstekend. (56661) €6.00

9. J. W. von Goethe . Het sprookje van de groene slang en de schone lelie / Goethe [vert. uit het Duits door AndrÈ Vlaanderen]. Goethes geheime openbaring. Zeist : Vrij Geestesleven, 1976. ISBN: 90-6038-069-X. 18 cm. 142 p. Goethes filosofisch-symbolisch sprookje Das Marchen (1795), gevolgd door twee in 1908 gehouden toespraken van R. Steiner. Geill. Gebrocheerd. Zeer goed+. (56662) €9.00

10. L. W. J. Beuger / Felo Hettich . De vrije VanDalen : zeer veel verklarend zakwoordenboek van het antroposofisch jargon : vraagbaak voor de onschuldige vrije school-ouder. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 2000. ISBN: 90-6038-489-X. 19 cm. 53 p. humor woordenboeken antroposofie. Garenloos. Als nieuw. (56663) €7.00

11. R. Grosse . De 'Weihnachtstagung' als keerpunt in de mensheidsontwikkeling. Zeist : Vrij Geestesleven, 1983. ISBN: 90-6038-163-7. 22 cm. 158 p. Beschouwing over de betekenis van de kerstbijeenkomst in 1923 voor de geschiedenis van de Antroposofische Vereniging en voor de toekomst van de mens. Naam vorige eigenaar. Geill. Potloodonderstrepingen op enkele p.'s. Omslag iets gesleten aan randen. Garenloos. Goed. (56664) €6.00

12. R. Grosse . De 'Weihnachtstagung' als keerpunt in de mensheidsontwikkeling. Zeist : Vrij Geestesleven, 1983. ISBN: 90-6038-163-7. 22 cm. 158 p. Beschouwing over de betekenis van de kerstbijeenkomst in 1923 voor de geschiedenis van de Antroposofische Vereniging en voor de toekomst van de mens. Geill. Omslag iets gesleten aan randen. Garenloos. Goed+. (56665) €7.00

13. Manfred van Doorn . De sleutel ligt in het donker : spirituele betekenissen van de Tweede Wereldoorlog. Zeist : Vrij Geestesleven, 1995. ISBN: 90-6038-376-1. 20 cm. 45 p. Twaalf fictieve monologen, waarin personen na hun dood of wezens in de andere wereld lessen trekken uit de gebeurtenissen tijdens de Tweede Wereldoorlog. Wereldoorlog II Antroposofische visie . Garenloos. Uitstekend. (56666) €6.00

14. Jesaiah Ben-Aharon . De spirituele gebeurtenis van de twintigste eeuw : een imaginatie : de occulte dimensie van de jaren 1933-1945. Zeist : Vrij Geestesleven, 1996. ISBN: 90-6038-369-9. 22 cm. 79 p. Esoterische studie naar de occulte betekenis van het kwaad van het nazisme in het kader van de antroposofie. Garenloos. Als nieuw. (56667) €10.00

15. Jelle van der Meulen . Antroposofie ter discussie. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1985. ISBN: 90-6038-214-5. 22 cm. 92 p. Acht antroposofisch georienteerde auteurs geven een elementair inzicht in aspecten van deze levensbeschouwelijke stroming. Omslag iets gesleten aan randen, pen onderstrepingen tot p. 18. Verder zeer goed exemplaar. Garenloos. Goed+. (56668) €6.00

16. J. Smit. Meditatie : de weg naar het hogere zelf. Zeist : Vrij Geestesleven, 1990. ISBN: 90-6038-296-X. 21 cm. 55 p. Handleiding voor het zelfstandig mediteren vanuit de antroposofie. Naam vorige eigenaar. Omslag iets gesleten op rug, minimaal scheurtje aan bovenzijde. Meditatie antroposofische visie . Garenloos. Goed+. (56669) €6.00

17. R. van Romunde . Materie en straling in ruimte en tijd I : Warmte, materie en ruimte - Een bijdrage tot de fundering van een natuurkunde op fenomenologische grondslag, ingeleid door prof. dr. L.W.J. Holleman. Zeist : Vrij Geestesleven, 1971. ISBN: 90-6038-031-2. 22 cm. 192 p., [8] pl. Prometheus Paperback 6. Geill. Hier en daar onderstrepingen tot p. 33. Omslag iets gesleten aan randen. Sterrenkunde, natuurkunde. Gebrocheerd. Goed+. (56670) €15.00

18. Olav Asteson / R. Steiner . Het droomlied van Olav Asteson. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1981. ISBN: 90-6038-161-0. 23 cm. 71 p. Middeleeuws Noors lied over een gedroomde tocht naar hel en hemel, aangevuld met twee antroposofische beschouwingen. Geill. Rug iets gesleten. Naam vorige eigenaar. Droomlied Antroposofische visie gedichten . Gebrocheerd. Zeer goed. (56671) €16.00

19. F.H.J.A. Wilmar . Menswording voor de geboorte : een spirituele embryologie. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1982. ISBN: 90-6038-158-0. 23 cm. 176 p. Geill. Omslag iets gesleten aan randen. Embryologie Antroposofische visie Antroposofische geneeskunde. Gebrocheerd. Zeer goed. (56672) €16.00

20. F.H.J.A. Wilmar . Menswording voor de geboorte : een spirituele embryologie. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1982. ISBN: 90-6038-158-0. 23 cm. 176 p. Geill. Rug beschadigd aan boven-en onderzijde. Boekblok in zeer goede staat. Ex libris. Embryologie Antroposofische visie Antroposofische geneeskunde. Gebrocheerd. Goed. (56673) €14.00

21. V. Stael von Holstein / F. Pfannenschmidt . Gesprekken met Muller : In dialoog met natuurwezens - Deel I. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 2006. ISBN: 90-6038-265-X. 23 cm. 295 p. Een voormalig oceanografe doet verslag van haar gesprekken met diverse natuurgeesten gebaseerd op het antroposofisch gedachtegoed. Vlek op onder-en zijkant laatste 25 p.'s. Verder uitstekend exemplaar. Elementalen Antroposofische visie Spiritualiteit. Garenloos. Goed+. (56674) €10.00

22. V. Stael von Holstein / F. Pfannenschmidt . Gesprekken met Muller : In dialoog met natuurwezens - Deel I. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 2006. ISBN: 90-6038-265-X. 23 cm. 295 p. Een voormalig oceanografe doet verslag van haar gesprekken met diverse natuurgeesten gebaseerd op het antroposofisch gedachtegoed. Elementalen Antroposofische visie Spiritualiteit. Garenloos. Zeer goed+. (56675) €11.50

23. A. H. Bos / D. Brull . De drieledige maatschappijstructuur. Zeist : Vrij Geestesleven, 1974. ISBN: 90-6038-049-5. 22 cm. 135 p. Sociale geschiedenis. Garenloos. Zeer goed. (56676) €6.00

24. B. C. J. Lievegoed . Over de redding van de ziel : de samenwerking van drie grote mensheidsleiders. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1993. ISBN: 90-6038-347-8. 22 cm. 136 p. Beschrijving van de taak van de antroposofische geestesstroming (Rudolf Steiner) in verhouding tot twee andere grote stromingen in de mensheid: de stroming van Christian Rosenkreutz en die van Manoe. Orig. linnen. Titelplaat. Manicheisme . Gebonden. Zeer goed+. (56677) €10.00

25. H. P.van Manen . Kaspar Hauser : zijn leven en zijn plaats in de geschiedenis. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1985. ISBN: 90-6038-199-8. 22 cm. 336 p., [16] p. foto's. Levensbeschrijving van de Duitse vondeling (ca. 1812-1833). Geill. Hauser, Kaspar levensbeschrijvingen. Gebrocheerd. Zeer goed. (56678) €10.00

26. Otto Wolff . Anthroposofische benadering van ziekte en geneesmiddelen. Zeist : Uitg. Vrij Geestesleven, cop. 1978. ISBN: 90-6038-100-9. 18 cm. 71 p. Naam vorige eigenaar. Antroposofische geneeskunde. Gebrocheerd. Goed+. (56679) €6.00

27. W. F. Veltman . Karma en reincarnatie : zijn wederbelichaming en lotsbeschikking exponenten van een christelijke benadering van de zin van het mens-zijn? Zeist : Vrij Geestesleven, 1974. ISBN: 90-6038-050-9. 18 cm. 207 p. Omslag gesleten aan randen en iets gescheurd aan onder-en bovenzijde rug. Dunne potlood-onderstrepingen en notities tot p. 24. Reincarnation Karma . Gebrocheerd. Goed. (56680) €6.00

28. J. de Voragine . Heiligen van de herfsttijd : verhalen uit de Legenda aurea van Jacobus de Voragine over Sint-Michael, Sint-Joris, Sint-Maarten en Sint-Nicolaas. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1985. ISBN: 90-6038-209-9. 21 cm. 75 p. Met gegevens ontleend aan een middeleeuwse heiligencyclus (13e eeuw) worden de levens beschreven van heiligen aan wie in de herfst feestdagen zijn gewijd. Geill. met 4 ingelijmde kleurenplaten. Roestvlekjes op kopsnede. sagen en legenden heiligen. Garenloos. Zeer goed. (56681) €10.00

29. H. Poppelbaum. Mens en dier : Vijf gezichtspunten omtrent hun verschil in wezen. Zeist : Vrij Geestesleven, c1973. 21 cm. 174 p. Geill. Omslag iets gesleten aan randen, boekblok uitstekend. Garenloos. Goed+. (56682) €18.00

30. M. van Doorn . Karma als kans : zingeving en koersbepaling in het dagelijks leven. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1990. ISBN: 90-6038-291-9. 22 cm. 182 p. Het begrip karma wordt in verband gebracht met twaalf basisbehoeften van de mens en met diens verborgen idealen. Roestvlekjes op sneden. Boekblok zeer goed. Karma Antroposofische visie . Garenloos. Goed+. (56683) €6.00

31. Annemarie van der Meer (red.) e.a. Levenswerk : stuurmanskunst in de levensloop. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1993. ISBN: 90-6038-339-7. 22 cm. 163 p. Opstellen, meest vanuit antroposofisch gezichtspunt, over motieven uit het menselijk leven zoals crises, vrijheid, toekomst, seksualiteit, werk en relaties. Potlood onderstrepingen op enkele p.'s. Psychologie Antroposofische visie . Garenloos. Goed+. (56684) €6.00

32. Heide Oehms . Ken je karma : karma-inzicht en zelfontwikkeling. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 2000. ISBN: 90-6038-470-9. 22 cm. 301 p. Karma . Garenloos. Uitstekend. (56685) €14.00

33. Heide Oehms . Ken je karma : karma-inzicht en zelfontwikkeling. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 2000. ISBN: 90-6038-470-9. 22 cm. 301 p. Leesvouw. Karma . Garenloos. Zeer goed. (56686) €12.00

34. F. C. J. Los . De Oud-Ierse kerk : ondergang en opstanding van het Keltendom. Zeist : Vrij Geestesleven, c1975. ISBN: 90-6038-047-9. 18 cm. 176 p. Rijk geill. met z/w foto's. Omslag gesleten op rug, aan bovenzijde iets gescheurd. Rooms-katholicisme Ierland Middeleeuwen. Gebrocheerd. Goed+. (56687) €7.00

35. Novalis . Het sprookje van Eros en Fabel. Zeist : Vrij geestesleven, 1980. ISBN: 90-6038-126-2. 22 cm. 63 p. Geill. Gebrocheerd. Zeer goed. (56688) €7.00

36. J. Smit . Innerlijke ontwikkeling en de praktijk van het leven. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1988. ISBN: 90-6038-278-1. 22 cm. 107 p. Garenloos. Zeer goed+. (56689) €6.00

37. M. van den Brink . Verkwikkender dan licht : de werkzaamheid van Christus in ontmoeting en gesprek. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1994. ISBN: 90-6038-355-9. 22 cm. 122 p. Beschrijving vanuit een antroposofische visie van wat gebeurt bij een werkelijke, diepgaande ontmoeting en gesprek. Opdracht. Omslag iets gesleten aan randen. Boekblok zeer goed. Garenloos. Goed+. (56690) €7.00

38. M. van den Brink . Verkwikkender dan licht : de werkzaamheid van Christus in ontmoeting en gesprek. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1994. ISBN: 90-6038-355-9. 22 cm. 122 p. Beschrijving vanuit een antroposofische visie van wat gebeurt bij een werkelijke, diepgaande ontmoeting en gesprek. Vouw in omslag. Boekblok uitstekend. Garenloos. Zeer goed. (56691) €8.00

39. L. F. C. Mees . Geneeskunde op de drempel : ziekte en genezing in verleden, heden en toekomst. Zeist : Uitgeverij Vrij Geestesleven, 1981. ISBN: 90-6038-139-4. 22 cm. 232 p. Visie op de geneeskunde vanuit de antroposofie. Omslag gesleten aan randen. Naam vorige eigenaar. Antroposofische geneeskunde . Garenloos. Goed+. (56692) €6.00

40. L. F. C. Mees . De aangeklede engel : op zoek naar de kleine prins : over achtergronden van abortus en euthanasie. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1975. ISBN: 90-6038-053-3. 18 cm. 119 p. Vouw in omslag. Binnenwerk uitstekend. Abortus Euthanasie Antroposofische visie. Gebrocheerd. Goed+. (56693) €6.00

41. L. F. C. Mees . De aangeklede engel : op zoek naar de kleine prins : over achtergronden van abortus en euthanasie. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1975. ISBN: 90-6038-053-3. 18 cm. 119 p. Omslag gesleten aan randen. Naam vorige eigenaar. Abortus Euthanasie Antroposofische visie. Gebrocheerd. Goed+. (56694) €6.00

42. L. F. C. Mees . De aangeklede engel : op zoek naar de kleine prins. Zeist : Vrij Geestesleven, 1981. 3de dr. ISBN: 90-6038-053-3. 18 cm. 119 p. Omslag gesleten. Naam vorige eigenaar. Boekblok zeer goed. Abortus Euthanasie Antroposofische visie. Gebrocheerd. Goed. (56695) €6.00

43. Renate Riemeck . Verguisd, vervolgd, verbrand : ketterlevens uit acht eeuwen. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1988. ISBN: 90-6038-251-X. 22 cm. 127 p. Antroposofische verhandeling. Geill. Omslag iets aan randen gesleten. Boekblok uitstekend. Ketters geschiedenis Ketterij ketterijen. Garenloos. Zeer goed. (56696) €7.00

44. L. F. C. Mees . Helena en Penelope : de Trojaanse oorlog en de avonturen van Odysseus : Griekse mythologie en het drama van de menswording. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1982. ISBN: 90-6038-143-2. 22 cm. 157 p. Verhandeling waarin de Griekse mythologie antroposofisch wordt geinterpreteerd. Omslag minimaal gesleten aan randen. Boekblok als nieuw. Mythologie geschiedenis Griekse Oudheid antroposofische visie . Garenloos. Zeer goed. (56697) €20.00

45. L. F. C. Mees . Helena en Penelope : de Trojaanse oorlog en de avonturen van Odysseus : Griekse mythologie en het drama van de menswording. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1982. ISBN: 90-6038-143-2. 22 cm. 157 p. Verhandeling waarin de Griekse mythologie antroposofisch wordt geinterpreteerd. Onder-en bovenzijde rug minimaal beschadigd. Boekblok als nieuw. Mythologie geschiedenis Griekse Oudheid antroposofische visie . Garenloos. Zeer goed. (56698) €20.00

46. Manfred van Doorn . De sleutel ligt in het donker : spirituele betekenissen van de Tweede Wereldoorlog. Zeist : Vrij Geestesleven, 1995. ISBN: 90-6038-376-1. 20 cm. 45 p. Twaalf fictieve monologen, waarin personen na hun dood of wezens in de andere wereld lessen trekken uit de gebeurtenissen tijdens de Tweede Wereldoorlog. Wereldoorlog II Antroposofische visie . Garenloos. Zeer goed+. (56699) €6.00

47. B. C. J. Lievegoed . Ontwikkelingsfasen van het kind. Zeist : Vrij Geestesleven, 1974. 3e dr. ISBN: 90-6038-007-X. 21 cm. 224 p. Prometheus Paperback 3. Bechouwing over de menselijke ontwikkeling vanuit de antroposofische pedagogiek. Geill. Naam vorige eigenaar. Vlek op Fr. t.p. Omslag gesleten aan randen, binnenwerk prima. Ontwikkelingspsychologie kinderpsychologie antroposofie. Gebrocheerd. Goed. (56700) €6.00

48. B. C. J. Lievegoed . Ontwikkelingsfasen van het kind. Zeist : Vrij Geestesleven, 1977. 4e dr. ISBN: 90-6038-007-X. 21 cm. 224 p. Bechouwing over de menselijke ontwikkeling vanuit de antroposofische pedagogiek. Geill. Naam vorige eigenaar. Vlek op Fr. t.p. Omslag iets gesleten aan randen, potloodonderstr. op enkele p.'s. Ontwikkelingspsychologie kinderpsychologie antroposofie. Gebrocheerd. Goed+. (56701) €6.00

49. B. C. J. Lievegoed . Mens op de drempel : mogelijkheden en problemen bij de innerlijke ontwikkeling. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1984. 3de dr. ISBN: 90-6038-179-3. 22 cm. 225 p. Een praktische belichting vanuit de antroposofie, gevolgd door een aanzet tot een vernieuwde psychotherapie. Hier en daar potloodonderstrepingen. Notitie op Fr. t.p. Psychotherapie Psychologie Antroposofische visie antroposofie . Garenloos. Goed+. (56702) €6.00

50. B. C. J. Lievegoed . Mens op de drempel : mogelijkheden en problemen bij de innerlijke ontwikkeling. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1983. 2de dr. ISBN: 90-6038-179-3. 22 cm. 225 p. Een praktische belichting vanuit de antroposofie, gevolgd door een aanzet tot een vernieuwde psychotherapie. Naam vorige eigenaar. Psychotherapie Psychologie Antroposofische visie antroposofie . Garenloos. Zeer goed. (56703) €7.00

51. W. F. Veltman . Zangers en ketters : de cultuur van troubadours en katharen in Zuid-Frankrijk. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1981. ISBN: 90-6038-150-5. 21 cm. 64 p. Literair-historische theologische studie. Omslag iets gesleten aan randen, binnenwerk in prima staat. Frankrijk Cultuurgeschiedenis Middeleeuwen ketterijen. Garenloos. Zeer goed. (56704) €11.00

52. W. F. Veltman . Zangers en ketters : de cultuur van troubadours en katharen in Zuid-Frankrijk. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1981. ISBN: 90-6038-150-5. 21 cm. 64 p. Literair-historische theologische studie. Omslag iets gesleten aan randen, vlekjes op sneden, binnenwerk in prima staat. Frankrijk Cultuurgeschiedenis Middeleeuwen ketterijen. Garenloos. Goed+. (56705) €10.00

53. W. F. Veltman . Zangers en ketters : de cultuur van troubadours en katharen in Zuid-Frankrijk. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1981. ISBN: 90-6038-150-5. 21 cm. 64 p. Literair-historische theologische studie. Frankrijk Cultuurgeschiedenis Middeleeuwen ketterijen. Garenloos. Zeer goed+. (56706) €11.00

54. W. C. Gadeke . Huwelijk en relatie : over liefde, seksualiteit en de verschillen tussen man en vrouw. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1988. ISBN: 90-6038-261-7. 22 cm. 138 p. Relatievormen antroposofische visie Huwelijk antroposofische visie . Garenloos. Zeer goed+. (56707) €7.00

55. W. C. Gadeke . Huwelijk en relatie : over liefde, seksualiteit en de verschillen tussen man en vrouw. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1988. ISBN: 90-6038-261-7. 22 cm. 138 p. Relatievormen antroposofische visie Huwelijk antroposofische visie . Garenloos. Zeer goed. (56708) €7.00

56. J. Hemleben. Biologie en christendom : een andere visie op de evolutie. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1972. ISBN: 90-6038-039-8. 22 cm. 119 p. Prometheus paperback dl. 10. Boven-en onderzijde rug minimaal gesleten. Garenloos. Zeer goed. (56709) €6.00

57. J. Hemleben. Biologie en christendom : een andere visie op de evolutie. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1972. ISBN: 90-6038-039-8. 22 cm. 119 p. Prometheus paperback dl. 10. Onderzijde rug minimaal gesleten. Garenloos. Zeer goed. (56710) €6.00

58. R. Steiner / K. J. Schroer e.a. Kerstspelen : achtergrond en betekenis van de kerstspelen uit Oberufer. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1979. ISBN: 90-6038-124-6. 21 cm. 79 p. Omslag gesleten aan randen. Vlekjes op sneden. Geill. Kerstspelen Religieuze lectuur. Gebrocheerd. Goed. (56711) €9.00

59. R. Steiner / K. J. Schroer e.a. Kerstspelen : achtergrond en betekenis van de kerstspelen uit Oberufer. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1979. ISBN: 90-6038-124-6. 21 cm. 79 p. Omslag iets gesleten aan randen. Vlekjes op sneden. Geill. Naam vorige eigenaar. Kerstspelen Religieuze lectuur. Gebrocheerd. Goed+. (56712) €10.00

60. R. Steiner / K. J. Schroer e.a. Kerstspelen : achtergrond en betekenis van de kerstspelen uit Oberufer. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1979. ISBN: 90-6038-124-6. 21 cm. 79 p. Omslag iets gesleten aan randen, gevlekt. Geill. Kerstspelen Religieuze lectuur. Gebrocheerd. Goed. (56713) €9.00

61. C. von Heydebrand . De ziel van het kind. Zeist : Vrij Geestesleven, 1992. 6e dr. ISBN: 90-6038-340-0. 22 cm. 111 p. Pedagogiek Antroposofische visie Opvoeding onderwijs Vrije scholen. Garenloos. Zeer goed+. (56714) €7.00

62. A. C. Harwood . Het kind in ontwikkeling. Zeist : Vrij Geestesleven, 1982. ISBN: 90-6038-159-9. 22 cm. 112 p. Pedagogiek Antroposofische visie Opvoeding onderwijs Vrije scholen. Garenloos. Zeer goed. (56715) €6.00

63. D. J. van Bemmelen . Het eerste Goetheanum. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1979. ISBN: 90-6038-114-9. 22 cm. 55 p. Antroposofische studie over de relatie tussen de opbouw van deze tempel en de verhoudingen van het menselijk lichaam. Geill. Omslag gesleten aan randen. Binnenwerk zeer goed. Goetheanum Wijsbegeerte. Gebrocheerd. Goed+. (56716) €8.00

64. Norbert Glas . Ouderdom. Zeist : Vrij Geestesleven, cop.1982. ISBN: 90-6038-133-5. 22 cm. 96 p. Ouderdom antroposofische visie . Garenloos. Uitstekend. (56717) €10.00

65. Hella Krause-Zimmer . Waarom heeft een engel vleugels? : de engel als beeld en ervaring. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1994. ISBN: 90-6038-354-0. 20 cm. 86 p. Aan de hand van een keuze uit de beeldende kunst worden de kenmerken van engelen, zoals die sinds mensenheugenis bekend zijn, behandeld en verklaard vanuit de antroposofie. Rijk geill. met z/w-en kleurenafb. Engelen Afbeeldingen. Gebrocheerd. Als nieuw. (56718) €7.00

66. N. van der Heijde [vert.] / J. van Schaik . Poort van licht : manichese hymnen en psalmen. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1995. ISBN: 90-6038-372-9. 19 cm. 64 p. Eerste Nederlandse vertaling van Koptische teksten die voortkomen uit een manichese gemeente uit de vierde eeuw. Lichte vlek op frontsnede. Ongelezen. Manicheisme religieuze gedichten Kopten. Garenloos. Uitstekend. (56719) €7.00

67. Novalis . Stuifmeel : fragmenten over de liefde. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1995. ISBN: 90-6038-371-0. 19 cm. 64 p. Korte teksten uit de vroeg-romantische periode. Gedachten. Liefde Overdenkingen . Garenloos. Zeer goed+. (56720) €7.00

68. Novalis . Hymnen aan de nacht. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1992. ISBN: 90-6038-300-1. 19 cm. 51 p. gedichten . Garenloos. Uitstekend. (56721) €7.00

69. C. Lindenberg . De techniek van het kwaad : Hitler en de opkomst van het nationaal-socialisme in Duitsland. Zeist : Vrij Geestesleven, 1985. ISBN: 90-6038-210-2. 22 cm. 102 p. Analyse van de oorzaken van het succes van Hitlers greep naar de macht. Nationaal-socialisme Nationaalsocialisme Duitsland . Garenloos. Zeer goed. (56722) €7.00

70. D. J. van Bemmelen . Yoga en anthroposofie : oude en nieuwe scholingswegen. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1976. ISBN: 90-6038-060-6. 18 cm. 158 p. Omslag iets gesleten op rug. Lichte vlekjes op sneden. Naam vorige eigenaar. Yoga Antroposofische visie. Gebrocheerd. Goed+. (56723) €7.00

71. Martin Schulman . Karmische astrologie deel 6 : Hemelse harmonieen - Mens, Natuur en Astrologie. Amsterdam : Schors, cop. 1988. ISBN: 90-6378-158-X. 23 cm. X, 173 p. Beschrijving van de betekenis van de planeten en de mystieke cyclus van de tekens van de dierenriem. Geill. Kleine blutsen in frontsnede. Astrologie . Gebonden. Goed+. (56724) €7.50

72. Martin Schulman . Karmische astrologie deel 6 : Hemelse harmonieen - Mens, Natuur en Astrologie. Amsterdam : Schors, cop. 1988. ISBN: 90-6378-158-X. 23 cm. X, 173 p. Beschrijving van de betekenis van de planeten en de mystieke cyclus van de tekens van de dierenriem. Geill. Gebonden. Zeer goed. (56725) €9.50

73. Martin Schulman . Venus : het wonder der liefde. Amsterdam : Schors, cop. 1992. ISBN: 90-6378-242-X. 23 cm. XII, 120 p. Uiteenzetting over de betekenis van de planeet Venus, zijn plaats in de horoscoop en zijn positie in teken en huis.. Venus (planeet) Astrologie . Gebonden. Uitstekend. (56726) €10.00

74. Martin Schulman . Venus : het wonder der liefde. Amsterdam : Schors, cop. 1992. ISBN: 90-6378-242-X. 23 cm. XII, 120 p. Uiteenzetting over de betekenis van de planeet Venus, zijn plaats in de horoscoop en zijn positie in teken en huis. Kleine notities op schutbl. Verder als nieuw. Venus (planeet) Astrologie . Gebonden. Zeer goed+. (56727) €10.00

75. G. de Keizer . Vrijmetselarij in dialoog met andere geestelijke stromingen : bundel van het gelijknamige symposium gehouden in de aula van de Katholieke Universiteit Brabant op 13 maart 1992. Tilburg : Vrijmetselaarsloge De Drie Verlichte Torens, 1992. ISBN: 90-9005277-1. 22 cm. 82 p. Orig. linnen. Gebonden. Als nieuw. (56728) €15.00

76. G. de Keizer . Vrijmetselarij in dialoog met andere geestelijke stromingen : bundel van het gelijknamige symposium gehouden in de aula van de Katholieke Universiteit Brabant op 13 maart 1992. Tilburg : Vrijmetselaarsloge De Drie Verlichte Torens, 1992. ISBN: 90-9005277-1. 22 cm. 82 p. Orig. linnen. Gebonden. Als nieuw. (56729) €15.00

77. Marie de Hennezel . De intieme dood : levenslessen van stervenden. Haarlem : Becht, cop. 1996. ISBN: 90-230-0907-X. 22 cm. 226 p. Verhalen en beschouwingen over begeleiding van ongeneeslijk zieke patienten in hun laatste levensfase. Stervensbegeleiding . Garenloos. Uitstekend. (56730) €7.00

78. Mansukh Patel . Maak werk van je leven. Deventer : Ankh-Hermes, cop. 1999. ISBN: 90-202-8182-8. 22 cm. 144 p. Door meditatie en inzicht kan een mens zijn leven in eigen hand nemen. Vlekjes op snede onderzijde. Zelfverwerkelijking zelfkennis levenskunst spirituele groei. Garenloos. Zeer goed. (56731) €7.00

79. Chris Griscom . Angst is bedrieglijk : over het helen van gevoelens en relaties. Deventer : Ankh-Hermes, cop. 1989. ISBN: 90-202-5520-7. 21 cm. 186 p. Angsten . Gebrocheerd. Uitstekend. (56732) €7.00

80. Hans van Waning . Alles over vasten : reinigen tot in je kern. Deventer : Ankh-Hermes, 1999. 3e dr. ISBN: 90-202-4297-0. 21 cm. 244 p. Aspecten en toepassingen van vasten als gezondheidskuur. Darmreiniging dieetleer natuurgeneeswijzen. Garenloos. Als nieuw. (56733) €7.00

81. Dane Rudhyar . De polsslag van het leven : een nieuwe dynamiek in de astrologie. Wassenaar : Servire, cop. 1973. ISBN: 90-6077-379-9. 21 cm. 159 p. Interpretatie van de dierenriem en de afzonderlijke tekens. Omslag versleten. Naam vorige eigenaar. Vlek aan sneden bovenhoek. Tekstblok netjes. astrologie. Gebrocheerd. Redelijk. (56734) €7.00

82. D. Heijerman. Suham : Christendom vanuit een ander perspectief - Een ontwikkelingsweg. Yermann; Zutphen, 1999. 21 cm. 156 p. Geill. met kleurenpl. Garenloos. Als nieuw. (56735) €8.00

83. Frans Smit . Gustav Meyrink : het leven van een esoterisch auteur en geestelijk zoeker. Deventer : Ankh-Hermes, cop. 1986. ISBN: 90-202-4638-0. 22 cm. 192 p., [7] p. foto's. Biografie van de Oostenrijks-Hongaarse auteur (1868-1932), die vele theosofische en andere occulte connecties en interessen had. Titelplaat. Geill. Stickertje vorige eigenaar. Omslag iets gesleten op rug . Meyrink, Gustav . Gebrocheerd. Zeer goed. (56736) €7.00

84. White Bull / Ian Graham / Irene van Lippe-Biesterfeld. God is nooit te laat! : (maar ook nooit te vroeg) : wijsheid en humor van White Bull. Deventer : Ankh-Hermes, cop. 1999. ISBN: 90-202-8187-9. 21 cm. 163 p. Korte opdracht [klein]. Spiritisme levenskunst. Garenloos. Als nieuw. (56737) €8.50

85. J. Klink . 'Vroeger toen ik groot was' : vergaande herinneringen van kinderen. Baarn : Ten Have, 1991. 2e dr. ISBN: 90-259-4452-3. 21 cm. 188 p. Godsdienstpedagogische studie over spiritualiteit en wijsheid bij kinderen. Geill. Reincarnatie. Garenloos. Zeer goed. (56738) €12.00

86. Elaine N. Aron . Het hoog sensitieve kind : help je kinderen op te groeien in een wereld die hen overweldigt. Amsterdam [etc.] : Archipel, cop. 2004. ISBN: 90-6305-118-2. 22 cm. 379 p. Naam vorige eigenaar. Vouw in achterzijde omslag. Sensitiviteit Kinderen Opvoeding kinderpsychologie psychologie emoties. Garenloos. Zeer goed. (56739) €7.00

87. D. Moraes / Sarayu Srivatsa. Out of God's oven : Travels in a fractured land. Viking / Penguin Books; New Delhi, 2002. 22 cm. xv,387 p. Incl. paper cuttings. India Indian history Ayodhya Gujarat. Hardbound. Very Good+ in Good DJ. (56740) €7.00

88. H. F. Nolthenius . Een man uit het dal van Spoleto : Franciscus tussen zijn tijdgenoten. Amsterdam : Querido, 1990. 6e dr. ISBN: 90-214-7720-3. 25 cm. 360 p. Geill. met 46 z/w platen. Italie geschiedenis Franciscus van Assisi levensbeschrijvingen. Gebonden. Uitstekend. (56741) €10.00

89. M. Heindel / A. Foss Heindel. Handboek voor astrologie. L.J. Veen; Amsterdam. 2de herz. dr. 24 cm. 268 p. Orig. linnen. Geill. P.'s vergeeld. Gebonden. Goed. (56742) €7.00

90. A. A. Bailey. Esoterische astrologie. Servire; Den Haag. 23 cm. 548 p. Een verhandeling over de zeven stralen 3. Orig. linnen. Schutbladen verkleurd. Gebonden. Zeer goed, stofomslag gescheurd. (56743) €15.00

91. J. Rulof. De kringloop der ziel. Wayti; Apeldoorn, 1998. 6e dr. ISBN: 90-70554-09-7. 23 cm. 329 p. Autobiografie van een geest uit het hiernamaals, doorgegeven aan een spiritist. Occultisme Spiritisme . Gebonden. Zeer goed, stofomslag goed+. (56744) €9.00

92. Mansukh Patel / John Jones . Oog in oog met het leven : van strijd naar vrijheid. Deventer : Ankh-Hermes, 1997. 2de dr. ISBN: 90-202-8123-2. 24 cm. 178, [4] p. Beschrijving van de persoonlijke ontwikkeling en de vriendschap van de auteurs en de geschiedenis van de Life Foundation die uit die vriendschap ontstond. Geill. Naam vorige eigenaar. Zelfverwerkelijking levenskunst. Gebrocheerd. Goed+. (56745) €7.00

93. David Bohm . Heelheid en de impliciete orde. Rotterdam : Lemniscaat, cop. 1985. ISBN: 90-6069-597-6. 23 cm. 155 p. Paradigma. Pen onderstrepingen op 4 p.'s. Omslag iets gesleten aan randen. Natuurwetenschappen filosofie wetenschapsleer. Garenloos. Goed+. (56746) €10.00

94. A. E. Thierens . Cosmologie : elementen der esoterische astrologie. 's Gravenhage : Luctor et Emergo, 1933. 25 cm. 246 p., [1] pl. Titelplaat in kleur. Geill. Opdracht. Orig. linnen, versleten aan randen. Achterkneep enkele cm. gespleten. Boekblok zeer goed. Gebonden. Goed. (56747) €14.00

95. J. Toth. The mole people : Life in the tunnels beneath New York City. Chicago Review Press, c199-3. ISBN: 1556521901. 23 cm. 267 p. Some underlining on p. 11 till 43, otherwise fine copy. Half cloth. Underground homeless persons New York. Hardbound. Very Good+ in Good+ DJ. (56748) €10.00

96. Kees Zoeteman. Gaiasofie : anders kijken naar evolutie, ruimtelijke ordening en milieubeheer. Deventer : Ankh-Hermes, 1989. ISBN: 90-202-3029-8. 22 cm. 363 p. Titelplaat. Geill. holisme. Gebrocheerd. Zeer goed. (56749) €8.00

97. Louise L. Hay . Je kunt je leven helen : werkboek. Groningen : De Zaak, cop. 1997. ISBN: 90-72455-37-1. 22 cm. 191 p. alternatieve geneeswijzen zelfhulp. Garenloos. Nieuw. (56750) €7.00

98. Arend Zeevat . Het grote spel : spirituele verbanden in de wereldontwikkeling. Heerhugowaard : Gigaboek, cop. 2006. ISBN: 90-8548-099-X. 25 cm. 253 p. Geill. Vouw in omslag. Boekblok zeer goed. Spiritualiteit Levenskunst. Garenloos. Zeer goed. (56751) €18.00

99. D.K.L. Van Speybroeck / Marc Mulders. Apocalypse : een glas-in-loodraam van = a glass stained window by Marc Mulders. Zwolle : Waanders Uitgevers, cop. 2006. ISBN: 90-400-8275-8. 24 cm. 96 p. Tweetalige uitgave. Zeer rijk geill. in kleur. In English and Dutch. Stained-glass art Rijksmuseum Het Catharijneconvent Netherlands Mulders, Marc Apocalypse (kunstwerk) glasschilderkunst. Softbound. Fine. (56752) €9.00

100. Hagen Biesantz / Arne Klingborg . Het Goetheanum : de bouwimpuls van Rudolf Steiner. Zeist : Vrij Geestesleven, 1979. ISBN: 90-6038-112-2. 26 cm. 131 p. Zeer rijk geill. met z/w en kleurenfoto's. Omslag gesleten aan randen, binnenwerk zeer goed. Goetheanum Architectuur Dornach . Gebrocheerd. Goed+. (56753) €12.00

101. J. Bolte / G. Polivka. Anmerkungen zu den Kinder-und Hausmarchen der Bruder Grimm Bnd. I / II / III / IV / V. Georg Olms; Hildesheim, 1963. 2. unveran. Aufl. 23 cm. viii,556; 566; 624; 305; 487 p. 5 Vol. Orig. cloth. Frontispiece in vol. I. Hardbound. Fine. (56754) €750.00

102. L. P. Grijp / E. Hoek / A. Tamboer [red.]. De dodendans in de kunsten. Utrecht : HES, 1989. ISBN: 90-6194-417-1. 21 x 21 cm. 111 p. Rijk geill. Dodendansen kunst. Gebrocheerd. Zeer goed+. (56755) €7.50

103. Michaela Strauss . Kindertekeningen : de beeldende taal van het kleine kind : beginstadia van de menselijke ontwikkeling. Zeist : Christofoor, 1978. ISBN: 90-6238-042-5. 21x22 cm. 96 p. Onderzoek naar de relatie tussen tekenen/schilderen en de lichamelijke ontwikkeling van het kind, gebaseerd op de antroposofische menskunde van Rudolf Steiner. Gebonden. Zeer goed. (56756) €10.00

104. Michaela Strauss . Kindertekeningen : de beeldende taal van het kleine kind : beginstadia van de menselijke ontwikkeling. Zeist : Christofoor, 1978. ISBN: 90-6238-042-5. 21x22 cm. 96 p. Onderzoek naar de relatie tussen tekenen/schilderen en de lichamelijke ontwikkeling van het kind, gebaseerd op de antroposofische menskunde van Rudolf Steiner. Gebonden. Zeer goed. (56757) €10.00

105. Michaela Strauss . Kindertekeningen : de beeldende taal van het kleine kind : beginstadia van de menselijke ontwikkeling. Zeist : Christofoor, 1986. ISBN: 90-6238-042-5. 21x22 cm. 96 p. Beschadiging boven- en onderkant rug. Onderzoek naar de relatie tussen tekenen/schilderen en de lichamelijke ontwikkeling van het kind, gebaseerd op de antroposofische menskunde van Rudolf Steiner. Gebonden. Goed+. (56758) €8.00

106. B.E. Gradenwitz-van Bemmelen (1926-) . De gouden poort : liedjes in kwintenstemming en pentatoniek voor kinderen tot en met acht jaar. Zeist : Christofoor, cop. 1990. [Vernieuwde herdr.]. ISBN: 90-6238-431-5. 24 cm. 95 p. Melodietjes en teksten gebaseerd op de in de antroposofie veel gebruikte pentatoniek (vijftoonsmuziek), voorafgegaan door een uitgebreide, byzonder goede toelichting op deze liedsoort.. Gebrocheerd. Goed+. (56759) €8.00

107. B.E. Gradenwitz-van Bemmelen (1926-) . De gouden poort : liedjes in kwintenstemming en pentatoniek voor kinderen tot en met acht jaar. Zeist : Christofoor, cop. 1990. ISBN: 90-6238-431-5. 24 cm. 95 p. Melodietjes en teksten gebaseerd op de in de antroposofie veel gebruikte pentatoniek (vijftoonsmuziek), voorafgegaan door een uitgebreide, byzonder goede toelichting op deze liedsoort.. Gebrocheerd. Zeer goed. (56760) €10.00

108. N. Siegwart Knijpenga (1935-). Stilstaan bij sterven : zes bijdragen rond een verwaarloosd thema in het euthanasiedebat. Zeist : Christofoor, cop. 1998. ISBN: 90-6238-619-9. 20 cm. 190 p. Onderstrepingen op 5 pag.. Garenloos. Zeer goed. (56761) €10.00

109. Evelyn Francis . De zeven sacramenten in de Christengemeenschap. Zeist : Christofoor, 1978. 4e dr. ISBN: 90-6238-003-4. 20 cm. 104 p. Garenloos. Zeer goed. (56762) €6.00

110. Johannes Hemleben . Oerbegin en werelddoel : de gemeenschappelijke weg van aarde en mens. Rotterdam : Christofoor, 1976. ISBN: 90-6238-016-6. 20 cm. 96 p. Garenloos. Uitstekend. (56763) €7.00

111. Eberhard Kurras . Ontmoetingen met Christus : Petrus bij Ceasarea Philippi : Paulus voor Damascus : Johannes op Patmos. Rotterdam : Christofoor, 1976. ISBN: 90-6238-013-1. 20 cm. 39 p. Gebrocheerd. Zeer goed. (56764) €6.00

112. N. Siegwart Knijpenga (1935-) . Wie is mijn naaste? : leidraad door het evangelie volgens Lukas. Rotterdam : Christofoor, 1979. ISBN: 90-6238-081-6. 21 cm. 128 p. Garenloos. Zeer goed. (56765) €7.00

113. Wilhelm Kelber. Het logosbegrip in de Joodse wijsheid. Rotterdam : Christofoor, 1979. ISBN: 90-6238-054-9. 20 cm. 52 p. Antroposofische beschouwing waarin de logosleer van de joodse filosoof Phile van AlexandriÎ in verband wordt gebracht met het joodse wijsheidsidee. Garenloos. Zeer goed. (56766) €7.00

114. Walther Buhler . Het lichaam als instrument van de ziel. Zeist : Christofoor, cop. 1983. ISBN: 90-6238-138-3. 20 cm. 100 p. Een antroposofische visie op het menselijk organisme en het fysische en psychisch-geestelijke aspect daarvan.. Garenloos. Zeer goed. (56767) €8.00

115. Rudolf Joseph Lorenz Steiner (1861-1925) . De kennis van het bovenzinnelijke : grenservaringen van de ziel : een voordracht. Zeist : Christofoor, [1985]. ISBN: 90-6238-247-9. 20 cm. 53 p. Omslag is wat smoezelig. Beschouwingen van de grondlegger van de antroposofie (1861-1925) over grenzen en mogelijkheden van ons kennende bewustzijn.. Garenloos. Goed. (56768) €6.00

116. Rainer Maria Rilke (1875-1926) . Vertellingen over Onze Lieve Heer. Zeist : Christofoor, cop. 1984. ISBN: 90-6238-158-8. 20 cm. 100 p. Garenloos. Goed+. (56769) €6.00

117. Aernout C. Henny (1906-1994) . Naar de bronnen van driestromenland : politieke stromingen: van gemeenschap naar individuele verantwoordelijkheid. Zeist : Christofoor, cop. 1989. ISBN: 90-6238-412-9. 20 cm. 228 p. Garenloos. Zeer goed. (56770) €6.00

118. Hugo Stephan Verbrugh (1937-) . Een beetje terugkomen : reincarnatie als denkbeeld en ervaringsgegeven. Rotterdam : Christofoor, cop. 1980. ISBN: 90-6238-108-1. 20 cm. 148 p. Christofoor-cahier. Op grond van de voorschouw van enkele concepties omtrent het toekomstige kind komt de auteur tot de conclusie dat de menselijke identiteit zich uit een vorig leven verplaatst naar een nieuw bestaan. Garenloos. Zeer goed. (56771) €7.00

119. Hugo Stephan Verbrugh (1937-) . Een beetje terugkomen : reincarnatie als denkbeeld en ervaringsgegeven. Rotterdam : Christofoor, cop. 1980. ISBN: 90-6238-108-1. 20 cm. 148 p. Christofoor-cahier. Vlekjes op omslag. Op grond van de voorschouw van enkele concepties omtrent het toekomstige kind komt de auteur tot de conclusie dat de menselijke identiteit zich uit een vorig leven verplaatst naar een nieuw bestaan. Garenloos. Goed+. (56772) €6.00

120. Marieke Anschutz . Omgaan met de jaarfeesten. Zeist : Christofoor, cop. 1983. ISBN: 90-6238-173-1. 20 cm. 107 p. Antroposofische beschouwingen over de achtergronden en de betekenis van de jaarfeesten.. Garenloos. Goed+. (56773) €9.00

121. Marieke Anschutz. Over religieuze opvoeding. Zeist : Christofoor, 1988. ISBN: 90-6238-395-5. 20 cm. 110 p. Enkele lichte ondeerstrepingen. Vanuit de dagelijkse opvoedingspraktijk wordt gekeken naar de natuurlijke religiositeit in ieder kind en hoe daar vanuit de volwassenen mee kan worden omgegaan.. Garenloos. Goed+. (56774) €7.00

122. Marieke Anschutz. Over religieuze opvoeding. Zeist : Christofoor, 1988. ISBN: 90-6238-395-5. 20 cm. 110 p. Vanuit de dagelijkse opvoedingspraktijk wordt gekeken naar de natuurlijke religiositeit in ieder kind en hoe daar vanuit de volwassenen mee kan worden omgegaan.. Garenloos. Zeer goed. (56775) €8.00

123. Hans-Werner Schroeder . Gebed en meditatie. Rotterdam : Christofoor, cop. 1977. ISBN: 90-6238-034-4. 20 cm. 94 p. Garenloos. Zeer goed. (56776) €7.00

124. Hans-Werner Schroeder . Gebed en meditatie. Rotterdam : Christofoor, cop. 1977. ISBN: 90-6238-034-4. 20 cm. 94 p. Garenloos. Zeer goed. (56777) €7.00

125. Julian Sleigh . Keerpunten : crises in levenssituaties. Zeist : Christofoor, cop. 1989. ISBN: 90-6238-401-3. 20 cm. 80 p. Handleiding voor het omzetten van persoonlijke problemen in zinvolle levenservaringen.. Garenloos. Zeer goed. (56778) €7.00

126. Julian Sleigh . Keerpunten : crises in levenssituaties. Zeist : Christofoor, cop. 1989. ISBN: 90-6238-401-3. 20 cm. 80 p. Handleiding voor het omzetten van persoonlijke problemen in zinvolle levenservaringen.. Garenloos. Zeer goed. (56779) €7.00

127. Maarten Udo de Haes . Noem mij bij mijn diepste naam : doop en geboorte in de Christengemeenschap. Zeist : Christofoor, 1987. ISBN: 90-6238-186-3. 20 cm. 55 p. Beschrijving van de opvattingen over de doop binnen het sterk antroposofisch beÔnvloede kerkgenootschap.. Garenloos. Zeer goed. (56780) €8.00

128. Maarten Udo de Haes . Noem mij bij mijn diepste naam : doop en geboorte in de Christengemeenschap. Zeist : Christofoor, 1982. ISBN: 90-6238-186-3. 20 cm. 55 p. Beschrijving van de opvattingen over de doop binnen het sterk antroposofisch beÔnvloede kerkgenootschap.. Garenloos. Zeer goed. (56781) €8.00

129. Maarten Udo de Haes . Noem mij bij mijn diepste naam : doop en geboorte in de Christengemeenschap. Zeist : Christofoor, 1982. ISBN: 90-6238-186-3. 20 cm. 55 p. Beschrijving van de opvattingen over de doop binnen het sterk antroposofisch beÔnvloede kerkgenootschap.. Garenloos. Zeer goed. (56782) €8.00

130. Maarten Udo de Haes . Het nest is goed, maar het heelal is ruimer : over het sacrament van de jeugdwijding in de Christengemeenschap. Zeist : Christofoor, cop. 1986. ISBN: 90-6238-296-7. 20 cm. 48 p. Inleiding tot het sacrament van de jeugdwijding in de Christengemeenschap.. Garenloos. Zeer goed. (56783) €6.00

131. Maarten Udo de Haes (1938-) . Zo meen ik dat ook jij bent : man en vrouw : relatie, huwelijk en huwelijkswijding. Zeist : Christofoor, cop. 1990. ISBN: 90-6238-343-2. 20 cm. 55 p. Enkele onderstrepingen met potlood. Visie van de auteur, geestelijke in de Christengemeenschap, op het sacrament van de huwelijkswijding.. Garenloos. Goed+. (56784) €6.00

132. Arie W. Boogert (1933-) . Altijd scheiding, altijd weer begroeten : over het sacrament van de stervenswijding in de Christengemeenschap. Zeist : Christofoor, cop. 1991. ISBN: 90-6238-345-9. 20 cm. 62 p. Garenloos. Zeer goed. (56785) €6.00

133. Friedrich Gustav Heinrich Johannes Rittelmeyer. Gemeenschap met de gestorvenen. Rotterdam : Christofoor, cop. 1978. ISBN: 90-6238-037-9. 20 cm. 55 p. Een antroposofisch zielzorger zet uiteen welke betekenis de gestorvenen kunnen hebben voor de levenden. Garenloos. Zeer goed. (56786) €6.00

134. Ida Stumcke . De impuls van Lerins Johanneisch christendom in Gallie en het keltendom. Rotterdam : Christofoor, cop. 1979. ISBN: 90-6238-057-3. 20 cm. 71 p. Garenloos. Zeer goed. (56787) €7.00

135. Jan van Dreven (1945-). Het credo in de Christengemeenschap : tussen almacht en onmacht. Zeist : Christofoor, cop. 2000. ISBN: 90-6238-665-2. 20 cm. 254 p. Bespreking van de geloofsbelijdenis van de Christengemeenschap, een geloofsgemeenschap die zich onder meer baseert op antroposofische inzichten.. Garenloos. Uitstekend. (56788) €10.00

136. Elizabeth E. Huidekoper (1956-) . Geborgen in ongeborgenheid : op zoek naar vruchten van innerlijke crises. Zeist : Christofoor, cop. 1995. ISBN: 90-6238-566-4. 20 cm. 152 p. Zoektocht naar de betekenis van hoofdstuk 24 em 25 van het Matthe¸sevangelie, met name voor de verwerking van tegenspoed en innerlijke crises, door een geestelijke van de Christengemeenschap.. Garenloos. Zeer goed+. (56789) €7.00

137. Emil Bock (1895-1959) . De jaarfeesten als kringloop door het jaar : advent, Kerstmis, Driekoningen, lijdenstijd, Pasen, hemelvaart, Pinksteren, Johannes- en MichaÎlstijd. Zeist : Christofoor, 1983. 2e dr. ISBN: 90-6238-105-7. 20 cm. 196 p. Vlekjes op snede.. Garenloos. Goed+. (56790) €8.00

138. Werner Christian Simonis . Wol en zijde : de mens, zijn warmte-organisme en zijn kleding. Zeist : Christofoor, cop. 1986. ISBN: 90-6238-298-3. 20 cm. 79 p. De invloed van de kleding op het geestelijk en lichamelijk welzijn van de mens, gezien vanuit de antroposofische invalshoek.. Garenloos. Zeer goed. (56791) €6.00

139. Bert Voorhoeve (1940-). Op doorreis naar jezelf : beelden op de levensweg. Zeist : Christofoor, cop. 1991. ISBN: 90-6238-489-7. 20 cm. 272 p. Omslag wat gehavend. Rond sprookjes, poÎzie, verhaal- en brieffragmenten worden twee reizen beschreven: die van geboorte tot dood en de reis naar binnen, gebaseerd op de antroposofie en bijbelse evangeliÎn.. Garenloos. Goed+. (56792) €8.00

140. Bert Voorhoeve. Zicht op een nieuwe levensfase : pensionering, afkeuring, ontslag. Zeist : Christofoor, cop. 1994. ISBN: 90-6238-582-6. 20 cm. 212 p. Verhalen, anekdotes, gedichten en overdenkingen over het ouder worden als het begin van een nieuwe levensfase, bezien vanuit het antroposofische mensbeeld.. Garenloos. Uitstekend. (56793) €7.00

141. Arie W. Boogert . Het Onze Vader : over bidden en gebed. Zeist : Christofoor, cop. 1996. ISBN: 90-6238-344-0. 20 cm. 144 p. Inleidend overzicht van de betekenis van het Onze Vader volgens de visie van Rudolf Steiner en andere auteurs binnen de antroposofie en de Christengemeenschap.. Garenloos. Zeer goed. (56794) €8.00

142. Arie W. Boogert (1933-) . Onze doden : Rudolf Steiner over het omgaan met dood en sterven. Zeist : Christofoor, cop. 1992. ISBN: 90-6238-362-9. 20 cm. 198 p. Uitgebreid overzicht van de denkbeelden van de stichter van de antroposofie ten aanzien van dood, het leven na de dood en de band tussen levenden en gestorvenen.. Garenloos. Zeer goed+. (56795) €10.00

143. Friedrich Benesch . Gemeenschapszin en individualisme : Pinksteren in deze tijd. Zeist : Christofoor, 1984. ISBN: 90-6238-219-3. 20 cm. 41 p. Antroposofische visie.. Garenloos. Goed+. (56796) €6.00

144. Adam Bittleston . Meditatieve spreuken voor iedere dag. Zeist : Christofoor, 1992. ISBN: 90-6238-487-0. 21 cm. 64 p. Gedichten voor meditatie en gebed, gerangschikt in de volgorde van het kerkelijk jaar en geschreven vanuit de gezichtshoek van de Christengemeenschap.. Gebonden. Zeer goed. (56797) €7.00

145. Rudolf Meyer (1896-1985) . De mens en zijn engel : over de rangorden van de wereld van de engelen. Rotterdam : Christofoor, 1978. 2e dr. ISBN: 90-6238-019-0. 20 cm. 48 p. Engelen. Garenloos. Zeer goed. (56798) €7.00

146. Rudolf Frieling (1901-1986). Bomen, bronnen en stenen in het leven van Abraham, Isaak en Jakob. Rotterdam : Christofoor, 1981. ISBN: 90-6238-118-9. 20 cm. 77 p. Aardsvaders. Garenloos. Zeer goed+. (56799) €12.50

147. Rudolf Frieling (1901-1986) . Zondag, de eerste dag : schepping en opstanding : het begin van de week en de indeling van de kalender. Rotterdam : Christofoor, 1979. ISBN: 90-6238-086-7. 20 cm. 54 p. Garenloos. Zeer goed. (56800) €9.00

148. Rudolf Frieling (1901-1986) . De eredienst. Het sacrament van het altaar. Rotterdam : Christofoor, 1978. 4e dr. ISBN: 90-6238-005-0. 20 cm. 95 blz. Garenloos. Zeer goed. (56801) €6.00

149. Rudolf Frieling (1901-1986). Christendom en reincarnatie. Rotterdam : Christofoor, 1977. ISBN: 90-6238-029-8. 20 cm. 126 p. Garenloos. Goed+. (56802) €6.00

150. Fred Tak . Van herfst tot zomer : met de jaarfeesten door het schooljaar. Zeist : Christofoor, cop. 2000. ISBN: 90-6238-681-4. 20 cm. 127 p. Vouwtje in omslag. Garenloos. Zeer goed. (56803) €7.00

151. Herta Schlegtendal. Eenlingen : negen uitzonderlijke biografien. Zeist : Christofoor, 1987. ISBN: 90-6238-090-5. 21 cm. 176 p. Negen biografieÎn van persoonlijkheden uit de 17e eeuw tot heden, die zich hebben onderscheiden op sociaal, wetenschappelijk of persoonlijk gebied.. Garenloos. Zeer goed. (56804) €6.00

152. Bert Voorhoeve. Beelden als inspiratiebron : een werkboek. Zeist : Christofoor, cop. 1988. ISBN: 90-6238-364-5. 20 cm. 253 p. Antroposofische visie op sprookjes, verhalen en gedichten, bedoeld om creatief en zinvol met beelden om te gaan.. Garenloos. Zeer goed. (56805) €11.00

153. Bert Voorhoeve. Beelden als inspiratiebron : een werkboek. Zeist : Christofoor, cop. 1988. ISBN: 90-6238-364-5. 20 cm. 253 p. Antroposofische visie op sprookjes, verhalen en gedichten, bedoeld om creatief en zinvol met beelden om te gaan.. Garenloos. Zeer goed. (56806) €11.00

154. J. Lusseyran. Tegen de vervuiling van het ik. - Blindheid - een andere manier van zien : vert. door M. Meijer-Kouwe. Rotterdam : Christofoor, 1980. ISBN: 90-6238-068-9. 65 blz. Een drietal voordrachten waarin een blinde hoogleraar vertelt over zijn manier van zien. Garenloos. Goed+. (56807) €15.00

155. Rudolf Meyer (1896-1985) . De mens en zijn engel : over de rangorden van de wereld van de engelen. Rotterdam : Christofoor, 1983. 3e dr. ISBN: 90-6238-019-0. 20 cm. 48 p. Garenloos. Zeer goed. (56808) €7.00

156. Rudolf Joseph Lorenz Steiner (1861-1925) . De liefde en haar betekenis in de wereld : een voordracht. Rotterdam : Christofoor, cop. 1982. ISBN: 90-6238-149-9. 20 cm. 26 p. Antroposofische verhandeling. Gebrocheerd. Zeer goed. (56809) €6.00

157. Lex Bos . Tempelridders : de voortzetting van hun taak in deze tijd. Rotterdam : Christofoor, 1980. ISBN: 90-6238-120-0. 20 cm. 34 p. Christofoor-cahier. Onderstrepingen met potlood. Vlek links onderin. Uiteenzetting van de sociale leer van de antroposofie, zoals die geÔnspireerd werd door de Tempeliers. Garenloos. Goed. (56810) €7.00

158. Antroposofie en het vraagstuk van de rassen : eindrapport van de commissie Antroposofie en het vraagstuk van de rassen. Zeist : Antroposofische Vereniging in Nederland, cop. 2000. ISBN: 90-805593-1-8. 24 cm. 720 p. Verslag van een onderzoek naar mogelijke racistische elementen in het gedachtegoed van Rudolf Steiner (1861-1925), de grondlegger van de antroposofie.. Garenloos. Uitstekend. (56811) €30.00

159. Herbert Koepf . Wat is biologisch-dynamische landbouw? Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1979. ISBN: 90-6038-106-8. 20 cm. 50 p. Vernieuwingen door antroposofie. Gebrocheerd. Zeer goed. (56812) €7.00

160. James Lord (1922-2009) . Giacometti : een portret. Zeist : Vrij Geestesleven, 1987. ISBN: 90-6038-243-9. 22 cm. 127 p. Drempelreeks. Reconstructie van 18 gesprekken die de auteur voerde tijdens even zovele poseerdagen met de beeldend kunstenaar (1901-1966).. Garenloos. Zeer goed. (56813) €12.00

161. Isabel Wyatt . Verhalen uit het wonderboek. Den Haag [etc.] : Werkgroep Carrousel, [1992]. ISBN: 90-73020-07-7. 22 cm. 145 p. De zesjarige Sylvia woont aan de rand van het bos. Haar moeder vertelt haar van alles over de herfst- en wintertijd. Vanaf ca. 5 jaar.. Garenloos. Zeer goed. (56814) €20.00

 

Met hartelijke groet,

Peet Veerbeek

 


10-04-2010
Nieuw in onze catalogus per 10 april

Beste mensen,

Hierbij weer een lijst met nieuwe aanwinsten. Bestellingen kunnen het eenvoudigst per e-mail worden gedaan en worden in volgorde van binnenkomst verwerkt.


1. Karel Douven . De jaarfeesten als inwijdingsmysterien : de universele betekenis van kerstmis, pasen, zomer- en herfstvieringen. Haaren : Handreiking Geestelijke Groei, cop. 1995. ISBN: 90-74496-20-2. 21 cm. 169 p. Geill. Kerkelijke feesten Esoterische visie jaarfeesten spiritualiteit. Gebrocheerd. Zeer goed. (56525) €10.00

2. F. Vonessen u.a. Vom Menschenbild im Marchen. Erich Roth; Kassel, c1980. ISBN: 3876803268. 23 cm. 155 p. Veroffentlichungen der Europaischen Marchengesellschaft Bnd. 1. Sprookjes symboliek. Hardbound. Fine in good+ DJ. (56526) €6.00

3. O. Stumfe / E. Kracht [Hrsg.]. Die Symbolsprache der Marchen. Aschendorff; Munster Westf, 1978. 4. durchges. Aufl. ISBN: 3402034743. 21 cm. 225 p. Schriften der Gesellschaft zur Pflege des Marchengutes der Europaischen Volker Bnd. 3. Orig. cloth. Sprookjes symboliek. Hardbound. Very Good+ in Chipped DJ. (56527) €9.00

4. Wim Jansen . Jaargetijdenboek : wijsheid uit alle wereldreligies voor het hele jaar. Baarn : Ten Have, cop. 2001. ISBN: 90-259-5274-7. 24 cm. 208 p. Thematisch geordende verzameling inspirerende teksten en gedichten voor zomer, herfst, winter en lente. Spiritualiteit citatenverzamelingen. Gebonden. Zeer goed+. (56528) €7.00

5. L. Vygotsky / A. Kozulin [edit.]. Thought and language. Mit Press; Cambridge, 1994. 8th pr., revised . ISBN: 0262720108. 20 cm. lvi;287 p. Frontispiece. Dedication on fr. end p., fold in cover, textbloc fine. psycholinguistics Thought and thinking Child psychology. Softbound. Very good. (56529) €7.00

6. J. Thorwald. Macht und Geheimnis der fruhen Arzte : Agypten Babylonien Indien China Mexiko Peru. Droemer; Knaur, c1962. 23 cm. 331 p. 370 Abb., 8 Farbtafeln. Org. Leinen. Geneeskunde geschiedenis oudheid. Hardbound. Very Good in Chipped and Torn DJ. (56530) €7.00

7. E. Lehrs. Man or matter : Introduction to a spiritual understanding of nature on the basis of Goethe's method of training observation and thought. Faber and Faber; London, c1958. 2nd ed., rev. and enlarged. 22 cm. 456 p. Name former owner and note. Orig. cloth. Illustr. Hardbound. Very Good+ in Chipped DJ. (56531) €7.00

8. Tim Parks . Italiaanse opvoeding. Amsterdam [etc.] : De Arbeiderspers, cop. 2001. ISBN: 90-295-3582-2. 22 cm. 323 p. Italie Volkskarakter . Garenloos. Zeer goed+. (56532) €7.00

9. F. Jaffke. Spielen und arbeiten im Waldorfkindergarten. Freies Geistesleben; Stuttgart, 1991. ISBN: 3772503845. 16 x 19 cm. 65 p. Arbeitsmaterial aus den Waldorfkindergarten 13. Richly illustr. with color photogr. Onderwijs opvoeding Kleuters Creatief antroposofische visie. Softbound. Very good. (56533) €6.00

10. F. Jaffke. Spiel mit uns! Gesellige Spiele fur Kinder von 3 - 6 Jahren. Freies Geistesleben; Stuttgart, 1991. 2. Aufl. ISBN: 3772503829. 16 x 19 cm. 74 p. Arbeitsmaterial aus den Waldorfkindergarten 12. Illustr. with b/w drawings. Name former owner. Onderwijs opvoeding kleuters Creatief antroposofische visie. Softbound. Very good+. (56534) €6.00

11. F. Jaffke. Gestalten mit Holz fur Kinder. Freies Geistesleben; Stuttgart, 1995. ISBN: 3772503888. 16 x 19 cm. 87 p. Arbeitsmaterial aus den Waldorfkindergarten 16. Richly illustr. Onderwijs opvoeding Creatief houtbewerking antroposofische visie. Softbound. Fine. (56535) €6.00

12. F. Jaffke. Feste im Kindergarten und Elternhaus : Teil 1 : Advent / Weihnachten / Drei konige / Fasching. Freies Geistesleben; Stuttgart, 1993. ISBN: 3772503861. 16 x 19 cm. 78 p. Arbeitsmaterial aus den Waldorfkindergarten 14. Illustr. with color drawings. Onderwijs opvoeding kleuters Creatief antroposofische visie. Softbound. Very good+. (56536) €6.00

13. F. Jaffke. Feste im Kindergarten und Elternhaus : Teil 2 : Ostern / Pfingsten / Johanni / Michaeli / Laternenfest / Geburtstag. Freies Geistesleben; Stuttgart, 1994. ISBN: 377250387X. 16 x 19 cm. 101 p. Arbeitsmaterial aus den Waldorfkindergarten 15. Illustr. with color drawings. Backside cover sl. stained . Onderwijs opvoeding kleuters Creatief antroposofische visie. Softbound. Very good. (56537) €6.00

14. F. Jaffke. Puppenspeil - Anleitung fur die Einrichtung verschiedener Spielmoglichkeiten und die Herstellung einfacher Figuren. Freies Geistesleben; Stuttgart, 1981. ISBN: 3772503772. 16 x 19 cm. 74 p. Arbeitsmaterial aus den Waldorfkindergarten 7. Richly illustr. Onderwijs opvoeding kleuters Creatief antroposofische visie. Ppb. Fine. (56538) €6.00

15. D. Schmidt / F. Jaffke. Gestalten mit farbiger Wolle. Freies Geistesleben; Stuttgart, 1993. 2. Aufl. ISBN: 3772511929. 16 x 19 cm. 75 p. Werkbucher fur Kinder, Eltern, Erzieher 12. Richly illustr. Small fold in cover. Copy has been sl. damp. Onderwijs opvoeding kleuters Creatief antroposofische visie. Softbound. Good. (56539) €6.00

16. F. Jaffke. Tanzt und singt! Rhythmische Spiele im Jahreslauf. Freies Geistesleben; Stuttgart, 1988. 2. Aufl. ISBN: 3772503802. 16 x 19 cm. 100 p. Arbeitsmaterial aus den Waldorfkindergarten 10. Illustr. Onderwijs opvoeding Creatief antroposofische visie. Softbound. Very good+. (56540) €6.00

17. I. Haller. Das spielende Kind - Beobachtungen und Erfahrungen einer Kindergartnerin. Freies Geistesleben; Stuttgart, 1988. 2. Aufl. ISBN: 3772503810. 16 x 19 cm. 100 p. Arbeitsmaterial aus den Waldorfkindergarten 11. Illustr. Onderwijs opvoeding kleuters Creatief antroposofische visie. Softbound. Very good. (56541) €6.00

18. Kleine Marchen und Geschichten zum Erzahlen und fur Puppenspiele. Freies Geistesleben; Stuttgart, 1985. 6. Aufl. ISBN: 3772503756. 16 x 19 cm. 55 p. Arbeitsmaterial aus den Waldorfkindergarten 5. Illustr. Name former owner. Cover sl. edge rubbed. Onderwijs opvoeding Creatief antroposofische visie. Ppb. Good+. (56542) €6.00

19. B. Zahlingen. Hanschen Apfelkern : Kleine Marchen und Geschichten zum Erzahlen und Spielen. Freies Geistesleben; Stuttgart, 1984. 2. Aufl. ISBN: 3772503780. 16 x 19 cm. 50 p. Arbeitsmaterial aus den Waldorfkindergarten 8. Illustr. Weak binding. First 14 p. loose. Name former owner. Onderwijs opvoeding kleuters Creatief antroposofische visie. Ppb. Good. (56543) €6.00

20. Rhythmen und Reime. Freies Geistesleben; Stuttgart, 1984. 4. Aufl. ISBN: 3772503764. 16 x 19 cm. 50 p. Arbeitsmaterial aus den Waldorfkindergarten 6. Name former owner. Sl. stained edges. Onderwijs opvoeding kleuters antroposofische visie. Ppb. Good+. (56544) €6.00

21. I. Kutsch / B. Walden. Natur Kinder Garten Werkstatt : Fruhling - Vom Wiederentdecken des Ursprunglichen. Freies Geistesleben; Stuttgart, 2001. ISBN: 3772522017. 23 cm. 112 p. Richly illustr. with color photogr. and drawings. Onderwijs opvoeding kleuters Creatief antroposofische visie. Hardbound. As New. (56545) €10.00

22. I. Kutsch / B. Walden. Natur Kinder Garten Werkstatt : Sommer - Vom Wiederentdecken des Ursprunglichen. Freies Geistesleben; Stuttgart, 2001. ISBN: 3772522025. 23 cm. 88 p. Richly illustr. with color photogr. and drawings. Onderwijs opvoeding kleuters Creatief antroposofische visie. Hardbound. As New. (56546) €10.00

23. I. Kutsch / B. Walden. Natur Kinder Garten Werkstatt : Winter - Vom Wiederentdecken des Ursprunglichen. Freies Geistesleben; Stuttgart, 2001. ISBN: 3772522041. 23 cm. 111 p. Richly illustr. with color photogr. and drawings. Onderwijs opvoeding kleuters Creatief antroposofische visie. Hardbound. As New. (56547) €10.00

24. I. Kutsch / B. Walden. Natur Kinder Garten Werkstatt : Herbst - Vom Wiederentdecken des Ursprunglichen. Freies Geistesleben; Stuttgart, 2001. ISBN: 3772522033. 23 cm. 95 p. Richly illustr. with color photogr. and drawings. Onderwijs opvoeding kleuters Creatief antroposofische visie. Hardbound. As New. (56548) €10.00

25. Elias Canetti / Th.J.A. Duquesnoy (vert.) . Wat de mens betreft : aantekeningen 1942-1972. Amsterdam : De Arbeiderspers, cop. 1976. ISBN: 90-295-0868-X. 20 cm. 355 p. Prive-domein nr. 31. Omslag iets smoezelig en gesleten aan randen, binnenwerk prima. Canetti, Elias filosofie. Gebrocheerd. Goed+. (56549) €18.00

26. John E. Stambaugh / David Balch . Het Nieuwe Testament in zijn sociale omgeving : schets van de historische en sociale achtergronden van de wereld van het Nieuwe Testament. Kampen : Kok, cop. 1992. ISBN: 90-242-0918-8. 22 cm. 222 p. Cultuurhistorische beschrijving van het oostelijk deel van het Middellandse Zee-gebied van ca. 300 v.Chr. tot ca. 150 na Chr., met speciale aandacht voor Palestina. New Testament Christendom Klassieke oudheid sociale geschiedenis. Garenloos. Zeer goed. (56550) €20.00

27. Alexander MacKee . De Spaanse Armada : de nederlaag van de Spaanse Armada, 1588. Baarn : Hollandia, 1989. ISBN: 90-6410-019-5. 23 cm. 305 p., [16] p. pl. Hollandia zeegeschiedenis. Verslag van de mislukte operatie tegen Engeland, die koning Filips II van Spanje in 1588 liet ondernemen door zijn onoverwinnelijke vloot. Geill. met z/w pl. Armada (1588) Tachtigjarige Oorlog oorlogsschepen. Garenloos. Zeer goed. (56551) €7.00

28. Elftraud von Kalckreuth . Meelopen naar het einde : wat je kunt betekenen voor iemand die gaat sterven. Kampen : Kok, cop. 2005. ISBN: 90-435-1060-2. 22 cm. 175 p. Stervensbegeleiding Stervens-begeleiding dood. Garenloos. Uitstekend. (56552) €9.00

29. W. Garvelmann / A. K. Emmerick / T. Neumann / J. von Halle. Sie sehen Christus : Erlebnisberichte von der Passion und der Auferstehung Christi / Eine Konkordanz. Goetheanum; Dornach, c2008. ISBN: 9783723513163. 22 cm. 117 p. Ppb. Fine. (56553) €7.00

30. W. Kaelin. Der kapillar-dynamische Bluttest zur Fruhdiagnose der Krebskrankheit. Goetheanum; Dornach, c1965. 24 cm. 91 p. Illustr. Orig. cloth. Kanker Diagnose Antroposofie. Hardbound. Very Good in sl. torn DJ. (56554) €15.00

31. W. Ellersiek. Beruhrungs-und Handgestenspiele fur Kinder zwischen 0 und 9 Jahren. Freies Geistesleben; Stuttgart, 2001. 23 cm. 98 p. Illustr. Kinderen Liefkozen Handspelletjes antroposofie. Hardbound. As New. (56555) €8.00

32. M. Buhler. Kindereurythmie im Vorschulalter : Grundlegende Angaben und Beispiele aus der Praxis zur Gestaltung des Unterrichtes. Literarischer Verlag; Dornach, cx1983. 22 cm. 190 p. Name former owner. Eurytmie Kleuters antroposofie. Softbound. Very good. (56556) €10.00

33. A.J. Husemann. Der musikalische Bau des Menschen - Entwurf einer plastisch-musikalischen Menschenkunde. Freies Geistesleben; Stuttgart, 2003. 4. durchges. u. erw. Aufl. ISBN: 3772501176. 22 cm. 305 p. Menschenwesen und Heilkunst 17. Illustr. Hardbound. Fine. (56557) €18.00

34. G. Goelzer. Der Ich-Kosmos : Der dreifache Tierkreis : die Worte, Klange und Bilder der Hierarchien / Der planetarische Herzschlag des Menschenwesens / Eine neue Zwolfgliederung des Tagesraumes - die 'Ichkreis-Hauser') - Arbeitsmaterial fur den Forschenden auf dem Weg zu einer neuen Sternenweisheit. Goetheanum; Dornach, c1995. ISBN: 3723507786. 23 cm. 152 p. Astronomische Erlauterungen. Illustr. Hardbound. As New. (56558) €20.00

35. M. Steiner. Ihr Weg zur Erneuerung der Buhnenkunst durch die Anthroposophie - Eine Dokumentation. Rudolf Steiner; Dornach, c1973. ISBN: 372745150X. 22 cm. 322 p. Name former owner. Richly illustr. Light stains on cover. Textbloc fine. Ppb. Very good. (56559) €7.00

36. S.O. Prokofieff. Rudolf Steiner und die Grundlegung der neuen Mysterien. Freies Geistesleben; Stuttgart, c1982. ISBN: 3772507638. 22 cm. 493 p. Anregungen zur anthroposophischen Arbeit 11. Frontispiece. Edgerubbed cover. Textbloc fine. Softbound. Good+. (56560) €6.00

37. M. Garff. Es plaudert der Bach : Gedichte fur Kinder. Die Pforte; Basel, 1987. 8. Aufl. ISBN: 3856360131. 21 cm. 88 p. Ppb. Very good+. (56561) €6.00

38. F.H. Julius. Das Tier zwischen Mensch und Kosmos : Neue Wege zu einer Charakteristik der Tiere. Freies Geistesleben; Stuttgart, c1970. ISBN: 3772502237. 23 cm. 324 p. Menschenkunde und Erziehung 22. Orig. cloth. Name former owner. Hardbound. Very Good in sl. torn DJ. (56562) €18.00

39. J. Streit. Und es ward Licht : Von der Weltschopfung zur Arche Noah - Biblische Geschichten. Freies Geistesleben; Stuttgart, 1976. 2. Aufl. ISBN: 3772506038. 23 cm. 131 p. Cover edgeworn. P. sl. yellowed. Hardbound. Good+. (56563) €6.00

40. T.H. Meyer. D.N. Dunlop : A man of our time : A Biography. Temple Lodge; London, 1992. ISBN: 0904693384. 22 cm. 463 p., 31 pl. Illustr. with 31 b/w pl. Biografieen. Hardbound. Fine in good+ DJ. (56564) €30.00

41. J. W. von Goethe . Verdichting en waarheid. Amsterdam : Ambo Leuven : Kritak, cop. 1999. 2e dr. ISBN: 90-263-1631-3. 22 cm. 726 p. Ambo-Olympus. Autobiografie van de Duitse schrijver (1749-1832) over de periode tot 1775. Ongelezen. Goethe, Johann Wolfgang Autobiografieen . Ppb. Uitstekend. (56565) €20.00

42. Dorrit Willumsen . De Gentse bruid : roman. Amsterdam [etc.] : De Arbeiderspers, cop. 2005. ISBN: 90-295-6241-2. 22 cm. 266 p. Het levensverhaal van Isabella van Bourgondie (1501-1526) die met de Deense koning Christiaan II trouwde. Denemarken 16e eeuw Vrouwenleven Isabella (koningin van Denemarken, Noorwegen en Zweden) Garenloos. Zeer goed+. (56566) €7.00

43. A. Baur. Die Finger tanzen :Fingerspiele fur Kinder von 3 bis 9 Jahren. Novalis; Schaffhausen, 1992. 3. Aufl. ISBN: 372140081. 24 cm. 104 p. Illustr. Name former owner. Vingerspelletjes kinderen kleuters antroposofie. Hardbound. Very good+. (56567) €9.00

44. C. Englert-Faye / E. Englert-Faye. Finnkonigs Tochter : Einige Marchen und Sagen aus Norwegen. Zbinden; Basel, c1972. 21 x 21 cm. 70 p. Illustr. Sprookjes Noorwegen. Softbound. Very good. (56568) €15.00

45. T. Schwenk. Das sensible Chaos : Stromendes Formenschaffen in Wasser und Luft. Freies Geistesleben; Stuttgart, 1976. 4. Aufl. ISBN: 3772505716. 25 cm. 144 p., 88 pl. Orig. cloth. Illustr. with 88 b/w plates. Dedication. Hardbound. Very Good in Chipped and Torn DJ. (56569) €15.00

46. P. Colum. Der Konigssohn von Irland. Freies Geistesleben; Stuttgart, 1976. 5. Aufl. ISBN: 3772504868. 24 cm. 210 p. Illustr. mit Linolschnitte von Marie Eve Klockenbring. Hardbound. Good+. (56570) €10.00

47. K. Flau. Die Dreiheit im Jahreslauf : Ein Werkbuch zur Festesgestaltung. Freies Geistesleben; Stuttgart, 1985. 2. Aufl. ISBN: 377250793X. 24 cm. 80 p. P. printed on one side. Illustr. Spiral. Good+. (56571) €30.00

48. Victoria Glendinning . Vita : het leven van V. Sackville-West. Amsterdam : VITA, 1994. ISBN: 90-5071-143-X. 21 cm. 496 p., [24] p. foto's. Geill. met z/w foto's. Sackville-West, Vita levensbeschrijvingen. Ppb. Good+. (56572) €7.00

49. Anton Rotzetter . Clara van Assisi : de eerste franciscaanse vrouw. Averbode : Altiora Haarlem : Gottmer, cop. 1993. ISBN: 90-317-1012-1. 21 cm. 369 p. Levensbeschrijving van Clara van Assisi (1194-1253) met nadruk op haar eigen actieve sprirtualiteit en eigenzinnige persoonlijkheid. Clara van Assisi levensbeschrijvingen. Gebrocheerd. Zeer goed+. (56573) €7.00

50. C. G. Jung . Herinneringen dromen gedachten. Rotterdam : Lemniscaat, 1976. ISBN: 90-6069-306-X. 24 cm. 398 p. Zelfportret van de grote, Zwitserse psycholoog en psychiater, zoals dat oprijst uit zijn levensherinneringen, waarin het hoofdaccent ligt op zijn innerlijke belevingswereld. Jung, C.G. Analytische psychologie Psychologie. Gebrocheerd. Goed+. (56574) €7.00

51. Orhan Pamuk / Margreet Dorleijn / H. van der Heijden (vert.) . Ik heet Karmozijn : roman. Amsterdam [etc.] : De Arbeiderspers, 2002. 4de dr. ISBN: 90-295-3587-3. 22 cm. 523 p. Orig. linnen. Turkije 16e eeuw . Gebonden. Uitstekend, stofomslag zeer goed. (56575) €9.00

52. G. Wachsmuth. Erde und Mensch - Ihre Bildekrafte, Rhythmen und Lebensprozesse : Bnd. 1. Goetheanum; Dornach, [1965]. 3. neu bearb. Aufl. 24 cm. 451 p. Orig. cloth. Hardbound. Very good. (56576) €7.00

53. F. Poeppig. Ursymbole der Menschheit unter besonderer Brucksichtigung der Rosenkreuzersymbolik. Die Kommenden; Freiburg i. Br, c1972. 24 cm. 154 p. Illustr. Name former owner. Softbound. Very good. (56577) €14.00

54. J.P.V. Troxler / H.E. Lauer [Hersg.]. Blicke in das Wesen des Menschen. Der Kommende Tag; Stuttgart, 1921. 23 cm. 154 p. Goetheanum Bucherei. Half cloth. Yellowed p. Hardbound. Good+. (56578) €8.00

55. Barry Lopez . Droombeeld Arctica : verbeelding en verlangen in het Noordpoolgebied. Utrecht [etc.] : Veen, 1986. ISBN: 90-204-2489-0. 22 cm. 389 p. Impressies van een biologisch-antropologisch gericht onderzoeker van het Noordpoolgebied. Incl. krantenknipsel. Zwakke binding. Noordpoolgebied Noordpool Arctica reisverhalen. Garenloos. Goed. (56579) €7.00

56. J. Lenz. Das Ereignis des Todes - Zum Umkreis der Bestattung. Urachhaus; Stuttgart, c1997. 2. Aufl. ISBN: 3878384939. 18 cm. 120 p. Softbound. Near fine. (56580) €6.00

57. Rudolf Meyer. Vom Sinn des Todes und von der Gemeinschaft mit den Toten. Urachhaus; Stuttgart, c1985. 7. Aufl. ISBN: 3878382626. 18 cm. 53 p. Ppb. Very good. (56581) €6.00

58. Erfahrungen im Umgang mit Tod und Sterben : Beitrage von Leserinnen und Lesern. Flensburger Hefte, 2001. ISBN: 3926841982. 21 cm. 178 p. Flensburger Hefte - Sonderheft Nr. 18. Illustr. Ppb. Fine. (56582) €8.00

59. P. Atwater u.a. Nah-Todeserfahrungen - Ruckkehr zum Leben. Flensburger Hefte, 1995. ISBN: 3926841792. 21 cm. 167 p. Flensburger Hefte 51. Illustr. Ppb. Very good. (56583) €6.00

60. E. Lehrs. Vom Geist der Sinne zur Diatetik des Wahrnemens. Vittorio Klostermann; Frankfurt a/M, c1973. 21 cm. 258 p. Orig. blue cloth. No dj. Hardbound. Very good+. (56584) €8.00

61. G. Grohmann. Die Pflanze : Ein Weg zum Verstandnis ihres Wesens - Bnd. 1. Freies Geistesleben; Stuttgart, 1981. 6. Aufl. ISBN: 3772505031. 23 cm. 207 p. Illustr. with b/w-photos and drawings. Spine sl. bumped at bottom. Botanica antroposofie. Hardbound. Fine. (56585) €20.00

62. P. Wormer / L. Chavannes . Blick aufs Karma - Schicksalselemente im Lebenslauf - Auf der Grundlage der Praktischen Menschenkunde, einer Methode zur Karmaforschung von Ate Koopmans. Freies Geistesleben; Stuttgart, 2004. ISBN: 3772718028. 22 cm. 389 p., 8 pl. Illustr. with 8 color pl. Note on back endp. Ppb. Very good+. (56586) €17.00

63. V. Fintelmann u.a. Umgang mit dem Sterben. Flensburger Hefte, 1997. ISBN: 3926841818. 21 cm. 203 p. Flensburger Hefte 59. Illustr. Some pen-and pencil underlining, otherwise very good copy. Ppb. Good. (56587) €8.00

64. O.J. Hartmann. Wir und die Toten. Vittorio Klostermann; Frankfurt a/M, 1983. 3. Aufl. 21 cm. 264 p. Some pencil underlining, otherwise very good copy. Softbound. Good+. (56588) €6.00

65. U. Hausen. Den Tod als Freund erleben lernen - Begleitung im Sterben und daruber hinaus. Urachhaus; Stuttgart, c2003. ISBN: 3825174360. 21 cm. 249 p. Illustr. Stervensbegeleiding. Ppb. Very good+. (56589) €7.00

66. W.O. Sucher. The drama of the universe - A new interpretation. The Landvidi Research Centre; Larkfield, c1958. 21 cm. 277 p. Orig. red cloth, laminated by former owner. Astronomy Cosmos Solar system. Hardbound. Very good. (56590) €6.00

67. H. Spurling. The unknown Matisse - Man of the North: 1869-1908. Penguin Books; London, 1998. ISBN: 0140176047. 23 cm. xxv,480 p., 24 pl. Richly illustr. with b/w pictures and 24 color pl. Softbound. Very good+. (56591) €7.00

68. Feesten : verhalen over feesten uit de Chinese, Joodse, Nederlandse, Indiase, Turkse, Surinaamse, Marokkaanse en Indonesische verteltraditie. Rotterdam : Lemniscaat, cop. 1990. ISBN: 90-6069-699-9. 27 cm. 275 p. Volksverhalen uit kleurrijk Nederland. Orig. linnen. Geill. Vanaf ca. 11 jaar.. Volksverhalen Feestverhalen Jaargetijdenverhalen . Gebonden. Uitstekend. (56592) €15.00

69. Diana Preston / Michael Preston . De Taj Mahal. Amsterdam : Mouria, cop. 2007. ISBN: 978-90-458-4914-0. 23 cm. 318 p., [4] p. pl. Geschiedenis en achtergronden van de Taj Mahal in India. Geill. Iets kromgelezen. Taj-Mahal Geschiedenis Grafmonumenten India geschiedenis gebouwen. Garenloos. Zeer goed. (56593) €10.00

70. Richard Waterstone . De wijsheid van India : voorstellingen en praktijken, goden en wereldbeeld, meditatie en yoga. Kerkdriel : Librero, cop. 2001. ISBN: 90-5764-164-X. 21 cm. 184 p. Geloof en rituelen. Kleine encyclopedie van de Indiase cultuur van de Vedische tijd tot heden, aangevuld met veel kleurenfoto's. India Godsdiensten Indiase wijsbegeerte oosterse godsdiensten. Gebonden. Uitstekend. (56594) €7.00

71. Esther de Boer . Maria Magdalena : de mythe voorbij : op zoek naar wie zij werkelijk is. Zoetermeer : Meinema, cop. 1996. ISBN: 90-211-3642-2. 20 cm. 175 p. Studie over de nieuwtestamentische figuur, mede aan de hand van het apocriefe Evangelie naar Maria, door de gereformeerde predikante. Maria Magdalena apocriefen commentaren. Garenloos. Uitstekend. (56595) €7.50

72. Piet Vroon / Anton van Amerongen / Hans de Vries . Verborgen verleider : psychologie van de reuk. Baarn : Ambo, cop. 1994. ISBN: 90-263-1326-8. 21 cm. 251 p. Reuk zintuigen . Garenloos. Zeer goed+. (56596) €7.00

73. Martin Luther King . Wandelt in de liefde. Arnhem : Van Loghum Slaterus, 1964. 22 cm. 226 p. Naam vorige eigenaar [klein]. Preken . Gebonden. Zeer goed, stofomslag zeer goed. (56597) €7.00

74. Bruno Walter . Gustav Mahler. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1989. ISBN: 90-6038-277-3. 22 cm. 127 p. Drempelreeks. Herinneringen van de Duitse dirigent aan de Oostenrijkse componist (1860-1911). Mahler, Gustav . Garenloos. Zeer goed+. (56598) €20.00

75. Almanak der koninklijke militaire akademie 1840 - Derde jaar. Broese & Comp.; Breda, 1840. 17 cm. 107 p. Op p. 17, 18, 19 [Kadets en Pages] zijn namen toegevoegd met pen. P.'s vergeeld. Omslagje gesleten aan randen. Incl. handgeschreven gedicht 'O God verlaat mijn Nederland niet' op lijntjespapier. Gebonden. Goed+. (56599) €45.00

76. Ilanko Atikal / R. Parthasarathy [transl.]. The Cilappatikaram / The tale of an Anklet. Penguin Books; India, 1993. 21 cm. xix, 419 p. Penguin Classics. Frontispiece. Map. Indian literature Indian mythology. Ppb. Fine. (56600) €7.00

77. F.M. Muller . The six systems of Indian Philosophy. Chronicle Books; New Delhi, 2004. New abr. ed. by Heeraman Tiwari. ISBN: 8180280101. 22 cm. xii,294 p. Chronicle Classics. Hardbound. Fine in very good DJ. (56601) €7.00

78. J.-B. Tavernier / V. Ball / W. Crooke [edit.]. Travels in India - In two volumes : Vol. II. J. Jetley / Asian Educational Services; New Delhi, 2001. 2nd ed. ISBN: 8120615670. 18 cm. xv,399 p. Translated from the original French ed. of 1676 with a biographical sketch of the author, notes, appendices etc. Frontispiece. Hardbound. Fine. (56602) €7.00

79. M. Albom. The five people you meet in heaven. Little, Brown; London, 2003. ISBN: 0316726613. 20 cm. 208 p. Hardbound. Fine in very good DJ. (56603) €7.00

80. Mike Dash. Tulipomania - The story of the world's most coveted flower and extraordinary passions it aroused. Indigo; London, c1999. ISBN: 0575402504. 20 cm. 297 p., [8] pl. Illustr. Tulpen oorsprong. Ppb. Very good. (56604) €7.00

81. A. Rogers [transl.]. The Shah-Namah of Fardusi. Saeed International; New Delhi, 1989. 21 cm. xv,551 p. Translated from the orig. Persian. Pen-underlining on 2 p. in introduction. Orig. cloth. Stamp former owner on fr. endp. Persian literature. Hardbound. Very Good in little Torn DJ. (56605) €12.00

82. Kendra. Out of mind, Out of sight : Voices of the homeless mentally ill - The Banyan story told by Kendra. EastWest Books (Madras), c2002. ISBN: 818685293X. 23 cm. 252 p. Mental illness India The Banyan Action Aid India. Softbound. Very good. (56606) €10.00

83. M. C. Betro . Hierogliefen : de beeldtaal van het oude Egypte. Baarn : Tirion, cop. 1999. ISBN: 90-5121-847-8. 25 cm. 251 p. Met verklaring en achtergrond van meer dan 580 tekens. Zeer rijk geill. Gebonden. Als nieuw,  stofomslag uitstekend. (56607) €10.00

84. David Sandison . Beeld en schrift in het oude Egypte. Haarlem : Schuyt Antwerpen : Standaard, cop. 1997. ISBN: 90-803216-4-8. 25 cm. 95 p. Technieken, materialen, traditie en ontwikkeling van beeld en schrift in het Oude Egypte. Zeer mooi geill. Hierogliefen beeldende kunst Egyptische Oudheid. Gebonden. Uitstekend, stofomslag zeer goed. (56608) €16.00

85. Rudolf Joseph Lorenz Steiner (1861-1925) . Tekens en symbolen van het kerstfeest : drie voordrachten, gehouden in Berlijn in 1904, 1905 en 1906. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1982. ISBN: 90-6038-137-8. 21 cm. 64 p. Drie voordrachten over de oorsprong en de ontwikkeling van de gebruiken rond het kerstfeest. Kerstmis . Gebrocheerd. Goed+. (56609) €7.00

86. Rudolf Joseph Lorenz Steiner (1861-1925) . Antroposofische menskunde als basis voor de pedagogie : een cursus van veertien voordrachten, gehouden bij de oprichting van de Freie Waldorfschule, Stuttgart 1919. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1984. ISBN: 90-6038-185-8. 23 cm. 183 p. nige aantekeningen. smoezelig. Voordrachten van de grondlegger van de antroposofie en de Vrije Scholen (1861-1925).. Pedagogiek opvoeding. Gebrocheerd. Goed. (56610) €9.00

87. Rudolf Joseph Lorenz Steiner (1861-1925) . De weg tot inzicht in hogere werelden. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1991. ISBN: 90-6038-501-2. 21 cm. 216 p. Werken en voordrachten / Rudolf Steiner. Kernpunten van de antroposofie/Innerlijke scholing d1. Gebonden. Uitstekend, stofomslag goed+. (56611) €11.00

88. Rudolf Joseph Lorenz Steiner (1861-1925) . Waarheid en wetenschap : voorspel tot een 'filosofie van de vrijheid' en Filosofie en antroposofie. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1991. ISBN: 90-6038-502-0. 21 cm. 204 p. Werken en voordrachten / Rudolf Steiner. Kernpunten van de antroposofie/Filosofie f1. Gebonden. Als nieuw,  stofomslag uitstekend. (56612) €10.00

89. Rudolf Joseph Lorenz Steiner (1861-1925) . Algemene menskunde als basis voor de pedagogie. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1991. ISBN: 90-6038-503-9. 21 cm. 260 p. Werken en voordrachten / Rudolf Steiner. Werkterreinen van de antroposofie/Opvoedkunde i1. Gebonden. Uitstekend, stofomslag uitstekend. (56613) €12.00

90. Rudolf Joseph Lorenz Steiner (1861-1925) . Het evangelie naar Mattheus : esoterische achtergronden. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 2003. ISBN: 90-6038-543-8. 21 cm. 346 p. Werken en voordrachten / Rudolf Steiner. Kernpunten van de antroposofie/Christologie c4. Commentaar op het nieuwtestamentische bijbelboek door de grondlegger van de antroposofie (1861-1925).. Gebonden. Uitstekend, stofomslag met kleine scheurtjes. (56614) €13.75

91. Rudolf Joseph Lorenz Steiner (1861-1925) . Werkingen van het karma. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1994. ISBN: 90-6038-516-0. 21 cm. 398 p. Werken en voordrachten / Rudolf Steiner. Kernpunten van de antroposofie/Karma en reÔncarnatie b1. Beschouwingen door de grondlegger van de antroposofie (1861-1925).. Gebonden. Zeer goed+, stofomslag redelijk. (56615) €15.75

92. Rudolf Joseph Lorenz Steiner (1861-1925) . De weg tot inzicht in hogere werelden. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1991. ISBN: 90-6038-501-2. 21 cm. 216 p. Werken en voordrachten / Rudolf Steiner. Kernpunten van de antroposofie/Innerlijke scholing d1. andgeschreven tekst op schutbladen. Gebonden. Zeer goed, scheurtjes in stofomslag. (56616) €10.00

93. Rudolf Joseph Lorenz Steiner (1861-1925) . De bovenzinnelijke mens : het leven na de dood. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1996. ISBN: 90-6038-522-5. 21 cm. 142 p. Werken en voordrachten / Rudolf Steiner. Kernpunten van de antroposofie/Mens- en wereldbeeld a5. Voordrachten door de grondlegger van de antroposofie (1861-1925).. Gebonden. Zeer goed+, stofomslag zeer goed. (56617) €10.75

94. Rudolf Joseph Lorenz Steiner (1861-1925) . Werkingen van het karma. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1994. ISBN: 90-6038-516-0. 21 cm. 398 p. Werken en voordrachten / Rudolf Steiner. Kernpunten van de antroposofie/Karma en reÔncarnatie b1. Beschouwingen door de grondlegger van de antroposofie (1861-1925).. Gebonden. Zeer goed+, stofomslag met kleine scheurtjes. (56618) €15.00

95. Rudolf Joseph Lorenz Steiner (1861-1925) . Antroposofie en de wijsheid van de Rozenkruisers : een cyclus van veertien voordrachten, gehouden in M¸nchen in 1907. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1986. ISBN: 90-6038-215-3. 21 cm. 199 p. Voordrachten van de grondlegger van de antroposofie over basisthemas van zijn wereldbeschouwing.. Garenloos. Zeer goed. (56619) €15.00

96. Rudolf Joseph Lorenz Steiner (1861-1925) . Metamorfosen van het zieleleven : grondslagen voor een antroposofische psychologie : zeven voordrachten gehouden te Berlijn in 1909. Zeist : Vrij Geestesleven, 1985. 2e dr. ISBN: 90-6038-095-9. 21 cm. 215 p. Voordrachten van de grondlegger van de antroposofie (1861-1925) over de ontwikkeling van de menselijke psyche.. Garenloos. Goed+. (56620) €8.00

97. Rudolf Joseph Lorenz Steiner (1861-1925) . De grondsteenmeditatie. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1979. ISBN: 90-6038-118-1. 21 cm. 63 p. nkele aantekeningen met potlood. Meditatietekst, uitgesproken bij de oprichting van de Anthroposofische vereniging in 1923. Gebrocheerd. Goed+. (56621) €10.00

98. Rudolf Steiner. Hoe verkrijgt men bewustzijn op hogere gebieden? Zeist : Vrij Geestesleven, 1985. 11e dr. ISBN: 90-6038-002-9. 193 p. Gehavende omslag. Garenloos. Goed. (56622) €6.00

99. Rudolf Joseph Lorenz Steiner (1861-1925) . Geestelijke grondslagen voor de opvoedkunst : hoe de krachten van ziel en geest in het kind tot ontwikkeling te brengen. Zeist : Vrij Geestesleven, 1980. ISBN: 90-6038-084-3. 18 cm. 197 p. Garenloos. Goed. (56623) €7.00

100. Rudolf Joseph Lorenz Steiner (1861-1925). Innerlijke ontwikkeling door antroposofie : een cyclus van tien voordrachten gehouden te Den Haag in 1913. Zeist : Vrij Geestesleven, 1985. 2e dr. ISBN: 90-6038-127-0. 21 cm. 178 p. De grondlegger van de antroposofie (1861-1925) wijst een innerlijke scholingsweg.. Garenloos. Goed+. (56624) €7.00

101. Rudolf Joseph Lorenz Steiner (1861-1925) . Waarnemen en denken : schets van een kennistheorie naar aanleiding van Goethes wereldbeschouwing : met bijzondere aandacht voor Schiller. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1984. ISBN: 90-6038-164-5. 21 cm. 133 p. Enkele aantekeningen met potlood. Kentheoretische beschouwing van de grondlegger van de antroposofie over de grenzen van onze waarneming.. Garenloos. Goed. (56625) €10.00

102. Rudolf Joseph Lorenz Steiner (1861-1925) . Het Johannes-evangelie : 12 voordrachten gehouden te Hamburg van 18-31 mei 1908. Zeist : Vrij Geestesleven, 1976. 2e dr. ISBN: 90-6038-040-1. 20 cm. 243 p. Enkele aantekeningen met potlood. Gebrocheerd. Goed+. (56626) €7.00

103. Rudolf Joseph Lorenz Steiner (1861-1925) . Het Johannes-evangelie : 12 voordrachten gehouden te Hamburg van 18-31 mei 1908. Zeist : Vrij Geestesleven, 1976. 2e dr. ISBN: 90-6038-040-1. 20 cm. 243 p. Gebrocheerd. Zeer goed. (56627) €7.50

104. Rudolf Joseph Lorenz Steiner (1861-1925) . Het Markus-evangelie : 10 voordrachten gehouden te Bazel van 15-24 september 1912. Zeist : Vrij Geestesleven, 1971. ISBN: 90-6038-032-0. 19 cm. 220 p. Marcusevangelie. Gebrocheerd. Zeer goed. (56628) €8.00

105. Rudolf Joseph Lorenz Steiner (1861-1925) . Het Lukas-evangelie : een cyclus van 10 voordrachten, gehouden in Bazel, van 15 tot 26 september 1901. Zeist : Vrij Geestesleven, 1975. ISBN: 90-6038-022-3. 20 cm. 235 p. Gebrocheerd. Goed+. (56629) €7.00

106. Rudolf Joseph Lorenz Steiner (1861-1925) . De wetenschap van de geheimen der ziel : over menswording en wereldevolutie en het leven na de dood. Zeist : Vrij Geestesleven, 1989. 9e dr. ISBN: 90-6038-001-0. 21 cm. 383 p. Enkele kleine aantekeningen. Gebrocheerd. Goed+. (56630) €7.00

107. Rudolf Joseph Lorenz Steiner (1861-1925) . Het Markus-evangelie : 10 voordrachten gehouden te Bazel van 15-24 september 1912. Zeist : Vrij Geestesleven, 1971. ISBN: 90-6038-032-0. 19 cm. 220 p. Enkele onderstrepinhen met potlood. Gebrocheerd. Goed+. (56631) €7.00

108. Rudolf Joseph Lorenz Steiner (1861-1925) . Uit de Akasha-kroniek : oertoestanden van aarde en mensheid. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1977. ISBN: 90-6038-086-X. 18 cm. 207 p. Enkele onderstrepingen met potlood. Gebrocheerd. Goed. (56632) €10.00

109. Rudolf Joseph Lorenz Steiner (1861-1925) . Goethes wereldbeschouwing. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1983. ISBN: 90-6038-170-X. 21 cm. 184 p. Een studie over de kentheoretische en natuurwetenschappelijke opvattingen van de Duitse dichter (1749-1832), inspirator van de grondlegger van de antroposofie. Garenloos. Zeer goed. (56633) €9.00

110. Rudolf Joseph Lorenz Steiner (1861-1925) . Praktische ontwikkeling van het denken. Zeist : Vrij Geestesleven, 1977. 4e dr. ISBN: 90-6038-006-1. 19 cm. 33 p. Gebrocheerd. Zeer goed. (56634) €7.00

111. Rudolf Steiner . Theosofie : inleiding tot boven-zintuiglijke kennis van de wereld en van de bestemming van de mens. Zeist : Uitgeverij Vrij Geestesleven, 1978. 9e dr. ISBN: 90-6038-003-7. 21 cm. 199 p. Gebrocheerd. Zeer goed. (56635) €7.00

112. Rudolf Joseph Lorenz Steiner (1861-1925) . Een weg naar volwassenheid : enkele uitgangspunten van het Vrije School-onderwijs. Zeist : Vrije Geestesleven, cop. 1978. ISBN: 90-6038-093-2. 18 cm. 87 p. Antroposofische studie.. Gebrocheerd. Zeer goed. (56636) €7.00

113. Rudolf Joseph Lorenz Steiner (1861-1925) . Geestelijke grondslagen voor de opvoedkunst : hoe de krachten van ziel en geest in het kind tot ontwikkeling te brengen. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1977. ISBN: 90-6038-084-3. 18 cm. 197 p. Gebrocheerd. Zeer goed. (56637) €8.50

114. Rudolf Joseph Lorenz Steiner (1861-1925) . De mens als klankharmonie van het scheppende wereldwoord : over het organisch functioneren van de mens met de wereldwezens en de kosmische verschijnselen. Zeist : Vrij Geestesleven, 1980. 3e dr. ISBN: 90-6038-043-6. 18 cm. 222 p. verkleurd op de rug. Gebrocheerd. Zeer goed. (56638) €13.00

115. Rudolf Joseph Lorenz Steiner (1861-1925) . De betekenis van anthroposofische inzichten voor de geneeskunde : ziekte en therapie in samenhang met een geesteswetenschappelijk mensbeeld. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1977. ISBN: 90-6038-085-1. 18 cm. 79 p. Gebrocheerd. Zeer goed. (56639) €6.50

116. Rudolf Joseph Lorenz Steiner (1861-1925) . Hoe werken de engelen in ons astrale lichaam? Hoe vinden wij de Christus? Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1978. ISBN: 90-6038-091-6. 18 cm. 79 p. Gebrocheerd. Goed+. (56640) €9.00

117. Rudolf Joseph Lorenz Steiner (1861-1925) . Raadsels van het menselijk temperament : de vier temperamenten: hoe ze ontstaan en hoe we ermee kunnen omgaan. Zeist : Vrij Geestesleven, 1992. 6e dr. ISBN: 90-6038-325-7. 19 cm. 79 p. Drie voordrachten van de grondlegger van de antroposofie (1861-1925) over zijn typologische mensindeling.. Garenloos. Zeer goed. (56641) €6.00

118. Rudolf Joseph Lorenz Steiner (1861-1925) . Luciferisch verleden, Ahrimanische toekomst : invloed en werkwijze van de tegenmachten in oude tijden en in onze cultuur. Zeist : Vrij Geestesleven, 1983. 2e dr. ISBN: 90-6038-108-4. 18 cm. 71 p. Gebrocheerd. Zeer goed. (56642) €10.00

119. Rudolf Joseph Lorenz Steiner (1861-1925). Eenzaamheid en vervreemding : hoe kunnen de psychische problemen van deze tijd overwonnen worden? : een voordracht gehouden in Z¸rich op 10 oktober 1916. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1983. ISBN: 90-6038-191-2. 19 cm. 46 p. Voordracht van de grondlegger van de antroposofie.. Garenloos. Zeer goed. (56643) €6.00

120. Rudolf Joseph Lorenz Steiner (1861-1925) . De beeldentaal van de sprookjes : twee voordrachten. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1979. ISBN: 90-6038-120-3. 18 cm. 83 p. Omslag smoezelig. Antroposofische visie op de betekenis van sprookjes. Gebrocheerd. Goed. (56644) €6.00

121. Rudolf Joseph Lorenz Steiner (1861-1925) . De kernpunten van het sociale vraagstuk. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1988. ISBN: 90-6038-231-5. 21 cm. 143 p. Visie van de grondlegger van de antroposofie op de zijns inziens noodzakelijke herstructurering van de maatschappij in drie geledingen: het economische leven, de rechtsverhoudingen en het vrije geestesleven. Enkele aantekeningen met potlood. Garenloos. Goed+. (56645) €6.00

122. Rudolf Joseph Lorenz Steiner (1861-1925) . Kernpunten van het sociale vraagstuk : de drieledige maatschappijstructuur. Zeist : Vrij geestesleven, 1977. ISBN: 90-6038-079-7. 22 cm. 95 p. Gebrocheerd. Zeer goed. (56646) €6.00

123. Leonard Felix Charles Mees (1902-1990) . Levende metalen : verwantschap van mens en metaal. Zeist : Vrij geestesleven. 2e dr. ISBN: 90-6038-058-4. 22 cm. 127 p. Gebrocheerd. Zeer goed. (56647) €15.00

124. Peter Petersen (1933-) . Therapie als kunst : de essentie van genezing. Zeist : Vrij Geestesleven, 1990. ISBN: 90-6038-280-3. 22 cm. 190 p. Essay over geneeskunde als wetenschap, kunst en kunde in de relatie therapeut-patiÎnt.. Garenloos. Uitstekend. (56648) €15.00

125. Albert Soesman (1914-). De twaalf zintuigen : een inleiding in de antroposofie aan de hand van de zintuigleer van Rudolf Steiner. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1987. ISBN: 90-6038-244-7. 21 cm. 173 p. Garenloos. Uitstekend. (56649) €10.00

126. E. van Wissen-Harkink / Jacobus Lodewiekes Maria van Schaik (1956-) . De Rozenkruisers ontsluierd. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1994. ISBN: 90-6038-366-4. 22 cm. 117 p. Bundel inleidende voordrachten over de mystieke beweging der Rozenkruisers.. Garenloos. Uitstekend. (56650) €10.00

127. Frank Berger. Lotgenoten : samenhang tussen verschillende levens op het spoor. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 2000. ISBN: 90-6038-449-0. 22 cm. 247 p. De karmische lotsverbondenheid van Bruckner, Mahler, Schˆnberg, Wagner e.a. met Romeinse keizers en notabelen wordt in literair-biografisch materiaal aangetoond.. Garenloos. Goed+. (56651) €10.00

128. Frits Hendrik Julius (1902-1970) . De beeldentaal van de dierenriem. Zeist : Vrij Geestesleven, 1983. 7e dr. ISBN: 90-6038-011-8. 22 cm. 168 p. Op de antroposofie gebaseerde studie van de dieren, waarvan de naam voorkomt in de dierenriem en hun relatie met de mens en de samenleving.. Garenloos. Goed+. (56652) €7.00

129. Rudolf Joseph Lorenz Steiner (1861-1925). Apokalyps : de Openbaring van Johannes : beeld van de toekomst : dertien voordrachten gehouden in Neurenberg in 1908. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1989. ISBN: 90-6038-227-7. 23 cm. 256 p., [7] p. tek. Gebrocheerd. Zeer goed. (56653) €30.00

 

Met hartelijke groet,

Peet Veerbeek

 


03-04-2010
Nieuw in onze catalogus per 3 april

Beste mensen,

Hierbij weer een lijst met nieuwe aanwinsten. Bestellingen kunnen het eenvoudigst per e-mail worden gedaan en worden in volgorde van binnenkomst verwerkt.


1. Rudolf Steiner . Erdensterben und Weltenleben : Anthroposophische Lebensgaben : Bewusstseins-Notwendigkeiten fur Gegenwart und Zukunft : einundzwanzig Vortrage, gehalten in Berlin vom 22. Januar bis 6. August 1918. Dornach : Rudolf Steiner-Nachlassverwaltung, 1967. 2. Aufl. 21 cm. 440 p. Rudolf Steiner Gesamtausgabe. Vortrage vor Mitgliedern der Anthroposophischen Gesellschaft . GA 181. Orig. cloth, rests of self adhesive acetate around edges. Name former owner. Textbloc clean and fresh. Hardbound. Good+. (56393) €15.00

2. Ken Keyes Jr. / S. Vinkenoog . Handboek voor hoger bewustzijn. Amsterdam : Wetenschappelijke Uitgeverij, 1976. ISBN: 90-214-2913-6. 20 cm. 252 p. Het nieuwe denken. Op boeddhistische wijsheden geente methode om de levende-liefdeweg naar geluk en hoger bewustzijn te bereiken. Randen iets gesleten. Boekblok prima. Psychologie. Garenloos. Goed+. (56394) €7.00

3. Guus Kuijer / Alice Hoogstad (Illustr.) . Voor altijd samen, amen. Amsterdam [etc.] : Querido, 1999. ISBN: 90-214-7266-X. 22 cm. 92 p. Het enige rustpunt in het leven van de 11-jarige Polleke zijn de weekenden bij opa en oma, zeker als ze niet meer mag omgaan met Mimoen, haar Marokkaanse vriendje, omdat zijn ouders dat niet goed vinden. Vanaf ca. 10 jaar. Geill. vriendschap buitenlandse kinderen gezin grootouders Cultuurverschillen Relatievormen PoÎzie Familieverhalen Gouden griffels Gouden uilen jeugdboeken verhalen. Gebonden. Zeer goed+. (56395) €7.00

4. Toon Tellegen / Mance Post [Illustr.]. De almacht van de boktor. Amsterdam [etc.] : Querido, 2007. ISBN: 978-90-451-0390-7. 24 cm. 80 p. De boktor helpt iedereen waar hij kan. Op een gegegeven moment heeft hij er genoeg van en verstopt zich. Geill. Vanaf ca. 12 jaar. Omslag iets gesleten aan randen. Dieren Filosofie Verjaardagen Dierenverhalen . Gebonden. Zeer goed. (56396) €7.00

5. Eric-Emmanuel Schmitt . Oscar en oma Rozerood. Amsterdam [etc.] : Atlas, cop. 2004. ISBN: 90-450-0477-1. 21 cm. 93 p. Trilogie van het onzichtbare dl. 3. Een 10-jarige jongen schrijft brieven aan God over zijn aanstaande dood en hoe hij steun vindt in zijn christelijk geloof. Dood Christendom Brieven Kinderleven . Gebonden. Als nieuw,  stofomslag uitstekend. (56397) €7.00

6. J. M. Coetzee . Dagboek van een slecht jaar. Amsterdam : Cossee, cop. 2007. ISBN: 978-90-5936-169-0. 21 cm. 187 p. Een schrijver van beschouwende teksten raakt in een intrige verwikkeld met zijn redactionele assistente. Gebonden. Uitstekend, stofomslag uitstekend. (56398) €7.00

7. Olav Asteson / Huib Lammers [Vert.]. Het droomlied van Olav Asteson : een inwijdingsbelevenis uit de Noorse volksliteratuur. Zeist : Vrij geestesleven, cop. 1992. ISBN: 90-6038-330-3. 19 cm. 47 p. Scandinavische letterkunde. Garenloos. Zeer goed. (56399) €7.00

8. Arjo Klamer . In hemelsnaam! : over de economie van overvloed en onbehagen. Kampen : Ten Have, 2008. 3de dr. ISBN: 90-259-5501-0. 22 cm. 175 p. Economie . Garenloos. Zeer goed. (56400) €7.00

9. Rascha Peper . Zwartwaterkoorts. [Amsterdam] : Nieuw Amsterdam, cop. 2009. ISBN: 978-90-468-0676-0. 21 cm. 239 p. Garenloos. Uitstekend. (56401) €8.75

10. Rudolf Steiner . Vier Mysteriendramen : Die Pforte der Einweihung / Die Prufung der Seele / Der Huter der Schwelle / Der Seelen Erwachen. Dornach : Rudolf Steiner Verlag, 1962. 3. Aufl. 21 cm. 529 p. Rudolf Steiner Gesamtausgabe. Schriften. GA 14. Orig. cloth. Name former owner. Hardbound. Very good+. (56402) €12.00

11. Rudolf Steiner . Anweisungen fur eine esoterische Schulung : aus den Inhalten der 'Esoterischen Schule'. Dornach : Rudolf Steiner Verlag, 1979. 5. Aufl. ISBN: 3-7274-2450-8. 21 cm. 176 p. Rudolf Steiner Gesamtausgabe. Vortrage und Veroffentlichungen aus dem Nachlass . GA 245. Orig. cloth, stained. Name former owner. Pen underlining till p. 22. Hardbound. Good+. (56403) €9.00

12. Rudolf Steiner . Erfahrungen des Ubersinnlichen : die Wege der Seele zu Christus : vierzehn Vortrage, gehalten zwischen Januar und Dezember 1912 in verschiedenen Stadten. Dornach : Rudolf Steiner Verlag, 1974. 2. Aufl. ISBN: 3-7274-1430-8. 21 cm. 246 p. Rudolf Steiner Gesamtausgabe. Vortrage vor Mitgliedern der Anthroposophischen Gesellschaft . GA 143. Orig. cloth. Hardbound. Very good. (56404) €10.00

13. Rudolf Steiner . Anweisungen fur eine esoterische Schulung : aus den Inhalten der 'Esoterischen Schule'. Dornach : Rudolf Steiner Verlag, 1979. 5. Aufl. ISBN: 3-7274-2450-8. 21 cm. 176 p. Rudolf Steiner Gesamtausgabe. Vortrage und Veroffentlichungen aus dem Nachlass Bibliographie 245. GA 245. Orig. cloth. Name former owner. Hardbound. Fine. (56405) €12.00

14. Rudolf Steiner . Aus de Akasha-Forschung : das funfte Evangelium : achtzehn Vortrage, gehalten 1913 und 1914 in verschiedenen Stadten. Dornach : Rudolf Steiner Verlag, 1980. 3. Aufl. ISBN: 3-7274-1480-4. 21 cm. 342 p. Rudolf Steiner Gesamtausgabe. Vortrage vor Mitgliedern der Anthroposophischen Gesellschaft . GA 148. Orig. cloth, sl. foxed. Name former owner. Hardbound. Very good. (56406) €15.00

15. A. Kunstler. Windet zum Kranze : Feiermusik des Jahres - Heft 2. Verlag das seelenpflege-bedurftige Kind; Bingenheim, c1979. Oblong 17 x 22 cm. 23 p. Muziekstukjes voor lyra en/of viool. Feestdagen muziek Leier Musik. Stapled. Very good. (56407) €7.00

16. S. Wilde. The trick to money is having some! Hay House; Carlsbad, 1998. 7th pr. 21 cm. 199 p. Finance. Ppb. Very good+. (56408) €7.00

17. L. McTaggart. The intention experiment : Use your thoughts to change the world. HarperElement; London, 2008. ISBN: 139780007194599. 19 cm. 358 p. Ppb. As New. (56409) €7.00

18. J. Needleman. Money and the meaning of life. Doubleday; NY, 1983. Reprint. 22 cm. 319 p. Half cloth. Hardbound. Very Good+ in Very Good DJ. (56410) €7.00

19. Rudolf Steiner. De kleuren : werking en karakter : grondbeginselen van een geesteswetenschappelijke kleurenleer als hulpmiddel bij het kunstzinnig scheppingsproces. Zeist : Vrij Geestesleven, 1983. 3e dr. ISBN: 90-6038-151-3. 20 cm. 64 blz. Lichte vouw in omslag. Kleurenleer antroposofische visie . Garenloos. Goed+. (56411) €7.00

20. Rudolf Steiner . Licht en duisternis : over het wezen van de kleuren. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1982. ISBN: 90-6038-168-8. 21 cm. 67 p. Antroposofische visie op kleurenleer in drie voordrachten. Geill. Licht vouwtje in omslag. Kleurenleer antroposofische visie . Garenloos. Zeer goed. (56412) €8.00

21. Rudolf Steiner . Lopen, spreken, denken : de mens in relatie tot de engelenwereld. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1991. ISBN: 90-6038-309-5. 21 cm. 31 p. engelen. Garenloos. Als nieuw. (56413) €6.00

22. Friedrich Benesch . Pasen : kiem van menswording : opstanding als huidige en toekomstige werkelijkheid. Zeist : Christofoor, 1984. ISBN: 90-6238-217-7. 20 cm. 95 p. Zwakke binding, laatste p.'s los. Lichte roestvlekjes op omslag. Pasen antroposofische visie godsdienstfilosofie opstanding. Garenloos. Goed. (56414) €6.00

23. D. Udo de Haes . Kleuterwereld-sprookjeswereld : een weg door de sprookjes tot het wezen van de kleuter : een boek voor ouders en opvoeders. Zeist : Vrij geestesleven, 1979. 7e dr. ISBN: 90-6038-009-6. 22 cm. 132 p. Hoek van Fr.t.p. geknipt. Omslag gesleten aan randen. Boekblok prima. Sprookjes kleuters. Gebrocheerd. Goed. (56415) €6.00

24. W. Erlanger [red.]. Zonlicht : een bundel verhalen, gedichten en spreuken voor school en gezin. Zeist : Vrij Geestesleven, 1980. ISBN: 90-6038-019-3. 24 cm. 141 p. Omslag gesleten aan randen en onderzijde rug. Fr.t.p. iets ingescheurd. Grappige en wijze verhalen en gedichten over mensen, dieren en planten. Geill. Vanaf 8 jr. Verhalenbundels sagen en legenden jeugdboeken verhalen. Gebrocheerd. Goed+. (56416) €9.00

25. Lothar Reubke . De speelman : liedjes en spelletjes. Rotterdam : Christofoor, cop. 1980. ISBN: 90-6238-032-8. 22 cm. 32 p. Omslag gesleten aan randen. Sticker op naam vorige eigenaar. kinderliedjes antroposofische visie Liedjesbundels Spelletjesboeken . Gebrocheerd. Goed. (56417) €7.00

26. Glen Park . De Alexander-techniek in een nieuw licht : de kunst van het veranderen. Deventer : Ankh-Hermes, cop. 1991. ISBN: 90-202-5243-7. 25 cm. 320 p. Geill. Alexandertherapie bewegingstherapie. Gebonden. Zeer goed+. (56419) €8.00

27. D. Udo de Haes . Zonnegeheimen dl. 4 : De herfst en Michael, Sint Maarten en Sint Nicolaas. Zeist : Vrij Geestesleven, 1983. 3e dr. ISBN: 90-6038-065-7. 23 cm. 174 p. Verhalen, liedjes, sprookjes, gedichten en legenden rond de jaarfeesten van Sint Michael tot Kerstmis, geschr. vanuit een religieus-antroposofische benadering. Geill. Feestverhalen Antroposofische verhalen Jaarfeesten sprookjes. Gebrocheerd. Goed. (56420) €10.00

28. D. Udo de Haes . Zonnegeheimen dl. 2 : Lente, Pasen, Pinksteren. Zeist : Vrij Geestesleven, 1979. 5e dr. ISBN: 90-6038-063-0. 23 cm. 158 p. Bundel verhalen, liedjes, legenden, fabels en raadsels rond de lente en de jaarfeesten Pasen en Pinksteren, geschr. vanuit een religieus-antroposofische visie. Omslag gesleten aan randen. Feesten Feestverhalen Mengelwerken Antroposofische verhalen Jaarfeesten Feesten jeugdboeken informatie - landen en volken jeugdboeken verhalen. Gebrocheerd. Goed+. (56421) €10.00

29. D. Udo de Haes . Zonnegeheimen dl. 1 : Advent, kerstmis, winter. Zeist : Vrij Geestesleven, 1979. 6e dr. ISBN: 90-6038-066-5. 23 cm. 148 p. Verhaaltjes, fabels, sprookjes, rijmpjes en liedjes over de jaarfeesten in de winter, geschr. vanuit een religieus-antroposofische benadering. Geill. Omslag iets gevlekt. Boekblok netjes . Feestverhalen Antroposofische verhalen Jaarfeesten christuslegenden sprookjes. Garenloos. Goed. (56422) €10.00

30. D. Udo de Haes . Zonnegeheimen deel 3. : Johannes en de zomer. Zeist : Vrij Geestesleven, 1980. 4e dr. ISBN: 90-6038-064-9. 23 cm. 139 p. Geill. Omslag iets verkleurd, verder zeer net exemplaar. Jaarfeesten. Gebrocheerd. Zeer goed. (56423) €10.00

31. Carol Petrash . Met het oog op de natuur : spelen en werken met natuurlijke materialen. Zeist : Christofoor, 1995. ISBN: 90-6238-585-0. 24 cm. 196 p. Suggesties vanuit antroposofisch perspectief voor spelletjes en knutselwerkjes met kleuters. Rijk geill. Natuurmaterialen Handenarbeid Antroposofie Spelletjes milieueducatie creatief natuuronderwijs. Garenloos. Zeer goed. (56424) €12.00

32. Susanne Stocklin-Meier . Kindergeheimen : over kabouters, engelen en andere onzichtbare vriendjes. Zeist : Indigo, cop. 1998. ISBN: 90-6038-443-1. 23 cm. 160 p. Voorleesboek met sprookjes en verhalen voor kinderen tot ± 7 j., voorzien van spelsuggesties en creatieve opdrachten. Rijk geill. met kleurenprenten. Kinderpsychologie Antroposofische visie opvoeding . Gebonden. Als nieuw. (56425) €13.00

33. Michaela Glockler . Ouders en hun kinderen : ontwikkeling en opvoeding: een ontdekkingsreis. Zeist : Christofoor, 1994. ISBN: 90-6238-436-6. 25 cm. 528 p. Praktische handleiding voor de oplossing van opvoedings- en gezinsproblemen, onder meer gebaseerd op de antroposofie. Opvoeding antroposofische visie. Gebonden. Uitstekend. (56426) €15.00

34. Galina Ashley . Therapie... en wat dan? Het kunstwerk mens. Deventer: : Ankh-Hermes, cop. 1988. ISBN: 90-202-4977-0. 25 cm. 291 p. Zelfontplooiing door kunst boek 3 en 4. Geill. met z/w-en kleurenplaten. kunstzinnige therapie creativiteit antroposofie. Gebonden. Uitstekend. (56427) €10.00

35. Galina Ashley . Creativiteit en therapie. Deventer : Ankh-Hermes, cop. 1985. ISBN: 90-202-4957-6. 24 cm. 301 p., [16] p. foto's. Zelfontplooiing door kunst Boek 2. Inleiding tot theorie en praktijk van een kunstzinnige therapie. Geill. met z/w -en kleurenplaten. Hoekjes omslag iets gesleten. Kunstzinnige therapie creativiteit antroposofie. Gebonden. Zeer goed+. (56428) €13.00

36. Erika Duhnfort . De goochelaar en de duivelsster : verhalen over sterren en sterrenbeelden door het jaar heen. Zeist : Christofoor, cop. 1985. ISBN: 90-6238-088-3. 25 cm. 128 p. Bundel sprookjesachtige verhalen over het ontstaan van de sterrebeelden met daarbij duidelijke tekeningen van de sterrebeelden aan de hemel. Vanaf ca. 12 jaar voorlezen vanaf ca. 10 jaar. Geill. Etiologische verhalen Antroposofische verhalen jeugdboeken informatie - natuurwetenschappen. Gebonden. Zeer goed+. (56429) €14.00

37. S. Cooper / C. Fynes-Clinton / M. Rowling. The children's year - crafts and clothes for children and parents to make. Hawthorn Press, c1986. ISBN: 1869890108. 25 cm. 189 p. Richly illustr. with patterns and drawings. Handicrafts Handwerken handenarbeid antroposofie. Softbound. Very good+. (56430) €7.00

38. A. Druitt / C. Fynes-Clinton / M. Rowling. All year round. Hawthorn Press . ISBN: 1869890477. 25 cm. 316 p. Richly illustr. with patterns and drawings. Handicrafts Handwerken handenarbeid antroposofie. Softbound. Very good. (56431) €7.00

39. L. Tolstoi. Kindervertellingen. Progres; Moskou, 1973. 28 cm. [41] p. 13 Verhalen. Rijk geill. met z/w tekeningen van A. Pachomow. Omslag gescheurd op rugvouw. Geniet. Goed+. (56432) €12.00

40. F.H. Julius. De beeldentaal van de dierenriem / De opbouw van een nieuwe samenleving. Vrij Geestesleven; Zeist. 2de dr. 27 cm. 127 p. Typescript. Garenloos. Zeer goed. (56433) €9.00

41. F. de Fremery. Van kerstmis tot kerstmis. c1983. 2de dr. 29 cm. 53 p. Typescript. Geniet. Goed+. (56434) €9.00

42. Paul Spapens / Piet Horsten . Driekoningenzingen : een lange en levende traditie. Utrecht : Nederlands Centrum voor Volkscultuur [etc.], 1996. ISBN: 90-71840-31-X. 30 cm. 96 p. Volkscultuur, ISSN 0169-5614 1996, 3. Geill. met z/w foto's. Vouwen in achterkant omslag. Driekoningenkrant (15 p.) ontbreekt. Driekoningenfeest Noord-Brabant Driekoningenliederen Noord-Brabant volksmuziek volkskunde. Garenloos. Goed+. (56435) €10.00

43. Hermien IJzerman. Langs paden... Egelantier; Zeist. 29 cm. 93 p. Gedichten in forse letter in handschrift geoffset. Rijk geill. met z/w platen en 1 pl. in kleur. Roestvlekjes op t.p. Omslag gesleten aan randen. gedichten . Garenloos. Goed. (56436) €7.00

44. Hermien IJzerman. Bloemen-Sprookjes, Fabels en Legenden. Egelantier; Zeist, 1976. 2de dr. 29 cm. 84 p. Geill. met z/w platen. Ex libris. Garenloos. Goed+. (56437) €14.00

45. R. Steiner / H. Hauck. Handarbeit und Kunstgewerbe : Fur Padagogen und Kunstler zusammengestellt mit Ausfuhrungen versehen unter Beigabe von 24 Bildtafeln und 12 Textbildern in Schwarz-Weiss sowie 6 Tafeln mit farbigen Handzeichnungen. Freies Geistesleben; Stuttgart, 1981. 5. Aufl. ISBN: 3772502148. 30 cm. 396 p. Menschenkunde und Erziehung 14. Orig. cloth, sl. stained at back side. Handenarbeid antroposofie. Hardbound. Very good+. (56438) €22.50

46. Anke-Usche Clausen / M. Riedel. Plastisches Gestalten in Holz mit der dazugehorigen Baumkunde, Holzkunde, Werkzeugkunde. J. Ch. Mellinger; Stuttgart, c1979. 2. Aufl. ISBN: 3880690235. 30 cm. 399 p. Bildnerisch - Kunstlerische Arbeit III. Very richly illustr. Spine repaired with cellotape. Cover stained. Textbloc fine. Houtbewerking antroposofie. Hardbound. Good+. (56439) €27.00

47. Anke-Usche Clausen / M. Riedel. Schopferisches Gestalten mit Farben : Methodischer Aufbau und die dazugehorige Materialkunde. J. Ch. Mellinger; Stuttgart, c1988. 4. Aufl. ISBN: 3880690243. 30 cm. Different pag. Bildnerisch - Kunstlerische Arbeit IV. Very richly illustr. with 92 color pl. Name former owner cut from end p. Kunst Creativiteit antroposofie. Hardbound. Very good. (56440) €22.00

48. Marcel Seelen . Mijn lot heeft vlam gevat : droom en daad van de Vrije School. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1998. ISBN: 90-6038-440-7. 21◊21 cm. 174 p. Beschrijving en analyse van de op de antroposofie gestoelde Vrije Scholen in Nederland. Opdracht. Vrije Scholen Nederland antroposofisch onderwijs. Garenloos. Zeer goed. (56441) €9.00

49. Dan Lindholm . Godenverhalen uit de Edda. Zeist : Christofoor, 1981. ISBN: 90-6238-097-2. 25 cm. 111 p. Verhalen over de Germaanse goden ontleend aan twee 13de eeuwse IJslandse verzamelwerken en geinterpreteerd vanuit de antroposofische levensbeschouwing. Vanaf ca. 13 j. Geill. Ex libris. mythen antroposofische verhalen sagen en legenden. Gebonden. Zeer goed, stofomslag redelijk. (56442) €10.00

50. Elias Lonnrot [verz.] / Mies le Nobel / A. Maas [illustr.]. Kalevala : het epos der Finnen. Zeist : Uitg. Vrij Geestesleven, cop. 1985. ISBN: 90-6038-212-9. 26 cm. 331 p. Vertaling in versvorm van het uit de middeleeuwen daterende en in de 19e eeuw opgeschreven dichtwerk. Geill. met 50 z/w tek. Orig. linnen. Gebonden. Uitstekend, scheurtjes in stofomslag . (56443) €13.00

51. Chrestien de Troyes . Parsival of de geschiedenis van de graal. Rotterdam : Christofoor, 1979. 2e dr. ISBN: 90-6238-067-0. 25 cm. 167 p. Ex libris. Gebonden. Zeer goed, scheurtjes in stofomslag. (56444) €10.00

52. Rudolf Steiner. Leonardo, Michelangelo, Rafael. Amsterdam : Pentagon, [1989]. ISBN: 90-72052-08-0. 20 cm. 132 p. beeldende kunst antroposofie. Gebrocheerd. Zeer goed. (56445) €12.00

53. Rudolf Steiner . Theosofie : inleiding tot boven-zintuiglijke kennis van de wereld en van de bestemming van de mens. Zeist : Uitgeverij Vrij Geestesleven, 1985. 12e dr. ISBN: 90-6038-003-7. 21 cm. 199 p. Omslag iets gesleten aan randen. Garenloos. Zeer goed. (56446) €7.00

54. B.E. Gradenwitz-van Bemmelen / Petra Rosenberg . Ik ben een zeemanskind : liedjes voor kinderen van zes tot negen jaar. Zeist : Christofoor, cop. 1999. ISBN: 90-6238-661-X. 22 cm. 144 p. Teksten en muzieknotaties van 120 liedjes met een antroposofische achtergrond voor kinderen van 6 tot 9 jaar. Bladmuziekbundels Liedjesbundels Antroposofische verhalen Kinderliedjes Antroposofische visie . Gebonden. Zeer goed. (56447) €10.00

55. Brigitte Barz . Jaarfeesten vieren met kinderen. Zeist : Christofoor, 1991. ISBN: 90-6238-335-1. 20 cm. 80 p. Praktische aanwijzingen en suggesties voor de viering van de antroposofische jaarfeesten, om de religieuze betekenis voor het kind te verduidelijken. Vouw en scheurtje in omslag. Tekstgedeelte prima. Feestverhalen Antroposofische verhalen jaarfeesten geloofsopvoeding. Garenloos. Goed+. (56448) €8.00

56. Walther Buhler . Ieder jaar is anders : de spirituele achtergronden van de kalenderindeling. Rotterdam : Christofoor, 1979. ISBN: 90-6238-087-5. 21 cm. 128 p. Kalender Astrologie. Garenloos. Zeer goed+. (56449) €9.00

57. F. H. Julius . De klank tussen stof en geest / Het omgaan met de natuurgeesten. Driebergen-Rijsenburg : Zevenster, 1983. 2e dr. ISBN: 90-70414-19-8. 21 cm. 112 p. Losse schetsen over de fenomenologie van geluid en klank vanuit antroposofisch perspectief. Antroposofie . Gebrocheerd. Zeer goed. (56450) €14.00

58. L. F. C. Mees . Toe, teken eens 'n schaap voor me : een beschouwing over 'De Kleine Prins' van Antoine de Saint-ExupÈry. [Zeist] : Vrij Geestesleven, cop. 1989. ISBN: 90-6038-289-7. 22 cm. 60 p. Overdenking in antroposofische geest. Saint-Exupey, Antoine de Petit prince Franse letterkunde. Garenloos. Als nieuw. (56451) €10.00

59. B. C. J. Lievegoed. Bezinning op de grondsteen. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1987. ISBN: 90-6038-234-X. 21 cm. 110 p. Antroposofische beschouwingen naar aanleiding van een meditatie. Ex libris. Garenloos. Uitstekend. (56452) €15.00

60. Rudolf Steiner . Voeding en bewustzijn : een verzameling uitspraken 1913-1923. Zeist : Vrij Geestesleven, 1980. ISBN: 90-6038-128-9. cm. 127 p. Vouw in omslag. Tekstgedeelte uitstekend. Voedingsleer antroposofische visie . Gebrocheerd. Goed+. (56453) €14.00

61. Rudolf Steiner . De mens als klankharmonie van het scheppende wereldwoord : over het organisch functioneren van de mens met de wereldwezens en de kosmische verschijnselen. Zeist : Vrij Geestesleven, c1973. ISBN: 90-6038-043-6. 18 cm. 201 p. Naam vorige eigenaar. Rug aan boven-en onderzijde ingescheurd. Antroposofie. Gebrocheerd. Goed. (56454) €10.00

62. Ursula Burkhard . Sprookjes en kinderen. Zeist : Vrij Geestesleven, 1989. ISBN: 90-6038-282-X. 21 cm. 53 p. Aanwijzingen voor het gebruik van sprookjes bij jonge kinderen vanuit een antroposofische visie. Sprookjes Kinderen Antroposofische visie . Garenloos. Zeer goed. (56455) €7.00

63. B.E. Gradenwitz-van Bemmelen . Zangspelletjes en sprookjesspelen : liedjes en spelletjes voor kleuters en jonge kinderen. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1983. ISBN: 90-6038-174-2. 23 cm. 91 p. Didaktisch boekje met sprookjes, bewegings- en kringspelletjes, met bijbehorende liedjes in kwinten stemming om te spelen met kleuters en jonge kinderen. Geill. Sticker over naam vorige eigenaar. Vouw in omslag. Vaak gebruikt exemplaar. Liedjesbundels Antroposofische verhalen Games Fairy tales Kinderliedjes Antroposofische visie leermiddelen muziek kinderspelen kleuteronderwijs. Gebrocheerd. Goed. (56456) €7.00

64. Rudolf Steiner . De weg tot inzicht in hogere werelden. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1991. ISBN: 90-6038-501-2. 21 cm. 216 p. Werken en voordrachten / Rudolf Steiner. Kernpunten van de antroposofie/Innerlijke scholing d1. Orig. linnen. Bewustzijnsverruiming. Gebonden. Uitstekend, stofomslag redelijk. (56457) €11.00

65. Eva Mees-Christeller / Brigitte Povel . Dynamisch tekenen : beleving van de tijd in de ruimte = Dynamisches zeichnen : Erlebnis der Zeit im Raume. Driebergen-Rijsenburg : Zevenster, cop. 1991. ISBN: 90-5064-054-0. 23 cm. 34 p., [38] bl. tek. Beschouwing over de achtergronden van het tekenen, ontwikkeld vanuit antroposofische gezichtspunten, met voorbeelden en aanwijzingen. Tekst in het Nederlands en Duits. Zeer rijk geill. Naam vorige eigenaar. Tekenen antroposofische visie tekenkunst. Gebrocheerd. Zeer goed. (56458) €10.00

66. Hannie Kapteyn-Caron / N. Wilders. Handstandjes : hand- en vingerspelletjes voor kinderen. Baarn : Intro, cop. 1990. 3e dr. ISBN: 90-266-1813-1. 25 cm. 47 p. Bundel met 22 hand- en vingerspelletjes bij versjes, om te spelen met kinderen van ca. 3 tot 6 jaar. Rijk geillustr. Liedjesbundels Kleuters Spelletjesboeken Handcontactspelletjes Vingerspelen kinderspelen. Garenloos. Goed+. (56459) €7.00

67. Friedel Lenz . Hoe vieren wij jaarfeesten met de kinderen? : een wegwijzer bij de jaarfeesten voor ouders en opvoeders. Zeist : Zevenster, cop. 1982. ISBN: 90-70414-35-X. 21 cm. 59 p. Geill. Omslag beduimeld met vouwtjes. Tekstgedeelte prima. Jaarfeesten antroposofisch onderwijs. Gebrocheerd. Goed. (56460) €7.00

68. Riekje Boswijk-Hummel . Revolutie binnen het huwelijk : de ontwikkeling van liefde binnen een relatie. Haarlem : De Toorts, cop. 1984. ISBN: 90-6020-435-2. 21 cm. 220 p. Analyse van negatieve ontwikkelingen binnen het huwelijk en pleidooi voor mogelijke oplossingen middels therapieen. Ex libris. Relatietherapie huwelijkspsychologie huwelijk. Garenloos. Goed+. (56461) €10.00

69. Lena Struik. Gedichten Spreuken Oefeningen. 1979. 4de dr. 24 cm. 91 p. Titelp.'s ontbreken. Omslag met vouwen. Onderwijs Vrije Scholen. Gebrocheerd. Goed. (56462) €6.00

70. Wil van Haren / Rudolf Kischnick . Het grote spelenboek : kringspelen, zangspelen en bewegingsspelen voor kinderen van 4 tot 18 jaar. Zeist : Christofoor, cop. 1987. ISBN: 90-6238-277-0. 22 cm. 272 p. Geill. Roestvlekken op sneden. Spelletjes Spelletjesboeken Kinderen Kleuterskinderspelen. Gebonden. Zeer goed. (56463) €11.00

71. Rudolf Steiner . Natuurwezens : de wereld van vuurwezens, elfen, nimfen en gnomen. Zeist : Vrij Geestesleven, c1990. ISBN: 90-6038-253-6. 22 cm. 224 p. Verzameling voordrachten uit het begin van de twintigste eeuw door de grondlegger van de antroposofie over het bestaan van natuurwezens. Elementalen Antroposofische visie antroposofie elfen. Garenloos. Uitstekend. (56464) €10.00

72. Rudolf Steiner . Praktijk van het lesgeven : vijftien werkbesprekingen met leraren en drie voordrachten over het leerplan, gehouden bij de oprichting van de 'Freie Waldorfschule', Stuttgart 1919. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1989. ISBN: 90-6038-187-4. 23 cm. 176 p. Informatie over het leerplan van de Vrije School. Omslag iets gesleten aan randen. Vrije Scholen antroposofisch onderwijs. Gebrocheerd. Zeer goed. (56465) €10.00

73. Isabel Wyatt . Verhalen uit het wonderboek. Den Haag [etc.] : Werkgroep Carrousel, [1992]. ISBN: 90-73020-07-7. 22 cm. 145 p. Verhalen over Sint Michael, Sint Nikolaas en Kerstmis. De zesjarige Sylvia woont aan de rand van het bos. Haar moeder vertelt haar van alles over de herfst- en wintertijd. Geill. Vanaf ca. 5 jaar. sprookjesfiguren jaargetijdenverhalen Natuurleven. Garenloos. Zeer goed. (56466) €22.00

74. Rudolf Steiner . Geesteswetenschappelijke beschouwingen van het karma : de werking van karmakrachten op mensen en in de wereld. Zeist : Vrij Geestesleven, 1976. ISBN: 90-6038-071-1. 21 cm. 217 p. Omslag iets gesleten aan randen. Tekstgedeelte netjes. Vouw in achterzijde omslag. Karma Antroposofische visie Wijsbegeerte. Gebrocheerd. Goed+. (56467) €9.00

75. Rudolf Steiner . De vier jaarfeesten : het jaarritme als ademproces van de aarde. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1978. ISBN: 90-6038-097-5. 18 cm. 95 p. Voordrachten over het belang van de viering van Kerstmis, Pasen, het Johannesfeest en het Michaelfeest. Geill. Omslag iets gesleten aan randen, tekstgedeelte prima. Jaarfeesten antroposofie. Gebrocheerd. Zeer goed. (56468) €10.00

76. Rudolf Steiner . Nervositeit : wijsheid : liefde : in de levenspraktijk leren met zichzelf om te gaan. Zeist : Vrij Geestesleven, 1977. 2de dr. ISBN: 90-6038-073-8. 18 cm. 79 p. Antroposofie Wijsbegeerte. Gebrocheerd. Uitstekend. (56469) €6.00

77. Christiane Kutik . Het poppenspelboek. Zeist : Christofoor, 1997. ISBN: 90-6238-101-4. 20 cm. 107 p. Tien voorbeelden van sprookjes en verhalen om als poppenspel uit te voeren voor kleine kinderen, met instructies voor het maken van decors en poppen. Rijk geill. met z/w-en kleurenfoto's. Poppenspel Poppenkastpoppen Handenarbeid poppenmaken antroposofie. Gebrocheerd. Uitstekend. (56470) €7.50

78. Karin Neuschutz . Stofdieren. Zeist : Christofoor, 1991. ISBN: 90-6238-349-1. 19 cm. 139 p. Duidelijke aanwijzingen met patronen van knuffeldieren en een uitvoerige pedagogische toelichting over de betekenis van het dier bij de opvoeding van het kind, geschreven vanauit antroposofische visie. Knuffels Handenarbeid handwerken . Garenloos. Zeer goed. (56471) €10.00

79. A. Weissenberg-Seebohm / C. Taudin Chabot / Christja Mees-Henny . Jan Klaassen en de poppenkast. Rotterdam : Christofoor, 1982. 2de dr. ISBN: 90-6238-110-3. 19 cm. 81 p. Rijk geill. met z/w-en kleurenfoto's. Duidelijke aanwijzingen en patronen voor het maken van poppen en poppenkast. Poppenkast Poppenkastpoppen handenarbeid poppenmaken . Gebrocheerd. Zeer goed. (56472) €7.50

80. Dagmar Schmidt / Freya Jaffke . Werken met sprookjeswol. Zeist : Christofoor, 1995. ISBN: 90-6238-059-X. 17◊19 cm. 74 p. Handleiding in woord en beeld voor het maken van sprookjesvoorstellingen van wol. Wol Handenarbeid antroposofie. Gebrocheerd. Zeer goed. (56473) €7.00

81. Helga Meyerbroker / Katja Kaiser . Transparanten en rozetten van zijdevloei. Zeist : Christofoor, 1994. ISBN: 90-6238-579-6. 19 cm. 77 p. Handleiding voor het maken van raamhangers en andere doorschijnende voorstellingen. Sticker op naam vorige eigenaar. Verder uitstekend exemplaar. Papier Handenarbeid . Gebrocheerd. Zeer goed+. (56474) €7.00

82. Hermien IJzerman. Bonte rijmpjes deel 1. Oblong 16 x 21 cm. 48 p. Rijmpjes in handschrift geschreven en rijk geill. door de auteur. Eenzijdig bedrukte p.'s. Antroposofie kleuters. Garenloos. Zeer goed. (56475) €12.00

83. Hermien IJzerman. Bonte rijmpjes deel 2. Egelantier; Driebergen-Rijsenburg, 1984. 2de dr. Oblong 16 x 21 cm. 46 p. Rijmpjes in handschrift geschreven en rijk geill. door de auteur. Antroposofie kleuters. Garenloos. Goed+. (56476) €12.00

84. Hermien IJzerman. Florinoors kleurenboek en : Een zak vol meel. Egelantier; Zeist, 1981. Oblong 16 x 21 cm. 47 p. Tekst in handschrift geschreven en rijk geill. door de auteur. Eenzijdig bedrukte p.'s. Tekeningetjes op p. 1 en 2 ingekleurd door vorige eigenaar. Antroposofie kleuters. Garenloos. Zeer goed. (56477) €12.00

85. Hermien IJzerman. Florinoors Lenteboek : De Wilgekatjes / Het Lentefeest / Rosalinda's gouden bel. Oblong 16 x 21 cm. 35 p. Tekst in handschrift geschreven en rijk geill. door de auteur. Eenzijdig bedrukte p.'s. Tekeningetjes omslag en op p. 1 t/m 4 ingekleurd door vorige eigenaar. Antroposofie kleuters. Garenloos. Zeer goed. (56478) €12.00

86. Hermien IJzerman. Florinoor's poppenspel (Pasen). Oblong 16 x 21 cm. 45 p. Tekst in handschrift geschreven en rijk geill. door de auteur. Eenzijdig bedrukte p.'s. . Antroposofie kleuters. Garenloos. Zeer goed+. (56479) €12.00

87. Hermien IJzerman. Florinoor's winterboek : Florinoors tocht door 't Winterland. Oblong 16 x 21 cm. 38 p. Tekst in handschrift geschreven en rijk geill. door de auteur. Eenzijdig bedrukte p.'s. Eerst p's los. Roestvlekjes op omslag. Antroposofie kleuters. Garenloos. Goed. (56480) €12.00

88. Hermien IJzerman. Bimbam belletje II. Oblong 16 x 20 cm. 48 p. Tekst in handschrift geschreven en rijk geill. door de auteur. Eenzijdig bedrukte p.'s. Roestvlekjes op omslag. Antroposofie kleuters. Garenloos. Goed+. (56481) €12.00

89. Hermien IJzerman. Spelen met de vingers. Egelantier; Zeist, 1981. Oblong 16 x 20 cm. 84 p. Tekst in handschrift geschreven en rijk geill. door de auteur. Roestvlekjes op / scheurtje in omslag. Antroposofie kleuters. Garenloos. Goed. (56482) €12.00

90. Maries Theissen-Pouderoyen . Door het rozenpoortje. Zeist : Vrij Geestesleven, 1978. 2de dr. ISBN: 90-6038-074-6. 15◊22 cm. 159 p. Voor ouders en opvoeders, ideeen voor bezigheden die samen met peuters en kleuters gedaan kunnen worden. Geill. Sticker op naam vorige eigenaar. Omslag gescheurd en gesleten op rug. Kleuteronderwijs Vrije Scholen Kleuteronderwijs antroposofie. Gebrocheerd. Goed. (56483) €7.00

91. Rita Rooth . Mee sterven. Zutphen : Kamerling, [2005]. ISBN: 90-808352-9-3. 19 cm. 64 p. Persoonlijk relaas van een vrouw over het overlijden van haar echtgenoot. Kankerpatienten Verhalen Kanker rouw. Garenloos. Als nieuw. (56484) €6.00

92. Barbara Post . Om zes uur zou ze komen eten : mijn hartsvriendin pleegde zelfmoord. Utrecht : Post, 1997. 1e dr. ISBN: 90-9010756-8. 21 cm. 70 p. Stempel vorige eigenaar, verder als nieuw. Suicide Zelfdoding Verhalen dagboeken rouw rouwproces. Gebonden. Uitstekend. (56485) €10.00

93. Piet van Renssen . Rust nu maar uit : gedichten over de dood. Kampen : Kok, cop. 2003. ISBN: 90-435-0622-2. 21 cm. 47 p. Bloemlezing van gedichten over verlies en rouw. Stempel vorige eigenaar. Dood Gedichten . Gebonden. Uitstekend. (56486) €7.00

94. Hannelore Ingwersen . Ik kies voor liefde : over de verborgen kracht van verdriet. [Zeist] : Indigo, cop. 1997. ISBN: 90-6038-417-2. 22 cm. 174 p. Autobiografisch relaas van een vrouw, die tot tweemaal toe een kind verliest en een dramatisch rouwproces moet doormaken. Naam en stempel vorige eigenaar. Rouwproces rouw. Garenloos. Zeer goed. (56487) €6.00

95. Lorna Saint Aubyn . Bewust sterven : spiritueel omgaan met de dood. Deventer : Ankh-Hermes, cop. 1994. ISBN: 90-202-8044-9. 21 cm. 129 p. Stempel vorige eigenaar. Dood Esoterische visie . Garenloos. Als nieuw. (56488) €7.00

96. Trix Broekmans . Vrouw in rouw : eigenzinnige observaties van een weduwe. Zutphen : Plataan, cop. 2004. ISBN: 90-5807-211-8. 20 cm. 157 p. Iets kromgelezen. Stempel vorige eigenaar. Rouwproces Rouw. Garenloos. Zeer goed. (56489) €6.00

97. Puck Kooij . Graag veel bloemen : poezie rond onze dierbare doden. Amsterdam : Rap, 1995. ISBN: 90-6005-378-8. 21 cm. 129 p. Verzameling spreuken en gedichten uit overlijdensberichten in de krant. Stempel vorige eigenaar. Gesleten hoekjes. Dood Gedichten Overlijdensberichten. Garenloos. Goed+. (56490) €9.00

98. Annelies Tock . Varen naar de overkant. Tielt : Lannoo, cop. 2001. ISBN: 90-209-4091-0. 22 cm. 55 p. Nadat haar grootvader is gestorven, wil de 10-jarige Raja zijn beroep, veerman, voortzetten maar niemand heeft haar nodig. Vanaf ca. 10 jaar. Geill. Kinderjury 2001. Stempel vorige eigenaar. Dood Natuur. Gebonden. Uitstekend. (56491) €9.00

99. Ben Zylicz / Jasper Enklaar . Terminus : dr. Ben Zylicz en de kunst van het sterven. Zutphen [etc.] : Plataan, cop. 1999. ISBN: 90-5807-021-2. 21 cm. 159 p. De directeur van een hospice voor palliatieve zorg beschrijft zijn opvattingen over en ervaringen met deze zorg voor terminale patienten. Stempel vorige eigenaar. Incl. krantenknipsel. Dood Euthanasie Stervensbegeleiding . Garenloos. Uitstekend. (56492) €7.00

100. Norman Silver. Pythondans. Rotterdam : Lemniscaat, cop. 1994. ISBN: 90-6069-872-X. 22 cm. 166 p. Ingrijpende gebeurtenissen vinden plaats in het leven van een 16-jarig blank Zuidafrikaans meisje dat in 1967, levend onder het apartheidsregime, volwassen probeert te worden.. Zuid-Afrika discriminatie Verliefdheid Adolescentie Apartheid Zuid-Afrika . Gebonden. Zeer goed, stofomslag zeer goed. (56493) €7.00

101. Tormod Haugen (1945-2008) . De juwelen van de tsaar. Rotterdam : Lemniscaat, cop. 1997. ISBN: 90-5637-090-1. 23 cm. 363 p. Nikolaj raakt buiten zijn weten verwikkeld in een geheimzinnige zoektocht naar de zeven maanstenen.. Magie Paranormale verschijnselen Maan Fantasieverhalen. Gebonden. Uitstekend, stofomslag zeer goed. (56494) €7.00

102. Virginia Lee (1927-) . Vlinder voor Marianne. Rotterdam : Lemniscaat, 1992. 7e dr. ISBN: 90-6069-201-2. 22 cm. 69 p. Dood Gezin Gezinsverhalen . Gebonden. Uitstekend. (56495) €7.00

103. de Lansen (1936-) . Je gaat niet zomaar dood : vragen en antwoorden rondom het leven en sterven van Marleentje. Deventer : Ankh-Hermes, cop. 1992. ISBN: 90-202-5594-0. 21 cm. 91 p. Persoonlijk verslag van de ouders over het sterven van hun zesjarig dochtertje.. Dood Kinderen . Garenloos. Zeer goed. (56496) €7.00

104. Anne Meurois-Givaudan . Kroniek van een naderende dood. Deventer : Ankh-Hermes, cop. 1995. ISBN: 90-202-8060-0. 21 cm. 158 p. Via uittredingen begeleiden de auteurs een terminaal zieke vrouw tijdens haar stervensproces en haar ontdekking van een leven na de dood.. Uittredingen (parapsychologie) Stervensbegeleiding . Garenloos. Uitstekend. (56497) €7.00

105. Almut Bockemuhl . Tijd van sterven : een dochter schrijft over de laatste levensfase van haar moeder. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1993. ISBN: 90-6038-341-9. 22 cm. 64 p. Onderstrepingen met potlood. Door de antroposofie geinspireerd persoonlijk verslag van een stervensproces.. Sterven stervensbegeleiding. Garenloos. Goed+. (56498) €7.00

106. Rudolf Joseph Lorenz Steiner (1861-1925) . De dood : een andere vorm van leven : de andere vorm van leven beÔnvloedt ongemerkt het aardse bestaan. Zeist : Vrij Geestesleven, 1976. ISBN: 90-6038-070-3. 18 cm. 79 p. Gebrocheerd. Goed+. (56499) €7.00

107. Dore Deverell . 'Ik hielp mijn gestorven zoon' : een moeder begeleidt haar zoon na zijn zelfdoding. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1996. ISBN: 90-6038-396-6. 22 cm. 136 p. Enkele onderstrepingen met potlood. Rouwproces Antroposofische visie rouw. Garenloos. Goed+. (56500) €9.00

108. Jaap van de Weg (1948-) . Levensloop, doodsloop : meditatieve gedichten. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 2003. ISBN: 90-6038-473-3. 22 cm. 127 p. Antroposofische gedichten over leven en dood.. Dood . Gebonden. Als nieuw. (56501) €7.00

109. Arie W. Boogert (1933-). Ons voorland : Rudolf Steiner over het leven na dit leven. Zeist : Christofoor, cop. 2000. ISBN: 90-6238-720-9. 20 cm. 270 p. Overzicht van de inzichten van de stichter van de antroposofie met betrekking tot de dood en het leven na de dood.. Hiernamaals Antroposofische visie . Garenloos. Uitstekend. (56502) €10.00

110. Arie W. Boogert (1933-) . Altijd scheiding, altijd weer begroeten : over het sacrament van de stervenswijding in de Christengemeenschap. Zeist : Christofoor, cop. 1991. ISBN: 90-6238-345-9. 20 cm. 62 p. Stervensbegeleiding sterven sacramenten. Garenloos. Goed+. (56503) €6.00

111. Thomas Berger . Kerstversieringen. Zeist : Christofoor, cop. 1990. ISBN: 90-6238-417-X. 19 cm. 86 p. Aanwijzingen voor het maken van versieringen van natuurlijke materialen.. Gebrocheerd. Zeer goed. (56504) €7.00

112. Albert Hourani / Aris J. van Braam. Een geschiedenis van de Arabische volken. Amsterdam : Contact, 1993. ISBN: 90-254-6954-X. 583 p. Gebonden. Zeer goed+, stofomslag zeer goed. (56505) €10.00

113. Astrid Merkx . Soms gaat een baby dood : tijdens de zwangerschap, tijdens de geboorte of in de eerste tijd daarna. Eckelrade : Merkx, 1998. ISBN: 90-804229-1-6. 20x21 cm. 112 p. Gebrocheerd. Goed+. (56506) €10.00

114. Ina Sipkes de . Een engel zal je dragen. Kampen : Kok, cop. 2004. ISBN: 90-435-0899-3. 21 cm. [32] p. Gebonden. Uitstekend. (56507) €8.00

115. Ina Sipkes de Smit . Voor altijd in mijn hart : woorden van afscheid en troost. Kampen : Kok, cop. 2004. ISBN: 90-435-0897-7. 22◊22 cm. 47 p. Gebonden. Als nieuw. (56508) €7.00

116. Pauline van de Ven (1956-) . De ziel van Putter : een fabel over de dood. Rotterdam : Donker, 2001. 1e dr. ISBN: 90-6100-487-X. 12◊19 cm. 70 p. Als een oude vogel sterft, filosoferen de andere dieren over de dood.. Fabels Dierenverhalen Dood . Gebonden. Zeer goed+. (56509) €7.00

117. Pieter Frans Thomese (1958-) . Schaduwkind. Amsterdam [etc.] : Contact, 2003. ISBN: 90-254-1728-0. 19 cm. 108 p. Het rouwproces van een jonge vader na de dood van zijn pasgeboren dochtertje.. Rouwproces . Gebonden. Uitstekend, stofomslag zeer goed. (56510) €7.00

118. Michael Debus (1943-) . Handelingen rond het sterven : met aanvullingen die ingaan op de Nederlandse situatie. Zutphen : Kamerling, cop. 2003. ISBN: 90-806034-7-3. 21 cm. 96 p. Onderstrepingen met potlood. Visie van de op de antroposofie geÎnte Christengemeenschap op het sterven, met een overzicht van de riten die rond de overgang van leven naar dood gebruikelijk zijn binnen deze geloofsgemeenschap, en een uitgebreide ontstaansgeschiedenis van deze riten.. Dood . Garenloos. Goed+. (56511) €7.00

119. Antje Uffmann (1964-) . Door het labyrint : hulp bij rouwverwerking. Rijswijk : Elmar, 2000. ISBN: 90-389-0992-6. 22 cm. 143 p. Bespiegelingen en oefeningen voor mensen die een rouwproces doormaken.. Rouwproces rouw. Garenloos. Zeer goed. (56512) €7.00

120. Maria Josina Martina Fiddelaers-Jaspers (1953-) . Kun je de dood ook groeten? : 101 afscheidsgedichten. Kampen : Kok, cop. 2003. ISBN: 90-435-0602-8. 22 cm. 127 p. Verzameling gedichten van verschillende auteurs over de dood en afscheid nemen. Vanaf ca. 10 jaar.. Rouwproces Dood . Gebonden. Als nieuw. (56513) €8.00

121. Alien J. Verhoef . Voor Jasper en Sander. Alkmaar : Stichting Bewustzijn, cop. 1992. ISBN: 90-72737-25-3. 20 cm. 63 p. rouw . Garenloos. Goed+. (56514) €7.00

122. Maria Josina Martina Fiddelaers-Jaspers (1953-) . Als je woorden zoekt... : dichtregels en citaten voor mensen die in aanraking komen met de dood. 's-Hertogenbosch : KPC, 1996. ISBN: 90-6755-112-0. 21 cm. 132 p. Gebrocheerd. Goed+. (56515) €7.00

123. Marinus Johannes van den Berg (1947-) . Je naam klinkt in ons door : klein monument voor een overleden kind. Kampen : Kok, cop. 2001. ISBN: 90-435-0448-3. 22 cm. 62 p. Dichterlijke pastorale teksten voor ouders die een kind verloren.. Rouwproces rouw. Gebonden. Als nieuw. (56516) €10.00

124. Yvonne van Emmerik (1941-). Als vlinders spreken konden : voor kinderen die rouwen. Aalsmeer : Dabar-Luyten, 1997. ISBN: 90-6416-324-3. 21 cm. 114 p. Bundel teksten voor de begeleiding van kinderen, die geconfronteerd worden met het sterven van iemand in hun naaste omgeving.. Rouwproces rouw . Garenloos. Goed+. (56517) €9.00

125. Pieter J.C. Stolp (1942-) . Als de dood vroeg komt : omgaan met ernstig zieke kinderen. Kampen : Kok, cop. 1986. ISBN: 90-242-4635-0. 21 cm. 103 p. Een ziekenhuispredikant beschrijft zijn ervaringen en inzichten omtrent het omgaan met ernstig zieke kinderen.. Stervensbegeleiding. Garenloos. Zeer goed. (56518) €7.00

126. Pieter J.C. Stolp (1942-) . Ga maar, en laat los : teksten bij het sterven van geliefden. Kampen : Ten Have, 2002. 2e dr. ISBN: 90-259-5201-1. 21 cm. 43 p. Sterven . Garenloos. Goed+. (56519) €7.00

127. Rieke Mes (1950-) . Heradem dit leven : handreikingen bij het maken van een afscheidsdienst. Kampen : Kok, cop. 2004. ISBN: 90-435-1046-7. 22 cm. 144 p. Teksten en praktische handreikingen voor met name rooms-katholieke uitvaartdiensten.. Liturgie . Garenloos. Goed+. (56520) €7.00

128. Svetlana A. Aleksievi (1948-) . In de ban van de dood. Amsterdam : Pegasus, 1995. ISBN: 90-6143-248-0. 23 cm. 143 p. Verslagen over Russen, die de grote veranderingen na de val van het communisme niet konden verdragen en daarom zelfdoding pleegden.. Zelfdoding . Garenloos. Goed+. (56521) €7.00

129. Maria Geertruida Noothoven van Goor (1911-) . De getekenden : een novelle. Amsterdam : Malte, cop. 1988. ISBN: 90-800219-1-1. 21 cm. 44 p. Twee jeugdvrienden keren na de Tweede Wereldoorlog samen terug van het front.. Gebrocheerd. Zeer goed. (56522) €7.00

130. Marieke de Bruijn (1949-) . Leren leven met verliezen : hoe doe je dat? Dordrecht : De Bruijn, 2000. ISBN: 90-9009677-9. 20 cm. 128 p. Achterkant omslag beschadicht. Adviezen en oefeningen om met een persoonlijk verlies om te gaan en om hulp aan rouwenden te verlenen.. Rouwproces rouw. Gebrocheerd. Goed+. (56523) €7.00

131. Christine Rosa Geerinck-Vercammen (1944-) . Stille baby's : rouwverwerking bij doodgeboorte & zwangerschapsafbreking. Amsterdam [etc.] : Archipel, 2000. ISBN: 90-295-2186-4. 20 cm. 262 p. Beetje kromgelezen.. Garenloos. Goed+. (56524) €8.00

Fijne paasdagen!

 

Met hartelijke groet,

Peet Veerbeek

 


26-03-2010
Nieuw in onze catalogus per 26 maart

Beste mensen,

Hierbij weer een lijst met nieuwe aanwinsten. Bestellingen kunnen het eenvoudigst per e-mail worden gedaan en worden in volgorde van binnenkomst verwerkt.



1. S. von Gleich. Der drohende Drache - Ostasiatische Geistesimpulse und die wahre Gestalt der gelben Gefahr. [1937]. 23 cm. 45 p. Stamps former owner. Textbloc loose in [laminated] cover. Softbound. Good. (56306) €20.00

2. F. Eymann. Die Weisheit der Marchen im Spiegel der Geisteswissenschaft Rudolf Steiners. Troxler; Bern, 1952. 23 cm. 92 p. Cover with DJ laminated. Textbloc fine. Hardbound. Good+. (56307) €7.00

3. N. Glas. Kinderkrankheiten als Entwicklungsstufen des Menschen. Weidmann; Wien, 1937. 23 cm. 159 p. Cover laminated. Some foxing in textbloc. Antroposofische geneeskunde. Softbound. Good. (56308) €40.00

4. S. von Gleich. Die Wahrheit als Gesamtumfang aller Weltansichten. Mellinger; Stuttgart, 1957. 23 cm. 319 p. Stamps former owner. Laminated cover. Some tiny notes. Softbound. Good+. (56309) €15.00

5. O.J. Hartmann. Erde und Kosmos im Leben des Menschen der Naturreiche, Jahreszeiten und Elemente - Eine kosmologische Biologie. Klostermann; Frankfurt a.M, 1950. 3. Aufl. 22 cm. 397 p. Mit 47 Textabb. Stamp former owner. Laminated cover.. Hardbound. Very good. (56310) €8.00

6. O.J. Hartmann. Der Mensch als Selbstgestalter seines Schicksals - Lebenslauf und Wiederverkorperung. Klostermann; Frankfurt a.M, 1950. 6. durchges. Aufl. 22 cm. 338 p. Half cloth. Stamps former owner. Cellotape stains on endpapers. Textbloc sl. yellowed. Hardbound. Good. (56311) €6.00

7. O.J. Hartmann. Menschenkunde - Die Physiognomik der Lebenserscheinungen als Grundlage einer erweiterten Medizin. Klostermann; Frankfurt a.M, 1941. 22 cm. xvii, 277 p. Illustr. Stamps and name former owner. Cellotape stains on laminated cover. P. sl. yellowed. Softbound. Good. (56312) €10.00

8. H. Hahn. Christus in der Atherischen Welt. Vrij Geestesleven; Zeist, 1963. 29 cm. 25 p. Typescript. P. printed on one side only. Edgeworn and sl. torn cover. Stapled. Good. (56313) €20.00

9. A. Bjerke. Neue Beitrage zu Goethes Farbenlehre - Erster Teil : Goethe contra Newton. Freies Geistesleben; Stuttgart, c1963. 23 cm. 88 p. Incl. 44 Fig. on loose pages. Yellowed end p. Kleurenleer antroposofische visie. Softbound. Good. (56314) €30.00

10. E. Stucken. Astralmythen - Religionsgeschichtliche Untersuchungen. Eduard Pfeiffer; Leipzig, 1907. 25 cm. 657 p. Half cloth. Illustr. with 4 folding pl. Stained cover. Stamps former owner. Hardbound. Good. (56315) €40.00

11. W. Hammacher [Hg.]. Die Grundelemente der Sprachgestaltung und Schauspielkunst nach Rudolf Steiner in ihrem methodischen Aufbau - Band I + II : Literaturbeispiele. Goetheanum; Dornach, c2005. ISBN: 3723512410. 23 cm. 478; 424 p. Wege des Sprachgenius. 2 Vol. Hardbound. As New. (56316) €20.00

12. R. Leroi u.a. [Hrsg.]. Misteltherapie : Eine Antwort auf die Herausforderung Krebs : Die Pioniertat Rudolf Steiners und Ita Wegmans. Freies Geistesleben; Stuttgart, 1987. ISBN: 3772508987. 25 cm. 259 p. Antroposofische geneeskunde. Hardbound. Very Good in Very Good DJ. (56317) €9.00

13. H. Gsanger. Ephesos. Die Kommenden; Freiburg i. Br, 1959. 24 cm. 69 p. Mysterienstatten der Menschheit. Illustr. Edgerubbed cover. Textbloc fine. Softbound. Good+. (56318) €18.00

14. H. Gsanger. Eleusis. Die Kommenden; Freiburg i. Br, 1961. 24 cm. 104 p. Mysterienstatten der Menschheit. Illustr. Cover sl. edgerubbed. Textbloc fine. Softbound. Very good. (56319) €30.00

15. H. Gsanger. Samothrake. Die Kommenden; Freiburg i. Br, 1960. 24 cm. 80 p. Mysterienstatten der Menschheit. Illustr. Spine sl. edgerubbed at bottom. Small tear in cover. Textbloc very good. Softbound. Very good. (56320) €18.00

16. F. Benesch / W. Perrey [Hrsg.]. Christliche Feste - Weihnachten - Passion - Ostern - Himmelfahrt - Pfingsten. Urachhaus; Stuttgart, c1993. ISBN: 3878389728. 22 cm. 335 p. Vortrage und Kurse. Orig. cloth. Hardbound. As NEW in as NEW DJ. (56321) €20.00

17. H.-W. Schroeder. Der Kosmische Christus - Ein Beitrag zur Christuserkenntnis und Christuserfahrung. Urachhaus; Stuttgart, c1995. ISBN: 3825170268. 21 cm. 277 p. Orig. cloth. Some tiny marks on a few p. Dedication. Otherwise fine copy. Hardbound. Very Good in Fine DJ. (56322) €10.00

18. Ulrich J. Heinz . Spagyrik : die medizinische Alternative : Diagnostik und Therapie in der Spagyrischen Heilkunst. Freiburg im Breisgau : Bauer, 1985. ISBN: 3-7626-0293-X. 25 cm. 411 p. Mit 235 farbigen Abb. Hardbound. Very good. (56323) €45.00

19. A.G. Degenaar. Zur anthroposophischen Medizin : Themen aus dem Gesamtwerke Rudolf Steiners. Privatdruck/ Zeist, 1989. 24 cm. 321 p. Antroposofie. Hardbound. Good+. (56324) €40.00

20. H. Walter. Die Pflanzenwelt - Ihre Verwandtschaft zur Erden-und Menschheitsentwicklung. Natura;Arlesheim, c1971. ISBN: 3858171158. 24 cm. 246 p. Versuch einer Pflanzensystematik als Verstandigungslage fur die Therapie. Krankengeschichten und Berichte mit Hinweisen von Rudolf Steiner. Orig. Leinen. Antroposofie. Hardbound. Very Good in Chipped DJ. (56325) €10.00

21. H. Walter. Die sieben Hauptmetalle - Ihre Beziehungen zu Welt, Erde und Mensch - Als Hintergrund zum Verstandnis einer Sammlung von Krankengeschichten mit therapeutischen Hinweisen von Rudolf Steiner. Goetheanum; Dornach, c1966. 24 cm. 319 p. Stains on edges, otherwise very good copy. Antroposofie. Hardbound. Very Good in Chipped DJ. (56326) €10.00

22. H. Poppelbaum. Mensch und Tier : Funf Einblicke in ihren Wesensunterschied - Gestalt / Abkunft / Seele / Erlebnis / Schicksal. Goetheanum; Dornach / R. Geering; Basel, 1937. 4. Aufl. 22 cm. 161 p. Orig. cloth, laminated. Stamp former owner. Illustr. Frontispiece. Hardbound. Good. (56327) €6.00

23. F. Poeppig. Ursymbole der Menschheit - Unter besonderer Berucksichtigung der Rosenkreuzersymbolik. Die Kommenden; Freiburg i.Br, c1972. 24 cm. 154 p. Half t.p. little torn. Cellotape on top of spine. Textbloc very good, illustr . Rosekruisers. Softbound. Good+. (56328) €15.00

24. F. Poeppig. Die Wandlungsmacht des Todes - Unsere Gemeinschaft mit den Verstorbenen. Die Kommenden; Freiburg i.Br, c1979. ISBN: 3782301544. 24 cm. 305 p. Cover sl. edge rubbed. Name former owner. Softbound. Very good. (56329) €15.00

25. G. Wachsmuth. Erde und Mensch - Ihre Bildekrafte, Rhythmen und Lebensprozesse - Band 1. Goetheanum; Dornach, 1965. 3. neu bearb. Aufl. 24 cm. 451 p. 116 Abb. mit 23 farbigen Tafeln. Org. Leinen. Hardbound. Very Good in stained DJ. (56330) €8.00

26. G. Reisch. A Book of the Dead - A Journey through Death towards the Midnight Hour and Beyond. Gerhard Reisch Publishing; Bruckfelden, c2005. ISBN: 3936591083. 24 cm. 128 p. Very richly illustr. with color plates. Hardbound. Fine in fine DJ. (56331) €16.00

27. G. Richter. Faust - Ein christliches Mysterium. Urachhaus; Stuttgart, c1973. ISBN: 387838162X. 21 cm. 203 p. Orig. cloth. Hardbound. Very Good in rubbed and sl. torn DJ. (56332) €6.00

28. W. J. Stein. Weltgeschichte im Lichte des heiligen Gral - Band I : Das neunte Jahrhundert. Orient-Occident; Stuttgart, 1928. 23 cm. 477 p. Illustr. Orig. cloth. Name and stamp former owner. Cellotape stains and brown spots on end p. Textbloc sl. foxed. Hardbound. Good. (56333) €25.00

29. D. Boie. Mistel und Krebs - Eine anthroposophisch-medizinische Studie zur Mistel-Therapie des krebses. Freies Geistesleben; Stuttgart, c1970. 22 cm. 143 p. Menschenwesen und Heilkunst 9. Illustr. Edge rubbed cover. Stamps former owner. Clean textbloc. Antroposofie. Softbound. Good. (56334) €6.00

30. W. Pelikan. Sieben Metalle. Goetheanum; Dornach, c1968. 3. erw. Aufl. 24 cm. 188 p. Illustr. Some notes in text. Tipped in dedication by H.J. Ogilvie. Cover sunned and torn at bottom of spine. Antroposofie. Ppb. Good. (56335) €7.00

31. A. Schutze. Mithras-Mysterien und Urchristentum. Urachhaus; Stuttgart, 1960. 23 cm. 203 p. + pl. Richly illustr. with 48 b/w photos. Orig. cloth. Hardbound. Very Good in sl. torn DJ. (56336) €8.00

32. F. Kempter. Rudolf Steiners sieben Zeichen der planetarischen Entwicklung. Goetheanum; Dornach, 1977. 3. Aufl. 24 cm. 32 p. + 31 loose pl. In slipcase. Plates printed in gray and violet. Ppb. Very good+. (56337) €9.00

33. G. Adams / O. Whicher. Die Pflanze in Raum und Gegenraum : Elemente einer neuen Morphologie. Freies Geistesleben; Stuttgart, 1960. 25 cm. 239 p. Orig. cloth. Illustr. with b/w pictures. Hardbound. Very Good in Good DJ. (56338) €38.00

34. R. Meyer. Das Gebet als Lebensmacht. Columban; Schaffhausen, c1950. 19 cm. 78 p. Half cloth, laminated. Stamp former owner. Hardbound. Good+. (56339) €6.00

35. F. Rittelmeyer. Rudolf Steiner als Fuhrer zu neuem Christentum. [Christengemeinschaft; Stuttgart], c1933. 19 cm. 159 p. Orig. cloth, faded. Stamps and names former owner. Cellotape stains on endpapers. Hardbound. Good. (56340) €7.00

36. R. Meyer. Das Kind. Christengemeinschaft; Stuttgart, 1927. 15 cm. 130 p. Christus aller Erde 26. Orig. cloth. Stamp and name former owner. Cellotape stains on endpapers. Hardbound. Good. (56341) €7.00

37. F. Rittelmeyer. Die Menschenweihehandlung. Christengemeinschaft; Stuttgart, 1926. 15 cm. 120 p. Christus aller Erde 21. Orig. cloth. Stamp and names former owner. Cellotape stains on endpapers. Hardbound. Good. (56342) €8.00

38. F. Rittelmeyer. Die Menschenweihehandlung. Christengemeinschaft; Stuttgart, 1926. 15 cm. 120 p. Christus aller Erde 21. Orig. cloth, laminated. Stamp former owner. Foxed endpapers. Hardbound. Good+. (56343) €8.00

39. K. von Wistinghausen. Das neue Bekenntnis - Wege zum Credo. Urachhaus; Stuttgart, 1963. 18 cm. 93 p. Cover sunned and torn [spine]. Textbloc clean and fresh, sl. loose in cover. Corner half t.p. cut off. Softbound. Good+. (56344) €6.00

40. Edward van de Vendel / Hanneke van der Hoeven . Gijsbrecht : naar Vondels Gysbreght van Aemstel. Amsterdam [etc.] : Querido, 1998. ISBN: 90-214-8509-5. 25 cm. 121 p. In het begin van de veertiende eeuw wordt Amsterdam belegerd door aanhangers van de vermoorde Floris V. Gijsbrecht verdedigt het slot waar hij zich met vrouw en kinderen heeft teruggetrokken tot het uiterste. Vanaf ca. 12 jaar. Rijk geill. Gebonden. Zeer goed+. (56345) €7.00

41. Gerben Hellinga . Het geheim van de duim. Amsterdam : Rap, 2003. ISBN: 90-6005-293-5. 24 cm. 253 p. Op zijn reis naar de stad Zar krijgt de 15-jarige Imo van een tovenaar de gave om geld te maken. Vanaf ca. 13 jaar. Sprookjesachtige verhalen Tovenaars . Gebonden. Uitstekend. (56346) €7.00

42. Doris Heinemann . De kinderen van Nidal. Zeist : Christofoor, cop. 1994. ISBN: 90-6238-539-7. 23 cm. 236 p. Een jonge vondeling komt er door 'de witte macht' achter dat hij is voorbestemd zijn eigen volk, de Riati's, te bevrijden van de heerszucht en verdrukking door zijn halfbroer, de koning van de Amaki's. Kinderjury 1995. Vanaf ca. 12 jaar. Magie Fantasy verhalen . Gebonden. Zeer goed+. (56347) €7.00

43. Auguste Lechner . De vier Heemskinderen. Zeist : Christofoor, 1985. ISBN: 90-6238-263-0. 22 cm. 233 p. Bewerking van de sage over de strijd tussen Karel de Grote en de vier zoons, de Heemskinderen Adelaart, Ritsaart, Writsaart en Reinout, van zijn zuster Aya. Vanaf ca. 11 jaar. Vlekjes op sneden en omslag. Legenden jeugdboeken . Garenloos. Goed+. (56348) €7.00

44. Mary Ray . Vlucht naar de toekomst. Rotterdam : Christofoor, 1979. 3e dr. ISBN: 90-6238-071-9. 21 cm. 182 p. In dit verhaal vertelt een jongen hoe hij door een uitspraak van het orakel gescheiden wordt van zijn vriend en in het heiligdom van Apollo een knap dichter wordt, voor wie de ontmoeting met zijn vriend tijdens de Olympische spelen belangrijker is dan de lauwerkrans waarnaar beide jongens dingen. Griekse oudheid Historische verhalen jeugdboeken . Gebonden. Goed+, scheurtje in stofomslag . (56349) €7.00

45. Ella Young . Keltische sprookjes. Zeist : Christofoor, 1996. ISBN: 90-6238-196-0. 25 cm. 168 p. Twaalf mythologische verhalen, aangevuld met 14 verhalen uit het repertoire van de volksverhalenverteller Seumas Macmanus (ca. 1870-1960), uit Ierland. sprookjes. Gebonden. Zeer goed. (56350) €9.00

46. Padraic Colum . Het verhaal van de koningszoon van Ierland. Zeist : Christofoor, 1999. 3e dr. ISBN: 90-6238-725-X. 25 cm. 189 p. Verhaal, gebaseerd op Iers-Keltische sprookjes, waarin een prins de opdracht krijgt om bij een vervaarlijke koning drie haren uit diens baard te trekken. Vanaf ca. 13 jaar. Geill. Sprookjes Volksverhalen Ireland Children's books (form) Fairy tales (texts) Volksverhalen jeugdboeken verhalen. Gebonden. Zeer goed+. (56351) €7.00

47. Gottfrid van Eck . Chelm is overal en andere joodse verhalen. Zeist : Christofoor, cop. 2003. ISBN: 90-6238-595-8. 25 cm. 222 p. Bundel met 26 bewerkte joodse verhalen over Chelm, een stadje waarin alleen maar pechvogels en sufferds wonen. Met z/w tekeningen. Vanaf ca. 11 jaar. Joodse verhalen jeugdboeken sprookjes. Gebonden. Uitstekend. (56352) €9.00

48. Anni Swan . Finse sprookjes. Zeist : Christofoor, 1996. ISBN: 90-6238-180-4. 25 cm. 224 p. Cultuursprookjes. Vanaf ca. 14 jaar . Cultuursprookjes Verhalenbundels sprookjes. Gebonden. Zeer goed+. (56353) €7.00

49. Lidwien van Geffen . Kalevala : het land van de sampo : het oude Finse epos. Zeist : Christofoor, cop. 2002. ISBN: 90-6238-740-3. 28 cm. 117 p. Bewerking van het oeroude Finse epos over de strijd tussen Kalevala en Pohjola, vermengd met verhalen over onder andere het ontstaan van de aarde. Met veel zachtgekleurde illustraties. Vanaf ca. 11 jaar. Heldendichten Mythen . Gebonden. Uitstekend. (56354) €12.00

50. Christa Unzner / Simone Lindner . Tara, de luchtelf. [Rijswijk] : De Vier Windstreken, cop. 2008. ISBN: 978-90-5579-962-6. 22 cm. [32] p. Luchtelfje Tara vertelt over haar ervaringen in de natuur. Prentvertelling met paginagrote illustraties in pen en aquarel. Incl. 'briefje'. Vanaf ca. 5 jaar. Antroposofische verhalen . Gebonden. Nieuw. (56355) €7.00

51. Christa Unzner / Simone Lindner. Runya, de vuurelf. [Rijswijk] : De Vier Windstreken, cop. 2008. ISBN: 978-90-5579-918-3. 22 cm. [32] p. Als Runya, het vuurelfje, een beginnende bosbrand ontdekt, doet ze er alles aan om de brand te blussen. Prentvertelling met paginagrote illustraties in pen en aquarel. Incl. 'briefje'. Vanaf ca. 5 jaar.. Antroposofische verhalen . Gebonden. Nieuw. (56356) €7.00

52. Christa Unzner / Simone Lindner . Amar, de aardelf. [Rijswijk] : De Vier Windstreken, cop. 2008. ISBN: 978-90-5579-985-5. 22 cm. [32] p. Aardelfje Amar kent van alle planten de genezende werking. Als molletje Coron gewond is geraakt aan zijn pootje, weet Amar hoe hij Coron kan helpen. Prentvertelling met paginagrote illustraties in pen en aquarel. Incl. 'briefje'. Vanaf ca. 5 jaar.. Antroposofische verhalen . Gebonden. Nieuw. (56357) €7.00

53. Joke van Leeuwen . Een huis met zeven kamers. Amsterdam [etc.] : Querido, 1997. 7e dr. ISBN: 90-214-7330-5. 21 cm. 127 p. Over elke kamer in zijn huis weet een oom wel een leuk verhaal te vertellen. De verhalen zijn soms op rijm, soms hebben ze de vorm van een stripverhaal. Vanaf ca. 5 jaar, zelf lezen vanaf ca. 8 jaar. Gouden Penseel / Zilveren Griffel. pesten Fantasieverhalen Prentenboeken Humoristische verhalen jeugdboeken verhalen. Gebonden. Uitstekend. (56358) €7.00

54. Theo van de Wetering . Het wonder van Grauw. Zeist : Christofoor, cop. 1994. ISBN: 90-6238-567-2. 23 cm. 95 p. De inwoners van het stadje Grauw halen hun eten altijd uit het dorpje Gruun. Als ze het bericht krijgen dat de oogst is vernietigd door een plaag van zwartkevers, raken de mensen in Grauw in paniek. Vanaf ± 9 jaar. Maatschappijkritiek Buitenstaanders Maatschappijkritische verhalen jeugdboeken . Gebonden. Uitstekend. (56359) €7.00

55. M. Lembcke . Grootvader Juho. Zeist : Christofoor, 1995. ISBN: 90-6238-563-X. 22 cm. 114 p. Leena vertelt haar grootvader alles. En hij haar ook, behalve wat er in de zwarte kast zit die hij al zijn hele leven met zich meesleept. Geill. Vanaf ± 8 jaar.. grootouders dood Finland jeugdboeken . Gebonden. Zeer goed+. (56360) €7.00

56. M. Lembcke . Tijd van geheimen. Zeist : Christofoor, cop. 1998. ISBN: 90-6238-610-5. 23 cm. 103 p. Leena, een Fins meisje, en haar familieleden hebben het niet makkelijk in de zware winter omdat ze erg arm zijn. Geill. Vanaf ca. 10 jaar. verhuizen stelen Armoede Ziek zijn Geheimen . Gebonden. Als nieuw. (56361) €7.00

57. Doris Heinemann . De Blauwe Diamant. Zeist : Christofoor, cop. 1993. ISBN: 90-6238-538-9. 23 cm. 231 p. De stam van de Riati's wordt overheersd door de Amaki's. Door de hulp van geesten, kennis van paarden en het vertellen van dromen proberen de jongeren aan hun slavernij te ontkomen. Vlekjes op sneden. Gebonden. Zeer goed. (56362) €7.00

58. Cynthia Harnett . Een lading papier verdwijnt. Zeist : Christofoor, 1987. ISBN: 90-6238-239-8. 22 cm. 199 p. Een leerlingdrukker uit de 15e eeuw komt bij toeval een complot op het spoor, waarbij ladingen papier bestemd voor een drukkerij spoorloos verdwijnen. Geill. Vlekjes op sneden. Vanaf ca. 13 jaar. Middeleeuwen Londen geschiedenis 15e eeuw Vijftiende eeuw . Gebonden. Goed+, stofomslag gescheurd. (56363) €7.00

59. Josefine Ottesen . De veer en de roos. Zeist : Christofoor, 1993. ISBN: 90-6238-537-0. 23 cm. 190 p. De koning van het Vogelland en de dochter van de Pauwekoningin van het Mooie Land moeten heel wat strijd leveren voordat de scheiding tussen hun beide landen wordt opgeheven. Sprookjesachtige verhalen Queesten . Gebonden. Zeer goed+. (56364) €7.00

60. Antonie Schneider / The Tjong Khing (Illustr.) . De wonderbare reis van de jongen. Amsterdam : Ploegsma, cop. 1998. ISBN: 90-216-1561-4. 22 cm. 94 p. Een jongen moet vluchten voor de oorlog in zijn nieuwe land en op zijn nieuwe school wordt hij gepest. Geill. met kleurenplaten. Vlekjes op achterzijde omslag. Vanaf ca. 9 jaar. vluchtelingen discriminatie vriendschap . Gebonden. Zeer goed. (56365) €7.00

61. Frances H. Burnett . De geheime tuin. Zeist : Christofoor, 1983. ISBN: 90-6238-223-1. 23 cm. 218 p. Vanaf ca. 10 jaar. Vriendschap met dieren Weeskinderen Verlaten-kinderenverhalen Lichamelijk gehandicapten . Gebonden. Uitstekend. (56366) €8.00

62. Rosemary Sutcliff . Uitgestoten. Zeist : Christofoor, 1986. ISBN: 90-6238-272-X. 23 cm. 197 p. Ten tijde van het Romeinse rijk is Beric als kind geadopteerd door een Engelse stam. Nu jaren later de oogsten mislukken, geeft men hem de schuld en wordt hij uitgestoten. Naam vorige eigenaar uit schutbl. gescheurd. Engeland Romeinen slavernij historische verhalen . Gebonden. Goed+, stofomslag gescheurd. (56367) €7.00

63. Margaret Ruthin . Rendiermeisje. Rotterdam : Christofoor, 1981. 2e dr. ISBN: 90-6238-123-5. 21 cm. 261 p. Als een meisje dat haar hele leven bij de Lappen heeft gewoond, hoort dat zij een vader in de stad heeft, moet zij kiezen: of blijven helpen bij het hoeden van de rendierkudde of naar haar rijke vader in Helsinki gaan. Geill. Vanaf ± 11 jaar. Schutblad verwijderd. Lapland verpleegster . Gebonden. Goed+, stofomslag redelijk. (56368) €7.00

64. A. Nuyens / N. Nuyens . De gestrande Meermin of de opstand op een slavenschip van de VOC. Zeist : Christofoor, cop. 2009. ISBN: 978-90-6038-607-1. 23 cm. 204 p. Jeronimus monstert in 1765 aan als scheepsjongen op het slavenschip 'De Meermin' van de VOC. Het wordt een spannende reis. Vanaf ca. 11 jaar. Afrika Historische verhalen Zeeverhalen Raamvertellingen VOC Slavernij jeugdboeken verhalen. Gebonden. Als nieuw. (56369) €7.00

65. Erik Fosnes Hansen . De valkentoren. Zeist : Christofoor, 1987. ISBN: 90-6238-325-4. 20 cm. 173 p. De zoon van een ridder die ter kruistocht is, praat voortdurend met zijn valken. Dit vreemde gedrag brengt zijn positie, als toekomstig heer van slot Valkenstein, in gevaar. middeleeuwen ridders heksenvervolging Europa Middeleeuwen . Ppb. Zeer goed. (56370) €7.00

66. Rosemary Sutcliff . Zonnepaard, Maanpaard. Rotterdam : Christofoor, 1980. ISBN: 90-6238-091-3. 21 cm. 96 p. Lubrin, de zoon van het stamhoofd van de Iceni, het paardenvolk, is fantasierijk en kunstzinnig. Hij wordt door zijn stamleden niet begrepen, maar uiteindelijk blijken zijn gaven de redding voor het volk te betekenen. Verhaal spelend in Engeland voor de jaartelling. vanaf 12 jaar. Engeland geschiedenis Prehistorie Historische verhalen . Gebonden. Goed+, stofomslag redelijk. (56371) €7.00

67. Frederik Hetmann . Dermot met het rode haar. Zeist : Christofoor, 1987. ISBN: 90-6238-350-5. 22 cm. 168 p. De vissersjongen Dermot wil graag een beroemde bard worden. Nadat zijn familie is vermoord, beleeft hij een oude Ierse sage opnieuw, waardoor hij van een heleboel dingen meer gaat begrijpen. Historische verhalen . Gebonden. Zeer goed, stofomslag goed+. (56372) €7.00

68. Carli Biessels / Martijn van der Linden (Illustr.) . Juwelen van stras. Tielt : Lannoo, cop. 2009. ISBN: 978-90-209-8189-6. 22 cm. 92 p. Het joodse meisje Jeske (ik-figuur) vertelt over het halfjaar dat ze moest onderduiken. Ze weet niet waar haar ouders en twee broers zijn, maar toch heeft ze het naar haar zin. Geill. Vanaf ca. 9 jaar. Oorlogsverhalen Wereldoorlog II Onderduikers. Gebonden. Als nieuw. (56373) €7.00

69. P. F. Thomese . Het muzikaalste gedicht : de mooiste gedichten over muziek uit Nederland en Vlaanderen. Amsterdam : Podium, cop. 2006. ISBN: 90-5759-018-2. 20 cm. 148 p. Bloemlezing van Nederlandstalige gedichten over klassieke muziek, jazz en popmuziek. Muziek Gedichten . Ppb. Als nieuw. (56374) €7.00

70. E.M. Remarque / B. Murdoch [transl.]. All quiet on the Western Front. Vintage; London, 1996. ISBN: 0099532816. 20 cm. 215 p. World War I 1914 - 1918 Ppb. Very good. (56375) €7.00

71. Dick Knook / Hans Ulrich . De kracht van je leven : gezondheid en geldzaken voorbij de vijftig. Amsterdam : Prometheus Rotterdam : NRC Handelsblad, 2006. ISBN: 90-446-0421-X. 20 cm. 177 p. ouderen gezondheidszorg . Garenloos. Als nieuw. (56376) €7.00

72. Carel Dijkstra . De kracht van je leven : gezondheid en geldzaken voorbij de vijftig. Amsterdam : Bakker, 1994. ISBN: 90-351-1393-4. 20 cm. 229 p. Wenken om als mens beter te kunnen functioneren in een dynamische maatschappij. Geluk persoonlijkheidsleer. Garenloos. Als nieuw. (56377) €7.00

73. Piers Vitebsky . De sjamaan : reizen van de ziel, trance, extase en genezing, van Siberie tot de Amazone. Kerkdriel : Librero, cop. 2001. ISBN: 90-5764-163-1. 21 cm. 183 p. Geloof en rituelen. Inleiding met veel kleurige illustraties over het klassieke sjamanisme. Sjamanisme . Gebonden. Als nieuw. (56378) €8.00

74. Hans Warren / Mario Molengraaf [vert.]. Het evangelie volgens Markus, Mattheus, Lukas en Johannes. Amsterdam : Prometheus, 1996. ISBN: 90-5333-444-0. 21 cm. 255 p. Halflinnen. Nieuwe Testament. Gebonden. Als nieuw,  stofomslag uitstekend. (56379) €7.00

75. Aya Zikken. Een warme regen. Amsterdam : Nijgh & Van Ditmar, 1988. 2e dr. ISBN: 90-236-5674-1. 20 cm. 160 p. Omslag iets gesleten aan randen. Verder ongelezen. Garenloos. Zeer goed. (56380) €7.00

76. Marie de Hennezel. De intieme dood : levenslessen van stervenden. Haarlem : Becht, cop. 1996. ISBN: 90-230-0907-X. 22 cm. 226 p. Verhalen en beschouwingen over begeleiding van ongeneeslijk zieke patienten in hun laatste levensfase. Hier en daar potloodmarkeringen. Stervensbegeleiding . Garenloos. Zeer goed. (56381) €7.00

77. Raymond A. Moody jr. Leven na dit leven : Het onderzoek van een verschijnsel: voortbestaan na lichamelijke dood. Naarden : Strengholt, cop. 1986. 12 dr. ISBN: 90-6010-400-5. 21 cm. 141 p. Ervaringen van mensen tijdens hun klinische dood. Bijna-doodervaringen . Garenloos. Goed+. (56382) €7.00

78. Stefan von Jankovich . Ik was klinisch dood : mijn mooiste ervaring! Deventer : Ankh-Hermes, cop. 1988. ISBN: 90-202-5503-7. 21 cm. 160 p. Een Hongaars-Zwitserse architect probeert zijn klinisch dood-ervaring in verband te brengen met wat wetenschap en religie te melden hebben over dood en hiernamaals. Geill. Bijna-doodervaringen . Gebrocheerd. Zeer goed. (56383) €7.00

79. George G. Ritchie / Elizabeth Sherrill . Terugkeer uit de dood. Haarlem : Becht, 1990. 2e dr. ISBN: 90-230-0716-6. 21 cm. 116 p. Relaas van een Amerikaanse recruut die in 1943 stierf, maar weer in het leven terugkeerde, gesterkt door de liefde van Jezus. Stempel vorige eigenaar. Klinische dood verhalen Bijna-doodervaringen . Garenloos. Zeer goed. (56384) €7.00

80. Christine Longaker . Het licht van afscheid : hoop vinden in leven en sterven. Amsterdam : Forum, 1997. ISBN: 90-225-2248-2. 24 cm. 286 p. Handreiking voor stervenden en voor hen, die stervenden willen helpen en begeleiden, vanuit de opvattingen van het Tibetaanse boeddhisme. Stervensbegeleiding Lamaisme Boeddhisme. Gebrocheerd. Zeer goed. (56385) €10.00

81. Arie W. Boogert . Bij het sterven van kinderen : een handreiking. Rotterdam : Christofoor, cop. 1981. ISBN: 90-6238-138-3. 20 cm. 268 p. Christofoor-cahier. Antroposofische handleiding voor een positieve verwerking van het rouwproces. Stempel vorige eigenaar. Stervensbegeleiding Kinderen. Garenloos. Zeer goed. (56386) €9.00

82. Pieter J.C. Stolp . De gouden vogel : dagboek van een stervende jongen. Rotterdam : Lemniscaat, cop. 1987. ISBN: 90-6069-657-3. 22 cm. 42 p. Johan ligt in het ziekenhuis hij vertelt over de Gouden Vogel die ervoor zorgt dat hij niet bang is om dood te gaan. Vanaf ca. 10 jaar. Geill. Stempel vorige eigenaar. ziek zijn Kanker Dagboeken jeugdboeken . Gebonden. Zeer goed, stofomslag redelijk. (56387) €7.00

83. Riet Fiddelaers-Jaspers . Waar ben je nu, zie jij me nog? : teksten bij een afscheid geschreven voor en door kinderen. Heeze : In de Wolken, 2000. ISBN: 90-804773-4-6. 22 cm. 110 p. Geill. Rouwproces Kinderen Dood . Garenloos. Zeer goed. (56388) €7.00

84. Yvonne van Emmerik / Mientje Luiken / Gerard Oostveen . Zaaien in tranen : woorden van verder dan dood. Kampen : Ten Have, cop. 2005. 6e dr. ISBN: 90-259-5513-4. 22 cm. 142 p. Verzameling teksten, die gebruikt kunnen worden bij een niet-kerkelijke uitvaartviering. Dood Rooms-katholicisme Overdenkingen . Gebonden. Als nieuw. (56389) €8.00

85. Elisabeth Kubler-Ross . De laatste uitdaging : een zorgzame en verantwoordelijke benadering van mensen met AIDS. Houten : De Haan, 1988. ISBN: 90-269-4387-3. 20 cm. 238 p. Na een kort overzicht van haar levenswerk vertelt de Amerikaanse psychiater van haar hulp aan aids-patienten. AIDS Aidspatienten Hulpverlening . Garenloos. Zeer goed+. (56390) €7.00

86. White Eagle / A. Hayward. Leven met sterven en dood. Deventer : Ankh-Hermes, cop. 2003. ISBN: 90-202-8314-6. 21 cm. 219 p. Gechannelde boodschappen van een indiaanse geleidegids wijzen op de continuiteit van het bestaan, ook na de dood. Sterven . Garenloos. Als nieuw. (56391) €7.00

87. Betty J. Eadie . Geleid door het licht. Utrecht : Bruna, [1994]. ISBN: 90-229-8197-5. 22 cm. 140 p. Autobiografisch verslag van een aangrijpende bijna-doodervaring. Stempel vorige eigenaar. Bijna-doodervaringen . Gebonden. Uitstekend, stofomslag redelijk. (56392) €7.00

 

Met hartelijke groet,

Peet Veerbeek

 


20-03-2010
Nieuw in onze catalogus per 20 maart

Beste mensen,

Hierbij weer een lijst met nieuwe aanwinsten. Bestellingen kunnen het eenvoudigst per e-mail worden gedaan en worden in volgorde van binnenkomst verwerkt.


1. Manfred Schmidt-Brabant / Virginia Sease . Alte und neue Mysterien : Geheimnisse des Christentums. Dornach : Verlag am Goetheanum, 2002. ISBN: 3-7235-1168-6. 22 cm. 176 p. Illustr. Mystery (science of religion) Christianity . Softbound. Fine. (56184) €10.00

2. Manfred Schmidt-Brabant / Virginia Sease . Compostela : Sternenwege alter und neuer Mysterienstatten. Dornach : Verlag am Goetheanum, c1999. ISBN: 3723510647. 22 cm. 232 p. Illustr. Clean underlining on appr. 20 p. Otherwise very good copy. Softbound. Good+. (56185) €7.00

3. Manfred Schmidt-Brabant / Virginia Sease . Denker heilige Ketzer : Geisteswege des Mittelalters. Dornach : Verlag am Goetheanum, 20055. ISBN: 372351247X. 22 cm. 205 p. Illustr. Ketters Middeleeuwen . Softbound. Fine. (56186) €10.00

4. Ekkehard Meffert . Mathilde Scholl und die Geburt der Anthroposophischen Gesellschaft : 1912/13 eine biographische Skizze mit Dokumenten und Schriften von Mathilde Scholl / Erinnerungen an Rudolf Steiner - Materialien zur Entstehungsgeschichte der Anthroposophischen Gesellschaft 1912/13. Dornach : Philos.-Anthroposophischer Verl. am Goetheanum, cop. 1991. ISBN: 3-7235-0569-4. 21 cm. 675 S. Pioniere der Anthroposophie Bd. 9. Frontispiece. Illustr. Orig. cloth. Hardbound. As NEW in as NEW DJ. (56187) €10.00

5. F. Teichmann / A. Neider. Goethe und die Rosenkreuzer : Sechs Vortrage. Freies Geistesleben; Stuttgart, 2007. ISBN: 9783772516160. 23 cm. 152 p. Clean underlining on ca. 6 p. Otherwise fine copy. Hardbound. Very good in Fine Dust Jacket. (56188) €7.00

6. P. Selg. Geistiger Widerstand und Uberwindung : Ita Wegman 1933-1935. Natura / Goetheanum; Dornach, c2005. ISBN: 3723512291. 20 cm. 283 p. Schriftenreihe des Ita Wegman Archivs - Bd. 6. Illustr. Ppb. Very good+. (56189) €13.00

7. H. von Baravalle. Rechen-Unterricht und der Waldorfschul-Plan. Mellinger; Stuttgart, 1984. 2. Aufl. ISBN: 3880690197. 23 cm. 121 p. Name former owner. Wiskunde Rekenen Onderwijs Vrije Scholen. Ppb. Good+. (56190) €17.00

8. E. Bindel. Die geistigen Grundlagen der Zahlen. Mellinger; Stuttgart, 1980. 4. Aufl. ISBN: 3772506542. 22 cm. 258 p. Die Zahl im Spiegel der Kulturen Elemente einer spirituellen Geometrie und Arithmetik. Illustr. Name former owner. Cover sl. edgerubbed. Wiskunde Rekenen Onderwijs Vrije Scholen. Ppb. Good+. (56191) €6.00

9. J. Streit. Kleine Schopfungsgeschichte. Novalis; Freiburg i. Br, 1956. 23 cm. Unpag. Illustr. Name former owner. Orig. cloth. Hardbound. Good+. (56192) €9.00

10. W. von Eschenbach / W. Stapel. Parzival. Albert Langen / Georg Muller; Munchen, c1950. 20 cm. 494 p. Orig. cloth. Hardbound. Very Good in Good DJ. (56193) €6.00

11. J. Kiersch. Zur Entwicklung der freien Hochschule fur Geisteswissenschaft : Die erste Klasse. Goetheanum; Dornach, c2005. ISBN: 3723512623. 23 cm. 310 p. Hardbound. As New. (56194) €10.00

12. H. H. Schoffler. Rudolf Steiner und die Astrologie. Rudolf Geering; Dornach, c1996. ISBN: 3723507662. 21 cm. 168 p. Illustr. Hardbound. Fine. (56195) €9.00

13. R. Templeton. Carl Unger : Der Weg eines Geistesschulers. Phil.-Anthroposophischer Verlag am Goetheanum; Dornach, c1990. ISBN: 3723505643. 21 cm. 390 p. Pioniere der Anthroposophie - Bd. VIII. Illustr. Frontispiece. Biografieen. Hardbound. As New. (56196) €7.00

14. F. Teichmann . Die Entstehung der Anthroposophischen Gesellschaft auf mysteriengeschichtlichem Hintergrund. Freies Geistesleben; Stuttgart, 2002. ISBN: 3772518621. 23 cm. 191 p. Richly illustr. Hardbound. As NEW in VG DJ. (56197) €13.00

15. G. Unger. Das offenbare Geheimnis des Raumes : Meditationen am Pentagondodekaeder nach Carl Kemper. Freies Geistesleben; Stuttgart, c1963. 23 cm. 67 p. Richly illustr. Cover edgeworn. Name former owner. Softbound. Good+. (56198) €6.00

16. J. von Halle. "Das Christliche aus dem Holze herausschlagen..." - Rudolf Steiner, Edith Maryon und die Christus-Plastik. Goetheanum; Dornach, c2007. ISBN: 9783723512968. 21 cm. 99 p. Illustr. Tiny pencil marks in Text. Otherwise fine copy. Hardbound. Good+. (56199) €8.50

17. H. Reimann. Manichaismus - das Christentum der Freiheit. Rudolf Geering; Dornach, 1980. 2., erw. Aufl. ISBN: 3723502423. 22 cm. 117 p. Ppb. Very good. (56200) €8.00

18. A. Floride u.a. / T. Stockli [Hrsg.]. Wege zur Christus-Erfahrung. Goetheanum; Dornach, c1991. ISBN: 372350597X. 21 cm. 400 p. Das Atherische Christus-Wirken - Eine geisteswissenschaftliche Aufgabenstellung 3. Red and green underlining on ca. 18 p. Ppb. Good+. (56201) €7.00

19. J. Saether. Einstimmen aufs Karma : Ein Wegbegleiter durch dynamische Meditation zu karmischem Hellsehen. Mollmann; Schloss Hamborn, 2008. 2. Aufl. ISBN: 9783899790849. 20 cm. 412 p. Ppb. Very good+. (56202) €12.50

20. G. Wehr. Helena Petrovna Blavatsky - Eine moderne Sphinx : Biographie. Pforte; Dornach, 2005. ISBN: 385636160X. 21 cm. 271 p. Illustr. Frontispiece. Hardbound. As New. (56203) €8.00

21. F. Benesch. Ideen zur Kultusfrage : Als zweiter Teil von 'Das Religiose der Anthroposophie. Der kosmische, der umgekehrte Kultus'. Die Pforte; Basel, c1986. ISBN: 3856360697. 21 cm. 89 p. Studienmaterial zur anthroposophisch orientierten Geisteswissenschaft. Frontispiece. Ppb. Very good. (56204) €15.00

22. F. Benesch. Das Religiose der Anthroposophie. Der kosmische, der umgekehrte Kultus. Die Pforte; Basel, c1985. ISBN: 3856360697. 21 cm. 123 p. Studienmaterial zur anthroposophisch orientierten Geisteswissenschaft. Frontispiece. Ppb. Very good. (56205) €10.00

23. L. Polzer-Hoditz. Der Kampf gegen den Geist und das Testament Peters des Grossen. Der Kommende Tag; Stuttgart, 1922. 23 cm. 115 p. Internationale Bucherei fur Sozial-und Geisteswissenschaften. Cover edge rubbed. P. browned. Hardbound. Good+. (56206) €15.00

24. K. Konig. Uber Rudolf Steiners Seelenkalender. Freies Geistesleben; Stuttgart, c1970. ISBN: 377250602X. 21 cm. 107 p. Orig. cloth. Frontispiece in color. Hardbound. Very good+. (56207) €10.00

25. F. Macleod. Iona. Mellinger; Stuttagrt, 1997. 4. Aufl. ISBN: 388069060X. 21 cm. 189 p. Ppb. Fine. (56208) €6.00

26. J. Hemleben . Symbole der Schopfung : Ein Versuch, in den Offenbarungen der Natur zu lesen. Christengemeinschaft; Stuttgart, 1931. 21 cm. 150 p. Illustr. Frontispiece. Orig. cloth, sunned. Fr. end p. missing. Textblock very good. Hardbound. Good+. (56209) €40.00

27. F. Teichmann. Die Kultur des Empfindungsseele : Agypten - Texte und Bilder - Ein Beitrag zur historischen Menschenkunde. Hardenberg/Freies Geistesleben; Stuttgart, 1990. ISBN: 3772510922. 21 cm. 220 p. Beitrage zur Bewusstseinsgeschichte 8. Illustr. Hardbound. As NEW in as NEW DJ. (56210) €10.00

28. F. Teichmann. Die Kultur des Verstandesseele : Griechenland - Texte und Bilder - Ein Beitrag zur historischen Menschenkunde. Hardenberg/Freies Geistesleben; Stuttgart, 1993. ISBN: 3772511635. 21 cm. 188 p. Beitrage zur Bewusstseinsgeschichte 9. Illustr. Hardbound. As NEW in as NEW DJ. (56211) €10.00

29. G. von Negelein [Hg.] / S.O. Prokofieff u.a. Eurythmie : Ein kosmischer Impuls durch Rudolf Steiner - Gesammelte Richtlinien und Hinweise aus Ansprachen und Vortragen von Rudolf Steiner. Goetheanum; Dornach, c2007. ISBN: 9783723513064. 21 cm. 152 p. Tiny pen-and pencil marks from p. 16 till p. 32. Copy otherwise as new. Ppb. Very good. (56212) €7.00

30. G. von Negelein [Hg.] / S.O. Prokofieff u.a. Eurythmie : Ein kosmischer Impuls durch Rudolf Steiner - Gesammelte Richtlinien und Hinweise aus Ansprachen und Vortragen von Rudolf Steiner. Goetheanum; Dornach, c2007. ISBN: 9783723513064. 21 cm. 152 p. Ppb. Fine. (56213) €7.00

31. A. Basold u.a. Heilmittel fur typische Krankheiten nach Angaben von Rudolf Steiner : Grundsatzliches / Cardiodoron / Berberis-Urtica / Kiesel / Arnica / Equisetum / Antimon / Eisen / Blei und Silber / Merkur. Goetheanum; Dornach, c1995. ISBN: 3723507557. 21 cm. 471 p. Persephone - Arbeitsberichte der Medizinischen Sektion am Goetheanum 7. Illustr. Geneeskundige planten. Ppb. New. (56214) €7.00

32. W. Buhler. Meditation als Erkenntnisweg - Bewusstseinserweiterung mit der Droge. Freies Geistesleben; Stuttgart, c1972. 2. erw. Aufl. ISBN: 3772500323. 20 cm. 55 p. Studien und Versuche 2. Laminated cover. Stamp former owner. Ppb. Very good. (56215) €6.00

33. W. Buhler. Die Sternenschrift unseres Jahrhunderts. Freies Geistesleben; Stuttgart, c1962. 20 cm. 53 p. Anregungen zur anthroposophischen Arbeit 1. Laminated cover. Stamp former owner. Ppb. Very good. (56216) €6.00

34. W. Holtzapfel. Punkt und Kreis im Heilpadagogischen Kurs Rudolf Steiners. Natura; Arlesheim, 1976. 21 cm. 15 p. Anregungen zur anthroposophischen Arbeit 1. Nachdruck aus 'Beitrage zu einer Erweiterung der Heilkunst nach geisteswissenschaftlichen Erkenntnissen' Heft 4 -1975. Laminated cover. Stamps former owner. Stapled. Very good. (56217) €7.00

35. A. Kimpfler. Das Ereignis der Gemeinschaft - Die Geisteswissenschaft und die neue Christusoffenbarung. Die Kommenden; Freiburg i. Br, c1981. ISBN: 3782301897. 20 cm. 81 p. Cover laminated. Stamps former owner . Ppb. Good+. (56218) €6.00

36. W. Cloos. Das Jahr der Erde - Von der Alchymie der Jahreszeiten. Urachhaus; Stuttgart, c1986. ISBN: 387838470X. 21 cm. 97 p. Mit e. Beitr. von F. Benesch. Ppb. Very good. (56219) €30.00

37. S. von Gleich. Die Umwandlung des Bosen. Mellinger; Stuttgart, 1983. 3. Aufl. ISBN: 3880690359. 23 cm. 34 p. Ppb. Good+. (56220) €6.00

38. S. von Gleich. Von Thales bis Steiner - Eine Lebensgeschichte des Denkens, mit einer Betrachtung uber das Ich. Mellinger; Stuttgart, c1985. ISBN: 3880691266. 23 cm. 162 p. Ppb. Very good+. (56221) €15.00

39. M. Lindner. Petra und das Konigreich der Nabataer : Lebensraum, Geschichte und Kultur eines arabischen Volkes der Antike. Delp; Munchen, 1980. 3., erw. u. verb. Aufl. ISBN: 3768901165. 24 cm. 327 p. Richly illustr. with b/w photos and maps. Orig. cloth. Petra Jordanie . Hardbound. Very Good, ssmall tear in DJ. (56222) €10.00

40. M. von Nagy. Die Wandbilder der Scrovegni-Kapelle zu Padua: Giottos Verhaltnis zu seinen Quellen. Francke; Bern, 1962. 22 cm. 60 p., + [8] pl. Illustr. with b/w pl. Giotto. Softbound. Very good. (56223) €10.00

41. Rudolf Steiner . Was wollte das Goetheanum und was soll die Anthroposophie? Rudolf Steiner Verlag; Dornach, 1986. 2. Aufl. ISBN: 3727408405. 21 cm. 304 p. Rudolf Steiner Gesamtausgabe. Offentliche Vortrage. GA 84. Orig. cloth. Thin pencil underlining from p. 47 till 130. Hardbound. Very Good in fine DJ. (56224) €12.00

42. Rudolf Steiner . Die Wirklichkeit der hoheren Welten. Dornach : Rudolf Steiner Verlag, 1988. ISBN: 3727407905. 21 cm. 280 p. Rudolf Steiner Gesamtausgabe. Offentliche Vortrage - GA 79. Orig. cloth. Pencil marks in margins on a few p. Hardbound. Fine in fine DJ. (56225) €7.00

43. Rudolf Steiner . Die Philosophie des Thomas von Aquino. Dornach : Rudolf Steiner Verlag, 1993. 4. Aufl., erg. und erw. ISBN: 3727407417. 21 cm. 174 p. Rudolf Steiner Gesamtausgabe. Offentliche Vortrage - GA 74. Orig. cloth. 2 Tiny pen marks in 'Inhalt'. Hardbound. Fine, small tear in DJ. (56226) €6.00

44. Rudolf Steiner . Metamorphosen des Seelenlebens / Pfade des Seelenerlebnisse I. Dornach : Rudolf Steiner Verlag, 1984. ISBN: 3727405856. 21 cm. 352 p. Rudolf Steiner Gesamtausgabe. Offentliche Vortrage - GA 58. Orig. cloth. Pen-or pencil marks on some pages. Hardbound. Good in Fine Dust Jacket. (56227) €12.00

45. Rudolf Steiner . Metamorphosen des Seelenlebens / Pfade des Seelenerlebnisse II. Dornach : Rudolf Steiner Verlag, 1984. ISBN: 3727405953. 21 cm. 320 p. Rudolf Steiner Gesamtausgabe. Offentliche Vortrage - GA 59. Orig. cloth. Hardbound. Fine in VG Jacket. (56228) €12.00

46. Rudolf Steiner . Geisteswissenschaft als Erkenntnis der Grundimpulse sozialer Gestaltung. Dornach : Rudolf Steiner Verlag, 1985. 2. neu durchges. Aufl. / die Hrsg. besorgte Walter Kugler. ISBN: 3-7274-1990-3. 23 cm. 316 p. Rudolf Steiner Gesamtausgabe - Vortrage vor Mitgliedern der Anthroposophischen Gesellschaft. GA 199. Orig. cloth. Hardbound. As New. (56229) €21.00

47. G. Goelzer. Der Weihenachtsbrunnen - Die goldene strasse / Olafs Weg durch das Solehylen / Durch die Nacht. Goetheanum; Dornach, c1988. ISBN: 3723504663. 28 cm. 120 p. Richly illustr. Hardbound. As New. (56230) €18.00

48. Rudolf Steiner. Aus der Akasha-Chronik. Dornach, 1986. 6. Aufl. ISBN: 3-7274-0110-9. 21 cm. 254 p. Rudolf Steiner Gesamtausgabe - Schriften. GA 11. Pen / pencil underlining in Text. Hardbound. Good in Good DJ. (56231) €6.00

49. Rudolf Steiner . Wie erlangt man Erkenntnisse der hoheren Welten? (1. Teil). Dornach : Rudolf Steiner Verlag, 1992. 24. Aufl. ISBN: 3-7274-0100-1. 21 cm. 235 p. Rudolf Steiner Gesamtausgabe. Schriften. GA 10. Orig. cloth. Hardbound. Fine in very good DJ. (56232) €7.00

50. Rudolf Steiner . Das Christentum als mystische Tatsache und die Mysterien des Altertums. Dornach : Rudolf Steiner Verlag, 1989. 9. Aufl. ISBN: 3-7274-0080-3. 21 cm. 202 p. Rudolf Steiner Gesamtausgabe. Schriften - GA 8. Orig. cloth. Hardbound. Very Good+ in Good+ DJ. (56233) €7.00

51. Rudolf Steiner . Die Philosophie der Freiheit : Grundzuge einer modernen Weltanschauung : seelische Beobachtungsresultate nach naturwissenschaftlicher Methode. Dornach : Rudolf Steiner Verlag, 1995. 16. Aufl. ISBN: 3-7274-0040-4. 22 cm. 288 p. Rudolf Steiner Gesamtausgabe - Schriften. GA 4. Small pencil notes and pen underlining on some p. Orig. cloth. Hardbound. Good+ in Very Good DJ. (56234) €6.00

52. Rudolf Steiner . Wahrheit und wissenschaft : Vorspiel einer 'Philosophie der Freiheit'. Dornach : Rudolf Steiner Verlag, 1980. 5. neu durchges. Aufl. ISBN: 3727400307. 21 cm. 98 p. Rudolf Steiner Gesamtausgabe - Schriften . GA 3. Orig. cloth. Hardbound. Very Good+ in Very Good DJ. (56235) €6.00

53. Rudolf Steiner . Anthroposophische Leitsatze : Der Erkenntnisweg der Anthroposophie. Das Michael-Mysterium. Dornach : Rudolf Steiner Verlag, 1976. 7. Aufl. 21 cm. 266 p. Rudolf Steiner Gesamtausgabe - Schriften . GA 26. Orig. cloth. Pen-and pencil underlining on most p. Hardbound. Good in Good DJ. (56236) €6.00

54. Rudolf Steiner . Die Kernpunkte der sozialen Frage in den Lebensnotwendigkeiten der Gegenwart und Zukunft. Dornach : Rudolf Steiner Verlag, 1976. ISBN: 372740230X. 21 cm. 166 p. Rudolf Steiner Gesamtausgabe - Schriften . GA 23. Orig. cloth. Hardbound. Fine in fine DJ. (56237) €6.00

55. Rudolf Steiner . Goethes Geistesart in ihrer Offenbarung durch seinen Faust und durch das Marchen Von der Schlange und der Lilie. Dornach : Rudolf Steiner Verlag, 1979. 6. Aufl. ISBN: 3727402202. 21 cm. 90 p. Rudolf Steiner Gesamtausgabe - Schriften . Orig. cloth. GA 22. Hardbound. Fine in good DJ. (56238) €6.00

56. Rudolf Steiner . Die Ratsel der Philosophie in ihrer Geschichte als Umriss dargestellt. Dornach : Rudolf Steiner Verlag, 1968. 8. Aufl. 21 cm. 636 p. Rudolf Steiner Gesamtausgabe - Schriften . Orig. cloth. GA 18. Hardbound. Very Good+ in Good+ DJ. (56239) €7.00

57. Rudolf Steiner . Die geistige Fuhrung des Menschen und der Menschheit : geisteswissenschaftliche Ergebnisse uber die Menschheits-Entwickelung. Dornach : Rudolf Steiner Verlag, 1987. 10. Aufl. ISBN: 3-7274-0150-8. 21 cm. 95 p. Orig. cloth. GA 15. Hardbound. Very Good in sl. edge rubbed DJ. (56240) €6.00

58. Rudolf Steiner . Entwurfe, Fragmente und Paralipomena zu den vier Mysteriendramen : Die Pforte der Einweihung, Die Prufung der Seele, Der Huter der Schwelle, Der Seelen Erwachen. Dornach : Rudolf Steiner Verlag, 1985. 21 cm. 453 p. Rudolf Steiner Gesamtausgabe. Schriften. Veroffentlichungen aus dem Nachlass. GA 44. Orig. cloth. Hardbound. Fine in very good DJ. (56241) €30.00

59. Rudolf Steiner . Wahrspruchworte. Dornach/Schweiz : Rudolf Steiner Verlag, 1998. 8. uberarb. Aufl. / die Hrsg. besorgte Hella Wiesberger ... [et al.] unter Mitarb. von Julius Zoll. ISBN: 3-7274-0401-9. 21 cm. 454 p. Rudolf Steiner Gesamtausgabe - Schriften. Veroffentlichungen aus dem Nachlass. GA 40. Orig. cloth. Hardbound. Fine in very good DJ. (56242) €12.00

60. Rudolf Steiner . Mein Lebensgang : Eine nicht vollendete Autobiographie. Dornach: Rudolf Steiner Verlag, 2000. 9. Aufl. ISBN: 3-7274-02806. 21 cm. 518 p. Rudolf Steiner Gesamtausgabe - Schriften. GA 28. Orig. cloth. Illustr. Frontispiece. Clean pencil underlining on a few p. Hardbound. Very good+ in very good DJ. (56243) €6.00

61. Sergej O. Prokofieff. Der Jahreskreislauf als Einweihungsweg zum Erleben der Christus-Wesenheit : eine esoterische Betrachtung der Jahresfeste. Stuttgart : Freies Geistesleben, 1989. 2. Aufl. ISBN: 3-7725-0857-X. 23 cm. 500 p. Anregungen zur anthroposofischen Arbeit 16. Tipped-in colour frontispiece. Hardbound. Very good+. (56244) €25.00

62. Sergej O. Prokofieff. Rudolf Steiner und die Grundlegung der neuen Mysterien. Stuttgart : Freies Geistesleben, 1986. 2., erw. und durchges. Aufl. ISBN: 3-7725-07638. 23 cm. 493 p. Anregungen zur anthroposofischen Arbeit 11. Frontispiece. Hardbound. Fine. (56245) €6.00

63. Sergej O. Prokofieff. Rudolf Steiner und die Grundlegung der neuen Mysterien. Stuttgart : Freies Geistesleben, 1986. 2., erw. und durchges. Aufl. ISBN: 3-7725-07638. 23 cm. 493 p. Anregungen zur anthroposofischen Arbeit 11. Frontispiece. Name former owner. Cover sl. thumbed. Hardbound. Good+. (56246) €6.00

64. I. Johanson. Ihr durft auf eurer Wanderung den unsterblichen Wald erleben. Urachhaus; Stuttgart, c1986. ISBN: 3878384777. 22 cm. 141 p. Hardbound. Fine. (56247) €15.00

65. H. Teutschmann. Der Gral / Weisheit und Liebe. Goetheanum; Dornach, c1984. ISBN: 3723503691. 21 cm. 198 p. Hardbound. Fine in very good DJ. (56248) €6.00

66. R. Barber. The Arthurian Legends - An illustrated anthology. Book Club Associates; London, 1979. 24 cm. 224 p. Richly illustr. in b/w and color. Copy has been sl. humid. Name former owner. Hardbound. Good+ in VG DJ. (56249) €7.00

67. Carl Gustav Jung . Symbole der Wandlung : Analyse des Vorspiels zu einer Schizophrenie. Olten [etc.] : Walter-Verlag, 1973. ISBN: 3-530-40705-4. 24 cm. 666 p. Gesammelte Werke / C.G. Jung Bd. 5. Illustr. Orig. cloth. Psychoanalysis Subconsciousness Sex (Psychology) Symbolism Libido Schizophrenia Schizofrenie. Hardbound. Fine in good DJ. (56250) €14.00

68. Carl Gustav Jung . Uber die Entwicklung der Personlichkeit. Olten [etc.] : Walter-Verlag, 1977. 2. Aufl. ISBN: 3-530-40717-8. 24 cm. 262 p. Gesammelte Werke / C.G. Jung Bd. 17. Orig. cloth. Personality Personality development Persoonlijkheidsleer. Hardbound. As NEW in NEW DJ. (56251) €20.00

69. Emil Bock . Konige und Propheten. Stuttgart : Urachhaus, 1977. 5. Aufl. ISBN: 3-87838-226-X. 24 cm. 350 p. Beitrage zur Geistesgeschichte der Menschheit Bd. 3. Orig. cloth. Name former owner. Old Testament Biblical history Palestine. Hardbound. Fine in very good DJ. (56252) €18.00

70. Emil Bock . Casaren und Apostel. Stuttgart : Urachhaus, 1978. 6. Aufl. ISBN: 3-87838-227-8. 24 cm. 372 p. Beitrage zur Geistesgeschichte der Menschheit Bd. 4. Name former owner. Orig. cloth. Early christianity Genesis Mediterranean area. Hardbound. Very Good+ in Good+ DJ. (56253) €15.00

71. Emil Bock . Urgeschichte : Beitrage zur Geistesgeschichte des Menschheit. Stuttgart : Urachhaus, 1978. 7. Aufl. ISBN: 3-87838-224-3. 24 cm. 205 p. Beitrage zur Geistesgeschichte der Menschheit Bd. 1. Name former owner. Some pencil-notes and underlining in text. Orig. cloth. Genesis (Bible book) Hardbound. Good+ in Torn DJ. (56254) €12.00

72. P. Lutzker. Der Sprachsinn : Sprachwahrnehmung als Sinnesvorgang. Freies Geistesleben; Stuttgart, c1996. ISBN: 3772515827. 22 cm. 325 p. Logoi; Bd. 12. Softbound. Fine. (56255) €35.00

73. J.W. Ernst. Die musische Kunst - Schlussel der Kultur. Art und Kunst; Malsch, c1980. ISBN: 3922773001. 22 cm. 231 p. Name former owner. Illustr. Ppb. Very good. (56256) €10.00

74. S.O. Prokofieff. Ewige Individualitat - Zur karmischen Novalis-Biographie. Goetheanum; Dornach, c1987. ISBN: 323504450. 23 cm. 429 p. Illustr. in color. Frontispiece. Orig. cloth. Some pencil underlining. Novalis biografie. Hardbound. Good+, small tear in DJ. (56257) €12.00

75. Walther Buhler. Ieder jaar is anders : de spirituele achtergronden van de kalenderindeling. Rotterdam : Christofoor, 1979. ISBN: 90-6238-087-5. 21 cm. 128 p. Ppb. Zeer goed. (56258) €6.00

76. Friedrich Benesch (. Natuurwaarnemingen als sleutel tot de hemelvaart van Christus : wolkenweven - wolkenleven - wolkenzijn. Zeist : Christofoor, 1984. 2e herz. dr. ISBN: 90-6238-018-2. 20 cm. 45 p. Een geestelijke van de Christengemeenschap, theoloog en natuurkundige, geeft een eigensoortige interpretatie van de hemelvaart van Christus.. Ppb. Zeer goed. (56259) €14.00

77. Friedrich Benesch . Pasen : kiem van menswording : opstanding als huidige en toekomstige werkelijkheid. Zeist : Christofoor, 1984. ISBN: 90-6238-217-7. 20 cm. 95 p. Een geestelijke van de Christengemeenschap, natuurkundige en theoloog, geeft een antroposofische uitleg van het paasgebeuren.. Ppb. Uitstekend. (56260) €10.00

78. Friedrich Benesch . Gemeenschapszin en individualisme : Pinksteren in deze tijd. Zeist : Christofoor, 1984. ISBN: 90-6238-219-3. 20 cm. 41 p. Aantekeningen en onderstrepingen met potlood. Ppb. Goed. (56261) €6.00

79. Emil Bock. De jaarfeesten als kringloop door het jaar : advent, Kerstmis, Driekoningen, lijdenstijd, Pasen, hemelvaart, Pinksteren, Johannes- en MichaÎlstijd. Zeist : Christofoor, 1998. 4e dr. ISBN: 90-6238-105-7. 20 cm. 196 p. Onderstrepingen op een pagina. Kalenderfeesten. Ppb. Goed+. (56262) €8.00

80. Arie W. Boogert. In de stroom van het jaar : leven met de feestgetijden. Zeist : Christofoor, cop. 1983. ISBN: 90-6238-167-7. 23 cm. 264 p. Antroposofische studie.. Kalenderfeesten. Gebonden. Zeer goed+. (56263) €10.00

81. Bert Voorhoeve . Verhalen en sprookjes op de grens van leven en dood. Zeist : Christofoor, cop. 1997. ISBN: 90-6238-637-7. 25 cm. 358 p. Bloemlezing van sprookjes en verhalen met als thema's het sterven en rouwverwerking.. Stervensbegeleiding Rouwproces . Gebonden. Uitstekend. (56264) €12.50

82. Folchert Cornelis Jacobus Los . Van Geert Groote tot Erasmus : de Broeders des gemenen levens en de navolging van Christus. Zeist : Christofoor, cop. 1984. ISBN: 90-6238-231-2. 24 cm. 120 p. Portretten van sleutelfiguren uit de beweging van de Broeders, beschouwd als voorlopers van de Christengemeenschap.. Ppb. Zeer goed+. (56265) €7.00

83. N. Siegwart Knijpenga (1935-) . Heiligenlegenden. Zeist : Christofoor, cop. 1993. ISBN: 90-6238-475-7. 25 cm. 216 p. Verhalen rond bekende en minder bekende heiligen.. Gebonden. Uitstekend, stofomslag uitstekend. (56266) €14.00

84. Hans-Werner Schroeder (1931-) . De mens en het kwaad : oorsprong en rol van het kwaad in de ontwikkeling van mens en mensheid. Zeist : Christofoor, 1987. ISBN: 90-6238-320-3. 24 cm. 233 p. Een uitwerking van antroposofisch-theologische en filosofische denkbeelden.. Ppb. Goed+. (56267) €10.00

85. Emil Bock (1895-1959) . Koningen en profeten. Zeist : Christofoor, 1995. ISBN: 90-6238-576-1. 25 cm. 274 p. Beschouwing vanuit de antroposofie en de Christengemeenschap van het oudtestamentische Jodendom en koningen en profeten uit het Oude Testament.. Gebonden. Als nieuw. (56268) €12.50

86. Emil Bock (1895-1959) . Van de Jordaan tot Golgotha : de drie jaren van Christus. Zeist : Christofoor, 1991. ISBN: 90-6238-387-4. 24 cm. 374 p. Studie vanuit antroposofische visie over de laatste drie levensjaren van Jezus.. Ppb. Zeer goed. (56269) €12.50

87. Aert van der Goes . In de kelders van Attila : Edda en Nibelungen in de spiegel van onze tijd. Zeist : Christofoor, cop. 1992. ISBN: 90-6238-506-0. 25 cm. 236 p. Navertelling en betrekking op onze tijd van de Oudnoorse scheppingsmythe en twee Oudgermaanse heldenliederen.. Gebonden. Uitstekend, stofomslag uitstekend. (56270) €11.00

88. Josefine Ottesen (1956-) . De veer en de roos. Zeist : Christofoor, 1993. ISBN: 90-6238-537-0. 23 cm. 190 p. De koning van het Vogelland en de dochter van de Pauwekoningin van het Mooie Land moeten heel wat strijd leveren voordat de scheiding tussen hun beide landen wordt opgeheven.. Gebonden. Uitstekend. (56271) €7.00

89. Bernardus Cornelis Johannes Lievegoed (1905-1992) . Over de redding van de ziel : de samenwerking van drie grote mensheidsleiders. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1993. ISBN: 90-6038-347-8. 22 cm. 136 p. Veel aantekeningen met potlood. Beschrijving van de taak van de antroposofische geestesstroming (Rudolf Steiner) in verhouding tot twee andere grote stromingen in de mensheid, namelijk de stroming van Christian Rosenkreutz en die van Manoe. . Manicheisme. Gebonden. Goed. (56272) €7.00

90. Bernardus Cornelis Johannes Lievegoed (1905-1992) . Mens op de drempel : mogelijkheden en problemen bij de innerlijke ontwikkeling. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1983. ISBN: 90-6038-179-3. 22 cm. 225 p. Onderstrepingen met potlood op enkele pagina's. Een praktische belichting vanuit de antroposofie, gevolgd door een aanzet tot een vernieuwde psychotherapie.. Ppb. Goed+. (56273) €6.00

91. Bernardus Cornelis Johannes Lievegoed (1905-1992) . Maat, ritme, melodie : de therapeutische werking van muzikale elementen. Zeist : Vrij Geestesleven, 1983. 3e, herz. en bijgew. dr. ISBN: 90-6038-028-2. 22 cm. 152 p. Vanuit antroposofische achtergrond analyseert de arts, psycholoog en hoogleraar therapeutische en psychologische aspecten van muziek en m.n. de toepassing daarvan bij geestelijk gehandicapte kinderen.. Muziektherapie. Ppb. Zeer goed+. (56274) €16.00

92. Bernardus Cornelis Johannes Lievegoed (1905-1992) . Samenwerkingsvormen : een serie lezingen. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1988. ISBN: 90-6038-268-4. 22 cm. 139 p. Vijf lezingen over sociale problemen in organisatievormen, gebaseerd op schr.'s ervaringen in de heilpedagogie. Organisatieontwikkeling antroposofische visie Organisatieontwikkeling Antroposofische visie organisatieontwikkeling. Ppb. Zeer goed. (56275) €7.00

93. L.F.C. Mees. LEVENDE METALEN : verwantschap van mens en metaal. Rotterdam : Lemniscaat, 1969. 127 blz. Gebonden. Zeer goed. (56276) €15.00

94. Bernard Cornelis Johannes Lievegoed . Organisaties in ontwikkeling : zicht op de toekomst. Rotterdam : Lemniscaat, 1984. 7e dr. ISBN: 90-6069-123-7. 22 cm. 276 p. eesvou'en op de rug. . Gebrocheerd. Goed+. (56277) €7.00

95. Jean Shinoda Bolen . Goden in elke man : een nieuwe psychologie van de man. Rotterdam : Lemniscaat, cop. 1989. ISBN: 90-6069-728-6. 22 cm. 303 p. Ontwikkelingen in de Jungiaanse psychologie. Beschrijving van de typerende karaktertrekken van de goden uit de Griekse mythologie, die in elke man aanwezig zijn.. Ppb. Zeer goed. (56278) €7.00

96. Jean Shinoda Bolen . Godinnen in elke vrouw : een nieuwe psychologie van de vrouw. Rotterdam : Lemniscaat, 1986. ISBN: 90-6069-635-2. 22 cm. 292 p. Ontwikkelingen in de Jungiaanse psychologie. Beschrijving van de typerende karaktertrekken van de godinnen uit de Griekse mythologie, die in elke vrouw aanwezig zijn.. Ppb. Zeer goed. (56279) €7.00

97. Mary Lutyens. De levensweg van Krishnamurti 1895-1986. Deventer : Ankh-Hermes, 1992. ISBN: 90-202-5580-0. 236 p. Gebrocheerd. Zeer goed. (56280) €7.00

98. Tsjang Tsjing-Lien / Claus C. Schnorrenberger. Nei Tsjing : Ling Tsju Tsjing : leerboek van de gele keizer Hoang-ti over de klassieke Chinese acupunctuur. Deventer : Ankh-Hermes, cop. 1978. ISBN: 90-202-4877-4. 25 cm. 524 p. Tweede deel van een oud Chinees medisch boek over praktijk en filosofische achtergronden van de acupunctuur. Acupunctuur. Gebonden. Uitstekend, stofomslag zeer goed. (56281) €40.00

99. Charles Ponce . Kabbalah : achtergrond en essentie. Deventer : Ankh-Hermes, cop. 1979. 2e dr. ISBN: 90-202-4840-5. 25 cm. 255 p. Grote klassieken. Overzicht van de literatuur, beschrijving van de leerstellingen en de betekenis van de overlevering van de joodse mystiek voor deze tijd.. Cabbala Numerology Kabbala . Gebonden. Zeer goed, scheurtjes in stofomslag. (56282) €7.00

100. Jan Pieter Marie Laurens de Vries . Edda : goden- en heldenliederen uit de Germaanse oudheid. Deventer : Ankh-Hermes, 1988. 8e dr. / herz. door Aleid Boon-de Vries en J.A. Huisman. ISBN: 978-90-202-4878-4. 25 cm. 296 p., [24] p. pl. Volledige vertaling van de 'Codex Regius' (de 'Lied-Edda') met oude IJslandse en Noorse goden- en heldenliederen.. mythologie Germanen. Gebonden. Zeer goed+, stofomslag zeer goed. (56283) €12.50

101. Elisabeth Haich . Inwijding : priesteres in Egypte. Deventer : Ankh-Hermes, 2000. 8e dr. ISBN: 90-202-4636-4. 22 cm. 420 p., [6] p. foto's. Een Hongaarse yoga-lerares verhaalt over de tijd dat zij in haar incarnatie als priesteres in het oude Egypte ingewijd werd.. Ppb. Zeer goed. (56284) €10.00

102. Petra Sonnenberg. Pendelen van A tot Z : de pendel als raadgever van dag tot dag : een modern basisboek voor iedereen over het werken met de pendel. Amsterdam : Schors, cop. 1998. ISBN: 90-6378-399-X. 24 cm. 346 p. Werkboek voor het pendelen met kaarten die zich richten op verschillende leefgebieden zoals gezondheid, opleiding en relaties.. Ppb. Uitstekend. (56285) €7.00

103. Nico Marius Adriaan ter Linden (1936-). Het verhaal gaat... Deel 4: Het getuigenis van Israels profeten. [Amsterdam] : Balans, 2000. 1e dr. ISBN: 90-5018-494-4. 24 cm. 277 p. Navertelling van de boeken van de oudtestamentische profeten, door de hervormde predikant.. Gebrocheerd. Uitstekend. (56286) €7.00

104. Nico Marius Adriaan ter Linden (1936-). Het verhaal gaat... Deel 1: De Thora. Areopagus, 1996. ISBN: 90-5108-218-5. 24 cm. 312 p. Gebrocheerd. Uitstekend. (56287) €7.00

105. Nico Marius Adriaan ter Linden (1936-). Het verhaal gaat... Deel 2: Het verhaal van Marcus en het verhaal van Mattheus. [Amsterdam] : Balans, 1998. ISBN: 90-5018-492-8. 24 cm. 309 p. Navertelling van verhalen uit de evangeliÎn van Marcus en Matthe¸s, door de hervormde predikant.. Gebrocheerd. Uitstekend. (56288) €7.00

106. Nico Marius Adriaan ter Linden (1936-). Het verhaal gaat... Deel 3: De verhalen van richters en koningen. [Amsterdam] : Balans, 1999. ISBN: 90-5018-493-6. 24 cm. 288 p. Navertelling van verhalen uit de oudtestamentische geschriften Richters en Koningen, door de hervormde predikant.. Gebrocheerd. Uitstekend. (56289) €7.00

107. Karel Volder . Werken in Duitsland 1940-1945. Bedum : Profiel, 1990. ISBN: 90-5294-013-4. 24 cm. 548 p. Met hulp van citaten van een honderdtal ex-dwangarbeiders aangevuld met feitelijke gegevens wordt een beeld gegeven van de ervaringen van in Nazi-Duitsland te werk gestelde Nederlanders.. Arbeidsinzet . Gebonden. Uitstekend. (56290) €12.00

108. Aafke Steenhuis (1946-) . Onder een stolp van kwaad : verhalen van dwangarbeiders in de Tweede Wereldoorlog. Apeldoorn : Vereniging ex-Dwangarbeiders Nederland Tweede Wereldoorlog, cop. 1995. ISBN: 90-74689-02-7. 21 cm. 320 p. Arbeidsinzet . Gebrocheerd. Uitstekend. (56291) €10.00

109. Karel van Huffelen (1947-) Caroline van Huffelen (1947-). Onzichtbare risico's in het draadloze tijdperk. [Epe] : The Cross in the Circle of Light, 2008. ISBN: 978-90-807533-3-4. 24 cm. 360 p. Verslag van een onderzoek naar de gezondheidsrisico's van elektromagnetische straling.. Mobile communication Health effects Elektromagnetische straling Gezondheid Elektromagnetische straling. Gebrocheerd. Zeer goed+. (56292) €12.50

110. Karel Volder . Van Riga tot Rheinfelden. Amsterdam : Stadsdrukkerij, 1996. ISBN: 90-5366-066-6. 24 cm. 940 p. Met hulp van citaten van honderdzestig ex-dwangarbeiders aangevuld met feitelijke gegevens wordt een beeld gegeven van de ervaringen van in Nazi-Duitsland te werk gestelde Nederlanders.. Gebonden. Zeer goed. (56293) €45.00

111. Willy Th. Schilthuis (-2002). Biologisch-dynamisch tuinieren in de praktijk. Ede [etc.] : Zomer & Keuning, 1984. ISBN: 90-210-0231-0. 22 cm. 176 p. De groenboekerij. Ppb. Zeer goed. (56294) €15.00

112. Rainer Maria Rilke (1875-1926) . De sonnetten aan Orpheus : geschreven als een grafteken voor Wera Ouckama Knoop. Baarn : Ambo, cop. 1983. ISBN: 90-263-0623-7. 21 cm. 159 p. Ambo tweetalige editie. Verzen. Rilke, Rainer Maria gedichten vertaald. Ppb. Goed+. (56295) €12.00

113. Shanti Mayi (1950-) . Ons hart weet alles. Amsterdam : Samsara, cop. 2008. ISBN: 978-90-77228-64-7. 20 cm. 244 p. Alle mensen maken deel uit van de waarheid die tot in elk detail van het universum herkenbaar is.. Ppb. Zeer goed. (56296) €10.00

114. Edouard Schure (1841-1929) . De profeten van de Renaissance : Dante, DaVinci, Raphael, Michel Angelo, Correggio. Amsterdam : Schors, 1979. ISBN: 90-6378-011-7. 23 cm. 279 p. Antroposofische belichting van het leven en werk van een aantal bekende renaissancisten. Gebrocheerd. Zeer goed. (56297) €7.00

115. Martin Ebon / Marijke van Raephorst pseud. van Alida Maria de Graaff-Tuk . Sint-Nicolaas : leven en legende. Weesp : Heureka, 1983. 2e dr. ISBN: 90-6262-081-7. 23 cm. 116 p. Levensgeschiedenis van en legenden rond de H. Nicolaas, bisschop van Myra. Vlekjes op omslag. Gebrocheerd. Goed+. (56298) €7.00

116. Germ Jan van der Heide (1925-2008) . Christendom en politiek in de tijd van Keizer Constantijn de Grote. Kampen : Kok, [1980]. ISBN: 90-242-0543-3. 24 cm. VII, 148 p. Church and state in Rome , History Church history , Primitive and early church, ca. 30-600 Christianity Politics Geschiedenis Kerkgeschiedenis. Ppb. Zeer goed. (56299) €10.00

117. Fritz Riemann (1904-). Het wezen van de angst : de vier grondvormen van angst en de daarmee samenhangende persoonlijkheidstypen. Utrecht [etc.] : Servire, cop. 2001. 4e dr. ISBN: 90-215-9727-6. 21 cm. 217 p. Ppb. Zeer goed. (56300) €10.00

118. Renate Puvogel . Carl Larsson : aquarellen en tekeningen. Keulen : Taschen Hedel : Librero [distr.], cop. 1998. ISBN: 3-8228-7786-7. 23 cm. 95 p. Overzicht van leven en werk van de Zweedse schilder (1853-1919).. Gebrocheerd. Als nieuw. (56301) €7.00

119. Pim van Lommel (1943-) . Eindeloos bewustzijn : een wetenschappelijke visie op de bijna-dood ervaring. Kampen : Ten Have, 2008. 8e dr. ISBN: 978-90-259-5778-0. 23 cm. 403 p. Aantekeningen in potlood op enkele pagina's. Ppb. Zeer goed. (56302) €8.00

120. Clarissa Pinkola Estes . De ontembare vrouw als archetype in mythen en verhalen. Haarlem : Becht, cop. 1994. ISBN: 90-230-0849-9. 23 cm. 529 p. Uitleg vanuit het perspectief van de Jungiaanse psychologie van de vrouwelijke natuur, zoals gesymboliseerd in sprookjes, mythen en verhalen.. Ppb. Zeer goed. (56303) €7.00

121. Aloysius Bernardus Josef Maria Goosen (1925-) . Van Abraham tot Zacharia : thema's uit het Oude Testament in religie, beeldende kunst, literatuur, muziek en theater. Nijmegen : SUN, cop. 1990. ISBN: 90-6168-329-7. 22 cm. 270 p. Gebrocheerd. Uitstekend. (56304) €12.00

122. Aloysius Bernardus Josef Maria Goosen (1925-) . Van Andreas tot Zacheus : thema's uit het Nieuwe Testament en de apocriefe literatuur in religie en kunsten. Nijmegen : SUN, cop. 1992. ISBN: 90-6168-353-X. 22 cm. 334 p. Gebrocheerd. Zeer goed. (56305) €18.00

Met hartelijke groet,

Peet Veerbeek

 


12-03-2010
Nieuw in onze catalogus per 12 maart

Beste mensen,

Hierbij weer een lijst met nieuwe aanwinsten. Bestellingen kunnen het eenvoudigst per e-mail worden gedaan en worden in volgorde van binnenkomst verwerkt.


1. K. L. Poll . De wil van de natuur. Utrecht [etc.] : Veen, cop. 1990. ISBN: 90-204-2512-9. 21 cm. 100 p. Vlekjes op omslag. Binnenwerk uitstekend. Gedichten oorspr. - Nederlands. Gebrocheerd. Goed+. (56101) €7.00

2. K. Raine. William Blake. Thames and Hudson; London, 1993. Reprint. ISBN: 0500201072. 21 cm. 216 p. With 156 illustr., 28 in colour. Frontispiece. Text in English. Incl. Nederlandstalig krantenknipsel. Biografieen. Softbound. Very good. (56102) €7.00

3. Toon Tellegen . Een dansschool. Amsterdam : Querido, 1992. ISBN: 90-214-8390-4. 20 cm. 47 p. Gedichten. Gebrocheerd. Zeer goed. (56103) €7.00

4. Jacob Slavenburg . ... en de twee zullen een zijn : over het samengaan van het vrouwelijke en het mannelijke. Deventer : Ankh-Hermes, cop. 1998. ISBN: 90-202-8161-5. 24 cm. 148 p. Overzicht van wat er geschreven is over huwelijk en seksualiteit, vooral in geestelijke zin, waarbij vooral de bijbel, gnostische geschriften, apocriefe evangelies maar ook psychologische inzichten van Jung een rol spelen. Seksualiteit Esoterische visie Huwelijk Esoterische visie . Garenloos. Zeer goed+. (56104) €7.50

5. John Hofman. Van psychose naar perspectief : ...omdat God geneest en bevrijdt...! De onbegrepen wereld van autisme, psychoses en schizofrenie verklaard : met getuigenissen. Nieuwleusen : Elia Stichting, 1998. 1e dr. ISBN: 90-802417-4-1. 23 cm. 144 p. Geill. psychosen therapieen pastorale arbeid. Garenloos. Uitstekend. (56105) €7.00

6. Heide Boonen . Itamars hemelpoort. Amsterdam [etc.] : Querido, 2003. ISBN: 90-451-0053-3. 22 cm. 69 p. Jeanneke ontmoet op vakantie met haar moeder in Portugal een tot dan onbekende tante ze ontdekt ook waarom deze zo'n hekel aan haar heeft. Vanaf ca. 12 jaar. Verliefdheid Gezinsverhalen Wegloopverhalen Eenoudergezin . Garenloos. Als nieuw. (56106) €7.00

7. I. Bentov. Stalking the wild pendulum : On the Mechanics of Consciousness. Destiny Books; Rochester, 1988. ISBN: 0892812028. 21 cm. 193 p. Illustr. Consciousness Cosmology. Ppb. As New. (56107) €8.00

8. Terence H. White . Merlijn. Utrecht : Het Spectrum, 1998. 2e dr. ISBN: 90-274-6633-5. 20 cm. 142 p. Op zijn sterfbed leert Merlijn de tovenaar koning Arthur nog een laatste, belangrijke levensles. Koning Arthur romans en novellen vertaald. Gebonden. Als nieuw,  stofomslag uitstekend. (56108) €7.00

9. D. H. van Wegen . Het Vlaamse schilderkunst boek. Zwolle : Waanders, cop. 2005. ISBN: 90-400-8939-6. 18 cm. 447 p. Overzicht van de Vlaamse schilderkunst van ca. 1450-1700. Zeer rijk geill. in kleur. Schilderkunst Vlaanderen 15e eeuw 16e eeuw 17e eeuw . Gebonden. Als nieuw. (56109) €11.00

10. Alain-Fournier . Het grote avontuur [Le grand Meaulnes]. Amsterdam : Querido, 1985. 8edr. ISBN: 90-214-6309-1. 19 cm. 228 p. Orig. linnen. Opdracht op schutbl. Vlekjes op sneden. romans en novellen vertaald. Gebonden. Goed+, stofomslag gesleten. (56110) €7.00

11. Rudyard Kipling . Toemai van de olifanten. Rotterdam : Lemniscaat, 1997. ISBN: 90-5637-101-0. 17 cm. 56 p. De zoon van een olifantendrijver in India heeft een bijzondere band met een sterke slimme olifant. Geill. Vanaf ca. 10 jaar. India olifanten Vriendschap met dieren Verlaten-kinderenverhalen India . Gebonden. Uitstekend, stofomslag zeer goed. (56111) €7.00

12. Michael Morpurgo . De lans en het zwaard : Jeanne d'Arc. Antwerpen : Facet, 1998. 1e dr. ISBN: 90-5016-247-9. 22 cm. 153 p. Eloise is hevig teleurgesteld als zij tijdens de jaarlijkse optocht niet Jeanne d'Arc mag uitbeelden, totdat ze een stem hoort die haar het verhaal over de echte Jeanne d'Arc vertelt. Vanaf ca. 12 jaar. Frankrijk geschiedenis Middeleeuwen Historische verhalen Biografische verhalen Raamvertellingen jeugdboeken verhalen. Gebonden. Uitstekend. (56112) €7.00

13. Joke van Leeuwen. Kweenie. Amsterdam [etc.] : Querido, 2003. ISBN: 90-451-0023-1. 23 cm. [72] p. Rijk geill. in kleur. Voorlezen vanaf ca. 7 jaar. Kunstzinnige uitgaven jeugdboeken verhalen. Gebonden. Uitstekend. (56113) €8.00

14. Rudolf Steiner . Apocalypse en priesterschap. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 2005. ISBN: 90-6038-550-0. 21 cm. 340 p., [16] p. ill. Werken en voordrachten / Rudolf Steiner. Werkterreinen van de antroposofie/Religie m1. Voordrachten vanuit antroposofisch perspectief over het Bijbelboek 'Openbaringen'. Orig. linnen. Paraaf vorige eigenaar. Gebonden. Uitstekend, stofomslag iets gesleten. (56114) €14.00

15. Theo Kars . Praktisch verstand : klein handboek voor non-conformisten. Amsterdam : Querido, 2003. ISBN: 90-214-7002-0. 22 cm. 192 p. Praktische gids voor de levenskunst aan de hand van trefwoorden. Levenskunst . Garenloos. Uitstekend. (56115) €8.00

16. J. Bernlef . Buiten is het maandag. Grave : FNB, [2006]. ISBN: 90-214-5277-4. 20 cm. 214 p. Een man die enige tijd in coma lag na een auto-ongeluk waarbij hij zijn vrouw verloor, probeert tijdens een verblijf in Nova Scotia zijn herinneringen te ordenen. Sneden gevlekt. Binnenwerk prima. Iets kromgelezen. Geheugenstoornissen Verdwijningen. Garenloos. Goed+. (56116) €7.00

17. Karen Armstrong . De dood van God : voordrachten. Amsterdam : Anthos, cop. 1997. ISBN: 90-414-0178-4. 20 cm. 120 p. Bundeling van zes religieuze cultuurbeschouwingen, door de Engelse theologe. Christendom Opstellen . Garenloos. Uitstekend. (56117) €7.00

18. Janet Frame . De herinneringsbloem. Breda : De Geus, cop. 1996. ISBN: 90-5226-288-8. 21 cm. 284 p. Wanneer een rijke Amerikaanse in Nieuw-Zeeland op zoek gaat naar een legende, verdwijnt een aantal mensen plotseling uit haar leven. Vlekjes op sneden. Nieuw-Zeeland romans en novellen vertaald. Gebonden. Zeer goed, stofomslag zeer goed. (56118) €7.00

19. Jim Marrs . Regeren vanuit het duister : de ware macht van vrijmetselarij, de Priorij van Sion, Illuminati, Skull and Bones onthuld. Baarn : Tirion, cop. 2005. ISBN: 90-439-0734-0. 21 cm. 462 p. Beschrijving van de activiteiten van geheime organisaties in verleden en heden. Samenzweringstheorieen Genootschappen Complottheorieen macht broederschappen maffia. Garenloos. Uitstekend. (56119) €10.00

20. Elias Lonnrot . Kalevala : het Finse heldenepos. Rotterdam : Christofoor, 1979. 2e dr. ISBN: 90-6238-077-8. 25 cm. 277 p. Prozabewerking van het uit middeleeuwen daterende en in de 19e eeuw opgeschreven, uit meer dan 20.000 versregels bestaande dichtwerk. Geill. Gebonden. Uitstekend, stofomslag redelijk. (56120) €10.00

21. Erika Duhnfort . Ierse heiligen, helden en druiden. Zeist : Christofoor, 1984. ISBN: 90-6238-232-0. 25 cm. 155 p. Honderdtwintig mythen, sagen en legenden uit het oude Ierland, vanaf de voor-christelijke Keltische beschaving tot en met de komst van St. Patrick (5e eeuw). Korte notitie op schutblad. Sprookjes Mythen Antroposofie. Gebonden. Zeer goed, scheurtjes in stofomslag . (56121) €8.00

22. Chrestien de Troyes . Parsival of de geschiedenis van de graal. Rotterdam : Christofoor, [1981]. 3e dr. ISBN: 90-6238-067-0. 25 cm. 167 p. Gebonden. Zeer goed+, scheurtjes in stofomslag . (56122) €7.00

23. Reinhold Messner . Annapurna : vijftig jaar klimmen in de zone des doods. Baarn : Bosch & Keuning, cop. 2000. ISBN: 90-246-0572-5. 23 cm. 192 p. Historisch overzicht van de bergexpedities naar de berg Annapurna in het Himalayagebergte. Rijk geill. met z/w en kleurenfoto's. Annapurna-expedities Bergexpedities Himalaya . Gebrocheerd. Als nieuw. (56123) €12.00

24. Peter Godman . Het geheim van de inquisitie : uit de verborgen archieven van het Vaticaan. Baarn : Tirion, cop. 2003. ISBN: 90-439-0417-1. 22 cm. 336 p. Historisch onderzoek naar de gang van zaken rond boekcensuur door de Inquisitie vanaf circa 1500 tot in de twintigste eeuw. Inquisitie Geschiedenis rooms-katholieke kerk. Gebonden. Als nieuw,  stofomslag uitstekend. (56124) €9.50

25. B. Schlink . De voorlezer. Baarn : Ambo, cop. 1996. 8ste dr. ISBN: 90-263-1448-5. 20 cm. 160 p. Een jongeman kijkt terug op de relatie die hij tijdens de Tweede Wereldoorlog als 15-jarige had met een 36-jarige vrouw met geheimen. Garenloos. Zeer goed+. (56125) €7.00

26. Constantijn Huygens / Frans Blom (vert.) / J. Heijdra e.a. Journaal van de reis naar Venetie. Amsterdam : Prometheus Amsterdam : Bakker, 2003. ISBN: 90-351-2500-2. 24 cm. 191 p. Nederlandse klassieken. Verhaal van de reis naar Venetie in 1620 van de jonge Constantijn Huygens (1596-1687). Geill. Reisbeschrijvingen . Gebonden. Uitstekend, stofomslag zeer goed. (56126) €20.00

27. Alfons Vansteenwegen . Als liefde zoveel jaar kan duren : genieten van je relatie na 50. Tielt : Lannoo, cop. 2007. ISBN: 978-90-209-7159-0. 25 cm. 161 p. Geill. Relaties Psychologische aspecten 50+ers. Garenloos. Uitstekend. (56127) €10.00

28. J.G.C.A. Marijnissen. Effe dimmen! : een rebel in Den Haag. Amsterdam [etc.] : Veen, cop. 1998. ISBN: 90-204-5766-7. 21 cm. 151 p. Politieke commentaren door de fractievoorzitter van de Socialistische Partij in de Tweede Kamer, Jan Marijnissen. Socialistische Partij Politiek SP-visie . Garenloos. Uitstekend. (56128) €7.00

29. Char Margolis . Leef vandaag! : bewust leven, gelukkig sterven. Utrecht [etc.] : Kosmos Uitgevers, cop. 2007. ISBN: 978-90-215-1450-5. 21 cm. 190 p. Pleidooi voor het afronden van onafgemaakte zaken tijdens het leven om al doende in staat te zijn minder angstig te sterven. Levenskunst Dood levenskunst. Garenloos. Als nieuw. (56129) €7.00

30. S. Jacobs [samenst.]. De mooiste Joodse verhalen. Hoevelaken : Verba , cop. 2002. ISBN: 90-5513-481-3. 24 cm. 314 p. Bloemlezing van anonieme sprookjes, mythen, vertellingen en wijsheidsspreuken uit de joodse (met name chassidische) traditie. Geill. Garenloos. Als nieuw. (56130) €7.00

31. Philipp Vandenberg . Het Golgotha-dossier. Uithoorn : Karakter, cop. 2006. 1e dr. ISBN: 9789061121978. 24 cm. 320 p. Garenloos. Zeer goed+. (56131) €7.00

32. Philip M. Chancellor . Handboek van de bloesemtherapie van dr. Edward Bach. Deventer : Ankh-Hermes, cop. 1979. ISBN: 90-202-5034-5. 25 cm. 277 p. Geill. met pentekeningen. Bloementherapie . Gebonden. Zeer goed, scheurtjes in stofomslag. (56132) €12.00

33. Walter Sorell . Drie vrouwen met passie en genialiteit. Katwijk aan Zee : Servire, cop. 1982. ISBN: 90-6325-078-9. 21 cm. 240 p. Portretten van Alma Mahler-Werfel (1879-1964), Gertrude Stein (1874-1946) en Lou Andreas-Von Salome (1861-1937). Enkele illustr. Andreas-Salome, Lou Mahler Werfel, Alma Stein, Gertrude levensbeschrijvingen. Garenloos. Zeer goed. (56133) €17.50

34. Angelica Krogmann . Simone Weil : haar weg naar het absolute. Hillegom : Altamira, cop. 1986. ISBN: 90-6963-012-5. 21 cm. 176 p. Biografie en fragmenten uit het werk van de Franse filosofe en mystica (1909-1943). Weil, Simone Weil. Gebrocheerd. Uitstekend. (56134) €7.00

35. Paulo Coelho . De alchemist. Amsterdam [etc.] : De Arbeiderspers, 2005. 40e dr. ISBN: 90-295-0898-1. 20 cm. 140 p. De zoektocht van een Andalusische herdersjongen naar de ware levenswijsheid brengt hem naar de Egyptische piramiden. Esoterie romans en novellen vertaald. Garenloos. Zeer goed+. (56135) €7.00

36. Paulo Coelho . De vijfde berg. Amsterdam [etc.] : De Arbeiderspers, 2005. 9e dr. ISBN: 90-295-0963-5. 20 cm. 189 p. De bijbelse profeet Elia leert door dramatische gebeurtenissen de antwoorden op de vele vragen die hem achtervolgen. Elia (profeet) romans en novellen vertaald. Garenloos. Zeer goed+. (56136) €7.00

37. Manfred Kyber . Veronika's drievoudig licht : een roman uit deze en de andere wereld. Den Haag : Sirius en Siderius, 1979. ISBN: 90-6441-002-X. 20 cm. 175 p. Roman waarin de Duitse auteur en antroposoof (1880-1933) zijn door theosofie beinvloede denkbeelden over reincarnatie en het niet zichtbare bestaan heeft verwerkt door het zieleleven van een klein meisje te beschrijven. Mystiek romans en novellen vertaald. Garenloos. Goed+. (56137) €7.00

38. Viktor E. Frankl . De zin van het bestaan : een inleiding tot de logotherapie. Rotterdam : Donker, cop. 1978. ISBN: 90-6100-173-0. 20 cm. 176 p. Ervaringen in concentratiekampen inspireerden een Weense psychiater tot een vorm van psychotherapie voor mensen die hun leven als zinloos zijn gaan ervaren. Logotherapie psychotherapie. Garenloos. Als nieuw. (56138) €8.00

39. Mark Mastenbroek . Licht op Rembrandt. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1992. ISBN: 90-6038-335-4. 20 cm. 77 p. Bewust zeer persoonlijk geschreven betoog dat uitnodigt het werk van Rembrandt eens onbevangen te bekijken om zo de essentie ervan te ontdekken. Rembrandt schilderkunst. Gebrocheerd. Als nieuw. (56139) €7.00

40. W. Derkse . Een levensregel voor beginners : Benedictijnse spiritualiteit voor het dagelijkse leven. Tielt : Lannoo, 2003. 12de dr. ISBN: 90-209-4184-4. 22 cm. 126 p. Spiritualiteit Benedictijnen. Garenloos. Uitstekend. (56140) €7.00

41. Albert Jansen . Ziek, beter, best : breng de zon weer in je leven met de scheppingstherapie. Deventer : Ankh-Hermes, cop. 2005. 2de herz. dr. ISBN: 90-202-4386-1. 18x18 cm. 150 p. Inleiding in de scheppingstheorie waarmee zieke mensen zichzelf beter kunnen maken. Alternatieve geneeswijzen scheppingstherapie depressie. Garenloos. Als nieuw. (56141) €7.00

42. Tineke Zwijgers . Langs... spirituele plekken : inspirerende tips voor mystieke, rustgevende, meditatieve, gezonde en spirituele activiteiten in Nederland en Vlaanderen. Utrecht : Kosmos Reisgidsen, 2006. 1e dr. ISBN: 90-215-8037-3. 19◊19 cm. 144 p. Rijk geill. Meditatie Nederland Vlaanderen reisgidsen. Gebonden. Als nieuw. (56142) €7.00

43. Arjen F. de Groot [samenst.]. In het licht van de zon. Soest : Kairos, 1994. ISBN: 90-70338-26-2. 17 cm. 127 p. Verzameling teksten en afbeeldingen uit alle culturen en tijden over de zon. Geill. Zon Citaten Afbeeldingen gedichten . Gebrocheerd. Zeer goed+. (56143) €7.00

44. Alessandro Baricco . Zijde. Breda : De Geus, 2007. 11e dr. ISBN: 90-445-0405-3. 16 cm. 120 p. Opdracht op schutblad, verder als nieuw. Japan 19e eeuw romans en novellen vertaald. Gebonden. Zeer goed. (56144) €7.00

45. Nikos Kazantzakis . Christus wordt weer gekruisigd. Utrecht [etc.] : De Fontein, 1960. 14de dr. 19 cm. 327 p. Fontein-Boekerei 1. Naam vorige eigenaar. Romans en novellen : vertaald. Gebonden. Goed+. (56145) €7.00

46. Paulo Coelho . Leven : de mooiste citaten. Amsterdam : De Arbeiderspers, 2006. ISBN: 90-295-0987-2. 19 cm. 96 p. Rijk geill. in kleur. Gebonden. Als nieuw,  stofomslag uitstekend. (56146) €7.00

47. Jean Shinoda Bolen . Godinnen in elke vrouw. Amsterdam : Muntinga, 2002. 3de dr. ISBN: 90-417-0193-1. 18 cm. 495 p. Rainbow pocketboeken 478. Beschrijving van de typerende karaktertrekken van de godinnen uit de Griekse mythologie, die in elke vrouw aanwezig zijn. Vrouwen Psychologie feministische psychologie. Garenloos. Zeer goed+. (56147) €7.00

48. Manfred Kyber. Het land van belofte : de legende van broeder Immanuel en de dieren. Den Haag : Sirius en Siderius, 1991. 4de dr. ISBN: 90-6441-046-1. 20 cm. 73 p. Mystiek verhaal over een franciscaner monnik die, net als de heilige Franciscus, een grote liefde voor dieren koesterde. Naam vorige eigenaar. Mystiek Dieren sagen en legenden. Garenloos. Goed+. (56148) €7.00

49. Denish Dutrieux . Kundalini : goed omgaan met het innerlijk vuur. Deventer : Ankh-Hermes, cop. 2004. ISBN: 90-202-5246-1. 17 cm. 103 p. Leidraad over omgaan met het transformatieproces door psychische kracht van de Kundalini-energie. bewustzijnsverruiming. Garenloos. Zeer goed+. (56149) €7.00

50. Carolus Verhulst [Bew.]. De weg van een pelgrim. Wassenaar : Mirananda, cop. 1979. 3e dr. ISBN: 90-6271-585-0. 18 cm. 137 p. Verhalen - van een onbekende, vrome Russische zwerver uit de 19e eeuw - met als doel een methode te geven om tot innerlijk contact met God te komen, waarbij veel ontleend is aan de Philokalia, een verzamelwerk met teksten van schrijvers uit het christelijke Oosten van de 3e tot dee 5e eeuw. Opdracht. Gebed (Russisch-Orthodoxe Kerk) Religieuze lectuur. Gebrocheerd. Zeer goed. (56150) €7.00

51. Sven Stolpe . Dag Hammarskjold, geestelijk profiel. Hilversum [etc.] : Brand, 1965. 20 cm. 122 p. Wij zijn de tijden. Omslag iets gesleten aan randen. Hammarskjold, Dag levensbeschrijvingen. Garenloos. Goed+. (56151) €12.00

52. Hein Stufkens . Mededogen als menselijke bestemming. Deventer : Ankh-Hermes, cop. 1997. ISBN: 90-202-8119-4. 21 cm. 164 p. Introductie in de spirituele weg van liefde en mededogen, aangevuld met oefeningen. Opdracht op schutblad, verder als nieuw. Zelfverwerkelijking ethiek esoterische kennis. Gebrocheerd. Zeer goed. (56152) €7.00

53. Eckhart Tolle . De stilte spreekt. Deventer : Ankh-Hermes, 2004. 3de dr. ISBN: 90-202-8319-7. 19 cm. 113 p. Bundel aforismen. Spiritualiteit Zelfverwerkelijking Levenskunst zelfkennis Innerlijke stilte. Gebonden. Nieuw. (56153) €7.00

54. Reinhard K. Sprenger . Verantwoordelijkheid: geven en nemen? : de weg naar motivatie. Amsterdam [etc.] : Addison-Wesley, cop. 1996. ISBN: 90-6789-697-7. 20 cm. 277 p. Beschrijving aan de hand van veel voorbeelden van een bepaalde stijl van leidinggeven, waarbij ter motivatie van de medewerkers verantwoordelijkheden worden gedelegeerd. Opdracht. Leadership Arbeidsmotivatie leidinggeven management psychologie. Garenloos. Uitstekend. (56154) €10.00

55. A. J. Dunning . Betoverde wereld : over ziek en gezond in onze tijd. Amsterdam : Meulenhoff, cop. 1999. ISBN: 90-290-6532-X. 20 cm. 223 p. Meulenhoff editie 1789. Artikelen over uiteenlopende aspecten van de gezondheidszorg in de twintigste eeuw. Geneeskunde Opstellen Gezondheidszorg . Garenloos. Zeer goed+. (56155) €7.00

56. Francis Melville . Het boek der alchemie : de jacht naar wijsheid en de zoektocht naar de steen der wijzen. Kerkdriel : Librero, cop. 2002. ISBN: 90-5764-248-4. 21 cm. 128 p. Inleiding in de alchemie. Rijk geill. in kleur. Alchemie . Gebonden. Uitstekend, stofomslag uitstekend. (56156) €7.00

57. Virender Kumar Arya / Malcolm Day . De veda's. Kerkdriel : Librero, cop. 2003. ISBN: 90-5764-353-7. 21 cm. 128 p. Inleiding in Indiase religieuze tradities en hun oorsprong, rijk en in kleur geillustreerd.. Hindoeisme . Gebonden. Uitstekend, stofomslag uitstekend. (56157) €7.00

58. Margreet van den Brink. Ervaringen met Christus : schrijvers over hun bezieling. Kampen : Ten Have, cop. 2005. ISBN: 90-259-5568-1. 21 cm. 96 p. Vier auteurs beschrijven hoe ze vanuit het esoterische christendom Christus hebben ontmoet op hun levensweg. Jezus Christus Esoterische visie christendom. Garenloos. Uitstekend. (56158) €7.00

59. Leo van der Burg . Menselijke kwaliteit in organisaties : iedereen deugt, maar waarvoor? : een boek over integraal persoonlijkheidsonderzoek : een landkaart van talent en karakter. Amsterdam [etc.] : Prentice Hall, [2001], cop. 2002. ISBN: 90-430-0510-X. 24 cm. XV, 141 p. Beschrijving van de verschillende lagen in de persoonlijkheid en de daarbij behorende opleidingsmogelijkheden met betrekking tot functies in een organisatie. Organisatiekunde Organisatiepsychologie Organisatie-psychologie persoonlijkheidsleer personeelsbeleid personeelsmanagement. Gebonden. Als nieuw. (56159) €10.00

60. Sulpicius Severus / C.W. Monnich [vert.]. Martinus van Tours : Naar de beschrijving van zijn leven door Sulpicius Severus. Moussault; Amsterdam, 1962. 20 cm. 124 p. Reidans der Heiligen. Halflinnen. Hier en daar penmarkeringen. Gebonden. Goed+. (56160) €8.00

61. C.W. Monnich . Reidans der heiligen : Hagiografische verkenningen. Moussault; Amsterdam, 1962. 20 cm. 128 p. Reidans der Heiligen. Enkele penmarkeringen. Rug gedeeltelijk gescheurd. Gebonden. Goed. (56161) €7.00

62. Adamnan / Jonas van Bobbio / C.W. Monnich [ vert. / bew.]. Vreemdelingen uit Ierland : Het leven van Columba van Iona, beschreven door Adamnan; en van Columbanus van Luxeuil, beschreven door Jonas van Bobbio. Moussault; Amsterdam, 1962. 20 cm. 127 p. Reidans der Heiligen. Enkele penmarkeringen. Rug ontbreekt gedeeltelijk . Boekblok goed. Gebonden. Goed. (56162) €7.00

63. Edithe Boeke . De onvoltooide revolutie : vrijheid, gelijkheid, broederschap. Zeist : Vrij Geestesleven, 1989. ISBN: 90-9002698-3. 19 cm. 45 p. Antroposofische analyse van de oorsprong van het ideaal van de Franse Revolutie. Uitgave t.g.v. boeken-tiendaagse 1989. Franse Revolutie . Garenloos. Goed+. (56163) €6.00

64. Joop van Dam . Innerlijke bronnen van de gezondheid. Amsterdam : Pentagon, 2003. 2de dr. ISBN: 90-72052-55-2. 20 cm. 100 p. Antroposofische visie op gezondheid, met aandacht voor de zelfgenezende krachten van de mens en het gezondmakende effect van een bewuste omgang met tijd. Antroposofische geneeskunde levenskunst. Gebrocheerd. Zeer goed+. (56164) €7.00

65. Hans den Haan . Natuuroverstijgende transformatie van lichaam en geest : de fundamentele bevrijding van de mens uit de greep van de natuur. Nijkerk : Het Goudhaantje, cop. 2003. ISBN: 90-807868-1-0. 23 cm. 159 p. De mens ontwikkelt zich tot een niet meer aan de natuur gebonden mechanisme. Evolutieleer Bewustzijn bewustzijnsverruiming. Garenloos. Als nieuw. (56165) €14.00

66. Paula van Lammeren / Rianne van Rijsewijk. Geinspireerd leven en werken : over de vreugde en de vrijheid van zijn. Utrecht [etc.] : Servire, cop. 2002. ISBN: 90-215-3733-8. 21 cm. 110 p. Inleiding in de transpersoonlijke psychotherapie. Transpersoonlijke psychotherapie Spiritualiteit Psychotherapie levenskunst psychosynthese. Garenloos. Uitstekend. (56166) €7.00

67. Heinz Korner . Johannes. Deventer : Ankh-Hermes, cop. 1994. ISBN: 90-202-9082-7. 21 cm. 100 p. Mystieke verhalen. Een mens komt tot zelfinzicht door ontmoetingen met de wijze, oude man Johannes. Mystiek romans en novellen vertaald. Garenloos. Zeer goed+. (56167) €7.00

68. Gretl Voelter . Alpensagen : Wilhelm Tell en andere verhalen. Deventer : Ankh-Hermes, cop. 1982. ISBN: 90-202-0049-6. 25 cm. 136 p. Bundel sagen oorspronkelijk verzameld door Theodor Vernaleken in de Zwitserse en Oostenrijkse Alpen in het midden van de 19e eeuw. Geill. Sagen en legenden Alpen . Gebonden. Uitstekend, stofomslag uitstekend. (56168) €7.00

69. Gulpilil / Hugh Rule / Stuart Goodman . De droomtijd : verhalen van de Australische Aboriginals. Deventer : Ankh-Hermes, cop. 1983. ISBN: 90-202-0249-9. 24 cm. 109 p. Geill. Korte notitie op schutblad. Mythen Volksverhalen Etiologische verhalen Australie . Gebonden. Zeer goed+, scheurtje in stofomslag . (56169) €7.50

70. Joke van Leeuwen. Iep! Querido; Amsterdam, 2005. 11de dr. ISBN: 9045102323. 22 cm. 149 p. Geill. met tekeneningen van de auteur. Bekroont met Woutertje Pietersen Prijs, de Gouden Uil, Ziveren Griffel. Gebonden. Als nieuw. (56170) €7.00

71. Jaap Hiddinga . Man, vrouw en zielenbewustzijn : openbaringen van goddelijke liefde in relaties. Deventer : Ankh-Hermes, cop. 2005. ISBN: 90-202-8373-1. 21 cm. 115 p. Uittredingen (parapsychologie) Liefde Esoterische visie Parapsychologie liefde relaties. Garenloos. Zeer goed. (56171) €7.00

72. Sophie Ramondt . Mythen en sagen van de Griekse wereld. Bussum : Fibula-Van Dishoeck, cop. 1967. 24 cm. 294 p. Geschiedenis en cultuur voor jonge mensen. Orig. linnen. Hoekjes minimaal gesleten. Landkaart Griekenland en Klein Azie op schutbl. Gebonden. Zeer goed. (56172) €7.00

73. Chretien de Troyes . Perceval, of Het verhaal van de Graal. Utrecht [etc.] : Het Spectrum, 1979. ISBN: 90-274-2120-X. 18 cm. 155 p. Prisma klassieken 17. Omslagje gesleten aan randen. Eerste p.'s (tot p. 7) los. Verder goed. Garenloos. Goed. (56173) €7.00

74. C. Bayer. SOLOWIEW. Kruseman; Den Haag, 1964. 17 cm. 139 p. Helden van de geest 36. Boekblok aan voorzijde los in omslag. Verder prima. Cultuurfilosofie religie. Garenloos. Goed+. (56174) €7.00

75. Mircea Eliade . De magie van het alledaagse. Utrecht [etc.] : Kosmos, 1992. ISBN: 90-215-1943-7. 19 cm. 133 p. Pockets voor de Nieuwe Tijd. Een godsdienstwetenschappelijke verhandeling over de inhoud en beleving van de religie van de archaische mens, geprojecteerd naar de moderne mens. Godsdienstfenomenologie godsdienstfilosofie. Garenloos. Zeer goed+. (56175) €8.00

76. Ram Dass / Paul Gorman . De kunst van het helpen. Utrecht : Servire, cop. 1997. ISBN: 90-6325-527-6. 21 cm. 255 p. Spirituele overpeinzingen over het verlenen van hulp. Hulpverlening psychosociale hulp. Garenloos. Uitstekend. (56176) €14.00

77. Riekje Boswijk-Hummel . De anatomie van liefde : de energie van het hart in relaties. Haarlem : De Toorts, 1992. 2e dr. ISBN: 90-6020-604-5. 21 cm. 137 p. Psychologische aspecten van het geven en ontvangen van liefde. Liefde . Garenloos. Uitstekend. (56177) €7.00

78. Luise Rinser . Mirjam. Utrecht [etc.] : Het Spectrum, 1985. ISBN: 90-274-5757-3. 21 cm. 193 p. Het Evangelie van Johannes zoals dat beleefd zou kunnen zijn door Maria Magdalena. Omslag iets gesleten aan randen. Korte notitie op Fr. t.p. Garenloos. Goed+. (56178) €7.00

79. Coby Schasfoort-Spanbroek / Jeroen van Hasselt . Zicht op leefblind. Aalden : Hof van Axen Publishing, cop. 1996. ISBN: 90-75128-45-2. 21x21 cm. 222 p. Zeer rijk geill. met z/w-tek. en foto's. kinesiologie. Spiraal. Zeer goed. (56179) €10.00

80. Coby Schasfoort-Spanbroek . Zicht op woordblind. Aalden : Hof van Axen Publishing, cop. 1994. Geheel herz. uitg. ISBN: 90-75128-01-0. 21x22 cm. 142 p. Zeer rijk geill. met z/w-tek. en foto's. Dyslexie Kinesiologie . Spiraal. Uitstekend. (56180) €10.00

81. Carl Larsson . A farm - Paintings from a Bygone Age. Floris Books; Edinburgh, c2008. ISBN: 9780863156304. Oblong 30 x 21 cm. 36 p. Illustr. with 16 colour pl. Hardbound. As NEW in as NEW DJ. (56181) €10.00

82. Nora Wulff-Verwer. Veranderen door middel van symbolen en coderingen. Totaal Balans; Slagharen. 28 cm. 156 p. Natuurgeneeskunde kinesiologie Totaalbalans. Gebonden. Uitstekend. (56182) €10.00

83. G. Elschner . Het paaskuiken. [Voorschoten] : De Vier Windstreken, cop. 2003. ISBN: 90-5579-925-4. 30 cm. [26] p. Een kuiken in een ei laat zijn moeder precies voorrekenen wanneer het paaszondag is, want dan wil hij geboren worden. Prentenboek met grote illustraties in vrolijke kleuren. Vanaf ca. 4 jaar. Paasverhalen . Gebonden. Als nieuw. (56183) €7.00

 

Met hartelijke groet,

Peet Veerbeek

 


06-03-2010
Nieuw in onze catalogus per 6 maart

Beste mensen,

Hierbij weer een lijst met nieuwe aanwinsten. Bestellingen worden in volgorde van binnenkomst verwerkt.


1. G. Dreissig. Stunde des Todes - Stunde der Geburt : Betrachtungen und Geschichten uber das Sterben, den Tod und das Leben mit Verstorbenen. Urachhaus; Stuttgart, 1999. ISBN: 382517266X. 19 cm. 138 S. Phoenix 14. Leinen. Bezitsersstempel. Sterven Dood. Gebunden. Sehr Gut+. (56001) €9.00

2. M. Treichler (Hrsg.). Den Sinn des Todes Fassen : Mut zur Begleitung Sterbender. Urachhaus; Stuttgart, 1996. ISBN: 3825170624. 21 cm. 120 S. Cover sl. edgerubbed. Sterven Dood. Hardbound. Very good+. (56002) €9.00

3. D. Tausch-Flammer / L. Bickel [Hrsg.]. Spiritualitat der Sterbebegleitung - Wege und Erfahrungen. Herder; Freiburg, 1997. ISBN: 3451262800. 20 cm. 159 S. Sterven Dood . Ppb. Very good+. (56003) €12.00

4. Jan Hofstra / I. Hofstra-de Jager / Dinie Boogaart e.a. Liefde en dood : portretten van nabij. Drachten : Karmel Drachten, [2003]. ISBN: 90-805673-2-9. 21 cm. 60 p. Rijk geill. in kleur. Stempel vorige eigenaar. portretschilderkunst gedichten Dood sterven Kunst. Gebonden. Uitstekend. (56004) €10.00

5. Claire Vanden Abbeele . Nu jij er niet meer bent : rouwen met kinderen en tieners. Tielt : Lannoo, cop. 2001. 2de dr. ISBN: 90-209-4585-8. 24 cm. 373 p., [16] p. foto's. Geill. met kleurenafb. Rouwproces Kinderen Rouwproces Tieners Dood sterven rouwen. Garenloos. Zeer goed. (56005) €11.00

6. Yvonne van Emmerik . Roerloos : teksten voor ouders, broertjes en zusjes van gestorven baby's. Heeswijk : Dabar-Luyten, 1999. 2e uitgebr. dr. ISBN: 90-6416-363-4. 20 cm. 48 p. Geill. Vouw in omslag. Stempel vorige eigenaar. Dood Overdenkingen Rooms-katholicisme gedichten. Garenloos. Goed+. (56006) €7.00

7. M. te Morsche. In de regenbogen - Gedichtenbundel - Aan de zijlijn zoeken naar woorden. [1999]. 21 cm. 45 p. Eenzijdig bedrukte p.'s. Naam vorige eigenaar. Dood sterven. Garenloos. Zeer goed. (56007) €7.00

8. Elsbeth Etty [Inl.]. Het laatste gedicht : onsterfelijke gedichten uit Nederland en Vlaanderen. Amsterdam : Podium, cop. 2002. ISBN: 90-5759-105-7. 20 cm. 147 p. Bloemlezing van Nederlandstalige gedichten uit heden en verleden over dood en rouw. Stempel vorige eigenaar. Afscheid Gedichten Dood sterven. Garenloos. Zeer goed+. (56008) €7.00

9. R. Zeylmans. Omgang met gestorvenen - Gedenkkalender - Spreuken, gebeden, meditaties en gedichten. Christofoor; Zeist, 2003. ISBN: 906238465X. 19 cm. 191 p. Rouwverwerking rouwverwerking rouw. Gebonden. Als nieuw. (56009) €8.75

10. M. Jongedijk e.a. Uut de sloffen : Fietsroutes Achterhoek. Historisch Museum Apeldoorn . 21 cm. 42 p. Fietsroutes langs begraafplaatsen : Vorden, Zutphen en omgeving / Doetinchem en omgeving. Rijk geill. met kleurenfoto's en kaartjes. Stempel vorige eigenaar. Begraafplaatsen. Geniet. Zeer goed. (56010) €7.00

11. M. Jongedijk e.a. Uut de sloffen : Fietsroute Apeldoorn en omgeving. Historisch Museum Apeldoorn . 21 cm. 25 p. Fietsroute langs begraafplaatsen in-en rond Apeldoorn. Rijk geill. met kleurenfoto's en kaartje. Stempel vorige eigenaar. Begraafplaatsen. Geniet. Zeer goed. (56011) €7.00

12. L. Schotanus . Herboren : inzicht in de betekenis van vroeggeboorte en leven en sterven van een pasgeboren kind. Eeserveen : Akasha, cop. 2000. ISBN: 90-73798-58-2. 23 cm. 144 p. Beschrijving van het verdriet en het rouwen door de ouders om het verlies van drie te vroeg geboren kinderen, waarbij de nadruk valt op de spirituele zingeving van dit overlijden. Stempel vorige eigenaar. Rouwproces Dood Baby's Rouwproces zwangerschap rouw. Garenloos. Goed+. (56012) €7.00

13. Is een leven genoeg? Filosofen en kunstenaars over karma en reincarnatie. 19 cm. vi,34 p. Naam vorige eigenaar. Garenloos. Goed+. (56013) €7.00

14. Sigwart [Botho Sigwart zu Eulenburg-Hertefeld] / Willem In 't Veld . Sigwart : bericht uit het leven na de dood. Apeldoorn : Kamerling, cop. 2001. ISBN: 90-73310-24-5. 23 cm. 221 p., [8] p. pl. Een jonge Duitse kunstenaar blijft na zijn dood in 1915 contact houden met zijn zusters die noteren wat zij van hem horen over het leven na de dood. Geill. Potloodmarkeringen op enkele p.'s. Stempel vorige eigenaar. Orig. linnen. Spiritisme . Gebonden. Zeer goed+. (56014) €16.00

15. Lewis D. Solomon . Het joodse boek van leven en sterven. Utrecht [etc.] : Servire, cop. 2001. ISBN: 90-215-9697-0. 25 cm. 237 p. Beschrijving door de Amerikaanse rabbijn van joodse ideeen en gebruiken rondom de overgang van leven naar dood, waarbij spirituele tradities centraal staan. Stempel vorige eigenaar. Sterven Joodse visie leven en dood joodse godsdienst . Gebonden. Uitstekend. (56015) €20.00

16. Sogyal Rinpoche . Het Tibetaanse boek van leven en sterven. Utrecht [etc.] : Servire, cop. 2001. 15e dr. ISBN: 90-215-8508-1. 25 cm. XIII, 417 p. Tibetaans boeddhistische visie op de omgang met dood en sterven. Stempel vorige eigenaar. Lamaisme Sterven Stervensbegeleiding Dood. Gebonden. Uitstekend. (56016) €12.00

17. R. Zeylmans . Rouwverwerking en rouwbegeleiding : sterven, rouwen, troosten. Zeist : Christofoor, cop. 2000. ISBN: 90-6238-679-2. 25 cm. 300 p. Antroposofisch geinspireerde visie op rouw, sterven en troosten. Stempel vorige eigenaar. Rouwverwerking Rouwproces Antroposofische visie rouw. Gebonden. Zeer goed. (56017) €14.00

18. Richard Reoch e.a. Een mooie dood : een gids voor hen die heengaan en hen die achterblijven. Houten : Van Reemst, cop. 1998. ISBN: 90-410-0595-1. 24 cm. 191 p. Beschrijving van een alternatieve wijze van omgaan met stervende mensen en de toekomstige eigen dood. Geill. Sterven Alternatieve geneeswijzen stervensbegeleiding thuiszorg Dood. Gebrocheerd. Uitstekend. (56018) €12.00

19. Ruud J. Spruit / Tom Weerheijm . De dood onder ogen : een cultuurgeschiedenis van sterven, begraven, cremeren en rouw. Houten : De Haan, cop. 1986. ISBN: 90-228-3716-5. 24 cm. 144 p. Rijk geillustr. Stempel vorige eigenaar. Dood Cultuurgeschiedenis Rouw. Gebrocheerd. Zeer goed. (56019) €9.00

20. H. Hoogewerff. De doden blijven helpend met ons verbonden. Zevenster; Driebergen-Rijsenburg, 1984. 21 cm. 11 p. Typescript. Geniet. Goed+. (56020) €6.00

21. R. Zeylmans . Stervensbegeleiding : hulp bij sterven. Kerk-Avezaath [etc.] : Centrum Sociale Gezondheidszorg, 1999. 1e dr. ISBN: 90-75988-27-3. 21 cm. 59 p. Gezichtspunten nr. 27. Beschouwingen over het sterven, de dood, de ziel en stervensbegeleiding door naasten en deskundigen, vanuit antroposofisch gezichtspunt. Stempel en naam vorige eigenaars. Stervensbegeleiding Sterven dood. Garenloos. Goed+. (56021) €6.00

22. Maria Cuisinier / Hetty Janssen / Johan Kuijpers . Als je baby sterft : over de verwerking van miskraam en doodgeboorte. Houten : M.O.M, 2002. 4e herz. dr. ISBN: 90-269-2536-0. 23 cm. 184 p. Bespreking van de vraag hoe ouders in het algemeen en vrouwen in het bijzonder een zwangerschapsverlies verwerken. Stempel vorige eigenaar. Omslag iets beduimeld, binnenwerk uitstekend. Miskramen abortus rouw rouwverwerking. Garenloos. Zeer goed. (56022) €10.00

23. Claire Vanden Abbeele . De kunst van het afscheid nemen : beelden van innerlijkheid. Tielt : Lannoo, cop. 1999. ISBN: 90-209-3846-0. 25 cm. 75 p. Literaire teksten en kleurenplaten over de dood en het nemen van afscheid, bedoeld als troost voor mensen die een rouwproces doormaken. Stempel vorige eigenaar. Stervensbegeleiding Rouwproces. Gebonden. Uitstekend. (56023) €7.00

24. J. J. Fahrenfort / C. C. van de Graft . Dodenbezorging en cultuur : I : De dodenbezorging bij de natuur- en halfcultuurvolken en bij de cultuurvolken der Oudheid / II : De dodenbezoging bij de volken van Europa, inzonderheid in Nederland. Amsterdam : Ploegsma, 1947. 25 cm. 2 dl.148;96 p. Halflinnen. Rijk geill. met z/w afb. Stempels vorige eigenaar. Ex libri. Dood Gebruiken Begrafenisgebruiken. Gebonden. Zeer goed, stofomslagen gescheurd. (56024) €10.00

25. Gerhard Reisch. Een dodenboek. 20 cm. 58 p. Incl. 7 prentbriefkaarten in kleur, reprod. van werk v. G. Reisch. Omslag gesleten aan randen. Slechte binding, losse p.'s. Naam en stempel vorige eigenaars. Dood sterven gedichten . Garenloos. Matig exemplaar. (56025) €6.00

26. R. Steiner / T. Gut. Mitten im Leben - Meditationen fur Verstorbene. Rudolf Steiner; Dornach, 2005. ISBN: 3727452943. 18 cm. 85 p. Leinen. Gebunden. Wie neu. (56026) €7.00

27. Rudolf Steiner . De bovenzinnelijke mens : het leven na de dood. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1996. ISBN: 90-6038-522-5. 21 cm. 142 p. Werken en voordrachten / Rudolf Steiner. Kernpunten van de antroposofie/Mens- en wereldbeeld a5. Voordrachten. Orig. linnen. Reincarnatie Antroposofische visie Dood. Gebonden. Uitstekend, stofomslag zeer goed. (56027) €11.00

28. Rudolf Steiner . Das Leben zwischen dem Tode und der neuen Geburt im Verhaltnis zu den kosmischen Tatsachen : zehn Vortrage, gehalten in Berlin vom 5. November 1912 bis 1. April 1913. Dornach : Rudolf Steiner Verlag, 1964. 3. Aufl. 21 cm. 192 p. Rudolf Steiner Gesamtausgabe. Vortrage vor Mitgliedern der Anthroposophischen Gesellschaft - GA 141. Orig. cloth, sl. foxed. Hardbound. Good+. (56028) €15.00

29. Rudolf Steiner . Der Tod als Lebenswandlung : sieben Vortrage, gehalten in verschiedenen Stadten zwischen dem 29. November 1917 und 16. Oktober 1918. Dornach : Rudolf Steiner Verlag, 1996. 4. Aufl. ISBN: 3-7274-1820-6. 21 cm. 206 p. Rudolf Steiner Gesamtausgabe. Vortrage vor Mitgliedern der Anthroposophischen Gesellschaft - GA 182. Leinen. Gebunden. Wie neu. (56029) €9.00

30. Rudolf Steiner . Die Verbindung zwischen Lebenden und Toten : acht Vortrage, gehalten in verschiedenen Stadten zwischen dem 16. Februar und 3. Dezember 1916. Dornach : Rudolf Steiner Verlag, 1995. 4., durchges. Aufl. ISBN: 3-7274-1680-7. 21 cm. 246 p. Rudolf Steiner Gesamtausgabe. Vortrage vor Mitgliedern der Anthroposophischen Gesellschaft - GA 168. Leinen. Gebunden. Wie neu. (56030) €10.00

31. Ken Wilber . Overgave en strijd : de groei van inzicht en liefde tijdens het leven en sterven van Treya Wilber. Amsterdam : Karnak, cop. 1993. ISBN: 90-6350-060-2. 21 cm. 507 p., [4] p. foto's. Een psychotherapeute schrijft in haar dagboeken over de manier waarop zij en haar man met haar borstkanker omgingen en deze periode gebruikten om nader tot elkaar en tot deze dodelijke ziekte te komen. Geill. met z/w foto's. Enkele potloodmarkeringen. Borstkankerpatienten Verhalen borstkanker spiritualiteit sterven. Garenloos. Zeer goed. (56031) €11.00

32. Hans Stolp. Als een geliefde sterft : over afscheid nemen en verder gaan. Tiel : Ankh-Hermes, 2003. 2de dr. ISBN: 90-202-8294-8. 21 cm. 129 p. Stempel vorige eigenaar. Sterven rouwen transformatie dood. Garenloos. Uitstekend. (56032) €7.00

33. Pieter J.C. Stolp / Jeannette Eisses [Illustr.]. Waarom wij naar de aarde kwamen : een (voorlees)boek voor kinderen van 10 tot 100 jaar. Kampen : Ten Have, cop. 2000. ISBN: 90-259-5167-8. 24 cm. 93 p. Antwoorden op vragen naar de zin tot en noodzaak van de mens op aarde. Geill. Vanaf ca. 11 jaar. Stempel vorige eigenaar. Reincarnatie Protestants-christelijke verhalen Overdenkingen . Gebonden. Uitstekend. (56033) €8.00

34. Pieter J.C. Stolp / Margreet van den Brink . Omgaan met gestorvenen : leven voorbij de dood. Deventer : Ankh-Hermes, cop. 2000. ISBN: 90-202-8217-4. 21 cm. 171 p. Dertien essays reiken discussiestof aan voor christenen die innerlijk verder willen met een al dan niet geliefde overledene. Stempel vorige eigenaar. Hiernamaals Esoterische visie leven en dood esoterische kennis. Garenloos. Goed+. (56034) €7.00

35. Lize Stilma / Hans Stolp . 'Als ik naar oma ga' : het kind en de dood. Baarn : Ten Have, cop. 1995. ISBN: 90-259-4599-6. 21 cm. 117 p. Verhalen en ervaringen rondom het sterven van jonge kinderen en de verwerking van het verdriet door de ouders. Stempel vorige eigenaar. Dood Kinderen leven en dood Sterven . Garenloos. Uitstekend. (56035) €8.00

36. Alida A. Bosker . Stilstaan : grafteksten uit Nederland: periode 1900-1998. Assen : Goe Gezelschap, 1998. 1e dr. ISBN: 90-804492-1-0. 18 cm. 79 p. Verzameling van opschriften van grafstenen op begraafplaatsen in heel Nederland. Stempel vorige eigenaar. Grafschriften Nederland grafmonumenten. Gebonden. Uitstekend. (56036) €9.00

37. Anja Krabben . De dood is springlevend : beleving en praktijk van de dood in Nederland. 's-Gravenhage : BZZToH, 1997. ISBN: 90-5501-372-2. 20 cm. 176 p. Beschouwingen over gevestigde gebruiken en vernieuwende trends in het Nederlandse uitvaartwezen. Naam en stempel vorige eigenars. Vouwtje in omslag. Begrafeniswezen dood begrafenis rouw. Garenloos. Goed+. (56037) €7.00

38. Ed van Eeden . Het kleine boekje van de dood : tradities en gebruiken rond het sterven. Amsterdam : Forum, 1997. ISBN: 90-225-2090-0. 20 cm. 80 p. Stempel vorige eigenaar. Dood Cultuurgeschiedenis culturele antropologie. Garenloos. Uitstekend. (56038) €7.00

39. Sylvia Pessireron. Rouwen in zeven 'Nederlandse' culturen : Uitvaart-en rouwrituelen in de Antilliaanse, Chinese, Indonesische, Marokkaanse, Nederlandse, Surinaamse en Turkse cultuur. Utrecht : Seram Press, [1999]. ISBN: 90-802978-5-2. 20 cm. 112 p. Overzicht van rouwgebruiken en uitvaartgewoonten. Geill. Stempel vorige eigenaar. Dood Multiculturele samenleving Cultuurgeschiedenis Begrafenisgebruiken Begrafenis-gebruiken rouw dodengebruiken. Garenloos. Uitstekend. (56039) €10.00

40. Peter France . Patmos : een heilig eiland. Amsterdam [etc.] : Atlas, cop. 2005. ISBN: 90-450-0906-4. 21 cm. 206 p. Beschrijving van het Griekse eiland Patmos en het leven van de auteur aldaar, met veel aandacht voor de geschiedenis en religieuze betekenis van het eiland. Patmos Reisbeschrijvingen Griekenland (Patmos) reisverhalen Patmos. Garenloos. Uitstekend. (56040) €7.00

41. Henriette Adama van Scheltema . Dood is niet meer dood : mijn ervaringen met sterven. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1988. ISBN: 90-6038-259-5. 22 cm. 144 p. Persoonlijk relaas over ervaringen met sterven, dood en rouw. Stempel vorige eigenaar. Stervensbegeleiding verhalen dood sterven. Garenloos. Zeer goed+. (56041) €7.00

42. Riet Fiddelaers-Jaspers . Jong verlies : handreiking voor het omgaan met rouwende kinderen. Kampen : Kok Lyra, 1999. 3de dr. ISBN: 90-242-9434-7. 22 cm. 167 p. Stempel vorige eigenaar. Dood rouwen kinderen. Garenloos. Zeer goed+. (56042) €10.00

43. Hans Warren / Mario Molegraaf [verz.]. Ik heb alleen woorden : de honderd meest troostrijke gedichten over afscheid en rouw uit de Nederlandse poezie. Amsterdam : Bakker, 1999. 4e dr. ISBN: 90-351-1957-6. 20 cm. 163 p. Stempel vorige eigenaar. Gedichten dood sterven rouw. Garenloos. Zeer goed. (56043) €7.50

44. Henk van Zuiden (samenst.) . Zeg zacht mijn naam : Nederlandstalige gedichten over de dood. Utrecht : Kwadraat, cop. 1998. ISBN: 90-6481-310-8. 20 cm. 94 p. Bloemlezing van Nederlandstalige gedichten uit de twintigste eeuw over de dood. Stempel vorige eigenaar. Omslag licht geduimeld. Binnenwerk zeer goed. Dood Gedichten . Garenloos. Zeer goed. (56044) €10.00

45. Ina Sipkes de Smit . De letters van je naam staan in mijn hart geschreven : afscheids- en troostgedichten rondom het verlies van jong leven. Kampen : Voorhoeve, 2001. 2de dr. ISBN: 90-297-1643-6. 20 cm. 64 p. Geill. Stempel vorige eigenaar. Afscheid Dood Gedichten Rouwproces . Gebonden. Uitstekend, stofomslag zeer goed. (56045) €7.00

46. Judith Herzberg e.a. Vergeet mij niet : gedichten over afscheid en herinnering. Amsterdam : Muntinga, cop. 2003. ISBN: 90-417-0417-5. 18 cm. 142 p. Rainbow pocketboeken 662. Bloemlezing van gedichten van Nederlandstalige dichters over afscheid en herinnering. Dood Sterven Gedichten . Garenloos. Zeer goed+. (56046) €7.00

47. Elisabeth Kobler-Ross . Kinderen en de dood. Amsterdam : Ambo, 1983. ISBN: 90-263-1519-8. 19 cm. 222 p. Stempel vorige eigenaar. Garenloos. Uitstekend. (56047) €8.00

48. Angie Fenimore . De duisternis voorbij : op de drempel van de hel: de 'andere' bijna-doodervaring. Utrecht : Bruna, cop. 1995. ISBN: 90-229-8233-5. 22 cm. 131 p. Persoonlijk relaas van een vrouw die na een poging tot zelfdoding een bijna-doodervaring had waarbij ze een eindeloze leegte en zwartheid ervaarde. Orig. linnen. Stempel vorige eigenaar. Bijna-doodervaringen Verhalen dood leven en dood. Gebonden. Uitstekend, stofomslag zeer goed. (56048) €7.00

49. Friedrich Rittelmeyer . Gemeenschap met de gestorvenen. Rotterdam : Christofoor, cop. 1978. ISBN: 90-6238-037-9. 20 cm. 55 p. De wereld van de doden / Blik over het graf heen / Gemeenschap met de gestorvenen / Het stervensuur. Stempel vorige eigenaar. Dood Antroposofische visie Dood. Garenloos. Zeer goed. (56049) €7.00

50. Mally Cox-Chapman . Glimp van de hemel : bewijzen voor een leven na de dood. Deventer : Ankh-Hermes, cop. 1996. ISBN: 90-202-8095-3. 21 cm. 214 p. Via de beschrijving van vijftig concrete en uitvoerig becommentarieerde bijna-doodervaringen probeert de auteur een beeld van de hemel te schetsen. Bijna-doodervaringen hiernamaals klinische dood. Garenloos. Zeer goed+. (56050) €7.00

51. F. Husemann . Het gezicht van de dood : een fundamentele blikverruiming. Rotterdam : Christofoor, 1980. ISBN: 90-6238-073-5. 20 cm. 151 p. Beschouwing over de betekenis van dood en reincarnatie in het licht van de antroposofie. Stempel vorige eigenaar. Dood Antroposofische visie . Garenloos. Zeer goed. (56051) €7.00

52. Stanley Drake . Over de dood zwijgen..? : een toegangsweg tot het probleem van de dood en het leven na de dood. Zeist : Christofoor, 1966. 2e dr. 20 cm. 111 p. Naam vorige eigenaar. Enkele kleine markeringen in tekst. Dood. Gebrocheerd. Goed. (56052) €6.00

53. Margje Koster . Waarom ik?! : aidspatienten over zichzelf en hun leven : zeven interviews. Zeist : Christofoor, cop. 1992. ISBN: 90-6238-542-7. 20 cm. 139 p. Stempel vorige eigenaar. Tekstblok als nieuw. Aidspatienten Interviews AIDS . Garenloos. Zeer goed+. (56053) €7.00

54. S. Knijpenga . Stilstaan bij sterven : zes bijdragen rond een verwaarloosd thema in het euthanasiedebat. Zeist : Christofoor, cop. 1998. ISBN: 90-6238-619-9. 20 cm. 190 p. Stempel vorige eigenaar. Euthanasie Antroposofische visie . Garenloos. Uitstekend. (56054) €9.00

55. Pim van Lommel e.a. Bijna-doodervaringen : symposiumbundel. Deventer : Ankh-Hermes, cop. 1996. ISBN: 90-202-8114-3. 21 cm. 89 p. Geill. m. z/w fotos. Stempel vorige eigenaar. Bijna-doodervaringen Opstellen leven en dood. Garenloos. Uitstekend. (56055) €10.00

56. Harry Gielen / Piet Thomas. Nader tot U, Heer : teksten rond rouw, avondwake en uitvaart. Tielt : Lannoo, cop. 2004. ISBN: 90-209-5849-6. 24 cm. 171 p. Stempel vorige eigenaar. Liturgie. Garenloos. Zeer goed. (56056) €9.00

57. Marinus van den Berg . Voor bij het einde : waken en afscheid nemen. Kampen : Kok, cop. 2004. ISBN: 90-435-0885-3. 23 cm. 125 p. Gedichten, overpeinzingen en tekeningen voor de begeleiding van stervenden. Stempel vorige eigenaar. Afscheid Rouwproces Dood stervensbegeleiding overdenkingen. Gebonden. Uitstekend. (56057) €8.50

58. Johannes Hemleben . Over de grens van het leven : voorstellingen over een bestaan na de dood. Rotterdam : Lemniscaat, 1977. ISBN: 90-6069-260-8. 22 cm. 183 p. Stempel en naam vorige eigenaar. Omslag gesleten aan randen. Potloodonderstr. op ca. 5 p.'s, boekblok verder prima. Leven na de dood Hiernamaals Dood. Garenloos. Goed. (56058) €7.00

59. Pauline van de Klashorst . Dodendans : ontdekkingsreis rond de dood in verschillende culturen. Amsterdam : Koninklijk Instituut voor de Tropen, cop. 1990. ISBN: 90-6832-218-4. 22 cm. 174 p. Rijk geill. met z/w afb. Stempel vorige eigenaar. Dood cultuurgeschiedenis opstellen . Gebrocheerd. Zeer goed. (56059) €7.00

60. Patrik Somers . Gebroken wit : Bewust omgaan met de dood. Leuven : Halewijck, cop. 1997. ISBN: 90-5617-137-2. 20 cm. 261 p. Stempel vorige eigenaar. uitvaart overlijden sterven rouwverloop dood. Garenloos. Uitstekend. (56060) €7.00

61. Coby Vredenburg-Schouten. Je brengt me toch niet zomaar weg? : eenvoudig uitvaarthandboek. Kampen : Kok, cop. 1998. ISBN: 90-242-9424-X. 23 cm. 223 p. Stempel vorige eigenaar. Pastorale arbeid Rouwproces sterven begrafenis uitvaart rouw. Garenloos. Zeer goed. (56061) €12.00

62. Marjon Klaassen . Tijd voor de dood : handreiking voor een persoonlijke uitvaart. Maarssen : Elsevier gezondheidszorg, cop. 2001. ISBN: 90-352-2427-2. 24 cm. 104 p. Geill. Stempel vorige eigenaar. Uitvaart begrafenis rouw. Gebrocheerd. Goed+. (56062) €12.00

63. Jasper Enklaar . Balsemen, thanatopraxie & koelen : historie, praktische toepassingen en alternatieve methoden. Den Haag : Uitvaart Media, 2007. 1e dr. ISBN: 978-90-809036-2-3. 21 cm. 88 p. begrafenis dood. Garenloos. Als nieuw. (56063) €7.00

64. Jasper Enklaar . Onder de groene zoden : de persoonlijke uitvaart : nieuwe rituelen in rouwen, begraven en cremeren. Zutphen : Alpha, cop. 1995. ISBN: 90-5658-006-X. 23 cm. 199 p. Journalistiek overzicht van hedendaagse uitvaartgebruiken en de wijze waarop mensen anticiperen op hun eigen uitvaart. Geill. met z/w foto's. Naam en stempel vorige eigenaars. Hier en daar potloodonderstr. Crematie rouw begrafenis uitvaart. Gebrocheerd. Goed+. (56064) €7.00

65. P. Somers / R. Depauw. LeDos - leven en dood op school. NDC Horizon; Antwerpen, 2000. 24 cm. 205 p. Slechte binding, enkele p.'s los. Rest van tekstgedeelte prima. Rug gedeeltelijk gespleten. Garenloos. Goed-. (56065) €7.00

66. C. Dijkstra. 's lands wijs, 's lands (laatste) eer - over culturen & overlijden. COA; Rijswijk, 1995. 21 cm. 49 p. Vouw in achterkant omslag. Dood Sterven asielzoekers. Geniet. Goed+. (56066) €7.00

67. W.P.R.A. Cappers / Rita N. Hulsman . Doodse dingen : funeraire cultuur in landschappelijk verband. Soesterberg : Aspekt Rotterdam : De Terebinth, cop. 2002. ISBN: 90-5911-057-9. 21 cm. 96 p. Funeraire cultuur. Overzicht van de uitvaartcultuur in Nederland vanaf de prehistorie tot heden. Begraafplaatsen Nederland . Gebrocheerd. Uitstekend. (56067) €8.00

68. Miranda van Hengel . Geen blote voetjes in het gras : ouders vertellen over hun overleden kindjes. Groningen : Gopher Publishers, 2000. ISBN: 90-76249-70-9. 23 cm. 241 p. Geill. Stempel vorige eigenaar. Omslag gesleten aan randen. Dood Kinderen rouw . Garenloos. Goed+. (56068) €12.00

69. Jurjen Beumer. Als alles duister is, ontsteek dan een lichtend vuur : gebeden en gedachten bij het sterven. Baarn : Ten Have Tielt : Lannoo, cop. 2002. ISBN: 90-259-5320-4. 20 cm. 87 p. Meditatieve teksten van hervormde predikant n. a. v. de ziekte en het overlijden van een vriend. Stempel vorige eigenaar. Sterven Dood Overdenkingen gebeden . Garenloos. Uitstekend. (56069) €7.00

70. Ger Lodewick e.a. Orgaandonor? Weet wat je kiest! Deventer : Ankh-Hermes, cop. 1998. ISBN: 90-202-4334-9. 21 cm. 96 p. Verslag van een congres over orgaandonatie en orgaantransplantatie, qua levensbeschouwing antroposofisch georienteerd. Geill. Stempel vorige eigenaar. Incl.: 'Orgaandonatie en de ziel', door I. Peeterman, reincarnatietherapeut. Lezing, 16 p. A4. Orgaandonaties Ethiek orgaan- en weefseldonaties. Garenloos. Zeer goed+. (56070) €7.00

71. C. vanden Abbeele. Ik verga in dagen en dromen - over tederheid en treurnis. Lannoo, c2003. ISBN: 902095153X. 13 x 13 cm. 47 p. Gedichten en kleurenillustr. Gebonden. Als nieuw. (56071) €7.00

72. Maria von Nagy . Voorbij de vertwijfeling : geesteswetenschappelijke gezichtpunten omtrent zelfdoding. Bergen op Zoom : Perun Boeken, cop. 2004. ISBN: 90-76921-12-1. 21 cm. 96 p. Beschouwing over zelfdoding vanuit een antroposofische visie. Zelfdoding Antroposofische visie . Gebrocheerd. Als nieuw. (56072) €7.00

73. H.L. Kok / K. Kersten. De aanzegger. Nederlands Uitvaartmuseum, 1996. 21 cm . 34 p. Bijzondere uitg. t.g.v. de Vakbeurs Uitvaart '96, Utrecht. Geill. Dood dodendans Uitvaart Dodenhuisjes Funeraire cultuur Nederland Vlaanderen. Geniet. Uitstekend. (56073) €7.00

74. K.-J. Reubke. Die fremden Gesichter des Todes - Sterben, Tod und ewiges Leben in den Weltkulturen und Weltreligionen. Mayer; Stuttgart, c2008. ISBN: 9783867830058. 20 cm. 237 p. Ppb. Very good+. (56074) €10.00

75. R. Dubach. Todes-Weihe : Gedichte. Ogham Verlag, c2007. ISBN: 9783723513125. 16 cm. 86 p. Ogham-Bucherei 70. Gebunden. Wie neu. (56075) €7.00

76. A. Kimpfler. Verstorbene und Wiederkehrende - Die beiden Saulen des Lebens. Heilendes Wirken; Koln. 16 cm. 115 p. Typescript. Ppb. Sehr Gut. (56076) €6.00

77. M. Burckhardt. Die Erlebnisse nach dem Tod - Der nachtodliche Weg des Menschen durch die ubersinnliche Welt - Eine Zusammenfassung von Schilderungen Rudolf Steiners. Die Pforte; Dornach, 1996. ISBN: 3856361189. 21 cm. 70 p. Ppb. Sehr Gut+. (56077) €7.00

78. V. Sease / M. Debus / S.O. Prokofieff. Das Leben im Tode. Goetheanum; Dornach, c2008. ISBN: 9783723513408. 21 cm. 120 p. Ppb. Wie neu. (56078) €7.00

79. D. Wegener. Blick in eine andere Welt - Begegnungen mit Verstorbenen und geistigen Wesen. Freies Geistesleben; Stuttgart, 1997. ISBN: 377251426X. 17 cm. 87 p. Falter 26. Name former owner and short note. Hardbound. Very Good in Very Good DJ. (56079) €6.00

80. M. Glockler / R. Heine. Handeln im Umkreis des Todes - Praktische Hinweise fur die Pflege des Korpers, die Aufbahrung und die spirituelle Begleitung des Verstorbenen. Medische Sektion am Goetheanum; Dornach, 2003. 2. Aufl. 21 cm. 166 p. Persephone - Kongressband No. 4. Illustr. with colour pl. Cover sl. edgerubbed. Ppb. Very good. (56080) €14.00

81. B. Hansen u.a. Uber Tod und Sterben. Flensburger Hefte, 1993. 3. Aufl. ISBN: 3926841117. 20 cm. 263 p. Flensburger Hefte - Anthroposophie im Gesprach - Heft 11. Illustr. Cover sl. edgerubbed. Ppb. Good+. (56081) €7.00

82. A. Steffen. Der Gedanke der Wiederverkorperung - Referat uber die Vortrage Rudolf Steiners in Norrkoping (1914) / Christus und die menschliche Seele. Lowengasse; Radolfzell a. Bodensee. 20 cm. 16 p. Stapled. Very Good . (56082) €7.00

83. Rudolf Steiner . Egyptische mythen en mysterien : twaalf voordrachten gehouden te Leipzig in 1908. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1981. ISBN: 90-6038-145-9. 21 cm. Omslag iets gesleten aan randen. Boekblok zeer goed. Mythologie Egyptische oudheid Antroposofische visie . Garenloos. Zeer goed. (56083) €12.00

84. Rudolf Steiner . Michael : de opdracht van Michael als leidende geest van onze tijd : twaalf voordrachten gehouden te Dornach in 1919. Zeist : Vrij Geestesleven, [1981]. ISBN: 90-6038-129-7. 21 cm. 232 p. Bevat tevens toespraken over het Goetheanum en de driegeledingstheorie. Omslag iets gesleten aan randen. Potloodonderstr. tot p. 58. Boekblok verder zeer goed. Gebrocheerd. Goed+. (56084) €11.00

85. Rudolf Steiner . De volkszielen : elf voordrachten gehouden te Kristiania (Oslo) in 1910. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1980. ISBN: 90-6038-144-0. 21 cm. 212 p. Beschouwingen over het ontstaan en de evolutie van rassen en volkeren. Garenloos. Zeer goed+. (56085) €12.00

86. H.A.P.J. Ogilvie. Beschouwingen over het Onze Vader. [1938]. 19 cm. 57 p. Orig. linnen. Korte opdracht. Gebonden. Goed+. (56086) €7.00

87. H. Ogilvie. Beschouwingen over het Onze Vader. De Christengemeenschap. ISBN: 9062380107. 20 cm. 43 p. Omslag iets gesleten op rug. Gebrocheerd. Goed+. (56087) €7.00

88. Hermann Beckh. het Indische yoga-mysterie en de opwekking in Bethanie. Rotterdam : Christofoor, 1979. ISBN: 90-6238-082-4. 14 cm. 31 p. Vanuit de antroposofie wordt getracht te bewijzen dat de opwekking van Lazarus door Jezus gezien moet worden als de inwijding in de geheime voorchristelijke mysterien van Lazarus door Jezus. Yoga Antroposofische visie. Garenloos. Zeer goed+. (56088) €7.00

89. Rudolf Steiner . Het christelijk opstandingsmysterie en de voorchristelijke mysterien : oude mysterien als voorbereiders van het christelijke opstandingsmysterie. Zeist : Vrij Geestesleven, 1979. 3e dr. ISBN: 90-6038-024-X. 21 cm. 159 p. Esoterische beschouwingen over de komst van Christus en de mysteriedaad van Golgotha. Omslag verkleurd. Potlood-onderstrepingen en notities tot p. 42. Mysterien Christendom Antroposofische visie mystiek religie . Gebrocheerd. Goed+. (56089) €7.00

90. Rudolf Steiner . Het Markus-evangelie : 10 voordrachten gehouden te Bazel van 15-24 september 1912. Zeist : Vrij Geestesleven, 1977. 2de dr. ISBN: 90-6038-032-0. 19 cm. 220 p. Omslag gesleten aan randen. Boekblok zeer goed. Marcusevangelie Antroposofische visie. Gebrocheerd. Goed+. (56090) €7.50

91. Rudolf Steiner . De brug tussen lichaam en geest : drie voordrachten gehouden te Dornach in 1920. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1982. ISBN: 90-6038-099-1. 21 cm. 60 p. Omslag iets gesleten aan randen. Enkele gele markeringen in tekst. Garenloos. Goed+. (56091) €7.00

92. Rudolf Steiner . Het Johannes-evangelie : 12 voordrachten gehouden te Hamburg van 18-31 mei 1908. Zeist : Vrij Geestesleven, 1976. 2e dr. ISBN: 90-6038-040-1. 20 cm. 243 p. Omslag gesleten op rug. Naam vorige eigenaar. Johannesevangelie Verklaringen Wijsbegeerte. Gebrocheerd. Goed+. (56092) €7.00

93. Rudolf Steiner . Het Lukas-evangelie : een cyclus van 10 voordrachten, gehouden in Bazel, van 15 tot 26 september 1901. Zeist : Vrij Geestesleven, 1982. 3de dr. ISBN: 90-6038-022-3. 20 cm. 235 p. Omslag iets gesleten aan randen. Lucasevangelie Antroposofische visie. Garenloos. Zeer goed. (56093) €8.00

94. Rudolf Steiner . Hoe komt men tot schouwen in de geestelijke wereld : zes voordrachten, gehouden voor de arbeiders bij de bouw van het Goetheanum te Dornach in 1923. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1981. ISBN: 90-6038-104-1. 21 cm. 88 p. Voordrachten over innerlijke scholing. Omslag iets gesleten aan randen. Gebrocheerd. Goed+. (56094) €10.00

95. Rudolf Steiner . De bovenzinnelijke mens : het leven na de dood. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1996. ISBN: 90-6038-522-5. 21 cm. 142 p. Werken en voordrachten / Rudolf Steiner. Kernpunten van de antroposofie/Mens- en wereldbeeld a5. Voordrachten. Orig. linnen. Reincarnatie Antroposofische visie . Gebonden. Als nieuw,  stofomslag zeer goed. (56095) €11.00

96. Rudolf Steiner . Wereldgeschiedenis in het licht van de antroposofie. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1996. ISBN: 90-6038-520-9. 21 cm. 206 p. Werken en voordrachten / Rudolf Steiner. Kernpunten van de antroposofie/Geschiedenis g3. Orig. linnen. Mystiek Antroposofische visie . Gebonden. Uitstekend, stofomslag zeer goed. (56096) €11.00

97. Rudolf Steiner . De christelijke inwijding en de mysterien van de oudheid. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 2000. ISBN: 90-6038-535-7. 21 cm. 224 p. Werken en voordrachten / Rudolf Steiner. Kernpunten van de antroposofie/Christologie c1. Voordrachten. Orig. linnen. Mysterien Christendom christologie. Gebonden. Uitstekend, stofomslag zeer goed. (56097) €12.00

98. Rudolf Steiner. Het evangelie naar Mattheus : esoterische achtergronden. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 2003. ISBN: 90-6038-543-8. 21 cm. 346 p. Werken en voordrachten / Rudolf Steiner. Kernpunten van de antroposofie/Christologie c4. Commentaar op het nieuwtestamentische bijbelboek. Orig. linnen. Esoterie Matteusevangelie Antroposofische visie . Gebonden. Als nieuw,  stofomslag zeer goed. (56098) €14.00

99. Rudolf Steiner . Karmaonderzoek 5. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 2000. ISBN: 90-6038-533-0. 21 cm. 224 p. Werken en voordrachten / Rudolf Steiner. Kernpunten van de antroposofie/Karma en reincarnatie b6. Orig. linnen. Karma Reincarnatie Antroposofische visie . Gebonden. Uitstekend, stofomslag zeer goed. (56099) €7.00

100. Rudolf Steiner . Het menselijk en het kosmisch denken. Amsterdam : Pentagon, 2004. ISBN: 90-72052-60-9. 22 cm. 156 p. Antroposofische visie op de samenhang en verschillen tussen de grote filosofische stromingen. Orig. linnen. Gebonden. Als nieuw,  stofomslag uitstekend. (56100) €12.50

Met hartelijke groet,

Peet Veerbeek

 


27-02-2010
Nieuw in onze catalogus per 27 februari

Beste mensen,

Hierbij weer een nieuwe lijst met aanwinsten. Bestellingen worden in volgorde van binnenkomst verwerkt.



1. Dolf Verroen / Bouke Oldenhof . De verdwijntruc. Amsterdam : Van Goor, cop. 2003. ISBN: 90-00-03538-4. 22 cm. 117 p. De vader van Sil is dood of heeft hij zichzelf laten verdwijnen met zijn verdwijntruc? Sil gaat naar hem op zoek want ze heeft hem iets belangrijks te vragen. Geill. Vanaf ca. 9 jaar. Fantasieverhalen Rouwproces . Gebonden. Uitstekend. (55802) €7.00

2. Annie M.G. Schmidt . Minoes. Grave : FNB, 2001. ISBN: 90-214-8177-4. 21 cm. 150 p. Katten Vriendschap dieren Gedaanteverwisselingen . Garenloos. Uitstekend. (55803) €7.00

3. Sjoerd Kuyper / Jan Jutte (tek.) . Het boek van Josje. Amsterdam : Leopold, cop. 1999. ISBN: 90-258-3804-9. 26 cm. 121 p. Josje heeft een gelukkige jeugd tussen de dieren. Ze leert dat ze verdriet niet moet wegstoppen in een kast, maar dat ze het beter een plaatsje in haar leven kan geven. Voorlezen vanaf ca. 6 jaar, zelf lezen vanaf ca. 8 jaar. Geill. Verdriet Dood Sprookjesachtige verhalen Cultuursprookjes . Gebonden. Uitstekend. (55804) €7.00

4. Simon Puttock / Alison Jay / Paul Biegel (tekst) . Een ladder naar de sterren. Haarlem : Holland, cop. 2001. ISBN: 90-251-0852-0. 28 cm. [28] p. Een meisje van zeven wil graag met een blinkende ster dansen de zon, de maan. de wind en de wolken overleggen hoe ze haar wens kunnen vervullen. Prentenboek met illustraties in kleur. Vanaf ca. 6 jaar. Sterren Prentenboeken Sprookjesachtige verhalen Wensdromen . Gebonden. Als nieuw. (55805) €7.00

5. Eljay Yildirim / Susi Martin / Steve Gordon . Tante Dora's avontuurlijke wereldreis. Amsterdam : Sjaloom Mechelen : Bakermat, cop. 1997. ISBN: 90-6249-282-7. 23◊23 cm. 36 p. Via brieven laten tante Dora en oom Frank hun neef en nicht weten wat voor grappige en spannende avonturen ze beleven tijdens hun wereldreis. Pop-up boek met veel losse elementen. Vanaf ca. 10 jaar. Brieven Landen Wereldreizen Bijzondere boekvormen landen en volken. Gebonden. Uitstekend. (55806) €7.00

6. Gita Wolf / Indrapramit Roy [illustr.]. De hongerige leeuw : een volksverhaal. Den Haag : Novib, cop. 1998. ISBN: 90-6942-081-3. 28 cm. [28] p. Indiaas volksverhaal. Gedrukt op handgemaakt gerecycled papier. volksverhalen (teksten) schilderkunst. Gebonden. Als nieuw. (55807) €7.00

7. Rian Visser / Klaas Verplancke (illustr.) . Het toverstokje. Haarlem : Gottmer, cop. 2001. ISBN: 90-257-3417-0. 28 cm. [26] p. Timo tovert met een toverstafje zijn ouders en zijn broertje in dieren. Prentenboek met grote illustraties in kleur. Vanaf ca. 4 jaar. Prentenboeken Fantasieverhalen Toveren . Gebonden. Uitstekend. (55808) €7.00

8. Saswitha . Swabhawat : de korte weg tot wijsheid. Amsterdam : Wetenschappelijke Uitgeverij, 1971. ISBN: 90-214-2730-3. 25 cm. 299 p. Orig. linnen, zonder stofomslag. Gebonden. Uitstekend. (55809) €50.00

9. H. Cohen / Saswitha WorldCat Identities. Swabhawat : de korte weg tot wijsheid. Amsterdam : Wetenschappelijke Uitgeverij, 1973. 2e dr. ISBN: 90-214-2757-5. 21 cm. 299 p. Omslag gesleten aan randen. Boekblok prima. Mystiek Wijsbegeerte . Gebrocheerd. Goed+. (55810) €35.00

10. D. Rushkoff. The ecstasy club. Sceptre, c1997. ISBN: 0340707933. 20 cm. 315 p. Ppb.. Very good. (55811) €7.00

11. M. Rossler. Die zwolf Heiligen Nachte und die Kultur-Epochen - ein kosmischer Kalender. Studienstatte fur kosmisch-kunstlerische Tierkreis-Arbeit; Stuttgart, 1980. 22 cm. 55 p. Illustr. with 12 tipped-in colour reprod. Orig. cloth. Hardbound. Fine. (55812) €45.00

12. Frans Carlgren / W. F. Veltman / Arne Klingborg . De Vrije School : pedagogie van Rudolf Steiner in woord en beeld. Amsterdam : De Iona stichting, 1977. ISBN: 90-70184-01-X. Oblong 25x35 cm. 207 p. Zeer rijk geill. in kleur en z/w. Naam vorige eigenaar. 2 P.'s los. Vrije scholen Onderwijs. Gebonden. Goed+. (55813) €25.00

13. Hilda Herklotz. Die Erdenreise des kleinen Engels. Selbstverlag Freien Georgenschule Reutlingen. Oblong 21 x 29 cm. Unpag. Bilderbuch. Orig. Leinen. Besitzername. Einbandkanten etwas berieben. Antroposofie. Hardbound. Good+. (55814) €7.00

14. Hilde Langen / Martha Strachwitz . Van Avond tot Morgen : prentenboek. Basel : Zu den sieben Zwergen, [1969]. 22x28 cm. [12] p. Leporello. Kleurenillustr. Halflinnen. Korte opdracht. Prentenboeken Rijmvertellingen . Goed+. (55815) €70.00

15. Rudolf Steiner . Bilder okkulter Siegel und Saulen : der Munchner Kongress Pfingsten 1907 und seine Auswirkungen : Aufsatze und Vortrage aus den Jahren 1907, 1909 und 1911. Dornach : Rudolf Steiner Verlag, 1977. 2., neu durchges. und erw. Aufl. ISBN: 3-7274-2840-6. 21 cm. 207 p., XXXII pl. Rudolf Steiner Gesammtausgabe. Vortrage uber die bildenden Kunste und Reproduktionen aus dem kunstlerischen Nachlass. GA 284/285. Book + 32 loose pl. in cloth portfolio. Softbound. Fine. (55816) €65.00

16. W. Roggenkamp / W. Muller. Weleda - Art Collection 1 : Heilpflanzen. Weleda; Schwabisch Gmund, 1995. 23 cm [Text]; 40 cm [Bilder]. 27 S., 16 Bilder. Textbegleitheft + Farbbilder in Mappe. Geneeskundige planten. Sehr Gut+. (55817) €30.00

17. F.H. Julius. Metamorfose. Vrij Geestesleven; Zeist, c1979. 21 cm. 118 p. Naam vorige eigenaar. Voorkant omslag gescheurd op rugvouw. Enkele potloodonderstrepingen. Gebrocheerd. Goed. (55818) €6.00

18. F. H. Julius . De beeldentaal van de dierenriem en de opbouw van een nieuwe samenleving. Zeist : Vrij Geestesleven, 1979. 6e dr. ISBN: 90-6038-011-8. 22 cm. 168 p. Prometheus paperback 4. Op de antroposofie gebaseerde studie van de dieren, waarvan de naam voorkomt in de dierenriem en hun relatie met de mens en de samenleving. Randen omslag iets gesleten. Astrologie Antroposofische visie. Gebrocheerd. Goed+. (55819) €7.00

19. F. H. Julius . Bomen en planeten : op zoek naar de verborgen tuin. Zeist : Vrij Geestesleven, 1979. 3e dr. ISBN: 90-6038-034-7. 22 cm. 87 p. Geill. Gebrocheerd. Zeer goed. (55820) €25.00

20. F. H. Julius . Op zoek naar de verborgen tuin : Een reeks natuurstudies op Goetheanistischen grondslag. Eigen uitg. 22 cm. 112 p. Geill. Omslag zeer gevlekt. Boekblok goed, los in omslag, vochtvlekken op t.p.'s. Gebrocheerd. Goed. (55821) €25.00

21. Friedrich Benesch . Pasen : kiem van menswording : opstanding als huidige en toekomstige werkelijkheid. Zeist : Christofoor, 1984. ISBN: 90-6238-217-7. 20 cm. 95 p. Omslag gesleten aan randen. Zwakke binding. Pasen antroposofische visie godsdienstfilosofie opstanding. Garenloos. Goed. (55822) €6.00

22. Georg Blattmann . De zon : hemellichaam en godheid. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1979. ISBN: 90-6038-089-4. 22 cm. 188 p. Antroposofische duiding van de menselijke beleving van de zon in mythen en godsdiensten. Geill. met z/w afb. Omslag gesleten aan randen. Zon Antroposofische visie Wijsbegeerte. Gebrocheerd. Goed+. (55823) €8.00

23. Ida Stumcke / G.Klockenbring . De impuls van Lerins Johanneisch christendom in Gallie en het keltendom. Rotterdam : Christofoor, cop. 1979. ISBN: 90-6238-057-3. 20 cm. 71 p. Christendom geschiedenis 4e eeuw . Garenloos. Zeer goed+. (55824) €7.00

24. D. Udo de Haes . Kleuterwereld-sprookjeswereld : een weg door de sprookjes tot het wezen van de kleuter : een boek voor ouders en opvoeders. Zeist : Vrij Geestesleven, 1968. 4e dr. 21 cm. 132 p. Prometheus Paperback. Omslag gesleten aan randen. Boekblok zeer goed. Gebrocheerd. Goed+. (55825) €7.00

25. F.H. Julius. Metamorfose. Vrij Geestesleven; Zeist, c1972. 20 cm. 128 p. Prometheus Paperback 8. Gebrocheerd. Zeer goed+. (55826) €7.00

26. D. Udo de Haes . Zonnegeheimen - Vierde deel : De herfst en Michael, Sint Maarten en Sint Nicolaas. Zeist : Vrij Geestesleven. 23 cm. 174 p. Zwakke binding, p.'s gedeeltelijk los. Hier en daar vlekken. Garenloos. Goed. (55827) €7.00

27. D. Udo de Haes . Zonnegeheimen - Eerste deel : Advent, Kerstmis, Winter. Zeist : Vrij Geestesleven, 1976. 5de dr. ISBN: 9060380665. 23 cm. 148 p. Geill. Omslag iets gevlekt. Gebrocheerd. Goed+. (55828) €10.00

28. D. Udo de Haes . Zonnegeheimen - Tweede deel : Lente, Pasen, Pinksteren. Zeist : Vrij Geestesleven, 1976. 4de dr. ISBN: 9060380630. 23 cm. 158 p. Geill. Omslag iets gevlekt. Gebrocheerd. Goed+. (55829) €10.00

29. D. Udo de Haes . Zonnegeheimen - Derde deel : Johannes en de zomer. Zeist : Vrij Geestesleven, 1976. 3de dr. ISBN: 9060380649. 23 cm. 158 p. Geill. Gebrocheerd. Zeer goed. (55830) €12.50

30. M. Udo de Haes . Het nest is goed, maar het heelal is ruimer : over het sacrament van de jeugdwijding in de Christengemeenschap. Zeist : Christofoor, cop. 1986. ISBN: 90-6238-296-7. 20 cm. 48 p. Inleiding tot het sacrament van de jeugdwijding in de Christengemeenschap. Jeugdwijding Christengemeenschap . Garenloos. Zeer goed. (55831) €6.00

31. M. Udo de Haes . Zo meen ik dat ook jij bent : man en vrouw : relatie, huwelijk en huwelijkswijding. Zeist : Christofoor, cop. 1990. ISBN: 90-6238-343-2. 20 cm. 55 p. Visie van de auteur, geestelijke in de Christengemeenschap, op het sacrament van de huwelijkswijding. Huwelijk (sacrament) Christengemeenschap Huwelijk (sacrament) Christengemeenschap huwelijk (sacrament) Garenloos. Zeer goed+. (55832) €6.00

32. M. Udo de Haes . Noem mij bij mijn diepste naam : doop en geboorte in de Christengemeenschap. Zeist : Christofoor, 1987. 2de dr. ISBN: 90-6238-186-3. 20 cm. 55 p. Beschrijving van de opvattingen over de doop binnen het sterk antroposofisch beinvloede kerkgenootschap. Vlekken op laatste p.'s. Doop Christengemeenschap doopgebruiken. Garenloos. Goed. (55833) €7.00

33. M. Udo de Haes . Noem mij bij mijn diepste naam : doop en geboorte in de Christengemeenschap. Zeist : Christofoor, 1987. 2de dr. ISBN: 90-6238-186-3. 20 cm. 55 p. Beschrijving van de opvattingen over de doop binnen het sterk antroposofisch beinvloede kerkgenootschap. Doop Christengemeenschap doopgebruiken. Garenloos. Zeer goed. (55834) €8.00

34. W. F. Veltman. Dantes openbaring : een studie over leven en werken van Dante Alighieri. Zeist : Vrij Geestesleven, 1978. 2e dr. ISBN: 90-6038-102-5. 22 cm. V, 275 p. Antroposofische interpretatie van enkele passages uit de Divina Commedia. Geill. Dante Alighieri Divina commedia, La (boek) Italiaanse taal- en letterkunde. Gebrocheerd. Zeer goed. (55835) €14.00

35. W. F. Veltman. Goethe en Europa : een bezinning op de huidige wereldsituatie. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1982. ISBN: 90-6038-142-4. 22 cm. 159 p. Studie over de culturele invloed van Goethe. Goethe, Johann Wolfgang Antroposofische visie cultuurfilosofie. Garenloos. Zeer goed. (55836) €7.00

36. Willem F. Veltman. Rudolf Steiner : een biografie. Zeist : Vrij Geestesleven, 1980. ISBN: 90-6038-121-1. 21 cm. 279 p. Geill. met z/w afb. en titelplaat. Gebrocheerd. Zeer goed. (55837) €7.00

37. Willem F. Veltman. Shakespeare's imaginatieve wereld : de vormen van dingen onbekend. Zeist : Vrij Geestesleven, cop.1976. ISBN: 90-6038-061-4. 22 cm. 210 p. Omslag iets gesleten op rug. Shakespeare, William Toneelstukken. Gebrocheerd. Zeer goed. (55838) €10.00

38. Willem F. Veltman. Tempel en graal : over de mysterien van tempelorde en graal en hun betekenis voor onze tijd. Rotterdam : Hesperia, cop. 1992. 2de herz. dr. ISBN: 90-71505-04-9. 21 cm. 266 p. in verschillende pagineringen, [3] p. ill. Antroposofische visie op de betekenis die de graal voor de toekomst van de wereld heeft. Naam vorige eigenaar. Graal Antroposofische visie Tempelorde Antroposofische visie graal. Garenloos. Zeer goed. (55839) €14.50

39. Willem F. Veltman. Rudolf Steiner : een biografie. Zeist : Vrij Geestesleven, 1980. ISBN: 90-6038-121-1. 21 cm. 279 p. Geill. met z/w afb. en titelplaat. Gebrocheerd. Zeer goed. (55840) €7.00

40. Walther Buhler . Ieder jaar is anders : de spirituele achtergronden van de kalenderindeling. Rotterdam : Christofoor, 1979. ISBN: 90-6238-087-5. 21 cm. 128 p. Kalender Astrologie. Garenloos. Zeer goed. (55841) €6.00

41. Walther Buhler . Ieder jaar is anders : de spirituele achtergronden van de kalenderindeling. Rotterdam : Christofoor, 1979. ISBN: 90-6238-087-5. 21 cm. 128 p. Kalender Astrologie. Garenloos. Zeer goed+. (55842) €6.00

42. Rudolf Meyer . Sprookjeswijsheid : de motieven in de sprookjes. Rotterdam : Christofoor, cop. 1979. 2de dr. ISBN: 90-6238-055-7. 20 cm. 294 p. Hier en daar onderstrepingen en notities. Omslag gesleten aan randen. Kromgelezen. Sprookjes Antroposofische visie . Garenloos. Goed. (55843) €10.00

43. Rudolf Meyer . Sprookjeswijsheid : de motieven in de sprookjes. Rotterdam : Christofoor, cop. 1979. 2de dr. ISBN: 90-6238-055-7. 20 cm. 294 p. Sprookjes Antroposofische visie . Garenloos. Zeer goed. (55844) €12.00

44. Rudolf Meyer . Het mysterie van de graal : een verborgen stroming in het christendom. Rotterdam : Christofoor, 1980. 3e dr. ISBN: 90-6238-053-0. 23 cm. 198 p. Enkele potloodonderstrepingen. Omslag iets gesleten aan randen. Graalromans Christendom. Garenloos. Goed+. (55845) €8.00

45. Friedrich Benesch . Gemeenschapszin en individualisme : Pinksteren in deze tijd. Zeist : Christofoor, 1988. 2de dr. ISBN: 90-6238-219-3. 20 cm. 41 p. Potloodmarkeringen in tekstblok. Pinksteren antroposofische visie . Garenloos. Goed. (55846) €6.00

46. Franz Marc . Brieven van het front. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1987. ISBN: 90-6038-242-0. 22 cm. 140 p. Drempelreeks. Brieven van de Duitse expressionistische schilder (1880-1916), waarin hij zijn ervaringen aan het Duitse front tijdens de Eerste Wereldoorlog beschrijft. Geill. Marc, Franz brieven WO I Eerste wereloorlog. Garenloos. Goed+. (55847) €12.00

47. Franz Marc . Brieven van het front. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1987. ISBN: 90-6038-242-0. 22 cm. 140 p. Drempelreeks. Brieven van de Duitse expressionistische schilder (1880-1916), waarin hij zijn ervaringen aan het Duitse front tijdens de Eerste Wereldoorlog beschrijft. Geill. Marc, Franz brieven WO I Eerste wereloorlog. Garenloos. Zeer goed. (55848) €15.00

48. Elisabeth Mulder . Zon, aarde en mens. Rotterdam : Christofoor, cop. 1982. ISBN: 90-6238-159-6. 19 cm. 179 p. Geschiedenis van de astronomische wereldbeelden, uitlopend op een antroposofische visie. Geill. Astronomie geschiedenis antroposofische visie . Garenloos. Zeer goed. (55849) €7.00

49. Elisabeth Mulder . Zon, maan en sterren : astronomie voor iedereen. Rotterdam : Christofoor, 1979. ISBN: 90-6238-066-2. 20 cm. 98 p. Geill. Incl. draaibare sterrenkaart. Astronomie Antroposofische visie Sterrenkunde. Garenloos. Zeer goed+. (55850) €7.00

50. Dan Lindholm / W. Roggenkamp [illustr.]. Aan de bron van de Ganges : oudindische sagen. Rotterdam : Christofoor, 1977. ISBN: 90-6238-033-6. 20 cm. 120 p. Geill. Sagen Mythen Volkssprookjes legenden. Gebonden. Zeer goed. (55851) €8.00

51. Dan Lindholm / W. Roggenkamp [illustr.]. Aan de bron van de Ganges : oudindische sagen. Rotterdam : Christofoor, 1977. ISBN: 90-6238-033-6. 20 cm. 120 p. Geill. Vlekjes op schutbladen. Sagen Mythen Volkssprookjes legenden. Gebonden. Goed+. (55852) €7.00

52. Dan Lindholm . Zo zijn de sterren ontstaan : Noorse volksverhalen, fabels en legenden. Rotterdam : Christofoor, 1976. ISBN: 90-6238-027-1. 20 cm. 70 p. Bundel korte Noorse verhalen, fabels en legenden waarin de natuur en natuurverschijnselen centraal staan. Geill. Sprookjes Mythen Legenden Jeugdboeken : verhalen. Gebonden. Zeer goed. (55853) €8.00

53. Dan Lindholm . Zo zijn de sterren ontstaan : Noorse volksverhalen, fabels en legenden. Rotterdam : Christofoor, 1976. ISBN: 90-6238-027-1. 20 cm. 70 p. Bundel korte Noorse verhalen, fabels en legenden waarin de natuur en natuurverschijnselen centraal staan. Geill. omslag gevlekt, schutbladen smoezelig. Sprookjes Mythen Legenden Jeugdboeken : verhalen. Gebonden. Goed. (55854) €8.00

54. Jakob Streit . Immanuel : legenden van het kind Jezus. Rotterdam : Christofoor, [1978]. ISBN: 90-6238-036-0. 20 cm. 100 p. Bundel met verhalen over de geheimzinnige invloed die Jezus van jongs af aan op de natuur en de mensen heeft gehad. Geill. Vanaf de middenklassen van het basisonderwijs. bijbelverhalen Religieuze lectuur. Gebonden. Zeer goed. (55855) €7.00

55. Arie W. Boogert / Meta van IJzer e.a. Spreuken en liedjes voor kinderen. Rotterdam : Christofoor, 1977. 2e, verb. dr. ISBN: 90-6238-038-7. 19◊19 cm. 93 p. Spreuken en liedjes voor antroposofisch opgevoede kinderen in de verschillende levensfasen. Omslag gesleten aan randen. Gebonden. Goed. (55857) €7.00

56. John F. Campbell . De Keltische drakenmythe. Rotterdam : Christofoor, 1979. ISBN: 90-6238-070-0. 20 cm. 108 p. Twintig verhalen over Germaanse goden, die oorspronkelijk zijn geschreven in de 13e eeuw op IJsland. In de vertaling wordt een uitleg op grond van de antroposofische levensbeschouwing gegeven. Geill. Omslag gesleten aan randen, boekblok zeer goed. Volkssprookjes. Gebonden. Goed+. (55858) €10.00

57. Athys Floride . Het dagelijks leven als scholingsweg. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1986. ISBN: 90-6038-235-8. 21 cm. 38 p. Een individuele innerlijke scholing wordt aangeraden als middel om angst, twijfels en passiviteit te overwinnen. Potloodonderstrepingen. Levenskunst antroposofische visie . Garenloos. Goed. (55859) €8.00

58. Athys Floride . Het dagelijks leven als scholingsweg. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1986. ISBN: 90-6038-235-8. 21 cm. 38 p. Een individuele innerlijke scholing wordt aangeraden als middel om angst, twijfels en passiviteit te overwinnen. Ex libris en naam. Levenskunst antroposofische visie . Garenloos. Goed. (55860) €8.00

59. Renate Riemeck. Op zoek naar Midden-Europa. Zeist : Vrij Geestesleven, 1988. ISBN: 90-6038-250-1. 20 cm. 62 p. Garenloos. Zeer goed+. (55861) €6.00

60. Renate Riemeck . Verguisd, vervolgd, verbrand : ketterlevens uit acht eeuwen. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1988. ISBN: 90-6038-251-X. 22 cm. 127 p. Geill. Ketters geschiedenis Ketterij Geschiedenis . Garenloos. Zeer goed. (55862) €7.00

61. F. W. Zeylmans van Emmichoven . De werkelijkheid waarin wij leven : een inleiding tot de antroposofie, gezien vanuit het mysterie van Golgotha als centrale plaats in de mensheidsontwikkeling. Amsterdam : Pentagon, 1993. 3e dr. ISBN: 90-72052-28-5. 20 cm. 245 p. antroposofie. Garenloos. Uitstekend. (55863) €7.00

62. F. W. Zeylmans van Emmichoven . De werkelijkheid waarin wij leven : een inleiding tot de anthroposofie waarin wordt beschreven de centrale plaats van het mysterie van Golgotha in het ontwinkkelingsproces der mensheid. W. de Haan; Zeist, 1959. 21 cm. 253 p. Orig. linnen. Naam vorige eigenaar. antroposofie. Gebonden. Zeer goed, stofomslag gescheurd. (55864) €7.00

63. F. W. Zeylmans van Emmichoven . De grondsteen. Zeist : Vrij Geestesleven, 1977. ISBN: 90-6038-083-5. 22 cm. 101 p. Naam vorige eigenaar. Hier en daar potlood-notities en onderstrepingen. Scheurtje in omslag. Religieuze lectuur. Gebrocheerd. Goed+. (55865) €7.00

64. Max Stibbe . Edelsteen en mens. Zeist : Christofoor, 1982. 2e dr. ISBN: 90-6238-109-X. 20 cm. 92 p. Lezingen. Eerste p.'s iets los. Gesteenten antroposofische visie mineralen . Garenloos. Goed. (55866) €6.00

65. Max Stibbe . Gezonde kindervoeding: sprookjes : een boek voor ouders en opvoeders. Den Haag : Van Stockum, 1937. 20 cm. 91 p. Naam vorige eigenaar. Kleine vlekjes op omslag. Tekstblok zeer goed. Sprookjes. Gebrocheerd. Goed+. (55867) €10.00

66. B. C. J. Lievegoed . Over de redding van de ziel : de samenwerking van drie grote mensheidsleiders. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1993. ISBN: 90-6038-347-8. 22 cm. 136 p. Titelplaat. Orig. linnen. Manicheisme . Gebonden. Uitstekend. (55868) €10.00

67. B. C. J. Lievegoed . Scholingswegen : Rudolf Steiners impulsen voor de innerlijke ontwikkeling. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1992. ISBN: 90-6038-316-8. 22 cm. 55 p. Garenloos. Zeer goed+. (55869) €13.00

68. B. C. J. Lievegoed . Mensheidsperspectieven : op weg naar een nieuwe mysteriecultuur. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1990. ISBN: 90-6038-284-6. 22 cm. 128 p. Beschrijving vanuit antroposofisch perspectief van de spirituele evolutie van de mensheid. Naam vorige eigenaar. Mystiek Antroposofische visie cultuurfilosofie. Garenloos. Zeer goed. (55870) €7.00

69. Marcel Seelen. Mensen, mensen luister : een bundel gedichten door jongeren van 15 16 jaar. Zeist [etc.] : Carrousel, cop. 1994. ISBN: 90-73020-10-7. 19 cm. 48 p. Bundel gedichten van de hand van 16-jarige leerlingen van een Vrije school. Vanaf ca. 13 jaar. Vlekjes op omslag. gedichten poezie. Garenloos. Goed+. (55871) €7.00

70. Freya Jaffke . Advent : ideeen voor de adventstijd. Zeist : Christofoor, 1980. ISBN: 90-6238-114-6. 19 cm. 48 p. Handleiding voor het zelf maken van verschillende voorwerpen die bij de advents- en kersttijd passen. Rijk geill. in kleur en z/w. Exemplaar is vochtig geweest. Ex libris. Kerstversieringen handenarbeid . Gebrocheerd. Goed. (55872) €6.00

71. Helga Meyerbroker . Transparanten en rozetten van zijdevloei. Zeist : Christofoor, 1994. ISBN: 90-6238-579-6. 19 cm. 77 p. Handleiding voor het maken van raamhangers en andere doorschijnende voorstellingen van papier. Rijk geill. in kleur. Papier Handenarbeid . Gebrocheerd. Uitstekend. (55873) €7.00

72. Freya Jaffke . Speelgoed om zelf te maken. Rotterdam : Christofoor, cop. 1976. ISBN: 90-6238-020-4. 19 cm. 57 p. Geill. Speelgoed handenarbeid vrije scholen antroposofie. Garenloos. Goed+. (55874) €7.00

73. Roswitha Ockeloen . Beweegbare wandplaten : ontwerpen, zagen, schilderen. Zeist : Christofoor, cop. 1996. ISBN: 90-6238-154-5. 19 cm. 119 p. Ideeen met werkbeschrijvingen voor het zelf uitzagen en beschilderen van houten wandplaten met beweegbare onderdelen. Rijk geill. Wanddecoraties Handenarbeid figuurzagen. Gebrocheerd. Zeer goed. (55875) €7.50

74. Dagmar Schmidt / Freya Jaffke . Werken met sprookjeswol. Zeist : Christofoor, 1995. ISBN: 90-6238-059-X. 17◊19 cm. 74 p. Handleiding in woord en beeld voor het maken van sprookjesvoorstellingen van wol. Rijk geill. in kleur. Wol Handenarbeid antroposofie. Gebrocheerd. Zeer goed. (55876) €7.00

75. Thomas Berger . Herfstversieringen. Zeist : Christofoor, cop. 1992. ISBN: 90-6238-491-9. 19 cm. 80 p. Werken met natuurlijke materialen. Rijk geill. in kleur. Natuurmaterialen Handenarbeid . Gebrocheerd. Zeer goed. (55877) €7.00

76. Johanna-Veronika Picht . Kabouters : hoe je ze ziet - hoe je ze maakt - hoe je met ze omgaat. Zeist : Christofoor, cop. 1984. ISBN: 90-6238-224-X. 19 cm. 48 p. Patronen, gedichtjes, verhaaltjes en beschouwingen. Rijk geill. in kleur. Vouw in omslag. Poppen handwerken kabouters handwerken. Gebrocheerd. Goed+. (55878) €6.00

77. Jan van Dreven / N. Knijpenga e.a. Het credo in de Christengemeenschap : tussen almacht en onmacht. Zeist : Christofoor, cop. 2000. ISBN: 90-6238-665-2. 20 cm. 254 p. Omslag met flappen. Credo in de Christengemeenschap Geloofsbelijdenis religie. Garenloos. Zeer goed. (55879) €10.00

78. J. W. von Goethe / Rudolf Steiner . Het sprookje van de groene slang en de schone lelie / Goethe [vert. uit het Duits door A. Vlaanderen]. Goethes geheime openbaring. Zeist : Vrij Geestesleven, 1976. ISBN: 90-6038-069-X. 18 cm. 142 p. Geill. Fr. t.p. en omslag iets ingescheurd aan onderzijde rug. Gebrocheerd. Goed+. (55881) €8.00

79. Bastiaan Baan . Oude en nieuwe mysterien : van beproeving tot inwijding. Zeist : Christofoor, cop. 2002. ISBN: 90-6238-556-7. 25 cm. 190 p., [8] p. pl. Geill. met z/w afb. Potloodonderstr. op enkele p.'s. Mysterien Antroposofische visie mystiek religie antroposofie. Gebonden. Zeer goed. (55882) €12.50

80. J. V. Andreae / Bastiaan Baan . De chymische bruiloft van Christian Rosencreutz anno 1459 : een christelijke inwijdingsweg. Zeist : Christofoor, cop. 1997. ISBN: 90-6238-321-1. 25 cm. 191 p. Tekst van het bekende Rozenkruisersgeschrift, voor het eerst gepubliceerd in 1616, voorzien van een uitgebreid commentaar vanuit antroposofisch perspectief. Geill. Rozenkruisers . Gebonden. Uitstekend. (55884) €12.50

81. J. V. Andreae. De Chymische Bruiloft van Christian Rosencreutz anno 1459. Zeist : Christofoor, cop. 1982. ISBN: 90-6238-160-X. 24 cm. 76 p. Naam vorige eigenaar. Omslag aan achterzijde iets geschadigd. Garenloos. Goed+. (55885) €11.00

82. F.H. Julius. De metamorfose van de wil - schets van een kosmisch georienteerde driftenpsychologie. Vrij Geestesleven; Den Haag, [1959]. 26 cm. 187 p. Typemachineschrift. Halflinnen. Naam vorige eigenaar. Garenloos. Goed+. (55886) €18.00

83. Karl Konig . De eerste drie kinderjaren : leren lopen, leren spreken, leren denken. Zeist : Vrij Geestesleven, 1977. ISBN: 90-6038-078-9. 18 cm. 143 p. Deels eerder verschenen artikelen over de ontwikkeling van het kleine kind volgens de antroposofische denkleer. Opdracht. Omslag licht gesleten aan randen. Kinderpsychologie Antroposofische visie Opvoedkunde. Gebrocheerd. Zeer goed. (55887) €7.00

84. Alan Howard . Seksualiteit in het licht van reincarnatie en vrijheid. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1986. ISBN: 90-6038-219-6. 21 cm. 88 p. Potloodmarkeringen. Seksualiteit antroposofische visie . Garenloos. Goed+. (55888) €6.00

85. Jaap van de Weg . Achter de sluier : van oefening naar meditatie. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 2002. ISBN: 90-6038-457-1. 15 cm. 176 p., [8] p. pl. Handreiking voor de beoefening van meditatie. Geill. met kleurenplaten en z/w afb. Dunne potlood onderstr. op enkele p.'s. Meditatie . Garenloos. Zeer goed. (55889) €8.00

86. Wilhelm Maas . Arabisme, Islam en Christendom : conflicten en overeenkomsten. Zeist : Christofoor, 1993. ISBN: 90-6238-518-4. 25 cm. 166 p. Antroposofische visie op de uitgangspunten en doelstellingen van de dialoog tussen Christendom en Islam. islam christendom. Gebonden. Uitstekend, stofomslag zeer goed. (55890) €9.50

87. Jaap van de Weg . Achter de sluier : van oefening naar meditatie. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 2002. ISBN: 90-6038-457-1. 15 cm. 176 p., [8] p. pl. Handreiking voor de beoefening van meditatie. Geill. met kleurenplaten en z/w afb. Meditatie . Garenloos. Zeer goed+. (55891) €8.00

88. Roland van Vliet. Het manicheisme als het christendom van vrijheid en liefde. Kampen : Kok, cop. 2000. ISBN: 90-242-8968-8. 22 cm. 365 p. Potloodonderstrepingen op ca. 50 p. manicheisme. Garenloos. Goed+. (55892) €8.00

89. Kees Samplonius e.a. Helias, de ridder met de zwaan. Zeist : Christofoor, 1988. ISBN: 90-6238-096-4. 24 cm. 95 p. Verhaal bewerkt uit het middelnederlands, waarin de geschiedenis van Helias en zijn vijf broers en een zus wordt geschilderd. Geill. Naam vorige eigenaar. Sagen Legenden Ridderverhalen . Gebonden. Zeer goed. (55893) €11.00

90. Ineke Verschuren . Een ster over de grens : verhalen voor Advent, Kerstmis en Driekoningen. Zeist : Christofoor, 1986. ISBN: 90-6238-303-3. 25 cm. 383 p. Bundel verhalen waarin het zoeken van de mens naar de realiteit van het kerstfeest zowel ten tijde van de geboorte van Jezus als in onze tijd centraal staat. Geill. P.'s licht vergeeld. Kerstmis Driekoningen Kerstverhalen Verhalenbundels . Gebonden. Zeer goed, stofomslag gescheurd. (55894) €12.00

91. Karl Boegner . Het slot van de Gouden Zon : inwijdingssprookjes uit Midden-Europa. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1990. ISBN: 90-6038-298-6. 23 cm. 192 p. Negentien sprookjes die in de 19e eeuw opgetekend zijn in Hessen, Pommeren, Silezie en Zevenburgen. Korte notitie op Fr.t.p. Volkssprookjes sprookjes. Garenloos. Zeer goed+. (55895) €8.00

92. Theo de Feyter . Gilgamesj : een zoektocht naar onsterfelijkheid : het Babylonische epos. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1991. ISBN: 90-6038-315-X. 26 cm. 119 p. Vrije vertaling van het beroemde oud-Mesopotamische epos. Geill. Naam vorige eigenaar. mythologie gedichten vertaald. Gebonden. Zeer goed, stofomslag redelijk. (55896) €12.00

93. Rembrandt van Rijn / P. Schatborn / C. Tumpel . Het boek Tobias. Zeist : Vrij Geestesleven, 1987. ISBN: 90-6038-223-4. 26 cm. 70 p. Geill. met etsen van Rembrandt. Tobit (bijbelboek) deuterocanonieke boeken. Gebonden. Zeer goed+. (55897) €20.00

94. Tini Brugge / Gert Vos . Hemelse spijzen : een jaarkrans van recepten en hun diepere betekenis. Tielt : Lannoo Kampen : Ten Have, cop. 2004. ISBN: 90-5995-007-0. 26◊26 cm. 159 p. Zeer rijk geill. met keurenfoto's. Kookboeken Recepten kookkunst. Gebonden. Uitstekend. (55898) €18.00

95. Victor Bott. Anthroposofische geneeskunde. Nederlandse vereniging van anthroposofische artsen; 's Gravenhage, [1976]. 24 cm. 157; 159 p. 2 Delen. Oorspr. titel: Medicine Anthroposophique - Un elargissement de l'art de guerir. Ex libris. Pen-onderstrepingen op enke p.'s in eerste deel. Vlek op omslag deel I. Exemplaren ruiken muf. Antroposofie. Gebrocheerd. Goed+. (55899) €45.00

96. Friedrich Benesch . Natuurwaarnemingen als sleutel tot de hemelvaart van Christus : wolkenweven - wolkenleven - wolkenzijn. Zeist : Christofoor, 1984. 2e herz. dr. ISBN: 90-6238-018-2. 20 cm. 45 p. Omslag iets smoezelig. Hemelvaart Christologie godsdienstfilosofie. Garenloos. Zeer goed. (55900) €14.00

97. Friedrich Benesch / B. Wohrmann. Der Turmalin : eine Monographie. Urachhaus; Stuttgart, 2000. 3., neu durchgesehene und verbess. Aufl. ISBN: 3878386508. 41 cm. 384 p. Inh.: Die Fulle der Erscheinungen / Der Turmalin in der Naturwissenschaftlichen Analyse / Lebendiges Erkennen Naturwissenschaft - Goetheanimus-Geisteswissenschaft / Der Turmalin als Monade. Very richly illustr. with colour plates. Orig. cloth. Hardbound. Fine, taped tear in back of DJ. (55901) €210.00

98. M. J. Kruck von Poturzyn . Het proces tegen de Tempelridders : een bericht over de vernietiging van de orde. Zeist : Christofoor, cop. 1983. ISBN: 90-6238-175-8 . 24 cm. 186 p. Met korte levensbeschrijvingen van Bernard van Clairvaux en Jacques de Molay. Incl. tijdschriftartikel. Tempelorde Tempelieren Middeleeuwen kruistochten ridders. Garenloos. Zeer goed. (55902) €17.50

99. Cornelis Los . Van Geert Groote tot Erasmus : de Broeders des gemenen levens en de navolging van Christus. Zeist : Christofoor, cop. 1984. ISBN: 90-6238-231-2. 24 cm. 120 p. Portretten van sleutelfiguren uit de beweging van de Broeders, beschouwd als voorlopers van de Christengemeenschap. Omslag iets gesleten op rug. Incl. Klein getijdenboek in de geest van Geert Grote [12 p., geniet]. Moderne Devotie Bijbels humanisme Nederland Middeleeuwen 16e eeuw christendom. Garenloos. Zeer goed. (55903) €7.00

100. Jakob Streit . Zon en kruis : van steenkring tot vroegchristelijk kruis in Ierland. Rotterdam: Christofoor, 1980. ISBN: 90-6238-102-2. 25 cm. 224 p. De geschiedenis van het oud-Ierse christendom. Rijk geill. met z/w foto's. Naam vorige eigenaar. Zwakke binding. Incl. krantenknipsels. Christendom Ierland Geschiedenis Keltische godsdienst . Gebonden. Goed+, stofomslag gescheurd. (55904) €40.00

101. Johan Theissen. Het Johannes-evangelie als de symfonie van het wereldwoord : de zeven schreden op de vertrouwensweg. Zeist : Zevenster, 1982. ISBN: 90-70414-28-7. 25 cm. 131 p. Antroposofische visie op het bijbelboek. Typescript. Johannesevangelie Antroposofische visie . Gebrocheerd. Uitstekend. (55905) €7.00

102. Hans-Werner Schroeder . De hemelse hierarchieen : rangorde en verscheidenheid. Zeist : Christofoor, 1983. ISBN: 90-6238-177-4. 24 cm. 144 p. Een antroposofische beschouwing over de wereld der engelen.. Engelen antroposofie. Garenloos. Zeer goed. (55906) €8.00

103. Hans-Werner Schroeder. Over de epistels in de mensenwijdingsdienst : beschouwingen over de gebeden van de feesttijden. Zutphen : Kamerling, cop. 2009. ISBN: 978-94-9011501-2. 21 cm. 95 p. Beschouwingen over de rituele teksten die tijdens de feesten in de op de antroposofie gebaseerde Christengemeenschap worden uitgesproken. Liturgie Christengemeenschap Kerkelijke feesten . Garenloos. Uitstekend. (55907) €8.00

104. Rudolf Steiner / G. Bordewijk . Commentaar van dr. Rudolf Steiner over De chymische bruiloft van Christiaan Rozekruis, anno 1459 : opgeschreven door Johan Valentijn Andreae in 1603. Driebergen : Zevenster, cop. 1987. ISBN: 90-5064-007-9. 21 cm. 160 p. Geill. Andreae, Johann Valentin Chymische Hochzeit des Christiani Rosenkreuz (boek) Antroposofische visie Rozenkruisers. Gebrocheerd. Uitstekend. (55908) €13.00

105. J. G. Sutherland. Bijbelse symbolen : verklaring van in het Oude Testament, de evangelien en de openbaring van Johannes voorkomende symbolen. Zeist : Zevenster, 1982. ISBN: 90-70414-29-5. 21 cm. 115 p. Geill. Symboliek Bijbel exegese. Garenloos. Goed+. (55909) €7.00

106. J. G. Sutherland . De bijbel en de antieke mysterien. Zeist : Zevenster, 1983. 2e herz. dr. ISBN: 90-70414-56-2. 21 cm. 255 p. Studie over het verband tussen gnosis (bovenzinnelijke kennis van de hogere werkelijkheid) en bijbelinhoud. Geill. Gnosticisme Bijbel . Gebrocheerd. Zeer goed. (55910) €7.00

107. J. G. Sutherland . Nieuw inzicht omtrent de bijbel. Zeist : Zevenster, 1983. 2e, herz. dr. ISBN: 90-70414-42-2. 22 cm. 284 p. Bijbel Antroposofische visie Esoterie. Gebrocheerd. Zeer goed. (55911) €7.00

108. Arie W. Boogert / Maarten Udo de Haes . In de stroom van het jaar : leven met de feestgetijden. Zeist : Christofoor, cop. 1983. ISBN: 90-6238-167-7. 23 cm. 264 p. Antroposofische studie. Org. linnen, smoezelig. Boekblok prima. Kerkelijke feesten Antroposofische visie religieuze feesten kalenderfeesten. Gebonden. Goed+. (55912) €7.50

109. Rudolf Steiner / Christian Morgenstern. Samen met de ander : teksten en gebeden. Zeist : Christofoor, 1995. 3de dr. ISBN: 90-6238-208-8. 21 cm. 65 p. Meditaties voor eenzamen. Stempel vorige eigenaar. Eenzaamheid Antroposofische visie gebeden. Gebonden. Als nieuw. (55913) €7.00

110. Bert Voorhoeve. Op doorreis naar jezelf : beelden op de levensweg. Zeist : Christofoor, cop. 1991. ISBN: 90-6238-489-7. 20 cm. 272 p. Rond sprookjes, poezie, verhaal- en brieffragmenten worden twee reizen beschreven: die van geboorte tot dood en de reis naar binnen, gebaseerd op de antroposofie en bijbelse evangelien. Geill. Randen omslag gesleten. Boekblok zeer goed. levenskunst. Garenloos. Goed+. (55914) €9.00

111. Wladimir Solowjov . Korte vertelling van de Antichrist. Rotterdam : Christofoor, [1979]. ISBN: 90-6238-061-1. 20 cm. 40 p. Profetisch geschrift van de Russische filosoof en theoloog (1853-1900) over de toekomst van de wereld. Godsdienstfilosofie antichrist . Garenloos. Uitstekend. (55915) €7.00

112. Rudolf Steiner . Tekens en symbolen van het kerstfeest : drie voordrachten, gehouden in Berlijn in 1904, 1905 en 1906. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1982. ISBN: 90-6038-137-8. 21 cm. 64 p. Drie voordrachten over de oorsprong en de ontwikkeling van de gebruiken rond het kerstfeest. Omslag iets gesleten aan randen. Tekst zeer goed. Kerstmis Antroposofische visie . Garenloos. Zeer goed. (55916) €7.00

113. Rudolf Steiner . Kerstspelen : achtergrond en betekenis van de kerstspelen uit Oberufer. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1979. ISBN: 90-6038-124-6. 21 cm. 79 p. Geill. Kerstspelen Religieuze lectuur. Gebrocheerd. Zeer goed. (55917) €10.00

114. Rudolf Steiner . De drempel van de geestelijke wereld : aforistische beschouwingen. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1975. ISBN: 90-6038-052-5. 18 cm. 126 p. Potloodonderstrepingen op een aantal p.'s. Gebrocheerd. Goed+. (55918) €8.00

115. Rudolf Steiner . Een weg naar zelfkennis : in acht meditaties. Zeist : Vrij geestesleven, 1979. 3de dr. ISBN: 90-6038-048-7. 18 cm. 120 p. Omslag iets gesleten aan randen. Gebrocheerd. Goed+. (55919) €6.00

116. Rudolf Steiner . Mens, lot en wereldontwikkeling. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1977. ISBN: 90-6038-072-X. 18 cm. 151 p. Mystiek. Gebrocheerd. Zeer goed. (55920) €7.00

117. Rudolf Steiner. De wetenschap van de geheimen der ziel : over menswording en wereldevolutie en het leven na de dood. Zeist : Vrij Geestesleven, 1976. 6e dr. ISBN: 90-6038-001-0. 17 cm. 311 p. Roestvlekjes in boekblok. Vouw in omslag. Hier en daar enkele potloodmarkeringen. Gebrocheerd. Goed. (55921) €7.00

118. Rudolf Steiner. Raadsels van het menselijk temperament : ontvankelijk zijn voor het niet zintuiglijk waarneembare kan openbaren wat het leven betekent. Zeist : Vrij Geestesleven, 1981. 3de dr. ISBN: 90-6038-054-1. 18 cm. 79 p. Garenloos. Zeer goed. (55922) €6.00

119. Rudolf Steiner . Nervositeit : wijsheid : liefde : in de levenspraktijk leren met zichzelf om te gaan. Zeist : Vrij Geestesleven, 1976. ISBN: 90-6038-073-8. 18 cm. 79 p. Hier en daar dunne potloodonderstrepingen. Nervositeit antroposofische visie Wijsheid antroposofische visie Liefde antroposofische visie . Gebrocheerd. Goed+. (55923) €6.00

120. Julia Cameron . Je leven schrijven : een meditatieve weg tot zelfkennis. Zeist : Christofoor, 2009. ISBN: 978-90-6038-617-0. 23 cm. 264 p. Schrijfcursus met oefeningen om het leven te onderzoeken op onze eigen wijze en vervolgens te beschrijven. Zelfverwerkelijking Schrijven zelfkennis. Garenloos. Uitstekend. (55924) €12.00

121. C. von Heydebrand . De ziel van het kind. Zeist : Vrij Geestesleven, 1971. ISBN: 90-6038-030-4. 21 cm. 110 p. Prometheus paperback 5. Geschrift van een antroposofische pedagoge over de ontwikkeling en opvoeding van het kind. Naam vorige eigenaar. Omslag iets gesleten en verkleurd, boekblok zeer goed. Gebrocheerd. Goed. (55925) €7.00

122. L. Mirandolle. De kleuren van het altaar in de loop van het jaar. 19 cm. [12] p. Overdruk uit het tijdschrift 'De Christengemeenschap' no. 2, 1951. Geniet. Goed+. (55926) €7.00

123. Walter Holtzapfel . Ziekten in het kinderleven : van geboorte tot volwassenheid. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1984. ISBN: 90-6038-180-7. 22 cm. 96 p. Schets vanuit een antroposofische visie van de essentiele kenmerken in de diverse ontwikkelingsperioden gedurende zeven jaar bij kinderen. Kinderziekten Antroposofische visie kindergeneeskunde antroposofische geneeskunde. Garenloos. Zeer goed. (55927) €7.00

124. Ilse Kleberger . Kathe Kollwitz. Zeist : Vrij Geestesleven, 1994. ISBN: 90-6038-317-6. 22 cm. 136 p. Drempelreeks. Levensverhaal van de Duitse sociaal geengageerde beeldend kunstenares (1867-1945). Geill. met z/w afb. Naam vorige eigenaar. Kollwitz, Kathe Biografieen levensbeschrijvingen. Garenloos. Zeer goed. (55928) €15.00

125. Rudolf Steiner . Metamorfosen van het zieleleven : zeven voordrachten gehouden te Berlijn in 1909. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1985. 2de dr. ISBN: 90-6038-095-9. 21 cm. 215 p. Voordrachten over de ontwikkeling van de mensellijke psyche. Kromgelezen. Garenloos. Goed+. (55929) €7.00

126. Arie W. Boogert . Het Onze Vader : over bidden en gebed. Zeist : Christofoor, cop. 1996. ISBN: 90-6238-344-0. 20 cm. 144 p. Inleidend overzicht van de betekenis van het Onze Vader volgens de visie van Rudolf Steiner en andere auteurs binnen de antroposofie en de Christengemeenschap. Onzevader Antroposofische visie gebed . Garenloos. Zeer goed+. (55930) €8.00

127. F. Rittelmeyer . Ik ben : over de zeven 'ik ben'-woorden in het Johannes-evangelie. Zutphen : Kamerling, cop. 2003. ISBN: 90-806034-5-7. 21 cm. 124 p. Filosofisch verslag. Nawoord: C. Wiggins. Johannesevangelie exegese. Garenloos. Zeer goed. (55931) €8.00

128. Udo Renzenbrink . De sojaboon : ook voor ons een goede voeding? Zeist : Vrij geestesleven Almere : Akwarius, cop. 1981. ISBN: 90-6038-147-5. 20 cm. 46 p. Soja antroposofische visie voedingsleer Voeding. Garenloos. Zeer goed+. (55932) €25.00

129. H.E. Caspare . De biologisch-dynamische tuin. Nederlandse Vereniging tot Bevordering van de Biologisch-Dynamische Landbouwmethode Zeist : Vrij Geestesleven, 1973. 3e dr. ISBN: 90-6038-037-1. 21 cm. 90 p. Vouw in omslag. Naam vorige eigenaars. Vaak gebruikt exemplaar. biologisch-dynamische land- en tuinbouw. Gebrocheerd. Goed. (55933) €7.00

130. Jacob Slavenburg . Maria Magdalena en haar evangelie. Deventer : Ankh-Hermes, 2003. 4e dr. ISBN: 90-202-8291-3 . 17 cm. 79 p. Portret van Maria Magdalena op basis van oude christelijke teksten, gevolgd door een becommentarieerde vertaling van haar evangelie uit de tweede eeuw. Evangelie van Maria (apocryphon) Gnosticisme Evangelisatie Apocriefe boeken Maria Magdalena . Garenloos. Als nieuw. (55934) €6.00

131. Ita Wegman . Oude en nieuwe mysterien. Amsterdam : Pentagon, cop. 1994. ISBN: 90-72052-32-3. 22 cm. 126 p. Geill. Stempel vorige eigenaar. mystiek filosofie. Gebrocheerd. Zeer goed. (55935) €10.00

132. Julian Sleigh . Vrienden en minnaars. Zeist : Christofoor, 1999. ISBN: 90-6238-660-1. 20 cm. 192 p. Relaties Antroposofische visie relatievormen. Garenloos. Uitstekend. (55936) €7.00

133. Sergej O. Prokofev . De ontmoeting met het boze en hoe het in de geesteswetenschap overwonnen wordt - De grondsteen van het goede. Bergen op Zoom : Perun Boeken, 2007. 2e herz. en uitgebr. dr. ISBN: 978-90-76921-02-0. 21 cm. 159 p. Dunne potloodonderstrepingen op ca 4 p.'s. antroposofie wijsgerige ethiek. Gebrocheerd. Zeer goed+. (55937) €10.00

134. A. Remizov . Nikola de Barmhartige : Russische Nicolaaslegenden. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1986. ISBN: 90-6038-237-4. 23 cm. 186 p. Bundel verhalen over de Russische Sint Nicolaas, die als eenvoudig geklede boer door Rusland trekt en vele barmhartige daden doet. Vanaf ca. 14 jaar. Sinterklaasverhalen Rusland sagen en legenden Russische letterkunde. Garenloos. Zeer goed. (55938) €7.50

135. F.H.J.A. Wilmar . Over de invloed van radio en televisie op kleuters en jonge kinderen - Welke rol spelen radio en televisie in de huiskamer; zijn ze bruikbaar voor het onderwijs? Vrij Geestesleven; Zeist, 1964. 2e ed. 20 cm. 48 p. Hoekje van t.p. geknipt. Televisie kijken Kinderen . Gebrocheerd. Zeer goed. (55939) €7.00

136. Jerry Schottelndreier . Levenslijnen : levensvragen, crisismomenten, toekomstkansen : een handreiking. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1989. ISBN: 90-6038-283-8. 22 cm. 51 p. Levenskunst . Garenloos. Uitstekend. (55940) €7.00

137. Rudolf Steiner . Lijden : oorsprong en zin. Amsterdam : Pentagon, cop. 1996. ISBN: 90-72052-34-X. 21 cm. 32 p. Gebrocheerd. Uitstekend. (55941) €6.00

138. Rudolf Grosse. De 'Weihnachtstagung' als keerpunt in de mensheidsontwikkeling. Zeist : Vrij Geestesleven, 1983. ISBN: 90-6038-163-7. 22 cm. 158 p. Beschouwing over de betekenis van de kerstbijeenkomst in 1923 voor de geschiedenis van de Antroposofische Vereniging en voor de toekomst van de mens. Geill. Enkele potloodonderstrepingen. Omslag gesleten aan randen. Garenloos. Goed. (55942) €6.00

139. G. Grohmann . Verhalen uit het dierenrijk : over dieren en hoe ze leven. Zeist : Vrij geestesleven, cop. 1981. ISBN: 90-6038-166-1. 24 cm. 109 p. Beschrijving van achttien diersoorten. Geill. Dieren informatieve boeken jeugdboeken. Gebrocheerd. Zeer goed. (55943) €12.50

140. H. Hoogewerff . Voeding en voedingsgewassen : wenken voor de kindervoeding : gebruik van kruiden. Zeist : Broekhuysen, 1975. 4e dr. ISBN: 90-70414-01-5. 23 cm. 135 p. Geill. Naam vorige eigenaar en notitie op Fr. t.p. Voedingsleer antroposofische visie kinderverzorging. Gebrocheerd. Goed+. (55944) €10.00

141. Richard Wagner / R. Steiner. Parsifal. Zeist : Zevenster, 1982. ISBN: 90-70414-25-2. 23 cm. 119 p. Tekstboekje, gevolgd door antroposofische beschouwingen over de opera. Typescript. Wagner, Richard Parsifal (boek) Gebrocheerd. Goed+. (55945) €10.00

142. H. Lammers [vert.] / R. Steiner / B. Lievegoed . Het droomlied van Olav Asteson. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1981. ISBN: 90-6038-161-0. 23 cm. 71 p. Middeleeuws Noors lied over een gedroomde tocht naar hel en hemel, aangevuld met twee antroposofische beschouwingen. Geill. Droomlied Antroposofische visie gedichten . Gebrocheerd. Uitstekend. (55946) €18.00

143. Bat Muijres [red.]. Mysterien en inwijdingen in het oude Europa en de nieuwe mysterien : een serie van tien voordrachten en essays van Willem Beekman, Arie Bos, Lex Bos e.a. Amsterdam : Pentagon, cop. 1989. ISBN: 90-72052-10-2. 20 cm. 189 p. Geill. Esoterie Opstellen mystiek filosofie . Gebrocheerd. Zeer goed. (55947) €9.50

144. Tineke van Benthem-van Beeck Vollenhoven e.a. Zieken thuis : praktische wenken op basis van de antroposofie. Zeist : Vrij Geestesleven, 1981. 2e dr. ISBN: 90-6038-109-2. 21 cm. 136 p. Praktische informatie over en achtergronden van antroposofische verpleeg- en geneeskunde. Geill. Notitie op laatste p. Omslag gesleten aan randen. Antroposofische geneeskunde . Gebrocheerd. Goed+. (55948) €7.00

145. Loek Dullaart . Johannes : de Doper & de Evangelist. Assen : Nearchus, cop. 2006. ISBN: 90-73310-43-1. 22 cm. 192 p. Antroposofische visie op de reincarnatiereeksen van Johannes de Doper en de evangelist Johannes en hun onderlinge relatie. Geill. met kleurenplaten en z/w afb. Johannes de Doper Antroposofische visie . Garenloos. Uitstekend. (55949) €10.00

146. Rudolf Steiner . Ouderdom, een vruchtbaar perspectief. Zeist : Christofoor, cop. 1990. ISBN: 90-6238-371-8. 20 cm. 131 p. Omslag iets gesleten aan randen. Boekblok uitstekend. Ouderdom antroposofische visie . Garenloos. Zeer goed. (55950) €9.00

147. Margreet van den Brink . Verkwikkender dan licht : de werkzaamheid van Christus in ontmoeting en gesprek. Zeist : Vrij Geestesleven, cop. 1994. ISBN: 90-6038-355-9. 22 cm. 122 p. Hier en daar potloodonderstrepingen. Hoekjes omslag iets gesleten. Garenloos. Goed+. (55951) €7.00

148. Emil Bock . De jaarfeesten als kringloop door het jaar : advent, Kerstmis, Driekoningen, lijdenstijd, Pasen, hemelvaart, Pinksteren, Johannes- en Michaelstijd. Zeist : Christofoor, 1980. ISBN: 90-6238-105-7. 20 cm. 183 p. Beduimeld omslag. Vaak gebruikt exemplaar. Jaarfeesten kalenderfeesten. Garenloos. Goed. (55952) €7.00

149. B.C.J. Lievegoed. Mysterienstromen in Europa en de nieuwe mysterien. Anthroposofische Vereniging in Nederland, 1977. 24 cm. 64 p. Gebrocheerd. Goed+. (55953) €8.00

150. Maya Muntz. Hoe de haas een paashaas werd. Zevenster; Zeist, c1982. 21 cm. 6 p. Typescript. Kinderverhalen Pasen. Geniet. Zeer goed. (55954) €6.00

151. Maya Muntz. Het gouden ei (Paassproke). Zevenster; Zeist. 21 cm. 12 p. Typescript. Kinderverhalen Pasen. Geniet. Zeer goed. (55955) €6.00

152. Joke van Leeuwen . De metro van Magnus. Amsterdam [etc.] : Querido, 1997. 4e dr. ISBN: 90-214-7329-1. 21 cm. 108 p. Nadat Magnus een plattegrond van een metro heeft verzonnen, komt hij plotseling onder de grond terecht en rijdt hij in een trein langs de door hemzelf bedachte stations. Zilveren Griffel 1982. Rijk geillustr. Metro's Fantasieverhalen Humoristische verhalen jeugdboeken verhalen. Gebonden. Als nieuw. (55956) €9.00

153. Joke van Leeuwen . Kukel. Amsterdam [etc.] : Querido, 1998. ISBN: 90-214-7332-1. 22 cm. 152 p. Josofus, ook wel Kukel genoemd, voelt zich erg alleen. Daarom besluit hij zichzelf als cadeau aan de koningin te geven. Vanaf ca. 9 jaar. Rijk geillustr. eenzaamheid Buitenstaanders Dagdromen Humoristische verhalen Fantasieverhalen Zilveren griffels jeugdboeken . Gebonden. Als nieuw. (55957) €6.00

154. Michael Ende . Momo en de tijdspaarders. Rotterdam : Lemniscaat, 1979. 3e dr. ISBN: 90-6069-420-1. 22 cm. 230 p. Momo leeft zonder vader en moeder in een oude ruine en helpt veel mensen door naar hen te luisteren, totdat de tijdspaarders komen die de sfeer verzieken en alles regelen naar de eisen van tijd en geld. Geill. Roestvlekjes op sneden en schutbladen. Science Fiction jeugdboeken . Gebonden. Goed, stofomslag redelijk. (55958) €7.00

155. Kathe Recheis . De Witte Wolf. Rotterdam : Lemniscaat, 1984. ISBN: 90-6069-559-3. 23 cm. 298 p. Op geheimzinnige wijze komt Thomas terecht in een wereld waarin de landen Imar en Aran tegen elkaar ten strijde trekken, een strijd waarin hij een beslissende rol zal spelen. Schutblad en Fr. t.p. ontbreken. Vlekken op sneden. Fantasy verhalen Reisverhalen Queesten jeugdboeken. Gebonden. Goed+. (55959) €7.00

156. Joseph Bruchac . De windadelaar : verhalen van de Abenaki. Rotterdam : Lemniscaat, [1988]. ISBN: 90-6069-694-8. 26 cm. 104 p. Bundel oude Indianenverhalen, zoals deze eertijds van vader op zoon zijn doorverteld. Met informatie over de Abenaki-stam en paginagrote, zwart-witte potloodtekeningen. Vanaf ca. 13 jaar.. indianen Indiaanse verhalen Mythen Volksverhalen jeugdboeken. Gebonden. Uitstekend, scheurtjes in stofomslag . (55960) €15.00

157. Joyce Maria Guldenaar / Luc Onderbeke [illustr.]. Soisie en het magisch taal boek. Leidschendam : Biblion, cop. 2003. ISBN: 90-5483-494-3. 25 cm. 407 p. De gemene gnaffeldieven hebben het Magisch Taal Boek gestolen Soisie en haar vriendjes gaan op zoek naar het boek. Interactief verhaal met stripachtige illustraties in kleur. Vanaf ca. 10 jaar.. Fantasieverhalen Dagboeken Heksen jeugdboeken . Gebonden. Als nieuw. (55961) €9.00

158. Jostein Gaarder / Klaus Hagerup . De magische bibliotheek. Baarn : De Fontein, cop. 2003. ISBN: 90-261-1869-4. 23 cm. 191 p. Als Nils en Berit merken dat een enge vrouw het boek, waarin ze elkaar brieven schrijven, wil hebben, proberen ze uit te zoeken waarom. Vanaf ca. 13 jaar. Kinderjury 2004. Halflinnen. Detectiveverhalen Briefromans . Gebonden. Als nieuw. (55962) €7.00

159. Edith Nesbit . De toverstad. [Voorschoten] : Westeinde, cop. 2002. ISBN: 90-5019-017-0. 22 cm. 230 p. Philip bouwt met spullen die hij thuis vindt, een stad. 's Nachts komt de stad tot leven samen met zijn stiefzusje beleeft hij allerlei avonturen. Vanaf ca. 9 jaar. Geill. Sprookjesachtige verhalen Avonturenverhalen jeugdboeken . Gebonden. Als nieuw,  stofomslag redelijk. (55963) €7.00

160. Astrid Lindgren . Het land dat verdween. Amsterdam : Ploegsma, cop. 1978. ISBN: 90-216-0571-6. 20 cm. 83 p., [4] p. pl. De Zweedse kinderboekenschrijfster (geb. 1907) beschrijft de lange verlovingstijd van haar ouders, haar jeugd op de pachtboerderij, haar ervaringen als auteur en geeft maatstaven waaraan een kinderboek moet voldoen. Geill. met z/w foto's. Gebonden. Zeer goed, stofomslag goed+. (55964) €7.00

161. Maria C.P. van Velzen / Kris Nauwelaerts (illustr.) . Maria Madelief. Hasselt : Clavis, cop. 1998. ISBN: 90-6822-545-6. 22 cm. 93 p. Een madeliefje wordt ontdekt door een dichter. Maar een dief steelt het madeliefje. En daarna gaat ze van huis tot huis. Vanaf ca. 7 jaar. Kinderjury 1999. Gebonden. Als nieuw. (55965) €8.00

162. Lida Dijkstra / Harmen van Straaten (illustr.) . Geeske en de cirkel van drie. Rotterdam : Lemniscaat, 2004. ISBN: 90-5637-619-5. 23 cm. 231 p. Als Geeske haar opa gaat zoeken, komt ze terecht bij drie witte juffers die haar van alles leren over de toepassingen van kruiden en planten bovendien ontdekt ze dat ze over bijzondere krachten beschikt. Zonder bijlage (Receptenboekje). Vanaf ca. 9 jaar. Kinderjury 2005. Magie Kruidengeneeskunde Heksen Fantasieverhalen Meisjesboeken Sprookjesfiguren Children's stories (texts) jeugdboeken verhalen. Gebonden. Zeer goed+, stofomslag zeer goed. (55966) €7.00

163. Hazel Rochman . Gespleten landschap : verhalen uit Zuid-Afrika van Doris Lessing, Nadine Gordimer, e.a. Rotterdam : Lemniscaat, 1992. ISBN: 90-6069-793-6. 23 cm. 124 p. Verhalen van Zuidafrikaanse auteurs over de tegenstellingen tussen blank en zwart. Vanaf ca. 13 jaar. Discriminatie Zuid-Afrika Racisme Apartheid Zuidafrikaanse verhalen Jeugdboeken. Gebonden. Goed+, stofomslag zeer goed. (55967) €7.00

164. Cynthia Voigt . Van kwaad tot erger. Rotterdam : Lemniscaat, 1998. ISBN: 90-5637-127-4. 22 cm. 197 p. Als de ouders van Mickey plannen hebben om te scheiden, probeert zij van alles om dat te voorkomen. Vanaf ca. 13 jaar. echtscheiding Schoolleven Schoolverhalen Meisjesboeken jeugdboeken . Gebonden. Uitstekend, stofomslag zeer goed. (55968) €7.00

165. Cynthia Voigt . Kwaaie meiden. Rotterdam : Lemniscaat, 1997. ISBN: 90-5637-051-0. 22 cm. 223 p. Twee meisjes proberen de hele klas naar hun hand te zetten ze deinzen daarbij voor niets terug. Kinderjury 1998. vriendschap pesten Schoolleven Schoolverhalen jeugdboeken . Gebonden. Zeer goed+, stofomslag zeer goed. (55969) €7.00

166. Jostein Gaarder . Door een spiegel, in raadselen. [Antwerpen] : Houtekiet Baarn : De Fontein, cop. 1996. ISBN: 90-5240-383-X. 23 cm. 130 p. Een doodziek meisje voert lange gesprekken over het leven als mens en als engel met de engel Ariel, die haar tenslotte helpt over de drempel naar de eeuwigheid te stappen. Halflinnen. Vanaf 13 jaar . Rouwproces Ziek zijn Gezinsverhalen Stervensbegeleiding Engelen . Gebonden. Uitstekend. (55970) €7.00

167. Peter van Gestel / A. Heymans (illustr.) . Mariken. Baarn : De Fontein, c1997. ISBN: 90-261-1297-1. 23 cm. 192 p. Geill. Halflinnen. Kinderjury 1998. jeugdboeken verhalen. Gebonden. Uitstekend. (55971) €7.00

168. Esther Hicks / Jerry Hicks . Sara en haar gevederde vriend : een inspirerend verhaal over de ervaringsreis van een kind naar het weten dat alles goed is. (Dat is echt zo.). [Tiel] : Petiet, 1999. ISBN: 90-75636-24-5. 22 cm. 171 p. Aan de hand van de wijze levenslessen van de uil Salomon leert Sara omgaan met haar ouders, haar pestende broertje en andere zaken in haar leven. Vanaf ca. 12 jaar. vriendschap met dieren Gezinnen Levensproblemen Wensdromen Rouwproces Uilen Gezinsverhalen jeugdboeken . Garenloos. Als nieuw. (55972) €7.00

169. David Almond . Het Zwarte Slik. Amsterdam [etc.] : Querido, 2001. ISBN: 90-214-5058-5. 22 cm. 166 p. Drie weeskinderen lopen weg uit een tehuis en ontmoeten een klein meisje dat bij een oude, geheimzinnige man woont. Buitenstaanders Weglopen Verlaten-kinderenverhalen Wegloopverhalen Zilveren Zoenen Weeskinderen jeugdboeken. Garenloos. Zeer goed+. (55973) €7.00

170. Margriet Hogeweg . De God van oma Vanouds. Rotterdam : Lemniscaat, cop. 1999. ISBN: 90-5637-224-6. 22 cm. 111 p. Maria heeft heel wat te stellen met haar twee bijzondere oma's, van wie er een dood en een heel oud en bepaald niet lief is. Vanaf ca. 9 jaar. grootouders dood Religie Ruzies Familieverhalen jeugdboeken . Gebonden. Zeer goed+, stofomslag zeer goed. (55974) €7.00

171. Martine Letterie . Aanval op het fort. Amsterdam : Leopold, cop. 2005. ISBN: 90-258-4460-X. 22 cm. 93 p. Als in 174 na Chr. het uiterste noorden van het Romeinse Rijk wordt geplunderd door een Germaanse stam, besluiten de Germaanse Freija en haar Romeinse vriend Marcus dat te gaan melden bij de Romeinse machthebbers. Vanaf ca. 10 jaar. Kinderjury 2006. Romeinen Germanen Vriendschap Historische verhalen Romeinse Rijk jeugdboeken verhalen. Gebonden. Als nieuw. (55975) €7.00

172. Karen Cushman . Dat nooit! Rotterdam : Lemniscaat, 1995. ISBN: 90-6069-960-2. 23 cm. 173 p. Gefingeerd dagboek van de veertienjarige dochter van een Engelse ridder in de middeleeuwen over haar leven. Kinderjury 1996. Vanaf ca. 12 jaar. Iets kromgelezen. middeleeuwen Engeland Dertiende eeuw Uithuwelijken Dagboeken Historische verhalen Huwelijk Engeland 13e eeuw jeugdboeken . Gebonden. Zeer goed. (55976) €7.00


173. Marianne Grootenboer . Voorbij Niemandsland : september 1944-april 1945. Houten : Van Goor/Unieboek BV, cop. 2005. ISBN: 90-00-03654-2. 22 cm. 129 p. Marike woont met haar moeder en zusje in een huis waar ook drie Duitse soldaten wonen. Haar vader is ondergedoken. Vanaf 7 jaar. Geill. door de schrijfster. Kinderjury 2006. Historische verhalen Oorlogsverhalen Nederland Wereldoorlog II jeugdboeken verhalen. Gebonden. Als nieuw. (55977) €7.00

174. Els Pelgrom . De kinderen van het Achtste Woud. Amsterdam : Querido, 2005. 12e dr. ISBN: 90-451-0188-2. 22 cm. 239 p. Na de slag om Arnhem in 1944 worden een 12-jarig meisje en haar vader als evacuees opgenomen in een gastvrij boerengezin op de Veluwe, waar onderduikers, Duitsers en hongerigen komen en gaan. Gouden Griffel 1978. Vanaf ca. 10 jaar.. Gehandicapten Onderduikers Oorlogsverhalen Gezinsverhalen Nederland Wereldoorlog II Boerderijen Gezin jeugdboeken verhalen. Garenloos. Als nieuw. (55978) €7.00

175. Alexander MacCall Smith / Hugo Van Look (illustr.) . Het grote boek van Hanneke Bloem en haar vijf fantastische tantes. Houten [etc.] : Van Goor, cop. 2008. ISBN: 978-90-475-0401-6. 24 cm. 230 p. Hanneke (9, ik-figuur) hoort op een dag dat ze vijf tantes heeft, maar ze zijn allemaal verdwenen. Ze is een geweldige detective, dus ze gaat direct op zoek. Voorlezen vanaf ca. 7 jaar, zelf lezen vanaf ca. 9 jaar. Detectiveverhalen Familieverhalen Humoristische verhalen jeugdboeken. Gebonden. Als nieuw. (55979) €8.50

176. Laura Broekhuysen . Zand erover. Rotterdam : Lemniscaat, 2002. ISBN: 90-5637-469-9. 22 cm. 110 p. Meike hoopt in de vakantie op Vlieland met haar drie oudere zusjes eindelijk te weten te komen wat er thuis allemaal mis is. Waarom wordt er nooit iets uitgepraat en waarom leven hun ouders apart? Vanaf ca. 12 jaar. Kinderjury 2003. Vlieland Kamperen Dood Gezinsverhalen jeugdboeken . Gebonden. Zeer goed, stofomslag gescheurd. (55980) €7.00

177. Ineke Mahieu / Henk Kneepkens (illustr.) . De reis van Sjaak Lemere. Houten : Van Holkema & Warendorf, cop. 2009. ISBN: 978-90-475-1096-3. 22 cm. 174 p. De moeder van Sjaak (12) wordt verliefd op Louis, de levende kanonskogel van circus Santino. Ze gaan met het circus mee. Als Sjaak gevraagd wordt om Louis te helpen, moet hij een moeilijke keuze maken. Vanaf ca. 10 jaar. Boekblok omgedraaid in omslag gebonden. Verder als nieuw. Dertiger jaren Circusverhalen Historische verhalen Circussen Europa 1931-1940 jeugdboeken verhalen. Gebonden. Zeer goed. (55981) €7.00

178. John Marsden . Het holst van de nacht. Haarlem : Gottmer, 1999. ISBN: 90-257-3136-8. 21 cm. 318 p. Jenny de Jonge boek. Nadat Australie is bezet door de vijand ontwikkelt een groep jongeren, die een survivaltocht maakte, zich tot een groep gewapende guerillastrijders.. Guerrilla Australie Oorlogsverhalen Jeugdromans . Garenloos. Zeer goed. (55982) €7.00

179. Khaled Hosseini . Duizend schitterende zonnen. Amsterdam : De Bezige Bij, 2007. 2de dr. ISBN: 978-90-234-2576-2. 22 cm. 396 p. Tegen de achtergrond van Afghanistan vanaf 1960 tot nu (vooral de roerige tijden van de Sovjet-overheersing en de Taliban-dictatuur) ontrollen zich de levens van twee vrouwen. Naam vorige eigenaar. Afghanistan Vrouwenleven . Garenloos. Zeer goed. (55983) €7.00

180. Rembrandt Harmensz. van Rijn. Rembrandt Bijbel : Bijbel in de vertaling van het Nederlandsch bijbelgenootschap met reproducties naar werken van Rembrandt Harmenszoon van Rijn. Boekencentrum b.v.; 's-Gravenhage, [1979]. 23 cm. 1146 p. Oude Testament / Nieuwe Testament, zeer rijk geillustr. met ca. 110 reprod. van etsen en tekeningen en ca. 44 kleurplaten (naar schilderijen). Dundruk. Wit kunstleer met goud opdruk. Vergulde sneden. 2 Minimale lijmsporen op schutblad. In kartonnen foedraal (iets gesleten aan randen). Rembrandt . Gebonden. Uitstekend. (55984) €18.00

181. Jacques Anquetil . Ik ben de lijkwade. Naarden : Element, cop. 2000. ISBN: 90-5689-066-2. 22 cm. 285 p. De geschiedenis van de lijkwade van Turijn en de vraag naar de echtheid ervan. Stempel vorige eigenaar. Lijkwade van Turijn . Garenloos. Zeer goed. (55985) €7.50

182. Margaret Starbird . De vrouw met de albasten kruik : Maria Magdalena en de betekenis van de graal. Deventer : Ankh-Hermes, cop. 1995. ISBN: 90-202-8063-5. 24 cm. 192 p., [16] p. pl. Jezus, erfgenaam van de troon van David, zou een dynastiek huwelijk hebben gesloten met Maria Magdalena na zijn dood vluchtte zij naar de Provence, waar zij aan de oorsprong staat van alternatieve geloofsvormen, die voortleefden bij door de officiele kerk verketterde groepen. Geill. in kleur en z/w. Maria Magdalena Esoterische visie Graal mystiek filosofie occultisme. Gebrocheerd. Zeer goed+. (55986) €11.00

183. Robert S. Benninga / Rudi de Graaf . Veranderen doe je zelf : handboek voor het overleven van persoonlijke veranderingen. Baarn : Tirion, cop. 1998. ISBN: 90-5121-818-4. 24 cm. 271 p. Zelfverwerkelijking zelfkennis persoonlijkheidsleer. Garenloos. Zeer goed+. (55987) €7.00

184. Hans Stolp . Maria Magdalena, of Het lot van de vrouw. Baarn : Ten Have, cop. 2000. 3de dr. ISBN: 90-259-5161-9. 22 cm. 158 p. Beschouwing over Maria Magdalena aan de hand van het apocriefe Evangelie van Maria Magdalena en over de geheime kennis die zij over Jezus bezat. Maria Magdalena godsdienstsociologie. Garenloos. Zeer goed+. (55988) €7.00

185. Martin Olden . Psycho Thom. Zutphen : DeDoc, cop. 2003. ISBN: 90-808474-1-0. 23 cm. 262 p. Een 13-jarige jongen leert van een psycholoog hoe hij de dood van zijn moeder zou kunnen verwerken. Jeugdromans Informatieve boeken Rouwproces Eenoudergezin . Gebrocheerd. Uitstekend. (55989) €15.00

186. Jacob Slavenburg . De geheime woorden : een ontdekkingstocht door vijfentwintig eeuwen gnosis. Deventer : Ankh-Hermes, 1999. 4de dr. ISBN: 90-202-8111-9. 24 cm. 225 p., [2] p. pl. Titelplaat. Incl. krantenknipsel. Gnosticisme. Gebrocheerd. Uitstekend. (55990) €10.00

187. J. W. von Goethe / Herman Meyer (voorw.) / C.S. Adema van Scheltema / Nico van Suchtelen (vert.). Faust : een en twee. Amsterdam : Wereldbibliotheek, cop. 1982. ISBN: 90-284-1466-5. 21 cm. 524 p. Herdruk van de vertalingen van Goethes Faust deel 1 en 2. Vouw in schutblad. Orig. linnen. Gebonden. Zeer goed, stofomslag gescheurd. (55991) €10.00

188. Koos van Zomeren / Erik van Ommen (illustr.) . Het bomenboek. Amsterdam [etc.] : De Arbeiderspers, cop. 2008. ISBN: 978-90-295-6657-5. 22 cm. 189 p. Verhalen over bomen. Geill. Bomen . Garenloos. Als nieuw. (55992) €9.50

189. David Fontana . De verborgen taal van de droom : de betekenis van dromen verbeeld. Houten : Fibula Antwerpen : Standaard, cop. 1995. ISBN: 90-6091-351-5. 25 cm. 176 p. Rijk geill. in kleur. Dromen Taal van dromen. Gebonden. Zeer goed+, stofomslag zeer goed. (55993) €7.00

190. Carl R. Rogers / A.J.M. Vossen. Leren in vrijheid. Haarlem : De Toorts, c1971. 9de dr. ISBN: 90-6020-294-5. 24 cm. 304 p. Korte opdracht op binnenzijde omslag, verder als nieuw. leerpsychologie onderwijspsychologie. Gebrocheerd. Uitstekend. (55994) €7.00

191. Brandon Bays . De helende reis : een gids om jezelf te genezen en te bevrijden. Amsterdam : Forum, 2004. 8e dr. ISBN: 90-225-3569-X. 22 cm. 216 p. Beschrijving van een spirituele therapie om fysieke en emotionele blokkades op te heffen. Holistische geneeswijze Holistische geneeswijze alternatieve geneeswijzen. Garenloos. Zeer goed+. (55995) €7.00

192. Hans Stolp . Johannes de ingewijde : esoterisch bijbellezen. Deventer : Ankh-Hermes, 2001. 2de dr. ISBN: 90-202-8202-6. 21 cm. 153 p. Bespreking van het Johannesevangelie vanuit een gnostis


 

  Uw mandje
Mandje is leeg
 

Verzendkosten per
TOTALE bestelling:


Nederland € 3,75
Europa € 7,25
(max. 2 kg)
Buiten Europa € 18,-
(max. 2 kg)


Betaling na ontvangst


  Authenticatie

  Nieuws
29-08-2010

Beste mensen,

Hieronder weer een lijstje met nieuwe aanwinsten. Bestellingen kunnen het eenvoudigst per e-mail worden gedaan en worden in volgorde van binnenkomst verwerkt.


1. W. van Dinten. Met gevoel voor realiteit - Over herkennen van betekenis bij organiseren. Sezen / Eburon; Delft, 2003. 2de herziene dr. ISBN: 9051668503. 25 cm. 756 p. Orig. linnen, leeslinten. Gebonden. Als nieuw,  stofomslag uitstekend. (57830) €15.00

2. S. Veronesi. Kalme chaos. Prometheus; A'dam, 2008. 13de dr. ISBN: 9789044611748. 13 cm. 414 p. Garenloos. Nieuw. (57831) €7.00

3. H.J. Hesselink. Strategische besluitvorming in een neergaande bedrijfstak - Onderzoek naar de strategische maatregelen in de KRL-textielindustrie in de periode 1950-2000. Eburon; Delft, c2009. ISBN: 9789059723498. 25 cm. 610 p. Proefschrift. Summary in English: [14] p. Garenloos. Nieuw. (57832) €20.00

4. J. van Ginneken. Brein-bevingen - Snelle omslagen in opinie en communicatie. Boom; Amsterdam, 2000. 2de dr. ISBN: 9053525459. 21 cm. 368 p. Communicatiewetenschap sociale wetenschap. Garenloos. Nieuw. (57833) €20.00

5. M. Elias. Onder dienders - Onstuimig en beklemmend: de wereld van de Politie. Balans, 1997. ISBN: 9050183778. 23 cm. 253 p. Opdracht en naam vorige eigenaar. Garenloos. Zeer goed. (57834) €7.00

6. J.J.J. van Dijck. Leiderschap bij grote veranderingen. Tup / Tias; Tilburg, 1996. ISBN: 9036198763. 24 cm. 221 p. Titelplaat. Gebrocheerd. Nieuw. (57835) €12.50

7. M. Bruel / C. Colsen. De geluksfabriek - Over het binden en boeien van mensen in organisaties. Scriptum; Schiedam, c1998. ISBN: 9055941298. 21 cm. 106 p. Scriptum management. Orig. linnen. Handtekeningen op schutblad, exemplaar verder als nieuw. Gebonden. Zeer goed+, stofomslag uitstekend. (57836) €7.00

8. M. van der Erve. Resonerende ondernemingen : De oorsprong van groei in het bedrijfsleven. Scriptum; Schiedam, c1997. ISBN: 9055940887. 22 cm. 159 p. Scriptum management. Orig. linnen. Gebonden. Als nieuw,  stofomslag uitstekend. (57837) €9.00

9. J. van Muijen / P. Koopman / K. de Witte. Focus op de organisatiecultuur : Het concurrerende-waardenmodel en het meten en veranderen van organisatiecultuur. Academic Service; Schoonhoven, c1996. ISBN: 9052611602. 21 cm. 172 p. Gebrocheerd. Als nieuw. (57838) €10.00

10. H. van den Doel. Zingen als een gek - Het verschijnsel Gerrit Achterberg als mens met een handicap, dichter en mysticus. Giordano Bruno; Culemborg, c1995. ISBN: 9050130208. 22 cm. 107 p. Geill. met z/w foto / titelplaat. Letterkunde zorgkunde mystiek. Garenloos. Als nieuw. (57839) €10.00

11. Anwer Bati. Sigaren - Alle informatie voor de liefhebber. Librero; Hedel, c2001. ISBN: 9057640392. 21 cm. 224 p. Rijk geill. met kleuren foto's. Opdracht op schutblad, verder als nieuw. Gebonden. Uitstekend, stofomslag uitstekend. (57840) €7.00

12. D.W. Steenhuis e.a. Greep op de misdaad - Opstellen over de aanpak van de zware, georganiseerde criminaliteit. c1997. 25 cm. 142 p. Bundel aangeboden bij het afscheid van mr. R.A. Gonsalves als vice-voorzitter en portefeuillehouder zware, georganiseerde criminaliteit van het College van procureurs-Generaal en als Procureur-Generaal bij het Gerechtshof te 's-Hertogenbosch op 30 mei 1997. Orig. linnen. Geill. met z/w foto's. Gebonden. Als nieuw,  stofomslag uitstekend. (57841) €7.00

13. L. Robinson / H. Fisher / G. Thomson. The Mind Body Workout. Macmillan / Pan Books; London, 1998. ISBN: 0300369466. 24 cm. 189 p. Pilates and Alexander technique. Pilates exercises. Richly illustr. with b/w photos. Softbound. Very good. (57842) €7.00

14. G. de Leeuw. Ontwikkeling van zelfsturing in organisaties - Een leerroute voor individu en organisatie. Nelissen; Baarn, 1999. ISBN: 9024414342. 21 cm. 165 p. Garenloos. Als nieuw. (57843) €10.00

15. H. Walter / C. Cornelsen. De managementvalkuil - Over verslaafd zijn aan succes. Longman, c1997. ISBN: 9067898325. 20 cm. 213 p. Garenloos. Als nieuw. (57844) €7.00

16. J. van Praagh. In gesprek met de hemel - Mijn directe contact met overledenen. Kosmos-Z&K Uitg.; Utrecht, c1998. ISBN: 9021531763. 21 cm. 191 p. Naam vorige eigenaar. Garenloos. Zeer goed. (57845) €18.00

17. R. Leliveld / M. J. Vink. Succesvol invoeren van zelfsturende teams. Nelissen; Baarn, 2000. ISBN: 9024414490. 21 cm. 184 p. Garenloos. Nieuw. (57846) €12.50

18. A. van der Harst / B. van den Berg / C. Fortuin-van der Spek. Verhalen verbinden - Ruimte voor vertellen op school. CPS; Amersfoort, 2007. ISBN: 9789065085689. 30 cm. 172 p. Geill. Verhalen vertellen voortgezet onderwijs boven bouw. Gebonden. Nieuw. (57847) €14.00

19. T. Kumpe / P.T. Bolwijn / B. Goudswaard. Over ondernemen en industrieel elan. Kluwer; Deventer, 1985. ISBN: 9026710097. 24 cm. 120 p. Geill. Organisatievernieuwing. Gebrocheerd. Zeer goed+. (57848) €7.00

20. F.J. Gosselink. Ontwikkelingen in de organisatiekunde - Organisatiekunde en maatschappelijke kontekst / Developments in the organization sciences - The organization sciences and their environment. 1988. 23 cm. VI, 247 p. Proefschrift. Summary in English [3 p.]. Lichte vouwtjes in omslag. Garenloos. Zeer goed. (57849) €10.00

21. H. Vinkenburg. Dienen en verdienen - Hoe dertien bedrijven hun dienstverlening verbeteren : Een onderzoek. Kluwer; Deventer, c1988. ISBN: 9026712820. 24 cm. 276 p. Management. Rug aan boven-en onderzijde minimaal gesleten, verder als nieuw. Gebrocheerd. Uitstekend. (57850) €7.00

22. S.D. Eikelboom. De industriele paradox - Toenemende industrialisatie en afnemend welzijn [The industrial paradox - Rising industrialisation and declining well-being]. 1986. 25 cm. 258 p. Proefschrift. Incl. English summary [11 p.] Vouw in omslag. Economie. Gebrocheerd. Zeer goed+. (57851) €15.00

23. N.E. Jansen Schoonhoven e.a. De bestuurlijke aanpak van de (georganiseerde) criminaliteit in Amsterdam 1 - Raadsvoordracht : Vragenlijst - Document I, behorende bij de raadsvoordracht d.d.13 juni 1996 / Reacties bestuur en politie - Document II, behorende bij de raadsvoordracht d.d.13 juni 1996. Bestuursdienst Stadhuis Amsterdam, [1996]. 22 cm. 199 p. Onderstrepingen op enkele p.'s, verder uitstekend exempl. Gebrocheerd. Zeer goed. (57852) €20.00

24. N.E. Jansen Schoonhoven e.a. De bestuurlijke aanpak van de (georganiseerde) criminaliteit in Amsterdam 3 - Bloemlezing. Bestuursdienst Stadhuis Amsterdam, [1996]. 22 cm. 144 p. Gebrocheerd. Uitstekend. (57853) €10.00

25. B. Fruytier. Organisatieverandering en het probleem van de Baron van Munchhausen : Een systeemtheoretische analyse van de overgang van het Tayloristisch Produktie Concept naar het Nieuwe Productie Concept. Eburon; Delft, 1994. ISBN: 9051663803. 24 cm. 242 p. Proefschrift. Omslag iets verkleurd, exemplaar verder als nieuw. Beleidswetenschap organisatiestructuur. Gebrocheerd. Uitstekend. (57854) €9.00

26. Joep Wijsbeek. De Dialogische Organisatie. Van Gorcum; Assen, 2009. ISBN: 9789023244981. 24 cm. viii, 131 p. Incl. DVD. Gebrocheerd. Als nieuw. (57855) €14.00

27. A. Bekman. Adviseren in verandering : Een horizontale manier van adviseren. Van Gorcum; Assen, 2005. ISBN: 9023241851. 24 cm
. 157 p. Gebrocheerd. Als nieuw. (57856) €15.00

28. R. van der Kroef. 25 Jaar en nog steeds geen normaal mens ontmoet : Pandora, psychiatrie en beeldvorming. Ambo; Baarn, c1990. ISBN: 90263108897. 23 cm. 164 p. Samenst.: Historisch Onderzoeksburo Histodata. geestelijke gezondheid. Gebrocheerd. Als nieuw. (57857) €7.00

29. F. Buning / P. Hambly. Herbalism. Hodder & Stoughton; Sevenoaks, c1993. 23 cm. 160 p. Headway Lifeguides. Illustr. Softbound. Very good+. (57858) €7.00

30. G. Endenburg. Sociocratie - Het organiseren van de besluitvorming : Een waarborg voor ieders gelijkwaardigheid. Samson; Alphen a/d Rijn, c1981. ISBN: 9014030614. 24 cm. 249 p. Garenloos. Uitstekend. (57859) €7.00

31. J. Kastelein. Modulair organiseren doorgelicht. Wolters-Noordhoff; Groningen, c1985. ISBN: 9001464513. 24 cm. 271 p. Organisatiekunde. Gebrocheerd. Zeer goed+. (57860) €7.00

32. T. Bahlmann / B. Meesters / H. Nunnink. De organisatie die nooit bestond : een zoektocht naar vormen van organisatie. Academic Service; Schoonhoven, 1999. 1e dr., 2e opl. ISBN: 9052611076. 24 cm. viii,219 p. Geill. Organisatiekunde. Gebrocheerd. Uitstekend. (57861) €14.00

33. F.D. Wirtz. Metamanagement: Achtergronden en ontwikkelingen, mogelijkheden en veranderingen in theorie en praktijk van het organiseren - Dl. 2 : Standaardbeelden en perspectieven. H. Nelissen; Baarn, 1992. ISBN: 9024409829. 24 cm. 537 p. SW-reeks. Geill. Omslag licht verkleurd, exempl. verder als nieuw. Organisatiekunde. Gebonden. Uitstekend. (57862) €10.00

34. A. de Kruijf (red.). Ecocratie - Op weg naar Waarde-vol Op-organiseren. Uniworld Organisatie Consult / Van Arkel; Utrecht, c1994. ISBN: 9062243371. 22 cm. 430 p. Geill. Organisatiekunde bedrijfsethiek bedrijfssociologie bedrijfskunde. Gebrocheerd. Als nieuw. (57863) €7.00

35. J.J.J. van Dijck / J.A.M. van Wezel. Beweging en blokkering in het sociaal en economisch beleid. Kluwer; Deventer, c1988. ISBN: 9026712766. 24 cm. ix, 269 p. Omslag iets gesleten aan randen. Binnenwerk uitstekend. Gebrocheerd. Zeer goed. (57864) €7.00

36. W. Mastenbroek. Verandermanagement : Sturen op verantwoordelijkheid / Resultaatverbetering door meer zelforganisatie en betere sturing / Organisatievernieuwing als relatiemanagement / Bestuurlijke civilisatie en gedragsverandering. Holland Business Publications, 1998. 3de dr. ISBN: 9074885101. 23 cm. 183 p. Geill. Organisatievernieuwing. Gebrocheerd. Nieuw. (57865) €12.00

37. H. G. Starren. Grootmeesters in management. Teleac/NOT, c1998. ISBN: 9065334823. 24 cm. 224 p. Gebaseerd op gelijknamige Teleac/NOT-serie. Garenloos. Als nieuw. (57866) €7.00

38. J.J.J. van Dijck / J.P.M. Groenewegen [eds.]. Changing business systems in Europe : An institutional approach. Vubpress; Brussel, 1994. ISBN: 9054870702. 24 cm. 495 p. Softbound. As New. (57867) €7.00

39. J.H. van den Berg. Kleine psychiatrie : Voor studenten en degenen die de psychiater vervangen of bijstaan. Callenbach; Nijkerk, 1967. 5de dr. 22 cm. 239 p. Naam vorige eigenaar. Geill. met z/w foto's. Onderstrepingen met rood potlood op meeste p.'s. Omslag beduimeld. Gebrocheerd. Redelijk. (57868) €7.00

40. W. de Ridder. Handboek Spiegelogie. De Zaak; Groningen, 2004. 5de dr. 23 cm. 259 p. Gebonden. Nieuw. (57869) €9.00

41. W.H.J. de Liefde. African tribal leadership voor managers : Van dialoog tot besluit. Kluwer; Deventer, c2002. ISBN: 9014095473. 24 x 23 cm. 144 p. Geill. in kleur en z/w met etsen en tek. van Jan Montyn en Klaus Elle. Hoeken omslag minimaal geblutst. Exempl. verder als nieuw. Gebonden. Uitstekend. (57870) €19.00

42. S. Richards. Invisibility : Mastering the art of vanishing. The Aquarian Press; Wellingborough, c1984. 3th impr. ISBN: 0850302811. 21 cm. 160 p. A guide to the art of making oneself invisible to others using techniques drawn from alchemy, Rosicrucianism, medieval magic and esoteric Yoga. Frontispiece. Illustr. Sl. bumped b. corner. Spine edge rubbed. Occult sciences. Ppb. Good+. (57871) €10.00

43. J. van den Broek. Strandvondsten - Over de natuur van zee, strand en duin. Veen; Diemen, 2006. ISBN: 9085710340. Oblong 17 x 24 cm. 128 p. Zeer rijk geill. met kleurenfoto's. Gebonden. Als nieuw. (57872) €10.00

44. C. Valckx. De Koning, de Kip en de dief. De Harmonie; Amsterdam, c2001. ISBN: 9076174210. 21 x 21 cm. 37 p. Zeer rijk geill. met kleurenplaten. Gebonden. Zeer goed+. (57873) €7.00

45. N. Nobrega / G. Carasusan [Illustr.]. Jessie en haar pop. Lemniscaat; Rotterdam, 1981. 2de dr. ISBN: 9060692063. 20 x 27 cm. Ongepag. [14 p.]. Zeer rijk geill. met kleurenplaten. Hoekjes omslag iets gesleten. Gebonden. Goed+. (57874) €7.00

46. M. Kaldhol / W. Oyen / G. Pluut [vert.]. Vaarwel Rune. Altamira; Hillegom, 1986. ISBN: 9069630141. Oblong 21 x 27 cm. Ongepag. [26 p.]. Zeer rijk geill. met kleuren- en enkele z/w platen. Dood sterven begrafenis verdriet verwerken. Gebonden. Zeer goed+. (57875) €10.00

47. M. Waddell / P. Benson. Uilskuikentjes. Gottmer; Haarlem, c1993. ISBN: 9025724817. 22 x 26 cm. Ongepag. [26 p.]. Exlibris (met uiltjes). Kinderjury 1994. Zeer rijk geill. met kleurenplaten. Gebonden. Zeer goed+. (57876) €7.00

48. R. Cossmann. Klaas Vaak komt er aan! Veltman; Utrecht, c2006. ISBN: 9059206363. Oblong 18 x 24 cm. [20] p. Welterusten-boek om te leren tellen en te dromen. Kartonnen blz. met ronde hoeken. Geperforeerde sterren. Vanaf 2 jaar. Gebonden. Als nieuw. (57877) €7.00

49. C. Biessels / W. Erlbruch [tek.]. Twee druppels water. Leopold; Amsterdam, 1998. ISBN: 9025830730. 24 cm. 31 p. Kinderjury 1999. Voor- en zelfleesverhaal. Met z/w illustr. Gebonden. Als nieuw. (57878) €7.00

50. C. Biessels / H. van Straaten [tek.]. De feestrede. Leopold; Amsterdam, 2000. ISBN: 9025834043. 24 cm. 40 p. Kinderjury 2001. Met z/w illustr. Gebonden. Als nieuw. (57879) €7.00

51. C. Biessels / E. Fontein [tek.]. De buurman van de Magere Heinen. Zirkoon; Amsterdam, c2000. ISBN: 9052471754. 23 cm. 28 p. Kinderjury 2001. Met kleurenillustr. Gebonden. Als nieuw. (57880) €7.00

52. J. Kruit / W. Hofman [tek.]. De maan begon te schijnen. Leopold; Amsterdam, c2002. ISBN: 9025837395. 24 cm. 39 p. Kinderjury 2003. Gedichten met z/w illustr. Gebonden. Als nieuw. (57881) €7.00

53. J. Gukova. Een grote warboel. De Vier Windstreken, c2000. ISBN: 9055794384. 22 cm. Ongepag. Blz. in drie delen om afzonderlijk om te slaan om het goede plaatsje te vinden. Gebonden. Zeer goed+. (57882) €7.00

54. J. Sams / D. Carson / A.C. Werneke [illustr.]. Medicijnkaarten : Dieren als symbolen van helende kracht. Becht; Haarlem, 1999. 7de dr. ISBN: 9023007840. 22 x 14 cm. 222 p. + kaarten. Doos met 44 medicijnkaarten met totemdieren + 9 kaarten met blanco schild + geillustr. boek. Gebrocheerd. Als nieuw. (57883) €12.00

55. F.W. Zeylmans van Emmichoven. De grondsteen. Vrij Geestesleven; Zeist, c1977. ISBN: 9060380835. 21 cm. 101 p. Omslag iets gesleten, boekblok uitstekend. Gebrocheerd. Zeer goed+. (57884) €7.00

56. A. Hoglund. Nina zonder Thomas. Querido; Amsterdam, 1998. ISBN: 9021466821. 18 x 15 cm. Ongepag. [58 p.]. Kinderjury 1999. Halflinnen. Z/w tekeningen. Gebonden. Uitstekend. (57885) €7.00

57. A. Masterton. De Alexander Techniek : Een beknopte handleiding. Ars Scribendi; Harmelen, c1999. ISBN: 9054952504. 18 cm. 57 p. In een notendop. Rijk geillustr. met kleurenfoto's. Gebonden. Zeer goed+. (57886) €7.00

58. R. Macdonald / C. Ness. Alexander Techniek. Librero; Kerkdriel, c2002. ISBN: 9057642727. 13.5 cm. 224 p. Zeer rijk geill. met kleurenfoto's. Gebrocheerd. Uitstekend. (57887) €7.00

59. A. Ahlberg. Wat gebeurde er toen Tom er niet meer was. Middernacht Pers; Naarden, 2001. 16 cm. 79 p. Kinderjury 2002. Orig. linnen. Stempel vorige eigenaar, verder als nieuw. Verlies verdriet verwerken. Gebonden. Uitstekend, stofomslag uitstekend. (57888) €7.00

60. H. Beckh. Het Indische yoga-mysterie en de opwekking in Bethanie. Christofoor; Rotterdam, c1979. ISBN: 9062380824. 14 cm. 31 p. Kleine Boekjes 13. Garenloos. Goed+. (57889) €6.00

61. R. Steiner. De noodzaak van associaties in het economische leven
: Een voordracht. Christofoor; Rotterdam, c1980. ISBN: 9062381170. 14 cm. 55 p. Kleine Boekjes 14/15. Notitie met potlood op laatste p. Omslag iets gesl. aan randen. Garenloos. Goed+. (57890) €6.00

62. H. Bockemuhl. Graf en tempel : Beelden voor het wezen van de mens. Christofoor; Rotterdam, c1978. ISBN: 9062380654. 14 cm. 29 p. Kleine Boekjes 5. Geill. Garenloos. Goed+. (57891) €6.00

63. Fiona Macleod. De legende van Bride van de eilanden. Christofoor; Rotterdam, c1978. ISBN: 9062380522. 14 cm. 58 p. Kleine Boekjes 5. Legendarisch verhaal. Naam vorige eigenaar. Brighid of Bride Muime Chriosd Kelten. Garenloos. Zeer goed. (57892) €6.00

64. K. Neuschutz. Laat de poppen leven : Over kinderen, poppen en poppenspel. Christofoor; Zeist, 1986. ISBN: 9062382991. 19 cm. 112 p. Rijk geill. met z/w tekeningen. Poppenspel poppenmaken. Garenloos. Zeer goed. (57893) €7.00

65. N. Spivey. Hoe kunst de wereld maakt. Ludion; Gent, 2006. ISBN: 905544605X. 25 cm. 288 p. Rijk geill. met kleurenfoto's en reproducties. Kunstgeschiedenis. Gebonden. Uitstekend, stofomslag zeer goed. (57894) €15.00

66. Fleur Bourgonje. De verhalen. Atlas; Amsterdam, c1998. ISBN: 902542290X. 21 cm. 373 p. Orig. linnen. Gebonden. Uitstekend, stofomslag uitstekend. (57895) €9.00

67. A. Benali. Bruiloft aan zee. Vassallucci; Amsterdam, 1997. 3de dr. ISBN: 9050000185. 21 cm. 160 p. Gebonden. Zeer goed+, stofomslag zeer goed. (57896) €7.00

68. A. Novac. De mooie dagen van mijn jeugd. Signatuur; Utrecht, 2010. ISBN: 9789056723415. 22 cm. 254 p. Auschwitz. Gebonden. Uitstekend. (57897) €10.00

69. C. Verbraak / P. Blom e.a. Over het vak. Theater Instituut Nederland; Amsterdam, c1995. 22 x 22 cm. 183 p. Interviews. Freek de Jonge, Youp van 't Hek. Harrie Jekkers, Martine Bijl e.a. Geill. met z/w foto's [portretten] van B. Nienhuis. cabaretiers schrijvers . Gebrocheerd. Zeer goed+. (57898) €15.00

70. Duizend een een nacht : De vertellingen van Sheherazade. Triton/Omega/Bruna; Amsterdam, Antwerpen, 1978. ISBN: 9060570758. 22 cm. 990 p. Geill. met meer dan 200 oude gravures. Gebonden. Zeer goed+, stofomslag redelijk. (57899) €10.00

71. T. Ferriss. The 4-hour work week - Escape the 9-5, live anywhere and join the new rich. Vermilion; London, c2007. ISBN: 9780091923723. 21 cm. 308 p. Ppb. Good+. (57900) €9.00

72. W.R. Mckay / H.E. Charlton. Legal English : How to understand and master the language of law. Pearson; Harlow, 2005. ISBN: 0582894360. 24 cm. vii,188 p. Ppb. Very good. (57901) €18.00

73. Christo [Zeichnungen / Drawings] / Wolfgang Volz [Photos]. Christo & Jeanne-Claude : Verhullter Reichstag, Berlin, 1971-1995 / Wrapped Reichstag, Berlin, 1971-1995 - Das Buch zum Projekt / The project book. Benedikt Taschen; Koln, c1995. ISBN: 3822886831. 22 cm. 79 p. Very richly illustr. in color and b/w: preparatory drawings, collages, photographic documents, engineering drawings, scale models, etc. Text in German and English. Ppb. Very good. (57902) €7.00

74. C. Mirepoix. Kuwait in pictures. Sterling; NY, c1977. ISBN: 0806911328. 25 cm. 64 p. Visual geography series. B/w photogr. Ppb. Good+. (57903) €.

Met hartelijke groet,

Peet Veerbeek

 



Ander nieuws

Uw E-mailadres:

Aanmelden 





Powered by One-Stop-Webshop
Copyright © 2001-2010 Utz